Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Τετ Αυγ 04, 2010 5:27 am

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ..ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΕΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΑΓΡΙΑΝΘΡΩΠΟ ΚΙΑ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΜΝΑΣ ΜΟΥ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ!!!!ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...
ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ/.....
ΚΑΙ ΝΑΙ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΙΡΟΤΑΝ!!!!!!

52Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Τετ Αυγ 04, 2010 5:40 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria_86 έγραψε:ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ..ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΕΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΑΓΡΙΑΝΘΡΩΠΟ ΚΙΑ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΜΝΑΣ ΜΟΥ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ!!!!ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...
ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ/.....
ΚΑΙ ΝΑΙ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΙΡΟΤΑΝ!!!!!!

ελα ρε συ?!?!?καλα δε καταλαβαινει πως πανω απο ολους εσενα στεναχωρει με το φερσιμο της?κι οχι μονο η μαμα σου αλλα και καθε μανα που δε χαιρεται με τη χαρα του παιδιου της...

53Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Τετ Αυγ 04, 2010 6:42 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
maria_86 έγραψε:ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ..ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΕΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΑΓΡΙΑΝΘΡΩΠΟ ΚΙΑ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΜΝΑΣ ΜΟΥ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ!!!!ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...
ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ/.....
ΚΑΙ ΝΑΙ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΙΡΟΤΑΝ!!!!!!

ελα ρε συ?!?!?καλα δε καταλαβαινει πως πανω απο ολους εσενα στεναχωρει με το φερσιμο της?κι οχι μονο η μαμα σου αλλα και καθε μανα που δε χαιρεται με τη χαρα του παιδιου της...

maria86?είμαστε αδερφές και δεν το ξέρω?
εμένα η μάνα μου από τη μέρα που έχει θέμα με τον πρώην σύζυγο της και πατέρα μου-να γνωρίσει τον άντρα μου και το παιδί, ενώ εγώ ήμουν λεχώνα και δεν είχα την ψυχική δύναμη αφού δε μιλάω μαζί του-άρχισε να διαδίδει σε όλη τη γειτονιά ψέματα για το άντρα μου κι εμένα(ότι μου φέρεται άσχημα, με χτυπαει, ότι δε φροντίζουμε καλά το παιδί κτλ κτλ)με αποτέλεσμα να μην την αφήνουμε πλέον να έρχεται σπίτι γιατί ό,τι κι αν έβλεπε το κουτσομπόλευε μετά αριστερά και δεξια, συνεχίζοντας να κακολογεί ακόμα και σε αγνώστους, και στο τέλος μας ζήτησε νοίκι για το σπίτι που μας παραχωρούσε να μένουμε-το κανονικό νοίκι, όχι συμβολικό ποσό έτσι?-και εμείς μετακομίζουμε αλλού και χανόμαστε τελείως...
και ναι ευακι, περισσότερο από όλους στεναχωρεί εμένα, που ντρέπομαι εγώ για τη συμπεριφορά της, ντρέπομαι να κοιτάξω φίλους μου που έχει πάει και έχει πει μαλ...ες και κυρίως την πεθερά μου που την παίρνει τηλέφωνα και της στέλνει γράμματα με κατηγορίες και ηλιθιότητες και η γυναίκα(όπως και ο πεθερός)έχουν κάνει τα πάντα για μας και το παιδί...
τι να πω, ντρεπομαι και λυπάμαι...
τουλάχιστον βρήκα τη χαμένη μου αδερφή τη maria86 Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

54Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Τετ Αυγ 04, 2010 7:06 am

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ ΝΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ???ΠΑΝΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ....ΑΣΤΑ....ΒΡΑΣΤΑ!!!!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΗΡΕΜΙΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ Η ΓΑΙΔΟΥΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΓΑΜΠΡΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΞΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ!!!!!ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΚΑΙ ΧΑΜΕΝΟ!!!!!ΚΑΚΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!!!!
ΑΦΗΣΤΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ:ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΛΑΤΡΕΥΕΙ!!!

55Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Τετ Αυγ 04, 2010 7:11 am

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ....ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΗΡΘΕ, ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ!!!!ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!!!!ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ????ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΤΗΣ!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ,ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ????
Α!!!ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!ΟΛΑ ΜΟΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

56Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Αυγ 05, 2010 8:27 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγαπητή μου αδελφή,
η δική μου εκτός που ουσιαστικά μας ανάγκασε να φύγουμε από το σπίτι μας, εννοείται και δε μας βοήθησε να πάρουμε τίποτα-εννοείται και δε θα της πούμε που πάμε γιατί θα έρθει και εκεί να μας κάνει ρεζίλι-επίσης κι αυτή παινεύει τους άλλους άκυρους αριστερά δεξιά, στο γάμο δεν ήρθε γιατί δεν την καλέσαμε εννοείται αγού καταφανεστατα δεν πάει τον άντρα μου(κάναμε πιο κλειστό κι από κλειστό, μόνο 5 άτομα),
ο αδερφός μου, αν και δεν έχουμε κάνει και σε αυτόν τίποτα, δε μας μιλάει πια γιατί δεν τον συμφέρει να πάει κόντρα στη μάνα μου..
Αλλά οκ, το χειρότερο είναι ότι λέει όλα αυτά στην πεθερά που η γυναίκα μας βοηθάει όσο δεν πάει...
έλεος..
πάντα ήμουν της άποψης ότι η μάνα δεν ανακατεύεται στην οικογένεια του παιδιού αν το ίδιο δε ζητάει βοήθεια.
η μάνα μου το έχει δηλώσει ότι θέλει να μας χωρίσει... Twisted Evil

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

57Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Αυγ 05, 2010 8:38 am

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η δική μου η μαμά καθώς έχει μπει σπίτι μας ουσιαστικά από την στιγμή που έμεινα έγκυος έχει γίνει η νοικοκυρά του σπιτιού. Ιδιαίτερα από την στιγμή που γύρισα στη δουλειά είναι με την μικρή όλη μέρα, ξέρει τι κάνει, τι τρώει, τι λείπει από το σπίτι και τι υπάρχει. Αποτέλεσμα? μας φέρεται όπως φερόταν σε μένα όταν έμενα σπίτι μαζί της! Ο καημένος ο Κώστας δεν την ξέρει και τσατίζεται με όσα κάνει. Δεν μπορεί να καταλάβει πως..έτσι είναι η Χρύσα... κάνει πάντα ότι θέλει όπως το θέλει!!! Την λατρεύω και την ευγνωμονώ γιατί είναι δεύτερη μάνα της μικρής μου αλλά ανυπομονώ και να μεγαλώσει η μικρή οπότε να ξαναγυρίσουμε στις επισκέψεις!!! Νιώθουμε ότι το σπίτι μας είναι σπίτι της!!!!

58Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Αυγ 05, 2010 9:34 am

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αγαπητή μου αδελφή ενώ η αγαπητή μου μάνα γνώριζε εξ άρχης οτι εμείς οι δυο θα παντρεύτουμε δεν έχει κάνει ακόμα ούτε ένα τόσο δα κομπόδεμα!!!!!!Δανεικά θα πάρει λέει για να μου δώσει και αυτά λίγα...όχι,δεν έχω ανάγκη τα λεφτά της, αλλά αφού ξέρει πως δώ και 4 χρόια θα παντρεύτουμε δεν θα έπρεπε λεώ εγώ τώρα να κάνει το κουμάντο της?????την κόρη σου κύρα μου θα παντρεύψεις!!!!!!!δεν θες να κοκορευτείς και λιγάκι?????εδώ δίακοπες κερδίσαμε όλα πληρωμένα και δεν θα πάμε γιατί θέλουμε να πάρουμε κρεβατοκάμαρα και φωτιστικά....
όσο για τον αδελφό μου,όσα χρόνια θα ζει η μάνα μου στο βρακί της θα είναι κολλημένος!!!!!!
αλλά βέβαια,!!!!εγώ της πήγα δυο μέτρα παλικάρι και ξέρει να κοκορεύεται για τον μελλοντικό άντρα της αδελφής μου οτι της πλένει και τα πιάτα για να μην κουράζεται!!!!!!ε συγνώμη που δεν ήθελα άντρα-καθαρίστρια!!!!!!!
ευτυχώς που μένει μακριά και εννοείται για να έρθει πρέπει πρώτα να πάρει την άδεια μου!!!!!!

59Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Αυγ 05, 2010 3:33 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bachiemama έγραψε:Η δική μου η μαμά καθώς έχει μπει σπίτι μας ουσιαστικά από την στιγμή που έμεινα έγκυος έχει γίνει η νοικοκυρά του σπιτιού. Ιδιαίτερα από την στιγμή που γύρισα στη δουλειά είναι με την μικρή όλη μέρα, ξέρει τι κάνει, τι τρώει, τι λείπει από το σπίτι και τι υπάρχει. Αποτέλεσμα? μας φέρεται όπως φερόταν σε μένα όταν έμενα σπίτι μαζί της! Ο καημένος ο Κώστας δεν την ξέρει και τσατίζεται με όσα κάνει. Δεν μπορεί να καταλάβει πως..έτσι είναι η Χρύσα... κάνει πάντα ότι θέλει όπως το θέλει!!! Την λατρεύω και την ευγνωμονώ γιατί είναι δεύτερη μάνα της μικρής μου αλλά ανυπομονώ και να μεγαλώσει η μικρή οπότε να ξαναγυρίσουμε στις επισκέψεις!!! Νιώθουμε ότι το σπίτι μας είναι σπίτι της!!!!
ωχ πακέτο...
δεν θα το ήθελα με τίποτα, να μεγαλώνει το παιδί μου με τον τρόπο που μεγάλωνα εγώ...
αντε ελπίζω να μεγαλώσετε γρήγορα και όπως λες, από μακριά κι αγαπημένοι...
maria_86 έγραψε:Αγαπητή μου αδελφή ενώ η αγαπητή μου μάνα γνώριζε εξ άρχης οτι εμείς οι δυο θα παντρεύτουμε δεν έχει κάνει ακόμα ούτε ένα τόσο δα κομπόδεμα!!!!!!Δανεικά θα πάρει λέει για να μου δώσει και αυτά λίγα...όχι,δεν έχω ανάγκη τα λεφτά της, αλλά αφού ξέρει πως δώ και 4 χρόια θα παντρεύτουμε δεν θα έπρεπε λεώ εγώ τώρα να κάνει το κουμάντο της?????την κόρη σου κύρα μου θα παντρεύψεις!!!!!!!δεν θες να κοκορευτείς και λιγάκι?????εδώ δίακοπες κερδίσαμε όλα πληρωμένα και δεν θα πάμε γιατί θέλουμε να πάρουμε κρεβατοκάμαρα και φωτιστικά....
όσο για τον αδελφό μου,όσα χρόνια θα ζει η μάνα μου στο βρακί της θα είναι κολλημένος!!!!!!
αλλά βέβαια,!!!!εγώ της πήγα δυο μέτρα παλικάρι και ξέρει να κοκορεύεται για τον μελλοντικό άντρα της αδελφής μου οτι της πλένει και τα πιάτα για να μην κουράζεται!!!!!!ε συγνώμη που δεν ήθελα άντρα-καθαρίστρια!!!!!!!
ευτυχώς που μένει μακριά και εννοείται για να έρθει πρέπει πρώτα να πάρει την άδεια μου!!!!!!
sister,
όντως θα έχουμε κάποια συγγένεια γιατί κι εμένα ο αδερφός μου όπως τα λες...
τι να σου πω, εμένα κοκορεύεται για αγνώστους όχι για συγγενείς μας..
επίσης το γαμο δεν τον ήξερε καν, τον έμαθε μετά.
αλλά δε θα δεχόμασταν βοήθεια γιατί είναι στο χαρακτήρα της ό,τι κάνει να το φωνάζει μετα...
ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ
εμάς μένει στον πιο πάνω όροφο και όταν πια τα πήραμε που μπαινόβγαινε κάθε τρεις και λίγο σπίτι και αλλάξαμε κλειδαριά, άρχισε να λέει ότι δεν έχουμε το δικαίωμα και θα φέρει κλειδαρα Shocked

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

60Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Παρ Αυγ 06, 2010 2:22 am

mamamaria


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sktv έγραψε:κανονικα ο αντρας μου πρεπει να γραψει αλλα θα τα μεταφερω εγω με απολυτη ειλικρινια!!!!λοιπον ας αρχισω:
η μαμα μου περνει το μερος του bill οποτε εχει αυτος δικιο αλλα αντιπαθει τη μαμα του δλδ συμπεθερα της γιατι δεν φερφθηκε ουτε στη μαμα μου καλα!συνεχιζω,
ο bill μου συμπαθει παρα πολυ τη μαμα μου αλλα αντιπαθει το μπαμπα μου γιατι λεει οτι το παιζει εξυπνος (δουλευουν κ μαζι πως βγαζουν ακρη δεν ξερω!)
αλλα κατα τα αλλα ολα καλα, τον εχουν δωσει το ελευθερο να κανει οτι θελει,οτι θελει ο γαμπρος να το παρουμε κ οτι λεει ειναι σωστο,αφου τσατιζομαι εγω ορισμενες φορες!!!!!! Mad αυτα!



μαλλον γραφεις για την δικη μου οικογενεια!!!
δουλευουνε μαζι και στην δουλεια εχουνε διαφωνειες αλλα εξω απο την δουλεια μονο ο γαμπρος τους εχει δικιο παντα η κορης τους ειναι παραξενη!!!

61Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Παρ Αυγ 06, 2010 7:38 am

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamaria έγραψε:
sktv έγραψε:κανονικα ο αντρας μου πρεπει να γραψει αλλα θα τα μεταφερω εγω με απολυτη ειλικρινια!!!!λοιπον ας αρχισω:
η μαμα μου περνει το μερος του bill οποτε εχει αυτος δικιο αλλα αντιπαθει τη μαμα του δλδ συμπεθερα της γιατι δεν φερφθηκε ουτε στη μαμα μου καλα!συνεχιζω,
ο bill μου συμπαθει παρα πολυ τη μαμα μου αλλα αντιπαθει το μπαμπα μου γιατι λεει οτι το παιζει εξυπνος (δουλευουν κ μαζι πως βγαζουν ακρη δεν ξερω!)
αλλα κατα τα αλλα ολα καλα, τον εχουν δωσει το ελευθερο να κανει οτι θελει,οτι θελει ο γαμπρος να το παρουμε κ οτι λεει ειναι σωστο,αφου τσατιζομαι εγω ορισμενες φορες!!!!!! Mad αυτα!



μαλλον γραφεις για την δικη μου οικογενεια!!!
δουλευουνε μαζι και στην δουλεια εχουνε διαφωνειες αλλα εξω απο την δουλεια μονο ο γαμπρος τους εχει δικιο παντα η κορης τους ειναι παραξενη!!!

ki edw ta idia!!egw eimai h trelh!!eytyxws exw sthri3h apo ton antra mou!!

62Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Παρ Αυγ 06, 2010 9:08 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
shmera ayti ti sizitisi eixame me tin mana mou
tis eipa kata leksi pare to kleidi tou spitiou kai mpes opote thes,alla pou to exei i pethera kai o petheros me ekneyrizei afantasta ,eno ton antra mou den ton peirazei tpt
pos ginetai oi gynaikes na kanoume se tetoies periptoseis san tis treles???

63Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Τετ Σεπ 15, 2010 10:24 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η μαμα μου προσπαθει να μην παιρνει το μερος ουτε του ενος ουτε του αλλου,ουτε της αρεσει να ανακατευεται.Κραταει τις ισορροπιες κ αυτο που λεει κ στους δυο μας συχνα ειναι να κανουμε αμοιβαιες υποχωρισεις,να αποφευγουμε τους καυγαδες,να μιλαμε ηρεμα κ να συζηταμε πολυ για ολα.Εχει παντως μεγαλη αδυναμια στον αντρα μου.Εναν γαμπρο τον εχει.Ισως επειδη κ ο ιδιος δειχνει μεγαλο σεβασμο κ αγαπη..Γινεται θυσια οταν παμε στο πατρικο μου κ του δειχνει υπερβολικη αγαπη,σαν να τον εχει γεννησει.Καθε μερα που μιλαμε εκατοοο φορες στο τηλ -γιατι δεν ζουμε στην ιδια πολη,αν κ καθε βδομαδα συναντιομαστε-η πρωτη της κουβεντα ειναι τι κανει ο γαμπρος της ,πως ειναι να του δωσω χαιρετισμους..Οσο για τον αντρα μου δειχνει οτι την αγαπαει σαν να τον γεννησε,γιατι αληθινη αγαπη απο την μανα του δεν ειδε ποτε.

64Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Σαβ Ιαν 22, 2011 4:05 pm

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΕΙΔΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΕΙ Η ΜΑΜΑ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΩΛΙΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ "ΕΣΠΑΣΕ" Ο ΠΑΓΟΣ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΨΕ.ΕΚΤΙΜΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!Η ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΡΕΣ!ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΤΟ ΕΑΝ ΕΝΑΣ ΓΟΝΕΑΣ ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ! I love you I love you I love you

65Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Σαβ Ιαν 22, 2011 4:45 pm

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η μανούλα μου τον λατρεύει τον άντρα μου, γιατί είναι καλό παιδί και με λατρεύει κι εκείνος. Η μανούλα μου με κράζει συχνότατα και συνήθως πέρνει το μέρος του άντρα μου, όλα τα στραβά καρβέλια ο δικός μου φούρνος τα βγάζει. Η μανούλα μου είχε τα κλειδιά του σπιτιού μου όσο έμενε Αθήνα, πράγμα που δεν ενοχλούσε τον καλό μου. Γενικά δηλαδή, μανούλα - σύζυγος, μάλλον σύμπραξη κι εγώ είμαι ήσυχη γιατί δεν με πρήζουν! Με τη συνυφάδα έχω το πρόβλημα....


Παραβγαίνουμε στην έκθεση?????????

66Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Ιουν 02, 2011 5:32 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
H μάνα μου έδωσε καραμέλα στον μικρό μου! Παραλίγο να κάνω φόνο! Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 311356 Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 679259 Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 679259 Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 679259 Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 679259 Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 679259

67Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Ιουν 02, 2011 5:50 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα προσωπικα εχει καλη σχεση με τον αντρα μου η μανα μου .γιατι δεν ανακατευεται δεν ειναι κολληταρια υπαρχει ενας σεβασμος αναμεσα τους.και η μανα μου επειδη οι γαμπροι των αδερφων μου εχουν ακρεους χαρακτηρες .παντου μου λεει ποσο τυχερη ειμαι που εχω παρει αυτον τον αντρα .και οντως ετσι ειναι .πολλες φορες περνει το μερος του και μου λεει να μην λεω πολλα γατι δεν εχεις δει χειροτερα.αλλα γενικως αν κατι με πειραξει μου λλει οτι φταει αλλα με συμβουλευει να ηρεμω .γενικως πολυ καλα.αντιθετως με της πεθερα μου που ανακατευεται παντου και με ζηλευει πολυ .ο αντρας ειναι τυχερος οχι οτι ειναι μανα μου αλλα ετσι ειναι

68Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Ιουν 02, 2011 6:12 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμα πω κουβέντα για τον γαμπρό της θα με βγάλει το μαλλί τρίχα τρίχα...
έτσι μου λέει η μανά μου!
έχουν μεγάλη συμπάθεια ο ένας για τον άλλον,αλλά και με τον μπαμπά μου το ίδιο!!
τον έχουν καλύτερα και από εμένα και τον αδελφό μου!!
τώρα ιδίως που η πεθερά μας τα έχει κάνει κουλουβάχατα με την βάφτιση τον έχουν σαν μωρό!!
η αλήθεια είναι ότι χαίρομαι που ο άντρας μου τα πάει καλά με τους γονείς μου αλλά να σας πω ότι ζηλεύω κιόλας γιατί εγώ από τους δικούς του καλό δεν είδα,χαρά στην χαρά μου ποτέ δεν έδειξαν..
δεν πειράζει έχω τους γονείς μου που μας αγκαλιάζουν πάντα..

69Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Ιουν 02, 2011 8:36 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ki emena koritsia oi goneis mou latreyoun ton antra mou....kai fysika an diafwnoume se kati...o petros exei panta dikio....alla den peirazei,den me enoxlei pou ton ypostirizoun....isa-isa pou to xairomai kiolas.... Very Happy Very Happy Very Happy

70Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Ιουν 02, 2011 11:48 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε βρε βρε..εδω ειμαστε,αυτο που οι πεθερες αγαπανε τους γαμπρους τους περισοτερο και απο μας?Δν με πειραζει ομως καλυτερα...Ειδικα ο συγχωρεμενος ο πατερας μου ειχε μεγαλη αδυναμια στον αντρα μου!

71Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty http://forum.eimaimama.gr/t1701-topic Πεμ Ιουν 02, 2011 9:46 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΝ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ,ΤΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ,ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥΛΗ ΤΗΣ,Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΛΑΧΕΙΟ.....ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΕ ΣΦΑΞΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ...

72Η πεθερά του... άντρα μας!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Η πεθερά του... άντρα μας!! Πεμ Δεκ 22, 2011 7:26 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΝ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ,ΤΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ,ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥΛΗ ΤΗΣ,Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΛΑΧΕΙΟ.....ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΕ ΣΦΑΞΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ...


γειά σας και απο μένα! για βοηθήστε με στο εξής: εαν η μαμά σας δεν τα πάει καλά με τον άντρα σας τι κάνετε? καμιά ιδέα? πάντα η μαμά μου είχε κόντρα με τον άντρα μου γιατί είναι και οι δύο νευρικοί και ισχυρογνώμωνες (καταλαβαίνετε τι γίνεται καθε φορά..το σώσε).εδώ και 1 εβδομάδα το ποτήρι ξεχύλισε και μετά απο ένα τεράστιο καυγά δεν θέλει ούτε να τον βλέπει με αποτέλεσμα να μας βλέπω να περνάμε γιορτές σαν τουε κούκους. να πω εδώ οτι τις περισσότερες φορές η μαμά μου έχει δίκιο αλλά το χάνει γιατί φωνάζει και εγώ συνήθως προσπαθώ να μοιράσω τις ευθύνες για να μη στεναχωρήσω κανένα. ρε τι έχω μιλήσει στη μαμά μου, τι στον άντρα μου τίποτα....
και ο μπαμπάκας μου γλυκός και υπομονετικός όπως πάντα ξέρει οτι αν πει κάτι θα μαραθώ τελείως και κάνει τον "αλέκο"...ευτυχώς που έχω αυτόν τουλάχιστον...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις