Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο εμενα!!

να καλωσορισω τα καινουρια κοριτσακια στην παρέα μας κι ελπιζω συντομα να ειναι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 990599 ολες!!!

καποια ειπε θα μας φαει η Αφρουλα, εμεις βρε γι αυτην το κανουμε να μην εχει να διαβαζει 1000σελιδες οταν ερθει!!χιχιιχιχι

λοιπον σας φιλώ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 379767

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:καλησπερα, κοριτσια!Συγχατητηρια στην Ποπη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580
Ειδες?τα καταφερατε μια χαρα με τον αντρουλη σου!ολα να πανε καλα μεχρι το τελοσ!
Εγω εχω εκτατο μαθημα, μακαρι να μπορεσω να μπω αργοτερα.
Υ.Γ βρε γαιδουρες εχετε κανει ομαδα στο facebook ?
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anypomoni έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 50580 ποπη μια ομορφη εγκυμοσυνη σου ευχομαι....
κοπελαρες μου τι κανετε????
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Καλησπερα σε όλες σας,

Μάχη το σκεφτομαστε, λέμε για να είμαστε σιγουροι, θα δουμε τι θα πει κ η γιατρος.

Δεν ξέρω αν είπα συγχαρητηρια στην Πόπη, της λεω τώρα, με το καλο το μωρακι της! Ηρεμη κ ομαλη εγκυμοσυνη.

Εμένα τα συμπτώματα καλά κρατουν!!! εσεις πώς είστε;
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΩΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΜΕΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ Κ ΑΡΚΕΤΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ. ΕΧΩ Κ ΤΡΑΓΙΚΑ ΧΑΜΗΛΟ ΣΙΔΗΡΟ Κ ΦΕΡΙΤΤΙΝΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ? ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΗ ΠΑΩ Κ ΜΕ ΔΙΠΛΟΤΡΥΠΑΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ1!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΠΗ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ..ΗΠΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΧΑΛΑΡΩΝΩ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 417472

Dimna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Πως ειναι οι εγκυουλες??Οι κοπελες που δεν περιμενουν??Εγω λογικα σημερα θα εχω ωορρηξια..θα κανω πιο μετα κατα το μεσημερι τεστακι και θα δω.. Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dimna στις Δευ Ιαν 21, 2013 11:19 pm, 1 φορά

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimna έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Πως ειναι οι εγκυλουλες??Οι κοπελες που δεν περιμενουν??Εγω λογικα σημερα θα εχω ωορρηξια..θα κανω πιο μετα κατα το μεσημερι τεστακι και θα δω.. Smile
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΩΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΥΡΙΩΣ Κ ΜΕΤΑ... ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΚΥΡΟΜΠΟΓΙΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΙ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΤΥΧΕΡΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!
πωπω με το ζορι σηκωθηκα σημερα!! Δν εχω τελειωσει ακομη ολες τις δουλειες στο μαγαζι, αλλα καθησα να πιω δυο γουλιες καφε γιατι θα πεσω κατω!! Razz Razz


Dimna έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Πως ειναι οι εγκυλουλες??Οι κοπελες που δεν περιμενουν??Εγω λογικα σημερα θα εχω ωορρηξια..θα κανω πιο μετα κατα το μεσημερι τεστακι και θα δω.. Smile

και ξερεις μετα ε? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 μεχρι τελικης πτωσεως!!!


Ποππη καλημερα!! νομιζω μετα το πρωτο ραντεβου σου δινει ο γιατρος τις εξετασεις που χρειαζεται να κανεις και σου λεει να τις κανεις μεχρι το επομενο !!! οποτε περιμενε λιγακι να πατε στον γιατρο!!


εμεις σημερα εχουμε επετειο με τον αντρουλη 11 χρονια απο την μερα που τα φτιαξαμε!!!
Χρονια μας πολλα λοιπον Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 12978

χιχιχι

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΟΠΑΚΙ!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!ΚΑΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΤΗΣ???ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΤΣΑΚΩΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 'ΤΥΧΑΙΑ'!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
boubou έγραψε:καλημερα!!
πωπω με το ζορι σηκωθηκα σημερα!! Δν εχω τελειωσει ακομη ολες τις δουλειες στο μαγαζι, αλλα καθησα να πιω δυο γουλιες καφε γιατι θα πεσω κατω!! Razz Razz


Dimna έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Πως ειναι οι εγκυλουλες??Οι κοπελες που δεν περιμενουν??Εγω λογικα σημερα θα εχω ωορρηξια..θα κανω πιο μετα κατα το μεσημερι τεστακι και θα δω.. Smile

και ξερεις μετα ε? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 μεχρι τελικης πτωσεως!!!


Ποππη καλημερα!! νομιζω μετα το πρωτο ραντεβου σου δινει ο γιατρος τις εξετασεις που χρειαζεται να κανεις και σου λεει να τις κανεις μεχρι το επομενο !!! οποτε περιμενε λιγακι να πατε στον γιατρο!!


εμεις σημερα εχουμε επετειο με τον αντρουλη 11 χρονια απο την μερα που τα φτιαξαμε!!!
Χρονια μας πολλα λοιπον Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 12978

χιχιχι

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναντια μου καλημερα! Σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!
μη στεναχωριεσαι!! θα ερθει και η δικη μας η στιγμη που θα λεμε οτι ειδαμε θετικο Θετικό!!
κι εγω δν νομιζω να πετυχα κατι αυτο το μηνα μιας και δν ειδα ωορρηξια στα τεστακια..μαλλον ηταν τζουφιος, αλλα δν πειραζει, συνεχιζω να ελπιζω οτι θα ερθει!

Δν μπορουμε να γιορτασουμε και την επετειο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 γιατι αυριο πρεπει να κανουμε σπερμοδιαγραμμα!! χιχιχι αλλα ολο και κατι αλλο θα κανουμε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 328109
*αν και δν νομιζω να βγουμε εξω γιατι δν ξερω κατα ποσο θα ειμαστε ξεκουραστοι!!

Dimna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Popisofia έγραψε:
Dimna έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Πως ειναι οι εγκυλουλες??Οι κοπελες που δεν περιμενουν??Εγω λογικα σημερα θα εχω ωορρηξια..θα κανω πιο μετα κατα το μεσημερι τεστακι και θα δω.. Smile
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΩΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΥΡΙΩΣ Κ ΜΕΤΑ... ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΚΥΡΟΜΠΟΓΙΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΙ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΤΥΧΕΡΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 417472
Ανακατευεσαι δηλαδη με τις κηρομπογιες?? καημενουλα..υπομονη.. Smile κατα τα αλλα εχεις ανακατωσουρες??Σ'ευχαριστω πολυ,μακαρι!!

Dimna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:καλημερα!!
πωπω με το ζορι σηκωθηκα σημερα!! Δν εχω τελειωσει ακομη ολες τις δουλειες στο μαγαζι, αλλα καθησα να πιω δυο γουλιες καφε γιατι θα πεσω κατω!! Razz Razz


Dimna έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Πως ειναι οι εγκυλουλες??Οι κοπελες που δεν περιμενουν??Εγω λογικα σημερα θα εχω ωορρηξια..θα κανω πιο μετα κατα το μεσημερι τεστακι και θα δω.. Smile

και ξερεις μετα ε? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 215994 μεχρι τελικης πτωσεως!!!


Ποππη καλημερα!! νομιζω μετα το πρωτο ραντεβου σου δινει ο γιατρος τις εξετασεις που χρειαζεται να κανεις και σου λεει να τις κανεις μεχρι το επομενο !!! οποτε περιμενε λιγακι να πατε στον γιατρο!!


εμεις σημερα εχουμε επετειο με τον αντρουλη 11 χρονια απο την μερα που τα φτιαξαμε!!!
Χρονια μας πολλα λοιπον Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 12978

χιχιχι

Ναι εννοειται,θα τον ξεζουμισω!!χαχαχα!Αχ τι ωραια..χρονια σας πολλα..Ευχομαι να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!Απ'οτι ειδα δεν περιμενεις σε 3 μερες??Μακαρι να μην σου ερθει και συντομα να εχετε το μωρακι σας αγκαλιτσα και να ολοκληρωθει η ευτυχια σας!! Wink

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ(ΕΕΕΕ.ΨΙΤ ΠΑΙΔΙΑ ,ΟΧΙ ΠΟΛΥ! ΧΑΧΑΧΑ!)ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ!!

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΧΕΙΣ facebook?

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου!!!!!
καταρχας να συγχαρω την ποπη για την εγκυμοσυνη της!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468
Μπραβο κοπελα μου να εχεις μια τελειομανη εγκυμοσυνη!!!


Να καλωσορισω και τα νεα κοριτσακια της παρεας μας!!!Να εχουν συντομα και εκεινες ενα μπεμπακι στην αγκαλια τους!!!

Χθες τλκ κοριτσια που δεν βρεθηκαμε πηγα για ζωγραφικη!!!Περασα υπεροχα!!!!3 ωρες περασανε χωρις να το καταλαβω!!!!ανυπομονω να ξαναπαω!!!

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nantiag έγραψε:ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΧΕΙΣ facebook?

εσυ ποπησοφια?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ADD..AN THELETE STEILTE MOY SE PM GIATI DEN MPORW AKOMH NA STELW MHNYMA.

Dimna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
karamelitsa22 έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου!!!!!
καταρχας να συγχαρω την ποπη για την εγκυμοσυνη της!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 35468
Μπραβο κοπελα μου να εχεις μια τελειομανη εγκυμοσυνη!!!


Να καλωσορισω και τα νεα κοριτσακια της παρεας μας!!!Να εχουν συντομα και εκεινες ενα μπεμπακι στην αγκαλια τους!!!

Χθες τλκ κοριτσια που δεν βρεθηκαμε πηγα για ζωγραφικη!!!Περασα υπεροχα!!!!3 ωρες περασανε χωρις να το καταλαβω!!!!ανυπομονω να ξαναπαω!!!
Γεια σου καραμελιτσα!!Σ'ευχαριστουμε πολυ!Τελεια,ειναι πολυ ωραια η ζωγραφικη!!Σε χαλαρωνει και ειναι και δημιουργικη!Μαθηματα κανεις ή ζωγραφιζεις και σπιτι σου?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καραμελιτσα νομιζω οτι εχει ξυπνησει ο καλλιτέχνης μεσα σου χιχιιχ
χαιρομαι που περασατε τοσο καλα!

Ναντια εχεις π.μ. Cool
αυτος δν θα ειναι ο μηνας γιατι οι επαφες ηταν λιγο περιορισμενες επειδη ηταν αρρωστος ο αντρας μου και δν πετυχαμε ωορρηξια, αλλα δν πειραζει!! μπορει να ειναι ο επομενος Twisted Evil Twisted Evil

ΑΑΑΑΑΑ!! Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 654316

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ναντια!!!!ζωγραφιζα στα 15 μου και τωρα ξεκινησα μαθηματα!!με χαλαρωσε παρα πολυ και περασα πολυ ομορφα!!
ελλουκο μου, ασε καλλιτεχνικο ταλεντο η δικια σου!!αφου εχω ηδη σκεφτει τι θα φτιαξω για το σπιτι του αδελφου μου που τωρα το φτιαχνουν!!
ελλουκο εγω δεν περιμενω στις 25, αλλα μπαααα δεν το βλεπω...καναμε τις προσπαθειες τις μερες που επρεπε αλλα ειπαμε ειναι τυχερα αυτα!πρηστηκε κανονικα το στηθος οπως παντα!ειδωμεν!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καραμελιτσα μαζι εμεις!! και η Ευα νομιζω!! ειμαστε πολλες στις 25 χιχι!! μακαρι να εχουμε εστω και μια θετικη εξέλιξη!!
ε βρε ομως, γιατι αφου πετυχατε τις μερες δν ελπιζεις? μια χαρα εχεις πιθανοτητες!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.101 - Σελίδα 22 328109

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελλουκο και οι τρεις μας!!!χαχαχαχχα
τελειαααα!!!αχ, μακαρι να εχουμε κανα θετικο!!!!
εγω δεν δινω πλεον σημασια σε συμπτωματα γιατι καθε μηνα ημουν κατα φαντασιαν εγκυος!!Οποτε λεω οτι ειναι να γινει ας γινει!!!
Ενας γιατρος μιας φιλης μου της ειπε, οτι οταν βλεπεις περιοδο να μην στενοχωριεσαι αντιθετως να χαιρεσαι γιατι αυτο σημαινει πως εισαι γονιμη!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι!! παλιοτερα δν με χαλουσε... τωρα ομως θελω να μεινει και λιγο σπιτι της η παλιοαλεκα!! αρκετες επισκεψεις εχει κανει...χρειαζεται κι αυτη ξεκουραση!! Laughing Laughing Laughing

καλα απο συμπτωματα εγω ακομη δν νιωθω τιποτα!!! ουτε καν το κλασικο πρηξιμο!! τιποτα απολυτως!! παλι θα ερθει και δν θα καταλαβω τιποτα μου φαινεται!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

evaki27:)

evaki27:)
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
karamelitsa22 έγραψε:
Ενας γιατρος μιας φιλης μου της ειπε, οτι οταν βλεπεις περιοδο να μην στενοχωριεσαι αντιθετως να χαιρεσαι γιατι αυτο σημαινει πως εισαι γονιμη!!!

καραμελίτσα καλημέρα!έχει απόλυτο δίκιο ο γιατρός που λέει οτι καλό ειναι να βλέπεις περίοδο. Εγώ έστω και αυτό παρακαλάω να δω τους τελευταίους μήνες που έκοψα τα αντισυλληπτικά. Έρχεται αλλά πάντα με πριμολουτ. Μόνο τον προηγούμενο μήνα ήρθε φυσιολογικά και μόνο πάρτυ που δεν έκανα. Αλλά δυστυχώς πάλι δεν ήρθε αυτόν τον μήνα. με βλέπω για χοριακή (που δύσκολο να είναι θετική) και από μεθαύριο χάπια. καλή τύχη σε όλες μας!!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evaki27:) έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:
Ενας γιατρος μιας φιλης μου της ειπε, οτι οταν βλεπεις περιοδο να μην στενοχωριεσαι αντιθετως να χαιρεσαι γιατι αυτο σημαινει πως εισαι γονιμη!!!

καραμελίτσα καλημέρα!έχει απόλυτο δίκιο ο γιατρός που λέει οτι καλό ειναι να βλέπεις περίοδο. Εγώ έστω και αυτό παρακαλάω να δω τους τελευταίους μήνες που έκοψα τα αντισυλληπτικά. Έρχεται αλλά πάντα με πριμολουτ. Μόνο τον προηγούμενο μήνα ήρθε φυσιολογικά και μόνο πάρτυ που δεν έκανα. Αλλά δυστυχώς πάλι δεν ήρθε αυτόν τον μήνα. με βλέπω για χοριακή (που δύσκολο να είναι θετική) και από μεθαύριο χάπια. καλή τύχη σε όλες μας!!

ευακι καλημερα!δεν εχουμε ξαναλιησει!καλωςηρθες στην παρεα μας!
γιατι δεν σου ερχεται κανονικα η περιοδος και πρεπει να παιρνεις τα πριμολουτ?ποσος ειναι ο κυκλος σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις