Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 14]

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria.estetista έγραψε:Κατερινα 28 και εμενα η αριστερη μου σαλπιγγα ειναι η ''καθυστερημενη''!!! και ευτυχως αυτο το μηνα θα εχω στη ''καλη'' τη δεξια!!! καλη μας επιτυχια και παλι!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ MARIA-ESTETISTA Laughing KAI NA TEΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ ΜΑΣ...

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
STELLA1982 έγραψε:ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΨΙΛΟΔΙΑΒΑΖΑ.ΤΩΡΑ ΧΑΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΓΧΥΣΗ.ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΟΛΙΣ ΞΑΞΑΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΕ ΑΞΟΝΙΚΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΤΕ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΩΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ;ΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕ;

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΕΧΩ..ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ...ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ! Shocked

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ...ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ... Rolling Eyes

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΤΕΛΙΚΑ!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 893968

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή επιτυχία Κατερίνα! Κι εγώ 3 ωάρια είχα όταν απέκτησα το σποράκι... όλα καλά να πάνε!

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ mama.sto.synnefaki!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:
melimpa έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
melimpa έγραψε:
katerina 28 έγραψε:melimpa θα συμφωνησω κ εγω με το λεμονακι...σε λιγες μερες θα κανω κ εγω την 1η σπερματεγχυση Wink
αλλα εχω κανει και σαλπιγγογραφια οπου βρεθηκε η αριστερη σαλπιγγα κλειστη, επομενως δωρο αδωρον να κανεις σπερματεγχυση, και ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα ο συζυγος μου...
θεωρω οτι ειναι απαραιτητες...
δεν σου εδωσε φαρμακα προφανως γιατι θελει να κανετε την προσπαθεια σε φυσικο κυκλο φανταζομαι κ εγω...
οπως και να΄χει παντως καλη επιτυχια ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994 και μια δευτερη γνωμη ποτε δεν ειναι κακη...

Βρε Κατερινακι μπερδευτηκα.....αφου λες οτι σου βρηκε τη μια σαλπιγγα κλειστη και ειναι δωρο αδωρον να κανω σπερματεγχυση....εσυ τελικα πως και το προχωρας?
Παντως σε καθε περιπτωση σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου καλη επιτυχια να εχεις και να ερθουν ΟΛΑ οπως τα θες!!!!



Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ...
ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ, ΟΠΟΥ Η ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗ Smile
ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ...

Αααα μάλιστα!!!
Πως πήγε ο υπέρηχος?Πότε κάνεις την σπερματέγχυση με το καλό?? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 3 ΩΑΡΙΑ, ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ, ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ!!!
ΜΑΛΛΟΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Ή ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ! Razz
ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 328109

ΚΑΛΗ ΕΠΙTYXIAAAAAAAAA!!!!!!!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994
Σε 2 βδομαδούλες να κρατας ενα θετικότατο τεστακι!!!!!!
Πως νοιώθεις????? Very Happy Very Happy Very Happy

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Very Happy
ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ... farao

ΚΥΡΙΩΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Very Happy
ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ... farao

ΚΥΡΙΩΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ!

Η πρωτη και ΤΥΧΕΡΗ ευχομαι!!!!
Μακάρι να τελειώσει αισίως για όλες μας.... Very Happy
Προσπάθησε να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!! Razz Razz
Αλήθεια,πού την έκανες??

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:
katerina 28 έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Very Happy
ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ... farao

ΚΥΡΙΩΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ!

Η πρωτη και ΤΥΧΕΡΗ ευχομαι!!!!
Μακάρι να τελειώσει αισίως για όλες μας.... Very Happy
Προσπάθησε να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!! Razz Razz



ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!
ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ!! Embarassed
Αλήθεια,πού την έκανες??

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΤΕΛΙΚΑ!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 893968

καλη επιτυχια κατερινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε κανε την αρχη να παρουμε σειρα!!!!

maria.estetista

maria.estetista
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
STELLA1982 έγραψε:ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΨΙΛΟΔΙΑΒΑΖΑ.ΤΩΡΑ ΧΑΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΓΧΥΣΗ.ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΟΛΙΣ ΞΑΞΑΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΕ ΑΞΟΝΙΚΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΤΕ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΩΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ;ΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕ;

Στελιτσα οι ορμονολογικες εξετασεις ειναι βασικες οταν μια κοπελα δεν μπορει να μεινει εγκυος.απορω πως δεν σας τις ζητησε ο γιατρος σου...πριν καν κανεις σαλπιγγογραφια κλπ πρεπει να ελεγξεις θηροειδικες ορμονες και εσυ και ο αντρας σου.και ας μην εχεις καποιο προβλημα(οσο γνωριζεις τουλαχιστον) Συζητατο με το γιατρο σου σε παρακαλω!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσακια!
Πήγα χθες σε αλλο γιατρο να ρωτησω η καημενη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...
Αυτος ηταν καθετος οτι η σωστη εξεταση που πρεπει να γινει ειναι λαπαροσκοπηση,ετσι ωστε-λεει-να ελεγξουμε ταυτοχρονα ΚΑΙ τις σαλπιγγες ΑΛΛΑ ΚΑΙ το ενδεχομενο της ενδομητριωσης. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 679259
Συμπερασμα(δικο μου): οσο πηγαινω σε γιατρους τοσο με τρελαινουν και λυση δεν βρισκω.
Περιττο να σας πω οτι ηθελε να μπω χειρουργειο αυριο κιολας αν ήταν δυνατο!!!
Τωρα πως του ρθε η ενδομητριωση...τι να πω.

Παντως σημερα ειμαι καπως βρε κοριτσια...ενω το ειχα παρει αποφαση να ξεκινησουμε κι εμεις την προσπαθεια μας με σπερματεγχυση,μια η σαλπιγγογραφια,μια η λαπαροσκοπηση,εχω απογοητευτει.... No No

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια!
Πήγα χθες σε αλλο γιατρο να ρωτησω η καημενη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...
Αυτος ηταν καθετος οτι η σωστη εξεταση που πρεπει να γινει ειναι λαπαροσκοπηση,ετσι ωστε-λεει-να ελεγξουμε ταυτοχρονα ΚΑΙ τις σαλπιγγες ΑΛΛΑ ΚΑΙ το ενδεχομενο της ενδομητριωσης. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 679259
Συμπερασμα(δικο μου): οσο πηγαινω σε γιατρους τοσο με τρελαινουν και λυση δεν βρισκω.
Περιττο να σας πω οτι ηθελε να μπω χειρουργειο αυριο κιολας αν ήταν δυνατο!!!
Τωρα πως του ρθε η ενδομητριωση...τι να πω.

Παντως σημερα ειμαι καπως βρε κοριτσια...ενω το ειχα παρει αποφαση να ξεκινησουμε κι εμεις την προσπαθεια μας με σπερματεγχυση,μια η σαλπιγγογραφια,μια η λαπαροσκοπηση,εχω απογοητευτει.... No No



ΚΑΛΗΜΕΡΑ melimpa!ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ..ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.
ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ;;;

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:
melimpa έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια!
Πήγα χθες σε αλλο γιατρο να ρωτησω η καημενη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...
Αυτος ηταν καθετος οτι η σωστη εξεταση που πρεπει να γινει ειναι λαπαροσκοπηση,ετσι ωστε-λεει-να ελεγξουμε ταυτοχρονα ΚΑΙ τις σαλπιγγες ΑΛΛΑ ΚΑΙ το ενδεχομενο της ενδομητριωσης. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 679259
Συμπερασμα(δικο μου): οσο πηγαινω σε γιατρους τοσο με τρελαινουν και λυση δεν βρισκω.
Περιττο να σας πω οτι ηθελε να μπω χειρουργειο αυριο κιολας αν ήταν δυνατο!!!
Τωρα πως του ρθε η ενδομητριωση...τι να πω.

Παντως σημερα ειμαι καπως βρε κοριτσια...ενω το ειχα παρει αποφαση να ξεκινησουμε κι εμεις την προσπαθεια μας με σπερματεγχυση,μια η σαλπιγγογραφια,μια η λαπαροσκοπηση,εχω απογοητευτει.... No No



ΚΑΛΗΜΕΡΑ melimpa!ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ..ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.
ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ;;;
Βιαστικός δε λες τιποτα Κατερινακι!!!
Την σπερματεγχυση την εχω προγραμματισει με τον αλλον γιατρο που με παρακολουθει,σ'αυτον πηγα για δευτερη γνωμη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...και μου εκανε την καρδια περιβολι.... Crying or Very sad

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
melimpa έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια!
Πήγα χθες σε αλλο γιατρο να ρωτησω η καημενη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...
Αυτος ηταν καθετος οτι η σωστη εξεταση που πρεπει να γινει ειναι λαπαροσκοπηση,ετσι ωστε-λεει-να ελεγξουμε ταυτοχρονα ΚΑΙ τις σαλπιγγες ΑΛΛΑ ΚΑΙ το ενδεχομενο της ενδομητριωσης. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 679259
Συμπερασμα(δικο μου): οσο πηγαινω σε γιατρους τοσο με τρελαινουν και λυση δεν βρισκω.
Περιττο να σας πω οτι ηθελε να μπω χειρουργειο αυριο κιολας αν ήταν δυνατο!!!
Τωρα πως του ρθε η ενδομητριωση...τι να πω.

Παντως σημερα ειμαι καπως βρε κοριτσια...ενω το ειχα παρει αποφαση να ξεκινησουμε κι εμεις την προσπαθεια μας με σπερματεγχυση,μια η σαλπιγγογραφια,μια η λαπαροσκοπηση,εχω απογοητευτει.... No No



ΚΑΛΗΜΕΡΑ melimpa!ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ..ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.
ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ;;;
Βιαστικός δε λες τιποτα Κατερινακι!!!
Την σπερματεγχυση την εχω προγραμματισει με τον αλλον γιατρο που με παρακολουθει,σ'αυτον πηγα για δευτερη γνωμη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...και μου εκανε την καρδια περιβολι.... Crying or Very sad

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Very Happy ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ (ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ) ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ;;ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΠΟΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΝΑ ΤΑ ΦΟΒΑΣΑΙ Mad
ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ;
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ;;

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:
melimpa έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
melimpa έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια!
Πήγα χθες σε αλλο γιατρο να ρωτησω η καημενη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...
Αυτος ηταν καθετος οτι η σωστη εξεταση που πρεπει να γινει ειναι λαπαροσκοπηση,ετσι ωστε-λεει-να ελεγξουμε ταυτοχρονα ΚΑΙ τις σαλπιγγες ΑΛΛΑ ΚΑΙ το ενδεχομενο της ενδομητριωσης. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 679259
Συμπερασμα(δικο μου): οσο πηγαινω σε γιατρους τοσο με τρελαινουν και λυση δεν βρισκω.
Περιττο να σας πω οτι ηθελε να μπω χειρουργειο αυριο κιολας αν ήταν δυνατο!!!
Τωρα πως του ρθε η ενδομητριωση...τι να πω.

Παντως σημερα ειμαι καπως βρε κοριτσια...ενω το ειχα παρει αποφαση να ξεκινησουμε κι εμεις την προσπαθεια μας με σπερματεγχυση,μια η σαλπιγγογραφια,μια η λαπαροσκοπηση,εχω απογοητευτει.... No No



ΚΑΛΗΜΕΡΑ melimpa!ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ..ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.
ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ;;;
Βιαστικός δε λες τιποτα Κατερινακι!!!
Την σπερματεγχυση την εχω προγραμματισει με τον αλλον γιατρο που με παρακολουθει,σ'αυτον πηγα για δευτερη γνωμη για το θεμα της σαλπιγγογραφιας...και μου εκανε την καρδια περιβολι.... Crying or Very sad

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Very Happy ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ (ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ) ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ;;ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΠΟΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΝΑ ΤΑ ΦΟΒΑΣΑΙ Mad
ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ;
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ;;
Κι εγω ετσι σκέφτομαι να κάνω....κοντευει ο καιρος της περιοδου μου για να κανω τωρα σαλπιγγογραφια,οποτε ισως τελικα να το κανω ετσι και ελπιζω να πετυχει γιατι εχουμε ταλαιπωρηθει ΠΟΛΥ!!!!
Του εχω εμπιστοσυνη,αλλα οχι τυφλη...θα τον ρωτησω οπωσδηποτε!!!Μες την εβδομαδα θα παω για να του δειξω την καλλιεργεια κολπικου υγρου που μου εγραψε και πριν το καλησπερα θα τον βομβαρδισω!!!!
Σ'ευχαριστω για την συμπρασταση!!!!! Very Happy
Εσυ πως εισαι??Η διαθεση,τα κεφια??? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 215994

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!!ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΝΤΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ Wink ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 328109
ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 534787

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina 28 έγραψε:ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!!ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΝΤΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ Wink ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 328109
ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 534787
Ετσι ειναι!!Καταλαβαινομαστε πληρως!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 875502
Μακαρι,μακαρι να μην χρειαστει...
Μπραβο σου!!!Ετσι πρεπει!!!
Το μυαλουδακι σου αλλου!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 4872

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!ηθελα να ρωτησω κατι αν καποια εχει παρομοια εμπειρια...την κυριακη εκανα την σπερματεγχυση και απο την δευτερα εχω τσιμπηματα και κατι σαν πονακια στο στηθος.ειναι φυσιολογικη επιπτωση των φαρμακων;;εχω φοβηθει λιγακι ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 534787 .σκεφτομαι να καλεσω τον γιατρο εαν συνεχιστει και αυριο...

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να φοβηθείς γιατί??? Δεν υπάρχει λόγος! Εγώ κάθε φορά που έκανα θεραπεία με φάρμακα είχα πόνους στο στήθος το δεύτερο μισο του μήνα, ήμουν δεν ήμουν έγκυος. 'Αλλες γυναίκες το έχουν αυτό και χωρίς φάρμακα! Δεν είναι τίποτα. Φυσικά αν θέλεις να παρεις τον γιατρό σου γιατί όχι, πρέπει να μοιράζεσαι μαζί του τις ανησυχίες σου.

ΥΓ εγώ βέβαια εύχομαι να είναι διότι πήγε καλά η σπερματέγκυση Wink

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φοβηθηκα γιατι γενικοτερα στον φυσικο μου κυκλο δεν ποναω...και τον περασμενο νοεμβριο που ειχα ξαναπαρει τα φαρμακα(αλλα τελικα δεν εκανα την σπερματεγχυση) δεν πονουσα!αν και εγω πιστευω οτι δεν ειναι τιποτα ανυσηχητικο I love you απλα ηθελα μια δευτερη γνωμη!!
σ'ευχαριστω για την απαντηση!σιγουρα ειναι πολυ νωρις ακομα για συμπτωματα Shocked

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα katerina 28 ,και εγώ πιστεύω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό,αλλά καλό θα ήταν να μιλήσειs με τον γιατρό σου.Εγώ όταν την είχα κάνει δεν είχα τέτοιο σύμπτωμα που αναφέρειs ,αλλά δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο.Σου εύχομαι να είσαι το ίδιο τυχερή με εμένα που τα κατάφερα,ακόμα απορώ,με την πρώτη και σύντομα να κρατάs αγκαλιά το μωράκι σου.Θετική σκέψη πάνω από όλα!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 417472

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λουκουμάκι έγραψε:Καλησπέρα katerina 28 ,και εγώ πιστεύω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό,αλλά καλό θα ήταν να μιλήσειs με τον γιατρό σου.Εγώ όταν την είχα κάνει δεν είχα τέτοιο σύμπτωμα που αναφέρειs ,αλλά δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο.Σου εύχομαι να είσαι το ίδιο τυχερή με εμένα που τα κατάφερα,ακόμα απορώ,με την πρώτη και σύντομα να κρατάs αγκαλιά το μωράκι σου.Θετική σκέψη πάνω από όλα!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 417472

σ΄ευχαριστω πολυ πολυ λουκουμακι!!και με την πρωτη να μην ειναι δεν το βαζουμε κατω! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!! - Σελίδα 3 328109

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι βέβαια ,ποτέ κάτω!!!!Και μην ξεχνάs θετική σκέψη,μόνο θετική σκέψη Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις