Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τσα!!!Τι κάνετε κοριτσάκια μου??Ωραία μέρα πάλι σήμερα,αλλά πολύ κρύο!!Από το πρωί δεν χω κουνηθεί από το σπίτι!!Μόνο για τις εξετάσεις μου πήγα το πρωί!Κανόνισα και για τη δωρεά βλαστοκυττάρων!!Αναμένω τώρα το βαλιτσάκι μου!Πολύ χάρηκα!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 328109 Χτες ο γιατρός μου είπε ότι ουσιαστικά από την Τρίτη μπαίνω στον ένατο!!Τι καλά!!!Απο βδομάδας θα κόψουμε και το μαγνήσιο!!Αχ κορίτσια....απίστευτο μου φαίνεται!!!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κλεοπάτρα μου άστα....κι εμείς καμιά φωτογραφία δεν έχουμε...ποτέ δεν μας έχει κάνει την τιμή ο κύριος!Μόνο στη β επιπέδου και αυτή δεν είναι και η καλύτερη!!Δεν πειράζει...θα τα βγάλουμε πολλές μετά!!!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kleopatra1981 έγραψε:Χριστίνα ναζιάρα δε λες τίποτα!!! Όλο κάτι τέτοια μας κάνει κ μια ωραία φώτο δεν έχουμε!!!
Πως νιώθεις που μπήκες στο μήνα σου; Ανυπομωνείς; Με το καλό!!!

Κλεοπάτρα μου σε ευχαριστώ πολύ!
Νιώθω ανακούφιση που μπήκα στο μήνα μου γιατί ένα άγχος λόγω συσπάσεων το είχα. Από κ πέρα όποια μέρα κι αν γεννήσω ο μικρούλης μου δεν θα χρειαστεί θερμοκοιτίδα.
Από την άλλη θέλω να γεννήσω όσο πιο αργά γίνεται τουλάχιστον μετά τις 15 Φλεβάρη για αποφυγή ιώσεων κ επίσης γιατί ο σύζυγος έχει άδεια από τις 16 Φλεβάρη.
Το μόνο άγχος που έχω είναι μην τυχόν σπάσουν τα νερά κ ο σύζυγος λείπει στη δουλειά...Θα τρέχω σαν την τρελή μέσα στο σπίτι Razz να τα προλάβω όλα!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννούλα πολύ ωραία τα νέα σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]! Με το καλό !
Μπήκαμε στην τελική ευθεία!

Εγώ από τότε που μείωσα τα χάπια μαγνησίου νιώθω πιο έντονα μουδιάσματα,κράμπες και τραβήγματα....όλα τα καλά μαζί, έτσι για να μην βαριέμαι!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ Χριστίνα μου πραγματικά δεν το πιστεύω!!Κοντεύουμε Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316 Ευτυχώς κράμπες και τα σχετικά δεν είχα...μαγνήσιο παίρνω ένα την ημέρα από τον έκτο...πιο πριν έπαιρνα τρία!Μετά που άλλαξα γιατρό μου πε πως δεν υπάρχει λόγος να παίρνω τόσα!!Βαλιτσούλα ετοίμασες ακόμα??

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια! Τι καντε; τωρα εφυγαν οι γονεις μου...μου εφεραν γιγανες που λατρευω, ζυμωτο ψωμακι, κουλουρακια της θειας, νυχτικα κοντομανικα για το μαιευτηριο, κεντητα σεντονακια, κουβερτουλες με δαντελες κλπ Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316

Μαρινα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 417472

Ελευθερια καλως την!

Ρινουλα επαθε μπαμπακιαση η κορη;;χαχαχα!

Αννα κι εγω σημερα ξυπνησα 7μιση! tongue

Κλεοπατρα μεγαλωσε κι η δικη σου η μπουμπου!Μπραβο!Μην σκας για το ζαχαρο, σιγουρα δε θα ειναι τιποτα, μια χαρα θα βγει η καμπυλη!Μπορεις οντως να μας εχουν καταχωρημενες συμφωνα με την ΠΗΤ στα δειγματα!

Τονια δεν κρατιεσαι!Εφτασε σχεδον το σαββατο! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316

Χριστινα σου ηρθαν τα δειγματακια; τι καλα!Σε ευχαριστουμε για τις διευθυνσεις! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 417472 Μην αγχωνεσαι και να σπασουν τα νερα εχεις χρονο...αλλωστε εσυ το ξερεις καλυτερα απο μενα την πρωτομανα! Razz Εχεις συμπτωματα ε;

Αννουλα την αλλη τριτη δεν μπαινεις στον μηνα σου;καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις!Με το καλο να λαβεις το βαλιτσακι!Εγω πληρωσα αντικαταβολη 7,5€!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια, επειδη σερφαρω στο ινερνετ (!!!!) και ψαχνω να παραγγειλω σαμπουαν αφρολουτρο και τετοια, για πειτε μου ποιους ορους να παρω? Ειναι καποια συγκεκριμενη εταιρια?

Αννουλα και Χριστινα μετα απο σας ειμαι κι εγω!!!! Νομιζω μολις μπω στον ενατο θα αρχισω να αγχωνομαι, γιατι προς το παρων ειμαι τραλαλα και τραλαλο! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννα μου με γεια!!!

Γιγαντες!!!! τους λατρευω!!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 328109

Κανενα πιατακι προς Λαρισα μερια??

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα οσα πιατα θες!Οποια ορακια κι αν παρεις τα ιδια ειναι, απλα εγω πηρα μικρα, να τα ανοιγω να τα χρησιμοποιω και να τα πεταω!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Αννα οσα πιατα θες!Οποια ορακια κι αν παρεις τα ιδια ειναι, απλα εγω πηρα μικρα, να τα ανοιγω να τα χρησιμοποιω και να τα πεταω!

Ποια μαρκα πηρες??

Γιατι να τρεξουμε??? τι εχει?? Δεν μου βγαζει κατι συγκεκριμενο αυτο που ανεβασες!

Ε... χμ... ενα ταψακι μου φτανει... Και λιγο τυρακι... Μα ποσο μ'αρεσουν!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
clinofar λεγεται η μαρκα! Εχει μπανακι μωρου με 10€ σε 3 χρωματα!Μου το πηρε η μαμα μου μου ειπε! Α!και καλτσακια μπεμπε με 3€ τα 3 ζευγαρια!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:clinofar λεγεται η μαρκα! Εχει μπανακι μωρου με 10€ σε 3 χρωματα!Μου το πηρε η μαμα μου μου ειπε! Α!και καλτσακια μπεμπε με 3€ τα 3 ζευγαρια!

Μονο ??? να παω δηλαδη φευγοντας! Βαση ομως θα παιρνει ? Γιατι εχω θεμα... Δεν θα την παλευω να σκυβω συνεχεια! Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπες στη σελιδα του lidl να το δεις!Κοιτα ακομα και πανω σε καρεκλα το βαζεις, πανω στο πλυντηριο ή σε τραπεζι!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Μπες στη σελιδα του lidl να το δεις!Κοιτα ακομα και πανω σε καρεκλα το βαζεις, πανω στο πλυντηριο ή σε τραπεζι!

Το ειδα!!!Γλυκουλικο!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 215994
Θα παω μολις σχολασω! Τι στο καλο δε θα βρω μια βαση να το εφαρμοσω?? Επειδη σκεφτομαι να την κανω στο δωματιο της..

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια..

Άσε Ιωάννα μου πήγαμε στο lidl 10 η ώρα το πρωί και το μόνο που βρήκα ήταν 1 ζευγάρι καλτσάκια που είχε απομείνει και αυτό λίγο μεγαλύτερο νούμερο...τα πήραν όλα..και τα ρουχαλάκια και τις μπανιέρες.. Τελικά πήραμε αυτοκινητάκια αφού ο άντρας μου κάνει συλλογή από τώρα για τον γιο του χαχαχα..κι ένα παζλ πήρα εγώ γιατί μου αρέσουν πολύ..

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα με γεια τα πραγματα σας!

Χριστινα λες να ειναι φαση της μικρης και να περασει; Θα δειξει! Παντως εχει αρχισει να συνειδητοποιει ότι ειναι κοριτσι και θελει να φοραει μονο φουστανια και φουστες!
Παθαινεις κραμπουλες; Υπομονη. Ενας μηνας εμεινε!

Απο φαρμακειο θα χρειαστουν και γαζουλες μικρες αποστειρωμενες και για τον αφαλο και για τα ματακια.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aννα εμενα η σιφινιερα ειχε δωρο ενσωματωμενο μπανακι αλλα πιστευω πως αυτο που μου πηρε η μαμα θα μου ειναι πιο ευχρηστο!

Κατερινα τιποτα ε; Shocked Σαν τις ακριδες πεσανε!Εμενα η μαμα μου πηγε τωρα το μεσημερι που ανεβασα το λινκ!

Ρινουλα σε ευχαριστω!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinalb έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια..

Άσε Ιωάννα μου πήγαμε στο lidl 10 η ώρα το πρωί και το μόνο που βρήκα ήταν 1 ζευγάρι καλτσάκια που είχε απομείνει και αυτό λίγο μεγαλύτερο νούμερο...τα πήραν όλα..και τα ρουχαλάκια και τις μπανιέρες.. Τελικά πήραμε αυτοκινητάκια αφού ο άντρας μου κάνει συλλογή από τώρα για τον γιο του χαχαχα..κι ένα παζλ πήρα εγώ γιατί μου αρέσουν πολύ..


Ωχ Κατερινα μη με λες τετοια!! Λες να παρω πρωτα τηλεφωνο και μετα να πω???

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια σας αφηνω!!! Παω Lidl.. Σας ενημερωνω μετα!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 20 654316

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννούλα μου πιστεύω πως θα βρεις... εδώ στη δική μας περιοχή είναι άλλο πράγμα..περιμένουν έξω πριν καν ανοίξει το μαγαζί και μετά ξεχύνονται κι όποιος προλάβει..αίσχος..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα καλες αγορες!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α καλά!!!Κι εδώ μια απ τα ίδια...δεν κάνω ούτε καν τον κόπο να πάω!!!Όποτε έχει κάτι ενδιαφέρον μαζεύονται απ τα χαράματα και το εξαφανίζουν!!!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννα μου κι εμένα 7,5 ευρώ μου είπαν για το βαλιτσάκι!!Αχ ένιωσα πολύ όμορφα...και έβαλα και τα κλάματα και μόνο στη σκέψη ότι το δικό μου μωράκι ίσως μπορέσει να βοηθήσει κάποιον που υποφέρει!!
Ο γιατρός μου είπε ότι ουσιαστικά στον ένατο μπαίνω μόλις συμπληρώσω τις 35 εβδομάδες,αλλά δεν θέλουμε να γεννήσουμε ακόμα...ίσως γιατί βάση υπερήχου είμαστε μια βδομάδα πιο μεγάλοι...δεν ξέρω!!
Λέω μετά να πάω μια βολτούλα από το mothercare να δω για κανένα σουτιέν...άραγε έχει καμιά εκπτωσούλα σ αυτά τα είδη??

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ποσο συγκινουμα που αρχιζετε να μπαινετε στο μηνα σας! Σε λιγο θα εχουμε και τα πρωτα μωρακια!! Ευχομαι να γεννηθουν γερα όλα τα μωρα μας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις