Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
439 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 439 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

126ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 1:23 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα !! πολυ ωραια τα πραγματακια σου! πω πω πεθαινω! εγω απο πανακια σελτεδακια σαλιαρες,κλπ επειδη στην δικη μας οικογενεια ειναι το πρωτο μιας και η αδερφη μου δεν ειναι παντρεμενη ουτε εχει παιδακια, μου τα κεντανε! (μαμα και θεια)
μεχρι και την hello kitty βρηκαν σχεδιο και κεντησανε! τρελογιαγιαδες!! τι κουδουνιστρες, τι ζαχαρωτα.. και να φανταστειτε η καημενη η μαμα μου ειναι χειρουργημενη κ στα δυο χερια πριν 15 μερες! (τενοντιτιδα βαριας μορφης) πριν βγαλει τα ραμματα αρχισε! οσο για ρουχακια ειναι πραγματικα σαν καινουρια αλλα εχω της βαφτιστήρας μας!

127ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 1:35 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα αν μπορεις να βρεις απο αλλου ειναι οτι καλυτερο! Εννοειται! Αλλα σαν προταση κι αυτα θα βγουν πολυ οικονομικα για τις κοπελες που σκοπευουν να παρουν καινουρια γιατι πραγματικα κι αυτα ειναι σχεδον αχρησιμοποιητα. Καποια μαλιστα δεν ειναι καν φορεμενα.... εχω δυο σετακια αμα δεις που ειναι με τα ταμπλεκια τους, το φορεματακι το ναυτικο ειναι εντελως αφορετο. Το μπουφανακι ειναι Mini raxefsky το αγορασαμε 90 ευρω στις εκπτωσεις και να εχει φορεθει 2 φορες? Οποτε αξιζει πιστευω...

Κατα τα αλλα και μενα η μαμα μου πλεκει και κενταει!!! Κι εχει φτιαξει ουου πολλα πραγματακια της Στελλιτσας μου!

128ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 1:48 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Καλα αν μπορεις να βρεις απο αλλου ειναι οτι καλυτερο! Εννοειται! Αλλα σαν προταση κι αυτα θα βγουν πολυ οικονομικα για τις κοπελες που σκοπευουν να παρουν καινουρια γιατι πραγματικα κι αυτα ειναι σχεδον αχρησιμοποιητα. Καποια μαλιστα δεν ειναι καν φορεμενα.... εχω δυο σετακια αμα δεις που ειναι με τα ταμπλεκια τους, το φορεματακι το ναυτικο ειναι εντελως αφορετο. Το μπουφανακι ειναι Mini raxefsky το αγορασαμε 90 ευρω στις εκπτωσεις και να εχει φορεθει 2 φορες? Οποτε αξιζει πιστευω...

Κατα τα αλλα και μενα η μαμα μου πλεκει και κενταει!!! Κι εχει φτιαξει ουου πολλα πραγματακια της Στελλιτσας μου!
στεφακι τα βλεπω σε οθονη 42'' (βγαλαμε την οθονη του υπολογιστη για να ετοιμασουμε το δωματιο και τον συνδεσαμε στο σαλονι) οποτε βλεπω και την ποιοτητα μια χαρα και το οτι ειναι αφορετα! αλλιως δεν θα μιλαγα! πωπω να φανταστεις οτι εμενα το ροζ δεν μου αρεσε (οταν μεγαλωσα) και τωρα... επαθα μεταλλαξη λεει ο αντρας μου!

129ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 1:50 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
stefy έγραψε:Καλα αν μπορεις να βρεις απο αλλου ειναι οτι καλυτερο! Εννοειται! Αλλα σαν προταση κι αυτα θα βγουν πολυ οικονομικα για τις κοπελες που σκοπευουν να παρουν καινουρια γιατι πραγματικα κι αυτα ειναι σχεδον αχρησιμοποιητα. Καποια μαλιστα δεν ειναι καν φορεμενα.... εχω δυο σετακια αμα δεις που ειναι με τα ταμπλεκια τους, το φορεματακι το ναυτικο ειναι εντελως αφορετο. Το μπουφανακι ειναι Mini raxefsky το αγορασαμε 90 ευρω στις εκπτωσεις και να εχει φορεθει 2 φορες? Οποτε αξιζει πιστευω...

Κατα τα αλλα και μενα η μαμα μου πλεκει και κενταει!!! Κι εχει φτιαξει ουου πολλα πραγματακια της Στελλιτσας μου!
στεφακι τα βλεπω σε οθονη 42'' (βγαλαμε την οθονη του υπολογιστη για να ετοιμασουμε το δωματιο και τον συνδεσαμε στο σαλονι) οποτε βλεπω και την ποιοτητα μια χαρα και το οτι ειναι αφορετα! αλλιως δεν θα μιλαγα! πωπω να φανταστεις οτι εμενα το ροζ δεν μου αρεσε (οταν μεγαλωσα) και τωρα... επαθα μεταλλαξη λεει ο αντρας μου!

Μια απο τα ιδια! Το ροζ ηταν το χρωμα που μισουσα παντα!! Μετα τη κορη αυτο αλλαξε ριζικα... Βεβαια εγω δεν φοραω ποτε ροζ... αλλα της μπουμπουκενιας μου ολα ροζ τα ηθελα! Γι αυτο για τον μπεμπη δεν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε σχεδον τιποτα!

130ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 1:56 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε εγω φοραω ροζ αλλα τωρα πηγα και πηρα παντοφλες ροζ! πω πω να δεις την φατσα του αντρα μου επρεπε! λες και κοιταγε alien!!

131ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 1:59 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τα τελευταια κοριτσια...

1η φωτο φορεματακι με ασορτι καλσονακι...

Μετα καπαρτινουλα...

Μπουφανακι ροζ Mini Raxefsky αγοραμσενο 90 ευρω στις εκπτωσεις φορεμενο 2 φορες...

Παπουτσακια απο αγκαλιας μεχρι και νουμερο 21.

Μαγιουδακια!!

Σεντονακια λικνου!

Καλσονακια με φρου φρου στον πωπο!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

132ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 3:17 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δειτε τα καλυτερα εδω...

http://forum.eimaimama.gr/t17387-topic

133ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 3:21 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καποιακοπελα με ρωτησε αν θα γεννησω στο νοσοκομειο τρικαλων ναι εκει λεω αλλα δεν ξερω πληρωνουμε και εκει κατι αν ξερει καμια εχω ασφαλεια ικα

134ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 5:39 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
el88tse έγραψε:καποιακοπελα με ρωτησε αν θα γεννησω στο νοσοκομειο τρικαλων ναι εκει λεω αλλα δεν ξερω πληρωνουμε και εκει κατι αν ξερει καμια εχω ασφαλεια ικα
εγω σε ρωτησα γιατι ξερω κοπελες απο τρικαλα(οχι προσωπικα,απο το fb) που γεννησαν λαρισα.μενω κα εγω λαρισα και ειπα μηπως συναντηθουμε Very Happy
οσο για το τι πληρωνουμε δεν ξερω τοσες φορες που τα εχουν αλλαξει.

135ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 6:01 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κι από μας κορίτσια μου!

Εμένα γι ατο βαλιτσάκι απ το τηλ που είχα πάρει για τα διαφημιστικά θα μου το φέρουν αύριο το απόγευμα, με πήραν τηλέφωνο!

Στεφυ είναι τρέλα τα πραγματακια της κόρης σου!

Το δωμάτιο μας μένουν ακόμα 2 ρίγες, οπότε θα σας το ανεβάσω αυριο βράδυ για να δείτε τα χρώματα αν καταφέρων να τα αποθανατίσω!

Οσο για τα ψώνια πολύ χαίρομαι που αρχίσαμε όλες τα ψώνια! Στέφυ 3 ευρώ το φορμάκι σου ΄βγήκαν απ το makr n spence r????

136ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 6:02 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γεια σας κι από μας κορίτσια μου!

Εμένα γι ατο βαλιτσάκι απ το τηλ που είχα πάρει για τα διαφημιστικά θα μου το φέρουν αύριο το απόγευμα, με πήραν τηλέφωνο!

Στεφυ είναι τρέλα τα πραγματακια της κόρης σου!

Το δωμάτιο μας μένουν ακόμα 2 ρίγες, οπότε θα σας το ανεβάσω αυριο βράδυ για να δείτε τα χρώματα αν καταφέρων να τα αποθανατίσω!

Οσο για τα ψώνια πολύ χαίρομαι που αρχίσαμε όλες τα ψώνια! Στέφυ 3 ευρώ το φορμάκι σου ΄βγήκαν απ το makr n spence r????

Σ ευχαριστω πολυ Δεσποινακι μου! Ναι πηρα 5αδα με 15 ευρω!!! Απο τα GAP που ειναι ακομη πιο τελεια μου βγηκαν 4 ευρω το ενα... αλλα ειναι...... ΤΕΛΕΙΑ και σε ποιοτητα και σε εμφανιση. Αξιζουν πιστευω.

137ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 11:45 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου! Πάλι Δευτέρα και παλι στο γραφείο... πφφφφ... τι κάνω η δόλια μάνα για τα λεφτα,να δω ως πότε αυτο το μαρτύριο...
Ο μπεμπακος το σκ ηταν ήσυχος τη μέρα και ξεσαλωνε τα βράδια! Αυριο έχουμε και γυναικολόγο απ την μια ανυπομονω να δω το καμάρι μου κι απ την άλλη δεν θέλω να ξανανεβω στην ζυγαριά. Ντρέπομαι μπροστά στους 2 γιατρούς και στον άντρα μου να λεω τα κιλά μου... :-(

138ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 11:50 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου! Πάλι Δευτέρα και παλι στο γραφείο... πφφφφ... τι κάνω η δόλια μάνα για τα λεφτα,να δω ως πότε αυτο το μαρτύριο...
Ο μπεμπακος το σκ ηταν ήσυχος τη μέρα και ξεσαλωνε τα βράδια! Αυριο έχουμε και γυναικολόγο απ την μια ανυπομονω να δω το καμάρι μου κι απ την άλλη δεν θέλω να ξανανεβω στην ζυγαριά. Ντρέπομαι μπροστά στους 2 γιατρούς και στον άντρα μου να λεω τα κιλά μου... :-(

καλημερα κοριτσακι μου και εγω με το ζορι σηκωνομαι να παω στη δουλεια.οσο για τα κιλα σκασιλα σου.και εγω πηγα την παρασκευη και τον τρελανα τον γιατρο.με κοιταγε καλα καλα.

139ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Ιαν 27, 2013 11:53 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική είναι κι ο άντρας σου παρων στο ζύγισμα?

140ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 12:24 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική είναι κι ο άντρας σου παρων στο ζύγισμα?


ναι βεβαια μα με κραζει καθημερινα αλλωστε

141ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 12:45 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κι απο μενα!!! Κι εγω ντρεπομαι που με ζυγιζουν καθε φορα... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

142ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 12:49 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Καλημερα κι απο μενα!!! Κι εγω ντρεπομαι που με ζυγιζουν καθε φορα... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

αντε ρε χαζο και εσυ.γιατι μωρε ντρεπεστε;τα παχη μας τα καλλη μας που λενε.αλλωστε μετα θα τα χασουμε

143ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:07 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Καλημερα κι απο μενα!!! Κι εγω ντρεπομαι που με ζυγιζουν καθε φορα... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

αντε ρε χαζο και εσυ.γιατι μωρε ντρεπεστε;τα παχη μας τα καλλη μας που λενε.αλλωστε μετα θα τα χασουμε

Μαρη μη μιλας εσυ! Πηρες 10 κιλα κι εφτασες τα 60 και χεστηκε η ΦΑΤΜΕ ΣΤΟ ΓΕΝΙΤΖΑΝΗ που λενε!!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ! Να ημουν κι εγω 60 θα πεταγα τη σκουφια μου!!!! Very Happy Very Happy

144ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:18 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Καλημερα κι απο μενα!!! Κι εγω ντρεπομαι που με ζυγιζουν καθε φορα... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

αντε ρε χαζο και εσυ.γιατι μωρε ντρεπεστε;τα παχη μας τα καλλη μας που λενε.αλλωστε μετα θα τα χασουμε

Μαρη μη μιλας εσυ! Πηρες 10 κιλα κι εφτασες τα 60 και χεστηκε η ΦΑΤΜΕ ΣΤΟ ΓΕΝΙΤΖΑΝΗ που λενε!!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ! Να ημουν κι εγω 60 θα πεταγα τη σκουφια μου!!!! Very Happy Very Happy


χαχαχαχαχαχαχα ναι ρε ενταξει εγω εκανα αφετηρια απο λιγα κιλα αλλα δε παυει να ειναι πολλα κιλα για 6 μηνων εγκυος.ακου η φατμε στο γενιτζανη χαχαχαχαχαχα

145ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:19 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

146ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:34 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομη δεν εχω αξιωθει η γαιδουρα να παω να δω το καθισμα αυτοκινητου της chicco

147ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:36 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε ναι βρε Γραμματική!!!! Εφτασες τα 60 και τι έγινε????
Εγώ και δίαιτα να κανα απ τα 60 δεν θα ξεκινουσα!! Φαντάσου τώρα που ξεκίνησα μετά από πολλές καλοκαιρινες ατασθαλίες!!!!!
Βλέπω ότι να ναι ονειρα τελευταία!
Προχθές είδα ότι ο μπέμπης δεν είχε κωλαρακι να κάνει κακα.
Χθες είδα ότι ημουν σε μια συμμορία με τον Σκαρμουτσο τον μαστερσεφ και παίζαμε σε αστυνομική περιπέτεια!! Εάν δείτε πως γίνονται τα σκεπασματα απ τα γυρίσματα μου θα τρομαξετε! Φοβάμαι μην καταπιεζω και το μωρό στον ύπνο μου!!!

148ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:37 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Ε ναι βρε Γραμματική!!!! Εφτασες τα 60 και τι έγινε????
Εγώ και δίαιτα να κανα απ τα 60 δεν θα ξεκινουσα!! Φαντάσου τώρα που ξεκίνησα μετά από πολλές καλοκαιρινες ατασθαλίες!!!!!
Βλέπω ότι να ναι ονειρα τελευταία!
Προχθές είδα ότι ο μπέμπης δεν είχε κωλαρακι να κάνει κακα.
Χθες είδα ότι ημουν σε μια συμμορία με τον Σκαρμουτσο τον μαστερσεφ και παίζαμε σε αστυνομική περιπέτεια!! Εάν δείτε πως γίνονται τα σκεπασματα απ τα γυρίσματα μου θα τρομαξετε! Φοβάμαι μην καταπιεζω και το μωρό στον ύπνο μου!!!

χαχαχαχαχαααχαχαχα δε παιζεσαι.οσο για το μωρο αν δεν γυρνας μπρουμυτα ολα τα αλλα επιτρεπονται

149ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:45 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες!!!

Στέφυ τέλεια τα ρουχαλάκια σου. Την Πέμπτη θα πάω για τη Β΄επιπέδου και θα πάω για τα ψώνια της μπέμπας. Ανάλογα με το τι θα ψωνίσω θα δω το ταμείο μου και θα σου πω μετά. Έχω βάλει κανα 2 στο μάτι.... cyclops

Εγώ έιμαι 1.50 και πριν μείνω έγκυος ήμουν 60 κιλά. Τα είχα δηλαδή τα παραπάνω κιλάκια μου και τα είχα πάρει όλα το τελευταίο καλοκαίρι. Μάλλον αυτός είναι και ο λόγος που έχω πάρει μέχρι τώρα μόνο 4,5 κιλά. Πάντως από κοιλιά φούσκα!!! Μέσα σε μια εβδομάδα είναι εντελώς διαφορετική.
Αυτό που λέτε με τη ζυγαρία συμβαίνει και σε μένα, ο άντρας μου έρχεται από πάνω να δει κ αυτός λες και θα πω ψέματα. Προς το παρόν δε ντρέπομαι. Να δούμε αν αρχίσω να παίρνω τι θα κάνω χαχαχα

150ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Ιαν 28, 2013 1:53 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γραμματικουλα μου μην αγχωνεσαι... εκει θα ειναι το καθισματακι δεν φευγει. Οποτε εχεις χρονο να πας.

Δεσποινακι κι εγω βλεπω πολυ ξεκαρφωτα ονειρα και πολυ εντονα αλλα ευτυχως δεν με πολυ επηρεαζουν. Τα βλεπω σαν σινεμα. Προχθες ειδα οτι ηταν ενας μανιακος δολοφονος ειχε καιθαρισει πολυ κοσμακη σε μια τεραστια παραλια που διαδραμτιζοταν ολο το ονειρο... και ετρεχα να κρυφτω. Σε καποια φαση εβαλε στο ματι τον αντρα μου και οταν καταλαβα οτι τα πραγματα ηταν σκουρα ξυπνησα. Ενιωσα λιγο σφιγμενη την κοιλια μου... Shocked Shocked Shocked Αλλα ολα καλα...

Κακαο μου ευχαριστως οτι θες μου λες.

Ρε κοριτσια μου εστειλε μια κοπελα μηνυμα ομ και θελει αρκετα πραγματακια. Της απαντησα αλλα το μηνυμα μου εχει κολλησει στα εξερχομενα. Τι σημαινει αυτο? Οτι εχει φτασει στο γραμματοκιβωτιο της αλλα δεν το εχει ανοιξει? Ή δεν εχει φυγει καν απο εμενα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις