Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
149 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 149 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 15]

76ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 2:58 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πειράζει κορίτσια, δεν πειράζει. Βρεθείτε όλες στο Ρέθυμνο το καλοκαίρι. Εγώ θα μείνω μόνη μου στις παραλίες της Αττικής, να μην έχω και ανταγωνισμό (αφού θα είμαστε όλες κορμάρες) Razz Laughing

77ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 3:00 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι κουκλα μου παρε το καραβι και κατεβα,μια ευθεια ειναι.... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 587529

78ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 3:03 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρούλα, τώρα το είδα ότι δεν ανέβασαν οι ίδιες τη φωτογραφία. Νομίζω ότι αυτό με ενόχλησε πιο πολύ απ' όλα με τη φωτογραφία. Ναι, αυτό που λέει η Χριστίνα είναι πιο άμεσο, αν και ακούγεται λίγο πιο σκληρό, δεν ξέρω αν θα μου έβγαινε να το ξεστομίσω. Ωστόσο αν ειπωθεί με φυσικό τρόπο δε θα ακουστεί έτσι και ίσως είναι το καλύτερο. Γιατί βάζεις τον άλλο να δικαιολογηθεί και να λυθεί η παρεξήγηση επιτόπου.

79ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 3:08 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Ρουλάκι, να πω την αλήθεια κι εμένα θα με πειραζε κάτι τέτοιο.

Οσον αφορα στα τηλέφωνα που λες, η αλήθεια είναι ότι με τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού δεν μένει χρόνος.

Εμένα να σκεφτείς η κολλητή μου (που είναι και κουμπάρα μου) δεν είναι παντρεμένη, αλλά δουλεύει πολλές ώρες. Ε, δεν με παίρνει συχνά τηλ.,συνήθως όταν μιλάμε την παίρνω εγώ. Αλλά η σχέση μας είναι μια χαρά. Εμένα δεν με πειράζει αυτό.


εχεις δικιο Νικη μου...και εγω με την κουμπαρα μου ,που ειναι μια απο τις 4 εχω αψογες σχεσεις...με τις αλλες δεν ξερω τι στραβωσε...ισως το εβλεπα εγω πιο σοβαρα μαζι τους απ'οτι ειναι...δεν κανουμε και τα χρονια παρεα,απλα παντα ηθελα πολυ κοντα τις φιλες μου...και αυτες σιγουρα δεν το εκαναν απο κακια ουτε πως τους εχω κανει κατι...δεν το σπουδεολογισαν οτι θα με πειραξει...σιγουρα!
αν το μαθουν θα στεναχωρεθουν πολυ γιατι ειναι πολυ καλα κοριτσια ,ισως με ξεχασαν επειδη εχουμε καιρο να συναντηθουμε ...δεν ξερω τι αλλο να πω...


Εγώ, πάντως, θα σου πρότεινα να την πάρεις ένα τηλ. να δεις και τι θα σου πει. Καμια φορά παρεξηγούμαστε χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Μπορεί να σου πει κάτι το οποίο δεν το έχεις σκεφτεί και να την δικαιολογήσεις.

Από Ρέθυμνο έχει καταγωγή ο άντρας μου και ερχόμαστε καλοκαίρια!! Να κανονίσουμε να βρεθούμε το καλοκαίρι(καλά να'μαστε)
Ο άντρας σου είναι από Μάταλα και μείνατε εκεί? Επειδή είπες ότι έχεις τους δικούς σου μακρυα σε ρωτάω
οχι,εγω ειμαι απο μοιρες(κοντα στα ματαλα)αλλα λογω συζυγου τωρα ζω στο τυμπακι(διπλα απο τα ματαλα)
αλλα σας ειπα για τα ματαλα γιατι μοιρες-τυμπακι ουτε θα τα εχετε ξανα ακουσει...ενω τα ματαλα ειναι πασιγνωστα(χιπις και ατσι...)αλλα εσεις απο ρεθυμνο μπορει να το ξερετε μιας και απο εκει ειμαστε κοντα(αγια γαληνη ,διπλα)

την φιλη μου κατα τις 2 θα την παρω τηλεφωνο που θα ειναι σπιτι και θα κανω οτι δεν ξερω τιποτα μιας και αυτη δεν ξερει οτι εχω δει φωτογραφιες, να δω τι θα μου πει...

80ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 3:08 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MAMASTE έγραψε:γιατι κουκλα μου παρε το καραβι και κατεβα,μια ευθεια ειναι.... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 587529

Βρε άσε σου λέω ανταγωνισμός. Στο αδυνάτισμα θα είμαστε ίδιες. Αλλά ποιός με σώζει εμένα το στούμπο!! Razz

Μακάρι κοριτσάκια μου να το κανονίσουμε και να έρθω. Θα είναι σούπερ ευκαιρία, ο φίλος μου όταν πάμε διακοπές παίρνει τα βουνά (γιατί του αρέσουν οι εξορμήσεις) κι εγώ που δεν τα μπορώ αυτά θα έχω όμορφη παρεούλα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 654316

81ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 3:58 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον δεν αντεξα και τηλεφωνησα και μου ειπε μονη της για τα γεννεθλια και οτι δεν ειχε σκοπο να κανει εκεινη τη μερα αλλα μιας και θα πηγαιναν συγγενεις καλεσε την ιδια μερα και τις αλλες που ηταν ηδη μαζι οταν τηλεφωνησαν και της ειπαν οτι θα πανε (πεθερικα κτλ)...ουτε τουρτα δεν ειχαν...(και συγκεκριμενα γκρηνιαζε οτι δεν ειχε ορεξη για διπλα εξοδα αλλα κουβαληθηκαν και τι να εκανε)
και θα τα κανει κανονικα ,την κυριακη την επομενη σε ενα παιδοτοπο...τελος παντων εγω εκανα σαν να μην ηξερα τιποτα...τωρα δικαιολογιες ,η αληθεια...δεν ξερω και ουτε θελω να μαθω...παντως η αληθεια ειναι οτι ψιλοησυχασα...


και σε εμενα να ερθετε!και εγω εχω κοντα θαλασσα και ειναι πολυ ωραια εδω για καθε ειδους εξορμησεις!

ααααα και χαρηκα που γνωριστηκαμε καλυτερα...τωρα το θυμηθηκα γιατι ειχα τον πονο μου πριν χαχαχαχα

82ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 4:02 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Kαλημέρα , κοριτσόπουλα όμορφα!!! Σήμερα μπήκα στον πειρασμό να ζυγιστώ αν και έχω πει ότι θα ζυγίζομαι μία φορά την εβδομάδα και από τη Δευτέρα έχω χάει 600 γραμμάρια!!!! Γιούπι!!!!
Πιστεύω να τα διατηρήσω!! Το έχω ράψει πάντως το στόμα μου, κορίτσια!!!

Ρουλίτσα, κεικ κατσαρόλας???? Θέλω τη Συνταγή!!! Οχι για μένα, αλλά για τον άντρα μου, βρε!!! Εχω μία συνταγή για ζουμερό κεικ με 8 αυγά και σοκολάτες Lacta ΚΟΛΑΣΗ!!!!

Να συστηθώ κι εγώ με τη σειρά μου!
Με λένε Νίκη (Νικόλ με φωνάζει ο αντρούλης μου), μένω στην Καλλιθέα(αν και μεγάλωσα στη Μεσσηνία) έχω δύο υπέροχα κοριτσάκια 3 ετών και 11,5 μηνών. Είμαι δασκάλα σε δημοτικό, αλλά9ευτυχώς) αυτό το διαστημα έχω άδεια!!!


αυτο ειναι....

http://syntages.nets.gr/sintages-mageirikis/%CE%B2%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%8C-%CE%BA%CE%AD%CE%B9%CE%BA-%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF
%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1%CF%82/

ειναι τελειο και παν'ευκολο...
οχι για'σενα,για τον φουκαριαρη τον αντρα σου....

83ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 4:15 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σορυ κοριτσια μου ειχα κοσμο
συστηνομαι λοιπον
ειμαι η ελενη 32 ετων για ακομη 13 μερες.εχω εναν γιο που σε 13 μερες κλεινει τα 2 και ειναι ζουζουλο κανονικο
ειμαι κορμαρα (συγκεκριμενα 2 κορμια μαζι)
και ναι θα σας ερθω και γω κρητη καποια στιγμη. εχω φιλη στο ηρακλειο και γνωρισα πολυ κοσμο εδω μεσα απο κρητη.REG REG ξερω και τυμπακι και μοιρες. 4 χρονια ημουν κατω γυρισα αρκετα

84ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 4:26 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:σορυ κοριτσια μου ειχα κοσμο
συστηνομαι λοιπον
ειμαι η ελενη 32 ετων για ακομη 13 μερες.εχω εναν γιο που σε 13 μερες κλεινει τα 2 και ειναι ζουζουλο κανονικο
ειμαι κορμαρα (συγκεκριμενα 2 κορμια μαζι)
και ναι θα σας ερθω και γω κρητη καποια στιγμη. εχω φιλη στο ηρακλειο και γνωρισα πολυ κοσμο εδω μεσα απο κρητη.REG REG ξερω και τυμπακι και μοιρες. 4 χρονια ημουν κατω γυρισα αρκετα


αληθεια?τι εκανες κρητη?για σπουδες ησουν εδω η για αμορε?
πολυ θα χαρω να σας γνωρισω απο κοντα!
με το μικρο σου εχετε μαζι γεννεθλια?τι τυχη ειναι αυτη?

85ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 4:27 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σπουδαζα αλλα μετα ηρθε και το αμορε...
ναι μαζι εχουμε και ιδια μερα και ιδια ωρα!

86ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 4:30 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:σπουδαζα αλλα μετα ηρθε και το αμορε...
ναι μαζι εχουμε και ιδια μερα και ιδια ωρα!

κρητικος δηλαδη το αμορε?
δεν ετυχε ...πετυχε με το μικρο σου...να σου ζησει!

87ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 4:48 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ηταν κρητικος τεραααααααστι ιστορια

ευχαριστω αλλα για το μωρο τωρα ετυχε... πετυχε... δεν ξερω. παντως ηταν το ωραιοτερο δωρο που εχω παρει για τα γεννεθλια


αληθεια καλες μου συντροφισσες στη διαιτα τι θα κανετε αυριο? θα τα φατε τα σοκολατακια? εγω του την εκανα την τουρτα την εφαγε και ησυχασε αρα πειρασμους δεν εχω στο σπιτι. ομως ηρθε η αλεκα...

88ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 5:24 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να μαι και εγωωωωωωωωωωωωωω τι κανετε κορμαρες μου??

μιακι μαζι θα καψουμε την αττικη εμεις αχχαχαχαχ

λοιπον εγω ειμαι η χαρα 27 μισο παρακαλω εχω δυο γιους ο ενας ειναι 3 χρονων και το ζιπουνακι μου 4,5 μηνων ειμαι παντρεμενη 2,5 χρονια με τον αντρουλη ειμαστε μαζι 8 χρονια εχω τελειωσει νηπιαγωγος αλλα δε καταφερα να εξασκησω το επαγγελμα δουλευα στην επειχηρηση του αντρα μου οταν ο μεγαλος πηγε 1,5 ετων και σταματησα 1 μηνα πριν γεννησω επειδη με εβαλε ο γιατρος στο κρεβατι και γεννησα και 8μηνητικο τελικα αλλα οκ τι αλλο τωρα ποτε θα ξαναπαω στη δουλεια δε ξερω ακομα προστοπαρων φτιαχνω κορμι και μεγαλωνω τα παιδακια μου αυταααααααααααααααααα

89ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 5:41 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!! λοιπον να πω καταρχην ότι κι εμενα θα με πειραζε αυτο που έκανε η φίλη σου,για το τυπικο περισσότερο κομμάτι, γιατι αφου καλεσε τις αλλες θα επρεπε να καλεσει κι εσενα!! απο την αλλη εγω προτιμώ τις σχεσεις οχι αυτες που μιλαμε καθε μερα, αλλα αυτες που ακόμη κι αν κανουμε ενα μηνα να μιλησουμε θα ειναι το ιδιο αληθινες και ουσιαστικές σαν να μην περασε μια μερα!! αυτο μετράει περισσότερο νομίζω!!

ας πω κι εγω ότι είμαι η Ελλη 30 χρονων 7+μηνες παντρεμενη και 11+χρονια συνολο με τον άντρα μου, και εδω και 1μιση χρονο προσπαθουμε για μωρακι!!!
Επισης κάνω και δίαιτα..παχυντική Laughing Laughing Laughing σημερα πήγαμε ΙΚΕΑ για φαγητο και εφαγα ρολο κοτοπουλο με τηγανιτες πατατες (ενα σκασμο)!! και εφαγα και 2 σειρες απο σοκολατα γαλακτος!!! γκουχ γκουχ!! ελπιζω να μη φαω τιποτα αλλο για σημερα!!!! Razz Razz Razz για την ωρα ειμαι σκασμενη!!


90ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 7:38 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Ρουλάκι, να πω την αλήθεια κι εμένα θα με πειραζε κάτι τέτοιο.

Οσον αφορα στα τηλέφωνα που λες, η αλήθεια είναι ότι με τα παιδιά και τις δουλειές του σπιτιού δεν μένει χρόνος.

Εμένα να σκεφτείς η κολλητή μου (που είναι και κουμπάρα μου) δεν είναι παντρεμένη, αλλά δουλεύει πολλές ώρες. Ε, δεν με παίρνει συχνά τηλ.,συνήθως όταν μιλάμε την παίρνω εγώ. Αλλά η σχέση μας είναι μια χαρά. Εμένα δεν με πειράζει αυτό.


εχεις δικιο Νικη μου...και εγω με την κουμπαρα μου ,που ειναι μια απο τις 4 εχω αψογες σχεσεις...με τις αλλες δεν ξερω τι στραβωσε...ισως το εβλεπα εγω πιο σοβαρα μαζι τους απ'οτι ειναι...δεν κανουμε και τα χρονια παρεα,απλα παντα ηθελα πολυ κοντα τις φιλες μου...και αυτες σιγουρα δεν το εκαναν απο κακια ουτε πως τους εχω κανει κατι...δεν το σπουδεολογισαν οτι θα με πειραξει...σιγουρα!
αν το μαθουν θα στεναχωρεθουν πολυ γιατι ειναι πολυ καλα κοριτσια ,ισως με ξεχασαν επειδη εχουμε καιρο να συναντηθουμε ...δεν ξερω τι αλλο να πω...


Εγώ, πάντως, θα σου πρότεινα να την πάρεις ένα τηλ. να δεις και τι θα σου πει. Καμια φορά παρεξηγούμαστε χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Μπορεί να σου πει κάτι το οποίο δεν το έχεις σκεφτεί και να την δικαιολογήσεις.

Από Ρέθυμνο έχει καταγωγή ο άντρας μου και ερχόμαστε καλοκαίρια!! Να κανονίσουμε να βρεθούμε το καλοκαίρι(καλά να'μαστε)
Ο άντρας σου είναι από Μάταλα και μείνατε εκεί? Επειδή είπες ότι έχεις τους δικούς σου μακρυα σε ρωτάω
οχι,εγω ειμαι απο μοιρες(κοντα στα ματαλα)αλλα λογω συζυγου τωρα ζω στο τυμπακι(διπλα απο τα ματαλα)
αλλα σας ειπα για τα ματαλα γιατι μοιρες-τυμπακι ουτε θα τα εχετε ξανα ακουσει...ενω τα ματαλα ειναι πασιγνωστα(χιπις και ατσι...)αλλα εσεις απο ρεθυμνο μπορει να το ξερετε μιας και απο εκει ειμαστε κοντα(αγια γαληνη ,διπλα)

την φιλη μου κατα τις 2 θα την παρω τηλεφωνο που θα ειναι σπιτι και θα κανω οτι δεν ξερω τιποτα μιας και αυτη δεν ξερει οτι εχω δει φωτογραφιες, να δω τι θα μου πει...


Στις Μοίρες είχαμε πάει εκδρομή με το Πανεπιστήμιο Καθαρά Δευτέρα. Σπούδαζα στο Ρέθυμνο, έμεινα ένα χρόνο και μετά πήρα μεταγραφή για Πάτρα. Πέρασα καταπληκτικά, είστε καταπληκτικοί άνθρωποι εσείς οι Κρητικοί, έξω καρδιά!!!!

91ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 7:40 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:


αληθεια καλες μου συντροφισσες στη διαιτα τι θα κανετε αυριο? θα τα φατε τα σοκολατακια? εγω του την εκανα την τουρτα την εφαγε και ησυχασε αρα πειρασμους δεν εχω στο σπιτι. ομως ηρθε η αλεκα...

Εγώ, κορίτσια, έφτιαξα για τον άντρα μου σοκολατάκια λεμονιού με λευκή κουβερτούρα(δεν του αρέσει η μαύρη σοκολάτα) και δοκίμασα ένα μικρούλι!!!
Δεν θα φάω τιποτα άλλο, όμως!!!!

92ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty . Πεμ Φεβ 14, 2013 12:53 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα στα στρουμπουλουδικα μου!πως θα το γιορτασουμε σημερα?θα βαλουμε τα σεξι κορδονατα εσωρουχα μας η θα χανονται τα κορδονια στα παχακια μας?χμ καθολου σεξι!μηπως θα τον περιμενουμε γυμνες να ερθει σπιτι κ στα επιμαχα σημεια να εχουμε βαλειφραουλες κ ροξακια<οπως η σαμανθα στο sex in the city που ειχε βαλει σουσι>αλλα το πιο πιθανο ειναι να τα χλαπιακιασουμε πριν ερθει,ε κ δεν λεει να ερθει να μας βρει με κατι σιροπια μονο πανω μας που δεν θα ξερει κ απο που ειναι!οι ζαρτιερες πιεζουν το μπουτι και ξεχειλιζει το παχος,τα σεξι σουτιεν μου δεν μου κανουν,κατα τα αλλα...θα γινει χαμος Embarassed σημερααααα!!

93ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 12:56 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:χρονια πολλα στα στρουμπουλουδικα μου!πως θα το γιορτασουμε σημερα?θα βαλουμε τα σεξι κορδονατα εσωρουχα μας η θα χανονται τα κορδονια στα παχακια μας?χμ καθολου σεξι!μηπως θα τον περιμενουμε γυμνες να ερθει σπιτι κ στα επιμαχα σημεια να εχουμε βαλειφραουλες κ ροξακια<οπως η σαμανθα στο sex in the city που ειχε βαλει σουσι>αλλα το πιο πιθανο ειναι να τα χλαπιακιασουμε πριν ερθει,ε κ δεν λεει να ερθει να μας βρει με κατι σιροπια μονο πανω μας που δεν θα ξερει κ απο που ειναι!οι ζαρτιερες πιεζουν το μπουτι και ξεχειλιζει το παχος,τα σεξι σουτιεν μου δεν μου κανουν,κατα τα αλλα...θα γινει χαμος Embarassed σημερααααα!!

ολα αυτα ειναι λεπτομερειες. ασχετο αλλα στα λιντλ ειχε κατι σουπερ καλσον-ζαρτιερα. ηταν καλσον κανονικα αλλα αντι να ειναι στο καβαλο κανονικο ηταν οπως οταν φορας ζαρτιερες και δεν ξεχυλιζει τιπτα. και μενα σημερα θα γινει χαμοοοοοοοοοοοοοοοοος. θα κανω γενικη το σαλονι, και το υπνοδωματιο του μικρου. αν προλαβω και την κουζινα. για κατι αλλο μπα δεν με βλεπω. ηρθε η αλεκα εχθες....

94ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 12:57 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα όμορφα μου κορίτσια!!!
Και χρονια πολλα στις εορταζοντες!!!!παντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι να ειμαστε ολοι....

Εμεις επειδη εχουμε και επέτειο πριν δυο μερες αυτη η γιορτή συνήθως περναει πολυ αθόρυβα (10/2 ονομαστική μου εορτή , 12/2 επέτειος,και 14/2 ερωτευμένων παει πολυ...)

Νικουλα μου γλυκια οντως ειμαστε καλοί άνθρωποι εμεις οι κρητικοι και εξω καρδια...(οχι που να το πενεφτω...)....
Αλλα μην μας πατήσουν τον καλο ... Αν μας τον πατήσουν αστα.... Σκυλιά γινόμαστε και γδερνουμε... Προπαντός για την οικογενεια μας και τους δικούς μας ανθρώπους!

Σημερα εκανα 17 λεπτα ταε μπο και 10 λεπτα ζουμπα....αααα και 30 κοιλιακους.
Αυριο που κλεινω μηνα θα σας γράψω τα συνολικά αποτελεσματα...

Εσεις τι θα κανετε σημερα; Εχετε οργανώσει τιποτα πρωτοτυπο για τους συζύγους σας;
Να παιρνω και ιδέες... Για του χρονου, αν και σημερα πιστεύω οτι κατι μπορει να μου ετοιμάζει (θελω να πιστεύω γιατι ουτε χρονια πολλα δεν μου ειπε...)
Αλλα και τιποτα να μην κανει οπωσ σασ ειπα το εχουμε πολυ γιορτάσει αυτες τις μερες(αν και μια ακομα δεν με χαλαει....χιχιχι)

95ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 12:59 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:χρονια πολλα στα στρουμπουλουδικα μου!πως θα το γιορτασουμε σημερα?θα βαλουμε τα σεξι κορδονατα εσωρουχα μας η θα χανονται τα κορδονια στα παχακια μας?χμ καθολου σεξι!μηπως θα τον περιμενουμε γυμνες να ερθει σπιτι κ στα επιμαχα σημεια να εχουμε βαλειφραουλες κ ροξακια<οπως η σαμανθα στο sex in the city που ειχε βαλει σουσι>αλλα το πιο πιθανο ειναι να τα χλαπιακιασουμε πριν ερθει,ε κ δεν λεει να ερθει να μας βρει με κατι σιροπια μονο πανω μας που δεν θα ξερει κ απο που ειναι!οι ζαρτιερες πιεζουν το μπουτι και ξεχειλιζει το παχος,τα σεξι σουτιεν μου δεν μου κανουν,κατα τα αλλα...θα γινει χαμος Embarassed σημερααααα!!

ολα αυτα ειναι λεπτομερειες. ασχετο αλλα στα λιντλ ειχε κατι σουπερ καλσον-ζαρτιερα. ηταν καλσον κανονικα αλλα αντι να ειναι στο καβαλο κανονικο ηταν οπως οταν φορας ζαρτιερες και δεν ξεχυλιζει τιπτα. και μενα σημερα θα γινει χαμοοοοοοοοοοοοοοοοος. θα κανω γενικη το σαλονι, και το υπνοδωματιο του μικρου. αν προλαβω και την κουζινα. για κατι αλλο μπα δεν με βλεπω. ηρθε η αλεκα εχθες....


Εεεεεε οχιιιι , τωρα βρηκε να ερθει η αλεκααααα!!!!

96ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty . Πεμ Φεβ 14, 2013 1:02 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenidek φυσικα βρε και ειναι λεπτομερειες!απλα εκανα λιγο χαβαλε!δεν πτοουμαστε απο τετοια!reg reg κ γω λεω να ζυγιστω αυριο που κλεινω μηνα παρολο που η μερα μου ειναι η τριτη.

97ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 1:10 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω θα αργησω να ξαναζυγιστω. γιατι σας ειπα την αναλογικη μου ζυγαρια ο γιος την εστειλε στον αλλο κοσμο και την ψηφιακη δεν την θελω. με δειχνει 1,5-2 κιλα πιο πανω. και τωρα που εχω και την αλεκα ?????????????? ουυυυ μακρια φτου φτου φτου η ζυγαρια

98ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 1:34 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε κριστι, εχω μεγαλη περιέργεια για αυριο...
Ξερει να μου πει κάποιο κορίτσι ποσο ειναι το ιδανικό που θα πρεπει να εχουμε χασει σε ενα μηνα με διατροφη(οχι διαιτα) και πόσους πόντους...
Λογικά γυρω στα 4 κιλα πρεπει να ειναι...

99ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty . Πεμ Φεβ 14, 2013 2:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ γω 4 με 5 κιλα ξερω.βεβαια ειναι αναλογως απο πολλα πραγματα.ποσα κιλα εχεις να χασεις,τι καυσεις κανεις,κτλ.αλλα μεσο ορο 4 κιλα ειναι.

100ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty . Πεμ Φεβ 14, 2013 2:29 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελπιζω σημερα οι αντρες μας να μην μας φερουν δωρο την σοκολατα της αγαπης....<λακτα δλ>...βεβαια θα κανουμε εξτρα καυσεις σημερα αλλα και αυτο το σεξ ρε παιδι μου καλο ειναι δεν λεω αλλα μου ανοιγει την ορεξη!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις