Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 28]

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευτυχως το μωρακι ειναι σε καλα χερια τωρα..ας προσευχηθουμε ολοι.δεν ξερω τι αλλο να πω.. Sad

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΘΗΝΑ , ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΙΑ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ (ΟΔΟΣ ΦΑΙΔΡΟΥ,ΑΛΣΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ).

ΕΙΝΑΙ ΝΟΙΚΙΑΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΠΛΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ .

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.

ΔΕΣΙ


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι οπως διαβασα καπου οτι ειναι η κοπελα απο θεσ/νικη εαν δεν ειναι ο συζυγος απο Κρητη τοτε θαναι τελειως μονοι τους σενα αγνωστο μερος με το αγχος και την αγωνια τους για το μωρο τους..καποιον θα θελουν διπλα τους ειτε νοσοκομα,γιατρο..εναν ανθρωπο τελοσπαντων να πουν μια κουβεντα..να τους στηριξει.. Sad

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω θελω να πιστευω πως όλα θα πάνε καλά. Και προσευχομαι με ολη τη δυναμη της ψυχης μου.
Όποιος μαθει κατι ας μας ενημερώσει. Χωρις να πιέζουμε καταστάσεις και χωρις να αγχωνουμε τη μανούλα (που δεν τραβηξε και λίγα..)

ΔΕΣΙ


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bετακι εγω το ειπα μηπως η φιλη σου στο ΕΚΑΒ ηξερε καποια απο το νοσηλευτικο προσωπικο του ΠΓΝ για της ελεγε κατι παραπανω..πραγματικα στεναχωριεμαι πολυ..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο αντωνη για την αισιοδοξια σου.ολα καλα ΠΡΕΠΕΙ να πανε.
η σκεψη μου ειναι στο μωρακι.η παναγιτσα ας ειναι αποψε μαζι του.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΔΕΣΙ ΜΟΥ...ΑΠΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΕ....

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΕΙΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ;

ΤΑΞΙΤΖΗ,ΒΟΘΡΑΤΖΗ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟ,ΔΗΜΟΣΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟ,ΔΙΚΗΓΟΡΟ,ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ,ΑΓΡΟΤΗ,
ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ ,
ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Η ΚΟΝΤΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ VETAKI ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ Ή ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ (ΓΜΤ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΡΩΗΝ ΓΚ...Α ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ή ΚΑΝΕΝΑ ΓΝΩΣΤΌ) !!!!

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ;

ΕΓΩ ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ "Ο ΞΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΞΑΔΕΛΦΟΥ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑΣ ΤΟΥ ΜΠΑΤΖΑΝΑΚΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ",

.....ΜΑ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ


toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Αντώνη μου, δηλ. άμα πάει ο βοθρατζής αμέσως θα του πουν οι γιατροί;. Mad
Το θέμα είναι να βρούμε γνωστό από μέσα. Γιατρό, νοσοκόμα, τραυματιοφορέα, τεχνικό, κάποιον που να πάει στην παιδιατρική κλινική και να του πουν σίγουρα.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βιβή συμφωνώ αλλά αν δεν έχουμε κάποιον "μέσα" τότε βρίσκουμε κάποιον έξω.Ρωτάει ,πηγαίνει στη ΜΕΝΝ του ΠΑΓΝΗ και βρίσκει τη μαμά η οποία θα είναι σίγουρα εκεί.
Τον οποιοδήποτε.
Αν μου έλεγε κάποιος ότι είναι μια ανάλογη περίπτωση τώρα στο Παίδων,στο Μητέρα, στο Ιασώ, στο παίδων Πεντέλης,στο Ιατρικό Παίδων,θα γινόμουν σφαίρα και θα πήγαινα να ρωτήσω,να μάθω με το αυτοκίνητο.

ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΧΡΕΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήρα κ εγω τηλ νωρίτερα κ μου το έκλεισαν σχεδόν στα μούτρα , είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα κ να μιλήσω με τους γονείς του μωρου να με ενημερώσουν .... Κ εγω δεν είμαι μέσα απο Ηρακλειο δυστυχώς για να πεταχτω απόψε ....

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toutounaki έγραψε:Αχ Αντώνη μου, δηλ. άμα πάει ο βοθρατζής αμέσως θα του πουν οι γιατροί;. Mad
Το θέμα είναι να βρούμε γνωστό από μέσα. Γιατρό, νοσοκόμα, τραυματιοφορέα, τεχνικό, κάποιον που να πάει στην παιδιατρική κλινική και να του πουν σίγουρα.

ΒΙΒΗ ΕΧΕΙΣ ΠΜ

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι να πάνε όλα καλά με το μωράκι. Όλο αυτό σκέφτομαι από χτες και τώρα που διάβασα πως είναι σοβαρά μου κόπηκαν τα πόδια. Οι προσευχές μας μαζί του....

????????


Επισκέπτης
παιδια ηρεμια

τα νοσοκομεια δεν δινουν πληροφοριες για ασθενεις και ειδικα σε μερα εφημεριας δεν ξερουν ουτε ποιος εχει μπει καλα καλα

οποιος και να παει την κοπελα δεν την ξερει....ουτε πως να τη ζητησει! θα παει σε ενα νοσοκομειο που εφημερευει να ζητησει μια μαρια?

και να πει για το νησι και για το παιδι παλι δε θα δωσουν πληροφοριες εδω ολη μερα μας ελεγαν οτι δεν υπηρξε καν τετοια εισαγωγη και μονο στο βετακι ειπαν την αληθεια που ειπε οτι ειναι φιλη της

ας ηρεμησουμε ολοι, καντε μια προσευχουλα και δεν χαθηκε ο κοσμος να μαθουμε και αυριο- σημασια εχει να σωθει το παιδακι και οχι σε ποση ωρα θα το ξερουμε εμεις....

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΤΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΣΥΝΤΑΞΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΨΑΧΤΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΟΥΜΕ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΟΥΜΕ

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινη εσένα είχα στο μυαλό μου τώρα , μήπως η πεθερά σου εχει κανένα γνωστό εκει ακόμα να πάρει τηλ αύριο μήπως κ μάθουμε τίποτα ... Οι γονείς θα ειναι χάλια τώρα αφήστε που θα ειναι κ μόνοι τους σε ένα άσχετο μέρος χωρίς να ξέρουν κανένα .

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:παιδια ηρεμια

τα νοσοκομεια δεν δινουν πληροφοριες για ασθενεις και ειδικα σε μερα εφημεριας δεν ξερουν ουτε ποιος εχει μπει καλα καλα

οποιος και να παει την κοπελα δεν την ξερει....ουτε πως να τη ζητησει! θα παει σε ενα νοσοκομειο που εφημερευει να ζητησει μια μαρια?

και να πει για το νησι και για το παιδι παλι δε θα δωσουν πληροφοριες εδω ολη μερα μας ελεγαν οτι δεν υπηρξε καν τετοια εισαγωγη και μονο στο βετακι ειπαν την αληθεια που ειπε οτι ειναι φιλη της

ας ηρεμησουμε ολοι, καντε μια προσευχουλα και δεν χαθηκε ο κοσμος να μαθουμε και αυριο- σημασια εχει να σωθει το παιδακι και οχι σε ποση ωρα θα το ξερουμε εμεις....

Συμφωνώ ΚΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ!

????????


Επισκέπτης
και στο τελος θα της κανουνε και παρατηρηση αν καθε λιγο καποιος παιρνει και ενοχλει ρε παιδια..........

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalhspera koritsia,
molis twra diavasa to thema.
Euxomai na pane kala ta pragmata kalam me to moraki! Na ginei grigora kala!

H kori mou gennithike thn h mera pou mpika sto mhna mou, me kaisariki, logo aimoragia kai sispaseis (o plakoundas mou ithan konta sto traxilo, kai glistirse). 6 meres katsame sto Askelpeio, mou exei kanei iktero, kai logo auto, apo to 5. mera den ithele na faei opos prepei kai ithele mono na koimithei. Egw veva thn ksipnisa kate 3 wres na faei, alla den efage arketi posotita. Eixa para polu anxos, to enoisa pws kati den paei kala. Thn 6. mera thn pigane sto ΠΓΝ. Ekei sthn monada pou einai tha prowra mwra ekatse 4 meres.

Egw menw mesa sth poli Hrakleio. Makari na mporousa na paw, alla pali adika tha ithane den dinoune plirofories se kanenan ektos tis goneis!!!! Kai episkepis pali mono gia tis goneis mia fora thn h mera 6 me 8 to apogeuma.

Perimenw kai egw na erthei h mama tou morou na mas pei ta kala nea!

Distihos perpei na perimenoume Sad

????????


Επισκέπτης
αν οι ωρες που την αφηνουν στο μωρο ειναι τοσο λιγες τοτε σιγουρα θα ερθει η ιδια και θα μας πει τα νεα........

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παιδια εγω οταν γεννησα προωρα πηγαν το παιδι στο Παιδων και ουτε σε μενα την μαμα δεν εδιναν πληροφοριες που επαιρνα τηλ να ρωτησω..μονο στον αντρα μου που πηγαινοερχοταν..φανταζομαι λοιπον οτι δεν θα μπορεσουν να πουν τιποτα σε οποιον κι αν παει εκει..απο την αλλη αυτοι οι δυστυχοι γονεις δεν ξερω κατα ποσο θα εχουν την διαθεση και την δυναμη να το αντιμετωπισουν μονοι ολο αυτο και μαλιστα σε ενα ξενο μερος..μπορει οντως να χρειαζονται πρακτικα κατι και να μην ξερουν που να απευθυνθουν..οποια κοπελα μπορεσει καλο θα ηταν να παει απο κει...
Σημασια εχει να ειναι το μωρακι καλα και να ξεπερασει τα παντα και να γυρισουν και οι τρεις στο σπιτακι τους..Με την βοηθεια του Θεου ολα να πανε καλα..

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:αν οι ωρες που την αφηνουν στο μωρο ειναι τοσο λιγες τοτε σιγουρα θα ερθει η ιδια και θα μας πει τα νεα........

Nai toso liges Sad(
egw eixa trelathei apo to anxos mou, pou den mporusa na eimai konta tis, mono mis fora thn h mera gia toso ligo Sad(

????????


Επισκέπτης
εγω στεκομαι σε αυτο

αν με το παιδι τους αφηνουν μονο 6-8 σιγουρα καποιος θα επικοινωνησει και μαζι μας καποια στιγμη

καλο βραδυ απο μενα και πολλη προσευχη

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το σύνηθες είναι μια ώρα το πρωί και μισή το απόγευμα και όσο λιγότερο μένεις τόσο το καλύτερο για τα μωρά , λόγω μικροβίων. Το θεωρώ όμως δύσκολο να μπει στο ιντερνετ στην καταστασή της. Ας περιμένουμε και κάτι θα μαθευτεί..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις