Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
403 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 403 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Θηλασμός και διατροφή Empty Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 7:25 am

MaNTaRiNi

MaNTaRiNi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μανούλες μου να μαι πάλι!!
Ανοίγω το θέμα για την κολλητή μου που έχει πελαγώσει.
Θηλάζει αποκλειστικά και όταν την επισκέφτηκε η παιδίατρος για να δει το μωρό της είπε να προσέχει πολύ τι τρώει και να αποφεύγει τους ξηρούς καρπούς. Αγχώθηκε τώρα και ψάχνουμε τα do kai dont στη διατροφή όταν θηλάζει...
Επίσης αν κάποια τροφή σας παρήγαγε περισσότερο γάλα και ποιο προκαλούσε δυσφορία στο μωρό..
Θα χαρώ να ακούσω τις γνώμες σας και εμπειρίες σας.

http://mantarini-pounds.blogspot.com

2Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 8:00 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν υπάρχουν έρευνες που να απαγορευουν ομάδες τροφών!Αν πειράζει κάτι το παιδί θα το δει στην πορεία. Και πάλι μετά από λίγο καιρό μπορεί να μην το πειράζει η τροφή αυτή. Επίσης, εμένα μου είπε ο παιδίατρος να μην τρώω σοκολάτα και να μην πίνω αναψυκτικά, αλκοολούχα και καφέδες. Να της ζήσει και να χαρούν τον θηλασμό!

3Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 9:25 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμένα μου είπε η γιατρός να μην τρώω ξηρούς καρπούς. Επίσης έκοψα αναψυκτικά και γαλακτοκομικά!

Κάπου διάβασα και για μακαρόνια αλλά δεν ξέρω πόσο ισχύει.

Μου είπε να τρώω σούπες, μοσχάρι, πατάτες, ρύζι, φρούτα και λαχανικά!

Να τους ζήσει!!

4Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 9:34 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

5Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 9:42 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασικό είναι να πίνει πολύ νερό και γενικά πολλά υγρά.
Τώρα το τι μπορεί να πειράξει το μωρό, θα το δει η ίδια στην πορεία και θα το αποφεύγει. Προληπτικά δεν μπορείς να αποκλείσεις κάτι. Εντάξει εξαιρούνται οι πολλοί καφέδες και το αλκοόλ για παράδειγμα αλλά αυτά φαντάζομαι τα ξέρει ήδη.

6Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 11:59 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω με τις κοπέλες, δεν αποκλειουμε κάτι προληπτικά, εκτός από καφέδες και αλκοολ. Ξηρους καρπους με ποια λογική;;

7Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 12:03 pm

MaNTaRiNi

MaNTaRiNi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rinoula έγραψε:Συμφωνω με τις κοπέλες, δεν αποκλειουμε κάτι προληπτικά, εκτός από καφέδες και αλκοολ. Ξηρους καρπους με ποια λογική;;

Δεν ξέρω... δεν τις είπε κάποιο λόγο απλά της είπε ότι απαγορεύονται!!
Και στεναχωρήθηκε γιατί λόγω εορτών είχε φάει πολλούς και νόμιζε ότι έκανε κακό...

http://mantarini-pounds.blogspot.com

8Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 12:09 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε τώρα θα ενημερωθει και θα δει ότι δεν πειράζει.

9Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 2:45 pm

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα παλι η (τοτε)παιδιατρος μου μου ειχε γραψει σε ενα χαρτι φαγητα που πρεπει να αποφυγω τους πρωτους μηνες του θηλασμου...αποτι θυμαμαι μου απαγορευε μπροκολο,κουνουπιδι,χορτα,κρεμμυδι,λαχανο,φασολια...καλα εννοειται αναψυκτικα,αλκοολ και τετοια!
της φιλης μου ο παιδιατρος της ειπε φαε οτι θελεις αλλα σε λογικες ποσοτητες...οταν λοιπον η φιλη μου ετρωγε γιγαντες το μωρακι υπεφερε απο κολοικους το βραδυ...τυχαιο;;δε ξερω!!εγω παντως που δεν αγγιξα καθολου αυτα που μου χε απαγορεψει η παιδιατρος ο Σωτηρακης μου δεν περασε ουτε μισο κολικο...τυχαιο;παλι δε ξερω...
και θηλασε και αποκλειστικα εικοσι μηνες!!!

10Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 2:46 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

11Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Κυρ Ιαν 13, 2013 11:54 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MaNTaRiNi έγραψε:Μανούλες μου να μαι πάλι!!
Ανοίγω το θέμα για την κολλητή μου που έχει πελαγώσει.
Θηλάζει αποκλειστικά και όταν την επισκέφτηκε η παιδίατρος για να δει το μωρό της είπε να προσέχει πολύ τι τρώει και να αποφεύγει τους ξηρούς καρπούς. Αγχώθηκε τώρα και ψάχνουμε τα do kai dont στη διατροφή όταν θηλάζει...
Επίσης αν κάποια τροφή σας παρήγαγε περισσότερο γάλα και ποιο προκαλούσε δυσφορία στο μωρό..
Θα χαρώ να ακούσω τις γνώμες σας και εμπειρίες σας.

Αυτό που θεωρώ ότι απαγορεύεται κατά κόρων είναι κάπνισμα & αλκοόλ (μην με ραπίσετε ή θηλάζουσες καπνίστριες!!!).Από εκεί και πέρα μπορεί να τρώει τα πάντα από λίγο.Οκ και εμένα μου είχε πει όχι γλυκά αλλά λόγω διαβήτη κύησης τα είχα τσακίσει μετά την εγκυμοσύνη και σοκολάτα έτρωγα και καφέ έπινα αλλά decaf. Το πρώτο 3μηνο είναι το δύσκολο μετά το μωρό σιγά σιγά προσαρμόζεται. Επίσης τα γαλακτοκομικά που ανέφερε μία κοπέλα επάνω δεν τα κόβεις χωρίς λόγο..

12Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 1:28 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν το μωρακι της δεν εχει δειξει καποια αλλεργια ποιος ο λογος να τους κοψει?ο καθε παιδιατρος λεει τα δικα του...εμενα μου ειχαν πει οχι οσπρια,οχι πολλα λαχανικα και απο φρουτα μονο μηλο μπανανα...σαχλαμαρες..αν δεν τιθεται θεμα αλλεργιας μπορει να τα τρωει ολα!

13Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 2:33 am

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhmera και απο εμενα
λοιπων εγω θυλαζω 3 1/2 και απο την διατροφη μου εχω βγαλει την σοκολατα γαλακτος και τα αναψυκτικα, απο εκει και περα τρωω τα παντα εκτος απο σπανακι γιατι ανακαλυψα μια εντονη γκρινια μια μερα που εφαγα σπανακορυζο, μπορει να ητανε και τυχαιο αλλα δεν ξαναεφαγα. η παιδιατρος μου ειπε τρωμε τα παντα αλλα δεν δοκιμαζουμε δυο φαγητα μαζι για πρωτη φορα. δηλαδη δεν θα φας για πρωτη φορα σπανακοριζο και σαλατα λαχανο. πρωτα θα φας το ενα και σε μικρη ποσοτητα και μετα το αλλο για να δεις αμα πειραξει το παιδι. αυτα εν ολιγης....

14Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 4:08 am

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί συγκεκριμένα την σοκολάτα γάλακτος; Αλήθεια γιατί λένε να μην τρώμε σοκολάτα; Ο καφές μου λείπει πολύ και ούτε ντεκαφεινε πίνω...Δεν πειράζει!Χαλάλι!

15Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 4:30 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιγα σιγα μπορεις να δοκιμασεις μετα τις 40 μερες καφε.

16Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 7:42 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τη σοκολάτα για τον ίδιο λόγο που λένε και τους ξηρούς καρπούς. "ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ" αναπτύξει κάποια αλλεργία και επειδή μπορεί όπως και με τον καφέ να προκαλεί ταραχή στο βρέφος. Όλα όμως είναι σχετικά. Στους προηγούμενους θηλασμούς μου π.χ. δεν έπινα καφέ, μόνο ντεκαφεΐνέ. Επειδή σ' αυτό το παιδί (το τρίτο) η μέρα δε βγαίνει χωρίς καφέ έχω καθιερώσει ένα διπλό ελληνικό το πρωί αφού έχει θηλάσει η μικρή και δεν της έχει προκαλέσει ούτε μία φορά ταραχή. Επίσης άμα βγούμε βράδυ καμιά φορά θα πιω και ένα ποτήρι μπίρα ή κρασί μιας και η μικρή θα ξυπνήσει μετά από πολλές ώρες. Τα όσπρια τα πρόσεχα μόνο μέχρι να σαραντήσει. Κι εκείνο όχι όλα, μόνο τα φασόλια. Αφού διαπίστωσα ότι δεν έχει κολικούς άρχισα να τρώω και φασόλια. Αυτή τη στιγμή τρώω τα πάντα. Η μπουμπου μεγαλώνει κανονικά χωρίς αλλεργίες και χωρίς ενοχλήσεις. Όταν τρώω όσπρια έχει κι εκείνη τα αέριά της αλλά νομίζω είναι φυσιολογικό.

17Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 7:49 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.....ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΓΕΥΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΑ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ...ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΚΑΝΑ....ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟΓΕΥΓΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..... ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΦΕ ΑΛΚΟΟΛ....ΚΛΠ...

18Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 8:57 am

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα ο παιδίατρος μόνο το τσιγάρο μου απαγόρεψε. Μου είπε ένας ελληνικός ή γαλλικός την ημέρα δεν πειράζει κ επίσης ένα ποτηράκι κρασί ή μπύρα μια στο τόσο.
Να τρώω απ'όλα κ όταν παρατηρήσω ότι κάτι την πειράζει, τότε να το κόψω.
Προς το παρόν μόνο η φασολάδα, το κουνουπίδι κ το μπρόκολο την έχουν πειράξει.

19Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 10:06 am

MaNTaRiNi

MaNTaRiNi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!
Θα τα μεταφέρω στην φίλη μου και ότι αποφασίσει εκείνη.

http://mantarini-pounds.blogspot.com

20Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 11:25 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακομα και για τα οσπρια δεν εχει επιβεβαιωθει οπως και πολλα αλλα τροφιμα πχ λαχανο,κρεμμυδια κτλ οτι κανουν κολικους και οτι ευθυνονται γιάυτο.Το διαβασα και προσφατα στο βιβλιο της πατσουρου

21Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Δευ Ιαν 14, 2013 1:08 pm

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
την σοκολατα μου την απαγορευσε γιατι εφερνε ενταση στο παιδι...... θυμ,αστε τον γυναικολογο που ελεγε αμα δεν το ακουμε να φαμε μια σοκολατα?????????? για αυτο τωρα εεγω τρωω υγειας μονο καλη ειναι και αυτην οσο για τους καφεδες δεσποινα μου καφες χωρις τσιγαρο?????????? αρα υπομονη μεχρι να τελειωσει ο θυλασμος και μετα και τα δυο μαζι. πινω καμια κλεφτη γουλια απο τον αντρουλη μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

22Θηλασμός και διατροφή Empty Απ: Θηλασμός και διατροφή Τρι Ιαν 15, 2013 7:12 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:την σοκολατα μου την απαγορευσε γιατι εφερνε ενταση στο παιδι...... θυμ,αστε τον γυναικολογο που ελεγε αμα δεν το ακουμε να φαμε μια σοκολατα?????????? για αυτο τωρα εεγω τρωω υγειας μονο καλη ειναι και αυτην οσο για τους καφεδες δεσποινα μου καφες χωρις τσιγαρο?????????? αρα υπομονη μεχρι να τελειωσει ο θυλασμος και μετα και τα δυο μαζι. πινω καμια κλεφτη γουλια απο τον αντρουλη μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ευτυχώς ποτέ δε συνδύασα τον καφέ μου με τσιγάρο. Μόνο το ποτό κι εκείνο μόνο βράδυ με παρέα. Πόσες φορές βγήκα από τότε που γέννησα; Μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις