Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:kalhmera se ola ta koritsakia ti kanete???anastasia diavasa oti eisai apo krhth.eimaste patriwtisses!!!!euxomai se oles pou 8eloun ena mwraki suntoma n gemisoun oi koilitses tous k se oses einai hdh egkues na exoun mia uperoxh kai teliomhnh egkumosunh!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 654316

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!!
Κι εσύ προσπαθείς για μωράκι;;

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:
kallia24 έγραψε:kalhmera se ola ta koritsakia ti kanete???anastasia diavasa oti eisai apo krhth.eimaste patriwtisses!!!!euxomai se oles pou 8eloun ena mwraki suntoma n gemisoun oi koilitses tous k se oses einai hdh egkues na exoun mia uperoxh kai teliomhnh egkumosunh!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 654316

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!!
Κι εσύ προσπαθείς για μωράκι;;
kalhmera!!!kalws se vrhka k sena k ola ta koritsakia!!!oxi egw den prospa8w akoma!!esu apo ti vlepw prospa8eis k den perimeneis shmera periodo!makari na mhn s er8ei,kai na ginei to 8aumataki auto to mhna!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:
kallia24 έγραψε:kalhmera se ola ta koritsakia ti kanete???anastasia diavasa oti eisai apo krhth.eimaste patriwtisses!!!!euxomai se oles pou 8eloun ena mwraki suntoma n gemisoun oi koilitses tous k se oses einai hdh egkues na exoun mia uperoxh kai teliomhnh egkumosunh!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 654316

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!!
Κι εσύ προσπαθείς για μωράκι;;
kalhmera!!!kalws se vrhka k sena k ola ta koritsakia!!!oxi egw den prospa8w akoma!!esu apo ti vlepw prospa8eis k den perimeneis shmera periodo!makari na mhn s er8ei,kai na ginei to 8aumataki auto to mhna!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:
kallia24 έγραψε:kalhmera se ola ta koritsakia ti kanete???anastasia diavasa oti eisai apo krhth.eimaste patriwtisses!!!!euxomai se oles pou 8eloun ena mwraki suntoma n gemisoun oi koilitses tous k se oses einai hdh egkues na exoun mia uperoxh kai teliomhnh egkumosunh!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 654316

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!!
Κι εσύ προσπαθείς για μωράκι;;

kalhmera!!!kalws se vrhka k sena k ola ta koritsakia!!!oxi egw den prospa8w akoma!!esu apo ti vlepw prospa8eis k den perimeneis shmera periodo!makari na mhn s er8ei,kai na ginei to 8aumataki auto to mhna!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!
tpt kopela m!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ΄μαι επέστρεψα! Είχαμε βγεί με το μικρό και παίζαμε τώρα μπήκαμε για να κάνει μπανάκι και να τον βάλω για ύπνο!

Κάλια μου καλωσήρθες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πατριωτάκι έ ? Very Happy
Απο πού είσαι ακριβώς ? Shocked

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τόνια μου καλή ξεκούραση! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 688264

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια, συμβαινει το εξης περιεργο αυτο το μηνα:ολοι μου λενε οτι ειμαι εγκυος ή με βλεπουν στον υπνο τους, απο τον θειο μου που με πηρε τηλεφωνο για να μου το πει, μεχρι την λατρεμενη γιαγιακα μου που μου ειπε πριν λιγο, οτι ειναι συνεχεια στο μυαλο της οτι ειμαι. Ή τους εχω επηρεασει ολους με την εντονη θεληση μου ή κατι περιεργο συμβαινει!!! Wink
scratch

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Να ΄μαι επέστρεψα! Είχαμε βγεί με το μικρό και παίζαμε τώρα μπήκαμε για να κάνει μπανάκι και να τον βάλω για ύπνο!

Κάλια μου καλωσήρθες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πατριωτάκι έ ? Very Happy
Απο πού είσαι ακριβώς ? Shocked

anastasia m kalws se vrhka!patriwtaki nai!!egw eimai apo lasi8i!sthn allh meria ths krhths!!na xairesai k to paidaki s einai kouklos eixa dei fwto apo thn vaftish!!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:αυτο το ειχα κ εγω,εγω πριν καν μου ερθει περιοδος το ενιωθα οτι ειμαι εγγυος κ κατι ζαλαδες κ εκανα το τεστ μια μερα πριν μου ερθει κ φυσικα ηταν θετικο το τεστ αλλα ο θεος ειχε αλλα σχεδια,κ αυτη τη φορα αισθανομαι πως θα ειμαι πεστο βλακεια χαζομαρα αλλα το νιωθω,ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται?
33 στα 34 και 4 χρονια παντρεμενη, αλλα προσπαθειες για μωρο ξεκινησαμε πριν ενα χρονο περιπου!Οπως καταλαβαινεις, για εμας τις πιο μεγαλουτσικες τα πραγματα ειναι πιο αγχωτικα γιατι δινεις μαχη και με τον χρονο. Εντομεταξυ, ολες οι φιλες μου εγκυες, η κολλητη μου (38 χρονων) γενναει στο τελος του μηνα και αλλες 4 ειναι εγκυες!!Αυτο με στρεσσαρει λιγακι και με κανει να λεω, εγω πότε;[/quote]
Αχχχ ποσο σε νιωθω!!!
Δεν εχω ουτε μια φιλη/γνωστη που να μην ειναι εγκυος η να μην εχει ηδη μωρακι!Δε λεω....για ολες προσευχομαι να ειναι καλα αλλα σα να νοιωθω ...ανικανη να το πω...αναπηρη να το πω....αχρηστη ενα πραμα....Δεν πρεπει και το ξερω....Προσπαθω ομως και εδω μεσα νοιωθω οτι μπορω να μοιραστω αυτες τις σκεψεις μου και να με καταλαβουν....Θα ερθει και η δικη μας η σειρα!Που θα παει??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια πάω να κάνω το μικρό μπάνιο να τον βάλω για ύπνο και επανέρχομαι!

Μή φύγει καμία!!!!!!!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsakia mou egw tha sas afhsw prepei na fugw exw kati doulitses!!epeidh tha leipw k liges meres apo to spiti den tha exw internet na vlepw ta nea sas kai na milame alla molis epistrepsw tha ta ksanapoume!!!!filakia se oles!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Κορίτσια πάω να κάνω το μικρό μπάνιο να τον βάλω για ύπνο και επανέρχομαι!

Μή φύγει καμία!!!!!!!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz


ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΙΣ????????????χαχαχαχα

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Poppaki καλημέρα, μακάρι να είσαι έγκυος!!εσύ πότε δεν περιμένεις;;;
Μelimpa υπομονή και θα έρθει κάποια στιγμή σε όλες μας!!!Πόσο καιρό προσπαθείτε;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melimpa έγραψε:
poppaki έγραψε:αυτο το ειχα κ εγω,εγω πριν καν μου ερθει περιοδος το ενιωθα οτι ειμαι εγγυος κ κατι ζαλαδες κ εκανα το τεστ μια μερα πριν μου ερθει κ φυσικα ηταν θετικο το τεστ αλλα ο θεος ειχε αλλα σχεδια,κ αυτη τη φορα αισθανομαι πως θα ειμαι πεστο βλακεια χαζομαρα αλλα το νιωθω,ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται?
33 στα 34 και 4 χρονια παντρεμενη, αλλα προσπαθειες για μωρο ξεκινησαμε πριν ενα χρονο περιπου!Οπως καταλαβαινεις, για εμας τις πιο μεγαλουτσικες τα πραγματα ειναι πιο αγχωτικα γιατι δινεις μαχη και με τον χρονο. Εντομεταξυ, ολες οι φιλες μου εγκυες, η κολλητη μου (38 χρονων) γενναει στο τελος του μηνα και αλλες 4 ειναι εγκυες!!Αυτο με στρεσσαρει λιγακι και με κανει να λεω, εγω πότε;
Αχχχ ποσο σε νιωθω!!!
Δεν εχω ουτε μια φιλη/γνωστη που να μην ειναι εγκυος η να μην εχει ηδη μωρακι!Δε λεω....για ολες προσευχομαι να ειναι καλα αλλα σα να νοιωθω ...ανικανη να το πω...αναπηρη να το πω....αχρηστη ενα πραμα....Δεν πρεπει και το ξερω....Προσπαθω ομως και εδω μεσα νοιωθω οτι μπορω να μοιραστω αυτες τις σκεψεις μου και να με καταλαβουν....Θα ερθει και η δικη μας η σειρα!Που θα παει??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968 [/quote]
Θα ερθει melimpa μου και θα τους καταπληξουμε όλους!!!!
Laughing

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:koritsakia mou egw tha sas afhsw prepei na fugw exw kati doulitses!!epeidh tha leipw k liges meres apo to spiti den tha exw internet na vlepw ta nea sas kai na milame alla molis epistrepsw tha ta ksanapoume!!!!filakia se oles!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472

Φιλάκια κοριτσάκι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 417472 !

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Popaki ετσι ακριβως θα γινει!Αμην και ποτε Παναγιτσα μου!Για ολα τα κοριτσια ας ερθει αυτη η στιγμη!
Sofia 83 δυστυχως ελευθερες επαφες εμεις δεν μπορουμε να εχουμε,(λογω μικροβιακης μολυνσης στον αντρα μου)αρα επι της ουσιας δεν προσπαθουμε.Παντως 4 χρονια επιδιωκουμε να φερουμε στον κοσμο ενα μωρακι και ενω ειχαμε καταφερει να μεινω εγκυος πριν 2 χρονια ειμασταν ατυχοι και παλινδρομησε...Ηταν αρρωστο το μωρακι μας,τρισωμια... Sad τωρα,μετα απο προσπαθειες 1 ολοκρηρο χρονο να θεραπευτει ο καλος μου,αποφασισαμε να παμε για σπερματεγχυση τον αλλο μηνα... δεν εχουμε αλλα χρονικα περιθωρια αλλα ουτε και υπομονη...Εσυ κοριτσακι?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melimpa έγραψε:Popaki ετσι ακριβως θα γινει!Αμην και ποτε Παναγιτσα μου!Για ολα τα κοριτσια ας ερθει αυτη η στιγμη!
Sofia 83 δυστυχως ελευθερες επαφες εμεις δεν μπορουμε να εχουμε,(λογω μικροβιακης μολυνσης στον αντρα μου)αρα επι της ουσιας δεν προσπαθουμε.Παντως 4 χρονια επιδιωκουμε να φερουμε στον κοσμο ενα μωρακι και ενω ειχαμε καταφερει να μεινω εγκυος πριν 2 χρονια ειμασταν ατυχοι και παλινδρομησε...Ηταν αρρωστο το μωρακι μας,τρισωμια... Sad τωρα,μετα απο προσπαθειες 1 ολοκρηρο χρονο να θεραπευτει ο καλος μου,αποφασισαμε να παμε για σπερματεγχυση τον αλλο μηνα... δεν εχουμε αλλα χρονικα περιθωρια αλλα ουτε και υπομονη...Εσυ κοριτσακι?

melimpa μου πολυ λυπαμαι για οτι εχεις περασει, ευχομαι ολα αυτη τη φορα να πανε κατ' ευχην. Εγω δεν εχω σκεφτει ακομα την σπερματεγχυνση, λεω να μας δωσω ακομα μερικους μηνες διορια μεχρι να καταφυγω σε αλλες μεθοδους.

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
melimpa έγραψε:Popaki ετσι ακριβως θα γινει!Αμην και ποτε Παναγιτσα μου!Για ολα τα κοριτσια ας ερθει αυτη η στιγμη!
Sofia 83 δυστυχως ελευθερες επαφες εμεις δεν μπορουμε να εχουμε,(λογω μικροβιακης μολυνσης στον αντρα μου)αρα επι της ουσιας δεν προσπαθουμε.Παντως 4 χρονια επιδιωκουμε να φερουμε στον κοσμο ενα μωρακι και ενω ειχαμε καταφερει να μεινω εγκυος πριν 2 χρονια ειμασταν ατυχοι και παλινδρομησε...Ηταν αρρωστο το μωρακι μας,τρισωμια... Sad τωρα,μετα απο προσπαθειες 1 ολοκρηρο χρονο να θεραπευτει ο καλος μου,αποφασισαμε να παμε για σπερματεγχυση τον αλλο μηνα... δεν εχουμε αλλα χρονικα περιθωρια αλλα ουτε και υπομονη...Εσυ κοριτσακι?

Μακάρι κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και πολύ σύντομα να αποκτήσετε ένα υγιέστατο μωράκι!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Εμείς προσπαθούμε από τον Σεπτέμβρη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσαρες μου πρεπει να σας αφησω, με καλει το καθηκον, πρεπει να παω δουλιτσα και εξω ριχνει καρεκλες αυτη τη στιγμη. Πολλα φιλια σε ολες!!! Τα λεμε αυριο!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Poppaki καλημέρα, μακάρι να είσαι έγκυος!!εσύ πότε δεν περιμένεις;;;
Μelimpa υπομονή και θα έρθει κάποια στιγμή σε όλες μας!!!Πόσο καιρό προσπαθείτε;;

Το αργοτερο 20 σοφακι!!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοφία83 έγραψε:
melimpa έγραψε:Popaki ετσι ακριβως θα γινει!Αμην και ποτε Παναγιτσα μου!Για ολα τα κοριτσια ας ερθει αυτη η στιγμη!
Sofia 83 δυστυχως ελευθερες επαφες εμεις δεν μπορουμε να εχουμε,(λογω μικροβιακης μολυνσης στον αντρα μου)αρα επι της ουσιας δεν προσπαθουμε.Παντως 4 χρονια επιδιωκουμε να φερουμε στον κοσμο ενα μωρακι και ενω ειχαμε καταφερει να μεινω εγκυος πριν 2 χρονια ειμασταν ατυχοι και παλινδρομησε...Ηταν αρρωστο το μωρακι μας,τρισωμια... Sad τωρα,μετα απο προσπαθειες 1 ολοκρηρο χρονο να θεραπευτει ο καλος μου,αποφασισαμε να παμε για σπερματεγχυση τον αλλο μηνα... δεν εχουμε αλλα χρονικα περιθωρια αλλα ουτε και υπομονη...Εσυ κοριτσακι?

Μακάρι κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και πολύ σύντομα να αποκτήσετε ένα υγιέστατο μωράκι!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Εμείς προσπαθούμε από τον Σεπτέμβρη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994
Σ'ευχαριστω πολυ πολυ!!!!
Καλη επιτυχια σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:
melimpa έγραψε:Popaki ετσι ακριβως θα γινει!Αμην και ποτε Παναγιτσα μου!Για ολα τα κοριτσια ας ερθει αυτη η στιγμη!
Sofia 83 δυστυχως ελευθερες επαφες εμεις δεν μπορουμε να εχουμε,(λογω μικροβιακης μολυνσης στον αντρα μου)αρα επι της ουσιας δεν προσπαθουμε.Παντως 4 χρονια επιδιωκουμε να φερουμε στον κοσμο ενα μωρακι και ενω ειχαμε καταφερει να μεινω εγκυος πριν 2 χρονια ειμασταν ατυχοι και παλινδρομησε...Ηταν αρρωστο το μωρακι μας,τρισωμια... Sad τωρα,μετα απο προσπαθειες 1 ολοκρηρο χρονο να θεραπευτει ο καλος μου,αποφασισαμε να παμε για σπερματεγχυση τον αλλο μηνα... δεν εχουμε αλλα χρονικα περιθωρια αλλα ουτε και υπομονη...Εσυ κοριτσακι?

melimpa μου πολυ λυπαμαι για οτι εχεις περασει, ευχομαι ολα αυτη τη φορα να πανε κατ' ευχην. Εγω δεν εχω σκεφτει ακομα την σπερματεγχυνση, λεω να μας δωσω ακομα μερικους μηνες διορια μεχρι να καταφυγω σε αλλες μεθοδους.
Σε ευχαριστω πολυ poppaki Μου!!!!
Αφου ειστε σε θεση να κανετε ερωτα,καντε οσο περισσοτερο μπορειτε και ειμαι σιγουρη θα ερθει συντομα το μωρακι σας!Στο ευχομαι ολοψυχααααα!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 215994

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karamelitsa22 έγραψε:Αναστασια πειραια μενω!!!και ειναι χαλια ο καιρος!!Αχ, ομορφα μου Χανια!!Λατρευω!!!!!

Άντε να ξεσηκωθείτε να έρθετε να κάνουμε παρείτσα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 893968

katerina7890


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia bohtheia exw 3 meres kathusterhsh me entonous ponous periodou alla h periodos den erxetai!!na kanw ena test egkumosunhs h mhpws eina nwris kai apla allazei o kuklos mou?

875Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 35 Empty sos Τετ Φεβ 13, 2013 3:41 am

tsilimaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΙΣ 7/1......ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ,ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΞΑΠΛΩΣΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ ΞΑΝΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ....ΑΑΑΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.....ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ......ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.....ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΑ,ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ-ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ,ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΔΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΕΣ......ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Β ΧΟΡΙΑΚΗ??????ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ..... Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις