Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
135 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 135 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

kseftila


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
"""στό Παρ Jan 18, 2013 11:30 pm
ioanna_41

ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ.
ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.

ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ."""

έχεις μούτρα και μιλάς ρε και θα πας και στον εισαγγελέα τη τρέλα σου μέσα μ έχεις εξοργίσει παλιοκαθίκι

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλό Παράδεισο να έχει το αγγελούδι!!!
Εκεί που πήγε δε θα πονέσει, δε θα πεινάσει, δε θα κρυώσει ποτέ ξανά!

Διάβασα αυτο....
Τώρα ποιος λέει ψέματα??? Ο Δοικητής του Κ.Υ. Λέρου? Το σάιτ? Η Μαρία?
Έχω καταμπερδευτεί!
Όπως και να έχει... ΚΟΥΡΑΓΙΟ στους γονείς! Γιατί ότι έγινε σίγουρα δεν έγινε με δόλο, αλλά από άγνοια!

http://gr.omg.yahoo.com/news/%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%AC%CF%81%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AE%CE%BD%CE%B9%CE%BF-%CE%BF-%CE%B8%CE%AC%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B2%CF%81%CE%AD%CF%86%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-140900560.html?fb_action_ids=503908229631917%2C541226872563178%2C10151249567152939%2C259936594136777%2C10200289639272079&fb_action_types=news.reads&fb_ref=type%3Aread%2Cuser%3Asx_wIuuheeUUKjQTBsI0mu0mxzU%2Caf%3Asb%2Ctype%3Aread%2Cuser%3AnzTGrf0BHa6Xvp4YqAfPSSi03I4%2Caf%3Asb%2Ctype%3Aread%2Cuser%3AGCidyT2JAH85yiOL-EzvT19-C0Y%2Caf%3Asb%2Ctype%3Aread%2Cuser%3AcW8gKTkxr83f9UyOO__afki108Y%2Caf%3Asb%2Ctype%3Aread%2Cuser%3Anz9b2xWSnmicd3ANtlqAP5Qm070%2Caf%3Asb&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22503908229631917%22%3A496748407035078%2C%22541226872563178%22%3A496748407035078%2C%2210151249567152939%22%3A496748407035078%2C%22259936594136777%22%3A496748407035078%2C%2210200289639272079%22%3A496748407035078%2C%2210200402998895993%22%3A199058153568922%2C%22395606870530432%22%3A199058153568922%2C%22541235749228957%22%3A199058153568922%2C%22259936930803410%22%3A487159627991991%2C%22541193902566475%22%3A569009419795203%2C%2210200289645552236%22%3A476108982425533}&code=AQD4ENK4Us9URKtjSIsE3DEDvvhI7aVD0UqQLnyNBfQPXnqKOXDQ2kgJ_cYc8nNp73899JT5vRvE75Gfr7DAca8VoSefqgpZ3YXABKf_x_uETPG8MNUuXrjMPzAf-rzipnOcOwErlsduju_Osgum7d0V8gx1KgKgMbaPKq210jQdQe4IrU_zGR3BaUZyR8IkohahLbsPa5b1HJkYe3EStfPn#_=_

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΝΩ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΄΄ΚΥΡΙΟΣ΄΄ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ,ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΤΙΚΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ NICKNAMES..
ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ..

ΓΙΑ ΒΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΗΝΟ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ...

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggeliki5579 έγραψε:ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΝΩ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΄΄ΚΥΡΙΟΣ΄΄ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ,ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΤΙΚΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ NICKNAMES..
ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ..

ΓΙΑ ΒΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΗΝΟ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ...

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!



Respect

????????


Επισκέπτης
aggeliki5579 έγραψε:ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΝΩ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΄΄ΚΥΡΙΟΣ΄΄ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ,ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΤΙΚΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ NICKNAMES..
ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ..

ΓΙΑ ΒΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΗΝΟ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ...

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!
Respect

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΝΩ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΄΄ΚΥΡΙΟΣ΄΄ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ,ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΤΙΚΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ NICKNAMES..
ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ..

ΓΙΑ ΒΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΗΝΟ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ...

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!
Respect Respect

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Έφυγε από τη ζωή το αγγελούδι από τη Λέρο που νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο ΠΑΓΝΗΔυστυχώς, οι τελευταίες πληροφορίες για το μικρό αγγελούδι από τη Λέρο, αναφέρουν ότι παρά τις προσπάθειες των γιατρών του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Ηρακλείου, η μάχη ήταν άνιση.

Ο εξασθενημένος οργανισμός του βρέφους δεν τα κατάφερε, με αποτέλεσμα να αφήσει την τελευταία του πνοή σήμερα το μεσημέρι, στη μονάδα εντατικής θεραπείας του ΠΑΓΝΗ όπου νοσηλευόταν από το περασμένο Σάββατο.

Το λίγων ημερών βρέφος είχε μεταφερθεί με συμπτώματα ασιτίας από τη Λέρο στο Ηράκλειο της Κρήτης (ΠΑΓΝΗ) όπου διαπιστώθηκε ότι αντιμετώπιζε σοβαρά δερματικά προβλήματα και πολυοργανική ανεπάρκεια...

ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΡΟΥ: «Πρόκειται για εγκληματική αμέλεια, να αναλάβει η Δικαιοσύνη»

Συγκλονισμένος μίλησε στην εφημερίδα «Espresso» ο δήμαρχος Λέρου κ. Μιχάλης Κόλιας:

«Επειδή είχα πρόβλημα με τη μητέρα μου, εκείνη τη μέρα έτυχε να βρίσκομαι στο νοσοκομείο. Με κάλεσαν οι γιατροί στην Παιδιατρική Κλινική, όπου η μάνα με τον σύντροφό της είχαν πάει το παιδί. Οι εικόνες που αντίκρισα όταν οι γιατροί με οδήγησαν στη θερμοκοιτίδα πραγματικά με σόκαραν. Είδα ένα νεογέννητο που είχε ακριβώς την εικόνα που έχουν τα υποσιτισμένα βρέφη της Αιθιοπίας. Ηταν σε πολύ άσχημη κατάσταση, γεμάτο πληγές με πύον, γιατί το δερματάκι του άρχισε να σκάει από την ασιτία, και άπλυτο.

Αμέσως ενημερώθηκε ο εισαγγελέας της Κω, ενώ έσπευσε και η αστυνομία που πήρε καταθέσεις. Προσωπικά θεωρώ πως πρόκειται για καθαρή αμέλεια, εγκληματική» επισήμανε εξοργισμένος ο κ. Κόλιας και πρόσθεσε:

«Η μητέρα ζούσε στη Λέρο μαζί με τον στρατιωτικό σύντροφό της που υπηρετεί στο νησί, χωρίς κανείς από τους δύο να είναι από τη Λέρο. Μάλιστα, στην αρχή έλεγε ότι γέννησε πρόωρα τον γιο της, στους έξι μήνες, αλλά το παιδί ζύγιζε 3,5 κιλά, γεγονός που τη διαψεύδει. Πρόκειται για μια τραγική κατάσταση και η Δικαιοσύνη επιβάλλεται να αναλάβει την υπόθεση».

lerosnews.gr
Κάντε κλικ στα εικονίδια πιο κάτω για να μοιραστείτε το άρθρο!






Τελικα δεν ξερω τι να πιστεψω..

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ak.fassa έγραψε:Ελπίζω το ΑΤ Κω να δώσει σήμα στο ΑΤ Παπάγου και να έρθουν να σε μαζέψουν προβληματικέ!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα

Αναγνώστρια


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας προσφέρανε θέαμα προς κατανάλωση τα κανάλια, την ιστορία μιας μάνας που έχασε το παιδί της για τον α ή β λόγο τελοσπάντων και αμέσως βγήκε ο κανίβαλος που επιμελώς κρύβετε μέσα σας μερικοί πίσω απο τη βιτρίνα της τάχαμου καθωσπρέπει μικροαστικής ζωούλας σας.

Αντωνάκη εισαι μια attention whore, οχι μονο εξαιτίας της επιδειξης των κομπογιανίτικων ιατρικών διαγνωσεων σου, αλλα και της παντελούς ελλειψης τακτ που έδειξες σε σχολιο σου: "επειδη ειμαι τρελαρας και περιεργος εγω θα τρεξω στο νοσοκομειο, οποια απο σας θέλει κανονιζουμε καφε".

Λες και ο αλλος μέσα στη δυσκολία του εχει τη διαθεση να σηκώσει στους ώμους του και τη λυσσασμένη περιεργεια σου απο πάνω.

Ανθρωπάκι...εσυ και οποιοσδηποτε αλλος ψευτοηθικολογος κατέκρινε ανθρώπους για να "χαμηλώσει" άλλους ωστε να φαινεται ο ιδιος "ψηλοτερος"

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΟΣΟΙ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΒΡΙΖΟΥΝ.
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΑΤ ΛΕΡΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ ΚΩ.

ΟΣΟ ΒΡΙΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΤΕ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.

ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΤΕ !

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !







ioanna_41 έγραψε:ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM.
ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΤΗΣ ΚΩ ΚΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΛΕΡΟΥ.


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Η ΣΤΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΜΑΡΤΥΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ΔΙΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ Η ΧΑΡΟΚΑΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.
ΗΜΟΥΝ ΕΔΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΞΕΝΥΧΤΙΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΙΣ.


ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΙΤΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ .

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΡΟΤΡΕΞΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ) ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΜΑ ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.


ΓΡΑΨΤΕ Ή ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ .

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΟ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ Ή ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.


ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΕΙΠΩΤΗ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ,ΑΤΙΜΩΡΗΤΟΙ.

ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΓΑΙΔΟΥΡΙ,ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΨΥΧΡΟ, ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΕ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ,ΠΟΙΟΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΜΑΣ.

ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΝΩ .


Ο ΧΑΜΟΣ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ , ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΣΙΤΙΑ Ή ΥΠΟΣΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΚΑΘΑΡΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΟΝΤΑΝ .

ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ

ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ

ΕΙΤΕ ΕΞ' ΑΜΕΛΕΙΑΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ .


Ο ΚΑΘΕ ΝΟΡΜΑΛ ΓΟΝΙΟΣ ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ "ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ"

780 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΥΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΕΓΚΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΩΝ .



ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΗΛΙΚΙΑΚΗ,ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ,ΟΥΤΕ ΑΓΝΟΙΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ .


ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΥΤΡΑΚΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΘΑ ΛΕΤΕ.



ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ,

ΒΡΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΝΩ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΄΄ΚΥΡΙΟΣ΄΄ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ,ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΤΙΚΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ NICKNAMES..
ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ..

ΓΙΑ ΒΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΗΝΟ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ...

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!


Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφήστε πια να αναπαυτεί ήρεμα η ψυχούλα του!
Ας σταματήσει όλο αυτό και εδώ και στο fb και παντού! Λίγος σεβασμός ρε παιδιά! Λίγος σεβασμός για το αγγελούδι αυτό!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω ρε Αντώνη, δλδ έλεος....τόσον καιρό απλώς διαβάζω όλο αυτόν το χαμό που έχεις προκαλέσει εδώ μέσα...άλλα ρε παλικάρι μας έχεις πρήξει τα ούμπαλα...δε σε αντέχω άλλο.....σκέφτομαι πολλές φορές να παρατήσω το φόρουμ γιατί όπου γάμος και χαρά κι η Βασίλω πρώτη, όπου Βασίλω η αφεντιά σου.

Και αν διαβάζουν οι διαχειριστές του φόρουμ....μια απορία: Έγινε τέτοιος χαμός στο θέμα με τον φετίχ, ανοίχτηκαν διακόσια ηλίθια θέματα από μια "μπιρμπιλομάτα" που όλοι ξέρουμε ποιος είναι, και ξαφνικά έκεί που περιμένω να έχει μπαναριστεί μια για πάντα αυτό το άτομο από δω μέσα , βλέπω ανοίγει θέματα, απαντάνε οι άλλες (σα να μη βριστήκανε ποτέ) σα να μη συμβαίνει τίποτα. Και ερωτώ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ για να γίνει ξεκάθαρο πως ο κύριος αυτός είναι ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ εδώ μέσα? Τόσο ελαστικοί είναι οι όροι χρήσης του φόρουμ? Βίβιαν, Ολίβια, τόσο πολύ θέλουμε τον αντώνη και οποιονδήποτε μπαχαλάκια ανάμεσα στα πόδια μας????

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε πες το απο την αρχή Αντώνη πως θέλεις να ξεσηκώσεις τα πλύθοι για να σε βρίσουν και να φανείς ο θιγμένος εσύ, ο αρχικός στόχος σου ίσως ;

και λέω μα πως και ο Αντώνης τόση ώρα κάνει μούγκα και δεν έχει πετάξει τις τόσο όμοφρες λέξεις που μας έχει σούρει τόσο καιρό...
θέλει να δείξει τώρα το καλό παράδειγμα ανωτερότητας που έχει
και φυσικά για να μην διαγραφεί απο το φόρουμ για κακές λεξούλες....



mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?????? αφου η κοπελα ειχε πει πως το μωρο γεννηθηκε νωριτερα κ ζυγιζε 2900 κ κατι δ θυμαμαι ακριβως γιατι λενε οτι το μωρο γεννηθηκε 3500????

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="mpougatsoula24"]Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?????? αφου η κοπελα ειχε πει πως το μωρο γεννηθηκε νωριτερα κ ζυγιζε 2900 κ κατι δ θυμαμαι ακριβως γιατι λενε οτι το μωρο γεννηθηκε 3500????[





αστο μαλλον δε βγαζουμε ακρη.....καλο ταξιδι στο αγγελακι που εφυγε..

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ενα εχω να πω , οτι αυτο το φορουμ που ξεκινησε σαν μια παρεα , σαν μια κοινοτητα που η μια βοηθαει την αλλη , κυριως ψυχολογικά εχει καταντησει να ειναι λαικο δικαστηριο... για το θεμα του μωρου οτι κ να εχει γινει θα το βρουνε οι αρχες κ οχι εμεις πισω απο τον υπολογιστη μας. δεν ξερω αν κ που εφτιαξε η οικογενεια αλλα ασχετα με αυτο εγω προσωπικα θεωρω υπερ να τα ψαχνει το κρατος αυτα γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μας κ εχουν ακουσει τα αυτια μας - κ δεν λεω για το συγκεκριμενο γεγονος....
τωρα για το φορουμ ελεος!!! ειμαστε που ειμαστε τοσα ατομα με διαφορετικες αποψεις - λογικο ειναι
- αλλα εχω να τονισω οτι απο τοτε που μπηκε ο αντωνης εχουμε γινει ν μην τι εδω μεσα. ολα τα θεματα εχουν τα σχολια του αντωνη , με ανατριχιαστικες λεπτομερειες της ζωης του - που ειλικρινα δεν ενδιαφερουν κ πολλους. βεβαια παντα του απαντατε, γιατι???? βαρεθηκα να διαβαζω ενα θεμα κ να βλεπω τις απαντησεισ του για ολα κ οι περισσοτερες ασχετες με το θεμα. το φορουμ λεγεται ειμαι μαμα κ ανηκει αν δεν κανω λαθος στην ολιβια , δεν λεγεται ειμαι ο αντωνης.ελεος κ παλι ελεος. κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι βρε ανθρωπε? αφου τοσα εχουν γινει ,εχεις δει οτι με τη συμπεριφορα σου μονο αντιπαθειες δημιουργεις , γιατι δεν μπαινεισ σε κανα αλλο φορουμ κ ασε εμας τισ μαμαδες ησυχες....
σορυ για το μεγαλο ποστ, δυστυχως θα μπορουσα να κραζω για πολυ ωρα ακομα αλλα δεν εχει νοημα νομιζω...
κ προς τουσ διαχειριστες απλα νομιζω οτι θα χασετε πολλες φιλες απο εδω πια με ολα αυτα . ξερω ολες οι αποψεις πρεπει να λεγοντε ελευθερα αλλα εχει καταντησει εκπομπη του μικρουτσικου πια. μονο τσακωμους. λυπαμαι πολυ παντως γιατι πραγματικα ως μαμα , ανεργη με 2 παιδακια εισασταν κατα καποιο τροπο φιλεναδες μου....ελπιζω καποτε να ξαναγινει το φορουμ που ηξερα κ να τα ξαναπω με καποιες απο εσας..
κ οσο για το θεμα του μωρου- ελπιζω όλα αυτα να γίνουν η αιτια να μην ξαναπαθει κανενα μωρακι τιποτα , απο κανενος την αμελεια ...
κ δεν κατηγορω κανεναν ετσι γιατι απλα ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μα δ ντρεπονται λιγακι???? λενε οτι τους ερθει καλο ταξιδι να εχει αυτη η μικρη ψυχουλα , κ καλη δυναμη στην μανουλα τπτ αλλο

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΔΨΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΚΟΜΑ??
ΦΤΑΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΘΡΗΝΕΙ!
ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΠΙΑ!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παρεπιπτόντως για να είμαι και επί του θέματος να σου πω αγαπητέ ότι χέστηκαν οι εισαγγελικές αρχές για την δίχως καμία βαρύτητα κατηγορία σου (μια και δεν ήσουν αυτόπτης μάρτυρας).....

Τι μεγαλομανής Θεέ μου!

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="veny"]ενα εχω να πω , οτι αυτο το φορουμ που ξεκινησε σαν μια παρεα , σαν μια κοινοτητα που η μια βοηθαει την αλλη , κυριως ψυχολογικά εχει καταντησει να ειναι λαικο δικαστηριο... για το θεμα του μωρου οτι κ να εχει γινει θα το βρουνε οι αρχες κ οχι εμεις πισω απο τον υπολογιστη μας. δεν ξερω αν κ που εφτιαξε η οικογενεια αλλα ασχετα με αυτο εγω προσωπικα θεωρω υπερ να τα ψαχνει το κρατος αυτα γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μας κ εχουν ακουσει τα αυτια μας - κ δεν λεω για το συγκεκριμενο γεγονος....
τωρα για το φορουμ ελεος!!! ειμαστε που ειμαστε τοσα ατομα με διαφορετικες αποψεις - λογικο ειναι
- αλλα εχω να τονισω οτι απο τοτε που μπηκε ο αντωνης εχουμε γινει ν μην τι εδω μεσα. ολα τα θεματα εχουν τα σχολια του αντωνη , με ανατριχιαστικες λεπτομερειες της ζωης του - που ειλικρινα δεν ενδιαφερουν κ πολλους. βεβαια παντα του απαντατε, γιατι???? βαρεθηκα να διαβαζω ενα θεμα κ να βλεπω τις απαντησεισ του για ολα κ οι περισσοτερες ασχετες με το θεμα. το φορουμ λεγεται ειμαι μαμα κ ανηκει αν δεν κανω λαθος στην ολιβια , δεν λεγεται ειμαι ο αντωνης.ελεος κ παλι ελεος. κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι βρε ανθρωπε? αφου τοσα εχουν γινει ,εχεις δει οτι με τη συμπεριφορα σου μονο αντιπαθειες δημιουργεις , γιατι δεν μπαινεισ σε κανα αλλο φορουμ κ ασε εμας τισ μαμαδες ησυχες....
σορυ για το μεγαλο ποστ, δυστυχως θα μπορουσα να κραζω για πολυ ωρα ακομα αλλα δεν εχει νοημα νομιζω...
κ προς τουσ διαχειριστες απλα νομιζω οτι θα χασετε πολλες φιλες απο εδω πια με ολα αυτα . ξερω ολες οι αποψεις πρεπει να λεγοντε ελευθερα αλλα εχει καταντησει εκπομπη του μικρουτσικου πια. μονο τσακωμους. λυπαμαι πολυ παντως γιατι πραγματικα ως μαμα , ανεργη με 2 παιδακια εισασταν κατα καποιο τροπο φιλεναδες μου....ελπιζω καποτε να ξαναγινει το φορουμ που ηξερα κ να τα ξαναπω με καποιες απο εσας..
κ οσο για το θεμα του μωρου- ελπιζω όλα αυτα να γίνουν η αιτια να μην ξαναπαθει κανενα μωρακι τιποτα , απο κανενος την αμελεια ...
κ δεν κατηγορω κανεναν ετσι γιατι απλα ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!










veny εγω γραφτηκα σημερα και μου επιτεθηκε κατα καποιο τροπο..αλλα εγω κατι τετοιους τους εχω χεσμενους!!θα σου προτεινα να κανεις το ιδιο!!!!για να κανουμε και λιγη πλακα πια!!μαλλον εχει απωθημενο να ειναι γυναικα...χμμμμμμμμ...

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΙΩΑΝΝΑ 41 ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΗς??!ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ.

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="nikole20"]Η ΙΩΑΝΝΑ 41 ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΗς??!ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ


ναι

Wildrose


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πόση κακία και μικροψυχία θα βγάλεις πια???????????? ΠΟΣΗ???????????????

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ..............

ούτε καν το παιδί σέβεστε που έφυγε από την ζωή............

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κλείνουν οι διαχειριστές αυτό το θέμα και δεν σας πετάνε κι έξω......

Το έχετε παίξει, γυναικολόγος (με τις τρίχες τις κατσαρές), παιδίατρος (όχι εγώ ξέρω τι έχει, εγώ ξέρω τι έχει), και τώρα το παίζετε δικαστής???????????? Τι πρόβλημα έχετε ακριβώς???? Δεν σας καλύπτει κάτι στην ζωή σας και ξεσπάτε όπου να'ναι??????????
Καθίστε και κοιτάξτε επιτέλους την δική σας οικογένεια μην σας έρθει κεραμμύδα στο κεφάλι και τρέχετε.....
Άντε πια και έχετε βγάλει ένα φόρουμ εκτός εαυτού με την όλη κακία.......
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΣ...........
Κι ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω........

ostrias


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Wildrose έγραψε:Πόση κακία και μικροψυχία θα βγάλεις πια???????????? ΠΟΣΗ???????????????

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ..............

ούτε καν το παιδί σέβεστε που έφυγε από την ζωή............

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κλείνουν οι διαχειριστές αυτό το θέμα και δεν σας πετάνε κι έξω......

Το έχετε παίξει, γυναικολόγος (με τις τρίχες τις κατσαρές), παιδίατρος (όχι εγώ ξέρω τι έχει, εγώ ξέρω τι έχει), και τώρα το παίζετε δικαστής???????????? Τι πρόβλημα έχετε ακριβώς???? Δεν σας καλύπτει κάτι στην ζωή σας και ξεσπάτε όπου να'ναι??????????
Καθίστε και κοιτάξτε επιτέλους την δική σας οικογένεια μην σας έρθει κεραμμύδα στο κεφάλι και τρέχετε.....
Άντε πια και έχετε βγάλει ένα φόρουμ εκτός εαυτού με την όλη κακία.......
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΣ...........
Κι ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω........

Εγώ νομίζω ότι καλά κάνουν οι διαχειριστές και αφήνουν ελεύθερη την έκφραση (εφόσον φυσικά πληροί κάποια κριτήρια ευπρέπειας). Νομίζω επίσης ότι αφενός όλο αυτό το σούσουρο είναι ένα καλό μάθημα κουλτούρας για όλους μας και αφετέρου -και αυτό είναι το σημαντικότερο- με τέτοια τραγικά περιστατικά (που πολλές φορές είναι αναπόφευκτα μέσα στη ζωή και άλλες φορές έχουν αιτίες που θα διερευνηθούν από τους πραγματικά αρμόδιους και ειδικούς γι'αυτό) δυναμώνει η αγάπη μας στα δικά μας παιδιά και στις δικές μας οικογένειες. Μην τα βλέπετε όλα μαύρα, η ζωή είναι μικρή για να κακοκαρδιζόμαστε με αφέλειες, κατινιές και μικρότητες. Φυσικά, κατά τα λοιπά, το πιο πάνω μήνυμα εκφράζει φαντάζομαι την πλειοψηφία από εμάς

Τώρα για τον απίθανο αυτό τύπο που βλέπω συνεχίζει και γράφει, τι να πω, τα λέει όλα μόνος του (και αν καταλαβαίνω καλά από τα λίγα σχόλιά του σε άλλα posts, τριγυρνάει (ψαρεύει θα έλεγα) σε αυτό το site για άλλους λόγους από εκείνους που φαντάζομαι οι περισσότεροι έχουν για να συμμετέχουν, είτε διαβάζοντας είτε σχολιάζοντας). Ειλικρινά του εύχομαι να μην έχει δυσάρεστη κατάληξη γι'αυτόν η περίεργη αυτή ανάμειξή του στην όλη ιστορία (αν δηλ. έχει και συνέχεια γιατί φαντάζομαι από την εισαγγελία θα αντιμετωπιστεί ως γραφικός)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ostrias στις Τρι Ιαν 22, 2013 9:06 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : διόρθωση/προσθήκη)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις