Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να στε καλα κοριτσια να χαιρομαστε τα παιδακια μας!!!!
επρεπε να σπασει ζετα το παιχνιδι κ να ηταν κ του σπ. την αναστασια της το εσπασα ενα για να μη τη χτυπησω για τη χοντραδα που ειχε πει κ τι καλα δεν το ξαναειπε μετα....

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρια Embarassed δεν την ειδα...μετα τη σκατοσυζητηση( χιχιχι) πηγα να φτιαξω το φαγητο του!!!

Ζετα κι εγω πιστευω οτι το κανει για την προσοχη...ολα τα παιδια οσο ηρεμα κ ησυχα αν ειναι θα ζηλεψουν κ κατι θα κανουν!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη μου τί κουκλιά είναι αυτά!
Μαράκι μου ούτε εγώ πρόλαβα τη φωτό γιατί δε μου φόρτωναν ολες οι σελίδες. Είναι ομως κουκλάρα (σα τη μαμά της, αλλά στο ξανθό)

Ζετάκι μου, ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ έχω κι εγώ. Εχθές ο μικρός χοροπήδαγε μπροστά της κι αυτή χασκογελούσε και μετά της έδωσε κλωτσιά στο κεφάλι κι εκείνη σπάραζε στο κλάμα. Του φώναξα (το παραδέχομαι Embarassed ) και του έδωσα μπατσάκια στο πωπουδάκι του κι άρχισε το κλάμα.
Τότε επενέβη η μαμά μου - τί το μαλώνεις το παιδί, αφού δεν καταλαβαίνει κ.λ.π
και θύμωσα ρε παιδιά -στεναχωρήθηκα πως να το πω... Αν δεν το μαλώσω θα το δει παιχνίδι και θα το ξανακάνει (οκ, έπρεπε να ήμουν πιο ψύχραιμη αλλά ας ακούγατε την τσιρίδα που έβγαλε το μωρό όταν την κλώτσησε...) Sad

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο ειναι βιβη το κακο με τις γιαγια δες....κ το κανουν μπροστα στα παιδια κ παιρνουν θαρρος κ αυτα ακομα παραπανω....

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελένη κουκλιά τα μωρά σου να σου ζήσουν. Μαράκι ούτε εγώ σας πρόλαβα!

Εμείς πήγαμε παιδίατρο 7.700 και 68εκ. ξεκινάμε κανονικά φρούτα και λαχανικά, σήμερα κλείσαμε και τον 6ο! Αααααα και το σημαντικότερο, είναι δύο τα δοντάκια μας τελικά που βγήκανε, τα δύο κάτω μπροστινά » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 19 328109 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 19 328109 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 19 328109

Μας άφησε να πάμε και κολυμβητήριο στους ιχθύεις, θα πάρω τώρα τηλέφωνο να μάθω λεπτομέρειες.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμάν, εγώ ποτέ δεν προλαβαίνω να δω φωτογραφίες...

Βιβή μου να μας ενημερώνεις...έχει κι ο αδερφός μου φύσημα από μωρό και είναι μια χαρά δραστήριος και μέσα σε όλα...

Είμαι πολύ τσατισμένη με τον Τάσο άλλα δε θα επεκταθώ...Ο μικρός πάλι χτες τη νύχτα ξύπνησε 20 φορές. Ευτυχώς θηλάζω και ξανακοιμάται. Αν δεν είχα το θηλασμό τι θα έκανα....

Πόπη εμένα μου άρεσε το κουτάκι με την πριγκίπισσα...

Ματίνα μου, σε νιώθω( για το γιώργο)

Εύα, να τα χιλιάσεις κι από δω κοπέλα μου, να ζήσεις!

Για το θέμα του μωρού κι εγώ δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι...απλά τα πήρα με τον αντώνη τον ανόητο που πάλι θέλησε να δημιουργήσει εντυπώσεις....

Γέννησε η ξαδερφη μου στο Έλενα αγοράκι, φυσιολογικά! Κι είχε και λίγο πίεση άλλα δεν της το πήραν με καισαρική, μπράβο!

Το απόγευμα θα πάω για καφεδάκι με τον αδερφό μου τον τραυματία! Πήρε αναρρωτική και χειρουργείται Τετάρτη στο γόνατο. (είναι αθλητής και έπαθε ρήξη χιαστού)

Αυτά...Τι άλλο? Σκατόκαιρος...και διάθεση μηδέν.

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλό σαβ/κο σε όλες σας » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 19 328109

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη μου χίλια δίκια έχεις, αχ αυτές οι γιαγιάδες! Και από την Τρίτη που λήγει η άδεια να δω... που θα λείπω όλη μέρα κάθε μέρα από το σπίτι και θα είναι με τη γιαγιά!

Χρύσα μου εννοείται θα ενημερώνω!

Βίκη μου, εμείς ακόμα δε βγάλαμε δοντακι!

Ηρώ μου καλό Σαββατοκύριακο!


Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ματινα σευχαριστω!!
ομως την αντιβιωση την παιρνω εγω!!!!να κανω αυτα π μ ειπες ε?

να παιρνεις ultra levure 2 χαπακια 3 φορες τη μερα να μη σου κανει κολπιτιδα!

eleni2526 έγραψε:
αυτο θα πει σκατοσηζητηση!!!!χαχαχα Razz Razz Razz Razz

ελα ρε και την εχασα...

κοριτσαρες μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!να ειστε καλα!να με χαιρεστε και να σας χαιρομαι!!! I love youχαθηκα λιγακι,ετρεχα με τα της βαφτισης!τελειωσα ευτυχως με τα ρουχα ολων μας!!!!να σας βαλω?

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι μου χρόνια πολλά!
Στα λέω και από εδώ!
Πολύχρονη πάντα γερή και με πολλή υγεία!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Ευάκι μου χρόνια πολλά!
Στα λέω και από εδώ!
Πολύχρονη πάντα γερή και με πολλή υγεία!

ευχαριστω βιβη μου!να εισαι καλα!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!και το μαλλι σου!!! Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
OYF EIXA ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ Μ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΜΟΥ .Ο ΓΙωργοσ κοιμηθηκε.
δεν ειδα φωτο ουτεεγω
μονο της ελενης ειδα και ειναι πανεμορφα
βιβη μου συμφωνω και εγω εκει που χρειαζεταιμια στο κολαρακι οχι δυνατηαλλ ν καταλαβει οτιδεν ειναι σωστο αυτο π κανει.
αυτο μ της γιαγιαδες πολυ ασχημο αλλα δυστηχως τ κανουν ασυναισθητα.η μικρη σημερα πρωτη φορα καθοταν παναγιτσα κ δεν ξερω γιατι
θελω την γνωμη σας
http://www.magicmoments.gr/themata-vaptishs-2/thema-fraoyla-2.html

http://www.bomboniere.gr/component/content/article/55/676-oikonomiki-mpomponiera-baptisis-pougki-fraoula.html

http://www.magicmoments.gr/stolismos-vaptishs-2/h-vaptish-ths-anastasia-thema-fraoula-2.html


απο διακοσμηση θα διαλεξω 1 η 2 κοματια απλαπερνω ιδεε ςκαι θελω την γνωμη σας

κ ν ρωτησω γλυκο του κουταλιου 150κοματια στλισμενο μονομα κκουταλακια 120ευρω ειναι καλη τιμη?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να βαλεις ευακι!!!κ το ρωτας???

σε καποια φαση να θυμηθω να σε ρωτησω κατι για τις μπομπο.τωρα δεν προλαβενω η εδω η φβ.

φιλια κοριτσια!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:να βαλεις ευακι!!!κ το ρωτας???

σε καποια φαση να θυμηθω να σε ρωτησω κατι για τις μπομπο.τωρα δεν προλαβενω η εδω η φβ.

φιλια κοριτσια!!!!

οτι θες!
δειτε τα δικα μας:
αυτα ειναι της μπεμπας τα βαφτιστικα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ευάκι στις Τρι Μαρ 19, 2013 5:35 am, 1 φορά

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως σκατοκαιρος.. εριξε χαλαζι εδω.. σου κανει την ψυχολογια..

Ευακι κ βεβαια να μας βαλεις!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
eleni2526 έγραψε:να βαλεις ευακι!!!κ το ρωτας???

σε καποια φαση να θυμηθω να σε ρωτησω κατι για τις μπομπο.τωρα δεν προλαβενω η εδω η φβ.

φιλια κοριτσια!!!!

οτι θες!
δειτε τα δικα μας:
αυτα ειναι της μπεμπας τα βαφτιστικα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΟΥΑΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ολα ειναι υπεροχα αλλα τοφορεμα καταπληκτικο το λατρεψαααααααααααααααααααααααα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ρε Ευαρα!!! πολυ ομορφα!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
της ελενης!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ευάκι στις Τρι Μαρ 19, 2013 5:35 am, 1 φορά

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αρεσαν?αληθεια?δεν ειναι σετ βαφτιστικο τα αγορασα πιο απλα για να ειναι ευκολοφορετο!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ ωραία ρε Ευάκι! μπράβο!
Να ζητήσω κι εγω γνωμη για τα δικά μας όταν με το καλό βαφτίσω το Μάιο;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!σπιτι ετοιμο!!!

ευα ειναι παρα πολυ ομορφα!!!ξερεις τι μ αρεσε περισσοτερο?το μωβ κραξακι!!!χιχιχι!!!ολα λευκα κ κανει την διαφορα!!!γελασατε?!!! Very Happy Very Happy

μπραβο ειναι πολυ ωραια,αληθεια!

κ εδω φυσαει πολυ μια βρεχει μια σταματαει αλλα εδω μεσα ειμαστε στα ζεστα!!!

βιβη μ κ φυσικα θα θελουμε να δουμε τι θα διαλεξεις κ να σ πουμε γνωμες!! » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 19 417472

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:της ελενης!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλε κ εγω θελω τι ωραιο φορεματακι εχει στο νουμερο μ ?ειμαι κοντουλα εγω ισως βρω ευα που το πηρες αν επιτρεπετε

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!
Ευάκι χρόνια σου πολλά!! Να χαίρεσαι την οικόγενειά σου και να σε χαίρονται και να σε αγαπάνε όλοι!! Καλωσήρθες στο κλάμπ των πρώτων άντα!!
Το φουστανάκι και γουνάκι της μικρής είναι τέλεια! Και της ελένης πολύ όμορφο, της μικρούλας μου αρέσει λίγο παραπανω!! Εσύ το πήρες; δεν το παίρνει ο νονός;
Εγώ θα κοιταξω με τη νονά όποια τελικά από τις 2 φίλες μΧου γίνει το καλοκαιρι, στις επόμενες εκπτώσεις! Είδα πάνως ενα στον Monsoon που μου άρεσε πάρα πολύ..
Χτες κοιμήθηκε το κορίτσι μου στις 2.30 το βράδυ παρακαλώ! Κοιμήθηκε μια στις 11 παρά 15, τέλεια λέω, και κει που πάω και γω να ξαπλαρώσω ε το βιβλιάκι μου, μου ξυπνάει στις 12 παρά 15, τα κάνει πατώκορφα, την παίρνω να την αλλάξω και αρχίζει το πάρτυ! Χαμόγελα, γέλια, λογάκια... Αυτά μέχρι τη 1.. Μετά μέχρι τις 2.30 είχαμε κλάμα και πάλι κλάμα.. δοκίμαζα τα πάντα.. δεν κοιμόταν με τίποτα. Τελικά κοιμήθηκε με ζυζί.. Εδώ και λίγο καιρό έχω γίνει η πιπίλα της και με κουράζει λίγο.. Πιπίλα δεν έπιασε καθόλου. Και σήμερα το απόγευμα είπα στη μαμα μου να μου πάρει μια, μπαςςςς και την ξεγελάσω το βράδυ.. Αλλά μάλλον χλωμό το κόβω..
Κλείσαμε ραντεβού με τον παιδιοκαρδιολόγο εδώ την Πέμπτη να μας δει.. Αντε να δούμε τι θα μας πει και αυτός..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia30 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!
Ευάκι χρόνια σου πολλά!! Να χαίρεσαι την οικόγενειά σου και να σε χαίρονται και να σε αγαπάνε όλοι!! Καλωσήρθες στο κλάμπ των πρώτων άντα!!
Το φουστανάκι και γουνάκι της μικρής είναι τέλεια! Και της ελένης πολύ όμορφο, της μικρούλας μου αρέσει λίγο παραπανω!! Εσύ το πήρες; δεν το παίρνει ο νονός;
Εγώ θα κοιταξω με τη νονά όποια τελικά από τις 2 φίλες μΧου γίνει το καλοκαιρι, στις επόμενες εκπτώσεις! Είδα πάνως ενα στον Monsoon που μου άρεσε πάρα πολύ..
Χτες κοιμήθηκε το κορίτσι μου στις 2.30 το βράδυ παρακαλώ! Κοιμήθηκε μια στις 11 παρά 15, τέλεια λέω, και κει που πάω και γω να ξαπλαρώσω ε το βιβλιάκι μου, μου ξυπνάει στις 12 παρά 15, τα κάνει πατώκορφα, την παίρνω να την αλλάξω και αρχίζει το πάρτυ! Χαμόγελα, γέλια, λογάκια... Αυτά μέχρι τη 1.. Μετά μέχρι τις 2.30 είχαμε κλάμα και πάλι κλάμα.. δοκίμαζα τα πάντα.. δεν κοιμόταν με τίποτα. Τελικά κοιμήθηκε με ζυζί.. Εδώ και λίγο καιρό έχω γίνει η πιπίλα της και με κουράζει λίγο.. Πιπίλα δεν έπιασε καθόλου. Και σήμερα το απόγευμα είπα στη μαμα μου να μου πάρει μια, μπαςςςς και την ξεγελάσω το βράδυ.. Αλλά μάλλον χλωμό το κόβω..
Κλείσαμε ραντεβού με τον παιδιοκαρδιολόγο εδώ την Πέμπτη να μας δει.. Αντε να δούμε τι θα μας πει και αυτός..



λια μ με την πιπιλα συγα συγα θελει υπομονη και επιμονη οχι δεν την πηρετην πρωτη σημαινει δεν τηνθελει.εκειπ αποκοιμιεταισ στο στηθοςβγαλε το ζιζι βαλετην πιπιλα χαμπαρι δεν θ παρει

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Πολύ ωραία ρε Ευάκι! μπράβο!
Να ζητήσω κι εγω γνωμη για τα δικά μας όταν με το καλό βαφτίσω το Μάιο;

και το ρωτας????
ρε κοριτσια πατε μια που μενει κοντα να την ταρακουνησει λιγο!!! Very Happy

spyros3 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!σπιτι ετοιμο!!!

ευα ειναι παρα πολυ ομορφα!!!ξερεις τι μ αρεσε περισσοτερο?το μωβ κραξακι!!!χιχιχι!!!ολα λευκα κ κανει την διαφορα!!!γελασατε?!!! Very Happy Very Happy

μπραβο ειναι πολυ ωραια,αληθεια!

κ εδω φυσαει πολυ μια βρεχει μια σταματαει αλλα εδω μεσα ειμαστε στα ζεστα!!!

βιβη μ κ φυσικα θα θελουμε να δουμε τι θα διαλεξεις κ να σ πουμε γνωμες!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχω απορια οπως καταλαβες!

lia30 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!
Ευάκι χρόνια σου πολλά!! Να χαίρεσαι την οικόγενειά σου και να σε χαίρονται και να σε αγαπάνε όλοι!! Καλωσήρθες στο κλάμπ των πρώτων άντα!!
Το φουστανάκι και γουνάκι της μικρής είναι τέλεια! Και της ελένης πολύ όμορφο, της μικρούλας μου αρέσει λίγο παραπανω!! Εσύ το πήρες; δεν το παίρνει ο νονός;
Εγώ θα κοιταξω με τη νονά όποια τελικά από τις 2 φίλες μΧου γίνει το καλοκαιρι, στις επόμενες εκπτώσεις! Είδα πάνως ενα στον Monsoon που μου άρεσε πάρα πολύ..
Χτες κοιμήθηκε το κορίτσι μου στις 2.30 το βράδυ παρακαλώ! Κοιμήθηκε μια στις 11 παρά 15, τέλεια λέω, και κει που πάω και γω να ξαπλαρώσω ε το βιβλιάκι μου, μου ξυπνάει στις 12 παρά 15, τα κάνει πατώκορφα, την παίρνω να την αλλάξω και αρχίζει το πάρτυ! Χαμόγελα, γέλια, λογάκια... Αυτά μέχρι τη 1.. Μετά μέχρι τις 2.30 είχαμε κλάμα και πάλι κλάμα.. δοκίμαζα τα πάντα.. δεν κοιμόταν με τίποτα. Τελικά κοιμήθηκε με ζυζί.. Εδώ και λίγο καιρό έχω γίνει η πιπίλα της και με κουράζει λίγο.. Πιπίλα δεν έπιασε καθόλου. Και σήμερα το απόγευμα είπα στη μαμα μου να μου πάρει μια, μπαςςςς και την ξεγελάσω το βράδυ.. Αλλά μάλλον χλωμό το κόβω..
Κλείσαμε ραντεβού με τον παιδιοκαρδιολόγο εδώ την Πέμπτη να μας δει.. Αντε να δούμε τι θα μας πει και αυτός..


τα πηρα εγω γιατι ο νουνος μας δε μπορεσε να κατεβει τωρα και για να μη χασουμε τις τιμες!θα τα πληρωσει αυτος,του αρεσαν πολυ που του τα εστειλα φωτο και τα πηρα αφου ενεκρινε!θελετε τιμη?52 ευρω μαζι με το καλσονακι και μια μπουκλα μαλλι που πηρα να της πλεξουμε ενα σκουφακι ασορτι! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις