Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 4:06 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="arco iris"]πλακα κανεις? θα ειχα φουνταρει!
τοξοτης..........
[/quote

Ε τότε τι πρόβλημα έχεις κουκλίτσα μου να την πεις στον άντρα σου;;; Όλες αυτό δεν οφείλουμε να κάνουμε άλλωστε (για το δικό τους καλό και μόνο); Rolling Eyes

Εγώ - μη γελάσεις - Παρθένος Embarassed

77......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 4:24 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:40 am, 1 φορά

78......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 4:30 am

viki32

viki32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια και απο μενα!!
Καινουρια στο φορουμ.Αρχικα γραφτηκα για το θεμα της Μαριας (τι πρωτοτυπο) Razz
Αλλα μου αρεσε εδω μεσα και ειπα να μεινω Very Happy
Επεσα στο θεμα σου λοιπον και θα ηθελα να πω τη γνωμη μου.
Ειμαι αντικαπνιστρια μεχρι κοκαλο..ΑΛΛΑ υποστηριζω μεχρι κοκαλο επισης το δικαιωμα του αλλου στην ελευθερια του!
Ο αντρας σου απο οτι βλεπω εχει χασει λιγακι τον ελεγχο.Δεν εχει να κανει τοσο με την υγεια σου,αφου το εχεις περιορισει τοσο,οσο με το να γινει το δικο του.Κανει σαν μωρακι που προσπαθει με καθε τροπο εκβιαστικο και μη να περασει αυτο που θελει.Μια μερα που θα εχετε χρονο και θα μεινετε οι δυο σας προτεινω να του κανεις μια συζητηση.
Πρεπει να του πεις οτι δεν ειναι δυνατον να συμπεριφερεται με αυτο τον απαραδεκτο τροπο.Εισαι ανθρωπος πανω απο ολα και εχεις καποιες συνηθειες που αγαπας και εχεις αναγκη.Που σε κανουν να ξεχνιεσαι να νιωθεις ομορφα και στην τελικη δεν θελεις να τις κοψεις!
Κανεις οτι μπορεις απο τη μερια σου να μην τον επιβαρυνεις αλλα να του πεις οτι θα πρεπει να υποχωρησει και αυτος στην τελικη και να αποδεχτει αυτα τα ελαχιστα τσιγαρα που χρειαζεσαι καθημερινα!Αυτο λεγεται σεβασμος και συμβιβασμος!Ετσι συμβαινει μεσα στους γαμους πεστου.
Αν δεις οτι τσιναει να του πεις οτι εδω και πολυ καιρο κανεις οτι μπορεις απο την πλευρα σου και αυτος κανει σαν παιδι.Επισης να απαιτησεις να μην ανακατευει τα παιδια και αν βαλει ξανα τα παιδια στη μεση οτι θα θυμωσεις πραγματικα.
Τελος πεστου οτι δεν μπορει να επιβαλει τα θελω του με απειλες και εκβιασμους,ποσο ακυρο μπορει να ειναι αυτο?Να μαθει να συζηταει να ακουει τη γνωμη του αλλου και κυριως να μπαινει στη θεση του.
Πες οτι σε εχει κουρασει αυτη η κατασταση και οτι σε επιβαρυνει τρομερα.
Καποιες φορες πρεπει να εισαι αυστηρη για να δωσεις στον αλλο να καταλαβει οτι εχει ξεπερασει τα ορια.
Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα πραγματικα θυμωσα που συμπεριφερεται ετσι ο αντρας σου Razz
Εισαι ενας ανθρωπος ελευθερος,κανεις δεν μπορει να σου επιβληθει ουτε με το που παντρευομαστε ο αλλος μπορει να μας κουμανταρει.
Εγω προσωπικα ποτε δεν θα το ανεχομουνα αυτο.Μισω οποιαδηποτε μορφη πιεσης Wink
Αυτα απο εμενα.Κουραγιο και ευχομαι να πανε ολα καλα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την viki32 στις Παρ Ιαν 25, 2013 5:16 am, 1 φορά

79......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 5:00 am

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:

να μη μου τη λεει εκεινος θελωVery Happy
Δεν γίνετε το έχουν στο dna τους Very Happy

80......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 5:19 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:40 am, 1 φορά

81......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 5:46 am

viki32

viki32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καταρχην να σου πω πως ειναι ελαχιστα τα ατομα που μπορουν να μπουνε στη θεση σου και να καταλαβουν τι περνας.Ειδικα αν δεν το περνανε οι ιδιοι,δυστυχως.
Δευτερον το γεγονος οτι εχει κανει υποχωρησεις και ειναι ενας υπεροχος κατα τα αλλα ανθρωπος δεν σημαινει οτι πρεπει να απαιτει απο εσενα κατι,ενω βλεπει οτι δεν το θελεις.
Θελω να πω,οση βοηθεια σου εχει προσφερει ειναι απο την αγαπη του.Οχι για να ζητησει καποια χαρη μετα.
Αυτο που θα φερει αποτελεσμα πιστευω ειναι να επιμενεις στο δικαιωμα σου να καπνιζεις αυτα τα 5-6 τσιγαρα.
Μη το αφηνεις να περναει ετσι.Ας βγαλει μαλλι η γλωσσα σου να το λες.
Με λογικο τροπο να του εξηγεις οτι το θεμα αυτο του εχει γινει εμμονη και σε κουραζει πολυ.Πες του οτι ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να το κοψεις.Να το αποδεχτει και να συμβιβαστει και να μη χαλαει τη σχεση σας γιαυτο.
Πες πες πες..πιστεψε με θα το αποδεχτει.Αλλα να εισαι σταθερη και να μη κουραζεσαι να εξηγεις πως νιωθεις.
Καποια στιγμη θα το πιασει το νοημα Smile

82......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 5:50 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:41 am, 1 φορά

83......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 6:05 am

viki32

viki32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
arco iris έγραψε:6 χρονια εξηγω.......φταιω κι εγω ναι η αληθεια

πολυ καιρο υποσχομουν οτι θα το κοψω.......και δε μπορουσα........
Εννοειται πως δεν φταις!Μην εχεις ενοχικα θεματα σε καμια περιπτωση.
Υποσχεθηκες πως θα το κοψεις προφανως γιατι εχει κανει τοσο για σενα.Γιαυτο και νιωθεις τοσο ενοχη τωρα.Πως θα μπορεσεις να υποστηριξεις το δικαιωμα σου αν μεσα σου νιωθεις οτι κανεις λαθος?
Πρεπει να καταλαβεις οτι δεν κανεις τιποτα κακο.Οτι ειναι μια αγαπημενη συνηθεια που μαλιστα την εχεις ελαττωσει στο ελαχιστο για να τον ευχαριστησεις.
Αυτο πρεπει να το εκτιμησει.
Ειναι εγωιστικο να επιμενει σε κατι που δεν θες.
Δωστου να καταλαβει οτι δεν μπορεις.
Δεν ειναι δυνατον να επιμενει τοσο για 5 τσιγαρα την ημερα.
Απο οτι ειδα εισαι καρκινακι ε??
Αχ η αδερφη μου ειναι.Να ερθω εγω βρε να πατησω ποδι για σενα??? Razz
Αληθεια ο αντρας σου τι ζωδιο ειναι και ειναι τοσο επιμονος?Κριος?Σκορπιος? Razz

84......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 6:21 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:41 am, 1 φορά

85......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 6:28 am

viki32

viki32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
arco iris έγραψε:δεν ειναι επειδη εχει κανει τοσα για μενα ουτε ειχα παντα προβλημα υγειας και παλι φωναζε και τοτε

βασικα απ τη μερα που τον γνωρισα ο ανθρωπος το ειπε "ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ¨¨ κι εγω επειδη νομιζα οτι μπορω, δε μεναμε και μαζι, ενα κουτι καραμελες και μοσχομυριζα φραουλιτσα, ειπα θα το κοψω σιγα σιγα.......

οταν τραγουδουσε στα ταβερνακια και καπνιζανε 100 ατομα απο ενα πακετο δεν τον πειραζε, εκει ηταν ηδη βρωμικος ο αερας λεει....

διδυμος ειναι...........
Διδυμος ε?Βρε περιεργο οι διδυμοι δεν ειναι πιεστικοι Razz
Ελπιζω να μη σε στεναχωρησα και δεν ηθελα να φανω αδιακριτη..
Παθιαζομαι καμια φορα με την αποψη μου χωρις να το θελω.
Εσυ ξερεις καλυτερα.
Ευχομαι να βρειτε μια μεση λυση Smile

86......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 6:34 am

????????


Επισκέπτης
οχι μη στεναχωριεσαι

μακαρι ολα τα αντρογυνα να ειχαν τα δικα μου προβληματα.........(εννοω σιγα το σοβαρο προβλημα.....)

87......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 6:52 am

arkou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας και από μένα..
Συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια και σου προτείνω μία σοβαρή συζήτηση για να εξηγήσεις την πλευρά σου ήρεμα και ωραία και να την υποστηρίξεις όσο μπορείς.
Μπορεί έτσι και εκείνος να σου πει γιατί επιμένει τόσο πολύ, αν και ο λόγος νομίζω είναι ήδη γνωστός :Σ αγαπάει και δεν θέλει να επιβαρύνεις το πρόβλημα υγείας σου . Παρόλα αυτά για τα 5 την ημέρα έχει συμφωνήσει και ο γιατρός ή κάνω λάθος;
Το βασικό κατά τη γνώμη μου είναι να απαιτήσεις να μην μπλέξει το παιδί σ αυτό το θέμα, και συγγνώμη που επεμβαίνω σε αυτό.
Και τέλος, επειδή αναφέρατε τα ζώδια και ο δικός μου τα ίδια κάνει και λέει και είναι και αυτό δίδυμος..
Καλή επιτυχία κοπέλα μου. Wink

88......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 7:18 am

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:41 am, 1 φορά

89......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 7:30 am

arkou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
O άντρας σου ήταν μπροστά και το άκουσε;
Και βασικά εντάξει δεν έχει σχέση αλλά μήπως ας πούμε την επιδεινώνει ή είναι ανασταλτικός παράγοντας στο να περάσει το ότι έχεις;

90......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 7:31 am

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αααααααααααααααχ......Εμείς το κόψαμε μαζί όταν έμεινα έγκυος,μετά απο 4 μήνες το άρχισα εκείνος όχι.Και ενώ του είχα πει οτι το κόβω καθαρά για το μωρό γιατι μου αρ΄σει το τσιγάρο(τι να κάνουμε)κάθε φορά τα ίδια.Μουρμουρα,μούτρα,κοίτα Βασιλική η μαμά καπνίζει και τέτοια.Εννοείται πως δεν καπνίζω στο σπίτι,και δεν καπνίζω πολυ.Οταν βγαίνουμε όμως(ΟΤΑΝ)καπνίζω αρκετά...και πάλι μουρμούρα!Στην δική σου περίπτωση πάντως Στελλίτσα μου ίσως στεναχωριέται και για την υγεία σου ακόμη περισσότερο γιατί έχω καταλάβει οτι τραβάς πολλά!!!Τι να σου πώ...δεν είναι κακό να κάνεις μια προσπάθεια...ίσως αγχώνεται οτι αυτό σε επιβαρύνει περισσότερο..άσχετο με το τι λέει ο γιατρός σου..

91......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 7:36 am

????????


Επισκέπτης
παιδια τι να σας πω μα ημουν θετικη ειπα γιατρε αμα πειραζει πες το να ξερω....οχι λενε

92......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 12:04 pm

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στελλα μου..δεν προλαβαίνω να διαβάσω οοοολα τα παραπάνω και ίσως να σου το έχει πει και άλλη κοπέλα.Κακό στην πάθηση σου μπορεί να μην κάνει αλλα και καλό (σε κανέναν μας)δεν νομίζω να κάνει.Οπότε πιστεύω οτι ίσως αξίζει μια προσπάθεια..για τον καλό σου ,για σένα...δε θα πιάσω τα εγω΄ι΄στικά τύπου θα το κόψω όποτε εγώ το θελήσω γιατί αυτά τα λέμε σε αυτούς...μεταξύ κατεργαρέων....ΑΑΑ!!!!ΟΟΟΟλα όσα σου έγραψα τα λέω να τα ακούσω κι εγώ... Wink Wink

93......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 12:48 pm

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:42 am, 1 φορά

94......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 12:51 pm

Mary_Mpempa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ πιστεύω πως ο σύζυγος σου ότι κάνει το κάνει για να προστατέψει εσένα και το παιδί σας. Ωστόσο αυτό δεν είναι ποτέ εφικτό, γιατί και εσύ να κόψεις το τσιγάρο το παιδί προφανώς έρχεται σ' επαφή και με άλλους που καπνίζουν. Ο θείος μου που είναι γιατρός όταν ήμουν έγκυος και το είχα κόψει, μου είπε να πείσω και τον άντρα μου να το κόψει.Εγώ ευτυχώς ακόμα δεν το έχω ξαναρχίσει και ελπίζω να το διατηρήσω.
Μου είπε επίσης ότι οι αλλεργιογόνες ουσίες που περιέχονται στα τσιγάρα, μένουν και στα ρούχα μας....
Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι πρέπει να δώσεις να καταλάβει ο άντρας σου ότι και ο ίδιος μεταφέρει "μικρόβια" στο παιδί εφόσον θα βγει έξω και θα βρεθεί σε χώρο που κάποιοι θα καπνίζουνε!!!
Το παιδί δεν είναι σωστό να ζεί και σ'ένα αποστειρωμένο περιβάλλον...είναι χειρότερο γι'αυτό.
Εγώ δεν έχω καταφέρει να τον πείσω να το κόψει, αλλά ελπίζω σε αυτό...
Πάντως μπράβο σου που έχεις καταφέρει να το πας σε 4 το πολύ τσιγάρα!!! Smile
Υπομονή και προσπάθησε να του δώσεις να καταλάβει ότι με την πίεση και τον ψυχολογικό πόλεμο δεν θα τα καταφέρει....
Καλή επιτυχία..... ......................... - Σελίδα 4 654316

95......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 12:59 pm

????????


Επισκέπτης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Απρ 09, 2013 10:42 am, 1 φορά

96......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 1:10 pm

Mary_Mpempa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να τα χαίρεσαι και τα δύο!!!!!!
Sorry για το λάθος μου..... Embarassed
Όπως και να έχει τα παιδιά σίγουρα έρχονται σ' επαφή με οποιαδήποτε είδους μικρόβια.....

97......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 1:19 pm

????????


Επισκέπτης
Very Happy

98......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 1:26 pm

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε το κάνει για κακό ο άντρας σου, να σας προστατέψει θέλει!
Κι εγώ σιχαίνομαι το τσιγάρο, είμαι φανατική αντικαπνίστρια, δε μπορώ να το μυρίζω, ζαλίζομαι, στο σπίτι απαγορεύεται ο καπνός κι όταν είμαι με παρέα που καπνίζει κάθομαι όσο πιο μακριά γίνεται. Έχω προσπαθήσει πολύ να πείσω κάποιους για το πόσο κακό τους κάνει όχι για άλλο λόγο αλλά γιατί τους αγαπώ και τους νοιάζομαι.
Γνωρίζω όμως ότι είναι δύσκολο για σας να το κόψετε αλλά όχι και ανέφικτο. Very Happy

99......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 1:34 pm

????????


Επισκέπτης
κι εσυ λιλιπουτακι βρουτε???

100......................... - Σελίδα 4 Empty Απ: ......................... Παρ Ιαν 25, 2013 2:12 pm

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ, κι εγώ! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις