Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
217 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 217 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 15]

51ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:20 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε αγαπη μου γιατι να ασχολεισαι? εσυ εισαι τουλαχιστον ψηλη και λεπτη. η κουμπαρα σου ειναι μετρια και αφρατη. ειδες εσυ καμια διαφορα που λεει οτι ειναι 6 κιλα κατω?διαιτα δεν σημαινει πειναω

52ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:22 pm

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:βρε αγαπη μου γιατι να ασχολεισαι? εσυ εισαι τουλαχιστον ψηλη και λεπτη. η κουμπαρα σου ειναι μετρια και αφρατη. ειδες εσυ καμια διαφορα που λεει οτι ειναι 6 κιλα κατω?διαιτα δεν σημαινει πειναω
οχι δεν ειδα καμια διαφορα,αλλα δεν ασχοληθηκα εγω χθες...μα να μετραει τις μπουκιες μου;;;και να μου τη λεει μπροστα σε ολο τον κοσμο;εσυ δε θα νευριαζες;δεν ξερω ειμαι υπερβολικη;

53ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:24 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="MAMASTE"]καλημερα κοπελες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
τι μου κανετε;εγω εχω κατι νευρα σκοτωνω ανθρωπο... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
χθες πηγα στο τραπεζι που σας ειπα και ηταν εκει και οι κουμπαροι(τους κουμπαρους μου μεσα...)ολα καλα,δεν ειπωθηκε κατι περι διαιτας,και λιγο πριν φυγουμε με ρωταει ο αδερφος της κουμπαρας(εξαιρετικο παιδι και η γυναικα του το ιδιο):κανεις διαιτα;
πριν προλαβω να ανοιξω το στομα μου αρχισε ο κουμπαρος:ε οχι και διαιτα!!!!και ειπε τι ειχα φαει πριν και οτι τους κοροιδευω πως δεν τρωω και πως δεν γυμναζομαι ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 311356 ελεγε ελεγε,ελεγα και εγω ακρη δεν βγαλαμε..σηκωθηκα και εφυγα..αλλα πεισμωσα και μεχρι το πασχα θα με δει με φετες κοιλιακους και ο πισινος μου θα κοιταει τα συννεφα!!!!!!!!(ελπιζω Wink )αχ τα νευρα μου δεν ειμαι καλα σημερα...
reg reg να ζησετε ευτυχισμενοι πολλα πολλα χρονια ακομη.. ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 50580 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 50580
φιλια κοριτσια ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 417472 [/quote


ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

ρε 'συ ζηλευουν θανασημα...εγω στη θεση σου δεν θα φρικερνα αλλα θα ημουν και υπερηφανη που τους εχω μπει στο ματι...
μεχρι να τα χασει αυτη τα κιλα εσυ θα κανεις μοντελινγκ...μην ανχωνεσε καθολου την διαιτα σου εσυ ...
για να παρακολουθουν και να μετρανε και τις μπουκες σου φαντασου ποσο πολυ σε ζηλευουν...μετρας πολυ γι'αυτους...οποτε ξετιναζεις λασπη,σηκωνεσε,και προχωρας ...κιουριαααα!!!!!

καπου διαβασα οτι εισαι πατριοτακι...απο που?

54ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:25 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα νευριαζα σιγουρα αλλα εχω το κακο οτι δεν το κραταω το στοματακι μου κλειστο.σιγουρα θα τους στολιζα απο πανω μεχρι κατω

55ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:31 pm

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρεθυμνο,αλλα ο πατερας μου ειναι απο ηρακλειο.. Smile οσο για αυτους ναι δυστυχως εχεις δικιο.μαλλον ζηλευουν,απλα με πειραζει γιατι νομιζα πως ηταν δικοι μου ανθρωποι αφου μπαινουν μεσα στο σπιτι μου..... Crying or Very sad
elenidek,εγω ετσι και ανοιξω το στομα μου βαστατε τουρκοι τα αρματα αλλα χθες κολλησα... Shocked Shocked δεν το περιμενα ολο αυτο..τελος παντων μη χαλαω το θεμα μας ειναι και φρεσκο φρεσκο..παντως για ενα πραγμα ζω πλεον....τη στιγμη που θα παμε στην παραλια ολοι μαζι χι χι χι χι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

56ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:40 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη μου και τωρα να βγεις στην παραλια για κατσε κανε συγκριση τα 80βαλε με τα 60κατι να δεις διαφορα.... καλα και γω 88 ειμαι και στο υψος της κουμπαρας σου αλλα το κορμι μου ειναι απειρως καλυτερο απο το δικο σου. δεν γινεται συγκριση αναμεσα σε μενα και σενα. η συγκριση θα ισχυει μονο για την κουμπαρα σου και σενα χιχιχιχιχι
σοβαρα τωρα μην ασχολεισαι. εχασε 6 κιλα απο τα αφτια οπως λεει καιενας φιλος μου. εσυ συγκεντρωση στον στοχο σου

57ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:58 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω για τις ευχες σας...λοιπον εχθες ξεσκιστηκα στο φαει(και οχι μονο....χιχιχιχι)
πηρα 400 γραμμαρια απο εχθες μεχρι σημερα....το κακο ειναι οτι εκανα κεικ κατσαρολας ,υγρο και σοκολατενιο....κο-λα-σηηηη!!!δεν φτανει η κομματουγκα που εφαγα εχθες αλλα
και το πρωι που ξυπνησα ηταν σαν να το ειχα ολο το βραδυ στο στομα μου ...ενιωθα τη γευση του.τη μυρωδια του ,την υφη του.....αχχχχχ κεικ,κεικ κεικ!!!
και αποφασησα να φαω μια μικρη κουταλιτσα,αλλα η μια εγιναν δυο και οι δυο τρεις...καπου σταματησα αλλα δεν ξερω που...μην ηταν 6 ?μην ηταν 7? μην 25???? απο ταψι καταλαβαινετε,οτι δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο μπορεις να φας...πηρα τη μανα μου επειγοντος τηλεφωνο να ερθει να παρει το ταψι...μεχρι τοτε το εχω βγαλει στο μπαλκονι(μακαρι να το κουτσουλισει κανενα πουλι για να το πεταξω...)

ατοιμη διαιτα...αλλους τους ανεβαζεις και αλλους τους ριχνεις στα ταρταρα....

ασχετο...elenidek ζεις? ενταξει ολα?σε αντεξε το μπανιο?ειχα την εννοια σου ολο το βραδυ....

και αλλο ασχετο(το πρωινο κεικ φαινετε με πειραξε και στον εγκεφαλο)...μολις αδυνατησουμε θα φτιαξουμε καινουριο θεμα...μοντελα εν δραση...

58ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 12:52 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εκανα στεπερ. εκανα ομως γυμναστικη με πληρη εξαρτηση. εκανα βαρη με την ηλεκτρικη σκουπα στο ενα χερι και 15 κιλα παιδι στο αλλο.εκανα τρεξιμο , τρεχοντας να προλαβω τον μπομπιρα που ετρεχε να κανει οτι ζουζουλια του κολλουσε στο μυαλο. τιναζα χαλια οποτε να και οι ραχαιοι, κοιλιακοι, και βαρη για τα χερια. ξεσκονιζα πηγαινοντας απο δωματιο σε δωματιο εχοντας το μωρο στην πλατη μου και γω πεσμενη στα 4 να αρκουδιζω και να κανω το αλογακι.
τι αλλο θα κανουμε εμεις οι γυναικες???? και γυμναστικη και παιχνιδι μαζι? στεπερ εκανα ανεβαινοντας και κατεβαινοντας την σκαλα να κρεμαω -ξεκρεμαω κουρτινες.

59ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 1:30 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια εχουμε συστηθει..?δεν θυμαμαι...αν ναι συγχωρεστε με,αλλα ειχαν μπει τοσες κοπελες που τα εχω χασει πλεον...τωρα απ'οτι βλεπω ειμαστε 5-6 μονιμες,οποτε μπορουνε να συστηθουμε καλυτερα...
λοιπον εγω ειμαι η ρουλα(χαρουλα) ειμαι 29 χρονων εχω 2 παιδακια η κορη μου ειναι 5 χρονων και ο γιος 14 μηνων...εργαζομουν μεχρι το μαιο στη δικη μας επιχειρηση αλλα τωρα την κλεισαμε(λιγο δυσκολα...) και ειμαι σπιτι με τα παιδακια μου.Ζω στο νοτιο μερος του νομου ηρακλειου ,κοντα στα Ματαλα (που σιγουρα τα ξερετε ολοι...)
Ειναι τελεια εδω...εχουμε σχεδον παντα καλοκαιρι αν και τους καλοκαιρινους μηνες η θερμοκρασια συγκρινεται μονο με τη Σαχαρα...
συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα να ξερετε μερικα πραγματα για'μενα γιατι πλεον δεν ειμαι απλα σε ενα forum και μιλαω...ειμαι σε ενα forum και μιλαω με φιλες,που παρ'ολο που δεν τις εχω δει(και ισως δεν θα τις δω...) νιωθω πολυ κοντα τους(μιας και λογω παιδιων και λογω πολλων αλλων εχουμε ψιλοχαθει,μονο στο τηλεφωνο μιλαω με τις φιλες μου...μεχρι να ερθει το καλοκαιρι και αρχισουμε και βγαινουμε ξανα λιγο εξω...)


και παλι συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ενω ξυπνησα με παρα πολυ καλη διαθεση κατι εγινε και χαλαστηκα πολυ...θα σας ελεγα αλλα δεν θελω να σας χαλασω αλλο το θεμα με τα δικα μου...

60ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty . Τετ Φεβ 13, 2013 1:51 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg δεν μας κουραζεις καθολου κοριτσι μου!πες μας τι εγινε βγαλτο απο μεσα σου.

61ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:06 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρούλα-Χαρούλα αν νιώθεις την ανάγκη να μιλήσεις προσφέρουμε και ψυχολογική υποστήριξη Razz Αλήθεια, προσωπικά είμαι καλός ακροατής. Αλλά όπως οι φίλοι κάνουν, δεν πιέζουμε!
Όμορφο να μας θεωρείς φίλες σου. Κι ελπίζω να είμαι κι εγώ μέσα παρόλο που δεν είμαι μανούλα.

Μ' αυτό το σκεπτικό, ας πω κι εγώ. Είμαι η Μαρία, 34 και το καλοκαίρι μετά από 30 χρόνια επέστρεψα στο Χαλάνδρι όπου μένω πια με το φίλο μου (αρραβωνιαστικό θα με διόρθωνε η μαμά Rolling Eyes ) και χαίρομαι πολύ και το νέο μου σπίτι και την περιοχή. Σπούδασα μουσική για παιδία την οποία δεν τόλμησα να κυνηγήσω, αλλά 'έχω' 4 παιδάκια από babysitting των τελευταίων χρόνων που τα βλέπω αραιά και που Crying or Very sad . Αυτή τη στιγμή είμαι άνεργη και το χειμώνα τον βγάζω παρέα με μια σομπίτσα και εσάς. Αυτή η περίοδος προσπαθώ να είναι χωρίς άγχος (αν και πολλές φορές αισθάνομαι άσχημα προς το αγόρι μου που δε δουλεύω, παρόλο που εκείνος δεν ενοχλείται και έχει κατανόηση) και τουλάχιστον κάνω σχέδια πολλά ώστε να πετύχω πράγματα που δε θα μπορούσα εύκολα αν δούλευα -όπως το αδυνάτισμα κα πολλά.
Για τα κιλά μου δε θα πω κουβέντα... αρκετά μάθατε για μένα, φτάνει! Laughing

Embarassed Very Happy Χαίρομαι που γνωριζόμαστε, ωραία ιδέα!

62ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty . Τετ Φεβ 13, 2013 2:12 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειμαι η χριστινα,στα 32,παντρεμενη,και με μια μπουμπου 7 μηνων με την οποια ερωτας τρελος!ζω θεσσαλονικη.δεν δουλευω και το χαιρομαι που ειμαι με το μωρο μου και το μεγαλωνω εγω αλλα και δεν χανω πολυτιμες πρωτες στιγμες!τι αλλο?...

63ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:18 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα , κοριτσόπουλα όμορφα!!! Σήμερα μπήκα στον πειρασμό να ζυγιστώ αν και έχω πει ότι θα ζυγίζομαι μία φορά την εβδομάδα και από τη Δευτέρα έχω χάει 600 γραμμάρια!!!! Γιούπι!!!!
Πιστεύω να τα διατηρήσω!! Το έχω ράψει πάντως το στόμα μου, κορίτσια!!!

Ρουλίτσα, κεικ κατσαρόλας???? Θέλω τη Συνταγή!!! Οχι για μένα, αλλά για τον άντρα μου, βρε!!! Εχω μία συνταγή για ζουμερό κεικ με 8 αυγά και σοκολάτες Lacta ΚΟΛΑΣΗ!!!!

Να συστηθώ κι εγώ με τη σειρά μου!
Με λένε Νίκη (Νικόλ με φωνάζει ο αντρούλης μου), μένω στην Καλλιθέα(αν και μεγάλωσα στη Μεσσηνία) έχω δύο υπέροχα κοριτσάκια 3 ετών και 11,5 μηνών. Είμαι δασκάλα σε δημοτικό, αλλά9ευτυχώς) αυτό το διαστημα έχω άδεια!!!

64ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:18 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:reg reg δεν μας κουραζεις καθολου κοριτσι μου!πες μας τι εγινε βγαλτο απο μεσα σου.


δεν εγινε κατι τραγικο...απλα κατι με πειραξε και σας παρακαλω να μου πειτε,αν η πολυ κλεισουρα του σπιτιου με εχει επιρεασει...
λοιπον ειμαστε μια παρεα με 4 φιλες...ολες εχουν κανει παιδακια και τωρα ειναι πολυ μεγαλυτερα απο τα δικα μου και αυτο εχει σαν αποτελεσμα να εχουμε ψιλαχαθει(σχολεια-αγγλικα-χορο...κτλ)αλλα μιλαγαμε στο τηλεφωνο(τα καναμε ολες what's up να μπορουμε να μιλαμε με τις ωρες οπως μου ελεγαν...)μιλαμε στο τηλεφωνο οποσδηποτε 1 φορα την εβδομαδα(αν τις παρω εγω...)τωρα ειχα το μικρο μου αρρωστο και ετσι ειχα μερες να τι παρω να δω τι κανουν...και τωρα ειδα στο facebook φωτογραφιες ,τη μια μου φιλη να εχει κανει τα γεννεθλια του παιδιου της ,χωρις να με εχει καλεσει...απο τη μια σκεφτομαι μπας και εμαθε οτι ειχα το μικρο μου αρρωστο και δεν ηθελε να με φερει σε δυσκολη θεση?
αλλα απο την αλλη ας με καλουσε και θα πηγαινα μολις ηταν καλυτερα τα πραγματα...δεν θελω να στεναχωριεμαι γι'αυτα αλλα ειμαι μακρια απο τους δικουσ μου και αυτες οι φιλες ηταν οτι καλυτερο για εμενα...και βλεπω οτι αν δεν τους παρω εγω τηλεφωνο δεν το κανει καμμια(εκτος τη νονα του γιου μου που εχουμε αψογες σχεσεις....)

μου την επεξε που ειδα τη φωτογραφια να ποζαρουν ολες μαζι και εγω να λειπω...και ουτε καν να το ξερω...με τα δικα μου η αληθεια ειναι οτι δεν τα θυμηθικα τα γεννεθλια του παιδιου αλλα και να την επαιρνα τι θα μου ελεγε ?ελα στο σπιτι που κανουμε γεννεθλια να σου δωσουμε και εσενα λιγο τουρτα?
και τωρα να της πω τι?γιατι δεν με καλεσες?σαν κατινα θα φανω...

δεν εχει γινει σιγουρα τιποτα σοβαρο...ενταξει αυτες εχουν κοινα ενδιαφεροντα γνωριζονται και περισσοτερα χρονια,αλλα δεν ξερω μηπως τελικα τις εβλεπα μονο εγω για φιλες μου και αυτες σαν μια πολυ κοντινη γνωστη?
συγνωμη αν σας μπερδεψα και εγω μπερδεμενη ειμαι...

65ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:19 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚRISTI Ε τί άλλο; Να μας πεις ότι είμαστε και οι πρώτες κι ότι σαν την παρέα μας δε βρίσκεις Razz Razz Razz Laughing

66ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:23 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οι άλλες ήταν καλεσμένες; μήπως έγινε σε πιο κλειστό κύκλο το πάρτυ, μήπως ήταν μόνο η οικογένεια;
Βάλε ένα μήνυμα στην φωτό τύπου "Χρόνια Πολλά! χαθήκαμε" και περίμενε την απάντηση

67ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:29 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
LitsaM έγραψε:οι άλλες ήταν καλεσμένες; μήπως έγινε σε πιο κλειστό κύκλο το πάρτυ, μήπως ήταν μόνο η οικογένεια;
Βάλε ένα μήνυμα στην φωτό τύπου "Χρόνια Πολλά! χαθήκαμε" και περίμενε την απάντηση


ηταν αρκετος κοσμοσ απ'οτι ειδα απο τις φωτογραφιες...
οι φιλες μου δεν εχουν φεισμπουκ ...τις ειδα απο τον αδερφο της που ηταν καλεσμενος και τις ειχε ανεβασει...ως χαζοθειος...
δεν εχω και πολλες σχεσεις μαζι του για να σχολιασω κατι,και στο κατω κατω δεν θα το μαθει η φιλη μου...

68ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:30 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρουλάκι, να πω την αλήθεια κι εμένα θα με πειραζε κάτι τέτοιο.

Οσον αφορα στα τηλέφωνα που λες, η αλήθεια είναι ότι με τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού δεν μένει χρόνος.

Εμένα να σκεφτείς η κολλητή μου (που είναι και κουμπάρα μου) δεν είναι παντρεμένη, αλλά δουλεύει πολλές ώρες. Ε, δεν με παίρνει συχνά τηλ.,συνήθως όταν μιλάμε την παίρνω εγώ. Αλλά η σχέση μας είναι μια χαρά. Εμένα δεν με πειράζει αυτό.

69ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:39 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Ρουλάκι, να πω την αλήθεια κι εμένα θα με πειραζε κάτι τέτοιο.

Οσον αφορα στα τηλέφωνα που λες, η αλήθεια είναι ότι με τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού δεν μένει χρόνος.

Εμένα να σκεφτείς η κολλητή μου (που είναι και κουμπάρα μου) δεν είναι παντρεμένη, αλλά δουλεύει πολλές ώρες. Ε, δεν με παίρνει συχνά τηλ.,συνήθως όταν μιλάμε την παίρνω εγώ. Αλλά η σχέση μας είναι μια χαρά. Εμένα δεν με πειράζει αυτό.


εχεις δικιο Νικη μου...και εγω με την κουμπαρα μου ,που ειναι μια απο τις 4 εχω αψογες σχεσεις...με τις αλλες δεν ξερω τι στραβωσε...ισως το εβλεπα εγω πιο σοβαρα μαζι τους απ'οτι ειναι...δεν κανουμε και τα χρονια παρεα,απλα παντα ηθελα πολυ κοντα τις φιλες μου...και αυτες σιγουρα δεν το εκαναν απο κακια ουτε πως τους εχω κανει κατι...δεν το σπουδεολογισαν οτι θα με πειραξει...σιγουρα!
αν το μαθουν θα στεναχωρεθουν πολυ γιατι ειναι πολυ καλα κοριτσια ,ισως με ξεχασαν επειδη εχουμε καιρο να συναντηθουμε ...δεν ξερω τι αλλο να πω...

70ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty . Τετ Φεβ 13, 2013 2:39 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιακι ναι!σαν την παρεα σας δεν υπαρχει!τα παχη ενωνουν κοσμο!ποιος οτε και μαλακιες!reg reg και μενα θα με πειραζε!εγω θα επαιρνα τηλ την φιλη μου κ θα ελεγα"να χαιρεσαι το παιδακι σου αν και λιγο καθυστερημενα,ειχα το παιδι μου αρρωστο και δεν το θυμηθηκα εκεινη την μερα.παντως απο φωτο που ειδα στο φβ πρεπει να περασατε πολυ ωραια!την αλλη φορα ΑΝ με καλεσεις θα ερθω οπωσδηποτε!!!

71ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:47 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρούλα, θέλει λίγη σκέψη αυτό. Μπορεί να μην είναι 'τίποτα' αλλά από τέτοια μικρά γίνονται μεγάλες παρεξηγήσεις. Εγώ (πρόσεξε, εγώ) αυτό που μάλλον θα έκανα είναι να προσπαθήσω να καταλάβω χωρίς να το κάνω θέμα. Για παράδειγμα μάλλον δε θα τους έπαιρνα τηλέφωνο για λίγο καιρό για να δω αν θα με θυμηθούν ή αν είχαμε επικοινωνία μόνο επειδή εγώ έπαιρνα. Κι όταν καταλάβαιναν ότι χάθηκα και με πάρουν θα τους έλεγα 'που χάθηκες, αν δεν πάρω εγώ θα χαθούμε' ή κάτι τέτοιο και θα περίμενα να δω τί θα μου πουν. Μπορεί να μου έλεγαν τίποτα του στυλ 'ξέρω ότι το παιδί σου ήταν άρρωστο και δεν ήθελα να σε ξεσηκώσω' οπότε όλα καλά. Μπορεί να καταλάβαινα κάτι άλλο.
Υπάρχει και η λύση να στείλεις χρόνια πολλά σε φωτο γενεθλίων που έχουν κοινοποιήσει, σα να μην τρέχει τίποτα και να κόψεις αντιδράσεις, αλλά δε νομίζω να εξυπηρετεί σε τίποτα, ούτε και θα το έκανα γιατί μπορεί να πουν "οκ αφου δεν την νοιάζει εκείνη, δεν είναι και από τις πολύ κολλητές τελικά" κ μπορεί απλά να σου απαντήσουν 'ευχαριστώ' κι αυτό δε θα σε βοηθήσει να καταλάβεις και πολλά.

Όπως κατάλαβες, δεν είμαι πολύ σίγουρη για το τί να σε συμβουλέψω, ίσως να το πας ερευνητικά στην αρχή, για την περίπτωση που δεν τρέχει πραγματικά κάτι και μετά ανάλογα τί θα βγάλεις από τη συμπεριφορά τους, βλέπουμε. Καλό θα ήταν πάντως, αν δεις ότι σε θεωρούν φίλη αλλά δε σε κάλεσαν επειδή το μικρό ήταν άρρωστο να τους δώσεις να καταλάβουν με όμορφο τρόπο ότι δεν ήταν σωστό να αποφασίζουν για λογαριασμό σου, ότι έπρεπε να σε καλέσουν και θα φρόντιζες εσύ να μην το πας στο πάρτυ και κολλήσει τα άλλα παιδάκια κι ότι δεν ήταν καθόλου όμορφο αν σε θεωρούν φίλη να σου δείχνουν έτσι στο face (στα μούτρα που λένε) ότι περνούσαν καλά κι εσύ ήσουν στην απέξω. Δηλαδή, θα σε έπαιρναν τηλέφωνο να σου πουν τί όμορφα πέρασαν στο πάρτυ; Όχι (εκτός κι αν εννοείται ο λόγος που δε σε κάλεσαν). Τότε αν σε υπολογίζουν για φίλη θα έπρεπε να το είχαν προνοήσει αυτό με τις φωτογραφίες. Ίσως να θεωρούν ότι εννοείται για κάποιο λόγο, δεν το πιστεύω, αλλά διερεύνησέ το πριν πράξεις οτιδήποτε.

72ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:49 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον εγω ειμαι η μαρια και εχω εναν αντρακλα το στελιο μου..ειναι 4.5 χρονων και παει προνηπιο,μενουμε ρεθυμνο...
reg reg τι να σου πω εχεις δικιο και εμενα θα με πειραζε..

73ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:50 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Ρουλάκι, να πω την αλήθεια κι εμένα θα με πειραζε κάτι τέτοιο.

Οσον αφορα στα τηλέφωνα που λες, η αλήθεια είναι ότι με τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού δεν μένει χρόνος.

Εμένα να σκεφτείς η κολλητή μου (που είναι και κουμπάρα μου) δεν είναι παντρεμένη, αλλά δουλεύει πολλές ώρες. Ε, δεν με παίρνει συχνά τηλ.,συνήθως όταν μιλάμε την παίρνω εγώ. Αλλά η σχέση μας είναι μια χαρά. Εμένα δεν με πειράζει αυτό.


εχεις δικιο Νικη μου...και εγω με την κουμπαρα μου ,που ειναι μια απο τις 4 εχω αψογες σχεσεις...με τις αλλες δεν ξερω τι στραβωσε...ισως το εβλεπα εγω πιο σοβαρα μαζι τους απ'οτι ειναι...δεν κανουμε και τα χρονια παρεα,απλα παντα ηθελα πολυ κοντα τις φιλες μου...και αυτες σιγουρα δεν το εκαναν απο κακια ουτε πως τους εχω κανει κατι...δεν το σπουδεολογισαν οτι θα με πειραξει...σιγουρα!
αν το μαθουν θα στεναχωρεθουν πολυ γιατι ειναι πολυ καλα κοριτσια ,ισως με ξεχασαν επειδη εχουμε καιρο να συναντηθουμε ...δεν ξερω τι αλλο να πω...


Εγώ, πάντως, θα σου πρότεινα να την πάρεις ένα τηλ. να δεις και τι θα σου πει. Καμια φορά παρεξηγούμαστε χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Μπορεί να σου πει κάτι το οποίο δεν το έχεις σκεφτεί και να την δικαιολογήσεις.

Από Ρέθυμνο έχει καταγωγή ο άντρας μου και ερχόμαστε καλοκαίρια!! Να κανονίσουμε να βρεθούμε το καλοκαίρι(καλά να'μαστε)
Ο άντρας σου είναι από Μάταλα και μείνατε εκεί? Επειδή είπες ότι έχεις τους δικούς σου μακρυα σε ρωτάω

74ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:50 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:μιακι ναι!σαν την παρεα σας δεν υπαρχει!τα παχη ενωνουν κοσμο!ποιος οτε και μαλακιες!reg reg και μενα θα με πειραζε!εγω θα επαιρνα τηλ την φιλη μου κ θα ελεγα"να χαιρεσαι το παιδακι σου αν και λιγο καθυστερημενα,ειχα το παιδι μου αρρωστο και δεν το θυμηθηκα εκεινη την μερα.παντως απο φωτο που ειδα στο φβ πρεπει να περασατε πολυ ωραια!την αλλη φορα ΑΝ με καλεσεις θα ερθω οπωσδηποτε!!!


σωστη!!!!!!!!!!!!

75ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:52 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Ρουλάκι, να πω την αλήθεια κι εμένα θα με πειραζε κάτι τέτοιο.

Οσον αφορα στα τηλέφωνα που λες, η αλήθεια είναι ότι με τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού δεν μένει χρόνος.

Εμένα να σκεφτείς η κολλητή μου (που είναι και κουμπάρα μου) δεν είναι παντρεμένη, αλλά δουλεύει πολλές ώρες. Ε, δεν με παίρνει συχνά τηλ.,συνήθως όταν μιλάμε την παίρνω εγώ. Αλλά η σχέση μας είναι μια χαρά. Εμένα δεν με πειράζει αυτό.


εχεις δικιο Νικη μου...και εγω με την κουμπαρα μου ,που ειναι μια απο τις 4 εχω αψογες σχεσεις...με τις αλλες δεν ξερω τι στραβωσε...ισως το εβλεπα εγω πιο σοβαρα μαζι τους απ'οτι ειναι...δεν κανουμε και τα χρονια παρεα,απλα παντα ηθελα πολυ κοντα τις φιλες μου...και αυτες σιγουρα δεν το εκαναν απο κακια ουτε πως τους εχω κανει κατι...δεν το σπουδεολογισαν οτι θα με πειραξει...σιγουρα!
αν το μαθουν θα στεναχωρεθουν πολυ γιατι ειναι πολυ καλα κοριτσια ,ισως με ξεχασαν επειδη εχουμε καιρο να συναντηθουμε ...δεν ξερω τι αλλο να πω...


Εγώ, πάντως, θα σου πρότεινα να την πάρεις ένα τηλ. να δεις και τι θα σου πει. Καμια φορά παρεξηγούμαστε χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Μπορεί να σου πει κάτι το οποίο δεν το έχεις σκεφτεί και να την δικαιολογήσεις.

Από Ρέθυμνο έχει καταγωγή ο άντρας μου και ερχόμαστε καλοκαίρια!! Να κανονίσουμε να βρεθούμε το καλοκαίρι(καλά να'μαστε)
Ο άντρας σου είναι από Μάταλα και μείνατε εκεί? Επειδή είπες ότι έχεις τους δικούς σου μακρυα σε ρωτάω



απο που ειναι ο αντρας σου;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις