Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
523 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 523 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσι!!!!τελεια νεα!!!!καλη αρχη σπυρακο!!!!!!κ εσυ υπομονη κ ολα θα πανε καλυτερα!!!! ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλή αρχή στον Σπυράκο σου. Εύχομαι να προσαρμοστεί γρηγορα και να έχετε καλά αποτελέσματα. Εφόσον είναι εξειδικευμένο το προσωπικό τότε σίγουρα θα δείτε διαφορα. Θα έχουν όρεξη να ασχοληθούν με το παιδάκι σου χωρίς γκρίνιες όπως στο παλιό σχολείο. Ολα να πάνε καλά.

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη αρχη κι απο μενα!Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι καλυτερα σ'αυτο το σχολειο.Λιγη υπομονη χρειαζεται και θα δειs πωs το παιδακι σου σε λιγο καιρο θα ειναι παλι χαρουμενο!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη αρχη σπυρο και απο εμενα.
κοριτσι σε ποια περιοχη μενεις?
η κορη μου ειναι στηνηλικια του σπυρου. οοοοοοποτε θελεις να παιξουν τα παιδακια.η ιωαννα μου ειναι πονοψυχη και καλη. μια φορα στις κουνιες επαιζε με ενα εγχρωμο παιδαι γιατι καννενα αλλο δεν πηγαινε. τα σοκολατενια μωρακια.
καλη αρχη και παλι. ειμαι σιγουρη οτι ο σπυρος θα διαπρεψει στην χωη του με τετοιους γονεις. μπραβο σας Very Happy

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη αρχη!!!ολα καλα θα πανε...σιγουρα!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξεκινησαμε κι εμεις σημερα...για λιγο βεβαια σαν προσαρμογη εκατσε μια ωρα
εκλαψε λιγο ουτε 5 λεπτα και μετα ηταν οκ
μπηκε στην ταξη με τα αλλα 2 παιδακια που τα μαναρια μου τον καλοδεχτηκαν με χαμογελα
βεβαια ειναι λιγο πιο 'βαριες'περιπτωσεις αν και δεν μαρεσει να το λεω αυτο για κανενα παιδακι (συγχωρεστε με) και σκευτομαι μην τυχον αντιγραψει συμπεριφορες αλλα πιστευω πως οι δασκαλες θα βρουν την χρυση τομη και ολα θα κυλησουν ομαλα
ειναι 3 παιδακια με 2 δασκαλες!!!!!
αυριο θα ερθει και μια ειδικη ψυχοθεραπευτρια ειδικα για να δει τον σπυρακο μου
εχω την αισθηση οτι ολα θα πανε καλα
βγηκε απο την ταξη πολυ πολυ χαρουμενος και μου ελεγε στον δρομο συνεχεια για την κυρια πεταλουδα(ετσι φωναζουν την δασκαλα του)

????????


Επισκέπτης
αγαπη μου! 3 δασκαλες δυο παιδια??? αυτο ειναι θαυμα!!!!! μπραβο να μας λες νεα καθε μερα! γεια σου ρε σπυρεττο!

Angiela

Angiela
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ μπράβο!!! Πάρα πάρα πολύ χάρηκα τώρα!
Και δύο δασκάλες για τρία παιδάκια!! Σούπερ! Όλα καλά θα πάνε από 'δω και πέρα! I love you ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bravo koritsi mou!!!!! polu euxarista ta nea sou!!!!!!!! Pragmatika se thaumazo! Na ton xairesai!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες που με στηριζετε

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες που με στηριζετε

ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εύχομαι καλή προσαρμογή για το Σπύρο σου και όλα να πάνε καλά!!

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να δεις το κουκλι σου οπως επιθυμεις!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας
ελπιζω και ευχομαι ο αγωνας μου να εχει τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα για το ψυχακι μου.

το χρειαζομαστε παρα πολυ να μπουμε σε μια σειρα,να ηρεμισουμε και να ερθουν ολα πια πολυ πιο φυσικα και πολυ πιο ηρεμα
ουτε με το ζορι
ουτε με πιεση

πρεπει να σβησουμε ολα τα λαθη που εχουν γινει και εχει επιβαρυνθει η ψυχουλα του
πρεπει να γιατρεψουμε την ψυχουλα του απο το αγχος και το στρες και να τον κανουμε ξανα ενα χαρουμενο και ανεμελο παιδακι που δεν θα ακουει την λεξη σχολειο και θα παθαινει σοκ

αφου να φανταστειτε αυτην την λεξη δεν την λεμε πια
οι λεξεις σχολειο και μαθημα ειναι απαγορευμενες προς το παρον....
του δημιουργουν αγχος και στρεσαρεται παρα πολυ

εχουμε πολυυυυ δουλεια μπροστα μας αλλα ειμαι αισιοδοξη

καλημερα!!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:καλημερα κοριτσια

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας
ελπιζω και ευχομαι ο αγωνας μου να εχει τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα για το ψυχακι μου.

το χρειαζομαστε παρα πολυ να μπουμε σε μια σειρα,να ηρεμισουμε και να ερθουν ολα πια πολυ πιο φυσικα και πολυ πιο ηρεμα
ουτε με το ζορι
ουτε με πιεση

πρεπει να σβησουμε ολα τα λαθη που εχουν γινει και εχει επιβαρυνθει η ψυχουλα του
πρεπει να γιατρεψουμε την ψυχουλα του απο το αγχος και το στρες και να τον κανουμε ξανα ενα χαρουμενο και ανεμελο παιδακι που δεν θα ακουει την λεξη σχολειο και θα παθαινει σοκ

αφου να φανταστειτε αυτην την λεξη δεν την λεμε πια
οι λεξεις σχολειο και μαθημα ειναι απαγορευμενες προς το παρον....
του δημιουργουν αγχος και στρεσαρεται παρα πολυ

εχουμε πολυυυυ δουλεια μπροστα μας αλλα ειμαι αισιοδοξη

καλημερα!!!


Καλημέρα, κορίτσι μου!!! Καταρχήν, συγχαρητήρια και πολλά μπράβο σε σένα που το ΄΄παλεύεις΄΄ τόσο δυνατά!!!

Το παιδάκι σου στο ειδικό σχολείο θα βρει το δρόμο του και θα πάνε όλα πολύ ομαλά.Κάθε μέρα θα βλέπεις τη βελτίωση του χαρισματικού Σπύρου.
Εχω επισκεφτεί ειδικά σχολεία στα πλάισια της πρακτικής μου και πραγματικά ζήλεψα την οργάνωση , τις υποδομές και τον τρόπο λειτουργίας τους.

Εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου για το μικρό σου αγγελούδι!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να εισαστε παντα καλα εσυ και το παιδακι σου και ολα θα φιαξουν καλη δυναμη σου ευχομαι

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλή αρχή στο καινούργιο σας σχολείο, θα δεις θα πάνε όλα καλά και θα είσαι και εσύ πιο ήρεμη τώρα.

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο για την απόφαση που πήρατε για το ειδικό σχολείο.Σίγουρα ο Σπυράκος εκεί θα είναι χαρούμενος και θα μπορέσει να εξελιχθεί όπως του αξίζει!!!Είμαι σίγουρη οτι λα πάνε καλά τώρα.Σιγά-σιγά και με σταθερά βήματα θα ξεπεράσει το άγχος του!!! ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαίρομαι που πάτε καλά! είμαι σίγουρη ότι θα του αρέσει. Εχεις κάνει καλή επιλογή για το παιδάκι σου. 2 δασκάλες για 3 παιδάκια επίσης είναι κάτι πολύ καλό. τουλάχιστον θα ασχολούνται μαζι τους. θα μάθει πράγματα. Και τα άλλα παιδάκια αν τον καλοδέχτηκαν επίσης είναι θετικό. Μπράβο στον σπύρο μπράβο και σε σένα. Ενα βήμα την φορά και θα πάτε πολύ πολύ καλά.

????????


Επισκέπτης
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:καλημερα κοριτσια

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας
ελπιζω και ευχομαι ο αγωνας μου να εχει τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα για το ψυχακι μου.

το χρειαζομαστε παρα πολυ να μπουμε σε μια σειρα,να ηρεμισουμε και να ερθουν ολα πια πολυ πιο φυσικα και πολυ πιο ηρεμα
ουτε με το ζορι
ουτε με πιεση

πρεπει να σβησουμε ολα τα λαθη που εχουν γινει και εχει επιβαρυνθει η ψυχουλα του
πρεπει να γιατρεψουμε την ψυχουλα του απο το αγχος και το στρες και να τον κανουμε ξανα ενα χαρουμενο και ανεμελο παιδακι που δεν θα ακουει την λεξη σχολειο και θα παθαινει σοκ

αφου να φανταστειτε αυτην την λεξη δεν την λεμε πια
οι λεξεις σχολειο και μαθημα ειναι απαγορευμενες προς το παρον....
του δημιουργουν αγχος και στρεσαρεται παρα πολυ

εχουμε πολυυυυ δουλεια μπροστα μας αλλα ειμαι αισιοδοξη

καλημερα!!!

γεια σου ρε μανουλα!!!!!!!!! ολα καλα!!!!!!!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ειμαι σουπερ σουπερ χαρουμενη τοσο πολυ που σημερα εκλαιγα απο χαρα εξω απο το σχολειο!!!!!!!!

ειχα κατσει σε ενα σκαλακι διπλα απο το σχολειο και περιμενα να τελειωσει και να με ειδοποιησουν να παω να τον παρω...ομως απο εκει που ημουν επειδη το παραθυρο ηταν μισοανοιχτο ακουγα τα παντα Wink
ακουγα τον σπυρακο μου να γελαει με την καρδια του,να τραγουδανε ολοι μαζι,να τον επιβραβεβουν και να του λενε συνεχεια και συνεχεια μπραβο σπυρακο
και ο δικος μου με καμαρι να λεει στα αλλα 2 παιδακια 'σταματη,αλεξη δεν πεταμε τα πραγματα κατω Laughing ενω τα πεταει και το δικο μου το σκατουλι
εκανε εργασιες
και οταν τον πηρα μου ειπαν οτι ειναι εξαιρετικος,συνεργασημος
πανεξυπνος και οτι θα προχωρισει παρα πολυ γιατι εχει προσοντα που δεν τα ειχε δει κανεις ως τωρα!!!!

μου ειπε η ειδικη παιδαγωγος οτι το παιδι μου εχει πολυ καλες δυνατοτιτες και εκει θα δουλεψουν

αααχχχχ ειμαι πολυ χαρουμενη και επιτελους δεν εχω αγχος οτι θα παει σχολειο και θα εχω τον φοβο οτι θα χτυπαει τα παιδια

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο μπράβο μπράβο !!!!!
Να δεις όλα θα πανε τέλεια

Angiela

Angiela
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βούρκωσα......

ΜΠΡΑΒΟ κορίτσι μου, ΜΠΡΑΒΟ Σπυράκο!!!!!

I love you ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 3 417472 I love you

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγχαρητηρια για την καινουρια αρχη που κανατε μακρια απο ενα περιβαλλον που δεν εκανε καλο στο παιδι σου.Εχω διαβασει ολη την ιστορια του Σπυρου και νομιζω οτι εκανες την πιο καλη επιλογη γιατην ωρα,γιατι τιποτα δεν αποκλειει την ενταξη του αργοτερα σε κανονικο σχολειο.Να εχεις πιστη στο παιδι σου και στις δυνατοτητες του και να δεις που μια μερα θα σε εκπληξει ευχαριστα!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:κοριτσια ειμαι σουπερ σουπερ χαρουμενη τοσο πολυ που σημερα εκλαιγα απο χαρα εξω απο το σχολειο!!!!!!!!

ειχα κατσει σε ενα σκαλακι διπλα απο το σχολειο και περιμενα να τελειωσει και να με ειδοποιησουν να παω να τον παρω...ομως απο εκει που ημουν επειδη το παραθυρο ηταν μισοανοιχτο ακουγα τα παντα Wink
ακουγα τον σπυρακο μου να γελαει με την καρδια του,να τραγουδανε ολοι μαζι,να τον επιβραβεβουν και να του λενε συνεχεια και συνεχεια μπραβο σπυρακο
και ο δικος μου με καμαρι να λεει στα αλλα 2 παιδακια 'σταματη,αλεξη δεν πεταμε τα πραγματα κατω Laughing ενω τα πεταει και το δικο μου το σκατουλι
εκανε εργασιες
και οταν τον πηρα μου ειπαν οτι ειναι εξαιρετικος,συνεργασημος
πανεξυπνος και οτι θα προχωρισει παρα πολυ γιατι εχει προσοντα που δεν τα ειχε δει κανεις ως τωρα!!!!

μου ειπε η ειδικη παιδαγωγος οτι το παιδι μου εχει πολυ καλες δυνατοτιτες και εκει θα δουλεψουν

αααχχχχ ειμαι πολυ χαρουμενη και επιτελους δεν εχω αγχος οτι θα παει σχολειο και θα εχω τον φοβο οτι θα χτυπαει τα παιδια
Μπράβο κοπέλα μου. Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός και η ουσία είναι ότι κάνατε μια πάρα πολύ καλή αρχή. Ο Σπυράκος θα έχει την προσοχή που του αξίζει και από τη στιγμή που αξιολογήθηκε σωστά η εξέλιξή του είναι δεδομένη και δε θα ξαναμπεί άλλο εμπόδιο στο δρόμο του, εκτός από όσα μπήκαν για καλό (κάθε εμπόδιο για καλο δε λένεWink. Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!
Φιλιά στο Σπυράκο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις