Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

826ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 3:42 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τουρτιτσα έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω καλα.

Anastazia2801 έγραψε:Καλημερα κοριτσια και εγω μανουλα μαιου στις 14/5 μου εδωσαν ημερομηνια!
γεια σου αναστασια καλως ηρθες στην παρεουλα μας και με το καλο το αντρακι σου.ειπαμε φετος ειναι η χρονια των αγοριων.
εισαι απο αλεξ/πολη??????
εγω απο ενα χωριο της κομοτηνης αλλα ειναι κοντα στην αλεξ/πολη.απο σαπες.
μεχρι τον σεπτεμβρη εμενα και εγω αλεξ/πολη,αλλα μας ηρεθ η μεταθεση και τωρα μενουμε λαρισα.πολυ στεναχωρηθηκα που φυγαμε,μας αρεσε και περνουσαμε ωραια.εδω δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει και οτι περναω καλα.

νανσυ και εσυ απο διδυμοτειχο?δεν το ηξερα.

Nai apo alexandroupoli eimai Smile,Vraio meros oi Sapes i to sapsi opws to lene kapoies fores!kai otan hmoun mikrh mperdeuomoun kai nomiza oti einai ksexwrista hahaha
mi stenaxwriesai 8a sini8iseis siga siga ka8e arxh kai dyskolh lene!
σε ποιον γιατρο θα γεννησεις?

Δεν δεχεσαι πμ ε?
αυτο ειναι ενα θεμα ακομα δεν ειμαι σιγουρη!

827ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 3:46 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anastazia2801 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω καλα.

Anastazia2801 έγραψε:Καλημερα κοριτσια και εγω μανουλα μαιου στις 14/5 μου εδωσαν ημερομηνια!
γεια σου αναστασια καλως ηρθες στην παρεουλα μας και με το καλο το αντρακι σου.ειπαμε φετος ειναι η χρονια των αγοριων.
εισαι απο αλεξ/πολη??????
εγω απο ενα χωριο της κομοτηνης αλλα ειναι κοντα στην αλεξ/πολη.απο σαπες.
μεχρι τον σεπτεμβρη εμενα και εγω αλεξ/πολη,αλλα μας ηρεθ η μεταθεση και τωρα μενουμε λαρισα.πολυ στεναχωρηθηκα που φυγαμε,μας αρεσε και περνουσαμε ωραια.εδω δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει και οτι περναω καλα.

νανσυ και εσυ απο διδυμοτειχο?δεν το ηξερα.

Nai apo alexandroupoli eimai Smile,Vraio meros oi Sapes i to sapsi opws to lene kapoies fores!kai otan hmoun mikrh mperdeuomoun kai nomiza oti einai ksexwrista hahaha
mi stenaxwriesai 8a sini8iseis siga siga ka8e arxh kai dyskolh lene!
σε ποιον γιατρο θα γεννησεις?

Δεν δεχεσαι πμ ε?
αυτο ειναι ενα θεμα ακομα δεν ειμαι σιγουρη!
μου εστειλες πμ?δεχομαι αλλα μαλλον εχω πολλα μαζεμενα.παω να σβησω μερικα.

828ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:00 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τουρτιτσα έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω καλα.

Anastazia2801 έγραψε:Καλημερα κοριτσια και εγω μανουλα μαιου στις 14/5 μου εδωσαν ημερομηνια!
γεια σου αναστασια καλως ηρθες στην παρεουλα μας και με το καλο το αντρακι σου.ειπαμε φετος ειναι η χρονια των αγοριων.
εισαι απο αλεξ/πολη??????
εγω απο ενα χωριο της κομοτηνης αλλα ειναι κοντα στην αλεξ/πολη.απο σαπες.
μεχρι τον σεπτεμβρη εμενα και εγω αλεξ/πολη,αλλα μας ηρεθ η μεταθεση και τωρα μενουμε λαρισα.πολυ στεναχωρηθηκα που φυγαμε,μας αρεσε και περνουσαμε ωραια.εδω δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει και οτι περναω καλα.

νανσυ και εσυ απο διδυμοτειχο?δεν το ηξερα.

Nai apo alexandroupoli eimai Smile,Vraio meros oi Sapes i to sapsi opws to lene kapoies fores!kai otan hmoun mikrh mperdeuomoun kai nomiza oti einai ksexwrista hahaha
mi stenaxwriesai 8a sini8iseis siga siga ka8e arxh kai dyskolh lene!
σε ποιον γιατρο θα γεννησεις?

Δεν δεχεσαι πμ ε?
αυτο ειναι ενα θεμα ακομα δεν ειμαι σιγουρη!
μου εστειλες πμ?δεχομαι αλλα μαλλον εχω πολλα μαζεμενα.παω να σβησω μερικα.

πατησα απαντηση αλλα μου βγαζει αυτο
This or those user(s) do not wish to receive private messages : τουρτιτσα

829ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:03 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επέστρεψα! Στεφ κ εμένα μου έστειλαν! γιούπι!! κ εμενα στο Π.Ν Στεφάκο ο αντρας μου (από Δευτέρα θα γίνει δηλαδη άντρας μου)!

830ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:11 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:επέστρεψα! Στεφ κ εμένα μου έστειλαν! γιούπι!! κ εμενα στο Π.Ν Στεφάκο ο αντρας μου (από Δευτέρα θα γίνει δηλαδη άντρας μου)!

Τι εννοεις θα γινει? Τωρα βγηκε απο τη σχολη?

831ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:18 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:επέστρεψα! Στεφ κ εμένα μου έστειλαν! γιούπι!! κ εμενα στο Π.Ν Στεφάκο ο αντρας μου (από Δευτέρα θα γίνει δηλαδη άντρας μου)!

Τι εννοεις θα γινει? Τωρα βγηκε απο τη σχολη?
οχι βρε, την Δευτέρα θα γίνει άντρας μου! είναι ο πολιτικός! νιάνιαρο θα τον έπαιρνα;; χα χα χα χα ! είναι 14 χρόνια σε υπηρεσία! μπηκε εποπ αρχικά

832ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:21 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:επέστρεψα! Στεφ κ εμένα μου έστειλαν! γιούπι!! κ εμενα στο Π.Ν Στεφάκο ο αντρας μου (από Δευτέρα θα γίνει δηλαδη άντρας μου)!

Τι εννοεις θα γινει? Τωρα βγηκε απο τη σχολη?
οχι βρε, την Δευτέρα θα γίνει άντρας μου! είναι ο πολιτικός! νιάνιαρο θα τον έπαιρνα;; χα χα χα χα ! είναι 14 χρόνια σε υπηρεσία! μπηκε εποπ αρχικά

Μα λεω κι εγω.... ΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧ ! Βλεπω εσενα... 28 ετων... Το χτυπησε το τεκνό λεω το Peristeraki.... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Εμενα ειναι υποπλοιαρχος τωρα.

833ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:27 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:επέστρεψα! Στεφ κ εμένα μου έστειλαν! γιούπι!! κ εμενα στο Π.Ν Στεφάκο ο αντρας μου (από Δευτέρα θα γίνει δηλαδη άντρας μου)!

Τι εννοεις θα γινει? Τωρα βγηκε απο τη σχολη?
οχι βρε, την Δευτέρα θα γίνει άντρας μου! είναι ο πολιτικός! νιάνιαρο θα τον έπαιρνα;; χα χα χα χα ! είναι 14 χρόνια σε υπηρεσία! μπηκε εποπ αρχικά

Μα λεω κι εγω.... ΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧ ! Βλεπω εσενα... 28 ετων... Το χτυπησε το τεκνό λεω το Peristeraki.... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Εμενα ειναι υποπλοιαρχος τωρα.

ε σίγουρα κάπου έχουν συναντηθει στα τόσα χρόνια! εμένα επικελευστής! ο δικός μου εχει γυρίσει κ έναν σκασμό καραβια! τωρα σε κ/φ ευτυχως!

834ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:36 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια μου, καλωσηρθες Αναστασια μου, με το καλο το αντρακι σου..
Μαρια μενω Χαλανδρι κοντα στη σταση μετρο Νομισματοκοπειο κι η παιδιατρος ειναι τρια στενα απο το σπιτι μου..
Αμα σου φαίνεται κοντα μπορεις να ερθεις στη δικη μου, διαφορετικα τη ρωταω..
Γραμματικουλα μου, ναι θα ρωτησω κι για σενα, ρε περαστικα με τα ματακια της η μικρη σου, ειχε κανενας απο σας η ετυχε στη μικρη????
Αναστασια μην ανησυχεις για το μεγεθος του εμβρυου, υπερβολικο τον βρισκω το γιατρο σου...
Πολλες γυναικες στρατιωτικων βλεπω....

835ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 4:49 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για να πω την αληθεια πλεον δεν ανησηχω για το βαρος του χαλαρωσα πραγματικα απο τις απαντησεις των κοριτσιων και ρωτησα και ενα γιατρο ακομα οποτε ειμαι οκ!
Ευχαριστωωωωωωωωω!

836ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:05 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ανατσασια για στειλε τωρα.
οντως κοριτσια πολλες γυναικες στρατιωτικων μαζευτηκαμε.στεφυ δεν το ηξερα οτι ειναι και ο αντρας σου.εσεις ομως στο ναυτικο δεν εχετε πολλες μεταθεσεις,ετσι δεν ειναι?

837ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:08 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:ανατσασια για στειλε τωρα.
οντως κοριτσια πολλες γυναικες στρατιωτικων μαζευτηκαμε.στεφυ δεν το ηξερα οτι ειναι και ο αντρας σου.εσεις ομως στο ναυτικο δεν εχετε πολλες μεταθεσεις,ετσι δεν ειναι?

Οχι, εμενα εχει πολλα ταξιδια. Η βαση του ειναι εδω. Αλλα αν επαιρνε καποια μεταθεση Κρητη...(να το ζηταγε εκεινος) με 3 παιδια θα μπορουσαμε να μεινουμε εκει 10 χρονια κι αυτο ειναι κατι που θα το θελαμε πολυ. Αλλα τωρα δεν αξιζει γιατι μπορουμε να κατσουμε απο 1-2 χρονια το πολυ αν παμε....

838ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:09 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου, καλωσηρθες Αναστασια μου, με το καλο το αντρακι σου..
Μαρια μενω Χαλανδρι κοντα στη σταση μετρο Νομισματοκοπειο κι η παιδιατρος ειναι τρια στενα απο το σπιτι μου..
Αμα σου φαίνεται κοντα μπορεις να ερθεις στη δικη μου, διαφορετικα τη ρωταω..
Γραμματικουλα μου, ναι θα ρωτησω κι για σενα, ρε περαστικα με τα ματακια της η μικρη σου, ειχε κανενας απο σας η ετυχε στη μικρη????
Αναστασια μην ανησυχεις για το μεγεθος του εμβρυου, υπερβολικο τον βρισκω το γιατρο σου...
Πολλες γυναικες στρατιωτικων βλεπω....

δεν εχουμε βρει κανεναν στο κοντινο οικογενειακο περιβαλλον με υπερμετρωπια.ο αντρας μου εχει μυωπια.

839ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:11 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τουρτιτσα έγραψε:ανατσασια για στειλε τωρα.
οντως κοριτσια πολλες γυναικες στρατιωτικων μαζευτηκαμε.στεφυ δεν το ηξερα οτι ειναι και ο αντρας σου.εσεις ομως στο ναυτικο δεν εχετε πολλες μεταθεσεις,ετσι δεν ειναι?

naiiiiiii

840ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:18 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια παω για ύπνο! τσιου τσιου

841ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:26 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο... για να γελασουμε....


Μία συγκριτική μελέτη της συμπεριφοράς ανδρών-γυναικών στο σούπερ-μάρκετ

Γυναίκες:

Προσπαθούν να παρκάρουν

Παίρνουν ένα καροτσάκι.

Το γεμίζουν με χρήσιμα πράγματα σε χρόνο ρεκόρ.

Βάζουν τα ψώνια στις σακούλες με απόλυτα λογικό τρόπο (ό,τι είναι για το ψυγείο σε μία σακούλα, τα λαχανικά σε άλλη κλπ)

Πληρώνουν.

Γυρίζουν στο σπίτι

Αδειάζουν τις σακούλες και τακτοποιούν τα ψώνια.

Άνδρες:

Παρκάρουν.

Μπαίνουν στο σούπερ-μάρκετ...

Ξαναβγαίνουν για να πάρουν καροτσάκι

Αντιλαμβάνονται ότι δεν έχουν κέρμα.

Πηγαίνουν στο περίπτερο να κάνουν ψιλά

Βρίσκουν ευκαιρία και διαβάζουν το Φίλαθλο (σε σπάνιες κλινικές περιπτώσεις την ημερησία και τον επενδυτή)

Παίρνουν το καροτσάκι.

Κάνουν όλες τις πιθανές διαδρομές στο σούπερ-μάρκετ (κατά μήκος, κατά πλάτος και διαγώνια)

Τελικά αγοράζουν ένα ζευγάρι κάλτσες, 2 κατεψυγμένες πίτσες, φιστίκια, λουκάνικα, μπύρες και ένα κόμικς.

Δεν ασχολούνται με άχρηστα πράγματα όπως βούτυρο, γάλα, γιαούρτι, απορρυπαντικό και λοιπές αηδίες

Πηγαίνουν στο ταμείο με την πιο ξανθιά και... εννοείται πιο αργή ταμία

Βάζουν στη σακούλα τις πίτσες μαζί με τις κάλτσες και το κόμικς.

Γυρίζουν σπίτι

Βάζουν τις σακούλες σ' ένα τραπέζι (ίσως πάλι νομίζουν ότι τα ψώνια θα βαρεθούν και θα βγουν μόνα τους).

Βάζουν όμως τις μπύρες στο ψυγείο (μα για τι τους περάσατε... για άσχετουςWink

Την πέφτουν στον καναπέ με το κόμικς και τα φιστίκια και περιμένουν να κρυώσουν οι μπύρες

842ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:30 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Τι ονειρεύεται ένας άντρας να ακούσει από τις γυναίκες...


1. Αγάπη μου είσαι σίγουρος ότι ήπιες αρκετά? Μήπως πρέπει να πιεις μία μπύρα ακόμη?

2. Καλά, τι γ*μάτη κλανιά ήταν αυτή? Ρίξε άλλη μία!!

3. Αποφάσισα ότι δεν θα φοράω πλέον ρούχα μέσα στο σπίτι.

4. Πάω μια στιγμή να φτιάξω τη πόρτα που χάλασε.

5. Μα καλά, δεν σε περιμένουν οι φίλοι σου να πάτε για μπύρες και κανένα γκομενάκι? Τι κάθεσαι εδώ?

6. Το ξέρω ότι είναι κάπως σφιχτά τα... οπίσθιά μου, αλλά δεν το δοκιμάζουμε άλλη μια φορά?

7. Είσαι τόσο sexy όταν είσαι πιωμένος!

8. Ε, σιγά, και του χρόνου θα έχω γενέθλια, φυσικά και να πάς σήμερα γήπεδο με τα παιδιά...το ρωτάς??

9. Αχ, βαριέμαι, δεν έχω και τίποτα να κάνω, ας σου πάρω μία π**α....

10. Αφού αγάπη μου εγώ κερδίζω αρκετά χρήματα, σταμάτα να δουλεύεις!

11. Αχ, μωρό μου, αυτό πρέπει να το δεις... μόλις βγήκε η νοστιμούλα κόρη του γείτονα στο μπαλκόνι, και δεν φοράει σχεδόν τίποτα... δεν είναι πολύ πρόστυχη?

12. Όχι, όχι, θα το πάω απλά στο συνεργείο, γιατί θέλει λάδια.

13. Λοιπόν, λέω σήμερα να νοικιάσουμε μια τσόντα, να πάρουμε και ένα κασόνι μπύρες, και να φωνάξω και την κολλητή μου που χαλβαδιάζεις τόσο καιρό, να κάνουμε στο σπίτι ένα τρίο.

14. 'Ασε τώρα τον άγιο Βαλεντίνο, και πάρε μου άμα θες για δώρο ένα διαρκείας για τον Γαύρο/Βάζελο/ΑΕΚ κτλ.

15. Αγάπη μου ξεκίνησα γιόγκα για να τα καταφέρω να βάζω σωστά τα πόδια μου πίσω από το κεφάλι!

16. Φυσικά και δε με πειράζει που ξέχασες το καπάκι της τουαλέτας κατω...

17. Πάω να μαγειρέψω κάτι.. Δε παίζεις λίγο με το Playstation όσο θα είμαι στη κουζίνα..?

843ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:31 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχααχαχαχαχαχαχαχα καλο
τα ψωνια παντως εγω στην σακουλα τα βαζω με ταξη και.
ο αντρας μου λες να κανει τοση ωρα να γυρισει για ολα αυτα?τις σακουλες παντως τις αφηνει στο πατωμα.τις μπυρες ομως παντα στο ψυγειο

844ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:37 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:

Τι ονειρεύεται ένας άντρας να ακούσει από τις γυναίκες...


1. Αγάπη μου είσαι σίγουρος ότι ήπιες αρκετά? Μήπως πρέπει να πιεις μία μπύρα ακόμη?

2. Καλά, τι γ*μάτη κλανιά ήταν αυτή? Ρίξε άλλη μία!!

3. Αποφάσισα ότι δεν θα φοράω πλέον ρούχα μέσα στο σπίτι.

4. Πάω μια στιγμή να φτιάξω τη πόρτα που χάλασε.

5. Μα καλά, δεν σε περιμένουν οι φίλοι σου να πάτε για μπύρες και κανένα γκομενάκι? Τι κάθεσαι εδώ?

6. Το ξέρω ότι είναι κάπως σφιχτά τα... οπίσθιά μου, αλλά δεν το δοκιμάζουμε άλλη μια φορά?

7. Είσαι τόσο sexy όταν είσαι πιωμένος!

8. Ε, σιγά, και του χρόνου θα έχω γενέθλια, φυσικά και να πάς σήμερα γήπεδο με τα παιδιά...το ρωτάς??

9. Αχ, βαριέμαι, δεν έχω και τίποτα να κάνω, ας σου πάρω μία π**α....

10. Αφού αγάπη μου εγώ κερδίζω αρκετά χρήματα, σταμάτα να δουλεύεις!

11. Αχ, μωρό μου, αυτό πρέπει να το δεις... μόλις βγήκε η νοστιμούλα κόρη του γείτονα στο μπαλκόνι, και δεν φοράει σχεδόν τίποτα... δεν είναι πολύ πρόστυχη?

12. Όχι, όχι, θα το πάω απλά στο συνεργείο, γιατί θέλει λάδια.

13. Λοιπόν, λέω σήμερα να νοικιάσουμε μια τσόντα, να πάρουμε και ένα κασόνι μπύρες, και να φωνάξω και την κολλητή μου που χαλβαδιάζεις τόσο καιρό, να κάνουμε στο σπίτι ένα τρίο.

14. 'Ασε τώρα τον άγιο Βαλεντίνο, και πάρε μου άμα θες για δώρο ένα διαρκείας για τον Γαύρο/Βάζελο/ΑΕΚ κτλ.

15. Αγάπη μου ξεκίνησα γιόγκα για να τα καταφέρω να βάζω σωστά τα πόδια μου πίσω από το κεφάλι!

16. Φυσικά και δε με πειράζει που ξέχασες το καπάκι της τουαλέτας κατω...

17. Πάω να μαγειρέψω κάτι.. Δε παίζεις λίγο με το Playstation όσο θα είμαι στη κουζίνα..?

χαχαχαχχαχα πολυ θα θελαν να τα ακουσουν!

845ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:40 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οντως... με μερικα ειδικα πολυ γελασα... ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ... "Μωρο μου.... δεν εχω τι να κανω.... να σου παρω μια π..πα"????? ΧΑΧΑΧΑΧχ δεν θα το ελεγα ΠΟΤΕ ομως!!!! Αλλα ο αντρας μου και τι δεν θα εδινε να το ακουσει αυτο!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

846ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:48 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="stefy"]
τουρτιτσα έγραψε:ανατσασια για στειλε τωρα.
οντως κοριτσια πολλες γυναικες στρατιωτικων μαζευτηκαμε.στεφυ δεν το ηξερα οτι ειναι και ο αντρας σου.εσεις ομως στο ναυτικο δεν εχετε πολλες μεταθεσεις,ετσι δεν ειναι?

Οχι, εμενα εχει πολλα ταξιδια. Η βαση του ειναι εδω. Αλλα αν επαιρνε καποια μεταθεση Κρητη...(να το ζηταγε εκεινος) με 3 παιδια θα μπορουσαμε να μεινουμε εκει 10 χρονια κι αυτο ειναι κατι που θα το θελαμε πολυ. Αλλα τωρα δεν αξιζει γιατι μπορουμε να κατσουμε απο 1-2 χρονια το πολυ αν παμε.... [/quot
ΣΤΕΦΗ ΜΟΥ ΕΛΑΤΕ ΚΡΗΤΗ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ!!!!!

847ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:54 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="xrisili"]
stefy έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:ανατσασια για στειλε τωρα.
οντως κοριτσια πολλες γυναικες στρατιωτικων μαζευτηκαμε.στεφυ δεν το ηξερα οτι ειναι και ο αντρας σου.εσεις ομως στο ναυτικο δεν εχετε πολλες μεταθεσεις,ετσι δεν ειναι?

Οχι, εμενα εχει πολλα ταξιδια. Η βαση του ειναι εδω. Αλλα αν επαιρνε καποια μεταθεση Κρητη...(να το ζηταγε εκεινος) με 3 παιδια θα μπορουσαμε να μεινουμε εκει 10 χρονια κι αυτο ειναι κατι που θα το θελαμε πολυ. Αλλα τωρα δεν αξιζει γιατι μπορουμε να κατσουμε απο 1-2 χρονια το πολυ αν παμε.... [/quot
ΣΤΕΦΗ ΜΟΥ ΕΛΑΤΕ ΚΡΗΤΗ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ!!!!!

Αχ και τι δεν θα δινα να ερθουμε Κρητη...Εχω βαφτισει και ενα αγορακι απο τα Χανια! Εναν Μανουσο! την λατρευω την Κρητη... Αλλα... αν κανουμε 3ο παιδι... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

848ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 5:55 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στέφη πολύ ωραία! Μερικά είναι όντως πολύ πετυχημένα και νομίζω ότι σχεδόν κανένα δεν θα ακούσουν από το στόμα μας! Χα,χα,χα!

849ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 6:22 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Οντως... με μερικα ειδικα πολυ γελασα... ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ... "Μωρο μου.... δεν εχω τι να κανω.... να σου παρω μια π..πα"????? ΧΑΧΑΧΑΧχ δεν θα το ελεγα ΠΟΤΕ ομως!!!! Αλλα ο αντρας μου και τι δεν θα εδινε να το ακουσει αυτο!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

και οχι μονο ο δικος σου.

850ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Φεβ 05, 2013 6:23 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οντως Στεφυ πολυ γελασα, ειδικα με το τριο, κι την κλανια....

Απο Κρήτη εισαι Χρυσα;;; Που μένεις, ο αντρας μου ειναι απο ενα χωριο κοντα στα Ανωγεια, καθε Πασχα, καλοκαιρι ειμαστε εκει..
Οντως Στεφυ τα Χανια μου αρεσουν κι εμενα πιο πολυ απο Ηρακλειο, αλλα για μονιμα θα προτιμουσα Ηρακλειο, στα Χανια δεν υπαρχει ψυχη το Χειμωνα....

Γραμματικη, κριμα ρε παιδι μου, ταλαιπωρειτε το κουτσουνι σου κι εμενα εχει μυωπια ο αντρας μου , λιγο βεβαια, ευχομαι τα παιδια μου να παρουν απο μενα που βλεπω πολυ καλα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις