Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 28]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΘΑΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΣ! ΓΙΑΤΙ Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΛΙΣΕΙΣ! ΕΛΕΟΣ, ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ. ΚΟΥΝΙΑΔΑ (Η ΠΡΩΤΗ ΔΙΑΣΗΜΗ) ΓΙΟΥΧΟΥ, ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΔΑΣΚΑΛΕΜΕΝΗ, ΕΕ ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ Η ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΘΕΟΠΑΛΑΒΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΝΕΙ! ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΨΕΥΤΕΣ, Ο ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΟΥ ΖΩ ΑΚΥΡΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ Η ΣΩΣΤΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ! ΤΟ ΕΚΑΨΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ! Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΚΡΙΝΒΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Φεβ 05, 2013 7:07 am, 1 φορά

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulamammy έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Θα συμφωνήσω Τίνη, όπως υπάρχει ελευθερία λόγου σε όλους έτσι και για μας, μιλάμε για ένα έγκλημα γιατι να το καλύπτουμε συνεχώς????


ετσι...

ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΣΩΠΑΙΝΕΙΣ!!!!
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΝΑΜΕ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ,ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΜΑΝΑ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ....!!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕ ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΕ!!!!!

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κορίτσια το είδα και φρίκαρα,
στην αρχή και εγώ την πιστεψα ειπα η κοπέλα προσπαθεί για το μωρό,
μετά βγήκαν όλες αυτές οι δημοσιευσεις και είπα μπα δεν νομιζω και σταμάτησα να ασχολούμαι αλλά σημερα πρωτη φορά μετά απο πολύ καιρό ανοιξε ο αντρας μου τηλεόραση και έπεσε πάνω σε αυτό το θέμα και φρίκαρα πραγματικά φρίκαρα!!!
ειναι δυνατόν τόση πολύ ψυχρότητα??? ειναι δυνατόν να μην λεει το μωρο την ψυχη μου το αγγελουδι μου και να μιλάει για το παιδάκι λες και είναι κάνα ξένο???
ακουσα την πεθερα της που η γυναικα έκλεγε και κοκκάλωσα.
ντροπή και αισχος.
δεν ξέρω τι έγραψαν οι αλλες κοπέλες εδώ συγνωμη αλλα δεν πρόλαβα να δοιαβάσω όλα τα σχόλια αλλά κατά την γνώμη μου η κοπέλα δεν είναι καλά και αυτή η πράξη πρέπει να καταδικαστεί γιατί είναι θανατος απο πρόθεση όχι απο αμέλεια!!!

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΚΑΛΑ ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ..... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ............... ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..... ΑΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΨΕΙΣ????????????? ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:επιτελους! εγω αποτην αρχη κατι δε μου αρεσε αλλα προσπαθουσα να τη δικαιολογησω. στα δικα μου ατομα που ανοιγαμε κουβεντα την κατηγορουσα. τι νεα και τι απειρη??? τι θα πει απειρη για μωρο και δεν ξερει. εγω ποτε δεν δικαιολογω αυτες που λενε ετσι. δεν ξερουν να το αλλαζουν να το ταιζουν κοκ. εγω απο την πρωτη στιγμη μονη μου. και η μαμα μου ηταν απο κατω. το εβλεπε 1ωρα την ημερα. τεσπα. κακως που προσπαθουσαμε να ειμαστε διπλα της.

αν βρειτε κανα λινγκ με την εκπομπη καντε τον κοπο και στειλτε μου σε πμ γιανα το δω σιγουρα!

Στην σελίδα του σταρ που βάζουν τις εκπομπές θα την βάλουν κ αυτη κι εγω εκει περιμένω να το δώ γιατι δεν το πρόλαβα .

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΚΑΛΑ ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ..... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ............... ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..... ΑΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΨΕΙΣ????????????? ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ! ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΜΟΥΓΚΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω χασει το μετρημα.... ψεματα.... ψεματα....
Αλλα αυτο που με εξοργιζει περισσοτερο ειναι που δεν "εσπασε" η φωνη της ουτε για ενα δευτερολεπτο!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποτε δεν αναφερθηκα σε αυτο το θεμα μονο κ μονο επειδη ελεγε συνεχεια διαφορετικά πραγματα! Απλα το μωρλακι χάθηκε κ αυτό εχει σημασία. Τώρα εαν αυτή εχει ψυχολογικά προβληματα ή όχι δεν με νοιαζει απλά θέλω να δω ΔΙΚΑΙΩΣΗΝΗ. Ειναι πολύ αυτό που ζητάω?????

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΑΛΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΚΑΛΑ ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ..... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ............... ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..... ΑΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΨΕΙΣ????????????? ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ! ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΜΟΥΓΚΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ!


ΡΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΥΨΕΙΣ ΑΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΤΗΣ..... ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΟΙ.... ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟ....................
ΚΑΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΔΕΙΝΑΝ ΔΙΚΑΙΟ ΣΤΥΗΝ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ.... ΤΩΡΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.......

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΔΙΩΞΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ! ΑΥΤΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΤΗΣ ΛΕΡΟΥ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!! ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ!! ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

????????


Επισκέπτης
τωρα πια που ακουστηκαν και οι δυο αποψεις μπορω να εκφερω μια αποψη που τοσο καιρο υπεβοσκε αλλα ηθελα να ειμαι δικαιη...
μια μαρια γεματη ψεμματα, που ΔΕΝ πηγε την παρασκευη στο νοσοκομειο και μας δουλεψε, που το παιδι ειχε πιει απο βραδυς 150 και 70 και 20 αλλα μετα Ο ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ το βρηκε χωρις σταγονα υγρου 3 μερες... μια μαρια που το αλλαζε αλλα απ την πρωτη μερα στη λερο μας ειπαν οτι μυριζε απ τις πληγες..... που της ειπαν να δινει μια τσαι μια γαλα ΑΛΛΑ ο γιατρος το αρνειται...
ειχα αμφιβολιες, η καρδια μου ηθελε να πιστεψει οτι δεν υπαρχει τετοια μανα, ξερουμε λιγο πολυ πως καλυπτονται οι γιατροι μεταξυ τους, ειπα, δε μπορει......εκαναν κι αυτοι το λαθος να βγαινουν να κουτσομπολευουν και μην τυχον τους χαλασουμε τον τουρισμο ολο να παινευουν το νησι που εχει και κοινωνικο παντοπωλειο !!!(ελεος- λες και θα κριθει ολοκληρος τοπος απο ενα περιστατικο)
και βγαινει ο ιατροδικαστης που ειναι αμεμπτου ηθικης και ολοι λενε τα καλυτερα λογια και μιλαει για ζωα.......εκει καπου το θεμα το αφησα γιατι μουδιασε η ψυχη μου ειλικρινα ......
και περιμενα να ακουσω τι εχει να πει οταν καποτε μιλησει η μανα.....
η καμενη απο την πεθερα --δεν το συζηταμε την εχωσε πιο μεσα, αλλα λες, για να δουμε, μηπως, ρε παιδι μου, μηπως η κοπελα κατι, τι αραγε περιμενα?
μπορει να περιμενα κι εγω ενα δακρυ, να ακουσω μια μανα που εχασε το παιδι της και οχι μια μανα που διηγειται παραμυθι......ο γιατρος πιο συντετριμμενος ηταν στο τηλεφωνο απ τη μανα......
εγω δεν θα κρινω αν ηταν παντρεμενη η συζουσε κι ολα αυτα τα γελοια.......δεν θα κρινω αν το παιδι της ειπαν να το παει οταν σαραντησει.....αν της ειπαν να του δινει τσαι........αν της ειπαν φερτο τη δευτερα.........ΑΝ ολα αυτα !!!!!
πεμπτη γυρισε ο αντρας της και το παιδι ηταν αφαγο και παγωμενο....και νοσοκομειο πηγαν ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ......
κριμα για το παιδακι , κριμα παναγια μου, ποσο κλαψαμε και ποσο στεναχωρηθηκαμε.......στην αγκαλια της παναγιας ειναι σιγουρα πιο καλα.......
οπως ειπατε, ενα κιχ κανουν και ρωταμε 3 παιδιατρους.........

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ??????????????

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:τωρα πια που ακουστηκαν και οι δυο αποψεις μπορω να εκφερω μια αποψη που τοσο καιρο υπεβοσκε αλλα ηθελα να ειμαι δικαιη...
μια μαρια γεματη ψεμματα, που ΔΕΝ πηγε την παρασκευη στο νοσοκομειο και μας δουλεψε, που το παιδι ειχε πιει απο βραδυς 150 και 70 και 20 αλλα μετα Ο ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ το βρηκε χωρις σταγονα υγρου 3 μερες... μια μαρια που το αλλαζε αλλα απ την πρωτη μερα στη λερο μας ειπαν οτι μυριζε απ τις πληγες..... που της ειπαν να δινει μια τσαι μια γαλα ΑΛΛΑ ο γιατρος το αρνειται...
ειχα αμφιβολιες, η καρδια μου ηθελε να πιστεψει οτι δεν υπαρχει τετοια μανα, ξερουμε λιγο πολυ πως καλυπτονται οι γιατροι μεταξυ τους, ειπα, δε μπορει......εκαναν κι αυτοι το λαθος να βγαινουν να κουτσομπολευουν και μην τυχον τους χαλασουμε τον τουρισμο ολο να παινευουν το νησι που εχει και κοινωνικο παντοπωλειο !!!(ελεος- λες και θα κριθει ολοκληρος τοπος απο ενα περιστατικο)
και βγαινει ο ιατροδικαστης που ειναι αμεμπτου ηθικης και ολοι λενε τα καλυτερα λογια και μιλαει για ζωα.......εκει καπου το θεμα το αφησα γιατι μουδιασε η ψυχη μου ειλικρινα ......
και περιμενα να ακουσω τι εχει να πει οταν καποτε μιλησει η μανα.....
η καμενη απο την πεθερα --δεν το συζηταμε την εχωσε πιο μεσα, αλλα λες, για να δουμε, μηπως, ρε παιδι μου, μηπως η κοπελα κατι, τι αραγε περιμενα?
μπορει να περιμενα κι εγω ενα δακρυ, να ακουσω μια μανα που εχασε το παιδι της και οχι μια μανα που διηγειται παραμυθι......ο γιατρος πιο συντετριμμενος ηταν στο τηλεφωνο απ τη μανα......
εγω δεν θα κρινω αν ηταν παντρεμενη η συζουσε κι ολα αυτα τα γελοια.......δεν θα κρινω αν το παιδι της ειπαν να το παει οταν σαραντησει.....αν της ειπαν να του δινει τσαι........αν της ειπαν φερτο τη δευτερα.........ΑΝ ολα αυτα !!!!!
πεμπτη γυρισε ο αντρας της και το παιδι ηταν αφαγο και παγωμενο....και νοσοκομειο πηγαν ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ......
κριμα για το παιδακι , κριμα παναγια μου, ποσο κλαψαμε και ποσο στεναχωρηθηκαμε.......στην αγκαλια της παναγιας ειναι σιγουρα πιο καλα.......
οπως ειπατε, ενα κιχ κανουν και ρωταμε 3 παιδιατρους.........


ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ..... ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΗΜΟΥΝΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,,,,,,,

????????


Επισκέπτης
letitsa έγραψε:[
ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ..... ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΗΜΟΥΝΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,,,,,,,

καλυτερα υπερβολικη κοπελα μου!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σας παρακαλουσα θερμα να μην γινουν παλι τα ιδια έκτροπα.. Φυσικα πειτε την γνωμη σας αλλα μεχρι εκει! Δεν υπηρχαν φανς της κοπελασ υπηρχαν ατομα που αδυνατουν να πιστεψουν οτο ολο αυτο εγινε απο αδιαφορια.. Εγω ακομα δεν τολμω να το φανταστω.. Ζω σε συννεφο μαλλον αλλα εαν η παγματικοτητα ειναι αυτη αρνουμε να κατεβω απο αυτο!

Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!

????????


Επισκέπτης
τωρα ρε παιδια ποιους λετε φαν για να καταλαβω.......δλδ επειδη μας ξεγελασε παει να πει οτι ειμαστε και φαν? η δε σας εχει τυχει ποτε να τα κανουν πλακακια οι γιατροι για να μη βγαλει κορακας κορακου ματι? στην ελλαδα ζουμε
εγω παντως μετα τον ιατροδικαστη δεν ειχα δυναμη καν να μιλησω

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κοριτσια,δεν ειναι οτι κρυβονται ολεs οι κοπελεs που την υποστηριζαν.Τι φταινε κι αυτεs?Kαι εγω ελεγα οτι δεν θελω να διαμορφωσω αποψη μεχρι να αποφανθει η δικαιοσυνη.Αλλα μετα απο αυτο που ειδα...Το ΤΕΡΑΣ ψυχραιμιαs,στεναχωριεμαι που δεν ειχα καταλαβει νωριτερα οτι μαs δουλευε ολεs ή οτι δεν ηταν καλα στα μυαλα τηs.Δεν την ενοιαζε για τον πονο που περναγε αυτη η ψυχουλα...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ψυχουλα ειναι καλυτερα στα χερια της παναγιτσας.......[/quote]

συμφωνω, αλλα η πατσαβουρα ας το εδινε καπου, εστω σε ιδρυμα, οχι να το σκοτωσει

markella_p έγραψε:Εχω χασει το μετρημα.... ψεματα.... ψεματα....
Αλλα αυτο που με εξοργιζει περισσοτερο ειναι που δεν "εσπασε" η φωνη της ουτε για ενα δευτερολεπτο!

τι να σπασει μαρκελλα?

ηθελα να ξερα που βρισκεται να την κραξω.
καποια υποστηρηκτρια της ειχε πει οτι θα αυτοκτονουσε.το ζωον που ουτε εχει καταλαβει τι εκανε.ουστ
και ναι θα συμφωνησω με καποια κοριτσια παραπανω. ηταν το μοναδικο θεμα που ο αντωνης ηταν σωστος. πιο μεσα απο το μεσα. και να δειτε στο τελος θα την βγαλουν τρελη και καλα.θα την βαλουν για 3 χρονακια σε κανα τρελαδικο και μετα παλι τα ιδια.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος![/quote]


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοσο καιρο κλαιω κ μονο που σκεφτομαι τι μπορει να τραβηξε αυτο το μωρακι Sad (που δυστυχως ηρθε στον κοσμο απο ενα τερας)και αυτη μιλουσε τοση ωρα με τοση ψυχραιμια...ουτε ενα δακρυ?????????.. σαν να μην ηταν δικο της αυτο το μωρακι!!
συμφωνω κ εγω οτι σε κατι τετοια θελει θανατικη ποινη!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την xara64 στις Τρι Φεβ 05, 2013 7:35 am, 1 φορά

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στελλα με καλυψες 100%

????????


Επισκέπτης
συγνωμη αλλα εγω, που δεν εκανα και τιποτα δλδ απλα της μιλησα στο τηλεφωνο να της δωσω κουραγιο, δε μετανιωνω καθολου! ειμαι ανθρωπος, πιστευω στους ανθρωπους, ειμαι εκει για οποιον συνανθρωπο μου δω σε αναγκη και δε με ενδιαφερει να κανω τον σερλοκ χολμς για να πω μετα οτι ημουν η πρωτη που ελυσε το μυστηριο
δεν ξερω αν ειναι συννεφακι οπως λεει η βιβιαν ,αλλα ετσι βλεπω τον κοσμο.......και οτι κανω ο θεος το βλεπει, οπως βλεπει και των αλλων, εκει θα λογοδοτησω λοιπον και οχι σε επι γης κριτες........

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ! ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΦΑΚΙ έγραψε:Ρε κοριτσια,δεν ειναι οτι κρυβονται ολεs οι κοπελεs που την υποστηριζαν.Τι φταινε κι αυτεs?Kαι εγω ελεγα οτι δεν θελω να διαμορφωσω αποψη μεχρι να αποφανθει η δικαιοσυνη.Αλλα μετα απο αυτο που ειδα...Το ΤΕΡΑΣ ψυχραιμιαs,στεναχωριεμαι που δεν ειχα καταλαβει νωριτερα οτι μαs δουλευε ολεs ή οτι δεν ηταν καλα στα μυαλα τηs.Δεν την ενοιαζε για τον πονο που περναγε αυτη η ψυχουλα...
Εγώ εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου μπορεί κι εγώ να μην εξέφρασα τη γνώμη μου από την αρχή, μπορώ να δεχτώ πως κάποια άτομα πείστηκαν και προσπάθησαν να την βοηθήσουν όπως η καθε μίας μας που έχει αισθήματα όχι όμως και να την υποστηρήξω ενώ βγαίνει η αλήθεια στο φως.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
letitsa έγραψε:
Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΒΙΒΙΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ....ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ,ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΙ ΕΚΑΝΕ?ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις