Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:MPEMPEK ρωτα βρε ξανα!που να ψαχνεις τωρα!
1,τα λαχανικα τα κοβω στη μεση κ τα βραζω;
2,το κολοκυθι το καθαριζω απ εξω ή το βραζω με τη φλουδα;
3,το λαδι το βαζω στο πιατο ή στο μουλτι;

σημερα εβαλα πατατα,κολοκυθι,καροτο κ μαρουλι.περιμενω να ξυπνησει να της δωσω..για να δουμε..

τα κοβεις κομματακια, τα κολοκυθακια τα καθαριζεις κ τα κοβεις ροδελες το λαδι στο μπλεντερ μεζι με λιγο λεμονακι,εγω μαρουλι δεν εχω βαλει » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαχη μου,παλια καραβανα σ ευχαριστω!!! τωρα ειδα το μνμ σου!αυριο θα βαλω το λαδι στο μπλεντερ γτ σημερα το εβαλα στο πιατο κ θα προσθεσω κ λεμονι. σημερα πληρης αποτυχια....εκφραση αηδιας στο προσωπο της...!

Βιβη μ πηγες παιδιατρο;;ευχομαι ολα καλα να πανε!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αύριο θα πάμε Μαράκι!
Και ο Θεός βοηθός!

Σας είπα τα νεα; Σήμερα φάγαμε όλη τη φρουτόκρεμα!
1 μήλο, 3/4 αχλάδι και 1/2 μπανάνα και δε λερωθήκαμε! » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 215994

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκτος απο τις φοβερες στολες που εχει στο νου του το Ευακι μας,τι σκεφτεστε να ντυσετε τα μικρα σας;
εριξα μια ματια στο ιντερνετ κ μ αρεσουν καποιες!
http://www.apokriatika.com/gr/apokriatikes-stoles/sub_category1/apokriatiki-stoli-bebe-kotopoulaki.asp?plc=8&c_id=112&thisPage=1
και
http://www.apokriatika.com/gr/apokriatikes-stoles/sub_category1/apokriatiki-stoli-bebe-vasilissa.asp?plc=8&c_id=112&thisPage=2



bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι παντως αν θες βαλε μ το λινκ για το χταποδι μηπως μπορω να το φτιαξω κι εγω.του αρεσε του αντρα μου!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Αύριο θα πάμε Μαράκι!
Και ο Θεός βοηθός!

Σας είπα τα νεα; Σήμερα φάγαμε όλη τη φρουτόκρεμα!
1 μήλο, 3/4 αχλάδι και 1/2 μπανάνα και δε λερωθήκαμε! » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 215994
μη φοβασαι καθολου!ολα καλα θα πανε!!!
μπραβο ρε Βιβη!!!και στα δικα μας!! αντε γτ ουτε φρουτοκρεμα τρωει,ουτε τη χορτοσουπα..

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενάκι, κοίτα κι εδώ
http://www.adorex.gr/katalogos.php

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εδώ
http://www.stroubas.gr/eshop/

Από αυτόν πήρα τούλια και κορδέλες

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιδερωσα εκανα μπανιο κ εφαγα λιγη σουπιτσα μπας κ καλυτερεψω..ευτυχως η μπουμπου ειναι καλα...τιποτα δεν εχει ξανακανει...

κοριτσια εγω σε κανενα απο τα παιδια δεν καθαριζα το κολοκυθι...το πλενω καλα κ το ψηνω..αλλα τα χω εγω στο κηπουλακι μας..κ αν τυχει κ αγορασω ψαχνω τα φρεσακα κ παιρνω ισα ισα 3 για να μην χαλανε κιολλας..

ο νικος ακομα να σχολασει...

ελμπονακι θα σ βαλω φωτο να δεις π ειχα βαλει το ρυζι...κ ειχα βαψει κ λιγο γαλαζιο μιας κ ηταν κ η βαφτιση μαζι...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:Ευακι παντως αν θες βαλε μ το λινκ για το χταποδι μηπως μπορω να το φτιαξω κι εγω.του αρεσε του αντρα μου!

http://supermomrocks.me/category/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CF%82/

δε σας εχω διαβασει γιατι ολο το απογευμα τρεχω...θα σας δω αυριο!φιλακια!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Ζετακι κι εμενα μια φιλη μ ειχε βαψει το ρυζι ροζ,σιελ κ λαχανι απο βαφες αυγων κοκκινη,μπλε κ πρασινη αντιστοιχα.εγω το χα παρει ετοιμο απο βιοτεχνια.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΘΙΜΟ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΡΙ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΕΡΙΑ Κ ΕΙΚΟΝΕΣΔΙΑΚΟΣΜΙΜΕΝΟ Η ΟΠΩς Η ΛΑΜΠΑΔΕΣ Τ ΠΑΣΧΑ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΜΕΣΑΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ. ΠΕΡΝΕΙΣ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΔΩΡΟ Η ΣΟΥΒΕΝΙΡ. ΠΑΣΣΤΟ ΝΟΝΟ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ Ν ΘΕΛΕΙ ΝΑΑΓΙΝΕΙΣ ΝΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΑΥΤΟΣ ΔΕΧΕΤΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ Κ Μ ΔΕΙΝΕΙ ΣΑΝ ΕΘΙΜΟ Γ Ν ΜΗΝ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΚΕΡΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑΣΥΖΗΤΑΜΕ.


ΛΥΣΤΕΤΗΝ ΑΠΟΡΕΙΑ ΤΗ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩΕΓΩΤΙ Ο ΝΟΝΟΣ . ΔΙΟΤΙ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΕΚΑΝΑΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΤΑΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ Κ ΣΥΝΝΕΟΝΗΣΗ ΤΩΡΑ?


ΑΥΡΙΟ ΕΧΩΠΑΛΙ ΤΡΕΧΜΑΤΑΕΛΠΙΖΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΑΥΡΙΟ.ΔΕΝΤΗΝ ΞΑΝΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΚΑΝΑΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ .

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα πολυ ωραια Ευα μου!!! σ ευχαριστω!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εγώ και στο φρούτο και στο φαγητό όταν το λιώνω βάζω και δυο κουταλιές ρυζάλευρο μαζί (και ζεστό νεράκι εννοείται για να αραιώσει) και μόνο τότε μου το έφαγε...πιο πριν ούτε να το φτύσει ( το φαγητό).

Σήμερα ο Νικόλας με ξετίναξε...πολλή γκρίνια...και τώρα κοιμάται....αυτό σημαίνει ότι θα σηκωθεί και θα μας χορέψει στο ταψί μέχρι τις 3....και η αλήθεια ρε κορίτσια είναι ότι δεν αντέχω να τον έχω αγκαλιά...είναι τόσο βαρύς..πονάει ο αυχένας , η πλάτη, η μέση μου..πολύ όμως...αφού σκέφτομαι να βάλω έμπλαστρο...αλίμονό μας τι νύχτα θα βγάλουμε απόψε...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόπη εγώ ανέλαβα: γλυκά, φωτογράφο, προσκλητήρια, μπομπονιέρες, τραπέζι και φυσικά τα ντυσίματά μας...

Η νονά το σταυρό, τα ρούχα, τα λαδόπανα, τη λαμπάδα, την πληρωμή της εκκλησίας, τα μαρτυρικά...εμάς είχε πάρει και δεύτερη αλλαξιά(κομπλέ με παπουτσάκι), πυτζάμες και εσώρουχα, καθώς και το ρούχο που φορούσε στην κατήχηση ο μικρός...

Καληνύχτα σας, ο μικρός ξύπνησε κι ακόμα είναι καλός άλλα τον πηγαινοφέρνει αγκαλιά ο μπαμπάς μου (όσο αντέξει) ο τάσος δουλειά κι εγώ ριλαξάρω λίγο μέχρι να αναλάβω βάρδια γιατί ο μπαμπας είναι πτώμα...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμενα αποψε τρελη γκρινια........πολυ νευρο αυτο το παιδι!!

317» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 Empty . Τετ Ιαν 23, 2013 2:18 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MPEMPEK οπως σου ειπε και η καστορια κοβεις τα λαχακικα σε ροδελες για να βρασουν πιο γρηγορα,εγω καθαριζω το κολοκυθακι οπως μου ειπε η γιατρος και βαζω λιγο λαδι και λεμονι στο μουλτι.επισης πριν τα βαλω στο μουλτι τα στραγγιζω πολυ καλα γιατι αλλιως μου βγαινουν καπως νερουλα και δεν το τρωει.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που εισστε ολες απορωωωωωωω σημερα πολυ ησυχια

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα!!! Γυρίσαμε από Έδεσσα κατά τις 9.30 και μέχρι να τακτοποιήσω τον Άγγελο και να σας διαβάσω....
Περάσαμε υπεροχα! Αν και δεν ειχα καιτην καλυτερη διαθεση λογω των γεγονοτων...
Τους ειπαμε για τον γαμο και δεχτηκαν να ειναι κουμπαροι και τους ζητησαμε να μη πληρωσουν τιποτα, γιατι δε δουλευουν. Μονο τα στεφανα και τις λαμπαδες. Και ο Αγγελος ηταν κυριος! Εφαγε και ολη την φρουτοκρεμα... Τους γελουσε και το χαρηκαν το βαφτιστηρη τους!!!

Χρυσα μου να πας στην Αθηνα και να περασετε ουσιαστικο χρονο με την κορουλα σου και μην ανησυχεις για τον θηλασμο! Αν αντλεις πιστευω οτι δεν θα εχεις προβλημα και ο μικρος σου θα πιασει μια χαρα την θηλη αφου πιανει μπουκαλι. Να δεις με την ευκαιρια και τα κοριτσια!!! Και οταν ερθεις Θεσσαλονικη να σε δουμε κι εμεις!!!

Ποπη, εμεις στην βαφτιση αναλαβαμε προσκλητηρια, την δεξιωση, τα ρουχα κατηχησης, δωρο νονων, γλυκα, στολισμο, φωτογραφο και οι κουμπαροι τα λαδοπανα, μπομπονιερες, ρουχα και δευτερα ρουχα, πιζαμακια, παπουτσια, λαμπαδα και την εκκλησια. Με το καλο η βαφτιση και με καλη συνεννοηση ολα γινονται! Αλλωστε ολα αυτα ειναι τυπικα!!!

Κοριτσια ειμαι κουρασμενη και ενω ηθελα να σχολιασω κι αλλα δεν τα θυμαμαι!!! Αυριο ομως θα ξαναδιαβασω και θα ξανασχολιασω τα highlights! » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 667478

Να σας ρωτησω και κατι: Αυριο που ξεκιναμε λαχανικα, καροτο-πατατα ποση ποσοτιτα βαζουμε; Ειδα οτι ειπατε στο Μαρακι ότι τα κοβουμε κοματια και βαζουμε λαδι-λεμονι στο μουλτι, αλλα ποση ποσοτητα απο τα λαχανικα; και ποσο λαδολεμονο; » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 522194

Αχ ποσο ωραια φαγητα εχει η Εδεσσα; Παλι φαγαμε πολυ ωραια, αλλα αν και εφαγα πολυ συντηρητικα και μετρημενα οσο μπορουσα και μονο που ηταν απο εξω και δεν εξανα +2 μοναδες ινσουλινη παλι ανεβηκε 200 το ζαχαρο » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 13 463819

Καλό και ήρεμο βράδυ κορίτσια! Τα λέμε αύριο!!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου σας διαβαζωωω αλλα αδυνατω να σχολιασω!!!ζετακι περαστικα!τουτουνακι καλα αποτελεσματα!ολα τα μωρακια υγεια!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια μου!

Καλό βράδυ σε όλες!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραα!!
Μαρακι εγω εβαλα ενα μικρο κολοκυθακι,μια πατατα,ενα καροτο κ λιγο μαρουλι.ας μας πουν κ τα κοριτσια π ξερουν καλυτερα.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALHMERA KOUKLES
TI KANETE?
OTAN LEME EIMAI GKANTEMO EIMAI GKANTEEEMO SHMERA THA PAME N MILHSOYME GIA THN MIKRH GIORGOS HTAN ZESTOS T BRADY EDOSA DEPON AN HMRA EINAIOK KAI DENANEBASH THA PAME ALLIOS THA AKUROSOS GMT

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!παω την αναστασια σχολειο κ ερχομαι!!!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ ρε Ποπακι περαστικα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις