Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ειμαι πολύ αγχωμένη, σας εχω ξαναγραψει για το θεμα και η αληθεια οταν ειμαι σε ασχημη ψυχολογική κατασταση, δεν μπορω να πω και να γραψω κουβεντα...ζοριζομαι πολύ να γραψω αυτο το σημειωμα...ειμαι πολύ χαλια, εχτες εγινε κατι που με εκθεσε στους γονεις μου στα αδελφια μου και με εκανε βασικα να φοναξω στον καδιακο πατερουλι μου, που φευγει ξανα για την δουλεια του μεθαυριο... Ας τα παρουμε με την σειρα ομως, ειμαι 32 χρονων εχω μια σχεση καλή 3 χρονια συζουμε..και πριν 2 μηνες αποφασισαμε να το κανουμε πιο επισιμο..ετσι αποφασισαμε και καλεσαμε τους γονεις του αντρα μ στο σπιτι των γονιων μου - καναμε μια οικογενειακη συναντηση, και όλα καλα, μεχρι που στο τελος την ωρα της χαιρετουρας , η μανα μου ( αλλο προβλημα απο εκει ...) ζητησε το τηλ. της συμπεθερας...απο τοτε μιλανε συχνα πυκνα στο τηλ...αυτο μου προκαλει αιδεια..( γιατι..να σας πω, εγω την οικογενεια του αντρουλι μου την αγαπαω την εκτιμαω αλλα δεν θεωρω σωστο να εχω πολλά μαζι τους ) αλλωστε με την πεθερα ειχα ερθει ηδη μια φορα σε ρηξη - σας τα εχω πει σε αλλο post..και ετσι ειχα αποφασισει οτι θα ειμαι καθολα τυπικη μαζι τους.... οπως και εκανα.... Ελα ομως που εχω μια μανα δεσπτικη που θελει να χωνει τη μυτη της παντου...και εκεινη αρχισε ενα παρε δωσε που μου δημιουργει φοβερη ανασφαλεια... παμε στους γονεις μου...ειπε η συμπεθερα αυτο...παμε σε εκεινους ...ειπαν οι γονεις σου αυτο... μου μιλαει στο τηλ. ο πεθερος μου λεει πειρα τηλ. τους γονεις σου...του λεω και εγω μπραβο και εις ανωτερα να κανετε και skype μην χανοσαστε..ε?! μεσα στην ειρωνια...μας καλουν για τραπεζι...α να πειτε και στους γονεις της Αννας να ερθουν...δεν τους καλουμε ..παμε και παρεξιγιθικαν...( σημειωνω εδω πως στο σπιτι του Αντρουλι μου δεν τους ειχαμε παει ποτε στο σπιτι του...παιρνει η μανα του την μανα μου και της λεει..πως τα παιδια μας απαγορεψαν να ερθετε... Shocked ....οταν βλεπουμε και εμεις τα πεθερικα τους ρωταμε προς τι αυτος ο ερωτας, και δευτερον τους ενημερωνουμε για μια ακομα φορα οτι δεν χρειαζεται να εχουν πολλα, οτι δεν θα χαθουν, και οτι θα κανονισουμε να μαζευτουμε σπιτι του για να ανταποδωσουν και εκεινη το τραπεζι στους δικους μου πριν φυγει ο πατερας μου.... αυτο εγινε την Πεμπτη βραδυ.... την Δευτερα το πρωι παιρνει τηλ. η βλαμμενη η πεθερα και λεει στον δικο μου ακομα δεν ξυπνησε... ακου για να ξερεις, μηλησα με την συμπεθερα και εμεις αυριο καλεσαμε την οικογενεια της Αννας για τραπεζι...αμα θελετε ελατε......( η οικογενεια μου πρωτη φορα πηγε σπιτι τους χωρις εμας...αφου μας εκαναν μανταρα, αφου μας εκθεσανε ( γιατι Τριτη απογευμα δουλευαμε....κλπ κλπ.....) κανεις δεν μας ενημερωσε...ποτε.... και το σλλο σπουδαιο ειναι, οτι αυτο που τους ζητησα με ευγενεια να σεβαστουν, το παραβλεψαν, με το ετσι θελω...και εκαναν τα δικα τους... Σημερα ο πατερας μου ειναι σταναχωημενος, η μανα μου μου μιλαει ψυχρα ( μην πω καμμια κουβεντα ) και ο αντρουλης μου ειναι μεσα στα νευρα, εγω νιωθω περιεργα οπως σας ειπα... σας παρακαλω θελω την συμβουλη σας....

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να σας πω οτι στο θεμα σχεσης και γαμος εχω κακη επειρια μιας που στα 25 εκανα εναν γαμο που κρατησε 3 χρονια μονο, χωρισαμε αφενος επειδη υπηρχαν σοβαρα προβληματα στην σχεση μας, αφαιτερου επειδη ειχαν μπλεξει τα μπουτια τους οι ''συμπεθεροι'' ......ποσο φοβαμαι....ποσο Sad τωρα βεβαια εχω μια πολυ ομορφη και νορμαλ σχεση και ζωη, αλλα βλεπω πως οι δικοι του με θεωρουν πολυ αριστοκρατισα για τα δεδομενα τους...

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Το θεωρώ άκρως φυσιολογικό κατά τη δική μου άποψη... Εκτός βέβαια αν υποψιάζεσαι ότι έχουν κάποιο σκοπό όλα αυτά... κ οι γονείς μου με τα πεθερικά μου κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα και μάλιστα έχουν βγει κ μαζί χωρίς εμάς....
Εγώ προσωπικά δε βρίσκω που είναι το πρόβλημα;;
Δηλαδή θεωρείς κακό να τηλεφωνιούνται ή να πηγαίνουν επίσκεψη ο ένας στο σπίτι του άλλου;;

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fatsoulini έγραψε:Ξεχασα να σας πω οτι στο θεμα σχεσης και γαμος εχω κακη επειρια μιας που στα 25 εκανα εναν γαμο που κρατησε 3 χρονια μονο, χωρισαμε αφενος επειδη υπηρχαν σοβαρα προβληματα στην σχεση μας, αφαιτερου επειδη ειχαν μπλεξει τα μπουτια τους οι ''συμπεθεροι'' ......ποσο φοβαμαι....ποσο Sad τωρα βεβαια εχω μια πολυ ομορφη και νορμαλ σχεση και ζωη, αλλα βλεπω πως οι δικοι του με θεωρουν πολυ αριστοκρατισα για τα δεδομενα τους...

Πίστεψε με όταν η σχέση είναι υγιής κ φυσιολογική δεν επαιμβαίνει κανείς...
Μη σε πιανει πανικός

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω δεν καταλαβα πιο ειναι το προβλημα σου... ειναι πολυ λογικο ολο αυτο που γινεται

fmg 75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πως θα σου φαινοταν να κρατας μια διπλωματικη σταση για να μη στενοχωριεσαι και εσυ... δειξε παιδι μου οτι τους καταλαβαινεις και θα σιγα σιγα με τον τροπο σου θα φερεις τα πραγματα εκει που θελεις...τι λες???? flower

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταλαβατε οτι πειγαν πρωτη φορα στο σπιτι του αντρα μου χωρις εμας, μακαρι βρε κοριτσια να ειμαστε υπερβολικοι...

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fatsoulini έγραψε:καταλαβατε οτι πειγαν πρωτη φορα στο σπιτι του αντρα μου χωρις εμας, μακαρι βρε κοριτσια να ειμαστε υπερβολικοι...


μα κοπελα μου δεν ειναι τραγικο αυτο που λες..

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fmg 75 έγραψε:πως θα σου φαινοταν να κρατας μια διπλωματικη σταση για να μη στενοχωριεσαι και εσυ... δειξε παιδι μου οτι τους καταλαβαινεις και θα σιγα σιγα με τον τροπο σου θα φερεις τα πραγματα εκει που θελεις...τι λες???? flower


Μακαρι fmg, αλλα αυτο που με ενοχλει ειναι το γραψιμο που μας κανουν...ναι διπλωματική σταση...τι αλλο δεν εχω και αλλο τροπο, γενικα ειμαι αγχωδης αλλα οχι του τσαμπουκα

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulamammy έγραψε:
fatsoulini έγραψε:καταλαβατε οτι πειγαν πρωτη φορα στο σπιτι του αντρα μου χωρις εμας, μακαρι βρε κοριτσια να ειμαστε υπερβολικοι...


μα κοπελα μου δεν ειναι τραγικο αυτο που λες..


Ρουλα μου μαλον εχεις δικιο, αλλα δεν πιστευω οτι σε ενα ζευγαρι που δεν εχει παντρεφτει ακομα βοηθανε τα παρε δωσε τον συμπεθερων...

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
.[/quote]

Πίστεψε με όταν η σχέση είναι υγιής κ φυσιολογική δεν επαιμβαίνει κανείς...
Μη σε πιανει πανικός[/quote]


ναι σε αυτο βασιζομαι, οτι εχω μια καλη σχεση, ευτυχως..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα καλησπερα! Γιατι εχεις τοσο μεγαλο προβλημα να μιλανε οι συμπεθεροι; γιατι να μην βρισκονται και να μην εχουν σχεση; Κι εμενα οι γονεις μου με τα πεθερικα μου μιλανε μεταξυ τους, βρισκονται σε χαρες και λυπες, ασε που κανουμε και καποιες γιορτες οπως πασχα ολοι μαζι!Ειναι αληθεια πως με βαζουν καποιες φορες στη μεση αλλα τους λεω βρειτε τα μεταξυ σας!

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fatsoulini έγραψε:
roulamammy έγραψε:
fatsoulini έγραψε:καταλαβατε οτι πειγαν πρωτη φορα στο σπιτι του αντρα μου χωρις εμας, μακαρι βρε κοριτσια να ειμαστε υπερβολικοι...


μα κοπελα μου δεν ειναι τραγικο αυτο που λες..


Ρουλα μου μαλον εχεις δικιο, αλλα δεν πιστευω οτι σε ενα ζευγαρι που δεν εχει παντρεφτει ακομα βοηθανε τα παρε δωσε τον συμπεθερων...



με εβαλες σε σκεψεις τωρα... ισως εχεισ δικιο

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δηλαδι βρε κοριτσια να σας ρωτησω, εσεις που λετε οτι αυτο ειναι φυσιολογικο, ποτε ξεκινισε? πριν τον γαμο...δηλαδι οταν θα εχουν εγγονια τι θα κανουν...??? Shocked

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[/quote]


Ρουλα μου μαλον εχεις δικιο, αλλα δεν πιστευω οτι σε ενα ζευγαρι που δεν εχει παντρεφτει ακομα βοηθανε τα παρε δωσε τον συμπεθερων...[/quote]



με εβαλες σε σκεψεις τωρα... ισως εχεισ δικιο [/quote]

και σου λεω εμενα οι σχεσεις μου με την μανα μου ηταν παντα ανταγονιστικες κλπ. και εχω χωρισει και μια φορα απο γαμο.... διαβασε ξανα την ιστορια μου...βοηθαω στις αποριες... θελω βοηθειααααα.... Twisted Evil

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο τη στιγμη που κανατε κατι σαν αρραβωνα απο οτι καταλαβα δεν ειναι καλη στιγμη να ξεκινησουν να εχουν σχεσεις; τι θες δηλαδη να γνωριστουν κατευθειαν στην εκκλησια; Shocked

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Αννα καλησπερα! Γιατι εχεις τοσο μεγαλο προβλημα να μιλανε οι συμπεθεροι; γιατι να μην βρισκονται και να μην εχουν σχεση; Κι εμενα οι γονεις μου με τα πεθερικα μου μιλανε μεταξυ τους, βρισκονται σε χαρες και λυπες, ασε που κανουμε και καποιες γιορτες οπως πασχα ολοι μαζι!Ειναι αληθεια πως με βαζουν καποιες φορες στη μεση αλλα τους λεω βρειτε τα μεταξυ σας!

Ιωαννα μου καλησπερα! δεν εχω προβλημα με τον αντρα μου απεναντιας....δεν εχουμε παντρευτει ακομα.... δεν μας εχουν πει τιποτα να μας βοηθησουν με το γαμο....αρχισαν τα παρε δωσε ...μονοι τους...πηγαν στο σπιτι του αντρα μου μονοι τους....χωρις εμας...οικογενειακο τραπεζι στο σπιτι του αντρα μου,,,,για πρωτη φορα..χωρις εμας.... και ολα αυτα πριν τον γαμο.... δεν ειμαι τρελη...εχω δικιο και το ξερω.... ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ και ΓΟΝΕΙΣ, ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ 534787

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fatsoulini έγραψε:δηλαδι βρε κοριτσια να σας ρωτησω, εσεις που λετε οτι αυτο ειναι φυσιολογικο, ποτε ξεκινισε? πριν τον γαμο...δηλαδι οταν θα εχουν εγγονια τι θα κανουν...??? Shocked

κρατησε μια ισορροπια... ασ κανουν οτι νομιζουν.. εσυ μεινε απ εξω. γιατι στο τελος θα γινει καμια παρεξηγηση και θα ειναι κριμα ...

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Απο τη στιγμη που κανατε κατι σαν αρραβωνα απο οτι καταλαβα δεν ειναι καλη στιγμη να ξεκινησουν να εχουν σχεσεις; τι θες δηλαδη να γνωριστουν κατευθειαν στην εκκλησια; Shocked

αυτο λες εσυ....ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΡΡΑΒΩΝΑ μια πρωτη γνωριμια καναμε ηρθαν εφεραν μια τουρτα και μια γλαστρα...αυτα

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!!κ για εμενα ειναιφυσιολογικο οτι εχουν σχεση οι 2 πλευρες...
κ οι δικοι μου ειχαν απο πριν σχεση,τηλεφωνικα κυριως γιατι μενει μακρια η δικια μου μαμα αλλα κ να ετρωγαν μονοι τους δεν νομιζω να ηταν προβλημα...

το οτι φαγανε πρωτη φορα χωρις εσας ισως σου ηρθε καπως αλλα δεν ειναι προβλημα αυτο...

ποτε βεβαια δεν ειχα τα μου ειπε η συμπεθερα κτλ κτλ αλλα γενικα εχω αψογη σχεση με τα πεθερικα μου!!!!

νομιζω οτι αγχωνεσαι λιγακι αδικα!!!
φιλικα παντα!!


α,ξεχασα να σου γραψω πως ουτε εμεις ειχαμε αρραβωνα κτλ...μετα που εμεινα εγκυος καναμε ενα πολιτικο...
εγω νομιζω οτι απλα καποιοι ανθρωποι "δενουν"διαφορετικα..απλα οσο μπορεις στα μου ειπε,του ειπα να εισαι ουδετερη προς αποφυγη περεξηγησεων...!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την vetaki..! στις Τετ Ιαν 30, 2013 8:01 am, 1 φορά

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:καλησπερα!!!κ για εμενα ειναιφυσιολογικο οτι εχουν σχεση οι 2 πλευρες...
κ οι δικοι μου ειχαν απο πριν σχεση,τηλεφωνικα κυριως γιατι μενει μακρια η δικια μου μαμα αλλα κ να ετρωγαν μονοι τους δεν νομιζω να ηταν προβλημα...

το οτι φαγανε πρωτη φορα χωρις εσας ισως σου ηρθε καπως αλλα δεν ειναι προβλημα αυτο...

ποτε βεβαια δεν ειχα τα μου ειπε η συμπεθερα κτλ κτλ αλλα γενικα εχω αψογη σχεση με τα πεθερικα μου!!!!

νομιζω οτι αγχωνεσαι λιγακι αδικα!!!
φιλικα παντα!!

Βετακι μου ωραια τα λες, ας κρατησω οτι ειπες, ομως για τα μου ειπε σου ειπε εγω εκλεισα και αυτια και πορτα.....

fmg 75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ηρεμησε και τα πραγματα να μην ειναι τοσο τραγικα!!!παντως φαινεσαι να εισαι μες στο αγχος ηρεμησε κοριτσι μου!! Smile Smile

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulamammy έγραψε:
fatsoulini έγραψε:δηλαδι βρε κοριτσια να σας ρωτησω, εσεις που λετε οτι αυτο ειναι φυσιολογικο, ποτε ξεκινισε? πριν τον γαμο...δηλαδι οταν θα εχουν εγγονια τι θα κανουν...??? Shocked

κρατησε μια ισορροπια... ασ κανουν οτι νομιζουν.. εσυ μεινε απ εξω. γιατι στο τελος θα γινει καμια παρεξηγηση και θα ειναι κριμα ...

αυτο που θα κανω ειναι αυτο που αποφασισαμε ως ζευγαρι, δεν αφισαμε τελευταια στιγμη τις δουλειες μας να τρεχουμε στο τραπεζι που αποφασισαν να κανουν Τριτη βραδυ... λεμε ας κανουν οτι θελουν, εμεις αποφασισαμε να μεινουμε μακρυα...απλα μας ηρθε πολυ καπως το χτεσινο...μιας που εδειξαν οτι δεν εχουν καμμια προθεση να μας υπολογισουν...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως ηρεμησε και ξεκαθαρισε τη θεση σου...αλλη οικογενεια εγω κι ο αντρας μου, αλλη τα πεθερικα μου, αλλη οι γονεις μου!Δε μπορεις να εμποδισεις να εχουν σχεσεις!Ασε τους να κανουν οτι θελουν αφου δε σε ρωτανε!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Τετ Ιαν 30, 2013 8:04 am, 1 φορά

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="fatsoulini"]
vetaki..! έγραψε:


Βετακι μου ωραια τα λες, ας κρατησω οτι ειπες, ομως για τα μου ειπε σου ειπε εγω εκλεισα και αυτια και πορτα.....

εγω αν μου το εκαναν αυτο θα ελεγε κ στις 2 πλευρες,εμενα μην με ανακατευεται μεγαλοι,ωριμοι ανθρωποι ειστε βρειτε τα κ αφηστε εμας να κανουμε αυτο που θα κρινουμε σωστο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις