Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fmg 75 έγραψε:ηρεμησε και τα πραγματα να μην ειναι τοσο τραγικα!!!παντως φαινεσαι να εισαι μες στο αγχος ηρεμησε κοριτσι μου!! Smile Smile


ισως φταινε τα ασχημα βιωματα που εχω...η μανα μου με εγραψε και ενω ξερει οτι τα φοβαμαι αυτα, εκεινη κανει οτι της εχει καπνισει

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="vetaki..!"]
fatsoulini έγραψε:
vetaki..! έγραψε:


Βετακι μου ωραια τα λες, ας κρατησω οτι ειπες, ομως για τα μου ειπε σου ειπε εγω εκλεισα και αυτια και πορτα.....

εγω αν μου το εκαναν αυτο θα ελεγε κ στις 2 πλευρες,εμενα μην με ανακατευεται μεγαλοι,ωριμοι ανθρωποι ειστε βρειτε τα κ αφηστε εμας να κανουμε αυτο που θα κρινουμε σωστο!!!

ε καλα αυτο εννοηται...

fmg 75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δε μου λες οι ηλικιες τους ειναι κοντινες???δηλ.εχουν πανω κατω ολοι την ιδια????αν ναι ισως τα εχουν βρει σαν μια παρεουλα και περναν καλα ειναι απιστευτο αυτο???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε που οσο τους λες οχι και μη τοσο θα το κανουν απο αντιδραση!Αν διαφοροποιησεις τη θεση σου κι αδιαφορησεις ισως κι αυτοι αραιωσουν το τοσο...κολλητα!

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω ενα πραγμα ξερω οτι αρχιζει ωραια τελειωνει σκατα ... (για τα συμπεθερια το λεω)

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι ειναι πολυ κοντινες η μανα μου ειναι 52 η μανα του 45 οι πατεραδες 52 και 56 ....ναι....ας πουμε οτι εγινε φοβερη στρουμφοπαρεα...αχ..τα βασανα μου...αχ

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulamammy έγραψε:εγω ενα πραγμα ξερω οτι αρχιζει ωραια τελειωνει σκατα ... (για τα συμπεθερια το λεω)

α! γεια σου...λες και δεν τα εχω ξαναζησει.... κατα αρχας ενημερωτικα σας λεω οτι η πεθερα εχασε τον αντρα μου απο βασικο της χρηματοδοτη....

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:ασε που οσο τους λες οχι και μη τοσο θα το κανουν απο αντιδραση!Αν διαφοροποιησεις τη θεση σου κι αδιαφορησεις ισως κι αυτοι αραιωσουν το τοσο...κολλητα!

Αφου αποδοκιμασα τα οχι και τα μη.... και ειδα την σκατο-συμπεριφορα τους....θα αραιωσω και θα αδιαφορισω για να σωθω..

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fatsoulini έγραψε:
roulamammy έγραψε:εγω ενα πραγμα ξερω οτι αρχιζει ωραια τελειωνει σκατα ... (για τα συμπεθερια το λεω)

α! γεια σου...λες και δεν τα εχω ξαναζησει.... κατα αρχας ενημερωτικα σας λεω οτι η πεθερα εχασε τον αντρα μου απο βασικο της χρηματοδοτη....
με καθε τροπο το δειχνει, οποτε γιατι να μην φοβαμαι, για αυτο τελος, μακρυα και αλαργα εγω, γιατι θα παθουν τα νευρα μου και ειμαι νεα, και ειναι κριμα... Razz

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βαλε και στην μανα σου ομως ορια....

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulamammy έγραψε:βαλε και στην μανα σου ομως ορια....

πως...καμμια ιδεα? ειναι αναρχικη, δεν εχει ορια θελει παντου να εχει τον πρωτο ρολο....και στη ζωη μου φυσικα..

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δες το κ αλλιως...μπορει μεταξυ τους να ταιριαζουν,ενω εσυ με αυτους οχι...αστους λοιπον να κανουν το παρεακι τους!!!! ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ και ΓΟΝΕΙΣ, ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ - Σελίδα 2 893968
εσυ κρατα τις τυπικες σχεσεις,κ οσο κλεινει η πορτα του σπιτιου σου κ εισαι καλα με τον αντρα σου μην φοβασαι τπτ!!!!!!

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fatsoulini έγραψε:
roulamammy έγραψε:βαλε και στην μανα σου ομως ορια....

πως...καμμια ιδεα? ειναι αναρχικη, δεν εχει ορια θελει παντου να εχει τον πρωτο ρολο....και στη ζωη μου φυσικα..

μηπως κραταει και μουτρα αν της πεισ κατι?

fmg 75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοιτα το σπιτι σου και τιποτα αλλο!!!ας τους !!!!

????????


Επισκέπτης
roulamammy έγραψε:
fatsoulini έγραψε:
roulamammy έγραψε:βαλε και στην μανα σου ομως ορια....

πως...καμμια ιδεα? ειναι αναρχικη, δεν εχει ορια θελει παντου να εχει τον πρωτο ρολο....και στη ζωη μου φυσικα..

μηπως κραταει και μουτρα αν της πεισ κατι?

να ρωτησω κατι? ποσο χρονων εισαι?? διοτι αν λες οτι εχεις ηδη ενα διαζυγιο στο ενεργητικο σου σημαινει οτι εισαι πανω απο 25 κ οτι βασικα εχεις κανει την επανασταση σου οποτε εχεις ενα τροπο να την κουμανταρεις εννοω. Θεωρεις οτι τη μαμα σου δεν μπορεις να τη βαλεις στη θεση της??εστω κ με καβγα..ξεκινας τη ζωη σου κ οσο κ αν μου φαινεται υπερβολικο που στενοχωριεσαι γι αυτο αν σε χαλαει τοσο πολυ αρχικα μιλα στη μαμα σου

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fatsoulini, πόσων χρονών είναι παιδί μου ο φίλος σου κι έχει μάνα 45 χρονών;; Shocked

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φυσικα και κραταει, εκβιαστικα κανει παντα οτι της κατεβει, αλλα οχι πια...δεν ειμαι 12 χρονο

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:fatsoulini, πόσων χρονών είναι παιδί μου ο φίλος σου κι έχει μάνα 45 χρονών;; Shocked

28 και εγω 31 στα 32

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:δες το κ αλλιως...μπορει μεταξυ τους να ταιριαζουν,ενω εσυ με αυτους οχι...αστους λοιπον να κανουν το παρεακι τους!!!! ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ και ΓΟΝΕΙΣ, ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ - Σελίδα 2 893968
εσυ κρατα τις τυπικες σχεσεις,κ οσο κλεινει η πορτα του σπιτιου σου κ εισαι καλα με τον αντρα σου μην φοβασαι τπτ!!!!!!

αυτο λεω ταιριαζουν ενω εγω οχι, για αυτο κλεινω αυτια ματια πορτες κλπ..και μακρυα

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fatsoulini έγραψε:
mhtsaina έγραψε:fatsoulini, πόσων χρονών είναι παιδί μου ο φίλος σου κι έχει μάνα 45 χρονών;; Shocked

28 και εγω 31 στα 32

Πωπωωωω τόσο μικρή μανούλα ε; Αλλά και η δικιά σου δεν πάει πίσω από ό,τι διάβασα! Να σου πω, μήπως τυχόν όλο αυτό το άγχος σου πηγάζει από το ότι δε θέλεις ακόμη να το επισημοποιήσεις (ή ότι δε θέλεις να το επισημοποιήσεις γενικά); Ειλικρινά, στην ηλικία που βρίσκεστε, μια απλή γνωριμία με τους γονείς δεν είναι ΠΟΤΕ μια ΑΠΛΗ γνωριμία με τους γονείς. Κι εσάς μπορεί να μην ήταν ο σκοπός σας ο αρραβώνας, αλλά οι δικοί σας μάλλον έτσι το κατάλαβαν κι έτσι το αντιλαμβάνονται μέχρι τώρα. Οπότε, απλώς γνωρίζονται καλύτερα μεταξύ τους, περιμένοντας ότι θα παντρευτείτε σύντομα. Κι αν μεν θέλετε κι εσείς να παντρευτείτε, τότε πρόβλημα δεν βλέπω να υπάρχει και το πολύ πολύ να δυσανασχετούσες λίγο με τις συχνές επαφές των συμπεθέρων. Για να σε ενοχλεί όμως τόσο πολύ, μήπως απλά δε θέλεις πολλά πολλά μεταξύ των γονιών σας, ώσπου να καταλήξετε οι δυο σας τι θέλετε να κάνετε στο μέλλον; Απλές σκέψεις κάνω, μπορεί να πέφτω και τελείως έξω...

lena.33


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fatsoulini έγραψε:ναι ειναι πολυ κοντινες η μανα μου ειναι 52 η μανα του 45 οι πατεραδες 52 και 56 ....ναι....ας πουμε οτι εγινε φοβερη στρουμφοπαρεα...αχ..τα βασανα μου...αχ


Διάβασα το θέμα σου και εν μέρη καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου,τα πολλά κολλητιλίκια κ εμένα με άγχωναν,τα "μου είπε","της είπα".Και με την πάροδο του χρόνου(δεν χρειάστηκε πολύ) διαπίστωσα ότι,ότι η πεθερα μου δεν τολμούσε να μου το πεί κατάμουτρα ή αν την ενοχλούσε κάτι το έλεγε στην μητέρα μου ώστε να το μάθω έμμεσα.Παντως απο προσωπική εμπειρία αλλα κ απο εμπειρίες φίλων διαπίστωσα ότι "οι συμπεθέροι κ οι κουμπάροι τον πρώτο χρόνο έχουν χάρη" κ το λαικό γνωμικό έχει απόλυτο δίκιο κυρίως ως αναφορά τους συμπεθέρους,σαφώς όμως υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.Απλά όσο μπορείς αποστασιοποιήσου δηλ.αμα θέλουν να κάνουν παρέα άστους ,αρκεί να μην σε βάζουν ανάμεσα ή επηρεάζουν την σχεση σου με τον άντρα σου.

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mhtsaina έγραψε:
fatsoulini έγραψε:
mhtsaina έγραψε:fatsoulini, πόσων χρονών είναι παιδί μου ο φίλος σου κι έχει μάνα 45 χρονών;; Shocked

28 και εγω 31 στα 32

Πωπωωωω τόσο μικρή μανούλα ε; Αλλά και η δικιά σου δεν πάει πίσω από ό,τι διάβασα! Να σου πω, μήπως τυχόν όλο αυτό το άγχος σου πηγάζει από το ότι δε θέλεις ακόμη να το επισημοποιήσεις (ή ότι δε θέλεις να το επισημοποιήσεις γενικά); Ειλικρινά, στην ηλικία που βρίσκεστε, μια απλή γνωριμία με τους γονείς δεν είναι ΠΟΤΕ μια ΑΠΛΗ γνωριμία με τους γονείς. Κι εσάς μπορεί να μην ήταν ο σκοπός σας ο αρραβώνας, αλλά οι δικοί σας μάλλον έτσι το κατάλαβαν κι έτσι το αντιλαμβάνονται μέχρι τώρα. Οπότε, απλώς γνωρίζονται καλύτερα μεταξύ τους, περιμένοντας ότι θα παντρευτείτε σύντομα. Κι αν μεν θέλετε κι εσείς να παντρευτείτε, τότε πρόβλημα δεν βλέπω να υπάρχει και το πολύ πολύ να δυσανασχετούσες λίγο με τις συχνές επαφές των συμπεθέρων. Για να σε ενοχλεί όμως τόσο πολύ, μήπως απλά δε θέλεις πολλά πολλά μεταξύ των γονιών σας, ώσπου να καταλήξετε οι δυο σας τι θέλετε να κάνετε στο μέλλον; Απλές σκέψεις κάνω, μπορεί να πέφτω και τελείως έξω...
Κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα!!!Μήπως όλο αυτό σου προκαλεί άγχος για το ποιά θα είναι η συνέχεια? scratch

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πιστεύω ότι καλά κάνεις και αγχώνεσαι, δεν έχουν καμία δουλειά να έχουν αυτα τα παρεδώσε, γιατί όπως κατάλαβα πρόβλημα δημιουργούν και εσύ το ξέρεις από παλαιότερα αν κατάλαβα καλά.εσύ μίλα με τους δικούς σου και ο καλός σου με τους δικούς του. Τυπικές σχέσεις και όλοι μάζι μόνο αν εσείς το επιδιώξετε. Very Happy

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:
fatsoulini έγραψε:
mhtsaina έγραψε:fatsoulini, πόσων χρονών είναι παιδί μου ο φίλος σου κι έχει μάνα 45 χρονών;; Shocked

28 και εγω 31 στα 32

Πωπωωωω τόσο μικρή μανούλα ε; Αλλά και η δικιά σου δεν πάει πίσω από ό,τι διάβασα! Να σου πω, μήπως τυχόν όλο αυτό το άγχος σου πηγάζει από το ότι δε θέλεις ακόμη να το επισημοποιήσεις (ή ότι δε θέλεις να το επισημοποιήσεις γενικά); Ειλικρινά, στην ηλικία που βρίσκεστε, μια απλή γνωριμία με τους γονείς δεν είναι ΠΟΤΕ μια ΑΠΛΗ γνωριμία με τους γονείς. Κι εσάς μπορεί να μην ήταν ο σκοπός σας ο αρραβώνας, αλλά οι δικοί σας μάλλον έτσι το κατάλαβαν κι έτσι το αντιλαμβάνονται μέχρι τώρα. Οπότε, απλώς γνωρίζονται καλύτερα μεταξύ τους, περιμένοντας ότι θα παντρευτείτε σύντομα. Κι αν μεν θέλετε κι εσείς να παντρευτείτε, τότε πρόβλημα δεν βλέπω να υπάρχει και το πολύ πολύ να δυσανασχετούσες λίγο με τις συχνές επαφές των συμπεθέρων. Για να σε ενοχλεί όμως τόσο πολύ, μήπως απλά δε θέλεις πολλά πολλά μεταξύ των γονιών σας, ώσπου να καταλήξετε οι δυο σας τι θέλετε να κάνετε στο μέλλον; Απλές σκέψεις κάνω, μπορεί να πέφτω και τελείως έξω...


Θα συμφωνήσω με τη mhtsaina!! Μήπως ναι μεν τον θέλεις,απλά ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδιά σου; Μήπως επειδή έκανες ένα αποτυχημένο γάμο,φοβάσαι να δεσμευτείς ξανά;

????????


Επισκέπτης
απο χτες αχω γραψει τρεις φορες και ολο καποιος με διακοπτει και δεν το στελνω......λοιπον.......ο λογος που η κοπελα φοβαται ειναι οτι ηδη μια φορα αυτη η συμπεριφορα της τα εκανε μπαχαλο στη ζωη της οπως ειπε.......αρα?????εχει δικιο!

τα πολλα πολλα ποτε δεν εκαναν καλο σ αυτες του ειδους τις συγγενειες παιδια......οσο και να τα πανε καλα, κατι θα βρεθει, μου ειπε, σου ειπα, του ειπε και θα αναψει το σπιρτο

το κακο ειναι οτι το ξεκιναει η ιδια της η μανα, δες της λες να κοβει φορα σιγα σιγα??????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις