Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

926ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 2:47 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα.πηγ ανα παρω την μεγαλη απο το σχολειο.ελπιζω να μην κανω κακο που περπαταω εστω και σιγα σιγα

927ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 2:50 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
voula1980 έγραψε:Καλημερα κοριτσια, ασε σημερα ξυπνησα με πανικο, πηγαψ τουαλετα στις εξιμιση το πρωι , σκουπθστηκα κι στο χαρτι ειδα μια μικρη ξηλιδα αιμα, κοκκινο ζωηρο, τρελαθηκα, ξυπναω τον αντρα μου, παιρνω τη μαμα μου ηρθε σε μιση ωρα με ταξι, παιρνω κι τη μαια μου, μου λεει κατευθειαν στο ιασω, μου καναν υπεροχο , ευτυχως ολα καλα, το μωρο ειναι τελειο, εχει φτασει 725γρ,μου εκανε κολπικο υπερηχο, το χειροτερο μου, για να δει τραχηλο, αλλα κι αυτος ειναι ψηλα κι κλειστος..
Δεν μου βρηκε κατι ανησυχητικο, μαλλον επιφανειακο θα ηταν, η αληθεια ειναι οτι ξυριστικα χτες, αλλα με κοιταξε ο αντρας μου δεν ειδε κατι εξωτερικα..
Τελοσπαντων ηρεμησα πολυ, αλλα ρε κοριτσια στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα τιποτα απο αυτα τα θεματα...

Γραμματικουλα, αν θυμαμαι καλα σημερα εχεις γενεθλια ε???? Να τα εκατοστησεις, με το καλο το μωρακι σου...

Δεσποινουλα καλοριζικα τα πραγματακια, Μαρια, καλα αποτελεσματα...

Τέλος καλό όλα καλά κορίτσι...αλλά και εγώ θα είχα πεθάνει απο το άγχος...
εγω ξέρεις τι παθαίνω καμία φορά? ας πουμε δεν ακούω το μωρό για πολλές ώρες και φοβάμαι μην έχει πάθει τίποτα...λογικά δεν θα βλέπεις αίμα πχ? κάνω κακές σκέψεις κάποιες φορές ρε γαμώτο και φοβάμαι πολύ!!!

928ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 2:54 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά αυτό που μας πιάνει όταν δεν τα ακούμε είναι μάλλον κοινό για όλες! Ο πανικός και η καταστροφή έρχεται! Χαχαχα! Γεωργία προσεχτικα κοριτσάκι μου και να μην κουράζεσαι!

929ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 2:56 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrisili έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλημερα κοριτσια, ασε σημερα ξυπνησα με πανικο, πηγαψ τουαλετα στις εξιμιση το πρωι , σκουπθστηκα κι στο χαρτι ειδα μια μικρη ξηλιδα αιμα, κοκκινο ζωηρο, τρελαθηκα, ξυπναω τον αντρα μου, παιρνω τη μαμα μου ηρθε σε μιση ωρα με ταξι, παιρνω κι τη μαια μου, μου λεει κατευθειαν στο ιασω, μου καναν υπεροχο , ευτυχως ολα καλα, το μωρο ειναι τελειο, εχει φτασει 725γρ,μου εκανε κολπικο υπερηχο, το χειροτερο μου, για να δει τραχηλο, αλλα κι αυτος ειναι ψηλα κι κλειστος..
Δεν μου βρηκε κατι ανησυχητικο, μαλλον επιφανειακο θα ηταν, η αληθεια ειναι οτι ξυριστικα χτες, αλλα με κοιταξε ο αντρας μου δεν ειδε κατι εξωτερικα..
Τελοσπαντων ηρεμησα πολυ, αλλα ρε κοριτσια στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα τιποτα απο αυτα τα θεματα...

Γραμματικουλα, αν θυμαμαι καλα σημερα εχεις γενεθλια ε???? Να τα εκατοστησεις, με το καλο το μωρακι σου...

Δεσποινουλα καλοριζικα τα πραγματακια, Μαρια, καλα αποτελεσματα...

Τέλος καλό όλα καλά κορίτσι...αλλά και εγώ θα είχα πεθάνει απο το άγχος...
εγω ξέρεις τι παθαίνω καμία φορά? ας πουμε δεν ακούω το μωρό για πολλές ώρες και φοβάμαι μην έχει πάθει τίποτα...λογικά δεν θα βλέπεις αίμα πχ? κάνω κακές σκέψεις κάποιες φορές ρε γαμώτο και φοβάμαι πολύ!!!

και εγω σε αυτην την εγκυμοσυνη δεν εχω και πολυ θετικες σκεψεις.ισως γιατι πολλοι δεν χαρηκαν με αυτην την εγκυμοσυνη.προσπαθω να τις διωχνω αλλα ερχονται παλι οι ατιμες.

930ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 2:56 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Παντως σε αυτην την εγκυμοσινη εχω μαζεψει περισσοτερο Free Staff απο την 1η!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μπουρδιτσες ειναι.. αλλα το ποσο χαιρομαι με τα δωρεαν πραγματακια δεν λεγεται! Σαν μικρο παιδακι!! Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy

μου απάντησαν!!! και απο την ΜΑΜ και απο άλλες εταιρίες...χαίρομαι!!!
ευχαριστώ ρε κορίτσια!!!σίγουρα δεν θα χρειαστώ πιπίλες και μπουκάλια!!!!
Στέφη μου κοιτάζω τα πραγματάκια που θα πάρω απο σένα και ανυπομονώ είναι τέλεια και πολύ προσεγμένα...!!!

931ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 2:59 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:
xrisili έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλημερα κοριτσια, ασε σημερα ξυπνησα με πανικο, πηγαψ τουαλετα στις εξιμιση το πρωι , σκουπθστηκα κι στο χαρτι ειδα μια μικρη ξηλιδα αιμα, κοκκινο ζωηρο, τρελαθηκα, ξυπναω τον αντρα μου, παιρνω τη μαμα μου ηρθε σε μιση ωρα με ταξι, παιρνω κι τη μαια μου, μου λεει κατευθειαν στο ιασω, μου καναν υπεροχο , ευτυχως ολα καλα, το μωρο ειναι τελειο, εχει φτασει 725γρ,μου εκανε κολπικο υπερηχο, το χειροτερο μου, για να δει τραχηλο, αλλα κι αυτος ειναι ψηλα κι κλειστος..
Δεν μου βρηκε κατι ανησυχητικο, μαλλον επιφανειακο θα ηταν, η αληθεια ειναι οτι ξυριστικα χτες, αλλα με κοιταξε ο αντρας μου δεν ειδε κατι εξωτερικα..
Τελοσπαντων ηρεμησα πολυ, αλλα ρε κοριτσια στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα τιποτα απο αυτα τα θεματα...

Γραμματικουλα, αν θυμαμαι καλα σημερα εχεις γενεθλια ε???? Να τα εκατοστησεις, με το καλο το μωρακι σου...

Δεσποινουλα καλοριζικα τα πραγματακια, Μαρια, καλα αποτελεσματα...

Τέλος καλό όλα καλά κορίτσι...αλλά και εγώ θα είχα πεθάνει απο το άγχος...
εγω ξέρεις τι παθαίνω καμία φορά? ας πουμε δεν ακούω το μωρό για πολλές ώρες και φοβάμαι μην έχει πάθει τίποτα...λογικά δεν θα βλέπεις αίμα πχ? κάνω κακές σκέψεις κάποιες φορές ρε γαμώτο και φοβάμαι πολύ!!!

και εγω σε αυτην την εγκυμοσυνη δεν εχω και πολυ θετικες σκεψεις.ισως γιατι πολλοι δεν χαρηκαν με αυτην την εγκυμοσυνη.προσπαθω να τις διωχνω αλλα ερχονται παλι οι ατιμες.

ποιός δεν χάρηκε??και εγω μέχρι τον 3ο πέρασα δύσκολα ήμουν σε δημόσιο νοσ. αρχικά και μου βρήκαν κονδυλώματα και μου έλεγαν έχεις καρκίνο και θα σου κάνουμε αφαίρεση οργάνων αν προχωρήσει και βλακείες.. είχα μπλέξει με εναν τρελό..που αυτός ήθελε το φακελάκι μάλλον...μετά πήγα έξω στον γιατρό μου και όλα μια χαρά..απο τότε μια χαρά...

932ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:05 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:
stefy έγραψε:Παντως σε αυτην την εγκυμοσινη εχω μαζεψει περισσοτερο Free Staff απο την 1η!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μπουρδιτσες ειναι.. αλλα το ποσο χαιρομαι με τα δωρεαν πραγματακια δεν λεγεται! Σαν μικρο παιδακι!! Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy

μου απάντησαν!!! και απο την ΜΑΜ και απο άλλες εταιρίες...χαίρομαι!!!
ευχαριστώ ρε κορίτσια!!!σίγουρα δεν θα χρειαστώ πιπίλες και μπουκάλια!!!!
Στέφη μου κοιτάζω τα πραγματάκια που θα πάρω απο σένα και ανυπομονώ είναι τέλεια και πολύ προσεγμένα...!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994

933ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:16 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω εχω μαζεψει σιγα σιγα αρκετα πραγματακαι του μπεμπη και πολυ χαιρομαι. Εχθες ξεχωρισα τα βρεφικα παιχνιδακια! Τα εβαλα σε μια ακρη και οταν πλυθουν τα ρουχαλακια θα πλυθουν κι αυτα!!! Κουδουνιστρουλες... μασητικα... !!! Σκεφτομαι οτι πρεπει να του παρω και παιχνιδακι για την νυχτα με φωτακι και μουσικουλα. Ειχα ενα της Στελιτσας μου και το δανεισα σε μια κοπελα με την οποια τωρα δεν μιλαμε... Crying or Very sad Και να ταν μονο αυτο που της ειχα δωσει για το κοριτσακι της ... Η αχαριστια ειναι ασχημο πραγμα... τελοσπαντων...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefy στις Τετ Φεβ 06, 2013 3:17 am, 1 φορά

934ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:17 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Μαρία κι Αναστασια δεν σας ζηλεύω καθολου για την γλυκόζη!! Τα είχα δει όλα όταν την ήπια. Χειρότερο δεν εχω!!!
Μου φεράν τα πράγματα απ τη Μαμ είναι ένα μπιμπερό 160ml άσπρο μπεζ και μια πιπίλα για 0-3 στα ίδια χρώματα!! Πολύ όμορφα και τα 2!! Κ κάτι έντυπα!!

Το μπιμπερο ειναι πλαστικο η γυαλινο???

Κοριτσια στην brands galaxy εχει καμπανια ο Aslanis και η Pierre Cardin σε βρεφικα ηδη! Σεντονακια, κουβερτουλες , τσαντες αλλαγης, σελτεδακια, πετσετουλες!!! Αξιζει να ριεξετε μια ματια! Εγω πηρα 2 σελτεδακια Aslanis 11 ευρω! Αν καποια κοπελα δεν ειναι μελος της brands galaxy και θελει να γινει να μου στειλε με πμ το email της να της στειλω προσκληση!!! Ειναι τελεια!!! 11 ευρω μονο για 2 σελτεδακια και μαλιστα Aslanis? Τοσο τα βρηκα στα Jumbo! Στα Ηρα δεν το συζητω... εχουν 15-20 το ενα...

Στεφυ πλαστικο είναι το μπιμπερό!
Κι εγώ θέλω προσκληση αν μπορείς! desp_petra@hotmail.com είναι!!!

935ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:19 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Μαρία κι Αναστασια δεν σας ζηλεύω καθολου για την γλυκόζη!! Τα είχα δει όλα όταν την ήπια. Χειρότερο δεν εχω!!!
Μου φεράν τα πράγματα απ τη Μαμ είναι ένα μπιμπερό 160ml άσπρο μπεζ και μια πιπίλα για 0-3 στα ίδια χρώματα!! Πολύ όμορφα και τα 2!! Κ κάτι έντυπα!!

Το μπιμπερο ειναι πλαστικο η γυαλινο???

Κοριτσια στην brands galaxy εχει καμπανια ο Aslanis και η Pierre Cardin σε βρεφικα ηδη! Σεντονακια, κουβερτουλες , τσαντες αλλαγης, σελτεδακια, πετσετουλες!!! Αξιζει να ριεξετε μια ματια! Εγω πηρα 2 σελτεδακια Aslanis 11 ευρω! Αν καποια κοπελα δεν ειναι μελος της brands galaxy και θελει να γινει να μου στειλε με πμ το email της να της στειλω προσκληση!!! Ειναι τελεια!!! 11 ευρω μονο για 2 σελτεδακια και μαλιστα Aslanis? Τοσο τα βρηκα στα Jumbo! Στα Ηρα δεν το συζητω... εχουν 15-20 το ενα...

Στεφυ πλαστικο είναι το μπιμπερό!
Κι εγώ θέλω προσκληση αν μπορείς! desp_petra@hotmail.com είναι!!!


Σου εστειλα Δεσποινακι! Να πας να δεις αυτα που λεω του Aslani!!!

936ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:21 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:Εχθες μου ηρθε κ εμενα το βαλιτσακι της care direct!!! Ειχε μεσα μπιμπερο, πιπιλα, επιθεματα στηθους κ δειγματακια απο κρεμουλες για μενα κ το μωρακι!! Ααα κ εναν οδηγο εγκυμοσυνης!!!!
Πηγα χθες στο μολ κ πηραμε εσωρουχακια για το μπεμπουλι κ σεντονακια ενα σετ για το μπανακι κ αλλα τετοια κ πληρωσαμε 180€... Πω πω ποσα λεφτα βρε κοριτσια!!! Αλλα ετσι λιγα λιγα μπας κ δε μας φανουν τοσο....!!!
Ειδα στο carpisa κ ενα βαλιτσακι βεραμαν( Δεσποινακι εσενα θυμηθηκα) πολυ ωραιο κ πρακτικο!! Θα το παρουμε για το μαιευτηριο κ μετα θα μεινει για τον μπεμπουλι!!!!!!

Μεγεια σας Μαρακι!!!! Εμένα το βαλιτσακι δεν είχε μπιμπερό και πιπίλα δεν παίζω!!!! χαχαχαχα! Βεραμαν σετ περιποιησης nuvita του πήρα κι εγώ χθες! Και αποστειρωτη,βάση για πορτ μπεμπε και υπόστρωμα λατεξ όλα μαζί 80 ευρώ!!

937ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:26 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Εχθες μου ηρθε κ εμενα το βαλιτσακι της care direct!!! Ειχε μεσα μπιμπερο, πιπιλα, επιθεματα στηθους κ δειγματακια απο κρεμουλες για μενα κ το μωρακι!! Ααα κ εναν οδηγο εγκυμοσυνης!!!!
Πηγα χθες στο μολ κ πηραμε εσωρουχακια για το μπεμπουλι κ σεντονακια ενα σετ για το μπανακι κ αλλα τετοια κ πληρωσαμε 180€... Πω πω ποσα λεφτα βρε κοριτσια!!! Αλλα ετσι λιγα λιγα μπας κ δε μας φανουν τοσο....!!!
Ειδα στο carpisa κ ενα βαλιτσακι βεραμαν( Δεσποινακι εσενα θυμηθηκα) πολυ ωραιο κ πρακτικο!! Θα το παρουμε για το μαιευτηριο κ μετα θα μεινει για τον μπεμπουλι!!!!!!

Μεγεια σας Μαρακι!!!! Εμένα το βαλιτσακι δεν είχε μπιμπερό και πιπίλα δεν παίζω!!!! χαχαχαχα! Βεραμαν σετ περιποιησης nuvita του πήρα κι εγώ χθες! Και αποστειρωτη,βάση για πορτ μπεμπε και υπόστρωμα λατεξ όλα μαζί 80 ευρώ!!

Και μενα το βαλιτσακι της Στελλίτσας μου παλια ειχε εντελως αλλα πραγματακια... Τωρα εχω αγωνια!!! Εμενα θα εχει μπιμπερο??????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αποστειρωτη τελικα Δεσποινα ποιον πηρες?

938ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:28 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Κι εγω εχω μαζεψει σιγα σιγα αρκετα πραγματακαι του μπεμπη και πολυ χαιρομαι. Εχθες ξεχωρισα τα βρεφικα παιχνιδακια! Τα εβαλα σε μια ακρη και οταν πλυθουν τα ρουχαλακια θα πλυθουν κι αυτα!!! Κουδουνιστρουλες... μασητικα... !!! Σκεφτομαι οτι πρεπει να του παρω και παιχνιδακι για την νυχτα με φωτακι και μουσικουλα. Ειχα ενα της Στελιτσας μου και το δανεισα σε μια κοπελα με την οποια τωρα δεν μιλαμε... Crying or Very sad Και να ταν μονο αυτο που της ειχα δωσει για το κοριτσακι της ... Η αχαριστια ειναι ασχημο πραγμα... τελοσπαντων...

και εγω περιμένω τα έπιπλα για να αρχίσω να τακτοποιώ!!! να σου πώ την αλήθεια και εμένα μου λένε διάφοροι συγγενείς και φίλοι να μου δώσουν δανικά πράγματα για την μπέμπα αλλά δεν θέλω γιατί εκτος οτι θα είμαι υποχρεωμένη απεναντι τους δεν θελω να μου το χτυπήσουν κάποια στιγμή και περισσότερο απο όλα φοβάμαι μην το χαλάσω...οταν παίρνεις κάτι απο κάποιον αφείλεις να το παραδώσεις όπως ήταν..
τώρα σε αυτην την περίπτωση Στέφη μου θα έπρεπε να στο γυρίσει εφόσον ήταν δανικό.

939ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:33 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική πολυχρονη κορίτσι μου!!! Να σαι γερή και δυνατή και του χρόνου με δύο πιτσιρδελια αγκαλιτσα!!!

Βούλα τι λαχτάρα παναγία μου? Τέλος καλό όλα καλά όμως!!

Πήρα τον αππστειρωτη της bebe pharm 3 σε 1 είναι πολύ πρακτικος για τρεις χρήσεις ι και 45 ευρώ μόνο!

940ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:34 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:
stefy έγραψε:Κι εγω εχω μαζεψει σιγα σιγα αρκετα πραγματακαι του μπεμπη και πολυ χαιρομαι. Εχθες ξεχωρισα τα βρεφικα παιχνιδακια! Τα εβαλα σε μια ακρη και οταν πλυθουν τα ρουχαλακια θα πλυθουν κι αυτα!!! Κουδουνιστρουλες... μασητικα... !!! Σκεφτομαι οτι πρεπει να του παρω και παιχνιδακι για την νυχτα με φωτακι και μουσικουλα. Ειχα ενα της Στελιτσας μου και το δανεισα σε μια κοπελα με την οποια τωρα δεν μιλαμε... Crying or Very sad Και να ταν μονο αυτο που της ειχα δωσει για το κοριτσακι της ... Η αχαριστια ειναι ασχημο πραγμα... τελοσπαντων...

και εγω περιμένω τα έπιπλα για να αρχίσω να τακτοποιώ!!! να σου πώ την αλήθεια και εμένα μου λένε διάφοροι συγγενείς και φίλοι να μου δώσουν δανικά πράγματα για την μπέμπα αλλά δεν θέλω γιατί εκτος οτι θα είμαι υποχρεωμένη απεναντι τους δεν θελω να μου το χτυπήσουν κάποια στιγμή και περισσότερο απο όλα φοβάμαι μην το χαλάσω...οταν παίρνεις κάτι απο κάποιον αφείλεις να το παραδώσεις όπως ήταν..
τώρα σε αυτην την περίπτωση Στέφη μου θα έπρεπε να στο γυρίσει εφόσον ήταν δανικό.

Της ειχα δωσει πολλα πραγματα.. της τα ειχα χαρισει.. Αλλα το συγκεκριμενο ειδικα επειδη το ειχε αγαπησει η Στελιτσα της το ειπα οτι της το δανειζω και το θελω πισω. Να της στειλω ενα μηνυμα να μου το στειλει λες? Αλλα ξερω οτι ειναι και δυσκολα οικονομικα... δεν ξερω..

941ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:34 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δέσποινα έχεις μπει δυνατά στο παιχνίδι με τα ψώνια! Χα,χα,χα! Με γεια σας!
Γεωργία όποιος δεν χάρηκε να το κρατήσει για τον εαυτό του! Άσε τις μαύρες σκέψεις και μόνο θετικές! Έρχονται τα μπεμπουλίνια μας και οι οχτροί μας ας σκάσουν από τη ζήλια τους! Wink

942ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:34 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική πολυχρονη κορίτσι μου!!! Να σαι γερή και δυνατή και του χρόνου με δύο πιτσιρδελια αγκαλιτσα!!!

Βούλα τι λαχτάρα παναγία μου? Τέλος καλό όλα καλά όμως!!

Πήρα τον αππστειρωτη της bebe pharm 3 σε 1 είναι πολύ πρακτικος για τρεις χρήσεις ι και 45 ευρώ μόνο!

Τον πηρες απο εκεινο το site που ειχες βαλει? Γιατι λινκ εχει καταργηθει και δεν μπορω να το βρω...

943ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:40 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε μολις ιεδα οτι μου απαντησε επιτελους και εμενα η mam. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994

944ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:41 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:καλε μολις ιεδα οτι μου απαντησε επιτελους και εμενα η mam. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 215994

Κουτσα κουτσα.... δεν μας αφησε παραπονεμενες!!! Very Happy

945ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 3:47 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα Γραμματικουλα μου!!!!!!!!!!!
Ο,τι επιθυμεις!!!! Ολο ευτυχια να εχει η ζωη σας κ να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!!!!!!!!
Κοριτσια μερικες φορες κ εγω πιυ ανησυχω για το μωρακι μου, βαζω το στηθοσκοπιο κ ακουω τη καρδουλα του!!! Σαν τρελη κανει!! Κ ετσι κ εγω ησυχαζω!!!
Απλα θελει υπομονη, ηρεμια κ συγκεντρωση γιατι το στηθοσκοπιο( του πιεσομετρου που εχω εγω) δεν ειναι απο τα επαγγελματικα κ θελει πολυ ψαξιμο μεχρι να την ακουσω!!!!

946ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 4:03 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσάκια! εμεις πηγαμε λαική και γυρίσαμε πριν λίγο. πω πω ρε κορίτσια τι πάθαμε κ εμείς σήμερα... ανατριχιασα ολοκληρη! σήμερα ο άντρας μου έχει αργία οπότε δεν είχαμε ξυπνητήρια το πρωι! ξυπνήσαμε στις 7 και οι δυο από κακό όνειρο με το μωρό και τελικά είχαμε δει το ίδιο όνειρο! σας εχει τύχει; εμάς άλλη μια φορά πιο παλιά αλλά ήταν χαζο όνειρο εκείνο! μ'αυτό τρόμαξα!
anyway! Γραμματική πολύχρονη κοπέλα μου! ότι επιθυμείς! εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ολα να πάνε κατ'ευχήν με την κοριτσάρα σου!

947ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 4:05 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:καλημέρα κοριτσάκια! εμεις πηγαμε λαική και γυρίσαμε πριν λίγο. πω πω ρε κορίτσια τι πάθαμε κ εμείς σήμερα... ανατριχιασα ολοκληρη! σήμερα ο άντρας μου έχει αργία οπότε δεν είχαμε ξυπνητήρια το πρωι! ξυπνήσαμε στις 7 και οι δυο από κακό όνειρο με το μωρό και τελικά είχαμε δει το ίδιο όνειρο! σας εχει τύχει; εμάς άλλη μια φορά πιο παλιά αλλά ήταν χαζο όνειρο εκείνο! μ'αυτό τρόμαξα!
anyway! Γραμματική πολύχρονη κοπέλα μου! ότι επιθυμείς! εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ολα να πάνε κατ'ευχήν με την κοριτσάρα σου!

Καλημερα Peristeraki! Ακου να δεις... ε? Οχι δεν μου εχει τυχει ποτε!

948ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 4:09 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά μιλάμε Στεφ, σηκωθήκαμε και σταυροκοπιόμασταν! κ μου έμεινε κ ένας ωραίος πονοκέφαλος από την ταραχή! αστα να πανε!
εγώ να δεις πως χαίρομαι με τα free of charge! καλά δεν είναι ότι είναι πανακριβα κ πως θα τα πάρουμε αλλά το ότι ξέρεις οτι είναι δώρο! κ κάτι πολύ μικρότερο να ήταν ειναι χαρά!

949ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 4:12 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:καλά μιλάμε Στεφ, σηκωθήκαμε και σταυροκοπιόμασταν! κ μου έμεινε κ ένας ωραίος πονοκέφαλος από την ταραχή! αστα να πανε!
εγώ να δεις πως χαίρομαι με τα free of charge! καλά δεν είναι ότι είναι πανακριβα κ πως θα τα πάρουμε αλλά το ότι ξέρεις οτι είναι δώρο! κ κάτι πολύ μικρότερο να ήταν ειναι χαρά!

Καταλαβαινω... κι εγω θα ανατριχιαζα με κατι τετοιο....

Κι εγω ενω ειμαι σπαταλη γενικα...(τωρα πια δεν με παιρνει να ειμαι βεβαια...) αυτα τα δωρεαν τα ευχαριστιεμαι παρα πολυ! Λες και μου κανουν δωρο δεν ξερω κι εγω τι! Δεν το συζητω επισης ποσο χαιρομαι να βρισκω προσφορες... κουπονια... κτλ κτλ κτλ... Very Happy

950ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Φεβ 06, 2013 4:14 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mar1987 έγραψε:Χρονια πολλα Γραμματικουλα μου!!!!!!!!!!!
Ο,τι επιθυμεις!!!! Ολο ευτυχια να εχει η ζωη σας κ να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!!!!!!!!
Κοριτσια μερικες φορες κ εγω πιυ ανησυχω για το μωρακι μου, βαζω το στηθοσκοπιο κ ακουω τη καρδουλα του!!! Σαν τρελη κανει!! Κ ετσι κ εγω ησυχαζω!!!
Απλα θελει υπομονη, ηρεμια κ συγκεντρωση γιατι το στηθοσκοπιο( του πιεσομετρου που εχω εγω) δεν ειναι απο τα επαγγελματικα κ θελει πολυ ψαξιμο μεχρι να την ακουσω!!!!


Μαρία πως το καταφέρνεις; Εγώ μια φορά το δοκίμασα, έσπασα τα νεύρα μου, πόνεσαν τα αυτιά μου και το παράτησα!
Peristeraki μου τι σύμπτωση ήταν αυτή; Ποτέ δεν μου έχει τύχει και αν μου τύχαινε κι εγώ έτσι πιστεύω θα ήμουν! Άπαπα...το άγχος φταίει όμως και όσο πλησιάζουμε νομίζω ότι αυξάνεται!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις