Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 28]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:
Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
letitsa έγραψε:
Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ! ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ..[/quote]



ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ :Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!
ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ Η ΒΙΒΙΑΝ................
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω θα συμφωνησω στο γεγονος οτι καποιοι ανθρωποι απλα πειστηκαν και δωσαν ενα χερι βοηθειας γιατι απλα δεν μπορει να βαλει ανθρωπου νους πως μπορει να σκοτωσει μια μανα το παιδι της!!!!λογικο να υπηρξε υποστιριξη πριν βγει η αληθεια στο φως.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:
Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Δικαιωμα σου να διαφωνεις αλλα οχι να παρερμηνεύεις τα λογια μου.. Αφου ο Μεγαλοδυναμος τον πηρε κοντα του εγινε σιγουρα αγγελος και του αξιζει! Αυτο ειπα οκ;

????????


Επισκέπτης
Panik11 έγραψε:και εγω θα συμφωνησω στο γεγονος οτι καποιοι ανθρωποι απλα πειστηκαν και δωσαν ενα χερι βοηθειας γιατι απλα δεν μπορει να βαλει ανθρωπου νους πως μπορει να σκοτωσει μια μανα το παιδι της!!!!λογικο να υπηρξε υποστιριξη πριν βγει η αληθεια στο φως.
ακριβως!!!!!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:
Ο Νικολας εγινε αγγελος οπως του αξιζε τους υπολοιπους ας τους κρινει ο θεος!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..... ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]


πες τα κοριτσαρα μου!!!!!!

νατασουλα1204

νατασουλα1204
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια μην καθεσατε και χαλατε τησ καρδιεσ σασ για μια αγνωστη,.... δεν ξερετε τι εγινε και τι μπορει να κρυβεται πισω απο τα λογια ολων δικαστων δικηγορων κτλ δεν υποστιριζω καμια μερια γιατι δεν ξερω τι πραγματικα εγινε σε οποιον αξιξει πιστευω θα ερθει η τιμωρια απο ψηλα το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να παμε να αναψουμε ενα κερακι για τηνψυχουλα που χαθηκε και τα υπολοιπα ασ τα κρινει ο θεοσ απο ψηλα κανεισ δεν μπορει να ξερει τι εγινε παρα μονο η ιδια ξαναλεω δεν υποστηριζω καμια μερια μονο λυπαμαι το μωρακι....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλλον η βιβιαν εκφραστηκε λαθος.εννοειται οτι δεν αξιζει σε καννενα μωρακι ο θανατος.

ας ευχηθουμε να ηταν η τελευταια τετοια 'μητερα' στον κοσμο....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:και εγω θα συμφωνησω στο γεγονος οτι καποιοι ανθρωποι απλα πειστηκαν και δωσαν ενα χερι βοηθειας γιατι απλα δεν μπορει να βαλει ανθρωπου νους πως μπορει να σκοτωσει μια μανα το παιδι της!!!!λογικο να υπηρξε υποστιριξη πριν βγει η αληθεια στο φως.
Ετσι είναι βρε Νίκη μου που να το χωρέσει ο νους...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ημουν μέσα το βράδυ που ζητούσε βοήθεια γιατι το μωρακι ήταν άρρωστο κ εγω όπως κ πολλοί άλλοι της λέγαμε να το παει γρήγορα στο νοσοκ κ η κυρία τι έκανε κοιμήθηκε του καλού καιρού κ ολοι οι υπόλοιποι ανησυχουσαμε για την τύχη του παιδιού . Την άλλη μέρα οταν μάθαμε ότι ήρθε Κρήτη ήθελα να πάω στο νοσοκ αλλα πιο πολυ για το μωρακι , τελικα θυμήθηκα τις αντιφάσεις που είχε πέσει κ τα ψέματα που έλεγε γιατι ήταν στην ομάδα μας κ δεν έκανα τίποτα , ουτε κ σχολίασα τίποτα σε όλα τα ποστ που ανοιγοταν αλλα άποψη σχηματισα αμέσως κ δεν βγήκα λάθος ... Ο ιατροδικαστής που εξέτασε το μωρο ειναι κορυφή κ μεγάλο όνομα εδω στην Κρήτη ... Της κοπέλας της χρειάζεται τρελοκομειο για να μην πω κάτι χειρότερο .

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:
Panik11 έγραψε:και εγω θα συμφωνησω στο γεγονος οτι καποιοι ανθρωποι απλα πειστηκαν και δωσαν ενα χερι βοηθειας γιατι απλα δεν μπορει να βαλει ανθρωπου νους πως μπορει να σκοτωσει μια μανα το παιδι της!!!!λογικο να υπηρξε υποστιριξη πριν βγει η αληθεια στο φως.
Ετσι είναι βρε Νίκη μου που να το χωρέσει ο νους...


ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..... ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΗ.... ΟΠΩς ΚΑΙ ΕΣΕΙς.....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:κακως που προσπαθουσαμε να ειμαστε διπλα της.


μη το βλεπεις ετσι...για το μωρακι προσπαθησαμε...κι αυτο το αγγελουδι το ξερει αυτο...

letitsa έγραψε:
Tini13 έγραψε:
letitsa έγραψε:ΚΑΛΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΚΑΛΑ ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ..... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ............... ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..... ΑΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΨΕΙΣ????????????? ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ! ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΜΟΥΓΚΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ!


ΡΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΥΨΕΙΣ ΑΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΤΗΣ..... ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΟΙ.... ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟ....................
ΚΑΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΔΕΙΝΑΝ ΔΙΚΑΙΟ ΣΤΥΗΝ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ.... ΤΩΡΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ.......

δε κανουμε τουμπεκι καλη μου...εχουμε μεινει αναυδες...

letitsa έγραψε:ΡΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ??????????????

σιγα βρε παιδια δε χτυπησαμε κ τατου...ελεος...δεν υποθαλψαμε κ κανεναν...μας ξεγελασε...την πιστεψαμε...χαζοι?ναι...απονηρευτοι?ναι...βλακες?ναι...αλλα οχι φαν.......

letitsa έγραψε:
arco iris έγραψε:τωρα πια που ακουστηκαν και οι δυο αποψεις μπορω να εκφερω μια αποψη που τοσο καιρο υπεβοσκε αλλα ηθελα να ειμαι δικαιη...
μια μαρια γεματη ψεμματα, που ΔΕΝ πηγε την παρασκευη στο νοσοκομειο και μας δουλεψε, που το παιδι ειχε πιει απο βραδυς 150 και 70 και 20 αλλα μετα Ο ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ το βρηκε χωρις σταγονα υγρου 3 μερες... μια μαρια που το αλλαζε αλλα απ την πρωτη μερα στη λερο μας ειπαν οτι μυριζε απ τις πληγες..... που της ειπαν να δινει μια τσαι μια γαλα ΑΛΛΑ ο γιατρος το αρνειται...
ειχα αμφιβολιες, η καρδια μου ηθελε να πιστεψει οτι δεν υπαρχει τετοια μανα, ξερουμε λιγο πολυ πως καλυπτονται οι γιατροι μεταξυ τους, ειπα, δε μπορει......εκαναν κι αυτοι το λαθος να βγαινουν να κουτσομπολευουν και μην τυχον τους χαλασουμε τον τουρισμο ολο να παινευουν το νησι που εχει και κοινωνικο παντοπωλειο !!!(ελεος- λες και θα κριθει ολοκληρος τοπος απο ενα περιστατικο)
και βγαινει ο ιατροδικαστης που ειναι αμεμπτου ηθικης και ολοι λενε τα καλυτερα λογια και μιλαει για ζωα.......εκει καπου το θεμα το αφησα γιατι μουδιασε η ψυχη μου ειλικρινα ......
και περιμενα να ακουσω τι εχει να πει οταν καποτε μιλησει η μανα.....
η καμενη απο την πεθερα --δεν το συζηταμε την εχωσε πιο μεσα, αλλα λες, για να δουμε, μηπως, ρε παιδι μου, μηπως η κοπελα κατι, τι αραγε περιμενα?
μπορει να περιμενα κι εγω ενα δακρυ, να ακουσω μια μανα που εχασε το παιδι της και οχι μια μανα που διηγειται παραμυθι......ο γιατρος πιο συντετριμμενος ηταν στο τηλεφωνο απ τη μανα......
εγω δεν θα κρινω αν ηταν παντρεμενη η συζουσε κι ολα αυτα τα γελοια.......δεν θα κρινω αν το παιδι της ειπαν να το παει οταν σαραντησει.....αν της ειπαν να του δινει τσαι........αν της ειπαν φερτο τη δευτερα.........ΑΝ ολα αυτα !!!!!
πεμπτη γυρισε ο αντρας της και το παιδι ηταν αφαγο και παγωμενο....και νοσοκομειο πηγαν ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ......
κριμα για το παιδακι , κριμα παναγια μου, ποσο κλαψαμε και ποσο στεναχωρηθηκαμε.......στην αγκαλια της παναγιας ειναι σιγουρα πιο καλα.......
οπως ειπατε, ενα κιχ κανουν και ρωταμε 3 παιδιατρους.........


ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ..... ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΗΜΟΥΝΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,,,,,,,

νομιζω σε καλυψε η στελλα στο ερωτημα σου...

μαμακα μου έγραψε:η ψυχουλα ειναι καλυτερα στα χερια της παναγιτσας.......

συμφωνω, αλλα η πατσαβουρα ας το εδινε καπου, εστω σε ιδρυμα, οχι να το σκοτωσει

markella_p έγραψε:Εχω χασει το μετρημα.... ψεματα.... ψεματα....
Αλλα αυτο που με εξοργιζει περισσοτερο ειναι που δεν "εσπασε" η φωνη της ουτε για ενα δευτερολεπτο!

τι να σπασει μαρκελλα?

ηθελα να ξερα που βρισκεται να την κραξω.
καποια υποστηρηκτρια της ειχε πει οτι θα αυτοκτονουσε.το ζωον που ουτε εχει καταλαβει τι εκανε.ουστ
και ναι θα συμφωνησω με καποια κοριτσια παραπανω. ηταν το μοναδικο θεμα που ο αντωνης ηταν σωστος. πιο μεσα απο το μεσα. και να δειτε στο τελος θα την βγαλουν τρελη και καλα.θα την βαλουν για 3 χρονακια σε κανα τρελαδικο και μετα παλι τα ιδια. [/quote]

ο αντωνης μπορει να ηταν σωστος αλλα απο την πρωτη στιγμη εβγαζε διαγνωσεις του στυλ δε θα ειναι τιποτα κτλ...δλδ ειχε πειστει για την ειλικρινεια της "μανας" αυτης...παρολα αυτα ο τροπος του μετα ηταν εξοργιστικα αγενης...δε μπορει επειδη σε κρυβει η ανωνυμια να εισαι τοσο προσβλητικος...στην τελικη κι εγω ειχα αντιθετη αποψη αλλα δε τον εβρισα...ας μιλουσε κοσμια να ηταν αναμεσα μας...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πειραζει που εμενα δεν μου αρκει να την κρινει ο Θεος? η να ερθει η τιμωρια της απο ψηλα?
Εγω θελω να την δω να τιμωρειται ΕΔΩ, ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ που ζει, σε αυτη τη ζωη που στερησε με τοση ψυχραιμια απο ενα τοσο δα μωρακι. Να τιμωρηθει σκληρα και εμπρακτα.
Ισως φαινομαι σκληρη αλλα τιποτα δεν ειναι τοσο σκληρο οσο το να αφηνεις μια ζωουλα να χανεται ετσι!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατασουλα1204 έγραψε:κοριτσια μην καθεσατε και χαλατε τησ καρδιεσ σασ για μια αγνωστη,.... δεν ξερετε τι εγινε και τι μπορει να κρυβεται πισω απο τα λογια ολων δικαστων δικηγορων κτλ δεν υποστιριζω καμια μερια γιατι δεν ξερω τι πραγματικα εγινε σε οποιον αξιξει πιστευω θα ερθει η τιμωρια απο ψηλα το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να παμε να αναψουμε ενα κερακι για τηνψυχουλα που χαθηκε και τα υπολοιπα ασ τα κρινει ο θεοσ απο ψηλα κανεισ δεν μπορει να ξερει τι εγινε παρα μονο η ιδια ξαναλεω δεν υποστηριζω καμια μερια μονο λυπαμαι το μωρακι....






ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΙΧΝΟΣ ΔΑΚΡΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟ!ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ,ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΑΝΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΩΣ Η ΦΥΣΗ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΓΙ ΑΥΤΟ!ΚΑΙΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ!ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΟ ΤΟ ΝΗΣΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΘΑ ΕΤΡΕΧΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:Πειραζει που εμενα δεν μου αρκει να την κρινει ο Θεος? η να ερθει η τιμωρια της απο ψηλα?
Εγω θελω να την δω να τιμωρειται ΕΔΩ, ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ που ζει, σε αυτη τη ζωη που στερησε με τοση ψυχραιμια απο ενα τοσο δα μωρακι. Να τιμωρηθει σκληρα και εμπρακτα.
Ισως φαινομαι σκληρη αλλα τιποτα δεν ειναι τοσο σκληρο οσο το να αφηνεις μια ζωουλα να χανεται ετσι!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
letitsa έγραψε:
arco iris έγραψε:τωρα πια που ακουστηκαν και οι δυο αποψεις μπορω να εκφερω μια αποψη που τοσο καιρο υπεβοσκε αλλα ηθελα να ειμαι δικαιη...
μια μαρια γεματη ψεμματα, που ΔΕΝ πηγε την παρασκευη στο νοσοκομειο και μας δουλεψε, που το παιδι ειχε πιει απο βραδυς 150 και 70 και 20 αλλα μετα Ο ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ το βρηκε χωρις σταγονα υγρου 3 μερες... μια μαρια που το αλλαζε αλλα απ την πρωτη μερα στη λερο μας ειπαν οτι μυριζε απ τις πληγες..... που της ειπαν να δινει μια τσαι μια γαλα ΑΛΛΑ ο γιατρος το αρνειται...
ειχα αμφιβολιες, η καρδια μου ηθελε να πιστεψει οτι δεν υπαρχει τετοια μανα, ξερουμε λιγο πολυ πως καλυπτονται οι γιατροι μεταξυ τους, ειπα, δε μπορει......εκαναν κι αυτοι το λαθος να βγαινουν να κουτσομπολευουν και μην τυχον τους χαλασουμε τον τουρισμο ολο να παινευουν το νησι που εχει και κοινωνικο παντοπωλειο !!!(ελεος- λες και θα κριθει ολοκληρος τοπος απο ενα περιστατικο)
και βγαινει ο ιατροδικαστης που ειναι αμεμπτου ηθικης και ολοι λενε τα καλυτερα λογια και μιλαει για ζωα.......εκει καπου το θεμα το αφησα γιατι μουδιασε η ψυχη μου ειλικρινα ......
και περιμενα να ακουσω τι εχει να πει οταν καποτε μιλησει η μανα.....
η καμενη απο την πεθερα --δεν το συζηταμε την εχωσε πιο μεσα, αλλα λες, για να δουμε, μηπως, ρε παιδι μου, μηπως η κοπελα κατι, τι αραγε περιμενα?
μπορει να περιμενα κι εγω ενα δακρυ, να ακουσω μια μανα που εχασε το παιδι της και οχι μια μανα που διηγειται παραμυθι......ο γιατρος πιο συντετριμμενος ηταν στο τηλεφωνο απ τη μανα......
εγω δεν θα κρινω αν ηταν παντρεμενη η συζουσε κι ολα αυτα τα γελοια.......δεν θα κρινω αν το παιδι της ειπαν να το παει οταν σαραντησει.....αν της ειπαν να του δινει τσαι........αν της ειπαν φερτο τη δευτερα.........ΑΝ ολα αυτα !!!!!
πεμπτη γυρισε ο αντρας της και το παιδι ηταν αφαγο και παγωμενο....και νοσοκομειο πηγαν ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ......
κριμα για το παιδακι , κριμα παναγια μου, ποσο κλαψαμε και ποσο στεναχωρηθηκαμε.......στην αγκαλια της παναγιας ειναι σιγουρα πιο καλα.......
οπως ειπατε, ενα κιχ κανουν και ρωταμε 3 παιδιατρους.........


ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ..... ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΗΜΟΥΝΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,,,,,,,

εγω΄ πάλι μεσα σε 25 μερες απο την ημέρα που γεννησα αλλαξα 4 παιδιατρους!
ειχε βγαλει η μικρή κάτι σπυράκια και όλοι μου έδιναν κορντιζόνη. εγώ πάλι εκανα πλύσεις με χαμομηλι και εφυγαν ασχετο. απλά το λέω γιατί εμενα η μικρή ειχε λιγα σπυρακια και ανησυχησα και προσεξτε δεν έψαχνα να βρω λυσεις μέσω ίντερνετ αλλα έτρεξα κατευθειαν.. αυτηνης το παιδί το παιδι που πέθενε και δεν έκανε τίποτα τι να κάνεις??? δεν θέλω να την πω ζωο γιατί θα προσβάλω τα ζωα.. για μενα πρέπει να καταδικαστει σε θάνατο
ειμαι σκληρή αλλά τέτοια τέρατα δεν αξιζει να ζούνε και να υπαρχουν !!!!

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Ημουν μέσα το βράδυ που ζητούσε βοήθεια γιατι το μωρακι ήταν άρρωστο κ εγω όπως κ πολλοί άλλοι της λέγαμε να το παει γρήγορα στο νοσοκ κ η κυρία τι έκανε κοιμήθηκε του καλού καιρού κ ολοι οι υπόλοιποι ανησυχουσαμε για την τύχη του παιδιού .
Σε καταλαβαίνω και ήταν οφθαλμοφανές από τα ποστς, τα οποια διαβασα εκ των υστερων, εσείς ανησυχούσατε κ η άλλη στην κοσμάρα της, εκανε μπαμ οτι μπήκε να τα πει απλά για ξεκάρφωμα..

????????


Επισκέπτης
νατασουλα1204 έγραψε:κοριτσια μην καθεσατε και χαλατε τησ καρδιεσ σασ για μια αγνωστη,.... δεν ξερετε τι εγινε και τι μπορει να κρυβεται πισω απο τα λογια ολων δικαστων δικηγορων κτλ δεν υποστιριζω καμια μερια γιατι δεν ξερω τι πραγματικα εγινε σε οποιον αξιξει πιστευω θα ερθει η τιμωρια απο ψηλα το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να παμε να αναψουμε ενα κερακι για τηνψυχουλα που χαθηκε και τα υπολοιπα ασ τα κρινει ο θεοσ απο ψηλα κανεισ δεν μπορει να ξερει τι εγινε παρα μονο η ιδια ξαναλεω δεν υποστηριζω καμια μερια μονο λυπαμαι το μωρακι....

.....ναι, φταινε πολλοι.......ενας μαιευτηρας που ειδε δυο διαταραγμενες προσωπικοτητες και δεν φωναξε μια υπηρεσια παρα τους εδωσε το παιδι........
ενας παιδιατρος που εδωσε??? βαζω ερωτηματικο λαθος οδηγιες διατροφης.......και ειπε να το ξαναδει σε 40 μερες????? ερωτηματικο παλι
η ΔΕΗ που εκοβε το ρευμα και δεν ειχαν να του αλλαξουν πανα οπως ειπε η κουνιαδα....Shocked
οι διπλανοι του ξενοδοχειου που ακουγαν τα κλαμματα αλλα δεν εδιναν σημασια......
ο κοινωνικος παντοπωλης που δεν πηγε να τη ρωτησει αν εχει αλλο γαλα
η ξαδερφη του κιτσου του περιπτερα που δεν της εδωσε συμβουλες
ο ουδεποποτας που δεν ειπε ενα συλληπητηρια παρα βγηκε να κανει την τατιανα πριν την τατιανα να πει για γαμους και πανηγυρια
ε φ τ α ι γ α ν .........????????..........
το ενστικτο της μανας που ηταν???? πως το αφηνεις σ αυτη την κατασταση και κοιμασαι πεμπτη βραδυ - ηρθε κουρασμενος ο αντρας της ειπε η πεθερα καταπελτης
παρασκευη ολη μερα?????? βραδυ??? ΠΑΙΔΙΑ ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΑΝ!!!! για μεταλλιο ευκολοπιστιας μιλαμε!!!!!!
και παρασκευη το μωρακι παγωμενο και νωθρο, κι εσυ κοιμασαι............ΚΟΙΜΑΣΑΙ!!!!!!!!! Και στις 4 πινει 20 γραμμαρια κι εσυ παλι πεφτεις και ΚΟΙΜΑΣΑΙ.......και πας νοσοκομειο 10 και βαλε το πρωι
ποια μανα το κανει αυτο????? τωρα ναι, θα πουνε για ψυχολογικα προβληματα ειμαι σιγουρη ενα σωρο θα πουνε.......24 χρονων ΜΙΚΡΗ σωπατε ρε παιδια .......
ειμαι να σκασω εχω τρελλαθει.......ηρεμη δυναμη η κυρια, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΠΕ.......ΚΑΘΑΡΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΕΙΠΕ........
εκανε να παει νοσοκομειο τοοοοοσες ωρες και δεν εχει καν τυψεις.........ετοιμαστειτε απο αυριο να ακουτε παντου οτι η καημενη εχει ψυχολογικα προβληματα και δεν ειναι καλα.......

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:
νατασουλα1204 έγραψε:κοριτσια μην καθεσατε και χαλατε τησ καρδιεσ σασ για μια αγνωστη,.... δεν ξερετε τι εγινε και τι μπορει να κρυβεται πισω απο τα λογια ολων δικαστων δικηγορων κτλ δεν υποστιριζω καμια μερια γιατι δεν ξερω τι πραγματικα εγινε σε οποιον αξιξει πιστευω θα ερθει η τιμωρια απο ψηλα το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να παμε να αναψουμε ενα κερακι για τηνψυχουλα που χαθηκε και τα υπολοιπα ασ τα κρινει ο θεοσ απο ψηλα κανεισ δεν μπορει να ξερει τι εγινε παρα μονο η ιδια ξαναλεω δεν υποστηριζω καμια μερια μονο λυπαμαι το μωρακι....

.....ναι, φταινε πολλοι.......ενας μαιευτηρας που ειδε δυο διαταραγμενες προσωπικοτητες και δεν φωναξε μια υπηρεσια παρα τους εδωσε το παιδι........
ενας παιδιατρος που εδωσε??? βαζω ερωτηματικο λαθος οδηγιες διατροφης.......και ειπε να το ξαναδει σε 40 μερες????? ερωτηματικο παλι
η ΔΕΗ που εκοβε το ρευμα και δεν ειχαν να του αλλαξουν πανα οπως ειπε η κουνιαδα....Shocked
οι διπλανοι του ξενοδοχειου που ακουγαν τα κλαμματα αλλα δεν εδιναν σημασια......
ο κοινωνικος παντοπωλης που δεν πηγε να τη ρωτησει αν εχει αλλο γαλα
η ξαδερφη του κιτσου του περιπτερα που δεν της εδωσε συμβουλες
ο ουδεποποτας που δεν ειπε ενα συλληπητηρια παρα βγηκε να κανει την τατιανα πριν την τατιανα να πει για γαμους και πανηγυρια
ε φ τ α ι γ α ν .........????????..........
το ενστικτο της μανας που ηταν???? πως το αφηνεις σ αυτη την κατασταση και κοιμασαι πεμπτη βραδυ - ηρθε κουρασμενος ο αντρας της ειπε η πεθερα καταπελτης
παρασκευη ολη μερα?????? βραδυ??? ΠΑΙΔΙΑ ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΑΝ!!!! για μεταλλιο ευκολοπιστιας μιλαμε!!!!!!
και παρασκευη το μωρακι παγωμενο και νωθρο, κι εσυ κοιμασαι............ΚΟΙΜΑΣΑΙ!!!!!!!!! Και στις 4 πινει 20 γραμμαρια κι εσυ παλι πεφτεις και ΚΟΙΜΑΣΑΙ.......και πας νοσοκομειο 10 και βαλε το πρωι
ποια μανα το κανει αυτο????? τωρα ναι, θα πουνε για ψυχολογικα προβληματα ειμαι σιγουρη ενα σωρο θα πουνε.......24 χρονων ΜΙΚΡΗ σωπατε ρε παιδια .......
ειμαι να σκασω εχω τρελλαθει.......ηρεμη δυναμη η κυρια, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΠΕ.......ΚΑΘΑΡΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΕΙΠΕ........
εκανε να παει νοσοκομειο τοοοοοσες ωρες και δεν εχει καν τυψεις.........ετοιμαστειτε απο αυριο να ακουτε παντου οτι η καημενη εχει ψυχολογικα προβληματα και δεν ειναι καλα.......

κοριτσι με κάλυψες πλήρως και εγώ στην αρχή την πιστεψα πιστεψα ότι πηγε στο νοσοκομειο πανω απο 2 φορες.. μιλαμε η κοπέλα παει για όσκαρ...
με κάλυψες σε ότι ειπες.

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις το είδα... τόσες μέρες δεν σχολίασα...

Ειλικρινά δεν ξέρω ακόμη και τώρα τι να πω...

Θα πω πω μόνο ένα μπράβο σε αυτές που έσπευσαν να βοηθήσουν! Άνθρωποι με Α κεφαλαίο!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι οσκαρ βρε Πωλινα μου? Ερμηνειας? Δε νομιζω. Μια ψευτρα και μαλιστα πολυ κακη ειναι και ηταν απο την πρωτη στιγμη.

????????


Επισκέπτης
και μια γυναικα στα 24 - (που δεν ειναι καθολου μικρη φτανει αυτη η γελοια καραμελα, αλλο απειρη αλλο μικρη, και στα 30 να κανεις το πρωτο παιδι απειρη λεγεσαι.......)
ξερει να την πεσει στο παλλικαρι ουσα εγκυος και να του πει οτι ειναι δικο του!!!!!!! (και λεω την πεσει γιατι για να το πιστευει αυτος μεχρι την τελευταια κυριακη οτι ειναι δικο του το παιδι αρα δεν ειναι και...του λιμανιου οπως ειπε και η μανα του ειναι αβγαλτος)
ξερει να μπαινει σε ενα φορουμ και να λεει οτι πηγε δυο φορες νοσοκομειο και να κοροιδευει εκατονταδες ατομα
οχι μονο δεν εχει ψυχολογικα, αλλα μας πουλαει και μας αγοραζει που λενε στο χωριο μου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τρι Φεβ 05, 2013 8:12 am, 2 φορές συνολικά

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:τι οσκαρ βρε Πωλινα μου? Ερμηνειας? Δε νομιζω. Μια ψευτρα και μαλιστα πολυ κακη ειναι και ηταν απο την πρωτη στιγμη.

εγω πάντως στην αρχή την πιστεψα δυστυχως., πιστεψα πως έτρεξε...
κρίμα..
για αυτό λεω οσκαρ για το πρωτο πρωτο ποστ που και καλά ήθελε βοηθεια

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ εγραφα εγραφα κ εγινε διακοπη ρευματος κ τα εχασα...
για καποια κοπελα που μιλησε για τουμπεκι...δε κανουμε τουμπεκι καλη μου...απλα μειναμε αναυδες...νομιζω η στελλα τα περιγραφει πολυ ευγλωττα...
για καποια κοπελα που μιλησε για φαν...σιγα μην χτυπησαμε κ τατου μαρια φορ εβερ...μας επεισε και εν τελει μας κοροιδεψε οκ δεν εχω προβλημα να το παραδεχτω αν αυτο θελετε...πες με χαζη,πες με φιλοτιμη αλλα οχι και φαν...σε λιγο θα πειτε οτι υποθαλψαμε κ εγκληματια...
στη σουπερμαμα να πω μονο οτι οχι δεν ηταν "κακως" που ασχοληθηκαμε μαζι της γιατι δε το καναμε γι'αυτην αλλα για το μωρακι...ας ειναι αναπαυμενη η ψυχουλα του κι ας φροντιζει κι αυτο τα δικα μας παιδακια οπως προσπαθησαμε να φροντισουμε κι εμεις αυτο το ιδιο εστω κ χανοντας μονο λιγο απο το χρονο μας...
σε καποια κοπελα που μιλησε για τον αντωνη να πω οτι και ο αλαθητος φιλος μας ξεγελαστηκε στην αρχη κ εκανε και διαγνωσεις(!) αλλα το να μιλας με τοση αγενεια σε καποιον που εχει αντιθετη αποψη απο σενα επειδη κρυβεσαι πισω απο την ανωνυμια ενος νικ-νειμ ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο...κι εγω ειχα αντιθετη γνωμη μαζι του αλλα δε τον αποκαλεσα οσα αυτος αποκαλεσε πολυ κοσμο και οχι μονο σε αυτο το θεμα...

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:και μια γυναικα στα 24 - (που δεν ειναι καθολου μικρη φτανει αυτη η γελοια καραμελα, αλλο απειρη αλλο μικρη, και στα 30 να κανεις το πρωτο παιδι απειρη λεγεσαι.......)
ξερει να την πεσει στο παλλικαρι ουσα εγκυος και να του πει οτι ειναι δικο του!!!!!!! (και λεω την πεσει γιατι για να το πιστευει αυτος μεχρι την τελευταια κυριακη οτι ειναι δικο του το παιδι αρα δεν ειναι και...του λιμανιου οπως ειπε και η μανα του ειναι αβγαλτος)
ξερει να μπαινει σε ενα φορουμ και να λεει οτι πηγε δυο φορες νοσοκομειο και να κοροιδευει εκατονταδες ατομα
οχι μονο δεν εχει ψυχολογικα, αλλα μας πουλαει και μας αγοραζει που λενε στο χωριο μου!

και πάλι θα συμφωνησω ..
όντως μας πουλουσε και μας αγοραζε,,,

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις