Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
184 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 184 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 15]

101ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 4:25 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να και εγωωωωω

κοριτσια μπορειτε να με βρισετε εχτες εφαγα λιγα καστανα ψημενα στο τζακι μετα πατατες τηγανιτες και αυγα Embarassed Embarassed σημερα σκεφτομαι να φτιαξω μια μινι τουρτα τυπου παστα για να μην εχουμε και πολυ και τρωω ΑΛΛΑ απο αυριο κομμενα ολα γιατι σημερα η ζυγαρια εδειξε 61,3 παλι

102ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 5:12 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ελπιζω σημερα οι αντρες μας να μην μας φερουν δωρο την σοκολατα της αγαπης....<λακτα δλ>...βεβαια θα κανουμε εξτρα καυσεις σημερα αλλα και αυτο το σεξ ρε παιδι μου καλο ειναι δεν λεω αλλα μου ανοιγει την ορεξη!!

εμενα περασε απο το γραφειο και του λεω μουτρωμενη "τι δωρο μου πηρες σημερα? τιποτα ε?"
και μου λεει φυσικα και σου πηρα
και αρχιζει ενα χαμογελο σε μενα μεχρι τα αφτια και χοροπηδαω μεχρι που μου λεει
"σου πηρα κουνουπιδια, μπροκολα, κολοκυθακια , ντοματες , λεμονια"..... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 585182 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 585182

103ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 6:28 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάρες όμορφες!!!

Χρόνια πολλά στους ερωτευμένους(αν και δεν πολυσυμπαθώ τη συγκεκριμένη γιορτή)

Ελένη, πολύ χρήσιμα δώρα σου έφερε ο άντρας σου, μην παραπονιέσαι καθόλου!! Τα καλσον του λιντλ ήταν άπαιχτα, αλλά εγώ προτίμησα να πάρω τις θήκες για μάφινς!!!

Κορίτσια, έφτιαξα σήμερα μία μηλόπιτα ΜΟΥΡΛΙΑ!!! Για τον αντρούλη μου, φυσικά, που είναι η αγαπημένη του!!!

Εχω ξεφύγει λίγο από το θέμα ή μου φαίνεται???

Αντε, πότε θα φτιάξουμε τη λίστα μπας και συμμαζευτώ λιγάκι???

104ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 7:47 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε κοριτσια!Αυτο το θεματακι σαs ειναι μαχαιρι στην καρδια οποτε το βλεπω!Δεν μπορω με τιποτα να κανω διαιτα!Θελω να χασω αυτα τα καταραμενα 4-5 κιλα που μου εχουν μεινει απο την εγκυμοσυνη αλλα το πολυ στην 3 μερα που ξεκιναω σαβουριαζω οτι βρω μπροστα μου!Εχω και τον αντρουλη μου που ειναι πολυ καλοφαγαs και τσακιζει μπροστα μου σοκολατεs λουκανικα μακαροναδεs,τα παντα...Και δεν μπορω να κρατηθω...Βεβαια αυτοs δεν εχει αναγκη...Ειναι 1,90 και δουλευει ολη μερα.Εγω ολη μερα ειμαι μεσα στο σπιτι και οτι τρωω παει και κανει "camping" πανω μου!!!

105ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 9:15 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια... Περιμενω στο σαλόνι γιατι ο άντρας μου θέλει λεει να μου μαγειρεψει γεύμα για δυο... Τωρα πως θα γίνει η κουζινα μην τα ρωτάτε....
Του ειπα βεβαια οχι κρεμες οχι βούτυρα και οχι πολλα λάδια... Να μείνω ησυχη μου ειπε... Αντε να δουμε!

Ελένη και εγω πιστεύω οτι ειναι πολυ χρήσιμα δώρα... Θα μπορουσε να σε παρει τηλεφωνο και να σου πει οταν τελειωσεις απο τη δουλεια κουρασμενη οπως εισαι να πας και στο μαναβη να ψωνισεις...Κατα κάποιο τροπο σε ξεκουρασε... Δωρο ειναι και αυτο!

Νίκη μου αν μου πειτε πως γίνεται , μιας και εγω δεν εχω τικερακια θα την κανω εγω την λίστα...

Εύα... Εδω ειμαστε οποτε το παρεις απόφαση να ξεκινήσεις... Και ετσι που το παμε θα ειμαστε για πολυ καιρο ( εγω δηλαδη...)

106ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty . Πεμ Φεβ 14, 2013 9:30 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφακι κοριτσι μου μην κανεις αλλο την καρδια σου μαυρη!!ξεκινα μια διατροφουλα σιγα σιγα και θα τα χασεις!εισαι τυχερη,εχεις λιγα κιλα να χασεις,ευκολο ειναι,τι να πουμε και μεις Razz !μηπως πεινας πολυ οταν κανεις διαιτα και τα παρατας την 3 μερα?

107ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 9:45 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:εφακι κοριτσι μου μην κανεις αλλο την καρδια σου μαυρη!!ξεκινα μια διατροφουλα σιγα σιγα και θα τα χασεις!εισαι τυχερη,εχεις λιγα κιλα να χασεις,ευκολο ειναι,τι να πουμε και μεις Razz !μηπως πεινας πολυ οταν κανεις διαιτα και τα παρατας την 3 μερα?

Δεν ειναι τοσο το φαι που μου λειπει οσο τα γλυκα και τα "μπινελικια".Ενα περιεργο πραγμα!Πριν την εγκυμοσυνη δεν ετρωγα καθολου γλυκα και σοκολατεs σε σημειο να παθαινω υπογλυκαιμιεs.Mε το που εμεινα εγκυοs και γεννησα ολο τετοια θελω να τρωω!

108ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty . Πεμ Φεβ 14, 2013 10:09 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφακι ολες θελουμε γλυκα και μπινελικια πιστεψε με!!πιο λιμαρικο απο μενα δεν υπαρχει Razz !αλλα απο τοτε που αρχισα διατροφη δεν ζηταει πολυ πολυ ο οργανισμος μου τετοια.ξεκινα οποτε νιωσεις ετοιμη και πεισμωσε.

109ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 12:22 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια καλημέρα!
Λοιπον σημερα ειναι ακριβώς ενας μήνας που ξεκινησα διατροφη και έφτασε η ωρα της κρίσης να σας καταθέσω τα αποτελεσματα...εγω δεν μπορω να πω ειμαι ψιλοευχαριστημενη αλλα σκέφτομαι αν δεν εκανα ολες αυτες τις ατασθαλίες θα ημουν σιγουρα 1,5 κιλο πιο κατω....Τές πα...
Ξεκινησα 80,5 κιλα και ειμαι 75,9.....=4,6 κιλα κατω..

μείον 5 πόντοι στην κοιλιά( πολυ ευχαριστημενη...) και μείον 3 στα μπουτια....

Εντάξει θα μπορουσε να ηταν και χειρότερα...

110ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty . Παρ Φεβ 15, 2013 2:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!μπραβο reg reg!ειναι μια χαρα 5 κιλα σχεδον σε ενα μηνα και με ατασθαλιες!θα μπορουσες να μην εχεις χασει τοσα με ατασθαλιες,γιατι δεν το σκεφτεσαι ετσι??κ γω σημερα κλεινω μηνα,λεω να ζυγιστω αλλα περιμενω να ξυπνησει το μωρο γιατι η ζυγαρια ειναι στο μπαλκονι του δωματιου της.και παλι μπραβο ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994

111ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 2:32 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:καλημερα!μπραβο reg reg!ειναι μια χαρα 5 κιλα σχεδον σε ενα μηνα και με ατασθαλιες!θα μπορουσες να μην εχεις χασει τοσα με ατασθαλιες,γιατι δεν το σκεφτεσαι ετσι??κ γω σημερα κλεινω μηνα,λεω να ζυγιστω αλλα περιμενω να ξυπνησει το μωρο γιατι η ζυγαρια ειναι στο μπαλκονι του δωματιου της.και παλι μπραβο ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994


Σε ευχαριστω πολυ!!!! Αν και πιστεύω οτι ειμαι καλυτερα στους πόντους παρα στα κιλα...
Σου ευχομαι και εσενα να εχουν χαθει οσο περισσοτερα γίνεται ...!
Αντε περιμενω αποτελεσματα σου...
Καλα που πήγαν οι άλλες....
Κορίτσια κοπιαστε στη παρεα μας...!

112ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 2:39 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"Κορίτσια κοπιαστε στη παρεα μας...!"


Αντε, να κοπιασω και εγω....γγγρρρρ..τα νευρα μου!!!

Λοιπον, 1.80 υψος, 90 κιλα μετα την 3η εγκυμοσυνη (το μωρο ειναι τωρα 6 μηνων)

Πρεπει να χασω τουλαχιστον 10 κιλα!!
Πως???

Εκοψα εντελως την ζαχαρη, προσπαθω με διατροφη και περπαταω καθε μερα.

Αλλα δεν βλεπω φως...στο τουνελ!!
Δεν μου κανει σχεδον κανενα μου ρουχο πια...

Κλαψ,κλαψ....

113ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 2:54 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
1,80;;;;;;;;
Καλα πλακα μας κανεις!!!!
Κοριτσακι μου εσυ με το υψος σου πιστεύω οτι εισαι μια χαρα στα κιλα σου...εκτος αν τα εχεις παρει οοοοολα σε ενα σημείο!
Αλλα και 10 κιλα να θες να χάσεις δεν ειναι τιποτα... Για κοπιασε... Με την παρεα μας και με χαβαλέ, θα τα χάσεις και δεν θα το καταλαβεις καθολου...

114ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty . Παρ Φεβ 15, 2013 3:02 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω ιδιο υψος με την μαμα θεοδωρα!και ιδια κιλα!το καλο ειναι οτι με τοσο υψος δεν φαινομαστε χοντρες αλλα νταρντανες!αλλα θελουμε να χασουμε κιλα γιατι δεν χωραμε στα ρουχα μας.θεοδωρα βαλτο στοχο!εσυ θελεις 10 κιλα εγω θελω 20!

115ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 3:17 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχ , ναι το ξεχασα οτι εχουμε κιαλλο νταρντανομωρο στη παρεα μας! Μπερδεύτηκα γιατι ειχα στο μυαλο μου επειδη παμε μαζι οτι εχουμε το ίδιο υψος και τα ιδια κιλα...
Αληθεια φορατε τακουνια;εγω με υψος 1,75 ...πολυ σπάνια!
Ο άντρας μου με περναει μονο ενα πόντο και οταν φοραω τακουνια ειμαστε πολυ γελοίο θέαμα!!!(αυτος δεν εχει κανενα προβλημα... Εγω το εχω!)

116ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty . Παρ Φεβ 15, 2013 3:31 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλεεεεεεεεε!ζυγιστηκα!!!ειμαι 89 κιλα απο 95!!εχασα 6 κιλα!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994 !!!γιουπιιιιιιιι!!!φοραω παντα 12 ποντα εχω τρελα και ο αντρας μου ειναι σχεδον 2 μετρα οποτε ολα καλα!χαχαχα

117ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 3:39 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:καλεεεεεεεεε!ζυγιστηκα!!!ειμαι 89 κιλα απο 95!!εχασα 6 κιλα!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994 !!!γιουπιιιιιιιι!!!φοραω παντα 12 ποντα εχω τρελα και ο αντρας μου ειναι σχεδον 2 μετρα οποτε ολα καλα!χαχαχα





Μπραβοοοοοοο!!!!!
Ρε κορίτσι 6 κιλα;;;;;
Και παλι μπραβο!!!!!
Πήραμε τα πανω μας τωρα και συνεχίζουμε ακαθεκτες....
Αντε κορμαρες μου το καλοκαίρι μας περιμένει!!!!!
Πολυ χάρηκα χριστινακι μου!!!

118ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 3:43 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχω λιγο κοιλια ακομη απο τις καισαρικες και περιφερεια. Εκει ειναι το μεγαλο μου προβλημα!!

Τακουνια μου αρεσει να φοραω, αλλα εχω φαει κατι τουμπες απιστευτες, οποτε τα φοραω μονο οταν παμε καπου οπου καθομαστε!!!

Καποτε ειχα κανει διατροφη με διατροφολογο και ειχα φτασει 79 κιλα!!!
Αλλα ειχα αδυνατησει και πολυ στο προσωπο και δεν ηταν ωραια.
ΔΙΑΙΤΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!

119ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 3:44 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:καλεεεεεεεεε!ζυγιστηκα!!!ειμαι 89 κιλα απο 95!!εχασα 6 κιλα!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994 !!!γιουπιιιιιιιι!!!φοραω παντα 12 ποντα εχω τρελα και ο αντρας μου ειναι σχεδον 2 μετρα οποτε ολα καλα!χαχαχα


ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!

120ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 4:48 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι snack τρωτε??

(με λιγες θερμιδες και λυπαρα...) Crying or Very sad

121ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 4:51 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επειδη δουλευω, για σνακ εχω ή 2 ρυζογκοφρετες, ή μια μπαρα δημητριακων ή ενα φρουτο ή ενα γιαουρτακι με κατω απο 2% λιπαρα

122ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 4:53 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω τις περισσοτες φορες τρωγω μανταρινια,πορτοκαλια η καμμια μπανανα ...ειναι τα μονα φρουτα που συμπαθω.
ισως καμμια χουφτα φυστικια αναλατα η κουλουρι θεσσαλονικης που και σε χορταινει και λιγες θερμιδες εχει(συγκεκριμενα 90...)
μπαρες οχι γιατι εχουν πολυ περισσοτερες θερμιδες και εμενα προσωπικα δεν με χορταινουν καθολου!

αν θυμηθω κατι αλλο θα στο γραψω...

123ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty . Παρ Φεβ 15, 2013 5:15 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω κοριτσια!!εγω σνακ καμια μπανανα η 10 αναλατα αμυγδαλα.

124ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 5:33 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω μπανανα δεν τρωω...μου εχουν πει οτι εχει πολλες θερμιδες και δεν ειναι καταλληλη για διατροφη.

Πορτοκαλι, μηλο, αχλαδι.

Αυτες οι ρυζογκοφρετες τι γευση εχουν? Δεν εχω δοκιμασει ποτε...

125ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 5:44 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ισα ισα που η μπανανα ειναι πολυ καλη ειδικα σε οσους κανουν πνευματικη εργασια. το καλιο που εχει +το ασβεστιο κανουν ιδαιτερο καλο. δνε τρως ομως ολη την μπανανα αν ειναι πχ τσικιτα , μπονιτα κλπ γιατι ειναι μεγαλη. αν ειναι αρβης που ειναι τοσοδουλικες την τρως ολη κανονικοτατα

οι ρυζογκοφρετες ειναι αγευστες. φαντασου το ποπ κορν χωρις λαδι, ζαχαρη ή αλατι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις