Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
349 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 349 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... Empty ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... Δευ Αυγ 02, 2010 12:34 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Crying or Very sad ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....
ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ.
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ,Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΛΕΠΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΕΠΕΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΚΑΦΕ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ.
ΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΣΧΟΛΗΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ????Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΧΑΛΑΡΩΣΗ.ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ,ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΥΨΕΙ.
ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ Κ ΜΕ ΕΜΕΝΑ....

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χμμμμ καλημερα... έθιξες τωρα ΤΟ ΘΕΜΑ... χαχαχαχα

Δεν είμαι υπέρμαχος της φράσης υπάρχουν και χειρότερα και ο λόγος είναι ότι θεωρώ πως ότι κάνουμε είναι επιλογή μας, οπότε... και οι συνέπειες δικές μας...

Αλλά θα σου πώ απλά για να καταλάβεις ότι συμπάσχουμε και δεν είσαι μόνη... ότι είμαι καθε μέρα για τουλάχιστον μέχρι τις 7 παρα το απόγευμα ΜΟΝΗ μου σπίτι με τρία παιδιά ηλικιών 5 ετών, 3 ετών παρα κάτι που προσπαθούμε να βγάλουμε πάνα για να παμε παιδικο τον αλλοο μηνα και ενα μωρο 5 1/2 μηνων στην εισαγωγη στερεων τροφων ! Θες κι αλλα ??? Α και εργαζομενη απο το σπιτι ε !!! Προσωπικος χρονος ??? ΤΙ ειναι αυτο ? Που το πουλανε βρε παιδια ? ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 893968

http://familyclubproducts.blogspot.com

3ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... Empty ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ Δευ Αυγ 02, 2010 12:50 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ mamametriazouzounakia.
ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΔΗΛ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ?

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερίνα μου όταν έρχεται ένα παιδί δυστυχώς ο χρόνος όσο μεγαλώνει κιόλα τήνει προς το μηδέν!
Εκτός έχεις καμία γιαγιά εκεί κοντά να το πασάρεις και να φροντίζεις λίγο και τον εαυτό σου!

Εγώ προσωπικά μενω πολλές ώρες μόνη μου με τα παιδιά μετά την δουλειά και τα σ/κ και από το ταχύτατο ξύρισμα που κάνω στο μπάνιο έχω γεμίσει πληγές στα πόδια!
Οι στιγμές που έχω μέσα στην ημέρα είναι ελάχιστες κι αυτές προσπαθώ να περιποιηθώ τον εαυτό μου ίσα ίσα για να βλέπομαι,όχι τρελά πράγματα!

5ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... Empty ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ Δευ Αυγ 02, 2010 1:02 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
didimakia2009 ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΟΥ.
ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ...ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ Η ΒΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΑΠ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ,ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛ Κ ΤΗΝ ΞΥΝΗΣΕΙ ΑΝ Κ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΛΟΥΖΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕ ΤΕ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΠΛΕΝΩ ΜΑΛΛΙΑ Κ ΣΩΜΑ.Κ ΑΠ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ.

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina780 έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ mamametriazouzounakia.
ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΔΗΛ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ?

Εχω μια "εταιρια" με οργανωση εκδηλωσεων, πωλησεις ειδων γαμου, βαπτισης,δες http://familyclubproducts.blogspot.com παρτυ και υπηρεσιες διαδικτυου δες www.familyclub.gr και ... το παλευω οσο μπορω να την κρατησω μεχρι να μεγαλωσουν λιγο να τρεχω κανονικα.

Η κατασταση μου ωρες ωρες ειναι... οριακη για λεξοτανιλ... αλλα δεν θα τους χαριστω... χαχα

http://familyclubproducts.blogspot.com

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamametriazoyzoynakia ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΑΣΖΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ?ΕΠΕΙΔΗ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
proswpikos xronos?i trixa sto podi exei ginei na min pw pws,to drudi se ligo tha xeperasei ton karamanli(to giraiotero)ti allo na sou pw?einai duskola!na fantasteis douleuw kiolas k otan gurnaw gia xekourasi autos thelei paixnidia,to bradu xupnaei ana mia wra gia nero k to prwi prepei na mai freskia gia ti douleia!exw ti mama mou alla den thelw na ton fortwnw otan eimai spiti!upomoni loipon mexri na pane pempti-ekti dimotikou!

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν εννοεις απο "νομικης" πλευρας σαφως και μπορεις να κανεις ότι θες... αλλα ρωτησε με τι θες να σου πω...

Βεβαια να σου πω οτι δεν ειναι ουτε ευκολο και εχει εξοδα και ευθυνες κλπ... λογιστες, τεβε κλπ...

Τι ακριβως θες να κανεις ?

http://familyclubproducts.blogspot.com

10ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... Empty ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ Δευ Αυγ 02, 2010 1:48 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAMAMETRIAZOYZOYNAKIA ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΝΤΙΛΕΡ ΜΕ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΜΕ ΕΛΕΘΕΡΟ ΩΡΑΡΙΟ ΦΥΣΙΚΑ.

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α.... δεν ξερω να σε βοηθησω... εμενα η δουλεια μου δεν εχει σχεση, εννοω οτι οταν εχεις δικη σου επιχειρηση, δεν δουλευεις γαι να βγαλεις ενα χαρτζιλικι... μιλαμε για ευθυνες και οπως σου ειπα τεβε, σικα, μικα κλπ....

http://familyclubproducts.blogspot.com

12ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... Empty ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ Δευ Αυγ 02, 2010 1:57 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΑΣ Κ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΗΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ.
ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΖΕΙ Κ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΑΜΟΥ Κ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ,ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΑΣΥΝΙΘΙΣΤΟ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΑΝ Κ ΕΧΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΘΕΜΑ <ΕΥΧΗ>ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΝΩΜΕΣ.

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eνα έχω να πω, που δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικό Razz : Join the club !!

Εργαζομαι (έχω κατάστημα), πρωί-απόγευμα. Τα μεσημέρια 2 με 5 διαβάζω τα μικρά (γ' & δ' δημοτικού), το απόγευμα μαγαζί και δρομολόγια κοντινά σε αγγλικά και εξωσχολικές δραστηριότητες. Το βράδυ τα μπάνια του λαού,συμάζεμα, σίδερο και μαγείρεμα για την επόμενη μέρα.

Η μέρα μου τελιώνει καθημερινά 1-2 τα ξημερώματα και ξεκινάει στις 6:30 το πρωί.

Όταν θέλω προσωπικό χρόνο (και με κρατάνε τα πόδια μου Rolling Eyes ) κάθομαι 1 ώρα παραπάνω το βράδυ αραχτή στον καναπέ και διαβάζω κανένα βιβλίο ή βλέπω τις επαναλήψεις του κόκκινου κύκλου Shocked Shocked ).

Εντάξει τώρα το καλοκαίρι είναι πιο χαλαρά, γιατί παρόλο που δουλεύω δεν έχω όλα τα υπόλοιπα. Τα μικρά μεγαλώσανε και περνάνε χρόνο στο χωριό με τους παπούδες. Και παρόλο που δεν φεύγω διακοπές, μόνο που ξαπλώνω λίγο το μεσημέρι είναι σαν να κάνω διακοπές. Το μόνο που μου λείπουν..... Crying or Very sad Crying or Very sad

Πάντως αν δεν εργάζεσαι πιστεύω ότι για εσένα τα πράγματα θα είναι πιο χαλαρά όταν θα στείλεις το μικρό στον παιδικό. Εκεί θα έχεις τα πρωϊνά για σένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoinag έγραψε:Eνα έχω να πω, που δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικό Razz : Join the club !!

Εργαζομαι (έχω κατάστημα), πρωί-απόγευμα. Τα μεσημέρια 2 με 5 διαβάζω τα μικρά (γ' & δ' δημοτικού), το απόγευμα μαγαζί και δρομολόγια κοντινά σε αγγλικά και εξωσχολικές δραστηριότητες. Το βράδυ τα μπάνια του λαού,συμάζεμα, σίδερο και μαγείρεμα για την επόμενη μέρα.

Η μέρα μου τελιώνει καθημερινά 1-2 τα ξημερώματα και ξεκινάει στις 6:30 το πρωί.

Όταν θέλω προσωπικό χρόνο (και με κρατάνε τα πόδια μου Rolling Eyes ) κάθομαι 1 ώρα παραπάνω το βράδυ αραχτή στον καναπέ και διαβάζω κανένα βιβλίο ή βλέπω τις επαναλήψεις του κόκκινου κύκλου Shocked Shocked ).

Εντάξει τώρα το καλοκαίρι είναι πιο χαλαρά, γιατί παρόλο που δουλεύω δεν έχω όλα τα υπόλοιπα. Τα μικρά μεγαλώσανε και περνάνε χρόνο στο χωριό με τους παπούδες. Και παρόλο που δεν φεύγω διακοπές, μόνο που ξαπλώνω λίγο το μεσημέρι είναι σαν να κάνω διακοπές. Το μόνο που μου λείπουν..... Crying or Very sad Crying or Very sad

Πάντως αν δεν εργάζεσαι πιστεύω ότι για εσένα τα πράγματα θα είναι πιο χαλαρά όταν θα στείλεις το μικρό στον παιδικό. Εκεί θα έχεις τα πρωϊνά για σένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 215994

να ρωτησω κατι ασχετο?αυτα τα τικερακια πως τα φτιαχνετε βρε κοριτσια?
despoinag μηπως κατι εγινε λαθος στα δικα σου τικερακια?με τις ηλικιες εννοω? scratch

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
despoinag έγραψε:Eνα έχω να πω, που δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικό Razz : Join the club !!

Εργαζομαι (έχω κατάστημα), πρωί-απόγευμα. Τα μεσημέρια 2 με 5 διαβάζω τα μικρά (γ' & δ' δημοτικού), το απόγευμα μαγαζί και δρομολόγια κοντινά σε αγγλικά και εξωσχολικές δραστηριότητες. Το βράδυ τα μπάνια του λαού,συμάζεμα, σίδερο και μαγείρεμα για την επόμενη μέρα.

Η μέρα μου τελιώνει καθημερινά 1-2 τα ξημερώματα και ξεκινάει στις 6:30 το πρωί.

Όταν θέλω προσωπικό χρόνο (και με κρατάνε τα πόδια μου Rolling Eyes ) κάθομαι 1 ώρα παραπάνω το βράδυ αραχτή στον καναπέ και διαβάζω κανένα βιβλίο ή βλέπω τις επαναλήψεις του κόκκινου κύκλου Shocked Shocked ).

Εντάξει τώρα το καλοκαίρι είναι πιο χαλαρά, γιατί παρόλο που δουλεύω δεν έχω όλα τα υπόλοιπα. Τα μικρά μεγαλώσανε και περνάνε χρόνο στο χωριό με τους παπούδες. Και παρόλο που δεν φεύγω διακοπές, μόνο που ξαπλώνω λίγο το μεσημέρι είναι σαν να κάνω διακοπές. Το μόνο που μου λείπουν..... Crying or Very sad Crying or Very sad

Πάντως αν δεν εργάζεσαι πιστεύω ότι για εσένα τα πράγματα θα είναι πιο χαλαρά όταν θα στείλεις το μικρό στον παιδικό. Εκεί θα έχεις τα πρωϊνά για σένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 215994

να ρωτησω κατι ασχετο?αυτα τα τικερακια πως τα φτιαχνετε βρε κοριτσια?
despoinag μηπως κατι εγινε λαθος στα δικα σου τικερακια?με τις ηλικιες εννοω? scratch

συγγνωμη αν σε φερνω σε δυσκολη θεση

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλά και μου το είπες.

Γιατί να με φέρεις σε δύσκολη θέση. Του γιου μου είναι λάθος. Θα το διορθώσω.

Δυστηχώς δεν είμαι η κατάλληλη να σε καθοδηγήσω για τα τικεράκια. Και εμένα φίλη μου τα έφτιαξε.

Κάπου πάντως πρέπει να έχει οδηγίες η Ολίβια.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
despoinag έγραψε:

να ρωτησω κατι ασχετο?αυτα τα τικερακια πως τα φτιαχνετε βρε κοριτσια?
despoinag μηπως κατι εγινε λαθος στα δικα σου τικερακια?με τις ηλικιες εννοω? scratch
pata se ena opoiodipote tikeraki apo ta dika mas k tha breis tin akri meta!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoinag έγραψε:Καλά και μου το είπες.

Γιατί να με φέρεις σε δύσκολη θέση. Του γιου μου είναι λάθος. Θα το διορθώσω.

Δυστηχώς δεν είμαι η κατάλληλη να σε καθοδηγήσω για τα τικεράκια. Και εμένα φίλη μου τα έφτιαξε.

Κάπου πάντως πρέπει να έχει οδηγίες η Ολίβια.

ειπα κι εγω σε 3 εβδομαδες μεσα εσυ εμεινες και εγκυος και γεννησες?!?!θα ηταν αδικια εγω να ημουν εγκυος 9 μηνες κι εσυ 3 εβδομαδες!!!!!! Laughing

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ντροπή σου να με κοροϊδεύεις μεγάλη γυναίκα Sad Sad Sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoinag έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ντροπή σου να με κοροϊδεύεις μεγάλη γυναίκα Sad Sad Sad

τι μεγαλη καλε?!θα μας τρελανεις νυχτιατικα?
και πολυ ωραιος ο γιος με τον μπερε!του μπαμπα σας ειναι?κι ο δικος μου φοραει μια τον μπερε του μπαμπα του μια τον δικο μου!πολυ γελιο!!!

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι έγραψε:
despoinag έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ντροπή σου να με κοροϊδεύεις μεγάλη γυναίκα Sad Sad Sad

τι μεγαλη καλε?!θα μας τρελανεις νυχτιατικα?
και πολυ ωραιος ο γιος με τον μπερε!του μπαμπα σας ειναι?κι ο δικος μου φοραει μια τον μπερε του μπαμπα του μια τον δικο μου!πολυ γελιο!!!

Ναι του μπαμπά του είναι αλλά του γιου του πάει καλύτερα από τον μπαμπά. Αχ δεν είναι πολύ κούκλος ο γιος μου??? Κουκουβά, κουκουβά ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472 ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472 ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoinag έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
despoinag έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ντροπή σου να με κοροϊδεύεις μεγάλη γυναίκα Sad Sad Sad

τι μεγαλη καλε?!θα μας τρελανεις νυχτιατικα?
και πολυ ωραιος ο γιος με τον μπερε!του μπαμπα σας ειναι?κι ο δικος μου φοραει μια τον μπερε του μπαμπα του μια τον δικο μου!πολυ γελιο!!!

Ναι του μπαμπά του είναι αλλά του γιου του πάει καλύτερα από τον μπαμπά. Αχ δεν είναι πολύ κούκλος ο γιος μου??? Κουκουβά, κουκουβά ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472 ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472 ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472

καλε κουκουβαγια μου ε...despoinag ηθελα να πω!!!ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ λεμε!!!αφου λεω να σας ζητησω για την κορη μου!!!αν σας πεφτουμε μικρες εχω και μια αδερφουλα που ειναι σχεδον 8 χρονων!!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472 ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472 ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..... 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις