Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

STELLA1982

STELLA1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΡΤΕΜΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.ΟΤΙ ΣΥΝΕΛΑΒΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;ΑΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΥΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΔΙΝΩ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το φουρφουρακι..το ειδα κοριτσακι μου αλλα ειπαμε λειπει το κινητρο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andi82 έγραψε:ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΩ.
ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΖΥΓΟΥΛΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΓΛΥΚΟ ΞΑΝΑ.


μια χαρα ειμαι αρτεμουλα εδω δουλιτσα εσυ ?

χαχαχα δν το ειχα δει!!! Laughing Laughing Laughing Laughing δν παιζεται!!!

Φουρφουρ ετσι !!! ειναι η σειρα σου να χωσεις!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Άρτεμις και Αγάπη, δεν το διαβάσατε αυτό που έγραψα ή απλά κάνετε τις πάπιες????  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 186566  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 186566


αφρουλα έγραψε:

ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!! ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑΣ, ΜΕ ΤΑ ΙΣΧΥΡΑ ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΑ ΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ, ΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? Shocked Shocked Shocked


ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΛΑΝΤΡΙΖΕΙΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΠΝΙΣΕ!!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΧΟΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!) ΠΑΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!


Αφρούλα για τα φυτοφάρμακα και τους ψεκασμούς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα! Και να μιλήσουμε τι να πούμε? Φυσικά και όλα επηρεάζουν, αλλά μπορούμε τουλάχιστον να μην το κάνουμε χειρότερο και να περιορίσουμε τους κακούς παράγοντες που εμείς οι ίδιοι ελέγχουμε! Εγώ προσωπικά από τότε που έκοψα το κάπνισμα, σταμάτησα να πηγαίνω σε μέρη με καπνιστές... καφετέριες, μπαρ κλπ χειμώνα, σε κλειστούς χώρους, δεν υπάρχουν πια για μένα... μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις...

Το τσιγάρο είναι κάτι που επιλέγουμε αν θα το καπνίσουμε ή όχι, δεν μας το επιβάλλει κανείς... οπότε ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 654655  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 654655

ΤΗΝ ΚΟΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!
ΚΟΚΟΚΟ
ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ!
ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου γιαννα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 417472
γεια σου φουρφουρακι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 417472
φουρφουρακι ειναι ολα σωστα αυτα που λες για το τσιγαρο αλλα το χειροτερο ειναι να εισαι εγκυος και να καπνιζεις...τωρα απο πριν οσες καπνιζουμε δεν ειναι κυριος παραγοντας στη συλληψη,γνωμη μου ε Razz Razz Razz Razz Razz Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
STELLA1982 έγραψε:ΑΡΤΕΜΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.ΟΤΙ ΣΥΝΕΛΑΒΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;ΑΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΥΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΔΙΝΩ.
συμφωνα λογικης ναι...σημαινει οτι μπορω ν συλλαβω..δεν σημαινει ομως οτι μπορω ν ολοκληρωσω μια κυηση..καταλαβαινεις τι εννοω...../σε καμια περιπτωση δεν σημαινει μια αποβολη οτι δεν μπορεις να γεννησεις ...στις περισσοτερες φορες ειναι τυχαιο γεγονος....απλα παιζουν πολλα οπως θρομβοφιλια ας πουμε .....αλλα αυτα τα ψαχνουμε μετα την 2η η 3η ανασυνεχομενη αποβολλη..πραγμα που απευχομαι για ολους...αυτο που ανησυχει εμνα και θελω αν κανω καποιες εξετασεις αμα δεν μεινω αμεσα ειναι οτι υποτιθεται μετα απο μια αποβολλη μενεις πιο γρηγορα και πιο ευκολα και εμενα εχει περασει 1 χρονος και δεν μας εκατσε..ξερω οτι το αγχος ειναι ενας ανασταλτικος παραγοντας..ελπιζω τωρα που το εχω παρει χαλαρα και εχω αποβαλλει το υπερβολικο αγχος να μου την κανει τη χαρη

STELLA1982

STELLA1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
BOUBOU ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΛΑΒΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΡΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ;(ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΟΣ Ο ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΣΜΟΣ).Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΨΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑΒΩ ΠΑΛΙ FILITSAKI.

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αρτεμουλα μετρας γονιμες?δηλ κανεις τεστακια ωορηξιας η ξερεις ποτε ειναι η ωορηξια σου?εννοω το ψαχνεις τοσο η απλα κανες πολυ συχνα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
STELLA1982 έγραψε:BOUBOU ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΛΑΒΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΡΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ;(ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΟΣ Ο ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΣΜΟΣ).Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΨΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑΒΩ ΠΑΛΙ FILITSAKI.

xaxaxa
ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ FILITSAKI!!!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
STELLA1982 έγραψε:BOUBOU ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΛΑΒΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΡΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ;(ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΟΣ Ο ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΣΜΟΣ).Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΨΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑΒΩ ΠΑΛΙ FILITSAKI.

γεια σου στελλα Very Happy Very Happy Very Happy
ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα ενα μωρακι στη κοιλιτσα σου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:καλως το φουρφουρακι..το ειδα κοριτσακι μου αλλα ειπαμε λειπει το κινητρο

Μα το κίνητρο σου είναι να γίνεις γρήγορα μανούλα και να καθαρίσει ο οργανισμός σου από τις τοξίνες και τα χημικά που έχει το τσιγάρο για να προετοιμάσεις τη φωλίτσα του μωρού σου!!!

boubou έγραψε:

Φουρφουρ ετσι !!! ειναι η σειρα σου να χωσεις!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τα είπα και το φχαριστίθηκα σου λέω!!! χαχαχαχα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΤΗΝ ΚΟΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!
ΚΟΚΟΚΟ
ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ!
ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

andi82 έγραψε:
φουρφουρακι ειναι ολα σωστα αυτα που λες για το τσιγαρο αλλα το χειροτερο ειναι να εισαι εγκυος και να καπνιζεις...τωρα απο πριν οσες καπνιζουμε δεν ειναι κυριος παραγοντας στη συλληψη,γνωμη μου ε Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Όταν δεν είσαι έγκυος κάνεις κακό στον εαυτό σου... όταν είσαι έγκυος κάνεις κακό και στους δύο! Το θέμα δεν είναι να δούμε πότε κάνει πιο πολύ κακό, αλλά να παραδεχτούμε ότι ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ γι' αυτό και να το σταματήσουμε!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fourfouraki στις Τρι Ιαν 08, 2013 5:57 am, 1 φορά

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
STELLA1982 έγραψε:BOUBOU ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΛΑΒΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΡΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ;(ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΟΣ Ο ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΣΜΟΣ).Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΨΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑΒΩ ΠΑΛΙ FILITSAKI.

xaxaxa
ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ FILITSAKI!!!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.

ποιες γιαννα ποιες ?????? για ρουφιανεψε να τις κραξουμε Razz Razz Razz Razz Razz
αχ κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο το ατιμο το τσιγαρο ειδικα να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη και δεν εχεις πχ αναγουλες και τετοια τοτε δυσκολευει ακομα περισσοτερο στο να το κοψεις Mad Mad Mad Mad
αλλα ειπαμε για τα νινακια κανουμε τα παντα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994

STELLA1982

STELLA1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΡΤΕΜΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΗ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ;ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΤΣΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΩ (ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ).

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andi82 έγραψε:αρτεμουλα μετρας γονιμες?δηλ κανεις τεστακια ωορηξιας η ξερεις ποτε ειναι η ωορηξια σου?εννοω το ψαχνεις τοσο η απλα κανες πολυ συχνα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994
δεν εκανα ποτε τεστ οωρρηξιας..ειμαι απο τις τυχερες που την καταλαβαινω απο υγρα και πονο εντονο στις οωθηκες ..κανουμε και σχετικα συχνα επομενως δεν μου χρειαζονται..ασε που δεν μπαινω τωρα σε αυτη τη διαδικασια γτ αποφασισα να μην αγχωνομαι να το αφησω να ρθει απο μονο του και ολο αυτο θα με αγχωσει και δεν το θελω καθολου

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:
art86 έγραψε:καλως το φουρφουρακι..το ειδα κοριτσακι μου αλλα ειπαμε λειπει το κινητρο

Μα το κίνητρο σου είναι να γίνεις γρήγορα μανούλα και να καθαρίσει ο οργανισμός σου από τις τοξίνες και τα χημικά που έχει το τσιγάρο για να προετοιμάσεις τη φωλίτσα του μωρού σου!!!

boubou έγραψε:

Φουρφουρ ετσι !!! ειναι η σειρα σου να χωσεις!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τα είπα και το φχαριστίθηκα σου λέω!!! χαχαχαχα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΤΗΝ ΚΟΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!
ΚΟΚΟΚΟ
ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ!
ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 38160

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

[quote="andi82"
φουρφουρακι ειναι ολα σωστα αυτα που λες για το τσιγαρο αλλα το χειροτερο ειναι να εισαι εγκυος και να καπνιζεις...τωρα απο πριν οσες καπνιζουμε δεν ειναι κυριος παραγοντας στη συλληψη,γνωμη μου ε Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Όταν δεν είσαι έγκυος κάνεις κακό στον εαυτό σου... όταν είσαι έγκυος κάνεις κακό και στους δύο! Το θέμα δεν είναι να δούμε πότε κάνει πιο πολύ κακό, αλλά να παραδεχτούμε ότι ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ γι' αυτό και να το σταματήσουμε!!!
[/quote]

βρε ναι δικιο εχεις μονο κακο κανει αλλα αν δεν μπορεις να το κοψεις????καλα για την εγκυμοσυνη δεν το συζητω ειμαι καθετη κομμενο μαχαιρι μπορω δε μπορω δεν παιζουμε με το μωρο μας αν ειναι δυνατον Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φουρφουρακι συμφωνω με οσα λες ...ναι συμφωνω κανει κακο αλλα δεν νομιζω οτι επηρεαζει τοσο πολυ .....δεν θα καπνιζα ποτε οντας εγκυος..το θεωρω ανεπιτρεπτο...το εχω ελλατωσει ομως [αρα πολυ αν αυτο θεωρειτε καλο........

STELLA1982

STELLA1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑΙ ΤΟ FILITSAKI ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΚΟΒΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ (ΣΥΓΝΩΜΗ).ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ANDI82 ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΡΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ FILITSAKI ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΒΕ.ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andi82 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
STELLA1982 έγραψε:BOUBOU ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΛΑΒΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΡΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ;(ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΟΣ Ο ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΣΜΟΣ).Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΨΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑΒΩ ΠΑΛΙ FILITSAKI.

xaxaxa
ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ FILITSAKI!!!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.

ποιες γιαννα ποιες ?????? για ρουφιανεψε να τις κραξουμε Razz Razz Razz Razz Razz
αχ κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο το ατιμο το τσιγαρο ειδικα να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη και δεν εχεις πχ αναγουλες και τετοια τοτε δυσκολευει ακομα περισσοτερο στο να το κοψεις Mad Mad Mad Mad
αλλα ειπαμε για τα νινακια κανουμε τα παντα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994

ΧΑΧΑΧΑ.
ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Μ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ,ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΚΟΨΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ.ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗ Σ ΑΥΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑ!!

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
andi82 έγραψε:αρτεμουλα μετρας γονιμες?δηλ κανεις τεστακια ωορηξιας η ξερεις ποτε ειναι η ωορηξια σου?εννοω το ψαχνεις τοσο η απλα κανες πολυ συχνα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994
δεν εκανα ποτε τεστ οωρρηξιας..ειμαι απο τις τυχερες που την καταλαβαινω απο υγρα και πονο εντονο στις οωθηκες ..κανουμε και σχετικα συχνα επομενως δεν μου χρειαζονται..ασε που δεν μπαινω τωρα σε αυτη τη διαδικασια γτ αποφασισα να μην αγχωνομαι να το αφησω να ρθει απο μονο του και ολο αυτο θα με αγχωσει και δεν το θελω καθολου

τελεια τοτε ερτεμουλα και γω ετσι ειμαι εχω πονο εντονο μια μερα μονο η την 12η η 13η μονο αυτη τη φορα ειχα 14η αρα ειμαστε τυχερες σε αυτο το κομματι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994 οποτε αποβαλλουμε και το αγχος τελειως δεν γινεται αλλα οσο πιο πολυ τοσο καλυτερα και συντομα θα ρθουν τα σπορακια μας  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
andi82 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
STELLA1982 έγραψε:BOUBOU ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΛΑΒΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΑΣ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΣΑ ΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΡΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ;(ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΟΣ Ο ΠΑΡΑΛΛΗΛΙΣΜΟΣ).Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΟΨΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑΒΩ ΠΑΛΙ FILITSAKI.

xaxaxa
ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ FILITSAKI!!!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.

ποιες γιαννα ποιες ?????? για ρουφιανεψε να τις κραξουμε Razz Razz Razz Razz Razz
αχ κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο το ατιμο το τσιγαρο ειδικα να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη και δεν εχεις πχ αναγουλες και τετοια τοτε δυσκολευει ακομα περισσοτερο στο να το κοψεις Mad Mad Mad Mad
αλλα ειπαμε για τα νινακια κανουμε τα παντα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994

ΧΑΧΑΧΑ.
ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Μ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ,ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΚΟΨΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ.ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗ Σ ΑΥΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑ!!

γιαννα μου δεν ξερω καμια που να καπνιζε πριν την εγκυμοσυνη,να το εκοψε στην εγκυμοσυνη και μετα να μην το ξαναρχισε καμια ομως ολες το αρχιζουν παλι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andi82 έγραψε:
art86 έγραψε:
andi82 έγραψε:αρτεμουλα μετρας γονιμες?δηλ κανεις τεστακια ωορηξιας η ξερεις ποτε ειναι η ωορηξια σου?εννοω το ψαχνεις τοσο η απλα κανες πολυ συχνα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994
δεν εκανα ποτε τεστ οωρρηξιας..ειμαι απο τις τυχερες που την καταλαβαινω απο υγρα και πονο εντονο στις οωθηκες ..κανουμε και σχετικα συχνα επομενως δεν μου χρειαζονται..ασε που δεν μπαινω τωρα σε αυτη τη διαδικασια γτ αποφασισα να μην αγχωνομαι να το αφησω να ρθει απο μονο του και ολο αυτο θα με αγχωσει και δεν το θελω καθολου

τελεια τοτε ερτεμουλα και γω ετσι ειμαι εχω πονο εντονο μια μερα μονο η την 12η η 13η μονο αυτη τη φορα ειχα 14η αρα ειμαστε τυχερες σε αυτο το κομματι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994 οποτε αποβαλλουμε και το αγχος τελειως δεν γινεται αλλα οσο πιο πολυ τοσο καλυτερα και συντομα θα ρθουν τα σπορακια μας  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 328109
ετσι ακριβως......  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατι ασχετο...παντα μια βδομαδα πριν την αλεκα ποναω λιγο για μια μερα κατι ελαφρα πονακια περιοδου και μετα απο μια βδομαδα ερχεται η ακατανομαστη και σημερα κοριτσια εχω αυτα τα πονακια Sad Sad Sad
αρα θα ερθει η χαζη 14-15 Mad Mad Mad Mad

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andi82 έγραψε:κατι ασχετο...παντα μια βδομαδα πριν την αλεκα ποναω λιγο για μια μερα κατι ελαφρα πονακια περιοδου και μετα απο μια βδομαδα ερχεται η ακατανομαστη και σημερα κοριτσια εχω αυτα τα πονακια Sad Sad Sad
αρα θα ερθει η χαζη 14-15 Mad Mad Mad Mad
μακαρι να μην ερθει...........και να ναι τις ιδεασ σου.,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ..... ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ....ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 18 215994

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ κάπνιζα για 10 χρόνια, το έκοψα για 2 χρόνια γιατί το μπούχτισα, μετά το ξανάρχισα, κάπνιζα για 2 χρόνια, και τώρα έχει πάλι ενάμισι χρόνο περίπου που το ξανάκοψα.

Ο λόγος που το ξαναρχίζουμε όλοι είναι γιατί ο καπνιστής δεν ξεχνάει ποτέ αυτήν την ευχαρίστηση που παίρνει πχ. το πρωί με τον καφέ κάνοντας την πρώτη ρουφιξιά... ή ένα τσιγάρο μετά το φαγητό. Η νικοτίνη φεύγει από το σώμα σε 3 μέρες, αλλά αυτό που μένει για πολύ καιρό είναι η συνήθεια, και αυτό που μένει για πάντα, είναι η ανάμνηση της ευχαρίστησης.

Γι' αυτό και είναι δύσκολο να το κόψουμε... αλλά δεν είναι ακατόρθωτο! Εγώ ήμουν φανατική καπνίστρια.. κάπνιζα συνέχεια και παντού.. και με 40 πυρετό έβγαινα στο ψωφόκρυο να καπνίσω... Αφού το έκοψα εγώ, όλοι μπορούν!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μόλις έγινε σεισμός ή είναι η ιδέα μου???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις