Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
163 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 163 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντώνη ντροπή σου πάντως, είσαι τόσο σίγουρος για το τι έγινε και περιμένεις να έρθει το αύριο για να πάρεις τηλ. στον εισαγγελέα της Κω.

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna_41 έγραψε:VIVIAN ,

ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΑΝΑΤΟ ΝΕΟΓΝΟΥ ΑΠΟ ΑΜΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΑΤΥΧΗΜΑ .


ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ;

προφανώς ησουν μπροστά και μας το κρατούσες για έκπληξη γιάυτο ελεγες να κρατάμε μικρο καλάθι.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΤΡΟΠΗ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΙΒΙΑΝ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΣΧΗΜΗ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να ρωτησω κ εγω κατι εαν ,εαν λεω αποδειχτει αυτο λενε στην τηλεοραση τι θα πειτε????κ απο την αλλη η ανακοινωσει που εκαναν απο το νοσοκομειο γιατι να ειναι ψεμα???θα λεγανε ψεματα να κατηγορησουν την μητερα???

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφού όλοι σχεδόν στο φόρουμ έχουν ανακατευτεί με τον οποιοδήποτε τρόπο στη συγκεκριμένη περίπτωση,ας πω και εγώ τη γνώμη μου,μιας και ετοιμάζομαι να γεννήσω το 2ο παιδί μου,μετά απο πολλούς κόπους και βάσανα.Θέλω να πώ πως είμαι απόλυτα ευαισθητοποιημένη με το θέμα.
Θα ήθελα να πώ σε όλους σας να ρίξετε λίγο τους τόνους.Ο Αντώνης και ο καθένας μας μπορεί να κάνει ότι νομίζει,κανείς δεν θα του το απαγορέψει.Επίσης διαβάστε λίγο στο internet τι γράφετε και ειδικά στο leros news.Μιλάνε για αμέλεια!
Μπροστά δεν ήταν κανείς απο εμάς.Οπότε λίγο δύσκολο να εκφέρουμε άποψη.
Οπότε συμβουλή που σας δίνω και αν θέλετε την κρατάτε αν όχι την πετάτε,μην φανατίζεστε με τίποτα και μην παίρνετε το μέρος κανενός.Το αν τελικά το μωρό "έφυγε" απο αμέλεια θα το βρούν οι αρχές ή αν φταίξαν οι γιατροί.Επίσης το ότι κάποια είναι μάνα,δεν σημαίνει αυτόματα ότι μπορεί να μείνει στο απυρόβλητο.Εχουμε δεί διάφορα κατά καιρούς....
Η υπόθεση είναι αρκετά περίεργη και με πολλά σημεία...σκοτεινά.
Δεν υπάρχει λόγος να σκοτωνόμαστε μεταξύ μας,ότι και να έχει συμβεί θα μαθευτεί.
Επίσης Αντώνη,συγνώμη κιόλας...αλλά πως μπορείς να είσαι τόσο σίγουρος;;Θέλω να πώ,μήπως ανακατεύεσαι πολύ στην όλη υπόθεση;;Μια συμβουλή δίνω...

ντορα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΟ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ Ή ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.

ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΚΟΤΙΣΩ ΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ:Ο ΧΑΜΟΣ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ , ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΣΙΤΙΑ Ή ΥΠΟΣΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΚΑΘΑΡΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΟΝΤΑΝ .

ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ
ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ
ΕΙΤΕ ΕΞ' ΑΜΕΛΕΙΑΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.
ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ .
Ο ΚΑΘΕ ΝΟΡΜΑΛ ΓΟΝΙΟΣ ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ "ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ"
780 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΩΝ .
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΗΛΙΚΙΑΚΗ,ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ,ΟΥΤΕ ΑΓΝΟΙΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ .

Eυτυχως που ηρθαν ετσι τα πραγματα γτ ετσι αρχισε να παιρνει νοημα η ζωη μου ... Αγαπητα μου μελη απο αυτα τρεφεται η κενη ζωη μου η οποια κατα αλλα στεγαζεται σε μια ευτυχισμενη οικογενεια με 3 παιδακια .. κ μια καλη γυναικουλα.
Ευχαριστω ολους εσας που σε καθε νεο θεμα που αναρτω τρεχετε να μου απαντησετε ...χωρις αυτο γνωριζετε πολυ καλα πως δεν ειχα λογο υπαρξης εδω μεσα...
Με εκτιμηση ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ!

ostrias


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Για να καταλάβω Αντώνη εσύ εκτός από γιατρός έγινες και νομικός και ξέρεις τί σημαίνει αμέλεια? Θα σου συνιστούσα να σιωπήσεις αντί να κραυγάζεις χωρίς να ξέρεις τί ακριβώς έχει γίνει. Γι'αυτό ασχολείται η Εισαγγελία, για να διερευνήσει τί έγινε. Και μεταξύ μας, διαβάζοντας τα μηνύματα που ανταλλάξατε στο σχετικό θέμα εσύ ήσουν αυτός που φώναζε δεν είναι τίποτα, είναι ίκτερος, δεν κινδυνεύει η ζωή του παιδιού, μέχρι και ποιές ακριβώς εξετάσεις έπρεπε να κάνει έγραφες και ξανάγραφες, κάνοντας ταυτόχρονα και διάγνωση ("ΥΠΕΡΤΡΑΝΣΑΝΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΙΚΤΕΡΟ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟ ΑΙΤΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΣ ΓΛΥΚΟΖΗΣ(ΖΑΧΑΡΟ) ΚΑΙ ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΙΚΤΕΡΟΥ") αυτό νομίζεις είναι μία συμπεριφορά χωρίς κανένα ποινικό ενδιαφέρον? ήσυχα λοιπόν για να δούμε τι θα βρεθεί και αν θέλεις να βοηθήσεις όπως λες κάντο και μην το φωνάζεις δεξιά και αριστερά όπως πολύ σωστά σου είπε το lemonaki και κάνεις ότι δεν κατάλαβες

Φιλικά στα γράφω αυτά και με το μυαλό μου στους γονείς που θα πέσουν να τους φάνε κάποιοι που δεν έκαναν τον κόπο να μπουν στη θέση τους έστω για μία στιγμή

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιολετα3 έγραψε:να ρωτησω κ εγω κατι εαν ,εαν λεω αποδειχτει αυτο λενε στην τηλεοραση τι θα πειτε????κ απο την αλλη η ανακοινωσει που εκαναν απο το νοσοκομειο γιατι να ειναι ψεμα???θα λεγανε ψεματα να κατηγορησουν την μητερα???

Ασ γινει ομως πρωτα!δεν ειναι δυνατόν να ξεφτυλίζεις να κατηγορεις κα να αδειάζεις δημοσια ενα ανθρωπο χωρίς καν να εχεις αποδειξεις. Αν όμως δεν γινουν ετσι τα πράγματα πόσο ωραιο ειναι αυτο που γίνεται τωρα! σαν αρπαχτικό φερεται και δεν εχει κριθει τιποτα ακόμα>!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ostrias έγραψε:Για να καταλάβω Αντώνη εσύ εκτός από γιατρός έγινες και νομικός και ξέρεις τί σημαίνει αμέλεια? Θα σου συνιστούσα να σιωπήσεις αντί να κραυγάζεις χωρίς να ξέρεις τί ακριβώς έχει γίνει. Γι'αυτό ασχολείται η Εισαγγελία, για να διερευνήσει τί έγινε. Και μεταξύ μας, διαβάζοντας τα μηνύματα που ανταλλάξατε στο σχετικό θέμα εσύ ήσουν αυτός που φώναζε δεν είναι τίποτα, είναι ίκτερος, δεν κινδυνεύει η ζωή του παιδιού, μέχρι και ποιές ακριβώς εξετάσεις έπρεπε να κάνει έγραφες και ξανάγραφες, κάνοντας ταυτόχρονα και διάγνωση ("ΥΠΕΡΤΡΑΝΣΑΝΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΙΚΤΕΡΟ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟ ΑΙΤΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΣ ΓΛΥΚΟΖΗΣ(ΖΑΧΑΡΟ) ΚΑΙ ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΙΚΤΕΡΟΥ") αυτό νομίζεις είναι μία συμπεριφορά χωρίς κανένα ποινικό ενδιαφέρον? ήσυχα λοιπόν για να δούμε τι θα βρεθεί και αν θέλεις να βοηθήσεις όπως λες κάντο και μην το φωνάζεις δεξιά και αριστερά όπως πολύ σωστά σου είπε το lemonaki και κάνεις ότι δεν κατάλαβες

Φιλικά στα γράφω αυτά και με το μυαλό μου στους γονείς που θα πέσουν να τους φάνε κάποιοι που δεν έκαναν τον κόπο να μπουν στη θέση τους έστω για μία στιγμή

exactly!!

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευαγγελάτε, δεν φτάνουν αυτά, θέλουμε οικογενειακή φωτο με σένα μέσα.

ΥΓ. είσαι σούργελο

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna_41 έγραψε:ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM.
ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΤΗΣ ΚΩ ΚΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΛΕΡΟΥ.


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Η ΣΤΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΜΑΡΤΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ΔΙΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ Η ΧΑΡΟΚΑΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.
ΗΜΟΥΝ ΕΔΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΞΕΝΥΧΤΙΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΙΣ.


ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΙΤΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ .

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΡΟΤΡΕΞΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ) ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΜΑ ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.


ΓΡΑΨΤΕ Ή ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ .

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΟ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ Ή ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.


ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΕΙΠΩΤΗ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ,ΑΤΙΜΩΡΗΤΟΙ.

ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΓΑΙΔΟΥΡΙ,ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΨΥΧΡΟ, ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΕ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ,ΠΟΙΟΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΜΑΣ.

ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΝΩ .


Ο ΧΑΜΟΣ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ , ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΣΙΤΙΑ Ή ΥΠΟΣΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΚΑΘΑΡΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΟΝΤΑΝ .

ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ

ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ

ΕΙΤΕ ΕΞ' ΑΜΕΛΕΙΑΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ .


Ο ΚΑΘΕ ΝΟΡΜΑΛ ΓΟΝΙΟΣ ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ "ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ"

780 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΩΝ .



ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΗΛΙΚΙΑΚΗ,ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ,ΟΥΤΕ ΑΓΝΟΙΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ .


ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΤΡΑΚΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΘΑ ΛΕΤΕ.



ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ,

ΒΡΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.

ντορα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Περιμενω λοιπον με αγωνια .. την καταθεση σου ως μαρτυρας ... "Μετα ΧΡΙΣΤΟΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ"...Κ πιστεψε με πως οταν ερθει η ωρα εγω θα ειμαι Η 1Η ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΦΑΣ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ... ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ Κ ΨΥΧΙΚΗ ΒΛΑΒΗ... ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΣΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΑΣ ΤΑ ΖΑΛΙΣΕΣ...!
Τελιωνοντας να σου ευχηθω οταν θα σου ερθει καμια συμφορα(ΓΤ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΣ) στην κατα τα αλλα βολεμενη ζωη σου να βρεθουν φωτεινοι παντογνωστες σαν κ εσενα που να διελευκανουν τα γκριζα τοπια της ΖΩΗΣ ΣΟΥ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ostrias έγραψε:Για να καταλάβω Αντώνη εσύ εκτός από γιατρός έγινες και νομικός και ξέρεις τί σημαίνει αμέλεια? Θα σου συνιστούσα να σιωπήσεις αντί να κραυγάζεις χωρίς να ξέρεις τί ακριβώς έχει γίνει. Γι'αυτό ασχολείται η Εισαγγελία, για να διερευνήσει τί έγινε. Και μεταξύ μας, διαβάζοντας τα μηνύματα που ανταλλάξατε στο σχετικό θέμα εσύ ήσουν αυτός που φώναζε δεν είναι τίποτα, είναι ίκτερος, δεν κινδυνεύει η ζωή του παιδιού, μέχρι και ποιές ακριβώς εξετάσεις έπρεπε να κάνει έγραφες και ξανάγραφες, κάνοντας ταυτόχρονα και διάγνωση ("ΥΠΕΡΤΡΑΝΣΑΝΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΙΚΤΕΡΟ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟ ΑΙΤΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΣ ΓΛΥΚΟΖΗΣ(ΖΑΧΑΡΟ) ΚΑΙ ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΙΚΤΕΡΟΥ") αυτό νομίζεις είναι μία συμπεριφορά χωρίς κανένα ποινικό ενδιαφέρον? ήσυχα λοιπόν για να δούμε τι θα βρεθεί και αν θέλεις να βοηθήσεις όπως λες κάντο και μην το φωνάζεις δεξιά και αριστερά όπως πολύ σωστά σου είπε το lemonaki και κάνεις ότι δεν κατάλαβες

Φιλικά στα γράφω αυτά και με το μυαλό μου στους γονείς που θα πέσουν να τους φάνε κάποιοι που δεν έκαναν τον κόπο να μπουν στη θέση τους έστω για μία στιγμή
Very Happy

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παιδιά, η Εισαγγελία έχει το λινκ του φορουμ και μπορεί να αξιολογησει τι ειπώθηκε. Επίσης έχει το περιεχόμενο της δικογραφιας. Εάν κρίνει ότι κάποιος μπορεί να προσθέσει στην έρευνα κάτι περαιτέρω, τον καλούν από μόνοι τους- δεν πάει όποιος θέλει, αλλά κάποιος που έχει στοιχεία. Στοιχεία δεν είναι οι απόψεις του καθένα από μας (μηδε κι εμου εξαιρουμενης), αλλά γεγονότα που αποδεικνύουν ή οχι την ειδική υπόσταση του εγκλήματος. Όσον αφορά τους δημοσιογράφους δεν έχουν και ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να έχουν πρόσβαση στη δικογραφία και πολλές φορές έχουν πει πράγματα που δεν ισχύουν (δε μιλώ για τη συγκεκριμένη περίπτωση, διότι ούτε εγω εχω διαβάσει τη συγκεκριμένη δικογραφία, έχω διαβάσει όμως άλλες, που οι πληροφορίες που δόθηκαν ήταν άσχετες με τα πραγματικά περιστατικά και το λεω μετα λόγου γνωσεως).
Η Δικαιοσύνη έχει ήδη επιληφθεί, ας την αφήσουμε να κάνει τη δουλειά της. Και όποιος-α έχει στοιχεια ας τα διαβιβάσει ευθέως στην Εισαγγελία Κω, σεβόμενος/η την μυστικότητα της προδικασίας κι εκείνοι θα τα αξιολογήσουν.
Σκεφτείτε, ότι εάν μπει η Μαρία και διαβάσει πράγματα που μπορεί να αποδείξει ότι δεν αληθεύουν και τη θίγουν, κάλλιστα μπορεί να υποβάλλει έγκληση για απλή-συκοφαντική δυσφήμηση και να βρεθούμε κατηγορούμενοι εμείς...

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
LitsaM έγραψε:Ευαγγελάτε, δεν φτάνουν αυτά, θέλουμε οικογενειακή φωτο με σένα μέσα.

ΥΓ. είσαι σούργελο


Bre ειρωνικο σχολιο ηταν πό άλλο μελος απλά δεν φανηκε το quote που έκανε

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM.
ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΤΗΣ ΚΩ ΚΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΛΕΡΟΥ.


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Η ΣΤΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΜΑΡΤΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ΔΙΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ Η ΧΑΡΟΚΑΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.
ΗΜΟΥΝ ΕΔΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΞΕΝΥΧΤΙΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΙΣ.


ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΙΤΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ .

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΡΟΤΡΕΞΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ) ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΜΑ ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.


ΓΡΑΨΤΕ Ή ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ .

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΟ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ Ή ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.


ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΕΙΠΩΤΗ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ,ΑΤΙΜΩΡΗΤΟΙ.

ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΓΑΙΔΟΥΡΙ,ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΨΥΧΡΟ, ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΕ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ,ΠΟΙΟΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΜΑΣ.

ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΝΩ .


Ο ΧΑΜΟΣ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ , ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΣΙΤΙΑ Ή ΥΠΟΣΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΚΑΘΑΡΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΟΝΤΑΝ .

ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ

ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ

ΕΙΤΕ ΕΞ' ΑΜΕΛΕΙΑΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ .


Ο ΚΑΘΕ ΝΟΡΜΑΛ ΓΟΝΙΟΣ ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ "ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ"

780 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΩΝ .



ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΗΛΙΚΙΑΚΗ,ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ,ΟΥΤΕ ΑΓΝΟΙΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ .


ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΤΡΑΚΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΘΑ ΛΕΤΕ.



ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ,

ΒΡΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.
με όλο το σεβασμό απέναντι σου και στο θέμα που ανάρτησες, είπες δεν θα απαντήσεις, είσαι ένας ψεύτης διότι απαντάς στο θέμα σου και θα έπρεπε να πάρεις ήδη τηλεφωνο με την τόση σιγουριά που κατέχεις για το θέμα

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πηγαινε να κανεις οτι σου κατεβαζει η γκλαβα σου.σταματα ομως να μας ενημερωνεις για ολα,μα για ολα.μας εχεις πρηξει.
δε θα σου πω οτι δε σεβεσαι το θανατο ενος μωρου,εχω δει τα συλληπητηρια που εγραψες..
εισαι περιπτωση απο μονος σου.περιπτωσαρα.ανεπιθυμητος σ ενα χωρο τοσους κ τοσους μηνες κ ομως επιμενεις κ επιμενεις κ βριζεις κ χυδαιολογεις κ σπιλωνεις.
ε αι σιχτιρ πια.
κ δε με νοιαζει ουτε αν βρισεις,ουτε αν προκαλεσεις,ουτε τπτ.νισαφι πια.
ξερολα.
εχουμε κ εμεις στομα,μεγαλυτερο βοθρο απ τον δικο σου.
κ μπορουμε κ εμεις να εκτοξευουμε απειλεις στο πουθενα.
καθισε ανθρωπε μου να χαρεις την ομορφη οικογενεια σου κ αντε ασε μας στην ησυχια μας κ στα προβληματα μας.

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξερουμε τι θα γινει οταν τελικα μαθουμε τι συνεβει ...αν τελικα φταιει η μητερα( που ευχομαι πραγματικα να μην συμβαινει κατι τετοιο)εσεις που την υποστηριζετε θα την κραξετε..καλο θα ηταν να μην υποστηριζουμε κανεναν μεχρι να δουμε τ θα γινει..βεβαια οσοι εχουν λιγο μυαλο καταλαβαινουν τι ακριβως συνεβει μητερα ειμαι κ εγω με 3 κοριτσια

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τωρα πραγματικά ρε Λεμονάκι δεν γίνονται αυτά! με την ιδια λογική να πάμε και εμεις την πρόνοια και να καταγγείλουμε οτι δεν προσεχει τα παιδια του γιατι ειναι συνεχεια στο φορουμ και γραφει. τόσο τρανταχτο ειναι και το δικό του επιχειρημα!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιολετα3 έγραψε:ξερουμε τι θα γινει οταν τελικα μαθουμε τι συνεβει ...αν τελικα φταιει η μητερα( που ευχομαι πραγματικα να μην συμβαινει κατι τετοιο)εσεις που την υποστηριζετε θα την κραξετε..καλο θα ηταν να μην υποστηριζουμε κανεναν μεχρι να δουμε τ θα γινει..βεβαια οσοι εχουν λιγο μυαλο καταλαβαινουν τι ακριβως συνεβει μητερα ειμαι κ εγω με 3 κοριτσια


ακριβως αυτό σημαινει ουδετερότητα, δεν παιρνω θέση. και ειδικα πριν να βγει άκρη από τους ειδικούς

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:τωρα πραγματικά ρε Λεμονάκι δεν γίνονται αυτά! με την ιδια λογική να πάμε και εμεις την πρόνοια και να καταγγείλουμε οτι δεν προσεχει τα παιδια του γιατι ειναι συνεχεια στο φορουμ και γραφει. τόσο τρανταχτο ειναι και το δικό του επιχειρημα!
όποιος είναι σίγουρος για το τι έγινε μπορεί να πάει χωρίς να το διαλαλεί,
αν έχει και τα κότσια φυσικά....
και δεν λέει λόγια του αέρα.
Αλλά ο κ.Αντώνης ήταν εκεί όλες αυτές τις 33 μέρες και ξέρει απο πρώτο χέρι.
Δεν απαντάει όμως γιατί μας ανακοίνωσε οτι δεν θα απαντήσει Rolling Eyes και μας κρατάει σε μεγάαααλη αγωνία.

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βιολετα3 έγραψε:ξερουμε τι θα γινει οταν τελικα μαθουμε τι συνεβει ...αν τελικα φταιει η μητερα( που ευχομαι πραγματικα να μην συμβαινει κατι τετοιο)εσεις που την υποστηριζετε θα την κραξετε..καλο θα ηταν να μην υποστηριζουμε κανεναν μεχρι να δουμε τ θα γινει..βεβαια οσοι εχουν λιγο μυαλο καταλαβαινουν τι ακριβως συνεβει μητερα ειμαι κ εγω με 3 κοριτσια

αυτο ακριβως λεμε κ φωναζουμε.
κανεις ακομα δεν ξερει τι εγινε.ουτε εγω,ουτε συ,ουτε ο αντωνης.
η ενσταση μας ειναι πως ενας ανθρωπος απο ενα φορουμε αυτοαποκαλειται μαρτυρας κατηγοριας επειδη συνομιλησε τρεις φορες με μια κοπελα.
ας ηρεμησουμε,ας σεβαστουμε το θανατο ενος βρεφους κ ας αφησουμε τις κραυγαλεες δηλωσεις κατα μερος.
η δικαιοσυνη θα βρει την ακρη,δεν ειναι κ τοοοσο δυσκολη η περιπτωση.

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ!Τι ωραια!
Αρχισε το θεατρο του παραλογου!


"ΙΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ,ΙΝΑ ΜΗ ΚΡΙΘΕΙΣ"

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπίζω το ΑΤ Κω να δώσει σήμα στο ΑΤ Παπάγου και να έρθουν να σε μαζέψουν προβληματικέ!!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις