Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 15]

251ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty . Παρ Φεβ 22, 2013 7:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουζαν μπραβο σου ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 215994 !νικολ και σε σενα μπραβο για την αυτοσυγκρατηση!reg reg μηπως παιρνεις την ημερα λιγες θερμιδες και μολις φας κατι παραπανω αμεσως το βαζεις?οχι δεν θα εισαι μια ζωη στην στερηση,απλα οταν πας στα κιλα που θες,θα συνεχισεις για καποιο διαστημα την ιδια διατροφη με λιγες παραπανω θερμιδες για να σταθεροποιησεις το αποτελεσμα και μετα μια ζωη θα ακολουθεις αυτη την διατροφη.το θεμα ειναι μια ζωη να τρεφομαστε σωστα να το κανουμε τροπο ζωης και φυσικα θα τυχαινουν και ατασθαλιες.

252ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 7:29 am

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειπα να αρχισω και γω να κανω διαιταααααααα μαι ςκαι θελω να χασω τα κιλα της εγκυμοσυνης...θελω να βαφτισω και τη μικρουλα μου τελος καλοκαιριου οποτε καταλαβαινετε....
οποτε καλη μου αρχη και ελπιζω με το πεισμα και την κατανοηση σας να μπορεσω να χασω βαρος - οπως και να χει η παρεα ειναι αλλιως Very Happy

253ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 12:24 pm

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια σορυ αλλα πραγματικα εχω σκασει , κανω διαιτα εδω κ εναμιση μηνα , εχασα μονο 2 κιλα κ τις τελευταιες 2 βδομαδες πηρα κ 300 γραμμαρια..ελεος. κ την κανω σωστα , εχω σκασει απο την στεναχωρια μου, τι να κανω να βοηθησω λιγο το μεταβολισμο μου να ξυπνησει????

254ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 12:29 pm

Angiela

Angiela
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Angiela στις Τετ Απρ 10, 2013 1:55 pm, 1 φορά

255ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 23, 2013 1:14 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλημερα. εγω ξεκινησα διατροφη πριν 5 μερες. επρεπε νωριτερα αλλα παλι καλα που ειναι και ο γαμοσ τον μαιο και εχω καποιο σκοπο τουλαχιστον.
λοιπον ενημερωνω οτι ξεκινησα 19-2 94.7
και σημερα 23-2 91.5

για βαλτε με στη λιστα

http://otanexoesena.blogspot.gr/

256ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 23, 2013 7:37 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
PAMICHA έγραψε:κοριτσια καλημερα. εγω ξεκινησα διατροφη πριν 5 μερες. επρεπε νωριτερα αλλα παλι καλα που ειναι και ο γαμοσ τον μαιο και εχω καποιο σκοπο τουλαχιστον.
λοιπον ενημερωνω οτι ξεκινησα 19-2 94.7
και σημερα 23-2 91.5

για βαλτε με στη λιστα

εγω πολυ θα ηθελα να μας πεις τι τρως και καταφερες να χασεις 3 κιλα σε 5 μερες θα με βοηθουσες πολυ στο να παρω ιδεες Very Happy Very Happy

257ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 23, 2013 12:01 pm

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαρα έγραψε:
PAMICHA έγραψε:κοριτσια καλημερα. εγω ξεκινησα διατροφη πριν 5 μερες. επρεπε νωριτερα αλλα παλι καλα που ειναι και ο γαμοσ τον μαιο και εχω καποιο σκοπο τουλαχιστον.
λοιπον ενημερωνω οτι ξεκινησα 19-2 94.7
και σημερα 23-2 91.5

για βαλτε με στη λιστα

εγω πολυ θα ηθελα να μας πεις τι τρως και καταφερες να χασεις 3 κιλα σε 5 μερες θα με βοηθουσες πολυ στο να παρω ιδεες Very Happy Very Happy
καλησπερα και απο μενα κοριτσια επειδη και εγω ειμαι στη φαση να ξεκινησω υπαρχει καποια συγκεκριμενη διαιτα που κανετε?αν μπορειτε να με βοηθησετε γιατι το εχω αναγκη να γυρισω πισω στο παλιο μου σωμα.ΒΟΗΘΕΙΑ...... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 534787

258ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 23, 2013 12:04 pm

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πρωτον ειμαι 20 κιλα πανω απο το κανονικο. επρεπε να ειμαι 75 και οχι 95.
λοιπον το πρωι τοστ και γαλα το μεσημερι κανονικο μεσημεριανο με σαλατα και φετα και ψωμι κατα τις 5 ενα σοκολατακι ή 2 γιατι χωρις γλυκο δεν μπορω κι κατα τις 6 με 7 το φρουτο του μωρου που περισευει. μετα φυσικα απολυτως τιποτα

σκεψου τωρα ξεκινησα και χανω υγρα, μετα τα 5 κιλα ξεκινανε τα ζορια,

http://otanexoesena.blogspot.gr/

259ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 23, 2013 2:13 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάκια μου γλυκά!! Τι κάνετε?

Εμείς είχαμε τα γενέθλια της μεγάλης μου κόρης σήμερα! Έφαγα 1 μικρό κομμάτι τούρτα(έτσι για να την δοκιμάσω) και 2 μικρά πεινιρλάκια που είχα φτιάξει!!!

Θα αποφύγω το ζύγισμα αυτές τις μέρες, εννοείται!!!!

Pamicha, είμαστε περίπου στα ίδια κιλά! Μπράβο που κατάφερες να χάσεις τόσα πολλά μέσα σε λίγες μέρες!! Κάνεις και γυμναστική παράλληλα?

260ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 2:33 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Λοιπόν τις τελευταίες μέρες τρώω ανεξέλεγκτα και από χθες ανέβηκα στα 60.5 Crying or Very sad Σήμερα είναι να φτιάξω πίτσες και λυπάμαι τα υλικά οπότε θα φτιάξω κανονικά, αλλά πήρα την απόφαση, από αύριο μέχρι και την Πέμπτη που θα είμαι στο σπίτι μου θα κάνω ωμοφαγική διατροφή να δούμε πώς θα τα πάω.

Το ΠΣΚ που θα είμαι στους γονείς μου δεν ξέρω τί δράματα θα έχουμε γιατί η μαμά μου θέλει να περιποιηθεί το φίλο μου που του αρέσουν οι μπριτζόλες. Δεν είμαι σίγουρη, αλλά κάτι μπορεί να κατάλαβαν, επειδή την τελευταία φορά, δε με κυνηγούσε η μαμά με τα παϊδάκια, αλλά ο μπαμπάς με το ψάρι. ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 215994 Και είναι και το πιο μολυσμένο ζώο στον πλανήτη! Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miaki στις Κυρ Φεβ 24, 2013 2:35 am, 1 φορά

261ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 2:34 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικόλ να σου ζήσει το κορίτσι!!!

262ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 3:31 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


Pamicha, είμαστε περίπου στα ίδια κιλά! Μπράβο που κατάφερες να χάσεις τόσα πολλά μέσα σε λίγες μέρες!! Κάνεις και γυμναστική παράλληλα?[/quote]

oxi δεν προλαβαινω με το μικρο. αλλα ας πουμε οτι ολη μερα ειμαι στο ποδι. σημερα εχασα μονο 300 θερμιδες. καθε μερα και λιγοτερες θα ειναι.

http://otanexoesena.blogspot.gr/

263ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 4:57 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Miaki έγραψε:Νικόλ να σου ζήσει το κορίτσι!!!


Σε ευχαριστώ πολύ, Μαράκι μου!!!

Εύχομαι και σε σένα ό,τι επιθυμείς!!!

264ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 5:57 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://www.telemarketing.gr/gr/endusi/royxa/vermoydes-lasteks/mass-n-slim/

Εχω αγορασει αυτο το κολαν και ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!
Το φοραω σχεδον ολη μερα, δεν διαγραφει κατω απο παντελονια, φορμες κτλ.
Ειναι παρα πολυ ανετο και με μαζευει παρα πολυ.

Very Happy Very Happy Very Happy

265ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 6:00 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Καλησπέρα, κοριτσάκια μου γλυκά!! Τι κάνετε?

Εμείς είχαμε τα γενέθλια της μεγάλης μου κόρης σήμερα! Έφαγα 1 μικρό κομμάτι τούρτα(έτσι για να την δοκιμάσω) και 2 μικρά πεινιρλάκια που είχα φτιάξει!!!

Θα αποφύγω το ζύγισμα αυτές τις μέρες, εννοείται!!!!

Pamicha, είμαστε περίπου στα ίδια κιλά! Μπράβο που κατάφερες να χάσεις τόσα πολλά μέσα σε λίγες μέρες!! Κάνεις και γυμναστική παράλληλα?

ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 654316 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 893968 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 417472 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 50580

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ!!
ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!

266ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 6:39 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικουλα μου,Πως περασατε στα γεννεθλια ;
Να χαιρεσε την κορούλα σου παντα καλοτυχη και ευτυχισμενη να ειναι!!!


Τι κανετε κοριτσακια μου;
Εγω επειδη κόλλησε λιγο η ζυγαρια(δεν ειναι δικαιολογία!)
Αποφάσισα αυτο το σαββ/κο να το ρίξω λιγο εξω ... Και εφαγα καλα! Μαλλον πολυ καλα!!! Η καλυτερα εφαγα των αμπακο!!!!Θα παμε και το βραδυ για ρακες... Εγω επειδη δεν τη σηκωνω θα πιω κρασακι!
Αλλα γυμναζομαι εντάξει; Σημερα εκανα πανω απο 5 χιλιόμετρα με το ποδήλατο... Τα πόδια μου ακομα τρέμουν....

Μαμά θεοδωρα καλη ιδεα το λατεξ... Εχω και εγω ενα τύπου κορσε και λεω απο αυριο να το βαλω στη γυμναστικη μου...

Μη με λιντσαρετε ,απο αυριο υποσχομαι τα κεφαλιά μεσα!!!

267ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 3:25 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MamaTheodora έγραψε:http://www.telemarketing.gr/gr/endusi/royxa/vermoydes-lasteks/mass-n-slim/

Εχω αγορασει αυτο το κολαν και ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!
Το φοραω σχεδον ολη μερα, δεν διαγραφει κατω απο παντελονια, φορμες κτλ.
Ειναι παρα πολυ ανετο και με μαζευει παρα πολυ.

Very Happy Very Happy Very Happy

Έλα έλα, βάλε τη φόρμα και γυμναστική τώρα Razz
Αχ κοριτσάκια πρέπει να συμμαζευτώ, τόσο πολύ δεν έχω ξαναξεφύγει από τη μέρα που μιλάμε. Τα λέω σε σας για να τ' ακούω εγώ... Δεν έχω τελευταία την όρεξη ούτε να σχεδιάζω τί θα τρώω, ούτε για γυμναστική και το 'χω ρίξει στους ξηρούς καρπούς (καλό κάνουν αλλά μιλάω για ποσότητες) και στο καθισιό. Προχθές έφαγα έξω κριθαράκι που μου ήρθε τίγκα στο λάδι και στο αλάτι!!! Έφαγα το μισό γιατί φούσκωσα -η πίεση θα μου ανέβηκε με τόσο αλάτι. Μετά για καμιά ώρα είχα βαρυστομαχιά. Και σα να μην έφτανε αυτό, χθες ξύπνησα με πόνους στην πλάτη (το περίεργο είναι ότι το ίδιο έπαθε κι ο μπαμπάς μου στο ίδιο σημείο!!). Εγκατέλειψα και τις σαλάτες και μόνο σήμερα έφτιαξα μια, αλλά έφαγα 2 πηρουνιές Crying or Very sad
Δεν ξέρω γιατί παραιτήθηκα έτσι, φουσκωμένη νιώθω, το κιλό μου σχεδόν το πήρα ...και δε βλέπω φως για τις επόμενες μέρες. Αύριο θα φάω σε θεία μου μάλλον (ο Θεός ξέρει τί θα μαγειρέψει και πόση προσοχή θα τραβήξω επάνω μου), μεθαύριο στην πεθερά (ευτυχώς με έχει καταλάβει και βοηθάει την κατάσταση), το ΠΣΚ στους γονείς που ξέρουν απλά κι αόριστα ότι κάνω δίαιτα γιατί δε θέλω δράματα... και δε βρίσκω το κίνητρο να πάρω μπρος. Έλεγα κι εγώ για ωμοφαγία μήπως και συμμαζέψω τίποτα, αλλά όλο μου βγαίνουν στη μέση 'κοινωνικές υποχρεώσεις' και για πόσο να την κάνω, για 2 μέρες; Βλέπω τη ζυγαριά να ανεβαίνει κι άλλο και να πέφτω εγώ κι άλλο.

268ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 3:32 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εντωμεταξύ, από αυτή την ιστορία κατάλαβα κάτι που είχα προσέξει και στο παρελθόν. Όσο πιο ελαφρά τρώς, τόσο πιο υγιή σχέση έχεις με το φαγητό. Από τη στιγμή τώρα που έβαλα λιπαρά και μεγαλύτερες ποσότητες, τρώω σαν τρελή. Τρώω κι όταν δεν πεινάω, λες και θα ξυπνήσω αύριο και θα βρω την κουζίνα άδεια Rolling Eyes
Αυτό πρέπει να σταματήσει, ελπίζω να βρω τη δύναμη και μετά τα τραπεζώματα.

269ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 24, 2013 10:09 pm

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και απο μενα...καινουργια μερα....μολις σηκωθηκα ταιζω το μικρακι μου...θ απιω χλιαρο νερο με λεμονακι....θ αβαλω τη φορμα μου και ξεκιναω τρεξιμο....μετα θα πιω ενα χυμο πορτοκαλι και βασικα τι μου προτεινετε το μεσημερι...κατι ελαφρυ!!!!

270ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 25, 2013 12:50 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kαλημερα κοριτσια χτες πηγαμε επισκεψη και ειχε ολα τα καλουδια του κοσμου οσο και αν κρατηθηκα εφαγα ενα κομματι πιτσα και εμα κουλουρακι. σημερα που ζυγυστικα ειμαι 200 γρ πανω απο χτες

http://otanexoesena.blogspot.gr/

271ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 25, 2013 3:00 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MamaTheodora έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Καλησπέρα, κοριτσάκια μου γλυκά!! Τι κάνετε?

Εμείς είχαμε τα γενέθλια της μεγάλης μου κόρης σήμερα! Έφαγα 1 μικρό κομμάτι τούρτα(έτσι για να την δοκιμάσω) και 2 μικρά πεινιρλάκια που είχα φτιάξει!!!

Θα αποφύγω το ζύγισμα αυτές τις μέρες, εννοείται!!!!

Pamicha, είμαστε περίπου στα ίδια κιλά! Μπράβο που κατάφερες να χάσεις τόσα πολλά μέσα σε λίγες μέρες!! Κάνεις και γυμναστική παράλληλα?

ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 654316 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 893968 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 417472 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 50580

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ!!
ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!


Σε ευχαριστώ πολύ, Θοεδώρα μου!! Κι εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

272ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 25, 2013 3:04 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="reg reg"]Νικουλα μου,Πως περασατε στα γεννεθλια ;
Να χαιρεσε την κορούλα σου παντα καλοτυχη και ευτυχισμενη να ειναι!!!


Σε ευχαριστώ πολύ, Ρουλάκι μου!!

Το Σάββατο ήρθαν τα πεθερικά μου και η αδερφή μου για να κόψουμε την τούρτα.
Την Παρασκευή 1 Μαρτίου έχει το μωρό τα γενέθλια(κλείνουμε τον πρώτο χρόνο) οπότε θα κάνουμε το Σάββατο το πάρτυ και για τις 2 κούκλίτσες μου!!! Θα έχω 30 άτομα περίπου, οπότε φαντάζεστε τι με περιμένει!!!
Α, η τούρτα που έφτιαξα για τη μεγάλη είχε πολύ επιτυχία!! Δυσκολέυτηκα μόνο να κόψω το παντεσπάνι.

273ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 25, 2013 3:10 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Miaki έγραψε:Εντωμεταξύ, από αυτή την ιστορία κατάλαβα κάτι που είχα προσέξει και στο παρελθόν. Όσο πιο ελαφρά τρώς, τόσο πιο υγιή σχέση έχεις με το φαγητό. Από τη στιγμή τώρα που έβαλα λιπαρά και μεγαλύτερες ποσότητες, τρώω σαν τρελή. Τρώω κι όταν δεν πεινάω, λες και θα ξυπνήσω αύριο και θα βρω την κουζίνα άδεια Rolling Eyes
Αυτό πρέπει να σταματήσει, ελπίζω να βρω τη δύναμη και μετά τα τραπεζώματα.


Μαράκι, έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό.
Εγώ χθες ,επειδή στενοχωρέθηκα με κάτι δεν έφαγα μεσημεριανό και το βράδυ έφαγα μόνο δημητριακά. Και σε πληροφορώ δεν πεινούσα καθόλου.
Προχθέσ που έφαγα κανονικά, άνοιξε η όρεξή μου και έφαγα μέχρι και μπισκότα με μερέντα(!!!)

274ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 25, 2013 5:49 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεια σας ειμαι 29 χρονων κ εχω 2 αγορακια το ενα 4 κ το αλλο 2,5 παντα ειχα θεμα με τα κιλα μου βεβαια οι αδερφες μου(2 μεγαλυτερες)παντα ηταν πολυ αδυνατες αφου κ οταν ημουν 55 κιλα (πολυ πιο μικρη βεβαια)μου ελεγαν οτι εχω πολλα κιλα οποτε παντα ημουν στη διαιτα εχω δοκιμασει νομιζω τα παντα μεχρι πουμε επιασε(μαλλον το προλαβα)ανορεξια με βοηθησε η κουμπαρα μου σε αυτο ετρωγα μισο γιαουρτι κ δεν μπορουσα αλλο.μετα βεβαια πηγα παλι στο αντιθετο πηρα πααααρα πολλα κιλα αυτο εγινε στο γαμο μου γιατι ειχα πολλα προβληματα με τα του γαμου αν καταλαβαινετε κ ετρωγα συνεχεια εμεινα εγκυος στο πρωτο παιδι πηρα 12 κιλα με μεγαλη πιεση να μην παρω περισσοτερα για απεκτησα ζαχαρο κ δεν επρεπε να παρω πολλα οταν γεννησα πηρα μια κοπελα που κ με βοηθησε κ οχι εχασα καποια κιλα αλλα μου εκανε πολλα ψυχολογικα τεστ κ με εριξε παρα πολυ οποτε μετα το 2 παιδι δεν ηθελα να ακουσω για διαιτα εφτασα 89 κιλα στο 2 παιδι γεννησα κ εφτασα 85 με πολυ ζορι φτανω 82 κ εκει ειναι που ξυπνησα δεν μπορουσα να κανω τιποτα ουτε να παιξω με τα παιδια μου ο αντρας μου δεν μου ειπε ποτε τιποτα πηγαινα να ψωνισω κ εκλαιγα γιατι δεν εβρισκα τιποτα.με θυμαμαι συνεχεια μπροστα στο ψυγειο κ να τρωω ετσι πηρα μια κοπελα καθε βδομαδα να με παρακολουθει οποτε 4 μηνες μετα εχω χασει 12 κιλα κ συνεχιζω αν κ εχω σταματησει λιγο τωρα αλλα συνεχιζω.συγνωμη αν σας κουρασα

275ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty . Δευ Φεβ 25, 2013 10:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κονι κοπελα μου ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που κανεις διαιτα και να παραμεινει το αποτελεσμα για παντα.εχεις μαλλον κουρασει το σωμα σου.καντο τροπο ζωης την σωστη διατροφη και θα νιωθεις μεγαλη ευεξια και γεματη ενεργεια,περα απο το αισθητικο κοματι.συνεχισε και αν καμια φορα κανεις και καποια ατασθαλια μην απογοητευεσαι.ολα στο προγραμμα ειναι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις