Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
185 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 185 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 15]

226ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:08 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μαμα θεοδωρα παω σε ποντιακο συλλογο. εχουμε φετος εναν δασκαλο που μας εχει βγαλει το λαδι. σε μια ωρα γυμαζομαστε ακριβως οσο θα γυμναζομασταν με μια ωρα αεροβικη. αφου οταν τελειωνει το μαθημα μαζευει πτωματα. και αντε εγω δεν ειμαι γυμνασμενη και ειμαι και αφρατη. η φιλη μου που ειναι 50 κιλα και παει και γυμναστηριο? δυστυχως ειναι μονο καθε τεταρτη

227ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:10 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:
nicole1981 έγραψε:
Ελένη, τρξίματα με τη δουλειά έχεις?


Νικολ μου με τη δουλεια, με τον πεθερο μου στους γιατρους, με την πεθερα μου που την τρεχω για φυσιοθεραπειες, με ενα ζουζουλο 2 χρονων στα ποδια μου αναμεσα, με 2 σπιτια να κανω κουμαντο αφου η πεθερα μου δεν μπορει πια, και τρεχω να οργανωσω τα γενεθλια του μικρου επισης. ευτυχως που δεν εβαλα δεν λες? παιζω ενα πανω ενα κατω συνεχεια.

Ελένη μου, με τόσα τρεχάματα μάλλον θα χάσεις!!! Καλό κουράγιο, σου εύχομαι!! Πότε έχει γενέθλια ο δικός σου? Εμένα η μεγάλη μου στις 23 Φλεβάρη και η μπουμπού 1 Μάρτη. αλλά θα κάνουμε το πάρτυ το Σάββατο 2 Μάρτη

228ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:11 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο δικος μου (και γω μαζι ε μην με ξεχασετε) στις 26 Φλεβαρη αλλα θα κανω το παρτυ τωρα την κυριακη. μου επεφτε μακρια το 2 μαρτιου

229ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:14 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ο δικος μου (και γω μαζι ε μην με ξεχασετε) στις 26 Φλεβαρη αλλα θα κανω το παρτυ τωρα την κυριακη. μου επεφτε μακρια το 2 μαρτιου

Πολύ ωραία!!! Να τα χιλιάσετε!!!

230ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:14 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστουμε Very Happy Very Happy

231ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 11:17 pm

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα...τα ποντιακα ειναι κανονικη γυμναστικη!!!
Εδω τα ηπειρωτικα ειναι λιγο αργα αλλα τα κανουμε στην αρχη και μετα ανεβαζουμε ρυθμο με διαφορα αλλα!!


elenidek έγραψε:εγω μαμα θεοδωρα παω σε ποντιακο συλλογο. εχουμε φετος εναν δασκαλο που μας εχει βγαλει το λαδι. σε μια ωρα γυμαζομαστε ακριβως οσο θα γυμναζομασταν με μια ωρα αεροβικη. αφου οταν τελειωνει το μαθημα μαζευει πτωματα. και αντε εγω δεν ειμαι γυμνασμενη και ειμαι και αφρατη. η φιλη μου που ειναι 50 κιλα και παει και γυμναστηριο? δυστυχως ειναι μονο καθε τεταρτη

232ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 12:24 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλυτερα ειμαι Νικουλα μου ευχαριστω!
Βόλτα στο μοναστηράκι ε; Τελεια εναι εκει!
Λεω να αλλάξω λιγο γυμναστικη γιατι καθε μερα τα ιδια και τα ιδια μήπως δεν βοηθάνε αλλο...
Ψάχνω στο youtube ζουμπα αλλα δεν βρηκα κατι να μ'αρεσει (και να προλαβαίνω τα βηματα τωρα στην αρχη...)

Κορίτσια ειναι πολυ καλη η ιδεα τον παραδοσιακών χορών... Κανουμε και εμεις εδω κρητικους χορούς δωρεαν και θα ηθελα πολυ, οχι τοσο για τους χορούς μιας και τους ξερω αλλα για την γυμναστικη και τον ρυθμο(που δεν τον εχω και ιδιαίτερα...)αλλα δεν εχω που να αφησω τα παιδια...(παντα αυτο το προβλημα εχω!)

Ελένη μου οντως εχεις πολλα τρεχαματα και ολα περνανε και εσενα απο τα χέρια σου... Σε καταλαβαινω!
Αν προσεξεις λιγο την διατροφη σου θα τα χάσεις και δεν θα το παρεις χαμπάρι!

233ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 1:22 am

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια πολύ χαίρομαι που ανοίξατε αυτό το θεμάτακι. Ξεκίνησα και εγώ δίαιτα. Με τις εξωσωματικές και την εγκυμοσυνη που δεν προχώρησε πήρα κανένα 10αρι κιλά...ελπίζω μέχρι 25/3 να εχω χάσει τουλάχιστον τα 5. Κάνω και γυμναστική 2 φορές την εβδομάδα!

234ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 1:28 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
momdad έγραψε:Κορίτσια πολύ χαίρομαι που ανοίξατε αυτό το θεμάτακι. Ξεκίνησα και εγώ δίαιτα. Με τις εξωσωματικές και την εγκυμοσυνη που δεν προχώρησε πήρα κανένα 10αρι κιλά...ελπίζω μέχρι 25/3 να εχω χάσει τουλάχιστον τα 5. Κάνω και γυμναστική 2 φορές την εβδομάδα!

Καλος ήρθες κορίτσι μου στη παρεα μας!
Υπομονη και επιμονή να εχεις , σε ολα τα θέματα και με την βοήθεια του θεού ολα καλα θα πανε!!!

235ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 1:45 am

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλος ήρθες κορίτσι μου στη παρεα μας!
Υπομονη και επιμονή να εχεις , σε ολα τα θέματα και με την βοήθεια του θεού ολα καλα θα πανε!!!


Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Εχω και απο τα δύο....όλα καλά θα πάνε στο τέλος!!!Λίγα κιλάκια όμως να τα χάσουμε να κάνουμε και κορμί Very Happy Very Happy Very Happy
Ευτυχώς όταν έχεις πολλά τα πρώτα κιλά φεύγουν γρήγορα!!!
I love you I love you I love you I love you

236ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 2:13 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
momdad έγραψε:Κορίτσια πολύ χαίρομαι που ανοίξατε αυτό το θεμάτακι. Ξεκίνησα και εγώ δίαιτα. Με τις εξωσωματικές και την εγκυμοσυνη που δεν προχώρησε πήρα κανένα 10αρι κιλά...ελπίζω μέχρι 25/3 να εχω χάσει τουλάχιστον τα 5. Κάνω και γυμναστική 2 φορές την εβδομάδα!


Καλώς ήρθες στο όμορφο παρεάκι μας!! Πώς σε λένε? Εύχομαι όλα να πάνε καλά, κοπέλα μου!!

Εγώ θέλω να χάσω 15 με 20 κιλάκια!!χι χι!

Σήμερα η μεγάλη δεν έχει παιδικό λόγω απεργίας και ετοιμαζόμαστε για παιδική χαρά μιας και έχει ωραίο ήλιο !!!

Καλό μεσημέρι σε όλες, κουκλίτσες μου!!

237ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty . Τετ Φεβ 20, 2013 2:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χθες πηγα σε ταβερνα και εφαγα ψαρουκλες,ηπια και κρασακι εφαγα μετα και γλυκακι!!αλλα ολη μερα ειχα φαει μια φετα ψωμι με μια φετα κασερακι.ααααααααχχ το φχαριστηθηκα!γεμισε η στομαχα μου επιτελους!σημερα και αυριο περισσοτερο προσοχη..

238ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 10:20 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια μου τι κανετε επειδη χαθηκα λιγες μερες τωρα ηθελα να ρωτησω μερικα πραγματα

1. καναμε ομαδα στο φεις?? κατι διαβασα αλλα δε καταλαβα και
2 ποτε θα ποσταρουμε ποντους και κιλα ειπαμε??

εγω καλα παω ατασταλιες δεν εχω κανει μονο μια μικρη κατι παιδακια που εφαγα τη κυριακη μιακι μου μην ακους εσυ Very Happy

239ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 11:22 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Laughing Laughing Είπες κάτι;

Εγώ τώρα τέτοια ώρα που τρώω μακαρόνια με μπεσαμέλ; Είδα μια φώτο και μου έκατσε η ιδέα μέρες τώρα. Βέβαια περπάτησα αρκετά σήμερα, αλλά δε νομίζω να μετράει. Αν ζυγιστείτε τώρα κοντά εγώ θα κάνω την πάπια ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 4872

Κρίστι κάπου κάπου του δίνω κι εγώ και καταλαβαίνει, έτσι κι αλλιώς πότε πότε πρέπει να ξεκολλάμε το μεταβολισμό, αλλά το σκέφτομαι αν προηγουμένως ήμουν κολλημένη στα ίδια για 4 μέρες.

240ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 12:07 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοπελιες!
Τι κανετε σημερα;
Εγω μια χαρα... ΑΛΛΑ ( ετοιμαστείτε ξεκιναει γκρηνια..) θα ημουν ακομα καλυτερα αν μου έλεγε κάποιο κορίτσι γιατι πήρα 800 γραμμάρια απο εχθες μεχρι σημερα; Δεν εχει αλλαξει τιποτα στη διατροφη μου μονο αν εξαιρεσεις οτι για βραδινό εχθεσ εφαγα 1 πολυ μικρο μπιφτεκακι και 3-4 πατατες φουρνου αντι για γαλα με φριγανιες που τρωγω συνήθως...τουαλέτα και νερο οπως παντα... Δεν περιμενω περίοδο ... Και εχω παρει και ενα πόντο στη κοιλιά....
Αβυσσος η ψυχή των κιλών μου!!!!

241ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty . Πεμ Φεβ 21, 2013 12:47 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg το καθημερινο ζυγισμα ειναι παγιδα.γιατι μπορει μια μερα να πηρες πιο λιγες θερμιδες με καθολου αλατι π.χ και να ηπιες και οσο νερο πρεπει και να δειξει η ζυγαρια μεσα σε μια μερα αρκετα κατω.την αλλη μερα και λιγες θερμιδες παραπανω να πηρες,λιγο αλατακι παραπανω κτλ αμεσως το δειχνει η ζυγαρια.ειναι δλ πλασματικο το νουμερο.γιαυτο λενε 1 φορα την βδομαδα,για να ειναι συνολικο το αποτελεσμα και οχι 1 ημερας.

242ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 1:54 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζυγιστηκα σημερα το πρωι (γυμνη) 91!!!

Μειον 1!!

Βεβαια η ζυγαρια μου ειναι λιγο σαραβαλο και οτι θελει λεει μερικες φορες, αλλα το κιλακι το εχασα. Το βλεπω και χωρις ζυγαρια!!

Ασε που ο συζηγος ενθουσιαστηκε με το γυμνο και νομιζε οτι ηθελα τρελιτσες.
Του λεω Σορρυ μιστερ...το γυμνο δεν ειναι για σας τωρα....later...
Wink

243ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 1:56 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:reg reg το καθημερινο ζυγισμα ειναι παγιδα.γιατι μπορει μια μερα να πηρες πιο λιγες θερμιδες με καθολου αλατι π.χ και να ηπιες και οσο νερο πρεπει και να δειξει η ζυγαρια μεσα σε μια μερα αρκετα κατω.την αλλη μερα και λιγες θερμιδες παραπανω να πηρες,λιγο αλατακι παραπανω κτλ αμεσως το δειχνει η ζυγαρια.ειναι δλ πλασματικο το νουμερο.γιαυτο λενε 1 φορα την βδομαδα,για να ειναι συνολικο το αποτελεσμα και οχι 1 ημερας.


Εχεις δικιο ... Προσπαθω να μην το κανω καθε μερα αλλα κοιμάμαι και ξυπναω με αυτη την έννοια... Θελω να βλεπω καθε μερα οτι πέφτουν τα κιλα... Αλλα οταν ανεβαίνουν ...αστα!
Θα προσπαθήσω να το κανω 2 φορες την εβδομαδα(μια αποκλείεται... Θα παθών στέρηση ! Θα ειμαι σαν τον ναρκωμανη που θα θέλει τη δόση του...αφήστεμε ναζυγιστωωωωωω!!!!)

Χαρα που χάθηκες κοριτσακι εσυ;
Οχι δεν έχουμε κανει ομάδα στο φεισμπουκ ... Η Μπουμπού συμμετέχει και σε αλλη ομάδα που αυτοί εχουν κανει κρυφή ομάδα...

Τα υπολοιπα κορίτσια που ειναι οεο;;;

244ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty . Πεμ Φεβ 21, 2013 2:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο θεοδωρα που εχασες κιλακι!!reg ναι περιορισε το τουλαχιστον σε 2 φορες για να μην απογοητευεσαι χωρις λογο.

245ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty . Πεμ Φεβ 21, 2013 2:09 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι δεν ανυπομονω να φτασει η μερα ζυγισματος απο την αποψη οτι καθε μερα που περναει κ εχω τα εχω κανει ολα σωστα χαιρομαι και λεω μπραβο στον εαυτο μου και σκεφτομαι αχ να ειχα μια μερα παραπανω για το ζυγισμα για να ειναι μεγαλυτερη η διαφορα!και να χαρω παραπανω!

246ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 3:56 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να μαι και εγωωωωωωωωωωω συνονοματη μου της προηγουμενες μερες ολο και καποιος ηταν σπτι και εκανα αποτοξινωση απο το νετ γι αυτο χαθηκα

εχω ευχαριστα νεα σημερα η ζυγαρια μου ειπε 60,400 400 γραμμ. μειον ποσο πολυ χαιρομαι ποντους δεν εχω μετρησει ακομα εχουμε καθιερωσει τελικα μερα που λεγαμε??

247ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 12:03 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
μολις τελειωσα την γυμναστικη μου...και ο γιος μου δεν εχει ξυπνησει ακομα...πολυ περιεργο!
σημερα εχουμε λαικη και λεω να παρω το μικρο με το καροτσι να παμε μια βολτα...
να ρωτησω κατι αφελες?
λοιπον εχω παρατηρησει στον εαυτο μου οτι μολις φαω κατι παραπανω αμεσως φενεται στη ζυγαρια 300 και 400 γραμμαρια(το λεω αυτο γιατι ζυγιζομαι καθε μερα και εχω κανει διατριβη επι του θεματος...)δηλαδη οταν με το καλο χασω τα κιλα που εχω ακομα(7)και καποιες βραδιες φαω θα παιρνω αμεσως 2-3 κιλα την εβδομαδα? πρεπει να κανω διαιτα (η διατροφη) σε ολη μου την ζωη για να μην ξαναβαλω κιλα?
ειπαμε λιγο αφελες η ερωτηση μου αλλα μου κανει εντυπωση που ενω γυμναζομαι κιολας ποσο ευκολα μπαινουν τα μισοκιλα...
δηλαδη πρεπει να ειμαι ΣΤΗ ΣΤΕΡΙΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ???

248ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 12:06 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαρα έγραψε:να μαι και εγωωωωωωωωωωω συνονοματη μου της προηγουμενες μερες ολο και καποιος ηταν σπτι και εκανα αποτοξινωση απο το νετ γι αυτο χαθηκα

εχω ευχαριστα νεα σημερα η ζυγαρια μου ειπε 60,400 400 γραμμ. μειον ποσο πολυ χαιρομαι ποντους δεν εχω μετρησει ακομα εχουμε καθιερωσει τελικα μερα που λεγαμε??



δεν εχουμε καποια συγκεκριμενη μερα...γιατι το καθε κοριτσι εχει και διαφορετικη...
αν θελετε ομως να καθιερωσουμε καποια μερα να το κανουμε ολες μαζι...οτι θελουν οι πολλες!!!

249ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 12:39 am

????????


Επισκέπτης
Ναι, ξέρω χάθηκα, αλλά η προσπάθεια συνεχίζεται!
Από 7/1 είμαι μείον 5 κιλά! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 654316 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 654316 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 654316
νταξ, έκανα κάτι γουρουνιές το παραδέχομαι αλλά μάλλον γουρουνίτσες ήταν γιατί δε πτόησαν τη ζυγαριά!
Αχ, πολύ χάρηκα που έχει αποτέλεσμα! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 328109

250ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 6:59 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάρες!! Μπράβο στα κορίτσια που κατάφεραν να μειώσουν το βάρος τους!!!

Εγώ ετοιμάζω την τούρτα για την πρωτότοκή μου κόρη!! Αύριο κλείνει τα 3!! Δοκίμασα λίγο την κρέμα πατισσερί να δω αν μου πέτυχε και τίποτα άλλο!! Αύριο θα φάω ένα μικρό κομματάκι, έτσι για το καλό!!!

Φιλάκια σε όλες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις