Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσακια και καλή επιτυχία σε όλες!!!
Κι εμένα να κάνω όλα όσα έκανα μου είπε...ουτε ξεκούραση,ούτε προσοχή...εννοείται βέβαια ότι προσέχουμε όσο μπορούμε...

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Ευχομαι καλη επιτυχια στην αδερφη σου georgia30 και εμενα ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν χρειαζεται να προσεχω ιδιαιτερα κανονικα να κανω οτι και πριν.. matinaki καλη επιτυχια σου ευχομαι και τεραστια χοριακη να πανε ολα τελεια!! Εμεις προσπαθουμε 3 χρονια χωρις να μας εχουν βρει καποιο προβλημα..

Χτες αδιαθετησα τελικα Crying or Very sad Crying or Very sad
Παει και η δευτερη προσπαθεια.. Εχω ενα θεματακι ομως.. Κανονικα θα επρεπε να ερθει 14 μερες απο την σπερματεγχυση εμενα μου ηρθε ποιο νωρις συγκεκριμενα 14 μερες απο οταν ειχα πει στο γιατρο οτι καταλαβα ωορηξια και μου ειπε πως δεν ειναι μπερδευομαι και ειναι απο τα φαρμακα και συνεχιζουμε κανονικα.. (το εχω αναφερει σε αλλο μην.) Τον πηρα τηλ. να του το πω αλλα ολο σαν με αποφευγει και παρε με αυριο και παρε πιο μετα.. Τι να κανω να συνεχισω στον ιδο γιατρο φοβαμαι αλλα δεν ξερω καποιον αλλο.. και αυτον μου τον συστησαν

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα!
Αχ βρε Αννα-Μαρια...το ελεγες εσυ οτι δεν πετυχε.Τελικά δυστυχως είχες δικιο,ε?Δεν πειραζει κοριτσι μου,μη στεναχωριέσαι!Η επομενη θα ειναι κ η τυχερη σας!
Οσο για τη διανοιξη τραχηλου κι εμενα μια γιατρος που ειχα παλιοτερα μου το ειχε πει,αλλα τελικα το πηρε πισω...χιχι!
Μου ειχε πει οτι γινεται με ολικη ναρκωση,βαζουν ενα καθετηρακι το οποιο το αφηνουν μεσα για μερικες μερες ωστε να γινει η διανοιξη.Μετα στο βγαζουν και υποτιθεται ειναι οκ.
Ολα αυτα ομως για να αποφυγει καποιος την σπερματεγχυση.Αφου κανεις σπερματεγχυση,δεν επηρεαζει σε κατι αυτο...
Παντως η γιατρος αυτη εκανε λαθος σε εμενα...Μπορει να κανει το ιδιο λαθος και ο δικος σου!Παρε και δευτερη γνωμη!Και μη μου στεναχωριεσαι!Η επομενη ειπαμε θα ειναι και η τυχερη! Very Happy

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παντως ,τωρα που το λες,κι εγω νωριτερα αδιαθετησα...λες να εκαναν βλακεια και να χασαμε την ωορρηξια?
Ξερω οτι η περιοδος ερχεται 14 μερες μετα την ωορρηξια,εμενα μου ηρθε 12 μερες μετα την υποτιθεμενη ωορρηξια κ απ'οτι καταλαβα κι εσενα το ιδιο...
ΠφΦΦΦ συγχιστηκα!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 679259

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
melimpa έγραψε:Παντως η γιατρος αυτη εκανε λαθος σε εμενα...Μπορει να κανει το ιδιο λαθος και ο δικος σου!Παρε και δευτερη γνωμη!Και μη μου στεναχωριεσαι!Η επομενη ειπαμε θα ειναι και η τυχερη! Very Happy

melimpa οταν λες οτι εκανε λαθος σε εσενα η γιατρος τι εννοεις? σχετικα με την διανοιξη??
Η περιοδος παντως ερχεται παντα 14-16 μερες απο την ωορηξια αυτο ειναι σιγουρο !! Στην προηγουμενη σπερματεγυση που εκανα σε αλλο γιατρο μου ηρθε ακριβως 14 μερες απο την ωορηξια ασε που την καταλαβα κιολας την επομενη που εκανα την ovitrelle.. τωρα εδω δεν ξερω που το χασαμε.. Και να πεις οτι δεν του το ειπα κ εκανε και υπερηχο κιολας.. Ειναι αδικο να περναμε ολη αυτη την αγωνια και στην ουσια η προσπαθεια να ειναι καταδικασμενη .. Δεν μπορω να καταλαβω για τα 300 ευρο δηλ.? Δεν ξερω αν εχω κουραγιο για επομενη προσπαθεια..

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anna-maria έγραψε:
melimpa έγραψε:Παντως η γιατρος αυτη εκανε λαθος σε εμενα...Μπορει να κανει το ιδιο λαθος και ο δικος σου!Παρε και δευτερη γνωμη!Και μη μου στεναχωριεσαι!Η επομενη ειπαμε θα ειναι και η τυχερη! Very Happy

melimpa οταν λες οτι εκανε λαθος σε εσενα η γιατρος τι εννοεις? σχετικα με την διανοιξη??
Η περιοδος παντως ερχεται παντα 14-16 μερες απο την ωορηξια αυτο ειναι σιγουρο !! Στην προηγουμενη σπερματεγυση που εκανα σε αλλο γιατρο μου ηρθε ακριβως 14 μερες απο την ωορηξια ασε που την καταλαβα κιολας την επομενη που εκανα την ovitrelle.. τωρα εδω δεν ξερω που το χασαμε.. Και να πεις οτι δεν του το ειπα κ εκανε και υπερηχο κιολας.. Ειναι αδικο να περναμε ολη αυτη την αγωνια και στην ουσια η προσπαθεια να ειναι καταδικασμενη .. Δεν μπορω να καταλαβω για τα 300 ευρο δηλ.? Δεν ξερω αν εχω κουραγιο για επομενη προσπαθεια..
Aχ,οχι!Μην το λες αυτο!Δεν πρεπει να απελπιζόμαστε βρε Αννα Μαρια μου!!!Ο γιατρός μου λεει οποια γυναικα εχει μητρα,θα κανει παιδι 100%!Θελει υπομονη,οπως ολα σ'αυτη τη ζωη σε αλλους ερχονται ευκολα και σε αλλους δυσκολα.Ειμαστε στη 2η κατηγορια αλλα δεν πειραζει!Θα ερθουν και αυτο εχει σημασια!! Very Happy
Οταν ειχα παει στο ιατρειο της ,της ειχα πει οτι οταν ερχονται τα καφε,ξερεις μετα την περιοδο με πιανει ενας φρικτος πονος.Ε,το πρωτο που ειχε σκεφτει ειναι να με βαλει χειρουργειο γιατι λεει αυτο γινεται επειδη μαζευεται αιμα στον τραχηλο.Μου ειπε ομως να παω μολις ερθουν τα καφε να με δει.Μεχρι να φτασει αυτη η μερα,εγω ετοιμαζομουν ψυχολογικα για χειρουργειο,με τη μια!Οταν πηγα,μου εβαλε ενα μεταλλικο ματσουκι για να δει λεει ποσο ευκολα θα περασει,ωτε να δουμε την εκταση του προβληματος.Οταν μου το εβαλε με ρωτησε αν ποναω,οχι της λεεω.Οποτε σου λεει τι να της πω τωρα,αφου το περασαμε το ματσουκακι κι αυτη δεν πηρε χαμπαρι?Ασε μου λεει,προσπαθηστε ενα μηνα ακομα και το κανουμε μετα το χειρουργειο...Αυτο ηταν που με εβαλε σε υποψιες και αλλαξα γιατρο.Πηγα σε 2-3 ολοι μου ειπαν οτι δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα!Γι αυτο σου λεω....δευτερη γνωμη....

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
melimpa έγραψε:Aχ,οχι!Μην το λες αυτο!Δεν πρεπει να απελπιζόμαστε βρε Αννα Μαρια μου!!!Ο γιατρός μου λεει οποια γυναικα εχει μητρα,θα κανει παιδι 100%!Θελει υπομονη,οπως ολα σ'αυτη τη ζωη σε αλλους ερχονται ευκολα και σε αλλους δυσκολα.Ειμαστε στη 2η κατηγορια αλλα δεν πειραζει!Θα ερθουν και αυτο εχει σημασια!! Very Happy
Οταν ειχα παει στο ιατρειο της ,της ειχα πει οτι οταν ερχονται τα καφε,ξερεις μετα την περιοδο με πιανει ενας φρικτος πονος.Ε,το πρωτο που ειχε σκεφτει ειναι να με βαλει χειρουργειο γιατι λεει αυτο γινεται επειδη μαζευεται αιμα στον τραχηλο.Μου ειπε ομως να παω μολις ερθουν τα καφε να με δει.Μεχρι να φτασει αυτη η μερα,εγω ετοιμαζομουν ψυχολογικα για χειρουργειο,με τη μια!Οταν πηγα,μου εβαλε ενα μεταλλικο ματσουκι για να δει λεει ποσο ευκολα θα περασει,ωτε να δουμε την εκταση του προβληματος.Οταν μου το εβαλε με ρωτησε αν ποναω,οχι της λεεω.Οποτε σου λεει τι να της πω τωρα,αφου το περασαμε το ματσουκακι κι αυτη δεν πηρε χαμπαρι?Ασε μου λεει,προσπαθηστε ενα μηνα ακομα και το κανουμε μετα το χειρουργειο...Αυτο ηταν που με εβαλε σε υποψιες και αλλαξα γιατρο.Πηγα σε 2-3 ολοι μου ειπαν οτι δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα!Γι αυτο σου λεω....δευτερη γνωμη....

Να παρω 2 γνωμη απο ποιον δεν ξερω καποιο γιατρο να ανοιξω το internet και ν αρχισω να ψαχνω;; Ασε που θα παρω και σε λιγο τον γιατρο να του πω τα οσα εγιναν.. Και αν μου πει για ακομα μια προσπαθεια τι κανω;; τον εμπιστευομαι ξανα;; Ο αντρας μου λεει ναι να μην αλλαξουμε παλι γιατρο.. Δεν ξερω τι να κανω ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα .. και πως να μην απελπιζομαι; 3 χρονια προσπαθουμε κ τπτ.. Ασ μου πει επιτελους καποιος τι εχω !! Αν δεν μπορω να κανω παιδακι ας μου το πουνε.. Συγγνωμη με επιασε Embarassed Embarassed

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anna-maria και melimpa,καλησπέρα.Έχετε όλο το δίκιο του κόσμου να στενοχωριέστε και να νιώθετε έτσι,όμωs προσπαθήστε να μην απογοητεύεστε.Χρειάζεται να έχετε θετική σκέψη,ξέρω ότι ακούγεται δύσκολο,έχω περάσει και εγώ από εκεί.Και από τα βασικότερα είναι να έχετε εμπιστοσύνη στον γιατρό σαs.Θετική σκέψη,αισιοδοξία και είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα κρατάτε θετικά αποτελέσματα!!!!!!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αννα Μαρια δεν μπορω να σου πω τιποτα...εχεις δικιο,ετσι νοιωθω κι εγω.Μακαρι να ειχα βρει τη μαγικη συνταγη και να στην εδινα.
Ναι,κι εγω θα αλλαζω γιατρους μεχρι να βρω αυτον που στο τελος θα με βοηθησει να αποκτησω το θαυματακι μου!
Σ'ευχαριστουμε Λουκουμακι!
Υποθετω απ τα λογια σου οτι εσυ τα καταφερες?Να σαι καλα κοριτσι μου και συγχαρητηρια που εσυ βγηκες νικητρια απ αυτο! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 328109

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα και απο μενα.δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα σας διαβαζω οταν μπορω.ειμαι μαμα που μετα απο 4 σπερματεγχυσεις και 4 εξωσωματικες τα καταφερα.νιωθω την αγωνια και την απογοητευση σας στο πετσι μου!το μονο που εχω να πω ειναι οτι και γω αλλαξα γιατρους.οταν ομως βρηκα τον ανθρωπο που θα με βοηθουσε το καταλαβα απο την πρωτη επισκεψη.και σαν επιστημονας αλλα κυριως σαν ανθρωπος.που θελω να καταληξω.αν νιωθετε οτι κατι δεν σας ''κολλαει''με το γιατρο αλλαξτε τον.ειμαι σιγουρη οτι οταν βρειτε τον καταλληλο θα το καταλαβετε αμεσως!εγω τουλαχιστον μεσα στην αγωνια μου και τη στεναχωρια μου τον βρηκα.καντε αυτο που λεει η καρδια σας και ολα θα γινουν I love you

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι, melimpa μου,εγώ μετά από 2,5 χρόνια προσπαθειών,και πρόβλημα που είχε ο σύζυγοs μου,τα κατάφερα με την πρώτη προσπάθεια σπερματέγχυσηs.Συμφωνώ και εγώ ότι αν για κάποιον λόγο ο γιατρόs δεν σου 'πάει',άλλαξε τον.Εγώ μόλιs συνάντησα τον δικό μου ,πίστεψα ότι μαζί του θα τα καταφέρω και έγινε.Όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε κοριτσια,να ειστε καλα!! Very Happy Δεν ξερετε ποσο αναζωογονητικο ειναι να διαβαζω ιστοριες επιτυχιας!Να είστε καλα κι εσεις και τα παιδακια σας! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 417472
Θα γυρισω ολο τον ιατρικο συλλογο!!!Που θα μου παει.........θα τον πετυχω βρε κοριτσια!Ας ειναι καλα και οι αλλες κοπελιες που μας ανοιγουν τα ματια και εχει ο Θεος...

anna-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αληθεια ειναι πολυ ομορφο και μας δινει κουραγιο να βλεπουμε ιστοριες γυναικων που περασαν απο τον ιδιο δρομο που βαδιζουμε εμεις τωρα να τα εχουν καταφερει και τωρα να ειναι ευτυχισμενες μανουλες!! Να ειστε καλα κοριτσια !!
Πηρα τελικα το γιατρο τηλ. στο θεμα της ωορηξιας δεν πηρα ξεκαθαρη απαντηση να κοιταξουμε την εξωσωματικη μου ειπε..
Αποφασισα να αλλαξω γιατρο ομως και ηδη εκλεισα ραντευου με εναν αλλο ειχε αλευθερο μονο για τον Μαιο.. Δεν πειραζει ισως ειναι καλυτερα να χαλαρωσω και λιγακι.. Δεν με πειραζει η εξωσωματικη αλλωστε γυριζει στο μυαλο μου 1 χρονο τωρα απλα οταν την κανω θελω να εχω απολυτη εμπιστοσυνη στο γιατρο μου..
melimpa εχεις δικιο ολο τον ιατρικο συλλογο αν χρειαστει θα γυρισω αρκει να τα καταφερω!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα κ απο μενα..το οοοοολοοοο θεμα θελει πολυ πολυ θετικη σκεψη...αφηστε τον γιατρο να κανει οτι ειναι δυνατον....εγω παντως ειμαι πολυ ενθουσιασμενη μαζι του...νιωθω τοσο ανετα..ειμαι στην 10η μερα και εχω 4 ωοθυλακια πολυ καλα απο θεμα μεγεθους και ποιοτητας κ μενα ενδομητριο ετοιμο να δεχτει το ζουζουνακι μου λεει..ειναι τοσο καλος...ειναι ειδικος σε θεματ;α υπογονιμοτητας..ελπιζω κ ο δικος σας να ειναι ειδικος!!! εχω πολυ καλο προαισθημα..νιωθω οτι πλησιαζω στο θαυμα..εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα παντως...

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια Very Happy θα συμφωνησω κι εγω οτι ο σωστος γιατρος ειναι παρα πολυ σημαντικη παραμετρος!!!δυστυχως οι περισσοτεροι βεβαια σε βλεπουν σαν πορτοφολι και εκμεταλλευονται την αγωνια του ζευγαριου Mad σιγουρα ομως υπαρχουν και αξιολογοι!!
το θεμα ειναι πως θα διωξουμε το αγχος μας... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 4872

evitaki

evitaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
anna-maria έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Ευχομαι καλη επιτυχια στην αδερφη σου georgia30 και εμενα ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν χρειαζεται να προσεχω ιδιαιτερα κανονικα να κανω οτι και πριν.. matinaki καλη επιτυχια σου ευχομαι και τεραστια χοριακη να πανε ολα τελεια!! Εμεις προσπαθουμε 3 χρονια χωρις να μας εχουν βρει καποιο προβλημα..

Χτες αδιαθετησα τελικα Crying or Very sad Crying or Very sad
Παει και η δευτερη προσπαθεια.. Εχω ενα θεματακι ομως.. Κανονικα θα επρεπε να ερθει 14 μερες απο την σπερματεγχυση εμενα μου ηρθε ποιο νωρις συγκεκριμενα 14 μερες απο οταν ειχα πει στο γιατρο οτι καταλαβα ωορηξια και μου ειπε πως δεν ειναι μπερδευομαι και ειναι απο τα φαρμακα και συνεχιζουμε κανονικα.. (το εχω αναφερει σε αλλο μην.) Τον πηρα τηλ. να του το πω αλλα ολο σαν με αποφευγει και παρε με αυριο και παρε πιο μετα.. Τι να κανω να συνεχισω στον ιδο γιατρο φοβαμαι αλλα δεν ξερω καποιον αλλο.. και αυτον μου τον συστησαν
καλησπέρα κοριτσια! Άννα Μαρία μου , λυπάμαι πολύ.. σε καταλαβαίνω απολυτα που νιώθεις έτσι και έχεις δίκιο, αλλα προσπάθησε ολο αυτο το βάρος να το μετατρεψεις σε πεισμα και δύναμη και να πεις οτι δε πειραζει , την άλλη φορα θα τα καταφέρω Wink το ίδιο προσπαθώ και εγώ να κάνω τα τελευταια 3 χρόνια , απο την καθε αποτυχια να γίνομαι πιο δυνατη για να ξαναπροσπαθήσω ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 415870 και αυτη τη φορα για αποτυχια δειχνει .. σήμερα ήταν να κάνω το τεστ , δεν έχω διαθετησει ακομη αλλά τελικα δεν το έκανα γιατι το πρωι είδα λίγα καφε που σημαίνει οτι έρχεται δυστυχώς... Sad Sad Sad Sad Επισης προχθες που ηταν η 13η μερα έκανα τεστ απο φαρμακειο , το early κιολας , καιβγηκε ------- Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ax koritsia panw pou eipa na ksekinisw kai egw tin prospathia gia spermatenxisi mou piga ola straba ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787
tin tyxi mou g@#@#!!!
gkantemia noumero 1:
anakalipsame oti i mikri mou exei problima prwimis adenarxis!!!!
anxos,stres,stenixoria.....
treksimo se giatrous, eksetaseis kai paei legontas (den lene kata mana kata kiri Sad Sad Sad)
kai panw pou lew oti siga siga ola stronoun erxete i anapodia noumero 2: stamatane ton antra mou apo thn douleia (oxi apolisi)alla tous stamatisan olous gt den eixan na tous plirosoun kai polla alla trabala pou theloun oloklires selides gia na ta pw!!!!!
kai to mono pou mou exei mini einai apogoiteusei kai stenoxoria gia ola!!!
gamw thn tyxi mou gamw!!!!
mia fora ithela na mou erxotan kati eukola........ Twisted Evil Twisted Evil

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anna-maria έγραψε:Αληθεια ειναι πολυ ομορφο και μας δινει κουραγιο να βλεπουμε ιστοριες γυναικων που περασαν απο τον ιδιο δρομο που βαδιζουμε εμεις τωρα να τα εχουν καταφερει και τωρα να ειναι ευτυχισμενες μανουλες!! Να ειστε καλα κοριτσια !!
Πηρα τελικα το γιατρο τηλ. στο θεμα της ωορηξιας δεν πηρα ξεκαθαρη απαντηση να κοιταξουμε την εξωσωματικη μου ειπε..
Αποφασισα να αλλαξω γιατρο ομως και ηδη εκλεισα ραντευου με εναν αλλο ειχε αλευθερο μονο για τον Μαιο.. Δεν πειραζει ισως ειναι καλυτερα να χαλαρωσω και λιγακι.. Δεν με πειραζει η εξωσωματικη αλλωστε γυριζει στο μυαλο μου 1 χρονο τωρα απλα οταν την κανω θελω να εχω απολυτη εμπιστοσυνη στο γιατρο μου..
melimpa εχεις δικιο ολο τον ιατρικο συλλογο αν χρειαστει θα γυρισω αρκει να τα καταφερω!!
Καλά εκανες και αλλαξες γιατρο!Κι εγω εκλεισα ραντεβου με αλλον,κι εμενα το Μαιο ειχε!!Συμπτωση,ε?
Ετσι μπραβο!Θα τον βρουμε αυτον που θα μας βαλει σε μια σειρα και θα τα καταφερουμε!!! Very Happy

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evitaki έγραψε:
anna-maria έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Ευχομαι καλη επιτυχια στην αδερφη σου georgia30 και εμενα ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν χρειαζεται να προσεχω ιδιαιτερα κανονικα να κανω οτι και πριν.. matinaki καλη επιτυχια σου ευχομαι και τεραστια χοριακη να πανε ολα τελεια!! Εμεις προσπαθουμε 3 χρονια χωρις να μας εχουν βρει καποιο προβλημα..

Χτες αδιαθετησα τελικα Crying or Very sad Crying or Very sad
Παει και η δευτερη προσπαθεια.. Εχω ενα θεματακι ομως.. Κανονικα θα επρεπε να ερθει 14 μερες απο την σπερματεγχυση εμενα μου ηρθε ποιο νωρις συγκεκριμενα 14 μερες απο οταν ειχα πει στο γιατρο οτι καταλαβα ωορηξια και μου ειπε πως δεν ειναι μπερδευομαι και ειναι απο τα φαρμακα και συνεχιζουμε κανονικα.. (το εχω αναφερει σε αλλο μην.) Τον πηρα τηλ. να του το πω αλλα ολο σαν με αποφευγει και παρε με αυριο και παρε πιο μετα.. Τι να κανω να συνεχισω στον ιδο γιατρο φοβαμαι αλλα δεν ξερω καποιον αλλο.. και αυτον μου τον συστησαν
καλησπέρα κοριτσια! Άννα Μαρία μου , λυπάμαι πολύ.. σε καταλαβαίνω απολυτα που νιώθεις έτσι και έχεις δίκιο, αλλα προσπάθησε ολο αυτο το βάρος να το μετατρεψεις σε πεισμα και δύναμη και να πεις οτι δε πειραζει , την άλλη φορα θα τα καταφέρω Wink το ίδιο προσπαθώ και εγώ να κάνω τα τελευταια 3 χρόνια , απο την καθε αποτυχια να γίνομαι πιο δυνατη για να ξαναπροσπαθήσω ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 415870 και αυτη τη φορα για αποτυχια δειχνει .. σήμερα ήταν να κάνω το τεστ , δεν έχω διαθετησει ακομη αλλά τελικα δεν το έκανα γιατι το πρωι είδα λίγα καφε που σημαίνει οτι έρχεται δυστυχώς... Sad Sad Sad Sad Επισης προχθες που ηταν η 13η μερα έκανα τεστ απο φαρμακειο , το early κιολας , καιβγηκε ------- Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ευχομαι να κανει λάθος τοτεστ!Καλη επιτυχια!!! flower

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια Very Happy θα συμφωνησω κι εγω οτι ο σωστος γιατρος ειναι παρα πολυ σημαντικη παραμετρος!!!δυστυχως οι περισσοτεροι βεβαια σε βλεπουν σαν πορτοφολι και εκμεταλλευονται την αγωνια του ζευγαριου Mad σιγουρα ομως υπαρχουν και αξιολογοι!!
το θεμα ειναι πως θα διωξουμε το αγχος μας... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 4872
Αχ αυτο το άγχος Κατερινακι μου μας κραταει πισω!!Προσπαθεια θελει κι αυτο και να κανουμε αλλα πραγματακια που μας ευχαρησουν μπας κι ξεχαστουμε.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 215994

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
matinaki1990 έγραψε:κοριτσια καλησπερα κ απο μενα..το οοοοολοοοο θεμα θελει πολυ πολυ θετικη σκεψη...αφηστε τον γιατρο να κανει οτι ειναι δυνατον....εγω παντως ειμαι πολυ ενθουσιασμενη μαζι του...νιωθω τοσο ανετα..ειμαι στην 10η μερα και εχω 4 ωοθυλακια πολυ καλα απο θεμα μεγεθους και ποιοτητας κ μενα ενδομητριο ετοιμο να δεχτει το ζουζουνακι μου λεει..ειναι τοσο καλος...ειναι ειδικος σε θεματ;α υπογονιμοτητας..ελπιζω κ ο δικος σας να ειναι ειδικος!!! εχω πολυ καλο προαισθημα..νιωθω οτι πλησιαζω στο θαυμα..εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα παντως...

Καλη σου επιτυχια Ματινακι! flower

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zozefina_27 έγραψε:ax koritsia panw pou eipa na ksekinisw kai egw tin prospathia gia spermatenxisi mou piga ola straba ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 534787
tin tyxi mou g@#@#!!!
gkantemia noumero 1:
anakalipsame oti i mikri mou exei problima prwimis adenarxis!!!!
anxos,stres,stenixoria.....
treksimo se giatrous, eksetaseis kai paei legontas (den lene kata mana kata kiri Sad Sad Sad)
kai panw pou lew oti siga siga ola stronoun erxete i anapodia noumero 2: stamatane ton antra mou apo thn douleia (oxi apolisi)alla tous stamatisan olous gt den eixan na tous plirosoun kai polla alla trabala pou theloun oloklires selides gia na ta pw!!!!!
kai to mono pou mou exei mini einai apogoiteusei kai stenoxoria gia ola!!!
gamw thn tyxi mou gamw!!!!
mia fora ithela na mou erxotan kati eukola........ Twisted Evil Twisted Evil
Δεν καταλαβα τι εχει το κοριτσακι σου,αλλα ελπιζω και ευχομαι να ειναι περαστικα και ολα να πανε καλα!
Πόσες φορες το εχω πει κι εγω να ερχοτανε κατι στη ζωη μου χωρις να πρεπει φτυσω αιμα πρωτα....Τι να κανουμε,σε καποιους ανθρωπους ερχονται ολα ευκολα και σε καποιους αλλους οχι.Υπομονη και επιμονη και ολα θα γινουν....

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορίτσια και απο μενα..λοιπον νομιζω οτι ειμαι σε πολυ καλο δρομο...4 αυγουλακια εχω..3 απο την αριστερη σαλπιγγα και 1 απο την δεξια...θα παω παλι αυριο να με δει...κ αυτην την εβδομαδα θα "ζουλιξουμε τα ζουζουνακια του αντρουλη μεσα μου"!!! τι να πω κοριτσια μακαρι..εμενα ο γιατρος μου ειναι πολυ αισιοδοξος γτ λεει οτι ολα ειναι πολυ καλα....εσεις ποσα αυγουλακια ειχατε κ κανατε;;; την εξεταση οιστρασδιολη τι κανατε;; εγω μεχρι στιγμης την εκανα 2 φορες απο τοτε που ξεκινησα τις ενεσεις

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντε βρε ματινακι!!μακαρι να σου πανε ολα καλα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 8 328109 σε ποια μερα του κυκλου εισαι;;νομιζω οτι τεσσερα αυγουλακια ειναι πολυ καλα!
οσον αφορα την οιστραδιολη, ειναι ορμονη αν δεν κανω λαθος confused εγω πρεπει να την εκανα πριν 6 μηνες , τοτε που αρχισα να ψαχνομαι....

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατερινακι μου στην 13η μέρα είμαι..οχι δεν ειναι ορμονη..ειναι εξεταση αιαμτος που την κανεις κ βλεπει ο γιατρος αν ειναι καλα τα ωραρια..σε τι φαση βρισκονται.... εσυ ξεκινησες ενεσεις;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις