Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 14]

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ενα καινουριο θεματακι για εμας κοριτσια που ειμαστε στη διαδικασια της σπερματεγχυσης!!!! ελπιζω το νεο θεματακι να μας φερει γουρι και να ''βγουν'' απο εδω πολλες μανουλες!!!!!!!! καλη μας επιτυχια!!!!!!!!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 567772 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 49454 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 446177 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 186253 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 265569 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 325318 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 429657 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 337404 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 386913 Θετικό τεστ!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 990599 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 15419 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 8172 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 265107

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια καλορίζικο το θεματάκι και καλότυχο για όλες σας.

maria.estetista ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 417472

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
Τον αλλο μηνα ξεκιναω κι εγωωωω!!!!

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 536304
ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!
ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ SERPAFAR...
ANTE NA ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 654316

STELLA1982

STELLA1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ.

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι έγραψε:κορίτσια καλορίζικο το θεματάκι και καλότυχο για όλες σας.

maria.estetista ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 417472

σευχαριστουμε λεμονακι!!!!αν και εγω θα σου προτεινα να ξαναμπεις στο κλαμπ μας!!!!

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
melimpa έγραψε:Κοριτσακια ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
Τον αλλο μηνα ξεκιναω κι εγωωωω!!!!

melimpa καλη επιτυχια κοπελα μου!!!! κι εγω τον αλλο μηνα οπως φαινεται μιας και αυτον δεν ημασταν τυχεροι... καλη μας επιτυχια λοιπον!!!

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 σου ευχομαι να παν ολα καλα!!!!
Στελιτσα υπομονη και ξαναπαμε γερα!!!! τον αλλο μηνα θα ειμαστε πολλες σπερματεγχυμενες!!!! χαχαχαχα μακαρι να εχουμε ολες θετικα αποτελεσματα.... Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

STELLA1982

STELLA1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria.estetista έγραψε:katerina 28 σου ευχομαι να παν ολα καλα!!!!
Στελιτσα υπομονη και ξαναπαμε γερα!!!! τον αλλο μηνα θα ειμαστε πολλες σπερματεγχυμενες!!!! χαχαχαχα μακαρι να εχουμε ολες θετικα αποτελεσματα.... Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

Μακάρι κορίτσι μου αλλά αν δεν πάω πρώτα στον γιατρό να μου πει γιατί αδιαθέτησα μια εβδομάδα πιο μπροστά δεν μπορώ να ξέρω αν θα κάνω ξανά σπερματέγχυση.μακάρι να πάνε όλα καλά.Εσείς τι κάνατε με το σπέρμα του άντρα σου.πήγατε σε γιατρό;

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria.estetista έγραψε:katerina 28 σου ευχομαι να παν ολα καλα!!!!
Στελιτσα υπομονη και ξαναπαμε γερα!!!! τον αλλο μηνα θα ειμαστε πολλες σπερματεγχυμενες!!!! χαχαχαχα μακαρι να εχουμε ολες θετικα αποτελεσματα.... Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ maria.estetista!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 328109

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria.estetista έγραψε:
melimpa έγραψε:Κοριτσακια ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
Τον αλλο μηνα ξεκιναω κι εγωωωω!!!!

melimpa καλη επιτυχια κοπελα μου!!!! κι εγω τον αλλο μηνα οπως φαινεται μιας και αυτον δεν ημασταν τυχεροι... καλη μας επιτυχια λοιπον!!!
O Μαρτης λοιπον να μας φερει τα πιο γερα μωρακια!!!Ανυπομονω να διαβασω απο ολες μας θετικα τεστακια!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 654316

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εύχομαι ολόψυχα σε όλεs τιs κοπέλεs που είτε είναι σε διαδικασία σπερματέγχυσηs,είτε ετοιμάζονται να μπουν καλή επιτυχία και σύντομα να κρατάτε όλεs στα χέρια σαs θετικότατα αποτελέσματα β'χορειακήs.Eλπίζω να με συγχωρέσετε που μπήκα στο θέμα σαs,αλλά όπωs έχω ξαναγράψει έχω κάνει την διαδικασία αυτή,παραδόξωs μια φορά με επιτυχία , και τον Ιούλιο απέκτησα την μπέμπα μου.Πιστέψτε με αισθάνομαι απόλυτα την αγωνία σαs.Θετική σκέψη και διάθεση να έχετε,πίστη και όλα θα πάνε καλά!!!Καλή επιτυχία σε όλεs ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.estetista έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:κορίτσια καλορίζικο το θεματάκι και καλότυχο για όλες σας.

maria.estetista ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 417472

σευχαριστουμε λεμονακι!!!!αν και εγω θα σου προτεινα να ξαναμπεις στο κλαμπ μας!!!!

θα μπαίνω να σας λέω ένα γεια και να μαθαίνω τα ευχάριστα σας !!
εγώ έχω μπει σε βαθιά νερά άσε που τώρα, ξέρεις... κάνω διακοπές Razz να πω;

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ 300.000 ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΙΝΗΤΗΚΟΤΗΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΚΑΙ ΑΡΓΙΝΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ, ΟΝΤΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΧΑΛΙΑ, ΚΟΠΩΣΗ, ΝΑΥΤΙΑ ΚΤΛ... ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΙΩΣΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΕ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΡΥΔΙΑ ΜΕ ΜΕΛΙ . ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ ΣΤΟ 80% ΚΑΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΗΓΕ ΣΤΑ 5.000000!!! ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ.....!!!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 228222 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 228222

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
magicmouse έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ 300.000 ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΙΝΗΤΗΚΟΤΗΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΚΑΙ ΑΡΓΙΝΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ, ΟΝΤΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ ΧΑΛΙΑ, ΚΟΠΩΣΗ, ΝΑΥΤΙΑ ΚΤΛ... ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΙΩΣΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΕ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΡΥΔΙΑ ΜΕ ΜΕΛΙ . ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ ΣΤΟ 80% ΚΑΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΗΓΕ ΣΤΑ 5.000000!!! ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ.....!!!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 228222 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 228222

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!
ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
λουκουμάκι έγραψε:Εύχομαι ολόψυχα σε όλεs τιs κοπέλεs που είτε είναι σε διαδικασία σπερματέγχυσηs,είτε ετοιμάζονται να μπουν καλή επιτυχία και σύντομα να κρατάτε όλεs στα χέρια σαs θετικότατα αποτελέσματα β'χορειακήs.Eλπίζω να με συγχωρέσετε που μπήκα στο θέμα σαs,αλλά όπωs έχω ξαναγράψει έχω κάνει την διαδικασία αυτή,παραδόξωs μια φορά με επιτυχία , και τον Ιούλιο απέκτησα την μπέμπα μου.Πιστέψτε με αισθάνομαι απόλυτα την αγωνία σαs.Θετική σκέψη και διάθεση να έχετε,πίστη και όλα θα πάνε καλά!!!Καλή επιτυχία σε όλεs ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 417472


Να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!Μακαρι να φανουμε κι εμεις τοσο τυχερες!
Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε!Με γεμισες αισιοδοξια και ελπιδα! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! 604962

fwlitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....8Α Η8ΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ.8Α ΚΑΝΩ ΤΡΙΜΗΝΗ 8ΕΡΑΠΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ Η ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?ΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙ8ΑΝΟΤΗΤΕΣ??ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 26 Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fwlitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....8Α Η8ΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ.8Α ΚΑΝΩ ΤΡΙΜΗΝΗ 8ΕΡΑΠΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ Η ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?ΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙ8ΑΝΟΤΗΤΕΣ??ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 26 Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

κοριτσακι εχετε κανει εξετασεις να βρειτε την αιτια που δεν μενεις εγκυος?

fwlitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria.estetista έγραψε:
fwlitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....8Α Η8ΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ.8Α ΚΑΝΩ ΤΡΙΜΗΝΗ 8ΕΡΑΠΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ Η ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?ΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙ8ΑΝΟΤΗΤΕΣ??ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 26 Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

κοριτσακι εχετε κανει εξετασεις να βρειτε την αιτια που δεν μενεις εγκυος?


πριν αρκετους μηνεσ εκανα κατι ξετασεις κ ειχα χλαμυδια..εκανα 8εραπεια..σπερμοδιαγραμμα ειχε κανει ο αντρας μ κ ηταν καλο..αν εννοεις σαλπιγγογραφεια κ τετοιου ειδους εξετασεις 8α μου πει οταν τελειωσει η 8εραπεια με τα αντισυλληπτικα..ειχα παει καποιες φορες κ ειχαμε εντοπισει την ωορρηξια μου,προσπα8ησαμε αλλα τπτ..μπορει να ειναι κ το αγχος δεν ξερω,γιατι εχω αρκετο...

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
quote="fwlitsa"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ 2 πριν αρκετους μηνεσ εκανα κατι ξετασεις κ ειχα χλαμυδια..εκανα 8εραπεια..σπερμοδιαγραμμα ειχε κανει ο αντρας μ κ ηταν καλο..αν εννοεις σαλπιγγογραφεια κ τετοιου ειδους εξετασεις 8α μου πει οταν τελειωσει η 8εραπεια με τα αντισυλληπτικα..ειχα παει καποιες φορες κ ειχαμε εντοπισει την ωορρηξια μου,προσπα8ησαμε αλλα τπτ..μπορει να ειναι κ το αγχος δεν ξερω,γιατι εχω αρκετο...[/quote]

εγω θα ελεγα οσο κανεις τη θεραπεια σου να κανεις και τις υπολοιπες εξετασεις που θα σε βαλει ετσι κι αλλιως η γιατρος σου για να μη χασεις κι αλλο χρονο.κι εγω στη θεση σου αυτο που κανεις εσυ εκανα και το μετανιωσα.εχασα τζαμπα γυρω στα 2 χρονια.ημουν 27 οταν ξεκινησαμε και τωρα μπαινω στα 30 και ακομα παιδευομαστε...αν μπεις στη διαδικασια των εξωσωματικων μεθοδων θα πρεπει να τις εχεις ολες τις εξετασεις.γιαυτο στο λεω.

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ξεχασα να σου πω πως η σαλπιγγογραφια ειναι η βασικοτερη εξεταση που πρεπει να κανει μια γυναικα που δεν καταφερνει να μεινει εγκυος.επισης οι ορμονολογικες εξετασεις.αν π.χ.υπαρχει ενα προβλημα στο θυροειδη που δεν το γνωριζεις μπορει να σε απομακρυνει απο το στοχο σου.ελπιζω να σε βοηθαω με τις απαντησεις μου και να μη σε μπερδευω περισσοτερο... Embarassed

fwlitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ...ΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΞΕΡΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΙ 8Α ΜΕΙΝΕΙΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ 2013 ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ............. Very Happy

23ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! Empty ΑΠΟΤΥΧΙΑ Δευ Φεβ 18, 2013 2:20 am

popaki75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω θελω με τη σειρα μου να σας αναφερω οτι ουσιαστικα εμπλεξα με εναν αδιαφορο γιατρο που τον ειχα γυναικολογο 6 χρονια κι οταν εφτασε η στιγμη της σπερματεγχυσης δεν μου εδωσε ουτε φαρμακα ουτε τιποτα ,μονο εναν υπερηχο εκανα και μετα κατευθειαν τη σπερματεγχυση κι αυτο μαλιστα μου το εκανε δυο φορες.Τον ρωτησα αν χρειαζονται φαρμακα και τις δυο φορες μου ειπε οχι.Εγω ομως καταλαβα οτι το εκανε απλα για τα λεφτα κι οχι για να μεινω εγκυος ,για να εκμεταλλευτει .Αυτη τη στιγμη ψαχνω γιατρο για να κανω οπως πρεπει σωστα την τριτη μου σπερματεγχυση .

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
popaki75 έγραψε:Εγω θελω με τη σειρα μου να σας αναφερω οτι ουσιαστικα εμπλεξα με εναν αδιαφορο γιατρο που τον ειχα γυναικολογο 6 χρονια κι οταν εφτασε η στιγμη της σπερματεγχυσης δεν μου εδωσε ουτε φαρμακα ουτε τιποτα ,μονο εναν υπερηχο εκανα και μετα κατευθειαν τη σπερματεγχυση κι αυτο μαλιστα μου το εκανε δυο φορες.Τον ρωτησα αν χρειαζονται φαρμακα και τις δυο φορες μου ειπε οχι.Εγω ομως καταλαβα οτι το εκανε απλα για τα λεφτα κι οχι για να μεινω εγκυος ,για να εκμεταλλευτει .Αυτη τη στιγμη ψαχνω γιατρο για να κανω οπως πρεπει σωστα την τριτη μου σπερματεγχυση .

ποπακι μου αν θες να σου στειλω τα στοιχεια του δικου μου.ειναι ολα τα λεφτα!!!!!! αν θες πες μου να σου στειλω πμ

popaki75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria.estetista έγραψε:
popaki75 έγραψε:Εγω θελω με τη σειρα μου να σας αναφερω οτι ουσιαστικα εμπλεξα με εναν αδιαφορο γιατρο που τον ειχα γυναικολογο 6 χρονια κι οταν εφτασε η στιγμη της σπερματεγχυσης δεν μου εδωσε ουτε φαρμακα ουτε τιποτα ,μονο εναν υπερηχο εκανα και μετα κατευθειαν τη σπερματεγχυση κι αυτο μαλιστα μου το εκανε δυο φορες.Τον ρωτησα αν χρειαζονται φαρμακα και τις δυο φορες μου ειπε οχι.Εγω ομως καταλαβα οτι το εκανε απλα για τα λεφτα κι οχι για να μεινω εγκυος ,για να εκμεταλλευτει .Αυτη τη στιγμη ψαχνω γιατρο για να κανω οπως πρεπει σωστα την τριτη μου σπερματεγχυση .

ποπακι μου αν θες να σου στειλω τα στοιχεια του δικου μου.ειναι ολα τα λεφτα!!!!!! αν θες πες μου να σου στειλω πμ

Ναι βεβαιως οποιαδηποτε προταση δεκτη!Εξαλλου εχω μεινει σχεδον ξεκρεμαστη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις