Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
425 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 425 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Τρι Αυγ 03, 2010 2:04 am

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
manoula3 έγραψε:εγω κοριτσια οταν παω με τον αντρα μου,που προσπαθει ο κημενος να μου μαθει τουλαχιστον τα βασικα...που κ αυτα βουνο τα βλεπω,ετσι κ παμε σε στενο δρομο,βαζω χειροφρενο κ του λεω παρτο!! Razz Razz η' αμα δω οτι παω να σφηνωσω αρχιζω τη γκρινια κ τα μυξιαρικα ''αχ τι θα κανω,δεν χωραω,θα μας πατησουν''!!!χαχαχα!! Razz Razz
αμ κ το αλλο!!σε μεγαλο δρομο με 2 λωριδες κυκλοφοριας,δεν ξερω προς τα που να οδηγω...στη μεση,δεξια,αριστερα???αμα παω αριστερα,νιωθω οτι θα ακουμπησω τις μαντρες,αμα παω αριστερα νιωθω οτι θα μας ακουμπησουν αλλα αυτοκινητα κ αμα παω στη μεση,νιωθω οτι κατι δεν παει καλα που τα καταφερα!!!χαχαχα!!! Razz Razz
για το παρκαρισμα ας μη μιλησω!!! Laughing Laughing αλλου ειναι το παρκιν,αλλου παω εγω!!!!κ μετα το βλεπω απο μακρια κ λεω μα πως πηγε εκει???χαχαχα!!! Rolling Eyes
sumbouli mou xwris na parexigitheis:MHN PAREIS DIPWMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
XAXAXAXAXAXAXA

kαλε σιγα μην παρεξηγηθω!! Razz Razz
κοιταξτε αμα ημουν μονη μου στο δρομο κ ειχα κανενα αυτοκινητο που θ ηταν για ''αποσυρση'',θα ημουν πολυ ανετη!!τωρα ομως με του αντρα μου που ακομα ξεχρεωνουμε το λυπαμαι!χαχαχα!!!
προπερσι με πηγαινε η μαμα μου με το αυτοματο που εχει!!ενταξει σουμαχερ....τι ψεμματα να πω??προσπερναγα,ετρεχα,σφηνωνα!!απ'ολα!! Twisted Evil Twisted Evil
με τις ταχυτητες δεν το μπορω!!χειροφρενο,συμπλεκτης,φρενα,αλλαγες ταχυτητων,ολα μαζι....δεν τα χωραει το λιγοστο μυαλο μου!!με το αυτοματο,βαζεις μπρος κ πας κ στα δυσκολα πατας μπαμ κ κατω φρενακι!!με το κανονικο αντε να βαλεις πρωτη,ντε να φρεναρεις πατωντας συμπλεκτη...αχ!! ελεοοος!!
σας λεω δεν πιστευα στα ματια μου ετσι που οδηγουσα!!λεω δεν ειμαι εγω!!χαχαχα!!
τωρα λεω να παρω το διπλωμα κ μαλλον θα παρουμε κανενα μικρο αυτοματο!!μου εχω εμπιστοσυνη με αυτο!!απ'τις λιγες φορες που μ'εμπιστευομαι!!κ τωρα αμα λαχει το παιρνω δεν φοβαμαι!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 654316

27ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Τρι Αυγ 03, 2010 2:12 am

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
ΑΠΟΡΙΑ: Απο τη μέρα που οδηγώ παρατήρησα ότι οι Έλληνες γενικά το φλας δεν το πολυχρησιμοποιούν. Γιατί αραγε?

Γιατι καίει ρεύμα!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 215994

Στατιστικά έχει αποδειχθεί οτι αυτοί που προκαλούν τα περισσότερα αυτοκινητιστικά ατυχήματα είναι άντρες.

Τυχαίο;; Δε νομίζω!


Έχθες πήγαινα να πάω τον άντρα μου απο τη δουλειά και μου πετάχτηκε ένας από στοπ. Πρόλαβα και φρέναρα στα 30 εκατοστα!!!!
Αυτός; Κύριος!! Γύρισε το κεφάλι και την έκανε!

Και μένα με εκνευρίζει ο αντρας μου που έχει αυτή τη συνήθεια να τη λέει στις γυναίκες οδηγούς.

Δεν ξέρω αν είμαι καλή οδηγός. Αυτό θα το πουν οι άλλοι.
Πάντως από συμπεριφορά είμαι κιουρία!!
Δε βρίζω, δεν τσαμπουκαλεύομαι, δεν κορνάρω.
Ακόμα και όταν έχω απίστευτα δίκιο!

Βέβαια στις ανηφοροκατηφόρες που μένω και στα στενάκια δεν έχω και πολλά περιθώρια να μην οδηγώ ικανά και προσεκτικά.

Με το πάρκινγκ δεν έχω θέμα! Έχουμε γκαράζ!!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 536304 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 536304 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 536304

28ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Τρι Αυγ 03, 2010 2:17 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σισσίνι έγραψε:
florentiab έγραψε:
ΑΠΟΡΙΑ: Απο τη μέρα που οδηγώ παρατήρησα ότι οι Έλληνες γενικά το φλας δεν το πολυχρησιμοποιούν. Γιατί αραγε?

Γιατι καίει ρεύμα!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 215994

χαχαχαχα καλό!!!

29ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Τρι Αυγ 03, 2010 2:19 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Σισσίνι έγραψε:
florentiab έγραψε:
ΑΠΟΡΙΑ: Απο τη μέρα που οδηγώ παρατήρησα ότι οι Έλληνες γενικά το φλας δεν το πολυχρησιμοποιούν. Γιατί αραγε?

Γιατι καίει ρεύμα!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 215994

χαχαχαχα καλό!!!



καλό καλό! Razz Razz Razz ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 328109

30ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Τρι Αυγ 03, 2010 2:56 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ Νέα οδηγός μιας και το Σεπτέμβρη θα κλείσω αισίως 1 χρόνο οδήγησης.Εγώ άργησα να βγάλω δίπλωμα γιατί φοβάμαι γενικότερα τα αυτοκίνητα.Οδηγώ μηχανάκι από τα 16 αλλά αυτοκίνητο φοβόμουν.Μέχρι που η δόλια η ανάγκη με εξώθισε να βγάλω δίπλωμα.( Μετακινήσεις τέκνων , ανάποδα ωράρια με το έταιρον ήμιση και άλλα πολλά).Μετά από 1 χρόνο διαπιστώνω τι λάθος έκανα που δεν οδηγούσα τόσα χρόνια αυτοκίνητο.Είναι εξυπηρετικό και πιο σίγουρο από το μηχανάκι σίγουρα.Τώρα στο θέμα μας πιστεύω ότι δεν έχει να κάνει με το φύλλο η οδήγηση.Απλά οι γυναίκες στην προσπάθεια μας να είμαστε τέλειες ( μιας και σε όλα τα άλλα είμαστε)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.], αγχωνόμαστε λίγο πιο πολύ από τους άντρες.

31ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Πεμ Σεπ 23, 2010 8:20 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχαχαχα

32ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Πεμ Σεπ 23, 2010 8:46 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο αντρας μου ειναι νευρικος πολυ στο τιμονι και οταν συμβαινει κατι το παιρνω εγω γιατι θα του χωσω καμια μπουνια και και θα βαψει καινουργιο το τζαμι και πραγματικα δεν το θλελω... Ειμαι πολυ καλη οδηγος θεωρω, οχι οτι δεν κανω μακακιτσες, αλλα ο δικος μου που ειναι αντρας και οι αντρες θεωρουνται ΜΑΜΑΤΟΙ, αφηστε... Φονιας.. Οπως κι αλλους αντρες που εχω δει!! Αλλα εχω δει και κατι γυναικες.... Πω,πω,πω Παναγια μου..

33ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Πεμ Σεπ 23, 2010 10:30 am

sofia l

sofia l
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευάκι έγραψε:
manoula3 έγραψε:χαχαχα!!!ωραιο θεματακι!!!εγω δεν οδηγω...απο σεπτεμβρη λεω να ξεκινησω μαθηματα!!!παω καμια φορα με τον αντρα μου σε καμια ερημια κ μ'αφηνει να οδηγησω!!κ φυσικα γυριζουμε σπιτι γκρινιαζοντας!!χιχι!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 215994 αλλα πραγματικα νομιζω οτι ειμαι περιορισμενης ευθυνης για να βγω στον δρομο!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 4872
λοιπον οταν πηγαινουμε βολτα κ κατι γινεται με καποιο αλλο αυτοκινητο,αμεσως λεει ο αντρας μου ''σιγουρα γυναικα ειναι''.....κ παντοτε κοριτσια γυναικα ειναι!!ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 4872το βλεπω με τα ματια μου!! Rolling Eyes Rolling Eyes επισης οταν το λεει αυτο του λεω μην μιλας ετσι,γιατι καποια μερα μπορει να ειμαι εγω στη θεση της κ να με κραζουν οι αλλοι οδηγοι!!κ τι μου λεει??? ''αστο το μπορει,ειναι σιγουρο οτι θα σε κραξουν''!!!χαχαχαχα!!! affraid
εν τω μεταξυ σκεφτομαι μην φρικαρει τοσο ο δασκαλος οδηγησης κ βγει επιτηδες στη συνταξη νωριτερα!!!!γιατι ειμαι κ εντελως αργοστροφη κ θελω 3546839 επεξηγησεις μεχρι να καταλαβω κατι κ μετα παντοτε εχω κ αλλες τοσες αποριες!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 4872
τωρα εκτος απ'τα αστεια,πιστευω οτι οντως υπαρχουν κακοι οδηγοι!κ αντρες κ γυναικες βεβαια,αλλα λιγουλακι παραπανω οι γυναικες!!!
για παραδειγμα εγω ξερω οτι ετσι κ αρχισω να σκεφτομαι οτι μου ρθει,κ τρεχει το μυαλο μου συνεχως σε υποχρεωσεις κ αλλα τετοια,σιγουρα θα κανω μπαρουφα στον δρομο!επισης πιστευω οτι δεν εχω κ αλλες δεν εχουν τοσο καλα αντανακλαστικα οσο οι αντρες!!δεν μπορω να κοιταω παντου,κατι θα μου ξεφυγει!!
καλα τωρα τα λεω αυτα....μετα μαλλον θα γινω πιο υπευθυνη..αλλα πολυ με φοβαμαι βρε κοριτσια!! ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 534787 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 534787

η αληθεια ειναι οτι κι εγω μια φορα που τρακαρα γυναικα ηταν αυτη που με τρακαρε!αλλα ηταν πολυ μπαζο!!!!!
μια χαρα θα τα πας,θα σου γινει συνηθεια να κοιτας τα παντα!!!
να ρωτησω κατι ασχετο?εχεις 3 παιδακια και εισαι μονο 23????
ΕΓΩ ΟΔΗΓΩ ΑΠΟ ΤΟ 2004. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΤΡΑΣ!!!! ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟΙ. ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΟΔΗΓΕΙΣ ΣΑ ΑΥΤΟΥΣ. Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ!!! ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΕ!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ!!!

34ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Πεμ Σεπ 23, 2010 11:05 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula3 έγραψε:εγω κοριτσια οταν παω με τον αντρα μου,που προσπαθει ο κημενος να μου μαθει τουλαχιστον τα βασικα...που κ αυτα βουνο τα βλεπω,ετσι κ παμε σε στενο δρομο,βαζω χειροφρενο κ του λεω παρτο!! Razz Razz η' αμα δω οτι παω να σφηνωσω αρχιζω τη γκρινια κ τα μυξιαρικα ''αχ τι θα κανω,δεν χωραω,θα μας πατησουν''!!!χαχαχα!! Razz Razz
αμ κ το αλλο!!σε μεγαλο δρομο με 2 λωριδες κυκλοφοριας,δεν ξερω προς τα που να οδηγω...στη μεση,δεξια,αριστερα???αμα παω αριστερα,νιωθω οτι θα ακουμπησω τις μαντρες,αμα παω αριστερα νιωθω οτι θα μας ακουμπησουν αλλα αυτοκινητα κ αμα παω στη μεση,νιωθω οτι κατι δεν παει καλα που τα καταφερα!!!χαχαχα!!! Razz Razz
για το παρκαρισμα ας μη μιλησω!!! Laughing Laughing αλλου ειναι το παρκιν,αλλου παω εγω!!!!κ μετα το βλεπω απο μακρια κ λεω μα πως πηγε εκει???χαχαχα!!! Rolling Eyes

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Εχω ακριβώς το ιδιο προβλημα, μου φαινεται εξαιρετικά δύσκολο το ποσα πράγματα ταυτοχρονα πρεπει να κάνεις, και να φανταστείς έχω ήδη δίπλωμα (εδω και 8 χρόνια). Τα πρωτα χρόνια δεν μου χρειάστηκε γιατι η δουλεια ήταν πολύ κοντά στο σπίτι μου, αργότερα αρχισα να φοβάμαι και να αγχωνομαι με την οδηγηση. Σημειωτέον από την μέρα που πήρα το δίπλωμα δεν έχω ξαναοδηγήσει. (τι να πω ... μάλλον μου δημιουργήθηκε ψυχολογικο προβλημα Razz - τραυματική εμπειρία Smile)
Τα τελευταία χρόνια το σκέφτομαι πολύ και μετανιώνω, πλέον το χρειάζομαι ... σκέφτομαι να ξαναπάω για κανα δυο τρια τεσσερα πέντε ... μαθήματα και να πάρω (οταν βρω τα λεφτά) κάποιο αυτόματο αυτοκινητο, θα είναι πιο ευκολο νομίζω. Μακάρι να το πάρω απόφαση και να τα καταφέρω...!!!

35ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Πεμ Σεπ 23, 2010 11:50 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω οδηγω 4 χρονια περιπου και γενικα δεν εχω προβλημα με κατι ,ουτε εχω τρακαρει ποτε.Γενικα παντα ετρεχα με το αυτοκινητο,εκανα πολλες προσπερασεις κτλ!απο οταν εμεινα εγκυος κοριτσια ειναι σαν να οδηγαει αλλος ανθρωπος!στο τελος θα κανω ατυχημα απο το πολυ φοβο μου!!!παντως μπορει οι αντες να κατεχουν περισσοτερο τα μηχανολογικα θεματα του αυτοκινητου(εγω ας πουμε ακομη δε ξερω τι ειναι το μπουζι),αλλα οι γυναικες κατεχουν πολυ καλυτερα τον κοκ και τον τηρουνε στη πλειοψηφια τους.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ,ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ!

36ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Πεμ Σεπ 23, 2010 12:50 pm

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μανουλα έγραψε: χαχαχαχαχαχα
αλλη θεση για παρκιν δεν ειχε?εγω οδηγαω απο το 1995 και θεωρω οτι ειμαι πολυ καλη και προσεκτικη οδηγος ειδικοτερα τωρα με τα παιδια.βεβαια ποτε δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει αλλα πιστευω και γω οτι σε θεματα ασφαλειας μεσα στο αυτοκινητο ειμαστε καλυτερες απο τους αντρες.α και μην ξεχασω μανουλες!ΠΑΝΤΑ τα παιδια στο πισω καθισμα με ζωνη γιατι τωρα τελευταια βλεπω πολλες γυναικες οδηγους με τα παιδια στο πισω καθισμα να αλωνιζουν. προσοχη μεγαλη Laughing

37ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 1:08 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:εγω οδηγω 4 χρονια περιπου και γενικα δεν εχω προβλημα με κατι ,ουτε εχω τρακαρει ποτε.Γενικα παντα ετρεχα με το αυτοκινητο,εκανα πολλες προσπερασεις κτλ!απο οταν εμεινα εγκυος κοριτσια ειναι σαν να οδηγαει αλλος ανθρωπος!στο τελος θα κανω ατυχημα απο το πολυ φοβο μου!!!παντως μπορει οι αντες να κατεχουν περισσοτερο τα μηχανολογικα θεματα του αυτοκινητου(εγω ας πουμε ακομη δε ξερω τι ειναι το μπουζι),αλλα οι γυναικες κατεχουν πολυ καλυτερα τον κοκ και τον τηρουνε στη πλειοψηφια τους.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ,ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ!

Με εκφράζεις απόλυτα! Σε όλα!!

Οδηγώ μηχανάκι από τα 16 (στη ζούλα βέβαια). Στα 19,5 αγόρασα το σκούτερ μου και για δύο χρόνια, δεν είχα πάθει τίποτα (μόνο την κλασική σαβούρα που όλοι τρώμε κάποια στιγμή από τα φρένα μας...) Βγάζω το δίπλωμα και τρακάρω άσχημα, αλλά τη γλιτώνω.
Μηχανάκι οδηγώ συνολικά 12 χρόνια.
Αυτοκίνητο 4χρόνια.
Ήθελα μεταχειρισμένο αλλά τελικά κατέληξα να πάρω καινούριο, και δεν κώλωσα λεπτό να πιάσω το τιμόνι. Ήμουν απόλυτα εξοικειωμένη με τους καθρέφτες, τις ταχύτητες, τον κοκ (σήματα, προτεραιότητες κτλ)λόγω μηχανακίου...
Αρχικά μου έδειξε ο αδερφός μου και ύστερα ο πατέρας μου (με το YUGO μας) στο πάρκινγκ του Carrefour -κλασικά- κι ο δάσκαλος ενθουσιάστηκε που ήξερα να ξεκινάω χωρίς να μου σβήνει...
Ευτυχώς -δόξα το Θεό δηλαδή- δεν έχω τρακάρει μέχρι σήμερα και θεωρώ ότι οδηγώ πολύ καλά - μου το λέει και ο άντρας μου, ο Σουμάχερ Νο 156981...
Ομολογώ ότι έχω κάνει πολλές βλακείες, έχω καβαλήσει πεζοδρόμιο στην προσπάθεια να παρκάρω, ή έχω "φιλήσει" τον μπροστά ή τον πίσω, έχω πάρει τη στροφή πολύ ανοιχτά ή πολύ κλειστά με κίνδυνο να βρω στα παρκαρισμένα, πήγα να αλλάξω ταχύτητα χωρίς να πατάω το συμπλέκτη, μου έχει σβήσει άπειρες φορές, αλλά σαν αυτό το βιντεάκι που έβαλε η μανούλα, ΠΟΤΕ! Τόσο γκάου δεν ήμουν, ούτε και θα γίνω... αυτή καλά καλά δε χώραγε... Πού πήγαινε να το στριμώξει?
Βασικά όσο περισσότερη "εξάσκηση" κάνεις τόσο καλύτερα είναι.
Το "μαθαίνεις" το αμάξι. Και σε μαθαίνει κι αυτό.
Είχα το δίπλωμα μόλις ένα μήνα και πήγα εκδρομή στη Χαλκίδα γιατί ήθελα ντε και καλά να οδηγήσω στην εθνική να δω πως είναι.
Δε θέλει φόβο, θέλει "τρόπο". Αργά και σταθερά.
Και για όσες οδηγούν και μηχανάκι, ίσως καταλαβαίνουν ότι η μετάβαση από το ένα όχημα στο άλλο είναι κομματάκι δύσκολη...

Και όντως από τότε που έμεινα έγκυος, μόλις περνάω τα 100 λες και ανάβει λαμπάκι στον εγκέφαλό μου μέσα (σαν αυτό για τις ζώνες που έχουν τα καινούρια αυτοκίνητα) και μου λέει "κόψε". Έχω γίνει κι εγώ πολύ φοβητσιάρα, αλλά δεν αντέχω και τους Μ.....Σ!!!

Όντως οι γυναίκες, μπορεί να κάνουν ψιλομαλ...ούλες, αλλά οι άντρες είναι οι πραγματικοί δολοφόνοι...

38ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 3:38 am

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η σχέση μου με την οδήγηση δεν ηταν ποτέ πολύ καλή...προτιμούσα πάντα την χαλαρότητα που προσφέρει η θέση του συνοδηγού.
Η αλήθεια ειναι οτι παρόλο που πηρα πολλά χρόνια πριν το δίπλωμα δεν χρειάστηκε να οδηγήσω γιατί η δουλειά μου ηταν στο ίδιο κτηριο με αυτή του άντρα μου Smile
Ελα όμως που μετά την δευτερη εγκυμοσύνη επρεπε να επιστρεψω στην δουλεια και δουλευα πλεον σε αντιθετη κατευθυνση με τον άντρα μου. Λεωφορειο δεν υπήρχε και ήταν πολύ μακρια για να πάω με τα ποδια.
Αρχισα να πέρνω λοιπόν το παλιο μας αυτοκίνητο που το κρατήσαμε για αυτό το λόγο. Το αγχος στο κόκκινο!!!!Εχασα πέντε κιλά μεσα σε τρεις μήνες.
Όλη την μερα σκεφτόμουν την στιγμή που θα έμπαινα στο αυτοκίνητο για να πάω στον προορισμό μου. Να σημειώσω πως ζούσα σε μια πόλη που το αλάρμ και το φλας δεν πρέπει να υπάρχει στα αυτοκίνητα Smile και τα φανάρια ειναι για να δίνουν λιγο χρώμα στην πολη Laughing Το δε αυτοκίνητο μου δεν ειχε ούτε υδραυλικό τιμόνι(έκανα μπράτσα) και οι ταχύτητες και τα πενταλ πολύ σκληρα Sad
Anyway ζορίστηκα πολύ...έκανα όμως σιλουέτα ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 328109 ...γιατί πίσω από το τιμόνι ενιωθα μεγάλη ευθύνη.Δοκίμασα τα αντανακλαστικά πολλες φορές-απο βλακειες αντρών οδηγών-και λειτουργούν σωστα Laughing ακολουθώ πιστα τον κοκ και δεν κάνω μαλ.....Πάντα όταν οδηγώ ειμαι απόλυτα συγκεντρωμένη σάυτό γιατί θέλω κάθε βράδυ να είμαστε όλοι στο σπίτι και υγιείς.
Τώρα όσον αφορά τους άντρες και τις γυναίκες οδηγούς πιστευω πως υπάρχουν υπευθυνοι και ανευθυνοι οδηγοί Wink

39ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 3:45 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θεμα που μ'αφορα.
εχω διπλωμα 4 χρονια κ απο τοτε που το πηρα δεν ξαναπιασα αμαξι Laughing Laughing οποτε να ξεχασα δε μου χρειαστηκε ποτε κιολας μισω την οδηγηση.ελα ομως που το χρειαζομαι τωρα μου ρθε το αυγο στον κωλο-που λεει κ η παροιμια-οποτε δευτερα ξεκιναω μαθηματα παλι να τα φρεσκαρω κ σιγα σιαγ να αχρισω να το παιρνω,αλλα φοβαμαι τοοοσο πολυ συνεχεια βλεπω στον υπνο μου οτι οδηγω κ σκοτωνομαι μου χει γινει εμμονη Rolling Eyes

40ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 5:19 am

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και γω οδηγαω απο πολυ μικρη λογω του οτι εχω πατερα επαγγελματια οδηγο!!και αυτο ειναι παρα πολυ δυσκολο γιατι μεχρι να μαθω μου εβγαλε το λαδι!!!
γενικοτερα υπαρχει μια προκαταληψη για τις γυναικες αλλα δεν σημαινει οτι ειναι αληθεια παντα!!
εγω αλλη απορια εχω βρε κοριτσια.μενω σε μια επαρχιακη πολη και εδω καλως η κακως γνωριζομαστε ολοι μεταξυ μας.γιατι οποιος γινει ντιλιβερας με μηχανακι οδηγαει σαν τον αφηνιασμενο και δεν προσεχει καθολου????
συμβαινει μονο εδω αυτο??????

41ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 5:24 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι Κλεοπάτρα μου...
Αυτό είναι γενικό φαινόμενο...
Τρέχουν να μην κρυώσει η πίτσα..το σουβλάκι, ότι έχουν τέλος πάντων.
Τρέχουν επίσης για να είναι γρήγοροι και να πάρουν καλό μπουρμπουάρ..

42ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 5:30 am

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οδήγηση και Βίκυ δε πάνε μαζί!!!Το φοβάμαι και δε πρόκειται να πάρω δίπλωμα ποτέ!Δε φταίνε σε τίποτα οι πεζοί κι οδηγοί!!! Συνοδηγός και άγιος ο Θεός!!!

43ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 5:33 am

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχα μαλλον δεν εξηγειται διαφορετικα!!

44ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 5:53 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KLEOPATRA έγραψε:και γω οδηγαω απο πολυ μικρη λογω του οτι εχω πατερα επαγγελματια οδηγο!!και αυτο ειναι παρα πολυ δυσκολο γιατι μεχρι να μαθω μου εβγαλε το λαδι!!!
γενικοτερα υπαρχει μια προκαταληψη για τις γυναικες αλλα δεν σημαινει οτι ειναι αληθεια παντα!!
εγω αλλη απορια εχω βρε κοριτσια.μενω σε μια επαρχιακη πολη και εδω καλως η κακως γνωριζομαστε ολοι μεταξυ μας.γιατι οποιος γινει ντιλιβερας με μηχανακι οδηγαει σαν τον αφηνιασμενο και δεν προσεχει καθολου????
συμβαινει μονο εδω αυτο??????

Οχι συμβαινει και Αθηνα οπου γεννηθηκα και μεγαλωσα αλλα και στην Θεσσαλονικη οπου μενω πια.. Παντου ειναι αφηνιασμενα αυτα τα ντελιβεροπαιδα.. Ενας θυμαμαι σταματησε σε ενα φαναρι κανοντας εντο δλδ σηκωσε την πισω ροδα και στεκοταν με την μπροστινη, και φυσικα του εφυγαν οι πιτσες... Φανταστειτε γελια εγω απο την αλλη..

45ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 5:59 am

Vickykom

Vickykom
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
faye έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ειπα να ρωτησω κι εσας γιατι νομιζω οι αντρες θα μας τρελανουν!!!οταν πηγαινουμε καπου με τον αντρα μου και ειναι κανενας οδηγος που δεν ειναι σουπερ οπως ο αντρας μου αρχιζει τη μουρμουρα η οποια συνηθως τελειωνει με το κλασσικο "γυναικα οδηγος,τι περιμενεις?".του λεω τι εννοεις?και λεει οχι εσενα αγαπη μου,εσυ οδηγας τελεια!!!
ρε κοριτσια αν εγω οδηγαω τελεια και η καθεμια απο εσας το ιδιο(κατα τους αντρες μας παντα) ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ??? οι 15χρονες??? scratch scratch
xaxaxa σωστη Razz Razz Περαν τουτου ομως οντως υπαρχουν καποιες γυναικες οπως και αντρες που η οδηγηση τους δεν ειναι και οτι καλυτερο. Αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι που κανουν μονο η γυναικες.
χαχαχα σωστες κοριτσια σας βρισκω Laughing
απλως οι αντρες νομιζουν οτι ειναι οι αρχοντες της ασφάλτου και οταν δουν γυναικα κολημενη στο τιμονι μας κοροιδευουν

46ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 6:59 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μη με βρίσετε αλλά κι εγώ το έχω πει... "Γυναίκα οδηγεί??" Βέβαια ήταν κραυγαλέα η περίπτωση, μιλάμε για τουλαχιστον 30 μανούβρες για παρκάρισμα σε 10 μέτρα χώρο με cinquecento!!!! affraid
Αν και θα μου πείτε, αν μπει στραβά από την αρχή, χρειάζεσαι πολλά μπρος-πίσω για να το παρκάρεις, θα μπορούσε όμως να βγει και να ξαναμπεί προτού δημιουργηθεί ουρα 15 αυτοκινήτων...
Γενικά πιστεύω ότι έχουμε διαφορές στην οδήγηση τα δύο φύλα, όντως μας είναι πιο δύσκολο να καταλάβουμε το χώρο σε σχέση με τους άντρες, αλλά είναι κάτι που μαθαίνεται περισσότερο με την εμπειρία. Εγώ ακόμα δεν μπορώ να παρκάρω σε μικρό χώρο, δεν μπορώ να βάλω το αυτοκίνητο τσίμα-τσίμα ούτε με 1500 κινήσεις ενώ ο άντρας μου το παρκάρει με ευκολία.
Η οδήγηση της γυναίκας είναι πιο άτολμη, ίσως γιατι υπάρχουν κάτι 'αντράκια' γκαζοφονιάδες τους οποίους και δεν εμπιστεύεσαι ότι θα σταματήσουν σε ένα στοπ πχ... Οπότε καλού κακού σταματάς εσύ, ή τουλάχιστον κόβεις ταχύτητα, και τρως και το βρίσιμο του από πίσω, ο οποίος έχασε 6 πολύτιμα δευτερόλεπτα με την αργοπορία σου.ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 654655
Έχω οδηγήσει και σαν 'κότα', έχω πατήσει κι 160 στην ευθεία στην Εγνατία. (και πάλι με προσπερνούσαν άντρες!!!!!! Με 200 τρέχαν???? Πάω στοίχημα ότι θα λέγαν κι αυτοί "τσ τσ τσ, γυναίκες οδηγοί, σαν χελωνες...")

Πάντως εμένα ο άντρας μου μάλλον με πόνο καρδιάς μου έδωσε το αυτοκίνητο αλλά τι να κάνουμε που ήταν αναγκη για να πηγαίνω στη δουλειά..
Shocked

47ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 7:02 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:

Πάντως εμένα ο άντρας μου μάλλον με πόνο καρδιάς μου έδωσε το αυτοκίνητο αλλά τι να κάνουμε που ήταν αναγκη για να πηγαίνω στη δουλειά..
Shocked
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΛΛΟ.ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΗΣΥΧΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΟΔΗΓΟΣ( ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ) ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΠΑΡΚΑΡΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΒΡΕΣ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΡ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

48ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 7:09 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΑΡΚΑΡΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΒΡΕΣ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΡ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Έτσι, βγάλε μας τουλάχιστον ασπροπρόσωπες Very Happy
Εγω παρκάρω μόνο αν έχει 6-7 μέτρα χώρο! Wink

49ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 7:11 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
Εγω παρκάρω μόνο αν έχει 6-7 μέτρα χώρο! Wink
ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ 6-7 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ Ν.ΚΟΣΜΟ!!!ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ!!!!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ !!!

50ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! Παρ Σεπ 24, 2010 7:19 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δίκιο έχεις, εμείς εδώ έχουμε άπλα χώρου και είναι και μικρή πόλη, οπότε αν δεν βρω εδώ θα βρώ 100 μέτρα πιο κάτω.
έχω αφήσει όμως αρκετές θέσεις 4μετρες επειδή (νομιζα ότι) δε χωρούσα ή δεν μπορούσα να το παρκάρω...ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 4872
Στην ανάγκη τα μαθαίνεις όλα ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ....ΟΔΗΓΗΣΗ!!! - Σελίδα 2 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις