Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 3:42 am

Georgianna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:Θα σας παρακαλουσα πολυ να σταματησετε πια! Αυτα που λετε ειναι εντελως ανυποστατα και ψευδη. Η επιθεση σας εχει περασει σε προσωπικό επιπεδο κρινετε υποληψεις και δεν νομιζω κανεις να σας εδωσε το δικαιωμα αυτο. Το φορουμ αυτο μετραει ηδη 3 χρονια ζωης με παρα πολλα και σταθερα μελη. Ειμαστε μητερες εχουμε παιδια και με την ζωη και το θανατο ενος μωρου δεν θα πεζαμε ποτε. Σας παρακαλω λοιπον ολο αυτο να σταματησει.

Ανυπόστατα και ψευδή, αγαπητή κυρία Βίβιαν, είναι τα επιχειρήματα που χρησιμοποιείται για να καλύψετε την απραξία σας, όπως:
1) Ότι δεν μπορείτε να κατεβάσετε τη φωτογραφία του παιδιού, γιατί μπορεί να το κάνει μόνο ο χρήστης που την ανέβασε (εσείς η ίδια το είπατε αυτό) - ΨΕΜΑ
2)Ότι δεν μπορούσατε να κλειδώνετε κάθε νέο σχετικό θέμα που άνοιγε (αυτό το είπε η κυρία Ολίβια) - ΨΕΜΑ
3)Ότι δεν μπορείτε να σβήσετε το θέμα, γιατί ενδεχομένως να κατηγορηθείτε για παραποίηση στοιχείων - αυτό το δέχομαι, αλλά ρωτώ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΑΟΡΑΤΟ ΜΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΡΧΕΙΟ - ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ
4) Γιατί επιτρέπεται σε χρήστες σαν τον Αντώνη να μετατρέπεουν το θέμα σε πανηγυράκι - ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ

Χθες έθεσα τα ίδια ερωτήματα στο θέμα που άνοιξε η συνδιαχειρίστριά σας, αλλά ενώ ήταν online, όσο μου απάντησε εκείνη, άλλο τόσο θα μου απαντήσετε εσείς, πολύ φοβαμαι. Όχι από σεβασμό στο θέμα και άλλα δακρύβρεχτα, αλλά ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ.


Vivian έγραψε:
Δυστυχώς απο οτι γράφουμε καταλαβαίνετε αυτο που θέλετε να καταλαβεται και το γιατι είναι φανερό. Θα κάνω μια τελευταία αναφορα και δεν θα ξανα απαντήσω στο θέμα απο σεβασμό. Το θέμα κλειδωθηκε απο την αρχη μόλις σχεδόν η κατάσταση έγινε κρίσιμη εάν θέλαμε να εκμεταλλευτούμε το παραμικρο πιστέψτε με αυτο δεν θα είχε γίνει. Τον λόγο που δεν μπορει να σβηστει σας τον εξηγήσαμε εξ αρχής αλλα για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν θέλετε να το πιστεύετε. Επίσης κλειδωθηκαν τα υπόλοιπα θέματα, σβηστηκαν χρήστες που μετα απο σύσταση δεν συμμορφώθηκαν. Νομίζω λοιπόν ότι έγινε ότι επρεπε.

Όποιος ξέρει από φόρα και διαχείριση, πολύ απλά δεν μπορεί να πιστέψει τους λόγους που επικαλείστε. Δεν είσαστε οι πρώτες ούτε οι μοναδικές ιδιοκτήτριες/διαχειρίστριες φόρουμ στον κόσμο κι αυτό καλά θα κάνετε να το θυμάστε, προτού καθίσετε στο πληκτρολόγιό σας, προσπαθώντας να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα.

"Ό,τι έπρεπε" έγινε με καθυστέρηση τουλάχιστον 48 ωρών κι αφού είχανε μπει λινκ από εδώ σε όλο το ελληνικό διαδίκτυο. Ούτε αυτό το γνωρίζατε; Τον καταιγισμό των χτυπημάτων που δεχόσασταν, για πρώτη φορά, ανά δευτερόλεπτο, δεν τον προσέξατε; Ή θα μου πείτε πως στενοχωρηθήκατε και για αυτό;


Κάτι ακόμα. Προσωπικά, δεν πιστεύω πως δεν εξαντλήσατε τα όρια των δυνατοτήτων σας, για να βοηθήσετε τη μητέρα από τη Λέρο, ούτε δέχομαι σε καμια περίπτωση τον ισχυρισμό πως οι διαχειρίστριες και τα μέλη που συνομίλησαν μαζί της, ευθύνονται στο παραμικρό για την τραγική κατάληξη.Διάβασα, όπως όλοι, τα μηνύματα και είδα το φόβο και την αγωνία όλων μέσα στο φόρουμ κι έχω συγχαρεί δημόσια όσους πρόσφεραν τη βοήθειά τους. Ξεχνάμε κάτι πολύ βασικό, πως, όταν η μητέρα απευθύνθηκε στο φόρουμ, ήταν ήδη πολύ αργά για το παιδάκι. Ακόμη κι αν εκείνη τη στιγμή στέλνατε κομάντος και της το άρπαζαν με το ελικόπτερο και το μετέφεραν στο ΠΑΓΝΗ, προσωπική μου εκτίμηση, το αποτέλεσμα δεν θα άλλαζε. Ως εκεί, δεν έχω καμια διαφωνία μαζί σας.

Ο λόγος που γράφτηκα στο φόρουμ σας και που τα μηνύματά που είναι τόσο δηκτικά, είναι τα όσα επακολούθησαν και ΚΥΡΙΩΣ τα ψέματα που λέει η διαχείριση για να δικαιολογήσει τη στάση της τις τελευταίες μέρες. Προσωπικά, δεν κρίνω την ηθική σας, ούτε το ότι δεν κατέβηκε το θέμα και η φωτογραφία, ούτε τίποτα. Με ενοχλεί όμως πάρα πολύ έντονα η παραπλάνηση των καλοπροαίρετων μελών που δε γνωρίζουν τις πραγματικές δυνατότητες της διαχείρισης και χάφτουν αμάσητα όσα τους σερβίρετε. Κι αυτό, γιατί κάποτε, πολύ παλιά, έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ και να 'ναι καλά 2-3 άνθρωποι που μου άνοιξαν τα μάτια.

Σέβομαι όλα τα μέλη, τη στάση τους και τις επιλογές τους - πλην των κακόβουλων χρηστών. Αν κάποιοι θέλουν να μη βάζουν κακό με το νου τους, αν κάποιοι αδιαφορούν, αν κάποιοι βολεύτηκαν και δε θέλουν να αλλάξουν διαδικτυακά στέκια, αν κάποιοι γνωρίζονται προσωπικά μαζί σας και σας συμπαθούν, απολύτως κατανοητό και σεβαστό, το λέω με το χέρι στην καρδιά. Υπάρχουν όμως και μέλη που σας πιστεύουν από άγνοια κι εγώ πιστεύω πως δικαιούνται να γνωρίζουν την αλήθεια, προτού διαμορφώσουν την άποψή τους για όλα όσα έχουν συμβεί. Αυτό και μόνον αυτό.

Ζητώ συγγνώμη από όλους για την πολυλογία.

102Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 4:07 am

Angel1812

Angel1812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν μπορώ να πω πως διαφωνω με την Georgianna.
Για το πως λοιπόν μπορείτε να:
Επεξεργαστειτε προφίλ χρηστών.
Κάνετε κάποιο τοπικ αόρατο
Προσθέτοντας το http στο παρακάτω θα τα βρείτε όλα
Πρόκειται για bulletin board το φόρουμ εδω κ είτε είναι phpbb είτε punbb (που είναι αυτο) κάποιες δυνατοτες είναι στάνταρ για λειτουργικους λόγους.
help.forumotion.com/f81-administration-panel-problems-archives
αν κ πάλι δε τα καυαφερνετε, όπως βλέπετε ήμαστε αρκετές που ξέρουμε κ μπορούμε να σας καθοδηγοσουμε,

Ένα πράγμα δε καταλαβαίνω. Αφου το βλέπετε το πράγμα πως παει, γιατι δε κλειδωνετε τα τοπικ με το που ανοίγονται κ τα αφήνετε να γίνουν πεδίο μάχης. Κ γιατι δε κάνετε στεγνά ban όσους δε συμορφωνονται; Γιατι αυτα μη μου πείτε πως δε μπορείτε να τα κάνετε.
Κ στο κάτω κάτω τρόποι για να μη διαιωνίζεται αυτη η κατάσταση υπάρχουν.
Είχα αναφέρει κάποιους σε προηγούμενα πόστ μου, αλλα για να μη παίρνετε δραστικά μέτρα Σορρυ αλλα η δε κάνετε για διαχειρηστριες ή το κάνετε επίτηδες.

103Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 4:16 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για το ότι δεν μπορεί να κατέβει το θέμα σας απάντησε και η ιδιοκτήτρια του φόρουμ και πιστέψτε με την ξέρει πολυ καλα την δουλεια της και την κάνει σωστά και τίμια χρονια τώρα!

Εγω θα σας απαντήσω στο θέμα του γνωστού πια εκείνου χρήστη! Ξέρετε πόσες φορές εχει μπαναριστει; Πάνω απο 30! Εχει μπλοκαριστει και πάντα μπαίνει απο αλλου! Τα νέα μέλη ίσως δεν το γνωρίζουν τα παλια όμως το ξέρουν καλα! Με απείλησε με μηνύσεις και τα λοιπά αλλα και πάλι συνέχισαμε να κάνουμε αυτο που πρέπει! Μόνο με την τελευταία του ταυτότητα έμεινε λίγο καιρο παραπάνω και αυτο γιατι έδειχνε να συμμορφώνεται αλλα δυστυχώς ήταν ψέμα οπότε και ξανα απομακρύνθηκε!

Ολα τα θέματα κλειδωθηκαν αλλα ξέρετε έχουνε και μια οικογένεια και 24/24 ωρο δυστυχώς δεν γινεται να είσαι απο πάνω! Δέκα λεπτα έλειψα χθες και ήδη είχαν γεμίσει 4 σελίδες με βωμολοχιες τις οποίες εσβησα εγω!!

Οπως και να εχει αυτο ήταν ένα εξαιρετικά δύσκολο περιστατικο και μετα τιμής σας λέω ότι κάναμε ότι μπορούσαμε για το μωρακι αυτο! Για το ΜΩΡΟ και για κανέναν αλλο!

Θα σας παρακαλούσα όλο αυτο να σταματήσει δεν εχει πια κανένα νόημα!

104Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 4:46 am

GINA1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτο που κατάλαβα διαβάζωντας όλη αυτη τη συζήτηση είναι πως οι ιδιοκτήτες αλλων φόρουμ έχουν φάει τα "λυσσακά" τους για την επισκεψιμότητα του παρόντος site.
Δεν εχω να προσθέσω κατι αλλο παρα μόνο να τους ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ.


edit μηπως να συνεχισουν να υπάρχουν τα συγκεκριμένα threads έτσι ώστε να μας θυμιζουν το πόσο απάνθρωποι και εγωιστές γινόμαστε ενίοτε?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την GINA1 στις Σαβ Ιαν 26, 2013 5:03 am, 1 φορά

105Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:00 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GINA1 έγραψε:αυτο που κατάλαβα διαβάζωντας όλο αυτη τη συζήτηση είναι πως οι ιδιοκτήτες αλλων φόρουμ έχουν φάει τα "λυσσακά" τους για την επισκεψιμότητα του παρόντος site.
Δεν εχω να προσθέσω κατι αλλο παρα μόνο να τους ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ.

Respect Respect Respect Respect Respect

106Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:18 am

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ !!!

ΟΛΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΤΥΧΑΙΟ ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ !!!

ΑΝΤΕ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ !!!

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΝ LINE ΟΤΑΝ Η ""ΜΑΝΑ"" ΖΗΤΟΥΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

107Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:26 am

interpreter


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
alesi_4_ έγραψε:ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕ΄ΝΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ!!ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!!!!!!!

αι ρε σαβουρα που θες και συγνωμη αντωνακη

108Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:28 am

interpreter


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
inakriti έγραψε:ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ !!!

ΟΛΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΤΥΧΑΙΟ ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ !!!

ΑΝΤΕ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ !!!

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΝ LINE ΟΤΑΝ Η ""ΜΑΝΑ"" ΖΗΤΟΥΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ !!!


μωρη κοτα λυρατη,δες την ip μου βοδι,ειμαι εξωτερικο,και κραζο ολα αυτα τα ¨κοινωφελη" ιδρυματα φορουμ που κοροιδευουν τον κοσμο.
τραβα κοιμησου παλι,σαινη

109Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:30 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Rolling Eyes Mad Sad Προς τους admin - Σελίδα 5 679259 Προς τους admin - Σελίδα 5 911307 Προς τους admin - Σελίδα 5 654655 Προς τους admin - Σελίδα 5 585182 Προς τους admin - Σελίδα 5 186566 Προς τους admin - Σελίδα 5 606100 Προς τους admin - Σελίδα 5 966307 Προς τους admin - Σελίδα 5 4872



Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Σαβ Ιαν 26, 2013 5:31 am, 1 φορά

110Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:31 am

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ... ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΧΑΜΗΛΑ !!!

111Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:33 am

interpreter


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
inakriti έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ... ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΧΑΜΗΛΑ !!!

μονη μου ετσι....
εσυ πριγκιπισσα της τσαρδας τραβα παρε οτι σου προτινουν τα φορα και βαζε φωτο των παιδιων σου στο ιντερνετ
ανεκδιηγητη

112Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:36 am

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
interpreter έγραψε:
inakriti έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ... ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΧΑΜΗΛΑ !!!

μονη μου ετσι....
εσυ πριγκιπισσα της τσαρδας τραβα παρε οτι σου προτινουν τα φορα και βαζε φωτο των παιδιων σου στο ιντερνετ
ανεκδιηγητη

ΟΚ!!! ΕΣΥ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ !!!

ΣΑΣ ΧΑΛΑΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΔΩ ΤΡΙΓΥΡΙΖΕΤΑΙ !!!!

113Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:38 am

interpreter


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
inakriti έγραψε:
interpreter έγραψε:
inakriti έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ... ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΧΑΜΗΛΑ !!!

μονη μου ετσι....
εσυ πριγκιπισσα της τσαρδας τραβα παρε οτι σου προτινουν τα φορα και βαζε φωτο των παιδιων σου στο ιντερνετ
ανεκδιηγητη

ΟΚ!!! ΕΣΥ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ !!!

ΣΑΣ ΧΑΛΑΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΔΩ ΤΡΙΓΥΡΙΖΕΤΑΙ !!!!

ασεμας μωρη που εχεις και θεο.

114Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:41 am

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΚ ΚΑΤΑΛΑΒΑ !!!!

ΗΔΗ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ ΤΥΧΑΙΩΣ)!!!

ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ !

ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ !!!

115Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:44 am

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:
GINA1 έγραψε:αυτο που κατάλαβα διαβάζωντας όλο αυτη τη συζήτηση είναι πως οι ιδιοκτήτες αλλων φόρουμ έχουν φάει τα "λυσσακά" τους για την επισκεψιμότητα του παρόντος site.
Δεν εχω να προσθέσω κατι αλλο παρα μόνο να τους ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ.

Respect Respect Respect Respect Respect

Προς τους admin - Σελίδα 5 654316 Προς τους admin - Σελίδα 5 654316 Προς τους admin - Σελίδα 5 654316 Προς τους admin - Σελίδα 5 654316 Προς τους admin - Σελίδα 5 654316 Προς τους admin - Σελίδα 5 654316

116Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:50 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θεμα τελειωνει εδω. Τελος παιδια. Τελος οι διαμαχες τελος οι βρισιες τελος ολα. Καποιοι μπηκατε εδω για να βγαλετε απλα την κακια σας εμεις ομως θα προστατεψουμε τα παλια μας μελη που εχουν ανοιξει την καρδια τους και εχουμε μοιραστΕι μαζι σημαντικες στιγμες. Ολα τα αλλα τα κακοβουλα θα σβηνονται αμεσως.

Ξερετε ολα εχουν τροπο. Και η αντιθετη αποψη αν ειπωθει με τροπο εκτιματε και μαλιστα πολυ. Ενα μελος με παραπονα μου εστειλε μηνυμα ανθρωπικο και υπεροχο και αυτο κραταω μονο. Η κακια ομως ΤΕΛΟΣ. Το προβλημα σας ειναι προφανες αλλα εδω τετοιες συμπεριφορες θεση ΔΕΝ εχουν,.

117Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 5:56 am

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΙΒΙΑΝ !!!

118Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 6:11 am

Georgianna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
GINA1 έγραψε:αυτο που κατάλαβα διαβάζωντας όλη αυτη τη συζήτηση είναι πως οι ιδιοκτήτες αλλων φόρουμ έχουν φάει τα "λυσσακά" τους για την επισκεψιμότητα του παρόντος site.
Δεν εχω να προσθέσω κατι αλλο παρα μόνο να τους ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ.


Έχεις το απόλυτο δίκιο. Ξέρω μάλιστα μια πολύ γνωστή και μη εξαιρετέα ψυχολόγα (ο νοών νοείτω), που πάω στοίχημα πως είναι μέρες τώρα με υπογλώσσια και το πιεσόμετρο στο χέρι... Προς τους admin - Σελίδα 5 4872 Δεν μπορώ να πω πως λυπάμαι. Cool

Κρίνοντας από τα πμ που έχω λάβει, επειδή πιστεύω πως όλοι έχουν δει τα μηνύματά μου, θεωρώ πως ο στόχος μου επιτεύχθηκε, διότι έκανα από την αρχή την πρόθεσή μου γνωστή. Έστω κι ένα άτομο αν έκανα να αρχίσει να διερωτάται, μου φτάνει και μου περισσεύει.

Κυρία Βίβιαν, παρ' ότι για άλλη μία φορά δε μας απαντήσατε στο τι σας εμποδίζει να κάνετε το επίμαχο αρχείο και τη φωτογραφία αόρατα (και όχι να τα σβήσετε τελείως, βαρέθηκα να το λέω κι είμαι σίγουρη πως κι όλοι οι υπόλοιπη βαρέθηκαν να με ακούνε), σας ευχαριστώ που μπήκατε στον κόπο να συνδιαλλαγείτε μαζί μου, αντί να με απαξιώσετε και να στηθείτε για δηλώσεις. Το λέω ειλικρινά αυτό και όχι ειρωνικά. Από εκεί και πέρα, δικό σας είναι το φόρουμ και δεν δικαιούμαι να σας υποδείξω εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος πώς θα το διαχειριστείτε, ειδικά αν η πλειοψηφία των μελών σας, σας επιδοκιμάζει, ως προς αυτό.

Αφού λοιπόν είπα ό,τι είχα να πω, για να μην επαναλαμβάνομαι και κουράζω και κουράζομαι, σας χαιρετώ όλους με τις θερμότερες ευχές, να είσαστε πάντα καλά εσείς και οι οικογένειές σας κι άλλο τέτοιο κακό, που μας ντροπιάζει σα μάνες, σαν Ελληνίδες και σαν ανθρώπους, να μην ξανασυμβεί ποτέ.

Φιλικά

119Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 6:58 am

perastikos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:Για το ότι δεν μπορεί να κατέβει το θέμα σας απάντησε και η ιδιοκτήτρια του φόρουμ και πιστέψτε με την ξέρει πολυ καλα την δουλεια της και την κάνει σωστά και τίμια χρονια τώρα!


αν τυχον, εχει δικαιο η φιλη που ειπε οτι το thread δεν σβηστηκε για λογους οτι κριθηκε σαν θετικο λογω του πανελληνιου ενδιαφεροντος, τοτε με συγχωρειτε οχι μονο μενω αφωνος, αλλα εχω να πω οτι ακομα και χιλιαδες κλικ ειναι πιο πολυτιμο απο το να προφυλαξεις ενα μελος σου.

Ας το σκεφτουν αλλα μελη αν τυχον πεσουν τα φωτα της δημοσιοτητας για καποιο δικο τους θεμα και αυτο αναπαραχτει απο δεκαδες blogs καθως θα μενει ανοικτο βορα στα ΜΜΕ....

Οσο για αυτους που ενοχληθηκαν για τους απροσκλητους admin (εγω ειμαι) εσεις ανοιξατε την πορτα και ηρθαμε, εγω ουτε που ηξερα οτι υπηρχε φορουμ για μαμαδες, ουτε καν ποσο κανει μια πανα δεν ξερω Rolling Eyes

Για το τεχνικο κομματι,
η δουλεια μου ειναι ο προγραμματισμος, και εννοειται οτι το φορουμ που ειμαι το εστησα εγω.
Ως εκ τουτου, σχεδον σε ολες τις πλατφορμες θελει μεχρι 5 κλικ για να απομονωσεις ενα thread.

Τεσπα πολλα ειπα,
αλλα αν με ενοχλει κατι το λεω,
και αυτο ειναι το να μπαινουν οι ανθρωποι πανω απο οτιδηποτε αλλο. Ιδιως οταν το τελευταιο διαστημα ολα αυτα δοκιμαζονται με το χειροτερο τροπο και ανθρωποι χανουν την ανθρωπια τους με παρα πολυ ευκολια....

120Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 7:30 am

kikileuteris


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Georgianna έγραψε:

Έχεις το απόλυτο δίκιο. Ξέρω μάλιστα μια πολύ γνωστή και μη εξαιρετέα ψυχολόγα (ο νοών νοείτω), που πάω στοίχημα πως είναι μέρες τώρα με υπογλώσσια και το πιεσόμετρο στο χέρι... Προς τους admin - Σελίδα 5 4872 Δεν μπορώ να πω πως λυπάμαι. Cool

Laughing Laughing Laughing Laughing

κλαίω ειλικρινά!!!!!!!!!!!

Κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Είναι πάρα πολύ απλό και να γίνει αόρατη η φώτο και το θέμα για το κοινό, αλλά ορατό για τις αρχές εφόσον το χρειαστούν. Η ιδιοκτήτρια και οι αντμίνς του φόρουμ το ξέρουν καλύτερα από μένα.

Το ότι επιλέγουν να τα κρατούν ανοιχτά και να παραπληροφορούν συνειδητά για τους λόγους που δεν τα κατεβάζουν (δεν μπορούν είπαν Rolling Eyes ) εύχομαι τουλάχιστον να προβληματίσει.

121Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 8:41 am

christina_new


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχομαι απλά όποιος μπήκε και άλλαξε το προφίλ της Μαρίας στο fb (χθες κάποια μου το έστειλε και σήμερα είναι αλλαγμένες οι φωτογραφίες), να έχει τους κωδικούς (και το σεβασμό) να βγάλει και τη φωτογραφία του βρέφους και από το φόρουμ.

122Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 2:04 pm

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
alesi_4_ έγραψε:ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕ΄ΝΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ!!ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!!!!!!!

..................

123Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 2:18 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos1 έγραψε:
alesi_4_ έγραψε:ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕ΄ΝΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ!!ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!!!!!!!

....................

Θα σε παρακαλούσα να σβησεις το σχόλιο σου. Ας κρατησουνε ένα επίπεδο πια. Φτάνουν οι βωμολοχιες!

124Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 2:58 pm

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
alesi_4_ έγραψε: ................................


Αυτό να φαβνταστώ Vivian είναι προσευχή και το δικό μου σχόλιο ήταν βωμολοχία..

125Προς τους admin - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς τους admin Σαβ Ιαν 26, 2013 3:03 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos1 έγραψε:
alesi_4_ έγραψε:........................!!


Αυτό να φαβνταστώ Vivian είναι προσευχή και το δικό μου σχόλιο ήταν βωμολοχία..

Θα τα σβησω ολα ένα ένα θέλω λίγο χρόνο απλα το ξανα είπα για να μην σβηνω και καινούργια. Ελπιζω να καταλαβαίνεις. Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις