Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σας κ από μένα! Διαβάζω καιρό το blog της Ολίβιας (σχεδόν κάθε μέρα) αλλά τώρα είπα να γραφτώ και στο φόρουμ! Μην ανησυχείτε για το βάρος! εμείς πήγαμε στο γιατρό στην 26η εβδομάδα και είμασταν 760 γραμμάρια και χθες που ξαναπήγαμε μόλις είχαμε κλείσει και την 30η εβδομάδα και είμασταν.. 1480!!! Νομίζω πως τώρα είναι η περίοδος που παίρνουν βάρος τα μωράκια μας!! εύχομαι με το καλό σε όλες σας και θα τα λέμε από εδώ!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 328109

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα η μπεμπα 30 εβδομαδων 1600 παρακαλω!
και πρεπει να μεγαλωσε αρκετα απο τοτε γιατι βαρυνα πολυυ!!

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμας ο μπεμπης μας στο τελος της 30εβδ ηταν 1700!!! και με μαγουλακια ειδαμε το προσωπακι του στο 4d real time... Smile Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι είναι μικρό το μωράκι μου? Εντάξει δεν πήγα και στον κανονικό γιατρό, απλά στο ΙΚΑ να μου γράψει ενέσεις. Είμαι 30 εβδομάδων και είναι 1.330γραμμάρια. Επίσης μου είπε για τον πλακούντα ότι είναι 1 προς 2. Εχθές ανυσηχούσα πάρα πολύ, έκλαιγα, αλλά σήμερα λέω αφού θα πάω την Τρίτη Αθήνα θα μου πει ο γιατρός μου.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 2240gr το ΖΟΥΖΟΥΝΗ ΜΟΥ Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994 Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994 Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια , το Σάββατο θα πάμε για το ντομπλερ ελπίζω η ζουζουνιτσα μου να εχει παχύνει αρκετά.ανυπομονω να τη δω!!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 604962

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
34εβδ και ο μπεμπης μας ειναι 2228....

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

31w5d o mikros itan 2050g.
35w1d - 3100g.
tin alli pempti, se 10 meres diladi 38w1d gennaw me kaisariki kai tha mpw na sou pw poso gennithike Smile

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stas.joanna έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια , το Σάββατο θα πάμε για το ντομπλερ ελπίζω η ζουζουνιτσα μου να εχει παχύνει αρκετά.ανυπομονω να τη δω!!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 604962

Πηγαμε για ντομπλερ και το μπουμπουκι μου ειναι 1700gr. Ρωτησαμε το γιατρό αν ειναι στα φυσιολογικά πλαίσια το βάρος της και μας ειπε οτι ειναι τέλεια. Αχ πόσο Χάρηκα!!!

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stas.joanna έγραψε:
stas.joanna έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια , το Σάββατο θα πάμε για το ντομπλερ ελπίζω η ζουζουνιτσα μου να εχει παχύνει αρκετά.ανυπομονω να τη δω!!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 604962

Πηγαμε για ντομπλερ και το μπουμπουκι μου ειναι 1700gr. Ρωτησαμε το γιατρό αν ειναι στα φυσιολογικά πλαίσια το βάρος της και μας ειπε οτι ειναι τέλεια. Αχ πόσο Χάρηκα!!!

KAI EΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΧΩΣ ΕΙΧΑ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 1850 ΣΤΗΝ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ 3 ΜΕ 3200 ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

31w5d o mikros itan 2050g.
35w1d - 3100g.
tin alli pempti, se 10 meres diladi 38w1d gennaw me kaisariki kai tha mpw na sou pw poso gennithike Smile
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Κορίτσια κερνάω τούρτα,έχω γενέθλια σήμερα!!!Όσες πιστές προσέλθετε!Με το καλό το παιδάκι σου,όλα καλά να πάνε.Είναι το 2έτσι?Καισαρική πάς επειδή ήταν και η 1η γέννα?Απλά το 1μου γεννήθηκε με καισαρική 37w 4d και ήταν 3,740kg και 54πόντους.Σε αυτό πάμε με φυσιολογικό,αλλά αν είναι τόσο μεγάλο το σκέφτομαι πολύ!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

31w5d o mikros itan 2050g.
35w1d - 3100g.
tin alli pempti, se 10 meres diladi 38w1d gennaw me kaisariki kai tha mpw na sou pw poso gennithike Smile
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Κορίτσια κερνάω τούρτα,έχω γενέθλια σήμερα!!!Όσες πιστές προσέλθετε!Με το καλό το παιδάκι σου,όλα καλά να πάνε.Είναι το 2έτσι?Καισαρική πάς επειδή ήταν και η 1η γέννα?Απλά το 1μου γεννήθηκε με καισαρική 37w 4d και ήταν 3,740kg και 54πόντους.Σε αυτό πάμε με φυσιολογικό,αλλά αν είναι τόσο μεγάλο το σκέφτομαι πολύ!!

xronia polla!!! na se xerontai k me to kalo to mwraki.
kaisariki gennisa prwti fora 38w2d 3680g kai 53cm. twra den to skeftika katholou gia fisiologiko, fovamai. einai kai to mwro megalitero... opos eipa tin alli pempti tha sou pw poso pigame Smile megala mwra kanoume pantos Razz

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στη 34η εβδομάδα είμασταν τη Δευτέρα κ η μπέμπα μας είναι 2,5kg. Ο γιατρός είπε οτι θα βγεί 3,2 περίπου γιατί ο πλακούντας έχει γεράσει (grade 3).

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

31w5d o mikros itan 2050g.
35w1d - 3100g.
tin alli pempti, se 10 meres diladi 38w1d gennaw me kaisariki kai tha mpw na sou pw poso gennithike Smile
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Κορίτσια κερνάω τούρτα,έχω γενέθλια σήμερα!!!Όσες πιστές προσέλθετε!Με το καλό το παιδάκι σου,όλα καλά να πάνε.Είναι το 2έτσι?Καισαρική πάς επειδή ήταν και η 1η γέννα?Απλά το 1μου γεννήθηκε με καισαρική 37w 4d και ήταν 3,740kg και 54πόντους.Σε αυτό πάμε με φυσιολογικό,αλλά αν είναι τόσο μεγάλο το σκέφτομαι πολύ!!

xronia polla!!! na se xerontai k me to kalo to mwraki.
kaisariki gennisa prwti fora 38w2d 3680g kai 53cm. twra den to skeftika katholou gia fisiologiko, fovamai. einai kai to mwro megalitero... opos eipa tin alli pempti tha sou pw poso pigame Smile megala mwra kanoume pantos Razz
Σ'ευχαριστώ πολύ!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου.Τώρα ξέρεις τι σε περιμένει από άποψη γέννας,οπότε πιο χαλαρά.Τώρα τι έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι?Ναί συμφωνώ απόλυτα κάπως μεγαλούτσικα είναι τα μπεμπάκια μας.Πού γεννάς?Πλησιάζουν οι μέρες,έ?!

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια ο μπεμπης μας οταν ειχαμε παει στις 8μαρτιου ηταν 2228,την πεμπτη θα ξαναπαμε εχω βαραινει αρκετα και κοντευω τα 13κιλα,δοξα το θεο ουτε κατακρατηση εχω ουτε παχυνα,μονο κοιλιτσα εχω και περιφερεια αναλογως τη κοιλια μια χαρα ειναι και αυτη..το ερωτημα μου ειναι εσεις το νιωθετε το νινι σας σε αυτη την εβδομαδα???εγω κανονικοτατα ,ενω λενε οσο προχωρας σε εβδομαδες στριμωχνετε αρα δε κανει πολλες κινησεις ...με τα νινια σας τι γινεται???

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

31w5d o mikros itan 2050g.
35w1d - 3100g.
tin alli pempti, se 10 meres diladi 38w1d gennaw me kaisariki kai tha mpw na sou pw poso gennithike Smile
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Κορίτσια κερνάω τούρτα,έχω γενέθλια σήμερα!!!Όσες πιστές προσέλθετε!Με το καλό το παιδάκι σου,όλα καλά να πάνε.Είναι το 2έτσι?Καισαρική πάς επειδή ήταν και η 1η γέννα?Απλά το 1μου γεννήθηκε με καισαρική 37w 4d και ήταν 3,740kg και 54πόντους.Σε αυτό πάμε με φυσιολογικό,αλλά αν είναι τόσο μεγάλο το σκέφτομαι πολύ!!

xronia polla!!! na se xerontai k me to kalo to mwraki.
kaisariki gennisa prwti fora 38w2d 3680g kai 53cm. twra den to skeftika katholou gia fisiologiko, fovamai. einai kai to mwro megalitero... opos eipa tin alli pempti tha sou pw poso pigame Smile megala mwra kanoume pantos Razz
Σ'ευχαριστώ πολύ!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου.Τώρα ξέρεις τι σε περιμένει από άποψη γέννας,οπότε πιο χαλαρά.Τώρα τι έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι?Ναί συμφωνώ απόλυτα κάπως μεγαλούτσικα είναι τα μπεμπάκια μας.Πού γεννάς?Πλησιάζουν οι μέρες,έ?!

exw ena koritsaki kai perimenw agoraki. tin pempti pou mas erxetai, 22 martiou gennaw se mia kliniki edw kalamata. ta dika sou einai agorakia? ante kai'su me to kalo!!!!
Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikole20 έγραψε:Κοριτσια ο μπεμπης μας οταν ειχαμε παει στις 8μαρτιου ηταν 2228,την πεμπτη θα ξαναπαμε εχω βαραινει αρκετα και κοντευω τα 13κιλα,δοξα το θεο ουτε κατακρατηση εχω ουτε παχυνα,μονο κοιλιτσα εχω και περιφερεια αναλογως τη κοιλια μια χαρα ειναι και αυτη..το ερωτημα μου ειναι εσεις το νιωθετε το νινι σας σε αυτη την εβδομαδα???εγω κανονικοτατα ,ενω λενε οσο προχωρας σε εβδομαδες στριμωχνετε αρα δε κανει πολλες κινησεις ...με τα νινια σας τι γινεται???

o mikros mou twra prin mia eudomada peripou arxise na kounaei pio irema. me eixe taraksei mexri tote. oti klotsane einai kalo, isa isa na xeresai pou akoma exei xoro Smile analoga me to paidi kai to xwro tha einai k oi kiniseis. me to kalo to mwraki sou!!!

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ana έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Κορίτσια εγώ πήγα χθές στη γιατρό και μου είπε είναι αρκετά τροφαντούλης ο μπέμπης μου!Είμαι στην 31w και είναι 2400kg.Τα δικά σας πόσο περίπου ήταν σε αυτή την εβδομάδα?

31w5d o mikros itan 2050g.
35w1d - 3100g.
tin alli pempti, se 10 meres diladi 38w1d gennaw me kaisariki kai tha mpw na sou pw poso gennithike Smile
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Κορίτσια κερνάω τούρτα,έχω γενέθλια σήμερα!!!Όσες πιστές προσέλθετε!Με το καλό το παιδάκι σου,όλα καλά να πάνε.Είναι το 2έτσι?Καισαρική πάς επειδή ήταν και η 1η γέννα?Απλά το 1μου γεννήθηκε με καισαρική 37w 4d και ήταν 3,740kg και 54πόντους.Σε αυτό πάμε με φυσιολογικό,αλλά αν είναι τόσο μεγάλο το σκέφτομαι πολύ!!

xronia polla!!! na se xerontai k me to kalo to mwraki.
kaisariki gennisa prwti fora 38w2d 3680g kai 53cm. twra den to skeftika katholou gia fisiologiko, fovamai. einai kai to mwro megalitero... opos eipa tin alli pempti tha sou pw poso pigame Smile megala mwra kanoume pantos Razz
Σ'ευχαριστώ πολύ!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου.Τώρα ξέρεις τι σε περιμένει από άποψη γέννας,οπότε πιο χαλαρά.Τώρα τι έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι?Ναί συμφωνώ απόλυτα κάπως μεγαλούτσικα είναι τα μπεμπάκια μας.Πού γεννάς?Πλησιάζουν οι μέρες,έ?!

exw ena koritsaki kai perimenw agoraki. tin pempti pou mas erxetai, 22 martiou gennaw se mia kliniki edw kalamata. ta dika sou einai agorakia? ante kai'su me to kalo!!!!
Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994
Ναι έχω 1αγοράκι και αυτό πάλι αγόρι είναι.Και εμείς 23Μαρτίου είμαστε γεννημένοι και κλείνουμε τα 2.Αλήθεια σε πόσο καιρό σου είχε πεί ο γιατρός ότι μπορείς να ξαναμείνεις έγκυος?Από το 1 στο 2 εννοώ.Όλα καλά να πάνε και να έχεις μια όμορφη γέννα.

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
Ναι έχω 1αγοράκι και αυτό πάλι αγόρι είναι.Και εμείς 23Μαρτίου είμαστε γεννημένοι και κλείνουμε τα 2.Αλήθεια σε πόσο καιρό σου είχε πεί ο γιατρός ότι μπορείς να ξαναμείνεις έγκυος?Από το 1 στο 2 εννοώ.Όλα καλά να πάνε και να έχεις μια όμορφη γέννα.

aaa ti oraio. na sou zisei o mikros gia aurio!!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 50580 einai isixo paidi i einai iperkinitikos pou to lene gia ta kriarakia?
o giatros mou mou eipe meta apo 9 mines. twra meta apo 2 kaisarikes fantazomai tha megalosei to diastima... oxi oti viazomai na kanw 3o Smile) idika an o mikeos mou vgei authentiko kriaraki Twisted Evil Razz

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πηγαμε στις 22.03 και μπεμπης μας ηταν 2520 εχει παρει θεση απο το προηγουμενο μηνα αλλα ειναι ακομα ψηλα...περπαταμε κανουμε δουλειες και περιμενουμε την αφιξη του!!!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 215994

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stas.joanna έγραψε:
stas.joanna έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια , το Σάββατο θα πάμε για το ντομπλερ ελπίζω η ζουζουνιτσα μου να εχει παχύνει αρκετά.ανυπομονω να τη δω!!! Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 604962

Πηγαμε για ντομπλερ και το μπουμπουκι μου ειναι 1700gr. Ρωτησαμε το γιατρό αν ειναι στα φυσιολογικά πλαίσια το βάρος της και μας ειπε οτι ειναι τέλεια. Αχ πόσο Χάρηκα!!!

Κορίτσια καλημερα, πηγαμε προχθές για υπερηχο και η μπεμπουλα μου ειναι 2100gr μας ειπε η γιατρός οτι ειναι μια χαρα απλα θα βγει λεπτουλα οπως η μαμά της γυρω στα 2800gr! Το θέμα ειναι να βγει γερό ... Και επιτέλους πήρε θέση η μπουμπου....!!!!

Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 875502 Βάρος εμβρύου στο Γ΄τρίμηνο - Σελίδα 6 893968

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήγαμε την περασμένη εβδομάδα στο γιατρό 33w 4d και ο μπεμπούλης μου ήταν 2,800kg!Άννα περιμένω να μπείς να μου πείς πόσο γεννηθήκατε?Πήγανε όλα καλά?

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια πηγαμε στις 22.03 και ηταν 2.520,επειδη εχω πονακια περιοδου και γενικα νιωθω πονο πηγα στις 28.03 και ο μπεμπης ειχε παει κιολας 2.800 !!!!!! πρεπει να περπαταω αλλα τα ποδια μου με πονανε παρα πολυ τι θα κανω πρεπει να κατεβει!!!!!!!(αυριο μπαινω στην 37εβδ).

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Πήγαμε την περασμένη εβδομάδα στο γιατρό 33w 4d και ο μπεμπούλης μου ήταν 2,800kg!Άννα περιμένω να μπείς να μου πείς πόσο γεννηθήκατε?Πήγανε όλα καλά?

3550g kai 53 pontous. ola kala me to mwro. argisa na grapsw giati argisa na sinelthw meta tin kaisariki... akoma ponaw arketa... fenetai den pire polu varos sto telos. toso mou elege k o giatros oti tha vgei Smile filakia kai me to kalo!!!! seira sou twra. ugeia gia to mwro kai esu na eisai dinati na sineltheis grigora!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις