Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
542 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 542 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και δεν ξερω να σας βαλω και φωτο να σας εδειχνα κατι η κουκουβαγια Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ πραγματικά συγκινήθηκα, μπράβο βρε κορίτσι!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ μπραβο!! κ σε σενα για οσα εκανες κ στον Σπυρακο σου τον κουκλο.
Κανε κουραγιο γιατι ο δρομος σιγουρα ειναι μακρυς, με την ενοια οτι θα χρειαζεται να εισαι διπλα του σε τετοιες αποφασεις, αλλα ειλικρινα πιστευω οτι το παιδι σου θα τα καταφερει κ θα ειναι μια χαρα.
Πιστευω οτι καλα εκανες κ τον πηγες σε ειδικο σχολειο, ειδικα αφου τοσο γρηγορα βλεπεις αλλαγη στο παιδι κ στη διαθεση του..
Με μια μαμα σαν εσενα, να αγωνια κ να προσπαθει να δωσει ολα τα εφοδια στο παιδακι της, μια χαρα θα ειναι ο Σπυρακος σας..
Και συγχαριτηρια κ σε σενα κ τον αντρα σου που αντιμετωπιζετε τα θεματα αυτα με ωριμοτητα κ οχι σαν μερικους που ξερω που κρατανε τα παιδια στα απλα σχολεια μονο κ μονο για τον εγωισμο τους κ υποφερουν τα παιδια τους για χαρη των γονιων..

SPINAKOS7

SPINAKOS7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:κοριτσια ειμαι σουπερ σουπερ χαρουμενη τοσο πολυ που σημερα εκλαιγα απο χαρα εξω απο το σχολειο!!!!!!!!

ειχα κατσει σε ενα σκαλακι διπλα απο το σχολειο και περιμενα να τελειωσει και να με ειδοποιησουν να παω να τον παρω...ομως απο εκει που ημουν επειδη το παραθυρο ηταν μισοανοιχτο ακουγα τα παντα Wink
ακουγα τον σπυρακο μου να γελαει με την καρδια του,να τραγουδανε ολοι μαζι,να τον επιβραβεβουν και να του λενε συνεχεια και συνεχεια μπραβο σπυρακο
και ο δικος μου με καμαρι να λεει στα αλλα 2 παιδακια 'σταματη,αλεξη δεν πεταμε τα πραγματα κατω Laughing ενω τα πεταει και το δικο μου το σκατουλι
εκανε εργασιες
και οταν τον πηρα μου ειπαν οτι ειναι εξαιρετικος,συνεργασημος
πανεξυπνος και οτι θα προχωρισει παρα πολυ γιατι εχει προσοντα που δεν τα ειχε δει κανεις ως τωρα!!!!

μου ειπε η ειδικη παιδαγωγος οτι το παιδι μου εχει πολυ καλες δυνατοτιτες και εκει θα δουλεψουν

αααχχχχ ειμαι πολυ χαρουμενη και επιτελους δεν εχω αγχος οτι θα παει σχολειο και θα εχω τον φοβο οτι θα χτυπαει τα παιδια

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ
Και ακόμη είστε στην αρχή έχεις ακόμη πολλά καλά να δείς απο τον Σπυράκο σου.

????????


Επισκέπτης
ρε φιλεναδα μπραβο!!!!! ειδες? δασκαλος βρε θα ειναι εκει μεσα ο σπυρετος μας! θα μαθαινει και στους αλλους πως να φερονται! μου εφτιαξες τη μερα! να ειστε καλα.......
για να βαλεις φωτο αν θες, βαλτην στην επιφανεια εργασιας, ανοιξε το tinypic απ το google, φορτωσε την και διαλεξε for forums....οτι Link δωσει απλα κανεις μια επικολληση εδω.....
πωπω ποσο συγκινηθηκα........να μου τον φιλησεις[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

svfcm

svfcm
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Διάβασα την φράση σας "έκλαιγα από χαρά" και ειλικρινά δάκρυσα, στο μεγαλείο της μητρικής αγάπης. Είναι "φάρμακο" για τον Σπύρο σας, και θα σας την ανταποδώσει πολλαπλάσια. Σας εύχομαι να σας δίνει χαρές και το όποιο τωρινό πρόβλημά του να ενώσει ακόμα περισσότερο εσάς τους γονείς. Ο Θεός να σας δώσει δύναμη στον αγώνα σας και να εκπληρώσει τις ευχές σας. Με αληθινή εκτίμηση,

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:καλημερα κοριτσια

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας
ελπιζω και ευχομαι ο αγωνας μου να εχει τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα για το ψυχακι μου.

το χρειαζομαστε παρα πολυ να μπουμε σε μια σειρα,να ηρεμισουμε και να ερθουν ολα πια πολυ πιο φυσικα και πολυ πιο ηρεμα
ουτε με το ζορι
ουτε με πιεση

πρεπει να σβησουμε ολα τα λαθη που εχουν γινει και εχει επιβαρυνθει η ψυχουλα του
πρεπει να γιατρεψουμε την ψυχουλα του απο το αγχος και το στρες και να τον κανουμε ξανα ενα χαρουμενο και ανεμελο παιδακι που δεν θα ακουει την λεξη σχολειο και θα παθαινει σοκ

αφου να φανταστειτε αυτην την λεξη δεν την λεμε πια
οι λεξεις σχολειο και μαθημα ειναι απαγορευμενες προς το παρον....
του δημιουργουν αγχος και στρεσαρεται παρα πολυ

εχουμε πολυυυυ δουλεια μπροστα μας αλλα ειμαι αισιοδοξη

καλημερα!!!

αγάπη μου γλυκιά είμαι σίγουρη ότι το παιδάκι θα είναι πολύ χαρούμενο κ ήρεμο όταν θα βρει την σειρά του στο νέο σχολείο παρακολουθώ παρά πολύ καιρό τις ανάρτησης σου στο φόρουμ κ είμαι σίγουρη κ για κάτι ακόμα πως ο μικρούλης σπύρος σε λίγα χρόνια που θα αντιλαμβάνεσαι καλύτερα τα πράγματα θα είναι κ πολύ υπερήφανος για τους γονείς του. για μένα είσαι μια από τις καλύτερες μανούλες που εχω γνωρίσει όλα θα πάνε καλά σε φιλω!!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου σιγουρα εκανα πολλα λαθη στον σπυρο
τον πιεσα
τον ζορισα
ισως γιατι ολοι μου ελεγαν πρεπει να κανει αυτο,πρεπει να κανει εκεινο
δεν καταλαβαινα ομως ποσο κακο μπορει να του εκανα οταν τον 'φορτωνα' τοσο πολυ
οταν δεν το αφηνα να ερθει μονο του

θα μου πειτε ολοι ξεραμε οτι μονο του δεν μπορουσε να ερθει και ετσι επρεπε να κανει και λογο και εργο και φυσιοθεραπειες
αλλα ολα αυτα τελικα τον κουρασαν τον μικρουλη μου
καπου κλαταρε η ψυχουλα μου
τωρα καταλαβα για πρωτη φορα και σας το λεω ειλικρινα και με το χερι στην καρδια την ψυχη του παιδιου μου
τωρα ενιωσα πως νιωθει και δεν σας κρυβω οτι οταν μου ειπαν οτι η ψυχουλα του ειναι τοσο μα τοσο φορτωμενη λυγισα
ηταν σαν να εσπαγε η δικη μου

δεν ξερω αν μπορειτε να φανταστειτε πως ειναι να γιατρευεις την ψυχη του παιδιου σου
ουτε κι εγω μπορουσα να το φανταστω ποτε εως τωρα.....
και ειναι δυσκολο πολυ
γιατι οταν ποναει η ψυχη του παιδιου σου ειναι σαν να ποναει η δικη σου...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:κοριτσια μου σιγουρα εκανα πολλα λαθη στον σπυρο
τον πιεσα
τον ζορισα
ισως γιατι ολοι μου ελεγαν πρεπει να κανει αυτο,πρεπει να κανει εκεινο
δεν καταλαβαινα ομως ποσο κακο μπορει να του εκανα οταν τον 'φορτωνα' τοσο πολυ
οταν δεν το αφηνα να ερθει μονο του

θα μου πειτε ολοι ξεραμε οτι μονο του δεν μπορουσε να ερθει και ετσι επρεπε να κανει και λογο και εργο και φυσιοθεραπειες
αλλα ολα αυτα τελικα τον κουρασαν τον μικρουλη μου
καπου κλαταρε η ψυχουλα μου
τωρα καταλαβα για πρωτη φορα και σας το λεω ειλικρινα και με το χερι στην καρδια την ψυχη του παιδιου μου
τωρα ενιωσα πως νιωθει και δεν σας κρυβω οτι οταν μου ειπαν οτι η ψυχουλα του ειναι τοσο μα τοσο φορτωμενη λυγισα
ηταν σαν να εσπαγε η δικη μου

δεν ξερω αν μπορειτε να φανταστειτε πως ειναι να γιατρευεις την ψυχη του παιδιου σου
ουτε κι εγω μπορουσα να το φανταστω ποτε εως τωρα.....
και ειναι δυσκολο πολυ
γιατι οταν ποναει η ψυχη του παιδιου σου ειναι σαν να ποναει η δικη σου...


Καλη μου κοπελα... εχουμε γνωριστει κι απο κοντα σε μια μαμαδοσυνατηση... Σε εχω διαβασει πολυ φορες... Αυτα που περνας... τις ανησυχιες σου για το αγορι σου... Τις ανασφαλειες σου για το αν κανεις το σωστο.

Ολα αυτα κοριτσακι μου ειναι λογικα. Καμια μας δεν θα ηξερε ακριβως τι πρεπει να κανει... πως να το αντιμετωπισει... Ουτε καμια μας θα μπορουσε να το δει ξεκαθαρα απο την αρχη. Χρειαζεται καιρος για συνειδητοποιησεις καποια πραγματα. Και μεις οι μαμαδες ανθρωποι ειμαστε κι εμεις χρειαζομαστε τον χρονο μας.

Μην τα βαζεις μα τον εαυτο σου. ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ! Στο λεω γιατι φαινεται οτι αμφιβαλεις γι αυτο. Εισαι καλη μαμα γιατι θα εδινες και τη ζωη σου για το καμαρι σου και φαινεται αυτο. Εισαι καλη μαμα γιατι νοιαζεσαι και θελεις το καλυτερο για εκεινον. Μην εχεις αμφιβολιες για το οτι εισαι καλη μαμα επειδη δεν χειριστικες καποια πραγματα οπως επρεπε 100% . Καμια μας δεν θα ηταν αλανθαστη. ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ! Θεωρω οτι κανεις σωστη επιλογη με το να τον πας σε ειδικο σχολειο. Να μην τραυματιστει η ψυχουλα του με συμπεριφορες απο αλλα παιδακια που αθελα τους θα τον πληγωσουν. Να εισαι καλα... ο Θεος να σου δινει δυναμη για να συνεχισεις να προσφερεις στο γιο σου οτι χρειαζεται οπως κανεις και τωρα .

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απλα στεναχωριεμαι κα με ποναει που πληγωθηκε απο τοσο μικρουλης....

????????


Επισκέπτης
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:απλα στεναχωριεμαι κα με ποναει που πληγωθηκε απο τοσο μικρουλης....

τα παιδια ξεχνουν ευκολα
και μην ανησυχεις οι χαρουμενες στιγμες θα σβησουν τα οποια φορτωματα....
ο σπυρετος ειναι ενα υπεροχο παιδακι που ηδη μαθαινει και στα αλλα πως να φερονται μαμα κουκουβαγια μας
σ αγαπαω πολυ

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:απλα στεναχωριεμαι κα με ποναει που πληγωθηκε απο τοσο μικρουλης....

Εσυ πονας περισσοτερο απο τον ιδιο. Εκεινος οπως λες ειναι μικρουλης και θα το ξεπερασει. Αρκει να παει τωρα καπου που θα τον αγκαλιασουν.

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:απλα στεναχωριεμαι κα με ποναει που πληγωθηκε απο τοσο μικρουλης....

Να μην στεναχώριεσαι ξέρεις πολύ καλά ότι έκανες κ κάνεις το καλύτερο για το παιδάκι σου.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ συμφωνω με οσα ειπαν οι κοπελες πριν απο μενα, μη στενοχωριεσαι, ειναι προφανες ακομα κ σε εμενα που διαβασα μολις χτες την ιστορια σου οτι εισαι πολυ καλη μανουλα.

Κ στο κατω κατω δεν ξερεις, μπορει ακριβως οσα εκανες να ειναι αυτα που βοηθησαν το παιδακι σου να μπορεσει να βρει ηρεμια τωρα. Να ηταν απαραιτητα τα βηματα αυτα δηλ..

Εκανες το καλυτερο, ειναι προφανες σε ολες μας αυτο, κ μη το ξεχνας..

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω κοριτσια μου!!!

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο για τον μικρούλη σου. Ολα θα πάνε καλά από δω και πέρα. Μην αμφιβάλεις. Εχει βρεθείς προφανώς στα κατάλληλο μέρος με τους κατάλληλους ανθρώπους!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματικα καταλληλοι ανθρωποι

αν δειτε μονο με ποση αγαπη αγκαλιαζουν τα παιδια
δεν εχω λογια να σας το περιγραψω...

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πες κανένα νέο από την σημερινή του ημέρα, πως τα πέρασε?

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ειμαστε σπιτι(κοιμαται) γιατι δεν εχουν φτιαξει ακομη το προγραμα του
καναμε τις μερες προσαρμογης και αφου ειδαμε οτι δεν εχει προβλημα ο μικρος κατσαμε στο σπιτι
τωρα ξεκιναμε κανονικα απο 1η μαρτιου

το πρωι θα ειναι λιγο δυσκολο γιατι θα πρεπει να ξυπναει νωρις, γιατι δεν θα πηγαινουμε με το πουλμαν αλλα θα τον παιρνει η διευθυντρια το πρωι απο τα μισα της διαδρομης.
το μεσημερι ευτυχως θα τον φερνει στο σπιτι της μαμας μου

τωρα μου ειπε για να την μαθει ο σπυρος και να συνηθησει σε ενα ξενο αυτοκινητο θα ερθει κανα δυο φορες να τον παρει για βολτα
κι εγω θα ακολουθω με το δικο μου απο πισω
θα τον παει κουνιες η οπου εκεινος θελει ωστε να αρχισει να αποκτα δεσιμο μαζι της (αυτη ειναι η ψυχολογος)
θελει να τον κανει σιγα σιγα να της ανοιχτει και μετα να δουλεψε μαζι του αλλιως δεν γινεται

????????


Επισκέπτης
τι καλος ανθρωπος ομως να την εχει καλα ο θεος σπανιζουν τετοιες ψυχες.......

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σπυρακο εισαι υπεροχο παιδι κ θα τα πας οχι απλα τελεια αλλα
ΤΕ-ΛΕΙ-Α....!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια μου πολυ χαιρομαι που πανε ολα καλα με τον μικρο σου κ θα πανε ακομα καλυτερα δλδ!!!!!

τι καλη η διευθυντρια!!!!μπραβο της!!!!!!

κ εσυ εισαι υπεροχη μαμα το ξερεις κ εσυ αλλα οι αμφιβολιες παντα θα μας "τρωνε" ολες!!!!

σας διαβαζω καθ/να αλλα πολλες φορες δεν ξερω τι να γραψω.....!!!!!!

σας φιλω γλυκα γλυκα!!!! ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 4 35468 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 4 35468 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 4 35468 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 4 35468 ο σπυρος και το ειδικο σχολειο  - Σελίδα 4 35468

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι λες τώρα, υπάρχουν τέτοιοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ?Τι να πω πραγματικά μπράβο της, αυτοί είναι σωστοί επιστήμονες και Άνθρωποι πάνω απ όλα.

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια τι να π γιαυτην την γυναικα???
ειναι επαγγελματιας με ολη την σημασια της λεξης
σου μιλαει και κρεμεσαι απο το στομα της

εν το μεταξυ εχει τρομερη αγαπη για τα παιδια
λιωνει....
και τις δασκαλες τις εχει εκει διπλα στα παιδια (τις λιωνει στην δουλεια)
στην δουλεια της ειναι αυστηρη
δεν θελει να καπνιζουν και να μυριζουν τσιγαριλα στα παιδια
δεν θελει να εχουν μακρια νυχια μην τυχον και τα γρατζουνισουν
κ.α

του σπυρου και εχει και μια εξτρα να το πω αδυναμια(σε ολα τα παιδια εχει βεβαια)
επειδη το δευτερο του ονομα ειναι ταξιαρχης
εχει προστατη της τον ταξιαρχη και την ημερα του δεν δουλευει!
οποτε μολις τον πηγα και της ειπα το ονομα του μικρου τρελαθηκε απο την χαρα της
ελεγε και ξαναελεγε 'μου εστειλε ο αγιος εναν ταξιαρχη..δεν το πιστευω'

????????


Επισκέπτης
αχ ψυχουλα μου! καλα σαν τα ματια της θα τον προσεχει τι χαρα μας δινεις μπεμπουλη!!!!!! απ τα λιγα θεματα που αξιζουν να ειναι κανεις εδω......σε ευχαριστω μου εφτιαξες τη μερα!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακου τωρα ε??ολα γινονται για καποιο λογο....
καθε μερα που περναει το διαπιστωνω κ περισσοτερο!!!!

πασας θα ειναι ο σπυρακος σου εκει!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις