Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
140 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 140 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

276ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 8:18 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Είναι αναλόγως τον γιατρό τελικά κι η καμπύλη βρε κοριτσια!
Ο δικός μου κάνει την 3ωρη καμπύλη δηλαδή αυτην που σου παίρνουν αιμα 4 φορές στον 5ο μηνα! Μια όταν πας νηστικη μια στο 60' αφού έχεις πιει όλη την αηδία,μια στα 120' και μια στα 180'. Μετά αν έχεις θέμα στην ξανακανει στον 7ο!
Εγώ την γλίτωσα ευτυχώς με απλή αιμοληψία θα μου την ξαναελεγξει!
Η μικροβιολογος μου ειπε( στον γιατρο μου θα παω Δευτερα) οτι οφειλεται κ στον θυρεοειδη μου!! Εχω υποθυρεοειδισμο παιρνω τα Τ4 των 50 οποτε στο επομενο ραντεβου με τον ενδοκρινολογο θα πρεπει να το συζητησω!!! Ολες οι ειδικοτητες με παρακολουθουν!! Χαχα!!!
Μηπως εχεις κ εσυ θυρεοειδη;

277ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 8:58 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλίτσες τι κάνετε; Αναστασία μια χαρά τα νέα σου, γλίτωσες και τα κολοκυθάκια! Χα,χα,χα! Έχεις και πμ.
Μαρία αφού σου είπε να τα περιορίσεις και όχι να τα κόψεις άρα δεν είναι σοβαρό το πρόβλημα. Αντιμετωπίζεται! Λίγη προσοχή θέλει μόνο.
Εμένα μου έκανε στις αρχές του 6 μήνα αυτή με τις 4 φορές λήψη και αφού τα αποτελέσματα ήταν καλά θα παρακολουθούμε το ζάχαρο με απλή αιμοληψία! Ευτυχώς γιατί αυτή τη γλυκατζούρα δεν μπορούσα να την ξαναπιώ!
Τη βροχή ήταν αυτή πάλι βρε κορίτσια! χάθηκε και το ψηφιακό σήμα στηνTV. Αχ που είναι οι εποχές του αναλογικού! Τώρα είμαστε στο έλεος του καιρού!Γκρρρρ...

278ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 9:00 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι! Παίρνω Τ4 των 75 και Τ4 των 88 εναλλάξ αλλά το παρακολουθώ στην εγκυμοσυνη ώστε να ναι εντός ορίων! Δεν μου πε ότι έχει να κάνει με τον θυροειδη και δεν το ψαξα κι από μόνη μου γιατί είναι μέσα στα όρια!

279ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 9:01 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τουρτιτσα έγραψε:η πανα η χασε νομιζω ειναι η πανα αγκαλιας,που ειναι πιο μαλακη και η απλη η πανα ειναι σαν πικε,αλλα πιο σκληρη.ομορφιας ας πουμε και παλι νομιζω δεν ειμαι σιγουρη.

κουβερτα και εγω δεν περνω,δεν θα χρειαστει και για αργοτερα εχω τησ ραφαηλιας που την ειχα παρει πορτοκαλι με ζωακια.μια πικε θελω.
αλλα και αυτο που ειπε η στεφυ σωστο,να το σκεπαζουμε με μια πανα στην βολτα.και εγω το εκανα.

αναστασια μπραβο για την καμπυλη και εγω εχω την μεγαλη να κανω.μπλιαχ

Ευχαριστώ πολύ Γεωργία! Άρα είναι θέμα γούστου και ίσως τιμής και όχι χρησιμότητας! Θα δω και θα πράξω αναλόγως! Χα,χα,χα!

280ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 10:54 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια !!! Λοιπον εχθες πηγαμε στα monther baby! Πηραμε αποστειρωτη της chicco (τον κλασσικο που ειχαμε και παλια με 39 ευρω) , πηραμε 2 φορμακια με πατουσακια, 2 νυχτικακια που ειναι με λαστιχακι απο κατω και βολευουν πολυ στην αλλαγη πανας, 3 πανες αγκαλιας (υφασμα σαν σεντονακια) και μια βαση με πετσετουλα για το μπανακι. Και μας καναν δωρο και μαξιλαρι θηλασμου. Λοιπον το Mother baby ειναι πρατηριο. Οι τιμες του ειναι πολυ καλες. Απο ποιοτητα δεν εμεινα ευχαριστημενη απο ολα οσα ειδα. Ας πουμε τα σετ πετσετας που ειναι πολυ φθηνα...σαν ποιοτητα μου φανηκε πολυ χαλια. Τα φορμακια που πηρα καθως και τα πιτzαμακια ειναι βαμβακερα 100% , πολυ οικονομικα απλα δεν εχουν και φοβερα σχεδιακια.. Αλλα για μεσα στο σπιτι και για τον υπνο του παιδιου πιστευω οτι θα με εξυπηρετησουν πολυ. Ειναι παντως καλυτερα ποιοτητα απο των jumbo.

Πηρα ενα γαλαζιο κι ενα ασπρο απο αυτα που σας ειχα δειξει κιολας..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=41&theid=41&open1=41&open2=88&thepid=382&page=1

και αυτον τον αποστειρωτη http://www.pharmacy295.gr/gr/el/products/chicco-elektrikos-aposteirotes-atmoi-gia-mpimpero-axesoiar τον κλασσικο της Chicco που ειχαμε και παλια και μας ειχε βολεψει.

Παντως ειχε καλες τιμες αρκετα. Πιστευω αν φταιχανεμ τωρα το δωματιο του μπεμπη θα παιρναμε απο εκει και την προικα του.

281ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 11:09 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Καλημερα κοριτσια !!! Λοιπον εχθες πηγαμε στα monther baby! Πηραμε αποστειρωτη της chicco (τον κλασσικο που ειχαμε και παλια με 39 ευρω) , πηραμε 2 φορμακια με πατουσακια, 2 νυχτικακια που ειναι με λαστιχακι απο κατω και βολευουν πολυ στην αλλαγη πανας, 3 πανες αγκαλιας (υφασμα σαν σεντονακια) και μια βαση με πετσετουλα για το μπανακι. Και μας καναν δωρο και μαξιλαρι θηλασμου. Λοιπον το Mother baby ειναι πρατηριο. Οι τιμες του ειναι πολυ καλες. Απο ποιοτητα δεν εμεινα ευχαριστημενη απο ολα οσα ειδα. Ας πουμε τα σετ πετσετας που ειναι πολυ φθηνα...σαν ποιοτητα μου φανηκε πολυ χαλια. Τα φορμακια που πηρα καθως και τα πιτzαμακια ειναι βαμβακερα 100% , πολυ οικονομικα απλα δεν εχουν και φοβερα σχεδιακια.. Αλλα για μεσα στο σπιτι και για τον υπνο του παιδιου πιστευω οτι θα με εξυπηρετησουν πολυ. Ειναι παντως καλυτερα ποιοτητα απο των jumbo.

Πηρα ενα γαλαζιο κι ενα ασπρο απο αυτα που σας ειχα δειξει κιολας..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=41&theid=41&open1=41&open2=88&thepid=382&page=1

και αυτον τον αποστειρωτη http://www.pharmacy295.gr/gr/el/products/chicco-elektrikos-aposteirotes-atmoi-gia-mpimpero-axesoiar τον κλασσικο της Chicco που ειχαμε και παλια και μας ειχε βολεψει.

Παντως ειχε καλες τιμες αρκετα. Πιστευω αν φταιχανεμ τωρα το δωματιο του μπεμπη θα παιρναμε απο εκει και την προικα του.

καλημερα στεφυ και μεγεια τα πραγματακια για τον μπεμπακο σου!το ξερω το μαγαζι θα παω και γω για στρωμα κουνιας που θελω αλλα και να παρω το μαξιλαρι θηλασμου ελπιζω να το δινουν σε ολες παντως μια φιλη μου πηγε 2 φορες και της δωσανε 2 μαξιλαρια εγω ειμαι τοσο γκαντεμο που δεν θα παρω ουτε καραμελιτσα!! Mad Mad

282ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 11:15 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
madmommy έγραψε:
stefy έγραψε:Καλημερα κοριτσια !!! Λοιπον εχθες πηγαμε στα monther baby! Πηραμε αποστειρωτη της chicco (τον κλασσικο που ειχαμε και παλια με 39 ευρω) , πηραμε 2 φορμακια με πατουσακια, 2 νυχτικακια που ειναι με λαστιχακι απο κατω και βολευουν πολυ στην αλλαγη πανας, 3 πανες αγκαλιας (υφασμα σαν σεντονακια) και μια βαση με πετσετουλα για το μπανακι. Και μας καναν δωρο και μαξιλαρι θηλασμου. Λοιπον το Mother baby ειναι πρατηριο. Οι τιμες του ειναι πολυ καλες. Απο ποιοτητα δεν εμεινα ευχαριστημενη απο ολα οσα ειδα. Ας πουμε τα σετ πετσετας που ειναι πολυ φθηνα...σαν ποιοτητα μου φανηκε πολυ χαλια. Τα φορμακια που πηρα καθως και τα πιτzαμακια ειναι βαμβακερα 100% , πολυ οικονομικα απλα δεν εχουν και φοβερα σχεδιακια.. Αλλα για μεσα στο σπιτι και για τον υπνο του παιδιου πιστευω οτι θα με εξυπηρετησουν πολυ. Ειναι παντως καλυτερα ποιοτητα απο των jumbo.

Πηρα ενα γαλαζιο κι ενα ασπρο απο αυτα που σας ειχα δειξει κιολας..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=41&theid=41&open1=41&open2=88&thepid=382&page=1

και αυτον τον αποστειρωτη http://www.pharmacy295.gr/gr/el/products/chicco-elektrikos-aposteirotes-atmoi-gia-mpimpero-axesoiar τον κλασσικο της Chicco που ειχαμε και παλια και μας ειχε βολεψει.

Παντως ειχε καλες τιμες αρκετα. Πιστευω αν φταιχανεμ τωρα το δωματιο του μπεμπη θα παιρναμε απο εκει και την προικα του.

καλημερα στεφυ και μεγεια τα πραγματακια για τον μπεμπακο σου!το ξερω το μαγαζι θα παω και γω για στρωμα κουνιας που θελω αλλα και να παρω το μαξιλαρι θηλασμου ελπιζω να το δινουν σε ολες παντως μια φιλη μου πηγε 2 φορες και της δωσανε 2 μαξιλαρια εγω ειμαι τοσο γκαντεμο που δεν θα παρω ουτε καραμελιτσα!! Mad Mad

Καλε ναι σε ολες τα δινουν! Εγω μαλιστα πηγα και το πηρα μονη μου χωρις να ρωτησω κανεναν και το εβαλα στο ταμειο μαζι με ολα τα αλλα πραγματα Very Happy Very Happy Με το που μπεις θα τα δεις εκει στην εισοδο τα εχουν!!! Η πλακα ειναι πως αυτο το μαξιλαρι θηλασμου δεν το πηρα για μενα.... Εγω εχω ενα απο την 1η εγκυμοσινη... που το ειχα ακριβοπληρωσει κιολας απο τα ΗΡΑ 50 ευρω! Αυτο το πηραμε για τον λατρεμενο ζηλιαρη συζηγο που επαιρνε τοσο καιρο το δικο μου γιατι πολυ τον ειχε βολεψει στην τηλεοραση!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ Σαν πολυθρονα το ειχε κανει!

Παντως δινουν κανονικα 1 μαξιλαρι την 1η φορα που επισκεπτεται η εγκυος το καταστημα κανονικα... Προφανως ομως δεν θα την θυμοντουσαν την φιλη σου!

283ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 11:19 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
madmommy έγραψε:
stefy έγραψε:Καλημερα κοριτσια !!! Λοιπον εχθες πηγαμε στα monther baby! Πηραμε αποστειρωτη της chicco (τον κλασσικο που ειχαμε και παλια με 39 ευρω) , πηραμε 2 φορμακια με πατουσακια, 2 νυχτικακια που ειναι με λαστιχακι απο κατω και βολευουν πολυ στην αλλαγη πανας, 3 πανες αγκαλιας (υφασμα σαν σεντονακια) και μια βαση με πετσετουλα για το μπανακι. Και μας καναν δωρο και μαξιλαρι θηλασμου. Λοιπον το Mother baby ειναι πρατηριο. Οι τιμες του ειναι πολυ καλες. Απο ποιοτητα δεν εμεινα ευχαριστημενη απο ολα οσα ειδα. Ας πουμε τα σετ πετσετας που ειναι πολυ φθηνα...σαν ποιοτητα μου φανηκε πολυ χαλια. Τα φορμακια που πηρα καθως και τα πιτzαμακια ειναι βαμβακερα 100% , πολυ οικονομικα απλα δεν εχουν και φοβερα σχεδιακια.. Αλλα για μεσα στο σπιτι και για τον υπνο του παιδιου πιστευω οτι θα με εξυπηρετησουν πολυ. Ειναι παντως καλυτερα ποιοτητα απο των jumbo.

Πηρα ενα γαλαζιο κι ενα ασπρο απο αυτα που σας ειχα δειξει κιολας..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=41&theid=41&open1=41&open2=88&thepid=382&page=1

και αυτον τον αποστειρωτη http://www.pharmacy295.gr/gr/el/products/chicco-elektrikos-aposteirotes-atmoi-gia-mpimpero-axesoiar τον κλασσικο της Chicco που ειχαμε και παλια και μας ειχε βολεψει.

Παντως ειχε καλες τιμες αρκετα. Πιστευω αν φταιχανεμ τωρα το δωματιο του μπεμπη θα παιρναμε απο εκει και την προικα του.

καλημερα στεφυ και μεγεια τα πραγματακια για τον μπεμπακο σου!το ξερω το μαγαζι θα παω και γω για στρωμα κουνιας που θελω αλλα και να παρω το μαξιλαρι θηλασμου ελπιζω να το δινουν σε ολες παντως μια φιλη μου πηγε 2 φορες και της δωσανε 2 μαξιλαρια εγω ειμαι τοσο γκαντεμο που δεν θα παρω ουτε καραμελιτσα!! Mad Mad

Καλε ναι σε ολες τα δινουν! Εγω μαλιστα πηγα και το πηρα μονη μου χωρις να ρωτησω κανεναν και το εβαλα στο ταμειο μαζι με ολα τα αλλα πραγματα Very Happy Very Happy Με το που μπεις θα τα δεις εκει στην εισοδο τα εχουν!!! Η πλακα ειναι πως αυτο το μαξιλαρι θηλασμου δεν το πηρα για μενα.... Εγω εχω ενα απο την 1η εγκυμοσινη... που το ειχα ακριβοπληρωσει κιολας απο τα ΗΡΑ 50 ευρω! Αυτο το πηραμε για τον λατρεμενο ζηλιαρη συζηγο που επαιρνε τοσο καιρο το δικο μου γιατι πολυ τον ειχε βολεψει στην τηλεοραση!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ Σαν πολυθρονα το ειχε κανει!

Παντως δινουν κανονικα 1 μαξιλαρι την 1η φορα που επισκεπτεται η εγκυος το καταστημα κανονικα... Προφανως ομως δεν θα την θυμοντουσαν την φιλη σου!

ναι δεν την θυμοντουσαν πηγε μια στην αρχη της εγκυμοσυνης της και μια στο τελος οποτε τα κονομισε τα 2!!λες και μενα ο αντρας μου να μου το κλεβει το μαξιλαρι???παντως συμφερει μια χαρα το δινουν εντελως δωρεαν γλιτωνεις 50-60ευρω και ψωνιζεις ο.τι θες απο το καταστημα Wink Wink

284ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 11:20 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Στέφυ μεγειά τα πραγματάκια σου!
Τα φορμάκια με λάστιχο κάτω βολεύουν σίγουρα για την αλλαγή πάνας!!!

Κρίμα να μην είμαι κοντά να πάω να πάρω κι εγώ ένα μαξιλάρι!!! Mad

285ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 11:22 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!

Στέφυ μεγειά τα πραγματάκια σου!
Τα φορμάκια με λάστιχο κάτω βολεύουν σίγουρα για την αλλαγή πάνας!!!

Κρίμα να μην είμαι κοντά να πάω να πάρω κι εγώ ένα μαξιλάρι!!! Mad

καλημερα δεσποινα Razz Razz

286ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 11:38 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Δεσποινακι! Μην φανταστεις κι οτι το μαξιλαρι θηλασμου που δινουν ειναι Α ποιοτητας . Και επισης εμενα δεν με βολεψε καθολου στο θηλασμο ακομη και το αλλο το καλο που ειχα. Αλλα με βολεψε παρα πολυ στο να καθομαι ανετα στον καναπε και να κοιμαμαι με αυτο τους τελευταιους μηνες στην Εγκυμοσινης. Και στον Θηλασμο στηριζα την μεση και την πλατη μου... το μωρο δεν το εβαζα εκει πανω ... ειχα αλλο συστημα.

287ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 12:33 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια εχω πελαγωσει εντελώς ο καιρος πλησιαζει πρεπει να αρχισουμε τα ψωνια ο μισθος του ανδρα μου μας ενημερωσαν οτι αργει ακομα!!!
και δεν ξερω και τι πρεπει να παρω ακομα!!!!!
δηλαδη!
σελτεδακια λεω να παρω κανα 2
πανες εδω και αν μπερδευομαι
ποσες ειναι αρκετες?
διαβαζω και χιλια δυο και εχω γινει τουρμπο χαχαχαχαχαχα
φορμακια να παρω και βελουτε?ανοιξη θα ειναι πιστευω δεν θα εχει πια τοση ζεστη
για Αλεξανδρουπολη μιλαμε ετσι!!!Αθηνα φανταζομαι χαρα θεου θα ειναι τον Μαιο!
φανελακια εχω παααρα πολλα!οποτε δεν χρειαζομαι!
μπιμπερο λεω να παρω ενα γυαλινο και ενα πλαστικο!
η πρεπει να παρω απο δυο?κουβερτες μου πηρε η μαμα 2 fleece πιστευω ειναι καλες για την εποχη!!
Ασε που σας ζηλευωωω εδω ενα jumbo εχουμε μονο με καλες τιμες!εσεις εχετε επιλογες!

288ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 12:46 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Anastazia2801 έγραψε:ρε κοριτσια εχω πελαγωσει εντελώς ο καιρος πλησιαζει πρεπει να αρχισουμε τα ψωνια ο μισθος του ανδρα μου μας ενημερωσαν οτι αργει ακομα!!!
και δεν ξερω και τι πρεπει να παρω ακομα!!!!!
δηλαδη!
σελτεδακια λεω να παρω κανα 2
πανες εδω και αν μπερδευομαι
ποσες ειναι αρκετες?
διαβαζω και χιλια δυο και εχω γινει τουρμπο χαχαχαχαχαχα
φορμακια να παρω και βελουτε?ανοιξη θα ειναι πιστευω δεν θα εχει πια τοση ζεστη
για Αλεξανδρουπολη μιλαμε ετσι!!!Αθηνα φανταζομαι χαρα θεου θα ειναι τον Μαιο!
φανελακια εχω παααρα πολλα!οποτε δεν χρειαζομαι!
μπιμπερο λεω να παρω ενα γυαλινο και ενα πλαστικο!
η πρεπει να παρω απο δυο?κουβερτες μου πηρε η μαμα 2 fleece πιστευω ειναι καλες για την εποχη!!
Ασε που σας ζηλευωωω εδω ενα jumbo εχουμε μονο με καλες τιμες!εσεις εχετε επιλογες!

Κατ αρχας χαλαρωσε! Εμεις εχουμε ξεκινησει τα ψωνια προκειμενου να εκμεταλλευτουμε τις εκπτωσεις αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ νωρις ακομη. Δεν χρειαζοταν να ξεκινησουμε τα ψωνια απο τοοοοοοσο νωρις στην πραγματικοτητα! Το μωρο τον πρωτο καιρο θελει πολυ λιγα πραγματακια.

Απο μπιμπερο προσωπικα προτεινω για βρεφη ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ! Για λογους οικονομιας μην παρεις των 160 ml γιατι θα τα χρησιμοποιησει για λιγο και μετα θα πρεπει να παρεις μεγαλυτερα,. Θα προτεινα λοιπον να παρεις 2 τις chicco γυαλινα των 250 ml και μεγαλωνοντας θα αλλαζεις απλα θηλες. Επισης να παρεις θηλες σιλικονης (τις διαφανες) που ειναι πιο ανθεκτικες και δεν χρειαζοντε αλλαγη συνεχεια. Αν μαθει εξ αρχης με αυτες το μωρο αυτες ια θελει μετα. Σελτεδακια αν παρεις δυο ειναι μια χαρα. Πανε αγκαλιας επισης. Γουλοπανακια θα χρειαστεια αρκετα αλλα στα Jumbo μπορεις να βρεις σετακι των 6 ή 8 πολυ φθηνα.

Φορμακι βελουτε μπορεις να παρεις ενα να υπαρχει... και τα υπολοιπα βαμβακερα. Απο λευκα ειδη αρκει να εχεις ενα απο τα βασικα. Ενα ζευγαρι σεντονακια... μια πετσετουλα... και μια κουβερτουλα πικε. Θα σου φερουν κι αλλα στο μαιευτηριο. Και τελος καποια καλλυντικακια του μωρου. Κρεμα συγκαματος, αποστειρωμενες γαζουλες, φυσιολογικο ορο, σαμπουαν-αφρολουτρο, χτενουλα, λαδακι, ψαλιδακι (ή ακομη καλυτερα ειδικο νυχοκοπτη για βρεφακια)... Μπανακι πλαστικο να του παρεις και για μεσα μια βασουλα πετσετε! Αποφυγεται τις βασεις σφουγγαρακια... τουλαχιστον τον πρωτο καιρο... μαζευουν μυκητες!

Κι εναν αποστειρωτη.

Νομιζω αυτα ειναι τα πρωτα απαραιτητα. Αν εχεις και που να κοιμησεις το μωρο ... αυτα πιστευω με 100-150 ευρω τα βρισκεις αν παρεις οικονομικα. Μετα θα δεις τι θα σου φερουν στο μαιευτηριο και σιγα σιγα θα παρετε και τα υπολοιπα.

289ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 12:54 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα συνεγκυούλες! Τι κάνετε; Νωρίς νωρίς πάλι αλλά σας πρόλαβα προν γεμίσετε τις σελίδες! Χα,χα,χα!
Στέφη με γεια τα πραγματάκια! Θα πάω κι εγώ από εκεί μια βόλτα!Οι τιμές είναι αυτές που λέει στο site;
Δέσποινα μου δεν είχα προσέξει αυτό που λες με τη δουλειά! Δίλημμα και τι να κάνεις; Δεν ξέρω πόσο τεράστια είναι η διαφορά στο μισθό σου! Εμένα είναι 180 ευρώ αν και έτσι που μας φτάσανε με το μισθό μέχρι και το 50άρικο χρειαζόμαστε! Αλλά είπα ένας μήνας είναι ας πάει και το παλιάμπελο! Μετά ούτως ή άλλως θα έπρεπε να προσαρμοστώ στα νέα δεδομένα!
Αναστασία μου δύσκολη φάση με τα χρήματα! Κι εγώ από τα οικονομικά άρχισα να αγχώνομαι που πριν δεν με άγγιζε αλλά μόνο σε ότι αφορά το μωρό! Γιατί αλλιώς ξεκίνησε ο μισθός μας όταν ήμουν έγκυος κι αλλιώς είναι τώρα! Τέλος πάντων! Για όλους έχει ο Θεός.Εμένα με βοήθησε λίγο αυτή η λίστα: http://www.babyzone.gr/%CE%B8%CE%B1-%CE%B3%CE%AF%CE%BD%CF%89-%CE%BC%CE%B1%CE%BC%CE%AC/%CF%84%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%8D-%CF%83%CE%B1%CF%82
Αν και λίγο αν ψάξεις στο ίντερνετ θα βρεις αρκετές παρόμοιες σελίδες! Προσάρμοσέ τη στα δεδομένα σου και πάρε ότι χρειάζεσαι χωρίς υπερβολές! Ούτως ή άλλως θα μας φέρουν και δώρα!

290ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 12:56 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Νανσουλα! Ναι οι τιμες ειναι αυτες που εχει το site!

291ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 12:56 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:ρε κοριτσια εχω πελαγωσει εντελώς ο καιρος πλησιαζει πρεπει να αρχισουμε τα ψωνια ο μισθος του ανδρα μου μας ενημερωσαν οτι αργει ακομα!!!
και δεν ξερω και τι πρεπει να παρω ακομα!!!!!
δηλαδη!
σελτεδακια λεω να παρω κανα 2
πανες εδω και αν μπερδευομαι
ποσες ειναι αρκετες?
διαβαζω και χιλια δυο και εχω γινει τουρμπο χαχαχαχαχαχα
φορμακια να παρω και βελουτε?ανοιξη θα ειναι πιστευω δεν θα εχει πια τοση ζεστη
για Αλεξανδρουπολη μιλαμε ετσι!!!Αθηνα φανταζομαι χαρα θεου θα ειναι τον Μαιο!
φανελακια εχω παααρα πολλα!οποτε δεν χρειαζομαι!
μπιμπερο λεω να παρω ενα γυαλινο και ενα πλαστικο!
η πρεπει να παρω απο δυο?κουβερτες μου πηρε η μαμα 2 fleece πιστευω ειναι καλες για την εποχη!!
Ασε που σας ζηλευωωω εδω ενα jumbo εχουμε μονο με καλες τιμες!εσεις εχετε επιλογες!

Κατ αρχας χαλαρωσε! Εμεις εχουμε ξεκινησει τα ψωνια προκειμενου να εκμεταλλευτουμε τις εκπτωσεις αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ νωρις ακομη. Δεν χρειαζοταν να ξεκινησουμε τα ψωνια απο τοοοοοοσο νωρις στην πραγματικοτητα! Το μωρο τον πρωτο καιρο θελει πολυ λιγα πραγματακια.

Απο μπιμπερο προσωπικα προτεινω για βρεφη ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ! Για λογους οικονομιας μην παρεις των 160 ml γιατι θα τα χρησιμοποιησει για λιγο και μετα θα πρεπει να παρεις μεγαλυτερα,. Θα προτεινα λοιπον να παρεις 2 τις chicco γυαλινα των 250 ml και μεγαλωνοντας θα αλλαζεις απλα θηλες. Επισης να παρεις θηλες σιλικονης (τις διαφανες) που ειναι πιο ανθεκτικες και δεν χρειαζοντε αλλαγη συνεχεια. Αν μαθει εξ αρχης με αυτες το μωρο αυτες ια θελει μετα. Σελτεδακια αν παρεις δυο ειναι μια χαρα. Πανε αγκαλιας επισης. Γουλοπανακια θα χρειαστεια αρκετα αλλα στα Jumbo μπορεις να βρεις σετακι των 6 ή 8 πολυ φθηνα.

Φορμακι βελουτε μπορεις να παρεις ενα να υπαρχει... και τα υπολοιπα βαμβακερα. Απο λευκα ειδη αρκει να εχεις ενα απο τα βασικα. Ενα ζευγαρι σεντονακια... μια πετσετουλα... και μια κουβερτουλα πικε. Θα σου φερουν κι αλλα στο μαιευτηριο. Και τελος καποια καλλυντικακια του μωρου. Κρεμα συγκαματος, αποστειρωμενες γαζουλες, φυσιολογικο ορο, σαμπουαν-αφρολουτρο, χτενουλα, λαδακι, ψαλιδακι (ή ακομη καλυτερα ειδικο νυχοκοκτηπα για βρεφακια)... Μπανακι πλαστικο να του παρεις και για μεσα μια βασουλα πετσετε! Αποφυγεται τις βασεις σφουγγαρακια... τουλαχιστον τον πρωτο καιρο... μαζευουν μυκητες!

Κι εναν αποστειρωτη.

Νομιζω αυτα ειναι τα πρωτα απαραιτητα. Αν εχεις και που να κοιμησεις το μωρο ... αυτα πιστευω με 100-150 ευρω τα βρισκεις αν παρεις οικονομικα. Μετα θα δεις τι θα σου φερουν στο μαιευτηριο και σιγα σιγα θα παρετε και τα υπολοιπα.

ευχαριστω κοριτσι Smile να σου πω τι εχω ηδη,εχω φορμακι βελουτε αρα δεν περνω αλλο,φανελακια μπολικα μου εδωσε η φιλη μου με την ταμπελιτσα τους,εχω ετοιμο το λικνο εχω και μπανιερο αυτο με την βαση δεν καταλαβα για την μπανιερα του θα χρειαστω βαση??αχ κοριτσια ειμαι τελειος ασχετη και εσεις ετσι ησασταν η μονο εγω??? Sad τα γουλοπανακια τα ειδα στα jumbo

292ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:00 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασια μου μεσα στο μπανακι θα μπροεις να το βαλεις το παιδι οταν θα μπορει να στεκεται στον πωπο του. Τωρα χρειαζεται να του βαλεις κατι για να ξαπλωνει πανω σε αυτο. Υπαρχουν λοιπον στρωματακια απο σφουγγαρακι που τα βαζεις μεσα στο μπανακι τους και ξαπλωνει εκει τω μωρακι ή υπαρχουν και παοιες σιδερενιες βασουλες με πετσετακι (σαν μικρη αιωρα για μωρα σκεψου το) που εξυπηρετουν τον ιδιο σκοπο. Εχουν και τα jumbo. Απο τα δυο λοιπον προτεινω αυτο μ ετην πετσετα γιατι το σφουγγαρακι μαζευει μηκυτες. Θελει πολυ καλο ξεβγαλμα και αλλα γη τουλαχιστον καθε μηνα. Η πετσετουλα ειναι πιο καλη για τα βρεφακια. Αργοετρα θα χρησιμοποιησετε και το σφουγγαρακι.

293ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:02 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ Στέφη!
Αναστασία μια χαρά είσαι! Πάρε και τα βασικά που σου είπε η Στέφη και είσαι έτοιμη! Και μετά περίμενε τα δώρα! Εγώ δεν έχω τίποτα και ξεκινάω από το μηδέν! Ότι παίρνουν οι γονείς μας κι εμείς! Και από ασχετοσύνη άλλο τίποτα! Ας είναι καλά τα κορίτσια και το ίντερνετ!

294ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:02 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καμια δεν γεννηθηκε με τετοιου ειδους γνωση. Μεσα απο το φορουμ ομως βοηθαμε η μια την αλλη. Ευτυχως που υπαρχει κι αυτο. Κι εμενα στην 1η εγκυμοσινη αντιστοιχα με ειχαν βοηθησει αλλαες μανουλες.

295ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:03 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Αναστασια μου μεσα στο μπανακι θα μπροεις να το βαλεις το παιδι οταν θα μπορει να στεκεται στον πωπο του. Τωρα χρειαζεται να του βαλεις κατι για να ξαπλωνει πανω σε αυτο. Υπαρχουν λοιπον στρωματακια απο σφουγγαρακι που τα βαζεις μεσα στο μπανακι τους και ξαπλωνει εκει τω μωρακι ή υπαρχουν και παοιες σιδερενιες βασουλες με πετσετακι (σαν μικρη αιωρα για μωρα σκεψου το) που εξυπηρετουν τον ιδιο σκοπο. Εχουν και τα jumbo. Απο τα δυο λοιπον προτεινω αυτο μ ετην πετσετα γιατι το σφουγγαρακι μαζευει μηκυτες. Θελει πολυ καλο ξεβγαλμα και αλλα γη τουλαχιστον καθε μηνα. Η πετσετουλα ειναι πιο καλη για τα βρεφακια. Αργοετρα θα χρησιμοποιησετε και το σφουγγαρακι.

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!αυτο ουτε που το ειχα ακουσει καν!

296ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:11 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να Αναστασιο μου σαν κι αυτο! Εκει πανω ξαπλωνει το μωρο .... μεσα στο μπανακι. Ειναι ενσωμενο το πετσετακι με σιδερενια βασουλα ωστε να παιρνει υψος και να μην ειναι το μωρο ολο μεσα στο νερο... να εξεχει το κεφαλακι του.

http://www.irabebe.gr/product/9943

297ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:14 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Να Αναστασιο μου σαν κι αυτο! Εκει πανω ξαπλωνει το μωρο .... μεσα στο μπανακι. Ειναι ενσωμενο το πετσετακι με σιδερενια βασουλα ωστε να παιρνει υψος και να μην ειναι το μωρο ολο μεσα στο νερο... να εξεχει το κεφαλακι του.

http://www.irabebe.gr/product/9943

Εισαι θεααααα Smile

298ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:16 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο ειναι κατι πολυ σημαντικο.. που οι νεοι γονεις εχουν αγνοια της υπαρξης τους αλλα ειναι πολυ αναγκαιο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 417472

299ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:36 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια να ρωτήσω κάτι! Τελευταία όλο απορίες είμαι! Έχει σχέση το σχέδιο που θα έχει το μπανάκι με την ηλικία του μωρού; Γιατί κλίνω προς το flexibath που διπλώνει κιόλας μιας που από χώρο στο σπίτι είμαστε απίστευτα στριμωχτά και να πάρω και μία βάση για το μωράκι! Έλεγα κάτι σε σφουγγάρι αλλά αυτό με το πετσετάκι που είπε η Στέφη είναι πιο σωστό οπότε με μια τέτοια βασούλα!

300ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Σαβ Φεβ 09, 2013 1:46 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Κοριτσάκια να ρωτήσω κάτι! Τελευταία όλο απορίες είμαι! Έχει σχέση το σχέδιο που θα έχει το μπανάκι με την ηλικία του μωρού; Γιατί κλίνω προς το flexibath που διπλώνει κιόλας μιας που από χώρο στο σπίτι είμαστε απίστευτα στριμωχτά και να πάρω και μία βάση για το μωράκι! Έλεγα κάτι σε σφουγγάρι αλλά αυτό με το πετσετάκι που είπε η Στέφη είναι πιο σωστό οπότε με μια τέτοια βασούλα!

Εγω στην Στελλίτσα ειχα παρει οταν ηταν μωρακι το μπανακι που ειναι στηριζεται ψηλα στην μπανιερα κι ετσι δεν χρειαζοταν να σκυβω. Ηταν πολυ πρακτικο. Σαν κι αυτο... http://www.letoshop.gr/default.asp?itmSKU=906641&itm=14378&ct=1100308&pid=40

Μετα που μεγαλωσε και βαρυνε η Στελλιτσα της πηραμε ενα που να παταει κατω κανονικα για λογους ασφαλειας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις