Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

326ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:04 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!

γιατι να ειναι κακο;απλα τελικα τα κοριτσακια μου φαινεται ειναι πολυ πιο ζωηρα απο τα αγορακια
μωρε λεω μην κάνω τιποτα εγώ κ το ανησυχώ το καημενούλι!

327ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:05 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!

γιατι να ειναι κακο;απλα τελικα τα κοριτσακια μου φαινεται ειναι πολυ πιο ζωηρα απο τα αγορακια
μωρε λεω μην κάνω τιποτα εγώ κ το ανησυχώ το καημενούλι!

οχι βρε απλα ειναι ζωηρουλα.εμενα αλλες μερες δεν σταματαει σχεδον ολη την ημερα αλλες μερες ειναι κουλ .κλωτσαει μεν αλλα πολυ κουλ.εχω ελπιδες με αυτο το παιδι να ειναι τουλαχιστον αυτο ησυχο μωρο

328ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:07 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!

γιατι να ειναι κακο;απλα τελικα τα κοριτσακια μου φαινεται ειναι πολυ πιο ζωηρα απο τα αγορακια
μωρε λεω μην κάνω τιποτα εγώ κ το ανησυχώ το καημενούλι!

οχι βρε απλα ειναι ζωηρουλα.εμενα αλλες μερες δεν σταματαει σχεδον ολη την ημερα αλλες μερες ειναι κουλ .κλωτσαει μεν αλλα πολυ κουλ.εχω ελπιδες με αυτο το παιδι να ειναι τουλαχιστον αυτο ησυχο μωρο
εμένα σταματάει πολύ λίγο σαν pit stop φαντάσου κ πάλι τα ίδια!

329ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:08 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!

γιατι να ειναι κακο;απλα τελικα τα κοριτσακια μου φαινεται ειναι πολυ πιο ζωηρα απο τα αγορακια
μωρε λεω μην κάνω τιποτα εγώ κ το ανησυχώ το καημενούλι!

οχι βρε απλα ειναι ζωηρουλα.εμενα αλλες μερες δεν σταματαει σχεδον ολη την ημερα αλλες μερες ειναι κουλ .κλωτσαει μεν αλλα πολυ κουλ.εχω ελπιδες με αυτο το παιδι να ειναι τουλαχιστον αυτο ησυχο μωρο
εμένα σταματάει πολύ λίγο σαν pit stop φαντάσου κ πάλι τα ίδια!

μια χαρα την βρισκω την περδικα χαχαχαχαχα

330ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:09 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!
γιατι να ειναι κακο καλε?μια χαρα ειναι δηλωνει την παρουσια της.ειχα διαβασει καπου οτι οταν περπαταμε,κανουμε δουλειες το μωρο νανουριζεται και γι αυτο ειναι ησυχο και οταν καθομαστε,ξαπλωνουμε ξεσαλωνουν.
παντως λενε οτι αν ειναι ζωηρα στην κοιλια θ αειναι ησυχα στην αγκαλια.χαζομαρες βεβαια,εγω δεν το πιστευω.πιο παιδι ειναι ησυχο?

331ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:13 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω αυτη με το καροτσάκι μου φαίνεται θα μας αρχίσει τα Γαλλικά στο τέλος!

332ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:14 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:πωπω αυτη με το καροτσάκι μου φαίνεται θα μας αρχίσει τα Γαλλικά στο τέλος!

μπα εγω πιστευω δε θα ξαναμιλησει.αφου εγινε ντου απο παντου ρε συ Very Happy

333ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:15 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!
γιατι να ειναι κακο καλε?μια χαρα ειναι δηλωνει την παρουσια της.ειχα διαβασει καπου οτι οταν περπαταμε,κανουμε δουλειες το μωρο νανουριζεται και γι αυτο ειναι ησυχο και οταν καθομαστε,ξαπλωνουμε ξεσαλωνουν.
παντως λενε οτι αν ειναι ζωηρα στην κοιλια θ αειναι ησυχα στην αγκαλια.χαζομαρες βεβαια,εγω δεν το πιστευω.πιο παιδι ειναι ησυχο?
εμένα το άτιμο το θηλυκό μου τις μπουμπουνάει είτε ειμαι όρθια , είτε ξαπλωμένη, είτε περπατάω είτε κάθομαι! δεν έχει σταματημό!

334ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:16 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:πωπω αυτη με το καροτσάκι μου φαίνεται θα μας αρχίσει τα Γαλλικά στο τέλος!

μπα εγω πιστευω δε θα ξαναμιλησει.αφου εγινε ντου απο παντου ρε συ Very Happy
αυτό να μου πεις!

335ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:17 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
peristeraki έγραψε:κ εχθές μέχρι τη 1 και... αφού σήμερα το πρωί έτσι όπως είχα αγκαλιά τον άντρα μου κ ακούμπαγε η κοιλιά μου στην πλάτη του, πήγα πιο κει γιατί λεω δεν μπορεί θα ξυπνήσει μια ώρα νωρίτερα ο καημένος! μιλάμε συνέχεια κλωτσάει! Γραμματική μου δεν πιστεύω να είναι κακό ε;;;; γιατί εγώ πολύ το χαίρομαι!
γιατι να ειναι κακο καλε?μια χαρα ειναι δηλωνει την παρουσια της.ειχα διαβασει καπου οτι οταν περπαταμε,κανουμε δουλειες το μωρο νανουριζεται και γι αυτο ειναι ησυχο και οταν καθομαστε,ξαπλωνουμε ξεσαλωνουν.
παντως λενε οτι αν ειναι ζωηρα στην κοιλια θ αειναι ησυχα στην αγκαλια.χαζομαρες βεβαια,εγω δεν το πιστευω.πιο παιδι ειναι ησυχο?
εμένα το άτιμο το θηλυκό μου τις μπουμπουνάει είτε ειμαι όρθια , είτε ξαπλωμένη, είτε περπατάω είτε κάθομαι! δεν έχει σταματημό!


χαχαχαχαχα πλακα θα εχει

336ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:17 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:πωπω αυτη με το καροτσάκι μου φαίνεται θα μας αρχίσει τα Γαλλικά στο τέλος!

μπα εγω πιστευω δε θα ξαναμιλησει.αφου εγινε ντου απο παντου ρε συ Very Happy
αυτό να μου πεις!

εκτος και αν ειναι καμια γλωσσοκοπανα με θρασσος φουλ

337ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:18 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααα εγώ γελάω μόνη μου! αμα δεις στον δρόμο καμια φορά κάποια να χαζογελάει! μίλα μου!

338ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:20 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:αααααα εγώ γελάω μόνη μου! αμα δεις στον δρόμο καμια φορά κάποια να χαζογελάει! μίλα μου!

χαχαχαχαχαχαχαχα καλα και εγω αμα θυμηθω κατι γελαω σαν ηλιθια μονη μου ειτε περπατωντας ειτε οδηγωντας.κοινως γεια σας Shocked

339ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:21 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ ευτυχώς που είδα το φαγητό γιατι λίγο ακόμα και θα τρώγαμε μαυρομάτικα κ εμείς! (είδα δίπλα μια δημοσίευση) εμείς βέβαια θα τα τρώγαμε απ'τα δικά μου τα ματακια!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

340ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:22 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:ωχ ευτυχώς που είδα το φαγητό γιατι λίγο ακόμα και θα τρώγαμε μαυρομάτικα κ εμείς! (είδα δίπλα μια δημοσίευση) εμείς βέβαια θα τα τρώγαμε απ'τα δικά μου τα ματακια!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα .τι καλο φτιαχνεις;

341ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:23 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια σας αφήνω να κάνω κ καμιά δουλειά γιατί μετά θέλω ύπνο !!!!!!!!!! αν προλάβω το απόγευμα θα μπω πάλι! τσιου τσιου

342ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:24 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:κοριτσάκια σας αφήνω να κάνω κ καμιά δουλειά γιατί μετά θέλω ύπνο !!!!!!!!!! αν προλάβω το απόγευμα θα μπω πάλι! τσιου τσιου

αντε γεια φιλια

343ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:25 am

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ! ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ!! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ, ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΗ ΜΕ ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ...ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΕΠΑΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΝΕΦΡΟ ΕΙΝΑΙ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΛΙΓΟ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΩ Crying or Very sad ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΑΩ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΜΕΝΟΥ!
ΝΑΝΣΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΔΩ ΤΡΩΓΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 215994 ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ!ΤΙ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΟΣΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΨΩΝΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 417472

344ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:25 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
peristeraki έγραψε:ωχ ευτυχώς που είδα το φαγητό γιατι λίγο ακόμα και θα τρώγαμε μαυρομάτικα κ εμείς! (είδα δίπλα μια δημοσίευση) εμείς βέβαια θα τα τρώγαμε απ'τα δικά μου τα ματακια!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα .τι καλο φτιαχνεις;
ωπ με πρόλαβες! πολύ δύσκολο φαγητό! κοτοπουλάκι στον φούρνο (χωρίς πατάτες) με σαλατα! ασε κουράστηκα πολυ.... τσιου

345ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:41 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμας ξυπνησε η Στελλίτσα γιατι ηθελε να πιει νερακι στις 05:00!!! Με τοσο ιδρωτα ειχε σκασει η καημενουλα. Της βαλαμε θερμομετρο....38,5 η καημενουλα. Της δινουμε σιροπακι... το βγαζει ολο πανω στα ρουχα της... την αλλαζουμε και της ξαναδινουμε. Με αυτα και μ αυτα ξυπνησε για τα καλα. Αρχισε τις μαλαγανιες και να μου λεει "ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ"! Και να μου χαμογελαει πονηρα και να μου δινει φιλακια. Ηθελε να της βαλω dvd να δει το winnie the pooh!!! Τι κανουμε κι εμεις....? Πως να της αρνηθουμε τοσο γλυκα που ζηταγε και ηταν και τοσο ζεστουλα.... σαν μικρη θερμοφορα... 05:00 λοιπον... winnie the pooh κι εμεις...Αφου τελειωσε... την ξαναβαλαμε για υπνο. Ο μπαμπας μας εφυγε κατευθειαν για δουλεια, εγω υποτιθεται οτι ειχα αλλη 1- 1,30 ωριτσα που θα μπορουσα να κοιμηθω. Με το που ξαπλωα ξυπνησε το αλλο παιδι ... Αρχισε ο γιος μεσα στην κοιλια μου τις τουμπες... Δεν μπορεσα να ξανακοιμηθω...

346ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 3:47 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η Πωλινα δίνει ρέστα σήμερα,μπράβο κοριτσακι μου,χαίρομαι να σε διαβάζω!
Εγώ κοντεύω να φάω τα μαλλιά μου απ τους μ@λ@κες στο γραφείο κι αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανα χάπι αναισθησιας στην εγκυμοσυνη μαζί με σίδηρο,άσβεστο κτλπ... Πόσο ανυπομονω να φύγω απ όλο αυτό και να ηρεμήσω σπίτι μου...
Ασβεστίο παίρνετε? εμένα μου γράψε αυτό το μασωμενο! Νομίζω πρέπει να χει 2 ώρες αποσταση με το μαγνησιο ε???

347ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 4:20 am

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Despinaki_86 έγραψε:Η Πωλινα δίνει ρέστα σήμερα,μπράβο κοριτσακι μου,χαίρομαι να σε διαβάζω!
Εγώ κοντεύω να φάω τα μαλλιά μου απ τους μ@λ@κες στο γραφείο κι αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανα χάπι αναισθησιας στην εγκυμοσυνη μαζί με σίδηρο,άσβεστο κτλπ... Πόσο ανυπομονω να φύγω απ όλο αυτό και να ηρεμήσω σπίτι μου...
Ασβεστίο παίρνετε? εμένα μου γράψε αυτό το μασωμενο! Νομίζω πρέπει να χει 2 ώρες αποσταση με το μαγνησιο ε???
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ Η ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟ ΣΟΥ Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ Wink ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΠΟΣΥΜΦΟΡΗΣΗ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ,ΤΟ ΜΑΣΩΜΕΝΟ BODYCALCIN!!ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ 3 ΩΡΕΣ ΑΠ'ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ..ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ...ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΕ 15!ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

348ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 4:37 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια εγώ πλέον πηγαίνω στο Δημόσιο νοσοκομείο του Διδυμοτοίχου είναι μια καταπληκτική γιατρός. Μου κάνει υπέρηχο 20-25 λέπτα, μου τα εξηγεί όλα και μου γράφει εξετάσεις κάθε 20 μέρες. Αφού να φανταστείτε σταμάτησα να πηγαίνω στη γιατρό μου έξω γιατί είμαι τόσο ικανοποιημένη... Never mind άλλου ήθελα να καταλήξω. Όσες φορές ρώτησα για ασβέστιο μου είπαν και οι 2 γιατροί όχι. Τις ρώτησα και μου απάντησαν: Η μια πως το ασβέστιο προκαλεί συσπάσεις και η δεύτερη πως προκαλεί θρόμβωση στο αίμα. Λεω έιναι δυνατόν? Βάζω και μια φίλη μου να ρωτήσει τη δική της γιατρό και της είπε πως εκτός από τα 2 παραπάνω προκαλεί και κολικούς νεφρών. Ολα τα παραπάνω βέβαια σε περίπτωση που έχεις παραπάνω ασβέστιο από αυτό που χρειάζεται ο οργανισμός.
Το έχετε ξανακούσει?

349ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 4:39 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kakao_28 έγραψε:Κορίτσια εγώ πλέον πηγαίνω στο Δημόσιο νοσοκομείο του Διδυμοτοίχου είναι μια καταπληκτική γιατρός. Μου κάνει υπέρηχο 20-25 λέπτα, μου τα εξηγεί όλα και μου γράφει εξετάσεις κάθε 20 μέρες. Αφού να φανταστείτε σταμάτησα να πηγαίνω στη γιατρό μου έξω γιατί είμαι τόσο ικανοποιημένη... Never mind άλλου ήθελα να καταλήξω. Όσες φορές ρώτησα για ασβέστιο μου είπαν και οι 2 γιατροί όχι. Τις ρώτησα και μου απάντησαν: Η μια πως το ασβέστιο προκαλεί συσπάσεις και η δεύτερη πως προκαλεί θρόμβωση στο αίμα. Λεω έιναι δυνατόν? Βάζω και μια φίλη μου να ρωτήσει τη δική της γιατρό και της είπε πως εκτός από τα 2 παραπάνω προκαλεί και κολικούς νεφρών. Ολα τα παραπάνω βέβαια σε περίπτωση που έχεις παραπάνω ασβέστιο από αυτό που χρειάζεται ο οργανισμός.
Το έχετε ξανακούσει?

Εγω επαιρνα στην 1 εγκυμοσινη και παιρνω και τωρα το μασωμενο το calcioral. Για τους κολικους νεφρων μπορω να στο επιβεβαιωσω αυτοπροσωπως γιατι επαθα δυο φορες μετα την 1η εγκυμοσινη...

350ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 4:43 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ είπα να κάνω καμιά δουλειά και γεμίσατε σεντόνια! Λοιπόν, ρούχα στο σύρμα, φασολάκια έτοιμα, έκανα κι ένα μπάνιο, έριξα κι ένα συμμάζεμα και αναμένω το σύζυγο να φάμε. Πεινάαααω! Τακτοποίησα και την αναρρωτική μου με τα τηλέφωνα και τις επιτροπές οπότε είμαστε κομπλέ! 34 μερούλες από αύριο! Άντε να πλησιάζουμε στη γέννα...
Μαρία εγώ παίρνω ασβέστιο από τον τρίτο μήνα μαζί με όλο το πακέτο! Μάλλον ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του!
Δέσποινα υπομονή και κουράγιο! Ξέρω πως είναι να είσαι νε την κοιλιά εκεί και να έχεις και τον καθένα να λέει το κοντό του και το μακρύ του! ΥΠομονή όμως κοριτσάκι. Ενάμισι μήνάκι ακόμη περίπου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις