Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βγαίνω ! Θα τα πούμε! Very Happy

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Μαρινακι μου καλα σε γενικες γραμμες...η μικρη την παρασκευη ηταν 2κιλα αλλα εχει παλι διπλη σφιχτη περιτυλιξη!Οσο για τη θεση της ειναι πλαγια και δε βολευεται με τιποτα!Εσυ;
Καλως ήρθες Ιωάννα και ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου όλα να πάνε καλά. Αλλωστε πλησιάζεις!!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα μου στη διαστολή δε νιώθεις τίποτα απο κάτω γι'αυτό και δεν κατάλαβα τιποτα και πήγα με 5 διαστολή στο νοσοκομείο. Νόμιζα η χαζή ότι έπρεπε να σπάσουν και νερά για να γεννάω!! Μετά έκανα επισκληρίδιο και όλα πήραν τον δρόμο τους.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σας..
τι κανετε?εγω ειμαι καπως πιο καλα...χμμμ απλα μου την εχει δωσει στα νευρα η κλεισουρα..βολτα κανει να παω αλλα περπατημα ελαφρυ ελα μου ομωε που μετα απο 5 λεπτα νιωθω να κατεβαινει κατι..με αμαξι βαριεμαι μωρε....

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!!!

ιωαννα μου μασ ελειψεσ!!

τονια μου κ εγω τα ιδια νιωθω..εχω βαρε8ει σπιτι αλλα δεν 8ελω να βγω κ εξω...δεν ξερω τι μου γινεται κοινωσ! αλλα θα περασει που 8α παει..!!! τι αλλα νεακια??

εχ8εσ ομολογω οτι νευριασα λιγο με την πεθερα μου κοριτσια... ειχα φτιαξει γλυκο ταψιου , εφαγε 2 κομματια κ δεν μουπε τιποτα..ουτε ενα΄΄καλο΄΄ ή μετριο ή κατι...τι ρωτησα αν τησ αρεσε και κουνησε λιγο το κεφαλι Sad ..επειτα , τησ εδειξα τα επιπλακια του μωρου ,παλι δεν ειπε τιποτα.. οταν ειδε το καροτσι μονο ειπε οτι εκεινη 8α παρει αλλο καροτσι για το μωρο μου να το κυκλοφορει γιατι αυτο ειναι πολυ μεγαλο και εχει ασχημο χρωμα,οχι μπλε που τησ αρεσει Sad .. μετα , μουπε οτι εχω πρηστει σα μπαλα.. μετα , οτι τα μαλλια μου ειναι αγρια σα σκουπα... Sad ... η ψυχολογια μου εγινε ακομα πιο χαλια...

ε, νευριασα κ εγω... δεν τησ απαντουσα ομωσ απο σεβασμο..αλλα σημερα εχω νευρα ακομα....ειμαι υπερβολικη λετε με τα νευρα μου??

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΙΑ ΜΟΥ!!
ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ...ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΑΦΕΣΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΜΙΑΣ Κ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΟΛΑΣΗ...ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΜΕΝΗ ΚΥΗΣΗ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?/ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Η ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΑΣΕ..ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 34ΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΑΚΡΙΑ...ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΤΟ ΙΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ...ΚΑΚΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλεοπατρα μου λειψατε και σας ειχα εννοια αλλα....λογοι ανωτερας βιας! Rolling Eyes

Μαρινα συγνωμη που εφυγα αποτομα πριν αλλα χτυπησε το τηλεφωνο!Συσπασεις κανω κι ειδικα τωρα που κουραστηκα και στεναχωρηθηκα περισσοτερες αλλα με την αγωγη αποφευγω τη νοσηλεια...δοξα το θεο!

Βανα ευτυχως πλησιαζουμε!Εσυ τι κανεις;

Τονια πως εισαι κοριτσι μου;

Ρια κι εμενα μου λειψατε πολυ! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 417472 Υπερβολικη δεν εισαι απλα αυτες ειναι πεθερες!Κανε και τιποτα γαργαρα αλλιως δε βγαινει περα δυστυχως!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνήσω με την Ιωάννα Ρια μου. Αδιαφορία αλλιώς την δικιά σου ζαχαρένια θα χαλάς.Α!! Και αν έχεις όρεξη να φτιάξεις γλυκό φωναξε εμάς να το φάμε!! Που κάθεσαι και κουράζεσαι στην κατασταση σου!!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά είμαι Ιωάννα μου. Σήμερα πήγα και στο Μητέρα να δω τι δωμάτια έχουν. Εγω είχα μείνει στο γιο μου σε 3κλινο. Τώρα έχουν και 4κλινο.

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από εμένα Smile

Η μέρα σήμερα δεν φαίνεται να πηγαίνει και πολύ καλά για την ομάδα μας,ε; Υπομονή κορίτσια....

Κατερίνα παρακολούθησα κι εγώ το σεμινάριο το πρωί - καλό ήταν. Έχω γραφτεί και στα επόμενα.

Εγώ ευτυχώς δεν έχω καθόλου πόνους ή συσπάσεις προς το παρόν Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 536304

Τι να κάνουν άραγε οι μανούλες της παρέας;;;;;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βανα κι εγω μεσα για γλυκο! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 654316 Εχουν και 4κλινο ε; Στην κλινικη που θα παω εγω δυστυχως το καταργησαν το 4κλινο!

Ελευθερια χαιρομαι που εισαι καλα!Ειχαμε αλλη μονουλα εκτος απο την Εβελιν και τη Χριστινα;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρια μου οχι απλα εχεις δικιο, απορω και με την υπομονη σου! Δεν ξερω αν θα αντεχα κοριτσια, εγω αμα μεκατηγορουνε απανταω... κακως βεβαια γιατι οντως αν ασχολεισαι με κακεντρεχεις ανθρωπους χαλιεσαι! (Ευτυχως εχω καλη πεθερα.)

Ιωαννα καλώς ηρθες!! Αντε και μας ελειψες, σε ψαχναμε! Στριμωγμενη η μικρη σου ε; Ελπιζω να ξετυλιχτει για να βολευτει!

Τονια πώς εισαι τώρα; Καλυτερα ψυχολογικα;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βανα αληθεια βαλανε τετρακλινο; Κι γω σε τρικλινο ειχα μεινει.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρινουλα πως εισαι;το ματι σου; Μου λειψατε!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια κι εγώ απαντάω, δεν κρατιέμαι! Αλλά η πεθερά μου τουλάχιστον εκτιμάει το γεγονός ότι τα λέω στην ίδια όταν κάτι δε μ΄αρέσει.

όχι Ιωάννα μου, αυτες οι δύο είναι μόνο μέχρι στιγμής οι μανούλες μας Smile

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτη τη στιγμη ειμαι υγιης κι ελπιζω να κρατησει!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρινουλα ευχομαι παντα ετσι!

Ελευθερια δυστυχως ευτυχως εγω δε μιλαω!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω Ιωαννα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Ευχαριστω Ιωαννα!

Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 35468

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μου!

Επιτέλους σήμερα επιστρέψαμε σπίτι με τον μπεμπάκο μας!
Περάσαμε πολλά, θα σας τα γράψω κάποια άλλη στιγμή. Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!
Τα άλλα δύο μου παιδάκια είναι άρρωστα με πυρετό από την περασμένη Πέμπτη κ δεν τα έχω δει καθόλου εδώ κ μια εβδομάδα.Μένουν στους γονείς μου κ περιμένω να γίνουν καλά για να έρθουν στο σπίτι. Μου λείπουν τρομερά...

Χαίρομαι που είστε όλές καλά!

Κορίτσια να ξεκουράζεστε όσο μπορείτε περισσότερο. Το ιδανικό είναι να κλείσετε την 37 εβδομάδα.

Σαν την δικιά μου περίπτωση ήταν άλλα δύο μωράκια αγοράκια στο Μητέρα με ταχύπνοια (βάρος κ ημέρες σαν εμάς).

Να είστε καλά κ να μου προσέχετε όλες!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε όλες!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι πολυ χαιρομαι που πηρες το μωρακι σου σπιτι μετα απο τοσο καιρο!Να σου ζησει αλλη μια φορα!Περαστικα στα μικρα σου κι ευχομαι να τα δεις συντομα!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα μπραβο! Τωρα όλα θα ειναι καλύτερα! Επιτελους σπιτακι σας! Περαστικα και στα παιδια σου, ελπιζω να γινουν γρηγορα καλα. Φιλια πολλά!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και από εμένα περαστικά στα παιδάκια σου Χριστίνα - και αυτά θα ανυπομονούν να γυρίσουν στη μαμά τους και το αδελφάκι τους! Και πάλι να χαίρεσαι το μωράκι σου Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 417472

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέραααα!!!Ήρθα κι εγώ!!!
Χριστινάκι μου όλα καλά λοιπόν!!Και πάλι να σου ζήσει!!Περαστικά στα μικράκια σου!!!
Ιωάννα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 417472 !!
Κάναμε κι εμείς τον υπέρηχό μας σήμερα!!Φτάσαμε τα 2900...μου είπε όμως ο γιατρός ότι είναι ο μικρούλης μου μια βδομάδα πίσω στην ανάπτηξή του...ζορίζεται λέει πια γιατί δεν έχει χώρο!!Κοντεύουμε είπε!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 24 215994
Ευχαριστώ για τα περαστικά σας!!Μάλλον έπιασε τόπο η ευχή και είμαι κάπως καλύτερα!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μπηκες στο μηνα σου ε;Τελεια!Κα το βαρος μια χαρα!Μπραβο!Με το καλο τωρα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις