Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
165 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα γράφω και εδώ.....
με τόση παραπληροφόρηση που υπάρχει καλό θα ήταν να σταματήσουμε όλοι να ασχολούμαστε με το θέμα μέχρι να αποφασίσουν οι αρχές για το τι ακριβώς έγινε.
βγαίνουν όλοι και λένε ότι τους κατέβει χωρίς να έχουν κάτι ουσιαστικό να πουν με αποτέλεσμα να μπερδευόμαστε όλο και περισσότερο...
Φταίει δεν φταίει η κοπέλα θα χρειαστεί υπερβολικά πολύ χρόνο για να συνέλθει και με το να βγάζουμε νύχια και να κάνουμε επίθεση δεν καταφέρνουμε κάτι.
Ας είμαστε άνθρωποι και ας φερθούμε με λογική και συναίσθημα στην ψυχή που χάθηκε

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
veny έγραψε:ενα εχω να πω , οτι αυτο το φορουμ που ξεκινησε σαν μια παρεα , σαν μια κοινοτητα που η μια βοηθαει την αλλη , κυριως ψυχολογικά εχει καταντησει να ειναι λαικο δικαστηριο... για το θεμα του μωρου οτι κ να εχει γινει θα το βρουνε οι αρχες κ οχι εμεις πισω απο τον υπολογιστη μας. δεν ξερω αν κ που εφτιαξε η οικογενεια αλλα ασχετα με αυτο εγω προσωπικα θεωρω υπερ να τα ψαχνει το κρατος αυτα γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μας κ εχουν ακουσει τα αυτια μας - κ δεν λεω για το συγκεκριμενο γεγονος....
τωρα για το φορουμ ελεος!!! ειμαστε που ειμαστε τοσα ατομα με διαφορετικες αποψεις - λογικο ειναι
- αλλα εχω να τονισω οτι απο τοτε που μπηκε ο αντωνης εχουμε γινει ν μην τι εδω μεσα. ολα τα θεματα εχουν τα σχολια του αντωνη , με ανατριχιαστικες λεπτομερειες της ζωης του - που ειλικρινα δεν ενδιαφερουν κ πολλους. βεβαια παντα του απαντατε, γιατι???? βαρεθηκα να διαβαζω ενα θεμα κ να βλεπω τις απαντησεισ του για ολα κ οι περισσοτερες ασχετες με το θεμα. το φορουμ λεγεται ειμαι μαμα κ ανηκει αν δεν κανω λαθος στην ολιβια , δεν λεγεται ειμαι ο αντωνης.ελεος κ παλι ελεος. κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι βρε ανθρωπε? αφου τοσα εχουν γινει ,εχεις δει οτι με τη συμπεριφορα σου μονο αντιπαθειες δημιουργεις , γιατι δεν μπαινεισ σε κανα αλλο φορουμ κ ασε εμας τισ μαμαδες ησυχες....
σορυ για το μεγαλο ποστ, δυστυχως θα μπορουσα να κραζω για πολυ ωρα ακομα αλλα δεν εχει νοημα νομιζω...
κ προς τουσ διαχειριστες απλα νομιζω οτι θα χασετε πολλες φιλες απο εδω πια με ολα αυτα . ξερω ολες οι αποψεις πρεπει να λεγοντε ελευθερα αλλα εχει καταντησει εκπομπη του μικρουτσικου πια. μονο τσακωμους. λυπαμαι πολυ παντως γιατι πραγματικα ως μαμα , ανεργη με 2 παιδακια εισασταν κατα καποιο τροπο φιλεναδες μου....ελπιζω καποτε να ξαναγινει το φορουμ που ηξερα κ να τα ξαναπω με καποιες απο εσας..
κ οσο για το θεμα του μωρου- ελπιζω όλα αυτα να γίνουν η αιτια να μην ξαναπαθει κανενα μωρακι τιποτα , απο κανενος την αμελεια ...
κ δεν κατηγορω κανεναν ετσι γιατι απλα ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!

Ποσο συμφωνω μαζι σου!Εγω ειμαι σχετικα καινουρια και οταν ειχα γραφτει,μια μερα μετα ζητησα απο τιs διαχειριστριεs να με διαγραψουν.Ειχα θυμωσει πολυ με καποια "μπιρμπιλοματα" που εβριζε και δεν μπορουσα να παρακολουθησω καμια συζητηση.Πριν απο λιγεs μερεs ξαναμπηκα και επειδη ειδα οτι δεν υπηρχαν τετοιoυ ειδουs δημοσιευσειs ειπα να συμμετεχω παλι...Και τωρα ξανα μανα παλι τα ιδια...

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna_41 έγραψε:VIVIAN ,

ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΑΝΑΤΟ ΝΕΟΓΝΟΥ ΑΠΟ ΑΜΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΑΤΥΧΗΜΑ .


ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ;


ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ.ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ.ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΑΘΩΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΑ ΑΚΟΜΑ,ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ,ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ, ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΙΝΟΥΣΑ ΘΕΟΥΣ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ.

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και όταν αποδειχτεί ότι η μητέρα είναι ένοχη έλα να σε παρασημοφορήσουμε....

αργόσχολοι...
ντροπή σας

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμέλεια; Ενσυνείδητη ή ασυνείδητη; Και γιατί όχι δόλος; Και τί δόλος; Α ή Β βαθμού; ή ενδεχόμενος;
Και τι αδίκημα; Έκθεση με θανατηφόρο αποτέλεσμα; Ή Ανθρωποκτονία από αμέλεια;
Και με ποια στοιχεία εκ της δικογραφίας στοιχειοθετείτε τις αντικειμενικές-υποκειμενικές υποστάσεις των εγκλημάτων;

Μη ξεχάσετε να μας στείλετε και αντίγραφο του κατηγορητηρίου!

Και μετά όντως στην Εισαγγελία Κω γιατί αρκετά ασελγησαμε στο άψυχο κορμάκι του μωρού.
Που γιναμε όλοι εισαγγελεις!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλειδωστε το τωρα σας παρακαλω

????????


Επισκέπτης
Κύριε που δημιουργήσατε αυτο το θέμα θα ηθελα να σας πω καποια πράγματα αν και γνωρίζω οτι ο κόπος μου θα πάει χαμένος...Είμαι μόλις 20 χρονών κι πραγματίκα λυπάμαι που υπάρχουν στη χωρά μου κάποιοι άνθρωποι με τετοιεσ συμπεριφορες. Έχω παρακολουθήσει ολές τις συζητήσεις που έχουν γινει σχετικά με αυτο το θέμα στο φορουμ και παράτηρω απο την αρχή οτι θέλετε να παίζετε καποιους ρόλους με τελευταιο αυτον του δικαστή . Ειλικρινά δε μπορώ να κατάλαβω τη στάση σας κάθως και να φταίει αυτή η γυναίκα οπώς με τόσο παθος αναφέρεται , πίστευετε οτι ειναι σωστό να κάνετε μια τετοια δημοσιευση την ημερα που χαθηκε αύτος ο μικρούλης??? Επίσης διαβάζοντας τα λόγια σας καταλαβαίνω οτι είστε ιδιαιτερα εξοργισμένος και ειλικρινά δε μπορω να κατάλαβω τι κανει εναν τοσο οργισμενο ανθρωπο με ενα τοσο σοβαρο θεμα να δημοσιευει σε ενα φορουμ...κυριε μου εγω που ειμαι μολις 20 χρονων αν είχα τόσο θυμο μεσα μου με ενα τετοιο θεμα το τελευταιο που θα έκανα θα ηταν να παίζω με τον υπολογιστή μου.....Αυτό που πιστεύω ειναι μάλλον οτι δεν έχετε να ξοδέψετε αλλιώς την ώρα σας θα έπρεπε τουλαχιστον να σεβαστείτε τη μερα....Ειλικρινά λυπαμαι για το κοινωνία που ζω...

θα ήθελα κι εγώ με τη σειρά μου να εκφράσω τα συλληπητιρια μου σε αυτή την οικογένεια

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε οχι δεν νομιζω πως ολοι συνομοτουν εναντιον τ μανας τωρα ειδα στο σκαι τι ειπανε δεν μπορει ολοι να λενε για εγκαταληψει τ βρεφους και να λενε ψεματα..εσχος κ ντροπη γιατι ειμαι κ εγω μανα..λυπαμαι λυπαμαι λυπαμαι

Admin_Olivia

Admin_Olivia
Admin
Admin
ioanna_41 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:ορίστε το τηλέφωνο Αντώνη

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ ΚΩ 2242022364
και φαξ 2242020187 να τους στείλεις την ταυτότητά σου με τα στοιχεία σου.


ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ
ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ

Αγαπητέ Αντώνη,

ζούμε σε δημοκρατική χώρα και μπορείς να κάνεις ότι σε φωτίσει ο Θεός. Δεν χρειάζεται να ανοίγουμε ειδικό θέμα για αυτό.

http://forum.eimaimama.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις