Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:39 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν διαβασα όλες τις απαντησεις και δεν ξερω τι σου ειπαν τα κοριτσια αλλα σου μιλαω ως ελενη που μεχρι πριν αρραβωνιαστω καπνιζα κανονικοτατα, μετα το εκοψα για λιγο, με το αγχος του γαμου το ξανααρχισα και το ξαναεκοψα μετα και τωρα μετα απο 3 χρονια εκανα τα πρωτα 2 ετσι για την πλακα και δεν το ξανακανω γιατι αηδιασα.
γνωμη μου ετσι? ο αντρας σουειναι απαραδεκτος να μιλαει ετσι. και ακομη πιο απαραδεκτος που βαζει το παιδι να σε βριζει.
αν εσυ θελεις να καπνισεις, και εφ οσον δεν το κανεις στα παιδια μπροστα ή μεσα στο σπιτι καλα κανεις.
αν ομως το εκανες στα παιδια μπροστα θα σε εκραζα εγω.
μιλησε του κατ αρχην πες του το ποσο ασχημο ειναι να σου μιλαει ετσι.
κακο κανεις ναι. αλλα σοτν εαυτο σου. εεε δεν νομιζω οτι ο καπνος μυριζει απο το μπαλκονι μσα στο σπιτι ή απο τον κατω οροφο στον επανω...
δηλ αν εσυ του μιλουσες ετσι για μια δικια του κακια συνηθεια τι θα ελεγε?

27......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:48 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:35 am, 1 φορά

28......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:49 am

????????


Επισκέπτης
γιατι γινεται ετσι η σελιδα ,μιση? και χτες το εκανε......το κανει και σε σας?

29......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:49 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:γιατι γινεται ετσι η σελιδα ,μισξη? και χτες το εκανε......το κανει και σε σας?

νομιζα το εβλεπα μονο εγω στελλα!!!!!!!!!!!!!!

30......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:51 am

????????


Επισκέπτης
και χτες εγινε σε μερικα θεματα

τι σπασιμο!

31......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:53 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κ εμενα...οποτε ειναι του φορουμ..ελπιζω να φτιαξει γιατι σε καποια δεν φενεται καθολου..

32......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:54 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστώ παρα πολυ! και σενα να σου δινει ο θεος παντα δυναμη και υπομονη!

33......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 1:55 am

????????


Επισκέπτης
eirini.pav έγραψε:ευχαριστώ παρα πολυ! και σενα να σου δινει ο θεος παντα δυναμη και υπομονη!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

34......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 2:29 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα,
απο τη στιγμή που σέβεσαι τον αντρα σου που είναι αντικαπνιστής κ τα παιδιά σου τον θεωρω πολύ υπερβολικο...Όπως επίσης το θεωρώ κ πολύ άσχημο να μην έρχεται κόσμος στο σπίτι σου επειδή καπνίζουν...Καλά κ αυτοί δε μπορούν να κάνουν μια επίσκεψη χωρίς να καπνίσουν ή έστω να βγουν για ενα τσιγάρο στο μπαλκόνι;;;;
Κ μεις ήμαστε καπνιστές κ οι 2 αλλά καπνίζουμε στο μπαλκόνι ή κατω απο τον αποροφητηρα, δεν εχουμε παιδια...Και όσοι φίλοι έρχονται βγαίνουν έξω να καπνίσουν...Κ προχτές που πήγαμε σε μια γιορτή όσοι καπνίζαμε βγήκαμε κανα δυο φορές έξω κ καπνίσαμε...
Ίσως τον ενοχλεί κ όλο αυτό ότι δεν ανέβηκαν πάνω να σας δουν για να μη χάσουν ενα τσιγάρο...Κ εκεί του δίνω δίκιο...
Πιστεύω ότι μια ειλικρινη συζήτηση εξηγώντας του κάποια πράγματα θα σε καταλαβει...Γιατί τόσο καιρό που σε διαβάζω κ γράφεις γι' αυτόν έχω καταλαβει ότι σε προσεχει κ κάνει το καλύτερο για σένα...

35......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 2:34 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:36 am, 1 φορά

36......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 2:36 am

????????


Επισκέπτης
βιβιαν που εισαι!!!!!!!!!!!!! κανε κατι που στραβωσε η σελιδα μας!!!!!!!!!!!!!!!!

37......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 2:58 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ίσως να φταίει κάποιο τικεράκι που έχετε κορίτσια,
Ευαγγελία νομίζω πως συμβαίνει μετά που γράφεις, η βίβιαν τι σου είπε ;

38......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:08 am

????????


Επισκέπτης
δεν πρεπει να το ειδε ακομα η βιβιαν

αχ βγηκανε τα ματια μου!

39......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:12 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:δεν πρεπει να το ειδε ακομα η βιβιαν

αχ βγηκανε τα ματια μου!
εγώ τα βλέπω όλα στριμωγμένα σε μια γωνίτσα προς τα δεξια

40......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:13 am

????????


Επισκέπτης
της εστειλα μηνυμα θα το δει καποια στιγμη

μη βγαζετε τα ματια σας δεν ειναι και επειγον το θεμα μου

αλλη ωρα ξαναρχομαστε.........

41......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:25 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:
elenidek έγραψε:δεν διαβασα όλες τις απαντησεις και δεν ξερω τι σου ειπαν τα κοριτσια αλλα σου μιλαω ως ελενη που μεχρι πριν αρραβωνιαστω καπνιζα κανονικοτατα, μετα το εκοψα για λιγο, με το αγχος του γαμου το ξανααρχισα και το ξαναεκοψα μετα και τωρα μετα απο 3 χρονια εκανα τα πρωτα 2 ετσι για την πλακα και δεν το ξανακανω γιατι αηδιασα.
γνωμη μου ετσι? ο αντρας σουειναι απαραδεκτος να μιλαει ετσι. και ακομη πιο απαραδεκτος που βαζει το παιδι να σε βριζει.
αν εσυ θελεις να καπνισεις, και εφ οσον δεν το κανεις στα παιδια μπροστα ή μεσα στο σπιτι καλα κανεις.
αν ομως το εκανες στα παιδια μπροστα θα σε εκραζα εγω.

οταν ειμαστε το καλοκαιρι στην αυλη με βλεπουν ........δεν ειναι κατι που κανω κρυφα, απλα οταν ειμαστε σε εξωτερικο χωρο δε με απασχολει
μιλησε του κατ αρχην πες του το ποσο ασχημο ειναι να σου μιλαει ετσι.
κακο κανεις ναι. αλλα σοτν εαυτο σου. εεε δεν νομιζω οτι ο καπνος μυριζει απο το μπαλκονι μσα στο σπιτι ή απο τον κατω οροφο στον επανω...
δηλ αν εσυ του μιλουσες ετσι για μια δικια του κακια συνηθεια τι θα ελεγε?

να ενα θεμα........ο αντρας μου δεν εχει κακες συνηθειες, δεν πινει ουτε καφε, δεν καπνιζει, δεν βριζει ουτε γαμωτο δε λεει- το πιο χοντρο ειναι αυτο που θα πει για το τσιγαρο - την τυχη μου μεσα χιχιχι

αλλα και να εκανε κατι εγω δε θα εβαζα το παιδι στη μεση


εννοειται δεν βαζεις το παιδι στη μεση! αυτο ειανι θεμα ενηλικων! καθηστε και μιληστε ειναι κριμα να τσακωνεστε

42......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:34 am

????????


Επισκέπτης
επιτελους εφτιαξε η σελιδα

μιλαμε βρε κοπελα μου κανουμε και τιποτε αλλο

λεει να το κοψω.........εμ ευκολο να το λες

43......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:40 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:επιτελους εφτιαξε η σελιδα

μιλαμε βρε κοπελα μου κανουμε και τιποτε αλλο

λεει να το κοψω.........εμ ευκολο να το λες
έγινε γιατί άλλαξε η σελίδα Razz

να το κόψεις γιατί θέλεις όχι γιατί σου το επιβάλει. Δεν βγαίνει έξω καθόλου ; εκεί που πάει όλοι είναι άκαπνοι ;

44......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:43 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:37 am, 1 φορά

45......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:54 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Razz καλά δεν έχει και άδικο, αν το σπίτι είναι καθαρό με μια τζούρα ο άλλος το καταλαβαίνει.

μου δίνει την εντύπωση πως βάζει όντος τα παιδιά στην μέση.

Αυτοι οι φανατικοί αντικαπνιστες είναι το κάτι άλλο.

46......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 3:59 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:37 am, 1 φορά

47......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 4:40 am

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να πω βρε Στέλλα μου, είναι πολύ εκνευριστικό αυτό που κάνουν οι φανατικοί αντικαπνιστές..Εφόσον είσαι τόσο διακριτική και δεν καπνίζεις πολύ και δεν επιβαρύνει την κατάστασή σου δεν βρίσκω το λόγο να συμπεριφέρετε έτσι.Του έχεις πει ποτέ ότι ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να το κόψεις μήπως και αρχίσει και το παίρνει απόφαση σιγά-σιγά?Δεν κάνεις δα και κανένα έγκλημα!

48......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 4:43 am

evi2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα!Σιγουρα ο αντρας σου ειναι υπερβολικος αλλα αυτο οφειλεται κυριως στο οτι δεν εχει καπνισει ποτε του για να νιωσει τι σημαινει εξαρτηση...Εγω καπνιζα απο τα 19 εως τα 24 οταν και το εκοψα μαχαιρι.Ο αντρας μου καπνιζει και δε σου κρυβω οτι πλεον με ενοχλει τρελλα η μυρωδια πανω του οποτε ισως και να καταλαβαινω λιγο τον αντρα σου...Παρ'ολα αυτα αφου κανεις οτι μπορεις για να μη του μυριζει ισως πια παραπονιεται τοσο εντονα για να σε ανγκασει να το κοψεις...Λαθος τροπος βεβαια και λαθος του που χρησιμοποιει τα παιδια,γιάυτο προσπαθησε να το συζητησεις μαζι του και να του δειξεις ποσο σε ενοχλει εστιαζοντας στον τροπο που το κανει...

49......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 4:46 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε ο άλλος αν θέλει να πει θα πει, τι έξω καπνίζεις τι στην απενατη πολυκατοικία...
εγώ πάντως όταν μου λένε γιατί δεν το κόβω τους λέω γιατί έχω κόψει το κόψιμο του τσιγάρου( το χα ακούσει κάποτε απο κάπου και μου άρεσε ) το γουστάρω και το κάνω το πρόβλημα δικό μου απο την στιγμή που δεν σε ενοχλώ κιόλλας..

50......................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ......................... Τετ Ιαν 09, 2013 5:30 am

penygp


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κάθε φορά που βρίζει να ανάβεις τσιγάρο, μπορεί να σταματήσει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις