Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 3:45 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
mhtsaina έγραψε:χαχαχαχαχα Αγάπη μου, πού τις βρίσκεις αυτές τις θεϊκές φωτό;;;

χαχα εγραψα "ασε μας κουκλιτσα μου" στο google και πηγα εικονες Laughing Laughing
Τέλειοοοοο χαχαχαχα

27Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 3:47 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡίαΑ έγραψε:Αχ ναι!!! Εσεις απο αυτες που τα/τον παιρνουν ειστε!!
Εγώ ομολογώ, πού και πού, όταν προλαβαίνω λόγω δουλειάς, τον παίρνω και για αυτό νιώθω καλά και ήρεμη μάλλον. Εσύ πάλι, πολλά νευράκια, να υποθέσω πως δεν...;;;; Crying or Very sad

28Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 3:48 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ρια απο που βγαινει απο το πουστα-ρια???? αχ εισαι ανεγκεφαλο και δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου αντε γεια

29Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:02 pm

ΡίαΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μια χαρα τον παιρνω και γω... ιδικα τελευταια, εχουμε κ στοχους βλεπεις

Και το ρια βγαινει απο το Ελευθερια

Καληνυχτα σας

30Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:05 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου εύχομαι να πετύχεις όλους σου τους στόχους Ελευθερία! Very Happy

31Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:14 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Σου εύχομαι να πετύχεις όλους σου τους στόχους Ελευθερία! Very Happy

Πιάνει η ευχή σου mhtsaina. Μόλις πριν λίγο φαίνεται έπιασε έναν γιατί το αχ ναι!!! το είπε πολύ χορταστικά ....

32Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:18 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toutounaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Σου εύχομαι να πετύχεις όλους σου τους στόχους Ελευθερία! Very Happy

Πιάνει η ευχή σου mhtsaina. Μόλις πριν λίγο φαίνεται έπιασε έναν γιατί το αχ ναι!!! το είπε πολύ χορταστικά ....

Λες toutounaki; Ε τότε της εύχομαι ξανά: καλά πιασίματα να έχεις κούκλα μου! Very Happy

33Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:19 pm

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και το επιπεδο συνεχιζει να κατρακυλαει.....

34Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:34 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena 2 έγραψε:Πολλές επίδοξες Μαρίες βλέπω...Πατσαβούρια!!!Και αυτή που απευθύνομαι καταλαβαίνει...

Παρούσα! Για μένα λες; Very Happy

35Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 4:35 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φτάνει βρε παιδια φτάνει..

36Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 5:36 pm

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Antoni zoume,ADMIN na se doume!!!!!!!!!!

Προς τους admin - Σελίδα 2 215994 Προς τους admin - Σελίδα 2 215994

37Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Πεμ Ιαν 24, 2013 11:20 pm

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατί δεν ανοίγεται ένα φόρουμ με αρχηγό τον αντώνη να αφήσετε κ εμάς στην ησυχία μας????

38Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 1:21 am

perastikos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
διαβαζω εδω και 2-3 μερες το θεμα που ανεκυψε και εχω μπει σε σκεψεις, οχι δε ειμαι γονεας και δεν γραφτηκα με αυτη την ιδιοτητα.

Ειμαι αντμιν σε φορουμ υγειας και οπως εδω χρηστες ανταλλασουν αποψεις και στην υστατη εκδοχη παντα μπορει να υπαρχει η χειροτερη εκδοχη.


Θεωρω φυσιολογικο οι χρηστες να τσακωνονται αναμεταξυ τους και μερικες φορες με ενταση αν και ολοι θα θελαμε χαμηλους τονους.
Η ουσια ειναι οτι απο εδω προεκυψε ενα θλιβερο γεγονος το πως και το γιατι ειναι τουλαχιστον θεωριες συνομωσιας στις οποιες αρκετος κοσμος αρεσκεται (εχω και εγω διαφορες πληροφοριες που βρηκα αλλα τελευταια στιγμη σκεφτηκα οτι δεν βοηθαει σε κατι ολο αυτο) ετσι μενω στο λογο που γραφτηκα.

Μου προκαλεσαι εντυπωση οτι ολο αυτο διαδραματιζοταν live, ενω χρηστες (και φανταζομαι moderators + admins) καθοντουσαν και κοιτουσαν....
Για τους χρηστες δεν υπαρχει θεμα, γιατι απο οσο διαβασα, οι σοφρωνες εκρουαν κατα το δοκουν καθε καμπανακι που μπορουσαν οταν καταλαβαν την κρισιμοτητα.

Για τους admins ομως?
Δεν θα πω σε κανενα τι να κανει, ομως επειδη ειμαι admin σε φορουμ που μπορει να μου τυχει περιστατικο αυτοκτονιας και μακαρι να μην ερθω σε αυτη την θεση, πιστευω οτι ειναι μεγαλη ευθυνη σε μια τετοια στιγμη που μια ζωη κρινεις οτι κινδυνευει στο πως θα πραξεις.
Ειναι ομως αποφαση που την εχω παρει απο την πρωτη στγμη: Με την πρωτη υποννοια που βλεπω οτι κινδυνευει μια ανθρωπινη ζωη η αμετακλητη μου σταση ειναι να ειδοποιηθει οποιος χρειαζεται για να προστατευτει η ανθρωπινη ζωη και αυτο γιατι υπαρχουν στιγμες που χρειαζομαστε ενα δυνατο χερι να μας ταρακουνησει και να μας πει "τι κανεις?"

Στις θεωριες συνομωσιας θα προσθεσω και εγω μια που να λεει οτι αν την στιγμη που η μητερα ηταν σε απογνωση (με αποτελεσμα να μην εχει 100% την πνευματικη διαυγεια λογω του στρεσσαρισματος) εαν παρεμβαιναν οι αρχες με την βοηθεια του φορουμ ισως σημερα κατι να ηταν διαφορετικο.
Το ζητουμενο ειναι η χρηση του νετ να ειναι κατι βοηθητικο αλλα οχι να ειναι ενα σκαλοπατι που ο αλλος αθελα η οχι ακουμπαει με λαθος και τραγικο τροπο το προβλημα του.

Ειναι λαθος κατ εμε, να πει κανεις οτι η κοπελα αδιαφορησε, τα γραπτα της δειχνουν αγωνια, αυτο ομως απο αυτους που ειναι πισω απο ενα φορουμ και σαφως εχουν εμπειρο ματι και βλεπουν οτι η "αγωνια" αυτη αρχιζει και γινεται κρισιμη για μια ανθρωπινη ζωη εκει πρεπει αμεσα ενα στοπ.
Αυτο φυσικα μπορει να μην λυσει κατι, ομως θεωρω οτι ειναι η μινιμουμ υποχρεωση μας.


Βεβαια το φορουμ σας εχει αναπαραχτει παντου μαλλον με αρνητικο προσημο και δεν θα ηθελα ποτε μα ποτε να ημουν στη θεση του owner οπου φανταζομαι και ο/η ιδια θα το εχει σαν βαριδι το ολο συμβαν. (εγω τουλαχιστον ναι)


Οσο για την ατυχη κοπελα και το ατυχο μωρο... ενταξει δεν το χειριστηκε σωστα, αλλα λογω εμπειριας τα ιντερνετικα δικαστηρια πιστεψε με ειναι τα χειροτερα. Εχει ηδη να αντιμετωπισει τα πραγματικα οσο και το δικαστηριο της ψυχης της.
Αυτα αρκουν, εκτος αν θα δικαιωθουν καποιοι αν φουνταρει απο καπου....


Αφηστε το θλιβερο γεγονος πισω σας και θα πρεπει να μεινει μονο ως κακο προηγουμενο και τελος.

Σας ευχομαι να ειναι το τελευταιο τετοιο δυσαρεστο συμβαν, και αν με το καλο γινω γονεας, θα ερθω σαν κανονικο μελος, συμβουλες θα μου χρειαστουν σιγουρα Smile


Καλη σας μερα

39Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 1:26 am

melina80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα ...διαβαζω τωρα μερες να γραφουν σε αυτο το θεμα συγκεκριμενα ατομα να προκαλουν να βριζουν και να αναπαραγουν ενα τραγικο γεγονος σε κουτσομπολιο ...ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!
Κλειδωστε το θεμα "συμπρασταση στην Μαρια " ειναι προκλητικο να το αφηνετε ανοιχτο, ενω αλλα να κλειδωνονται με ευλαβεια στο 24 ωρο ..ακομα κι εγω που τοσες μερες δεν εγραφα τιποτα αρχιζω να εκνευριζομαι..ας κλεισει επιτελους αυτοι η ιστορια καταλαβαμε πολυ καλα τι εγινε ανοητοι δεν ειμαστε ...

40Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 2:15 am

AntreaEirini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:Φτάνει βρε παιδια φτάνει..

Συγγνώμη, μετά από τον εξευτελισμό ΚΑΙ σ' αυτό το θέμα, όπως και σε τόσα άλλα το μόνο που έχετε να πέιτε είναι "Φτάνει;"
Διαγράψτε μηνύματα, κάντε ban κόσμο που μόνο να ρίχνει το επίπεδο ξέρει!!!!
Μπορεί να αυξάνεται η επισκεψιμότητα, χάνετε όμως και κόσμο που ενδιαφέρεται μακροπρόθεσμα για ένα τέτοιο φόρουμ!

Τι ξεφτιλίκια είναι αυτά!!!

41Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 3:12 am

Silvia11

Silvia11
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τρεις ερωτησουλες!

Ο αντωνης του φορουμ με nick iwanna
1) ειναι τρολ;
2) τι δουλεια εχει σε ενα φορουμ με μαμαδες;
3) ποσο καμμενος μπορει να ναι ενας αντρας ωστε να κουτςομπλευει τα παντα κ δεν ασχολειται με κατι αλλο στη στη ζωη του;

42Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 3:34 am

bizouka

bizouka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
LH έγραψε:Απευθύνθηκα δύο φορές προς τους διαχειριστές και ζήτησα με κάποιον τρόπο να αφαιρεθεί η φωτο του μικρού στο προφίλ της μητέρας του, η οποία είχε αρχίσει να αναπαράγεται σε διάφορα site. Κι αν δεν γίνεται να βγεί η φωτο, να σβηστεί τουλάχιστον ο λογαριασμός (κρατώντας φυσικά κάποιο backup σε περίπτωση που το ζητήσει π.χ. κάποιος εισαγγελέας).
Μια εκ των διαχειριστών μου απάντησε οτι τεχνικά αυτό είναι αδύνατον.
Επειδή τυχαίνει να ξέρω από φόρουμ, και όχι μόνον σαν απλός χρήστης, ξέρω πολύ καλά οτι ο admin μπορεί να κάνει ότι θέλει. Δηλαδή εάν εγώ είχα στο προφίλ μου μία φωτο ακατάλληλη που πιθανών θα προσέβαλλε οτιδήποτε, δεν θα μπορούσε να γίνει τίποτε;
Το θέμα δεν το συνέχισα, αφού δεν υπήρξε και η ανάλογη ανταπόκριση-αίτημα από τους υπόλοιπους χρήστες που, οι περισσότεροι από αυτούς, ήταν απασχολημένοι με το ξεκατίνιασμα.
Πηγαίνοντας την σκέψη μου παραπέρα, αναρρωτήθηκα αν έχει κάποια χρησιμότητα να συνεχίζει να φαίνεται δημόσια στο φόρουμ το θέμα το οποίο άνοιξε η τραγική μητέρα ζητώντας βοήθεια. Αν το σκεφτείτε καλύτερα, πραγματική χρησιμότητα
δεν έχει, το αντίθετο μάλιστα, απλώς προσβάλλει πιά την μνήμη του μικρούλη, αφού ο καθένας μπορεί να επισκεφθεί αυτό το φόρουμ και να διαβάσει λεπτομερώς τις τελευταίες στιγμές της ζωής του.
Κι αν θέλετε λίγη παραπάνω καχυποψία, μία ακόμη χρησιμότητα του θέματος αυτού είναι να φέρνει όλο και περισσότερους επισκέπτες, όλο και περισσότερα κλικ, όλο και περισσότερη αναγνωρισιμότητα σ' αυτό το φόρουμ.
Έστω και τώρα, παρακαλώ, κατεβάστε όλο το συγκεκριμένο θέμα. Ξέρω και ξέρετε οτι μπορείτε να το κάνετε.
Αυτό δεν θα φέρει πίσω τον μικρούλη. Αν δεν γίνει αυτό θα πιστέψω οτι πλέον σκυλεύετε το πτωματάκι του

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο!!!!!!!!! Ντροπη ρε παιδια ! σε οποιοδηποτε αλλο φορουμ θα ειχαν εξαφανιστει ολα τα σχετικα θεματα

http://www.pink-blue.gr

43Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 3:47 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολοι εσειs που κραζετε τουs admin γιατι δεν ασχολειστε και με τα υπολοιπα ωραια θεματακια που εχουμε ανοιξει?
Μου φαινεται πωs γραφετε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια για να πυροδοτειτε καταστασειs.

44Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 3:55 am

LH


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε κάποιο άλλο μέλος που είχε παρόμοια απαίτηση οι διαχειριστές απάντησαν οτι δεν μπορεί να σβηστεί το θέμα http://forum.eimaimama.gr/t17081-topic επειδή είναι αντικείμενο έρευνας.
Φυσικά και δεν πρέπει να σβηστεί. Η οποιαδήποτε λεπτομέρεια είναι σημαντική.
Μπορεί όμως το θέμα να μην παραμένει σε κοινή θέα. Υπάρχει τρόπος να έχει περιορισμένη πρόσβαση σε συγκεκριμένα άτομα που διεξάγουν την έρευνα. Όπως π.χ. το πριβέ κανάλι των διαχειριστών που υπάρχει σε όλα τα φόρουμ.
Όλους εσάς τους υπόλοιπους (δεν αμφισβητώ την ευαισθησία σας) δεν σας ενοχλεί αυτό;
Δεν συμφωνείτε με αυτά που προτείνω;
Αν ναι γιατί δεν αντιδράτε;

Υ.Γ.1 - Η διαφίμηση στην πρώτη σελίδα του site (όχι του φόρουμ) υπήρχε και πριν και δεν την είχα προσέξει;
Αν όχι, τότε "σε καλή μεριά"
Υ.Γ.2 - Μην βιαστεί καποιος να με κατηγορήσει οτι είμαι από κάποιο ανταγωνιστικό site!

45Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 4:09 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάποια σε προηγούμενο θέμα είχε γράψει ένα πετυχημένο... "Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται"

46Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 4:16 am

LH


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν είναι δυνατόν! Αυτό έχεις να πείς;
Αντε και καλά εγώ είμαι "ξένος δάχτυλος".
Πάνω σε αυτό που λέω υπάρχει κατι που διαφωνείς, κάτι που το θεωρείς λάθος;

47Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 4:22 am

filal


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειναι πλεον ξεκαθαρο οτι οι admin αρεσκονται στην συνεχιση του θεματος και δεν εχουν καμμια προθεση να σταματησουν τον εξευτελισμο του νεκρου βρεφους.

Απευθυνθηκα στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος για να δω αν μπορουν να κανουν αυτοι κατι για να σταματησει εδω αυτη η αηδια. Δυστυχως (οπως το περιμενα αλλωστε), δεν στοιχειοθετειται ποινικο αδικημα. Να ενημερωσω μονο οσους ενδιαφερονται οτι ο αστυνομικος απο την υπηρεσια διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος μου επιβεβαιωσε οτι:
- τα προσωπικα δεδομενα του μωρου (φωτο, ιατρικα συμπτωματα) δοθηκαν με τη συναινεση του κηδεμονα του και μονο αυτος μπορει να ζητησει τη διαγραφη τους, αλλα
- οι admin εχουν την δυνατοτητα να σβησουν την φωτο του μωρου απο το προφιλ της μητερας
- απ' οσο γνωριζει, η υπηρεσια του δεν εχει εντολη να διερευνησει το συγκεκριμενο θεμα και αρα ο ισχυρισμος οτι η φωτο δεν σβηνεται γι' αυτο τον λογο μαλλον δεν ευσταθει. Λεω μαλλον γιατι κρατησε μια μικρη επιφυλαξη για το κατα ποσο η δικη του ενημερωση ειναι πληρης.

Ολα οσα συμβαινουν εδω ειναι τουλαχιστον ανηθικα. Δυστυχως, δεν ειναι ποινικα κολασιμα. Η καλυτερη αντιδραση ολων μας θα ειναι να μειωθει η επισκεψιμοτητα του παροντος φορουμ. Εγω, τουλαχιστον, αυτο προτιθεμαι να κανω.
Ντρεπομαι πολυ, παντως, που ανθρωποι με την ιδιοτητα του γονεα "ασελγουν" σε ενα κορμακι που δεν εχει καν προλαβει να κρυωσει για χαρη μερικων επιπλεον "κλικς" και μερικων εξτρα διαφημισεων που ισως ερθουν. Και οχι, δεν εχω καμμια ορεξη να δω και αλλα θεματα αυτου του φορουμ, οσα ειδα μου φτανουν και μου περισσευουν.

Εχω πληρη επιγνωση των γραφομενων μου και η ip μου ειναι στη διαθεση οποιου ενδιαφερεται. Καλη συνεχεια στην οποια πληροφορηση προσφερετε μεσα απο την ιστοσελιδα σας.

48Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 4:29 am

LH


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
filal έγραψε:
- οι admin εχουν την δυνατοτητα να σβησουν την φωτο του μωρου απο το προφιλ της μητερας

ΟΛΟ το θέμα πρέπει να κατέβει (χωρίς να σβηστεί) κατά την γνώμη μου

Η καλυτερη αντιδραση ολων μας θα ειναι να μειωθει η επισκεψιμοτητα του παροντος φορουμ.

Δεν είναι αυτό το ζητούμενο για μένα. Οσα από τα νέα μέλη παραμείνουν μπορεί να βρούνε πολύτιμες πληροφορίες εδώ μέσα. Πέρα από το ότι θα συνομιλούν με κάποια ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΑ (το εννοώ) άτομα εδώ μέσα

49Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 4:31 am

mpanti84

mpanti84
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια,
ειλικρινά αυτό που γίνεται σε αυτό το site είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ έχω στείλει mail στους υποτιθέμενους admin και δεν έχω λάβει καμία απολύτως απάντηση. Η κακία που υπάρχει εδώ και όλες αυτές οι κοπέλες που υποτίθεται οτι βρίσκονται εδώ για να βοηθήσουν το μόνο που κάνουν επειδή κάποιος μπορει να είναι άσχετος να τον βρίζουν και να του λέτε "ρε ουστ" είναι συμπεριφορά ανθρώπων αυτό; περιμένω μια απάντηση αλλά απο τετοιόυς ανθρώπους τι απάντηση να περιμένεις. Η συμπεριφορά πολλών εδώ μέσα είναι απαράδεκτη και σε καμια περίπτωση δεν αρμόζει σε ένα site με ονομασία "eimaimama" αποχωρώ γιατί μόνο άνθρωποι δεν κυκλοφορούν εδώ μέσα..
υπάρχουν πολύ αξιότιμα και καλύτερα site αλλά κρίμ α γιατί όταν μια νέα μαμά αναζητέι βοηθεία το μόνο που κάνουν είναι να την κοροϊδεύουν οι περισσότεροι και να καταντάνε το θέμα ΑΗΔΙΑ.

50Προς τους admin - Σελίδα 2 Empty Απ: Προς τους admin Παρ Ιαν 25, 2013 4:36 am

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια μην δίνετε άλλο συνέχεια σ'αυτό ή σε παρόμοια θέματα... Το τι κάνουν οι admin είναι δικό τους θέμα... Εμείς οφείλουμε να σεβαστούμε αυτή την ψυχούλα που έφυγε με όποιον τρόπο θεωρούμε ότι αρμόζει... Προσωπικά δεν έχω σκοπό να συμμετέχω άλλο σε τέτοιου είδους συζητήσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις