Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 15]

201ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 12:34 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
reg reg έγραψε:
Miaki έγραψε:Βρε θα σας μαλώσω! Τί ζαχαροπλαστικές ονειρεύεστε, δίαιτα κάνετε! Φτουυυ 666!!! Twisted Evil

Αααχ μιλάει ο αναμάρτητος! Που δεν έχω σηκώσει το πόδι μου να κάνω taebo! Τέσπα, τέσπα, σήμερα 3η μέρα ακριβώς στα ίδια, σταθεροποιείται και είναι καλό αυτό, από την άλλη βιάζομαιιιιι.

Έχω να πάω στους γονείς μου ΠΠΣΚ (θα με χάσετε λιγάκι) και τους έχω πει τη μισή αλήθεια, ότι δηλαδή κάνω δίαιτα. Για χορτοφαγίες κουβέντα, μην ανοίξει κανένα debate γιατί δεν έχω το κουράγιο να αντιμετωπίζω υστερίες. Αλλά θέλω να δείχνω αδυνατισμένη για να μπορώ να αποδείξω το λόγο που δε θα δεχτώ τα περισσότερα από τα φαγητά τους. Την τελευταία φορά, η μάνα μου σταμάτησε να με κυνηγάει με το παϊδάκι στην ταβέρνα όταν της είπα ότι δεν αδυνάτισα με παϊδάκια. Άιντε να δούμε πότε θα πάρω μπρος να κουνηθώ μήπως κατέβω κι άλλο!


Χαχαχαχα !!!! Τωρα θα σε κυνηγάει με κανενα γουρουνοπουλο γιατι ερεψες και πρεπει να φας!!!

Μπααα η μαμά μου για δυο πράγματα θα χαρεί και δε θα πει κουβέντα: αν αδυνατίσω κι αν κόψω τα ωραία μου μακριά μαλλάκια Shocked
Βέβαια αν τα κόψω θα με χωρίσει το αγόρι μου...με βάλανε στη μέση Rolling Eyes

Όοοοχι, δεν είμαι offtopic Razz

202ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 12:35 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α καλά, ό,τι θέλω λέω... το άλλο ΠΠΣΚ εννοούσα!

203ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 12:36 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα μη τα ζυγισα χαχαχα καλε ενα μικρο απο τα φορμακια για μαφινς αμεσως χαααχααχχααχχαχα

θελω κι εγω να κανω γυμναστικη αλλα τωρα που περιμενω να αδειαθετισω δν θα κανω γιατι λεωωω μηπως εχει πιαστει κανενα σπορακι, μη το τσακισω!!! Rolling Eyes Embarassed αν ερθει η αλεκα θα κανω, ειδικα αυτη τη βδομαδα που θα εχω αδεια και θα ειμαι ξεκουραστη! θα δειξει!!


Κριστι μπραβο σου κοπελαρα μου!!! τα πας πολυ καλα!!κοντευεις να φτασεις τα 10 κιλα κατω??αντε ρε!!! πολυ χαρηκα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 328109

Μιακι χαχαχα ετσι ειναι,αν σε δουν αδυνατισμενη μηπως ανησυχισουν οτι αυτα που τρως ΦΤΑΙΝΕ οχι οτι σου κανουν καλο χαχαχαχα

Αθηνα καλως ηρθες!χιχιχιχιιχ

204ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 12:41 am

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Miaki"]
le petit prince έγραψε:καλημερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο χωρο εδω καιτωρα μαθαινω .καταρχην με λενε ειρηνη και εχω ενα πριγκηπακο 8 μηνων και παλευω ακομα να χασω τα κιλα της εγκυμοσυνης.εχετε να μου προτεινετε καμια διαιτα με αποτελεσματα?ευχαριστω εκ των προτερων ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 417472

Εγώ προσωπικά κάνω ολική χορτοφαγία (λέγεται και βίγκαν=καθόλου ζωικά), κυρίως για την υγεία μου, κατόπιν μαθαίνοντας και για λόγους ηθικής, αλλά προσέχω και να τρώω με μέτρο για αδυνάτισμα. Από τον Ιανουάριο που ξεκίνησα θα δεις στο στικεράκι μου πόσα έχασα (πού να υπολογίζω τώρα). Χάνω αργά αλλά σταθερά και αν ανέβω λίγο, μόλις ξανακατέβω δεν τα ξαναπαίρνω. Γενικά ακούω για χάσιμο όταν κάποιος το ακολουθεί αυτό, μια κοπέλα που γνώρισα έχασε 10 κιλά μέσα στο χρόνο χωρίς προσπάθεια και φυσικά τα κράτησε.

Με την ωμοφαγία να δεις πώς κατεβαίνουν τα κιλά, αλλά δεν έχω τα κότσια ακόμη να το ακολουθήσω. Λένε ότι όταν είσαι ωμοφάγος, τα κιλά κατεβαίνουν για την πλάκα. Ώστόσο το να είσαι βίγκαν είναι πιο εύκολο(αν και όχι πιο υγιεινό κατά τη γνώμη μου) γιατί μαγειρεύεις κανονικά, τα περισσότερα πιάτα υπάρχουν στην ελλ. κουζίνα (σήμερα πχ θα φτιάξω ρεβύθια)και μπορείς να φτιάξεις όποιο φαγητό θες, αλλά σε παραλλαγή ώστε να μην έχει ζωικά.

Δεν είναι δίαιτα, είναι τρόπος ζωής. Οι δίαιτες αποτυγχάνουν σε πολλά σημεία, ένα από τα οποία είναι το ότι τα αποτελέσματα είναι τόσο εφήμερα όσο και η δίαιτα.

Ελπίζω να βοήθησα. Μπορείς να ψάξεις αυτές τις λέξεις και στο ίντερνετ (youtube κλπ) ως vegan (ολικοί χορτοφάγοι) και raw vegan (ωμοφάγοι).
[/quoteκαλημερα σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες δεν ξερω αν μπορω να τα καταφερω χωρις καθολου ζωικη τροφη μονο στις νηστειες του πασχα που κανω για 40 μερες δεν τρωω καθολου ζωικα αλλα μεχρι εκει.επειδη θηλαζω ακομα πρεπει να παιρνω και καποια στοιχεια απο το κρεασ η κανω λαθος.και παλι χιλια ευχαριστω ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 875502 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 875502

205ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty . Τρι Φεβ 19, 2013 12:53 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δλ τωρα αθηνα εισαι 85 κιλα?στα ποσα θελεις να φτασεις?

206ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 12:59 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
le petit prince έγραψε:καλημερα σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες δεν ξερω αν μπορω να τα καταφερω χωρις καθολου ζωικη τροφη μονο στις νηστειες του πασχα που κανω για 40 μερες δεν τρωω καθολου ζωικα αλλα μεχρι εκει.επειδη θηλαζω ακομα πρεπει να παιρνω και καποια στοιχεια απο το κρεασ η κανω λαθος.και παλι χιλια ευχαριστω ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 875502 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 875502

Πιστεύω ότι είναι λάθος, αλλά καταλαβαίνω ότι δε θα με καταλάβεις αν δεν το ψάξεις μόνη σου. Ούτε και κανείς άλλαξε τη διατροφή του γιατί κάποιος του το άκουσε Smile

207ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 1:06 am

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Miaki έγραψε:
le petit prince έγραψε:καλημερα σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες δεν ξερω αν μπορω να τα καταφερω χωρις καθολου ζωικη τροφη μονο στις νηστειες του πασχα που κανω για 40 μερες δεν τρωω καθολου ζωικα αλλα μεχρι εκει.επειδη θηλαζω ακομα πρεπει να παιρνω και καποια στοιχεια απο το κρεασ η κανω λαθος.και παλι χιλια ευχαριστω ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 875502 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 875502

Πιστεύω ότι είναι λάθος, αλλά καταλαβαίνω ότι δε θα με καταλάβεις αν δεν το ψάξεις μόνη σου. Ούτε και κανείς άλλαξε τη διατροφή του γιατί κάποιος του το άκουσε Smile
εχεις δικιο θα το ψαξω και θα ξεκινησω οποσδηποτε και την γυμναστικη μου που την εχω παραμελησει.γιατι και η διατροφη τι να σου κανει μονη της θελει και μια βοηθεια....... Wink

208ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 1:08 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ααααχ δεν πάω καλά "του το είπε" εννοούσα Laughing Laughing Laughing Laughing

209ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 1:09 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:δλ τωρα αθηνα εισαι 85 κιλα?στα ποσα θελεις να φτασεις?

όχι αγάπη είμαι 89 και κάτι γραμμάρια!!!
θέλω να χάσω αρκετά!δεν είμαι και πρώτο μπόι!!!πάντως ας τα χάσω λίγα λίγα και χωρίς στερήσεις!!!!
βασικά δεν το έχω στο μυαλό μου να φτάσω πχ 60 κιλά γιατί μου φαίνεται βουνό οπότε το έχω έτσι φλου και απλά έχω τη χαρά ότι χάνω!

ήμουν πάντα αδύνατη και έβαλα βάρος σιγά σιγά και δεν είχα πάρει χαμπάρι μέχρι που ένα πρωί χτύπησε ένα κουδουνάκι!!!

210ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 1:13 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
Μιακι χαχαχα ετσι ειναι,αν σε δουν αδυνατισμενη μηπως ανησυχισουν οτι αυτα που τρως ΦΤΑΙΝΕ οχι οτι σου κανουν καλο χαχαχαχα

Λες; Shocked Shocked ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 585182

211ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 1:16 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Miaki έγραψε:Ααααχ δεν πάω καλά "του το είπε" εννοούσα Laughing Laughing Laughing Laughing

αχαχαχαχχα αν δν το επισήμανες δν θα το εβλεπα..οτι να ναι διαβαζω κι εγω χχααχαχχαχαχααχ

212ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty . Τρι Φεβ 19, 2013 3:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αθηνα,ετσι σιγα σιγα να τα χασεις και χωρις υστεριες για να μεινει και το αποτελεσμα.παμε κοριτσια δυνατα!!μην επαναπαυεστε!ολα στο μυαλο ειναι!

213ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 8:19 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
Miaki έγραψε:Ααααχ δεν πάω καλά "του το είπε" εννοούσα Laughing Laughing Laughing Laughing

αχαχαχαχχα αν δν το επισήμανες δν θα το εβλεπα..οτι να ναι διαβαζω κι εγω χχααχαχχαχαχααχ

Γελάω μόνη μου μ' αυτό που είπα! Laughing Laughing Laughing Και πριν σαρδάμ έκανα, τί έχω πάθει!!

Μπουμπού μακάρι να έχεις σποράκι, στο εύχομαι και η γυμναστική μπορεί να περιμένει.

214ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty αχ !!!! Τρι Φεβ 19, 2013 9:22 am

marikaki123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Cool Crying or Very sad αχ κοριτσάκι εσείς καλα είστε!!,τι να πω και γω που είμαι 106 με ύψος 158 ενα κοντό μπογαλακι!!!!είπα να ξεκινήσω σιγά σιγά γιατί εχωβαφτιση Σεπτέμβρη! Άντε να δούμε!!!!

215ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 10:24 am

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!ΕΓΩ ΠΗΡΑ 27 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΑΠΟ 60 ΠΗΓΑ 87~ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ 70 ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ!!!!!!!!!!!ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΟΥΝΗΘΩ ΚΑΙ ΧΑΣΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 328109

216ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 12:01 pm

vanesa

vanesa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχχχχχ αυτα τα κιλα....... Και γω που ελεγα οτι οσο και να φαω δε παχαινω και ποσο τυχερη που ειμαι ,ε απο τοτε που εκανα το τριτο μου ζουζουνι δε μπορω να χασω με τιποτα ουτε 1 κιλο.. εχει μπλοκαρει ο μεταβολισμος μου και ολο λεω οτι πρεπει να παω σε ενα διατροφολογο και σε γυμναστηριο αλλα ουτε αποφαση το παιρνω ουτε χρονος για γυμναστηριο υπαρχει...Το καλο απο τη μια ειναι οτι ειμαι ψηλη και δε φαινονται πολυ τα παραπανισια κιλα που εχω αλλα δε παυει να ειναι και θεμα υγειας που πρεπει να προσεχουμε ολοι.

217ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 10:19 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

218ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 10:47 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπονζουρ. εγω κοριτσια μου σας εχω παρατησει τον τελευταιο καιρο αλλα τρεχω με αλλα πραγματα και προσπαθω απλα να μην βαλω . ευτυχως το εχω καταφερει μεχρι σημερα. απο την ερχομενη τριτη τα λεμε ξανα. συγχαρητηρια σε οσες καταφεραν να χασουν και αλλα και μπραβο σε οσες αποφασισαν να ξεκινησουν μαζι μας! φιλιααααααααααα

219ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 10:54 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σας και απο εμενα!
Πως ειστε σημερα;
Συνεχιζω ακάθεκτη την διατροφη μου... Με πολυ λιγες παρασπονδιες...
Σας αφήνω για λιγο και παω να κανω γυμναστικη πριν ξυπνήσει ο μικρός μου!




Εσεις που κανετε μέσω υπολογιστή γυμναστικη εχετε να μου στείλετε τιποτα σε ζουμπα η οτιδήποτε αλλο; Παρακααααλωωω!!!!!!!

220ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 10:58 pm

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια Καλημερα!!

Εδω παλι στον αγωνα...δεν εχω χασει τιποτα σοβαρα κιλα, αλλα μαλλον εχω χασει ποντους!!! Το βλεπω στα ρουχα μου...Καλο ειναι και αυτο.

Ξεκινησα Παραδοσιακους Χορους εδω στο Δημο (ειναι ΚΑΙ δωρεαν). Ειναι πολυ καλη γυμναστικη!!

Σας φιλω...καλη μας συνεχεια!!
ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 417472

221ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:00 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κοριτσάκια όμορφα!! Τι κάνετε?

Ρουλάκι, ανάρρωσες?

Χθες δεν μπήκα καθόλου! Είχα πάει βόλτα με την αδερφούλα μου στο Μοναστηράκι! Ηπιαμε καφεδάκι, περπατήσαμε και...ξέχασα να φάω!! Εφαγα ένα τοστάκι όταν γύρισα σπίτι!! Χι χι

Κορίτσια, ζυγίστηκα σήμερα είμαι 1 κιλό μείον από την προηγούμενη εβδομάδα(δηλ.94). Αδιαθέτησα κιόλας(ήρθε η αλέκα, όπως λέτε κι εσείς...)Τι σημαίνει αυτό? Θα το διατηρήσω το μειωμένο κιλό ή όχι???

καλώς ήρθατε τα καινούρια κορίτσια!!
Ολες μαζί, μπορούμε!!!(έτσι δεν λένε και στο σκάι????)

Ελένη, τρξίματα με τη δουλειά έχεις?

222ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:01 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπράβο μαμα Θεοδώρα και νόμιζα ότι ειμαι η μόνη που παω σε παραδοσιακους χορους. Και γω σημερα εχω "μαθημα"

223ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:03 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nicole1981 έγραψε:
Ελένη, τρξίματα με τη δουλειά έχεις?


Νικολ μου με τη δουλεια, με τον πεθερο μου στους γιατρους, με την πεθερα μου που την τρεχω για φυσιοθεραπειες, με ενα ζουζουλο 2 χρονων στα ποδια μου αναμεσα, με 2 σπιτια να κανω κουμαντο αφου η πεθερα μου δεν μπορει πια, και τρεχω να οργανωσω τα γενεθλια του μικρου επισης. ευτυχως που δεν εβαλα δεν λες? παιζω ενα πανω ενα κατω συνεχεια.

224ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:04 pm

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:μπράβο μαμα Θεοδώρα και νόμιζα ότι ειμαι η μόνη που παω σε παραδοσιακους χορους. Και γω σημερα εχω "μαθημα"

Παω καθε Δευτερα - Τεταρτη.
Εχει πολυ πλακα.
Και οσο ιδρωνω με μια ωρα περπατημα, εδω ιδρωνω στο 20λεπτο!!!

Αντε βρε Ελενη να ριξουμε παλι τους χορους μας σημερα!!!

Very Happy

225ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:04 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
reg reg έγραψε:Καλημέρα σας και απο εμενα!
Πως ειστε σημερα;
Συνεχιζω ακάθεκτη την διατροφη μου... Με πολυ λιγες παρασπονδιες...
Σας αφήνω για λιγο και παω να κανω γυμναστικη πριν ξυπνήσει ο μικρός μου!




Εσεις που κανετε μέσω υπολογιστή γυμναστικη εχετε να μου στείλετε τιποτα σε ζουμπα η οτιδήποτε αλλο; Παρακααααλωωω!!!!!!!


Μπράβο, Ρουλάκι, που κάνεις γυμναστική!! Εγώ δεν ασχολούμαι, οπότε δεν έχω κάτι να σου στείλω, δυστυχώς!!!
Σκέφτομαι να πηγαίνω στο γήπεδο που έχω δίπλα από το σπίτι μου και να περπατάω...όταν έχω χρόνο...θα βοηθήσει???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις