Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
275 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 275 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

176ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 11:36 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουλουράκια ε; Εχθές είδα μια συνταγή για μπισκότα με μερέντα και κρατήθηκα με το ζόρι σήμερα να μην τα φτιάξω. Είπα ότι θα μείνω μέχρι το κέικ! Εγώ έβαλα φασόλια στο νερό και αύριο το μενού έχει φασολάδα με σαλάτα λάχανο καρότο! Ωραιότατα. Αυτή τη βδομάδα δεν φάγαμε όσπρια! Αλλά και τα γουβαρλάκια μούρλια είναι! Έχει και αυτό τον καιρό έξω, είναι ότι πρέπει!

177ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 11:47 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hello hello!! Τα νεα μου ειναι υπεροχα!! Ο μπουλουκος μου αναπτυσσεται πολυ καλα! Ειναι 780 γραμμαρια!!!! Αναπτυσσεται τοσο καλα που για 1η φορα ο πολυ επιφυλακτικος γιατρος μου μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να με ξαναδει στις δυο εβδομαδες... και κλεισαμε το επομενο ραντεβου σε 3!!! Προσπαθησαμε να τον βγαλουμε και φωτογραφια αλλα ματαια! Το κεφαλακι του ηταν χωμενο στον πλακουντα μου η μια πλευρα σαν μαξιλαρακι και στηυν πλευρα που ηταν ακαλυπτη ειχε βαλει το χερακι του μπροστα!! Το πουλακι του ομως... το ειδαμε πεντακαθαρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ετσι ηταν και στη Στελίτσα! Μας ελεγε ο γιατρος... "προσωπο δεν μπορω να βγαλω φωτογραφια! Το πουλι της αν θελετε το εχω πεντακαθαρο!!!"!!! Ο γιατρος μας ναι... και της Στελλας πουλι το ελεγε και του γιου μας παλι πουλι το λεει!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Δεσποινακι πολυ χαιρομαι που σου αρεσαν τα πραγματακια που σου προτεινα!!! Και οι τσαντες αλλαγης ηταν σε πολυ καλες τιμες!!!! Αν δεν ειχα παρει ηδη θα επαιρνα κι εγω απο εδω!!!

Voula kai Madmommy σας εστειλα προσκλησεις και σας ευχαριστω πολυ! Τωρα αν κανετε καποια στιγμη οποιαδηποτε στιγμη καποια αγορα θα κερδισω εγω μια δωροεπιταγη αξιας 5 ευρω (ουσιαστικα τα εξοδα αποστολης σου ερχοντε δωρεαν). Αντιστοιχα και σεις τωρα μπορειτε να κανετε μελη αλλες φιλες σας και να κερδισετε κι εσεις δωροεπιταγες.

Τζενακι εγω στο λεω κοριτσακι μου... ΓΡΑΨ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ! Οσο πιο γρηγορα το κανεις τοσο καλυτερα θα εισαι. Απο οταν μενεις εγκυος και μεχρι το παιδι να παει φανταρος.... θα ακους εξυπνακηδες να σου λενε το μακρυ τους και το κοντο τους! Και πραγματικα εγω που εκανα καισαρικη περα απο τις πρωτες 2 μερες που ημουν στο μαιευτηριο... δεν πονεσα σχεδον καθολου. Μονο ενοχληση ειχα αλλα και παλι ελαχιστη. Και τις δυο πρωτες μερες που λεω ημουν στο μαιευτηριο... και επαιρνα παυσιπονα και ημουν πολυ cool απλα δεν μπορουσα να σηκωθω. Δεν ειναι τιποτα πραγματικα... δεν στο λεω ετσι. Εχει πολλα θετικα και η καισαρικη. Αλλωστε και σε φυσιολογικο τοκετο μπορει να χρειαστουν ραμματα απο κατω που αυτο ισως ειναι επωδυνο απο την καισαρικη. Προσωπικα τα βρισκω τελειως μοιρασμενα τα πραγματα. Και τα δυο εχουν τα θετικα και τα αρνητικα τους! Σημασια ομως εχει το αποτελεσμα. Να κρατας ενα πανεμορφο και υγειες μωρακι στα χερια σου. ΟΛΑ τα αλλα περνανε. Τα ξεχνας. Αλλιως δεν θα ξαναγινομασταν μανες ποτε! Θα καναμε ενα παιδι και τελος!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefy στις Πεμ Φεβ 07, 2013 11:49 am, 1 φορά

178ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 11:48 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evigiorgos έγραψε:κορίτσια γειά σας!!!είμαι στην ομάδα μανούλες μαιου 2012..και σας καταλαβαίνω απόλυτα.
θέλω να σας ευχηθώ με το καλό να γεννήσετε και να πάρετε τα αγγελούδια σας αγκαλιά Very Happy Very Happy Very Happy
εύχομαι σε όλες σας ξεχωριστά τα καλύτερα μέσα από τη καρδιά μου!!!
όσο αφορά πεθερές και άλλους ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. και εμένα μου έλεγαν κοιμήσου και μπλα μπλα μπλα και η κόρη μου ήταν πολύ ήσυχη,δε κατάλαβα μωρό μες στο σπίτι!!
τα ταυράκια είναι πολύ ήσυχα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 215994
πολλά φιλιά στις κοιλίτσες σας και σε σας φυσικά!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 417472

σε ευχαριστουμε πολυ κοριτσακι μου.να χαιρεσαι την κορη σου.ησηχα τα ταυρακια ε;μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αυτι

179ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 11:56 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Hello hello!! Τα νεα μου ειναι υπεροχα!! Ο μπουλουκος μου αναπτυσσεται πολυ καλα! Ειναι 780 γραμμαρια!!!! Αναπτυσσεται τοσο καλα που για 1η φορα ο πολυ επιφυλακτικος γιατρος μου μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να με ξαναδει στις δυο εβδομαδες... και κλεισαμε το επομενο ραντεβου σε 3!!! Προσπαθησαμε να τον βγαλουμε και φωτογραφια αλλα ματαια! Το κεφαλακι του ηταν χωμενο στον πλακουντα μου η μια πλευρα σαν μαξιλαρακι και στηυν πλευρα που ηταν ακαλυπτη ειχε βαλει το χερακι του μπροστα!! Το πουλακι του ομως... το ειδαμε πεντακαθαρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ετσι ηταν και στη Στελίτσα! Μας ελεγε ο γιατρος... "προσωπο δεν μπορω να βγαλω φωτογραφια! Το πουλι της αν θελετε το εχω πεντακαθαρο!!!"!!! Ο γιατρος μας ναι... και της Στελλας πουλι το ελεγε και του γιου μας παλι πουλι το λεει!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Δεσποινακι πολυ χαιρομαι που σου αρεσαν τα πραγματακια που σου προτεινα!!! Και οι τσαντες αλλαγης ηταν σε πολυ καλες τιμες!!!! Αν δεν ειχα παρει ηδη θα επαιρνα κι εγω απο εδω!!!

Voula kai Madmommy σας εστειλα προσκλησεις και σας ευχαριστω πολυ! Τωρα αν κανετε καποια στιγμη οποιαδηποτε στιγμη καποια αγορα θα κερδισω εγω μια δωροεπιταγη αξιας 5 ευρω (ουσιαστικα τα εξοδα αποστολης σου ερχοντε δωρεαν). Αντιστοιχα και σεις τωρα μπορειτε να κανετε μελη αλλες φιλες σας και να κερδισετε κι εσεις δωροεπιταγες.

Τζενακι εγω στο λεω κοριτσακι μου... ΓΡΑΨ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ! Οσο πιο γρηγορα το κανεις τοσο καλυτερα θα εισαι. Απο οταν μενεις εγκυος και μεχρι το παιδι να παει φανταρος.... θα ακους εξυπνακηδες να σου λενε το μακρυ τους και το κοντο τους! Και πραγματικα εγω που εκανα καισαρικη περα απο τις πρωτες 2 μερες που ημουν στο μαιευτηριο... δεν πονεσα σχεδον καθολου. Μονο ενοχληση ειχα αλλα και παλι ελαχιστη. Και τις δυο πρωτες μερες που λεω ημουν στο μαιευτηριο... και επαιρνα παυσιπονα και ημουν πολυ cool απλα δεν μπορουσα να σηκωθω. Δεν ειναι τιποτα πραγματικα... δεν στο λεω ετσι. Εχει πολλα θετικα και η καισαρικη. Αλλωστε και σε φυσιολογικο τοκετο μπορει να χρειαστουν ραμματα απο κατω που αυτο ισως ειναι επωδυνο απο την καισαρικη. Προσωπικα τα βρισκω τελειως μοιρασμενα τα πραγματα. Και τα δυο εχουν τα θετικα και τα αρνητικα τους! Σημασια ομως εχει το αποτελεσμα. Να κρατας ενα πανεμορφο και υγειες μωρακι στα χερια σου. ΟΛΑ τα αλλα περνανε. Τα ξεχνας. Αλλιως δεν θα ξαναγινομασταν μανες ποτε! Θα καναμε ενα παιδι και τελος!

Στέφη πολύ ωραίο και σένα τα νέα σου! Δεν πειράζει που κρύβεται! Αρκεί να είναι καλά και να μεγαλώνει όπως πρέπει! Πάμε δυναμικά να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!

180ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 11:58 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ρε συ στεφυ πολυ ωραια τα νεα σου .αντε τωρα χαλαρα μεχρι να γεννηθει ο μπεμπαρος σου

181ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:00 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ ευχαριστω πολυ Νανσουλα μου! Ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι τωρα πια ανυπομονω να τον αγκαλιασω τον μπουλουκο μου!! Επειδη ειχα πολλα προβληματακια στην αρχη και ο γιατρος ηταν αρκετα απαιδιοδοξος... ημουν πολυ επιφυλακτικη με τα συναισθηματα μου...Προσπαθουσα να μην ενθουσιαζομαι... να εχω στο πισω μερος του μυαλου μου ασχημα πραγματα... Αλλα τωρα δεν μπορω αλλο.. θελω να ειμαι αισιοδοξη... θελω να κρατησω το μωρακι μου στην αγκαλια μου!

182ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:01 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:μπραβο ρε συ στεφυ πολυ ωραια τα νεα σου .αντε τωρα χαλαρα μεχρι να γεννηθει ο μπεμπαρος σου

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 417472

183ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:01 pm

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο στεφυ μου τελεια τα νεα σου!!!αντε απο δω κ περα να ηρεμησεις κ να σκεφτεσαι(οπως σκεφτοσουν δηλ)μονο θετικα!!!!μια χαρα ειναι το μπουλουκακι σου!!!!!!

184ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:02 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου εχετε γινει εμμονη κοριτσια! Μονο εσεις νιωθω ορτι με καταλαβαινετε! Ειστε η ψυχοθεραπεια μου!!!

185ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:03 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θεμα σημερα το ανοιξα ή εχθες?????????????? Ειμαστε κιολας 10η σελιδα! Οπως ειπα στην αρχη... μεχρι να γεννησουμε το 105 το εχουμε ανετα!!

186ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:27 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχθές το άνοιξες και μάλιστα το απόγευμα! Γλωσσούδες παιδάκι μου! Φανταστείτε να βρεθούμε όλες μαζί σε μια καφετέρια! Να δω πια θα προλαβαίνει να μιλήσει πρώτη! Χα,χα,χα!
Στέφη τέρμα οι κακές σκέψεις! Πάμε γερά μπροστά να φτάσουμε ως το τέλος και να μας πιάσουν τα άγχη της γέννας! Καλά εσείς έχετε και μια ιδέα! Εμείς θα σας τρελάνουμε με τις απορίες μας!

187ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:30 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Εχθές το άνοιξες και μάλιστα το απόγευμα! Γλωσσούδες παιδάκι μου! Φανταστείτε να βρεθούμε όλες μαζί σε μια καφετέρια! Να δω πια θα προλαβαίνει να μιλήσει πρώτη! Χα,χα,χα!
Στέφη τέρμα οι κακές σκέψεις! Πάμε γερά μπροστά να φτάσουμε ως το τέλος και να μας πιάσουν τα άγχη της γέννας! Καλά εσείς έχετε και μια ιδέα! Εμείς θα σας τρελάνουμε με τις απορίες μας!

Να σου πω την αληθεια εγω προσωπικα... εχω εικονα για το μεχρι και λιγο πριν την γεννα και το αμεσως μετα. Γεννα δεν εζησα μιας και μου καναν μεθη και κοιμηθηκα... Κι αυτο ειναι κατι που μου εχει στοιχισει πολυ... Την κορουλα μου την ειδα στο δωματιο σχεδον μετα απο 1-2 ωρες αφοτου γεννηθηκε... Sad
Και ηταν το πιο ομορφο πλασματακι του κοσμου....

188ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:35 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άρα κι εσύ τα ίδια άγχη θα έχεις όσο πλησιάζει η γέννα! Εγώ αποφεύγω να το σκέφτομαι από τώρα! Όταν μπούμε στο μήνα μας όμως πρώτα ο Θεός πιστεύω ότι εκεί θα κολλήσει το μυαλό μου!

189ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:36 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο Στεφυ μου, ειπαμε απο δω κι περα μονο ευχαριστα νεα, μια χαρα μεγαλωνουν τα καμαρια μας, φανταζεστε να πανε μαζι φανταροι??????
Οσο για την καισαρικη εγω δεν πονεσα καθολου κι σηκωθηκα αμεσως, συμφωνω με τη Στεφυ οτι ειναι μοιρασμενα τα συν με τα πλην, ας πουμε η κουμπαρα μου που γεννησε φυσιολογικα τον Αύγουστο δεν μπορει να κανει σεξ με τον αντρα της, ποναει πολυ απο κατω....Βεβαια γεννησε κι μεγαλο μωρο, αλλα ολα ειναι σχετικα, σημασια ειναι να κρατησουμε τα μωρακια μας στα χερια μας, γερα κι δυνατά. ..

190ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:40 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Εχθές το άνοιξες και μάλιστα το απόγευμα! Γλωσσούδες παιδάκι μου! Φανταστείτε να βρεθούμε όλες μαζί σε μια καφετέρια! Να δω πια θα προλαβαίνει να μιλήσει πρώτη! Χα,χα,χα!
Στέφη τέρμα οι κακές σκέψεις! Πάμε γερά μπροστά να φτάσουμε ως το τέλος και να μας πιάσουν τα άγχη της γέννας! Καλά εσείς έχετε και μια ιδέα! Εμείς θα σας τρελάνουμε με τις απορίες μας!

Να σου πω την αληθεια εγω προσωπικα... εχω εικονα για το μεχρι και λιγο πριν την γεννα και το αμεσως μετα. Γεννα δεν εζησα μιας και μου καναν μεθη και κοιμηθηκα... Κι αυτο ειναι κατι
που μου εχει στοιχισει πολυ... Την κορουλα μου
την ειδα στο δωματιο σχεδον μετα απο 1-2 ωρες
αφοτου γεννηθηκε... Sad

Στεφυ αυτη τη φορα μη του ζητησεις ολικη αναισθησια , κανε επισκληριδιο μονο, εγω εχω κι φωτο με την κορουλα μου μεσα στο χειρουργειο οταν την πρωτοπηρα αγκαλια, την εβγαλε η μαια μου, η πιο ωραια φωτο της ζωης μου....
Και ηταν το πιο ομορφο πλασματακι του κοσμου....

191ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:47 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Εχθές το άνοιξες και μάλιστα το απόγευμα! Γλωσσούδες παιδάκι μου! Φανταστείτε να βρεθούμε όλες μαζί σε μια καφετέρια! Να δω πια θα προλαβαίνει να μιλήσει πρώτη! Χα,χα,χα!
Στέφη τέρμα οι κακές σκέψεις! Πάμε γερά μπροστά να φτάσουμε ως το τέλος και να μας πιάσουν τα άγχη της γέννας! Καλά εσείς έχετε και μια ιδέα! Εμείς θα σας τρελάνουμε με τις απορίες μας!

Να σου πω την αληθεια εγω προσωπικα... εχω εικονα για το μεχρι και λιγο πριν την γεννα και το αμεσως μετα. Γεννα δεν εζησα μιας και μου καναν μεθη και κοιμηθηκα... Κι αυτο ειναι κατι
που μου εχει στοιχισει πολυ... Την κορουλα μου
την ειδα στο δωματιο σχεδον μετα απο 1-2 ωρες
αφοτου γεννηθηκε... Sad

Στεφυ αυτη τη φορα μη του ζητησεις ολικη αναισθησια , κανε επισκληριδιο μονο, εγω εχω κι φωτο με την κορουλα μου μεσα στο χειρουργειο οταν την πρωτοπηρα αγκαλια, την εβγαλε η μαια μου, η πιο ωραια φωτο της ζωης μου....
Και ηταν το πιο ομορφο πλασματακι του κοσμου....

Βούλα τι ωραία! Θα ζητήσω κι εγώ μάλλον από τρίτο να βγάλει φωτογραφία γιατί σίγουρα ο άντρας μου αν τυχόν και καταφέρει και μείνει μέχρι το τέλος μέσα στη γέννα, δεν νομίζω να έχει την ψυχραιμία να τραβήξει φώτο! Πάντως είναι πολύ γλυκό που έχεις τέτοια φωτογραφία! Αυτή κι αν είναι μία μοναδική στιγμή που απαθανατίστηκε!

192ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:55 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Νανσυ μου, μολις τη βλεπω συγκινουμαι τοσο πολυ, κι να δεις πως ελαμπε το προσωπο μου...
Η απολυτη αληθινη ευτυχια...
Να το κανεις, να το πεις σε καποια μαια να σας τραβηξουν...

193ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 12:57 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στεφυ πολυ ωραια τα νεα σου.μπραβο.ντροπαλος και ο δικος σου σαν τον δικο μου.
εγω αυριο εχω ραντεβου,το πρωι.

κοριτσια και εγω δυσκολευομαι στον υπνο,αλλα ξερετε τι κανω και βολευομαι καπως?κοιμαμαι στο πλαι και βαζω ενα μαξιλαρι κατω απο το ποδι που ειναι πανω και βολευομαι.βεβαια εχω με αυτο εχω διωξει τον αντρα μου απο το κρεβατι,αλλα και αυτος φοβαται μη με χτυπησει οποτε προθυμα κοιμαται στον καναπε.

δεσποινα το χαλακι τελειο.να το παρεις.
εγω παλι δεν εχω ψωνισει τιποτα,αλλα δεν θα χρειαστω και πολλα πραγματα.εχω καποιες πανες σε ουδετερο χρωμα και φανελακια.θα μου δωσει και η κουνιαδα μου.ρουχακια θα χρειαστω,σεντονακια,ενα κουβερτακι και μπουκαλια,πιπιλες και τα σχετικα
και αυτα ομως πρεπει να τα παρω καποια στιγμη.

στεφυ εκανες ολικη ναρκωση στην στελλα?

ευη-γιωργος ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου.

194ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:16 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
voula1980 έγραψε:Ναι Νανσυ μου, μολις τη βλεπω συγκινουμαι τοσο πολυ, κι να δεις πως ελαμπε το προσωπο μου...
Η απολυτη αληθινη ευτυχια...
Να το κανεις, να το πεις σε καποια μαια να σας τραβηξουν...


Σίγουρα θα το κάνω. Είναι μοναδική στιγμή και θα ήθελα παρά πολύ να εχω φωτογραφία.
Γεωργία με το καλό αύριο. Το δοκίμασα κι εγώ με το μαξιλάρι αλλα μου σπάει τα νεύρα όταν θέλω να αλλάξω πλευρό. Γυρίζω εγω, η κοιλια μου και το μαξιλάρι!!!! Να σας πω και κάτι άλλο. Δεν θέλω να φύγει ο άντρας μου από το κρεβάτι. Είμαι τρελή; Με τρομαζει η ιδέα. Θέλω να κοιμάμαι δίπλα του κι εγώ κσι η κοιλίτσα μου. Εχω ακούσει από φίλους ότι έχουν αποξενωθεί έτσι και με πιάνει φόβος!!!

195ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:21 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μη φοβασαι Νανσουλα μου, κι αν δεν ειναι αγαρμπος μην τον διωχνεις, εμενα διπλα μου ειναι κι τωρα κι στη Μαρια..
Με τον ερχομο ενος παιδιου στην αρχη ειναι λιγο δυσκολο για το ζευγάρι, κυριως αν το παιδι ειναι δυσκολο, αλλα αν αγαπιεστε κι υπαρχει αλληλοκατανοηση θα βρειτε τις ισορροπιες σας.
Γεωργια με το καλο να δεις αυριο το νινακι σου, περιμενουμε νεα..

196ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:29 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δεν εκανα ολικη ναρκωση! Επισκληριδιο εκανα αλλα επειδη συνεβησαν καποια πραγματα εγω αρχισα να κλωτσαω τους γιατρους και πηγα να σπασω το χερι της μαιας Embarassed μου καναν μεθη για να με ηρεμισουν... Embarassed Embarassed Embarassed Γενικοτα δεν κυλισαν ολα ομαλα σαν μια συνηθισμενη καισαρικη γιατι μπηκα εσπευσμενα χειρουργειο....και αυτο με εκανε να πανικοβληθω και να χασω την μπαλα τελειως...

197ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:30 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
voula1980 έγραψε:Μη φοβασαι Νανσουλα μου, κι αν δεν ειναι αγαρμπος μην τον διωχνεις, εμενα διπλα μου ειναι κι τωρα κι στη Μαρια..
Με τον ερχομο ενος παιδιου στην αρχη ειναι λιγο δυσκολο για το ζευγάρι, κυριως αν το παιδι ειναι δυσκολο, αλλα αν αγαπιεστε κι υπαρχει αλληλοκατανοηση θα βρειτε τις ισορροπιες σας.
Γεωργια με το καλο να δεις αυριο το νινακι σου, περιμενουμε νεα..


Αχ Βούλα μου μακάρι. Ελπίζω να τα καταφέρουμε κι εμείς. Φαντάζομαι ότι το μωρό θα φέρει τα πάνω κάτω στη ζωή μας. Μακάρι να την αντέξουμε αυτή την αλλαγή. Καθόλου
αγαρμπος δεν είναι. Εκείνος αγχώνεται λίγο αλλά είναι ήρεμος σε σχέση με μένα πλέον που κλωθογυριζω μέχρι να κοιμηθώ. Κοιμήθηκε η μικρή σου; Λεων δοκιμάσω κι εγώ αλλά δεν το βλέπω. Θα τα πούμε το πρωί. Καληνύχτα.

198ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:37 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νανσουλα μου, ονειρα γλυκα, κοιμηθηκε η μικρη μου απο της εννια ...
Στεφυ μου, αυτη τη φορα θα πας προγραμματισμενα θα πας το κομμωτηριο σου , την προηγουμενη, ετσι ειχα κανει εγω, κι θα περιμένεις το πολυτιμοτερο δωρο της ζωη σου, μετα τη Στελλιτσα σου φυσικα, χωρις αγχος , χωρις τιποτα κι θα δεις ολα καλα θα πανε..

199ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:39 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Κοριτσια δεν εκανα ολικη ναρκωση! Επισκληριδιο εκανα αλλα επειδη συνεβησαν καποια πραγματα εγω αρχισα να κλωτσαω τους γιατρους και πηγα να σπασω το χερι της μαιας Embarassed μου καναν μεθη για να με ηρεμισουν... Embarassed Embarassed Embarassed Γενικοτα δεν κυλισαν ολα ομαλα σαν μια συνηθισμενη καισαρικη γιατι μπηκα εσπευσμενα χειρουργειο....και αυτο με εκανε να πανικοβληθω και να χασω την μπαλα τελειως...

τι λες τωρα?φοβηθηκες?

200ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Πεμ Φεβ 07, 2013 1:44 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα συμφωνησω με την βουλα σε αυτα που ειπε.οταν ερθει το μωρο ειναι λιγο δυσκολα μεχρι να βρειτε τους ρυθμους σας ολοι,αλλα μετα με συζητηση και αλληλοκατανοηση θα βρουμε ξανα τα παλια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις