Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΒΑΛΕ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109

ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΑΡΗ? ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ευα μου απολαμβανουμε τωρα που πανε κ τα 2 σχολειο...η μικρη δεν θα ενοχλει τοσο φανταζομαι κ ελπιζω!!!

παω να ετοιμαστω παω σε μια υποχρεωση για τον μεγαλο μου γιο..θα ξαναμπω μετα...

σας φιλωωωωωω
φιλααακια πολλααααα!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΩΛΟΥΘΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ 2013 ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΩ!!! ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 !

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! Very Happy
ΝΑΙ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΠΦΦΦ...

ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ!!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΛΕΝ Α ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΙΑ ΓΡΑΠΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ...

ΜΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ?????????? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ΚΑΛΕ ΕΣΕΝΑ Η ΙΛΑΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ>??ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ???

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stauroulinaa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! Very Happy
ΝΑΙ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΠΦΦΦ...

ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ!!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΛΕΝ Α ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΙΑ ΓΡΑΠΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ...

ΜΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ?????????? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ΚΑΛΕ ΕΣΕΝΑ Η ΙΛΑΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ>??ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ???
συντομα κοριτσαρα μου θα ερθει....πολυ συντομα.......κατσε να στειλω γραμμα στον Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 386913

307Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 Empty eimai kainouria mellousa manoula Σαβ Φεβ 09, 2013 5:32 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geia sas koritsia!!!eseis den me kserete katholou omws egw sas diavazw edw k poluuuuu kairo k exw zhsei mazi sas tis anhsuxies sas k tis xares sas!!shmera eipa loipon na eggrafw k egw gia na me gnwrisete k eseis k na mpw sthn omorfh pareoula sas!eimai loipon h alexandra eimai 23 xronwn k katagomai apo th drama alla zw me ton antra mou germania edw k ena xrono.eimai egkuoula k molis mpika ston 4o mhna an ta upologizw kala!h hmeromhnia mou einai 17.08!tha xarw para polu na milaw mazi sas kathimerina!!!einai polu omorfo auto pou exete edw mesa!! I love you tha prepei vevaia na mathw polla edw mesa pws na valw foto h tikeraki ktl...tha ta vrw pou tha mou paei!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax koritsia exw xathei prospathw na vrw pws vazw foto alla den to vriskw!!!mporei na me voithisei kamia? Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Σήμερα έκανα τις απίστευτες δουλειές στο σπίτι και τώρα κάθισα να βάψω νυχάκι και να ξεκουρατσώ λίγο!
Αφρουλίνι τι ευχάριστα τα νέα σου!Το νινάκι σου είναι υγιέστατο και οι γονείς του του πήραν ένα σούπερ καρότσι για να βολτάρει! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 654316 Μη σε πιάνουν οι χαζο-ανησυχίες σου κούκλα μου!Αν κάτι δεν ήταν φυσιολογικό θα στο έλεγε ο γιατρός!
Τόνια μου ακόμα δεν πήρες το γιατρό τηλέφωνο;Βέβαια,πρέπει να ισχύει αυτό που σου είπαν τα κορίτσια, πως η μικρή δηλαδή πιέζει την κύστη σου, αλλά δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις!
Αλεξάνδρα καλώς ήρθες!Με το καλό το νινί σου!
Σταυρουλίνι μην στεναχωριέσαι για τη χαζο-Αλέκα!Θα έρθει το νινάκι, μην ανησυχείς! I love you
Εύα κάντε και σήμερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 γιατί λένε ότι το ωάριο ζει 24-48 ώρες!Κι έρχεται το νινί!!!!!!!!!!!!
Αναστασία, Γιάννα και τα υπόλοιπα κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΩΛΟΥΘΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ 2013 ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...


Καλώς την τσούπρα μας!Τι κάνεις κουκλίτσα;Μπήκες στη διαδικασία εξωσωματικής ή ακόμα;Ολα καλά πάντως με την επέμβασή σου;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ,τώρα που μπήκα εγώ όλες πήγατε για ύπνο;;; Crying or Very sad Δεν πειράζει!Θα σας πετύχω άλλη στιγμή!Να περάσετε όλες ένα όμορφο απόγευμα και ένα ακόμα πιο όμορφο Σαββατόβραδο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 531909

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια γύρισα!!

Αλεξάνδρα καλώς ήρθες με το καλό το νινάκι σου!

Όσο για τις ερωτήσεις σχετικά με τις φωτογραφίες μπες στην αρχική σελίδα του
φόρουμ στην κατηγορία "σχετικά με το φόρουμ" και θα βρείς αρκετές απαντήσεις.

Ευούλι μου τί κάνεις κοριτσάκι μου! Laughing Τί χρώμα θα βάψεις το νυχάκι ?

Τονάκι μου καλά σου λένε τα κορίτσια μήπως να πάρεις το γιατρό ?

Αφρούλα τώρα είδα το καρότσι σου! Είναι τέλειο να σου πώ οτι ακριβώς το ίδιο έχω του Μιχάλη, inglesina σε μπεζ χρώμα μονο το χερούλι διαφέρει και το ειχα πάρει 795 € το έχουμε καταβολευτεί. Άξιζει τα λεφτά του! Να το χαρείτε κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 328109
Α! και να σου πώ οτι το μωράκι σου είναι μία χαρά και να μην ανησυχείς καθόλου! Τί νομίζεις οτι δεν θα σου έλεγε ο γιατρός αν υπήρχε ανησυχία για περεταίρω εξετάσεις ?

Σταυρουλίνη μην στεναχωριέσαι πάμε γερά γι΄αυτό το μήνα!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994

Ευά! Εγώ δεν ξέρω σίγουρα ποιες είναι οι γονιμες μου αλλα πιστεύω είναι από 12-18/02 ξεκίνησα απο χθές Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994
και θα δείξει αν θα τις πετύχουμε αυτό το μήνα!
Πάντως καλά σου λεει το Ευούλι μήπως να κάνετε και σήμερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 215994
Wink Wink Wink

Γιάννα που είσαι ?Τι κάνει το Μαράκι?

Δεν έχω κοιτάξει πιες είναι μέσα!
Συγνώμη αν ξέχασα καμία! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 667478 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 667478 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 667478




AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι!!!!!!
Γιού χου!!!!!!!!!!!!
Πες μου οτι τόση ώρα που έγραφα αυτό το μήνυμα σεντόνι δεν σε πρόλαβα κι έφυγες ? Sad Sad Sad

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
se euxaristw anastasia mou na sai kala!!euouli se euxaristw k esena gia to kalosorisma!!niwthe ligo amhxana giati den kserw ti na pw parolo pou sas diavazw toso kairo Sad

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:se euxaristw anastasia mou na sai kala!!euouli se euxaristw k esena gia to kalosorisma!!niwthe ligo amhxana giati den kserw ti na pw parolo pou sas diavazw toso kairo Sad

Να μην νιώθεις αμήχανα Αλεξάνδρα μου!
Θα βρίσκουμε να λέμε πράγματα! Wink Wink Wink
Αυτό που έχεις να κάνεις είναι να απολαύσεις την περίοδο της εγκυμοσύνης σου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 990599

Αλήθεια έχεις καλή εγκυμοσύνη ?
Απο συπτώματα πώς τα πάς ?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doksa ton theo anastasia mou mexri stigmhs den me talaipwrei katholou to ninaki!!den exw kanei oute mia fora emeto apla sthn polu arxh ithela sunexeia na koimamai k auto pou exw einai thn mesh mou...ponaei xamila otan kanw kati entona h otan logw douleias eimai se orthostasia gia wra...kata ta alla mia xara!thn pempth exw rantevou sth giatro!exoume kanei hdh k thn auxenikh k htan ola teleia.apla apo xthes to radu exw ligo enoxlhsh katw xamhla aristera sugkekrimena...na anhsuxhsw?den einai entono twra...esu prospatheis k gia deutero paidaki opws diavazw toso kairo!sou euxomai na sou erthei polu suntoma Very Happy wx polla egrapsa

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ΄ευχαριστώ Αλεξάνδρα μου ελπίζω κι εγώ να έρθει σύντομα το 2ο!

Να χαρείς λοιπόν την εγκυμοσύνη σου αφού είναι και καλή είσαι από τις τυχερές! Wink Wink

Η γνώμη μου είναι αν ανησυχείς για κάτι να παίρνεις το γιατρό σου τηλ.
Στην πρώτη εγκυμοσύνη είναι όλα πρωτόγνωρα και θα σε ανησυχούν πολλά πράγματα αν κάτι λοιπόν το θεωρείς αφύσικο για το σώμα σου και τον εαυτό σου να ενοχλείς το γιατρό σου.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai exeis apoluto dikio!!an evlepa oti htane polu entonos o ponos k den stamatouse tha phgaina shmera kateutheian einai k dipla to iatreio ths..exw diavasei oti kamia fora sumainei auto epeidh megalwnei h mhtra!poso kairo prospatheite twra?to eixa diavasei alla ksexasa!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! πολύ ωραία που έχεις τη γιατρό σου κοντά! Έτσι μόλις ανησυχείς μπορείς να πετάγεσαι και να σε βλέπει!

Ισχύει αυτό που λές.
Στην εγκυμοσύνη μου είχα αυτά τα τραβηγματάκια στην μήτρα και ο γιατρός μου, μου έλεγε οτι μεγαλώνει η μήτρα γι΄αυτό τα νιώθω.

Απο το Σεπτέμβρη προσπαθώ Αλεξάνδρα μου
αλλα εντάξει μην φανταστείς εντατικά και με ακριβή μέτρημα!
Που θα πάει θα το πετύχουμε κάποια στιγμή!
Όταν έχεις ένα μικρό στο σπίτι δεν μπορείς όποτε θέλεις καταλαβαίνεις!

Θα σ΄αφήσω Αλεξάνδρα μου γιατί ξύπνησε ο μικρός και θέλει παιχνίδια!

Ελπίζω να τα λέμε!
Φιλάκια! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 13 417472

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κ απο μενα!! ευχομαι κατ'αρχην με το καλο σε οσες ειναι ηδη εγκυουλες,σε οσες προσπαθουμε ακομα και σε οσες πανε για το 2ο. εχω μια ερωτηση... απο 1/2 ημουν στις γονιμες μερες ειναι λογικο που ποναω ακομα κατω αριστερα; περιμενω στις 20-21/2 δεν ειναι νωρις ομως για περιοδο να ποναω; εχω σταθερο κυκλο γιάυτο το λεω!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
panta sthn egkumosunh k to paramikro na mas sumvei anhsuxoume!!!na pas anastasia mou to agoraki sou se perimenei!!egw edw tha eimai kathe mera k tha ta leme!!xarika polu!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geia sou tinkerbellini kainouria eisai k esu opws egw!einai nwris h alitheia einai na ponas.ksereis ompws kapoies fores epeidh to exoume sto mualo mas niwthoume oti mas sumvainoun pragmata pou sthn ousia einai mono sto mualo mas!!!to eixa pathei k egw ton prwto mhna prospatheiwn.poso kairo prospatheite?

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναι καινουργια παρακολουθω βεβαια καιρο αλλα δεν εγραφα παντα! προσπαθουμε γυρω στους 5 μηνες αλλα τιποτα ειναι πιο δυσκολο απο οτι νομιζα. καμια φορα συμβαινει κ αυτο που λες,αλλα ειναι πολυ εντονες οι ενοχλησεις γι'αυτο μου κανει εντυπωση! ευχομαι κ σενα γρηγορα ενα νινακι Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
egw eimai egkuoula Laughing mhn agxwnesai ase ton eauto sou eleuthero!pente mhnes den einai pollhs kairos!!genika to na meinei egkuos mia gunaika einai duskolo k thelei k tuxh..paizoun polla rolo pou prepei na ginoun tautoxrona gia na piastei sto nini.pisteuw pantws oti den thelei sigoura agxos.kserw einai polu koinotupo auto pou lew alla etsi einai...agxwnesai?

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τωρα πια πιστευω πως οχι. δηλαδη στους 3 πρωτους μηνες μονο αυτο σκεφτομουν!!! αλλα τωρα δεν ειμαι ετσι,αγχωνομαι αλλα οχι τοσο. με βοηθαει πολυ κ ο αντρας μου βεβαια για να μην το σκεφτομαι γιατι ξερει οτι στεναχοριεμαι! ποσο μηνων εισαι;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις