Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
143 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 143 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:08 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει κατερινα μου καταλαβαινω...αλλωστε δεν ειμαι εγω δικαστης κ κριτης κανενος απλα ειμαι κ εγκυουλα κ εξαπτομαι πιο ευκολα κ με αυτα τα ζωα φουντωσα καπως αλλα τωρα ειμαι καλα Very Happy απλα δεν πρεπει να τους μιλαμε καν πρεπει να το τηρησουμε αυτο ολες μας!

27..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:10 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ενταξει κατερινα μου καταλαβαινω...αλλωστε δεν ειμαι εγω δικαστης κ κριτης κανενος απλα ειμαι κ εγκυουλα κ εξαπτομαι πιο ευκολα κ με αυτα τα ζωα φουντωσα καπως αλλα τωρα ειμαι καλα Very Happy απλα δεν πρεπει να τους μιλαμε καν πρεπει να το τηρησουμε αυτο ολες μας!

το ειδα κοπελα μου πως εισαι εγκυουλα και ενα παραπανω να μη συγχυζεσαι με τετοια πραγματα...

με το καλο σου ευχομαι ..................... - Σελίδα 2 417472

28..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:10 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...οπως εμεις ειμαστε ανθρωποι ετσι και η Βιβιαν ειναι ανθρωπος και εχει ζωη εκτος απο εδω....ας περιμενουμε και ας αδιαφορουμε σε οσους δεν εχουν τι να κανουν και ασχολουνται με ενα φορουμ μητροτητας.Η ροδα παντα γυριζει...μην ανησυχειτε.Καλο σας βραδυ!


..................... - Σελίδα 2 4872

29..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:14 pm

μαρσυ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama katerina έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:εσυ μαρσυ θα παρεις τα τετοια μου για απαντηση μαζι με ολα τα αλλα ζωα εδω μεσα.μαμα κατερινα εχεις δικιο συγνωμη!!!το ξεχναμε λοιπον και τους γραφουμε μια κ καλη τους ανωμαλους Very Happy

ας ξεκινησουμε απο αυτο!
οι διαχειριστες θα λαβουν τα μετρα τους να ειστε σιγουρες...

το φορουμ αυτο ποτε δεν ηταν αυστηρο, ποτε δεν "μαλωνε" κανεναν.. ειναι το πιο παρειστικο που υπαρχει γιατι εδωσε ελευθερια στα μελη...

αυτο μαλλον θα αλλαξει...

θα μου πειτε γιατι μιλας εσυ; που ειναι η διαχειριστρια;

Η Βιβιαν ειναι μανουλα 3 μικρων παιδιων και ειναι και η ιδια αρρωστη.. σιγουρα προσπαθει και σιγουρα αγαπαει αυτο το φορουμ οποτε λιγο υπομονη και θα μπουν στη θεση τους τα πραγματα..

mamakaterina...επειδη δεν μου αρεσει να διαλεγομαι με σαχλοκουδουνα και δη drag queens...θα ρωτησω εσενα που σε κοβω τουλαχιστον καλοπροαιρετη.....
Λες οι διαχειριστες...η Βιβιαν,η Ολιβια,η κυρια Ρενα να ειναι τοσο στοκοι οπως καποιοι αλλοι και να μην ξερουν αν το προφιλ-τουλαχιστον το δικο μου- ειναι fake η οχι????
δεν θα με διεγραφαν ηδη αν εβλεπαν να ειμαι ψευτικη???
το email μου και μονο ειναι το ονομα μου στην κλειστη ομαδα του facebook...κι εκει εχω φωτο και παρουσια συχνη και ολα...
ποιος κατα την γνωμη σου ξεφτυλιζει το eimaimama μεχρι τωρα???
ενα μελος που συμμετεχει χωρις να προσβαλλει εστω και σε "ταπεινα" θεματα....ή το καθε αξεστο γυναικακι που την ειδε ιντερνετικο pitbull???

30..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:15 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω πολυ κατερινα μου Very Happy να σαι καλα κ εσυ οτι επιθυμεις!!!εχεις δικιο δεν πρεπει να συγχιζομαι με ανουσια πραγματα στην κατασταση μου...γεια σου blackrose δικιο εχεις κ εσυ ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472

31..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:20 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://forum.eimaimama.gr/t17961-topic#675444 αν δεν ειναι ολα αυτα γελοια κενα ατομα που εχουν μονο σκοπο να κοροιδευουν αυτο το φορουμ τοτε τι ειναι?παντως σιγουρα δεν εχουν τα λογικα τους και παρενοχλουν συνεχεια τον κοσμο εδω μεσα.λοιπον αι σιχτηρ πραγματικα!!!δεν ξανα ασχολουμε ψυχανωμαλοι

32..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:22 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρσυ έγραψε:

mamakaterina...επειδη δεν μου αρεσει να διαλεγομαι με σαχλοκουδουνα και δη drag queens...θα ρωτησω εσενα που σε κοβω τουλαχιστον καλοπροαιρετη.....
Λες οι διαχειριστες...η Βιβιαν,η Ολιβια,η κυρια Ρενα να ειναι τοσο στοκοι οπως καποιοι αλλοι και να μην ξερουν αν το προφιλ-τουλαχιστον το δικο μου- ειναι fake η οχι????
δεν θα με διεγραφαν ηδη αν εβλεπαν να ειμαι ψευτικη???
το email μου και μονο ειναι το ονομα μου στην κλειστη ομαδα του facebook...κι εκει εχω φωτο και παρουσια συχνη και ολα...
ποιος κατα την γνωμη σου ξεφτυλιζει το eimaimama μεχρι τωρα???
ενα μελος που συμμετεχει χωρις να προσβαλλει εστω και σε "ταπεινα" θεματα....ή το καθε αξεστο γυναικακι που την ειδε ιντερνετικο pitbull???

Μαρσυ ναι σιγουρα μπορουνε να δουνε απο το μεηλ σου και απο την ip σου τι γινεται!
προφανως ομως κανεις και εσυ το ιδιο λαθος και απαντας στα τρολ, οποτε τα ταιζεις .... τι γινεται τωρα;;

εσυ απαντας καλοπροαιρετα, εμεις ξερουμε οτι αυτος-αυτη που απαντας ειναι τρολ και καπως ετσι αρπαζομαστε(βαζω και εμενα μεσα μη βγαζω την ουρα μου ) μεταξυ μας και το τρολ πετυχαινει το σκοπο του..

αυτη ειναι η ουσια και αυτο θελει να πετυχει ο ανθρωπος που ξεκιναει ολα αυτα...
καταληγουμε να τσακωνομαστε με χαρακτηρισμους και αυτο δεν τιμα κανεναν.. γιαυτο φωναζω και λεω μην απαντατε...

ειμαι κι εγω στο γκρουπ το κλειστο που αναφερες και εχεις δει κι εκει πως καποιες φορες δεν πρεπει να ασχολεισαι...(πιθανον και να εχουμε μιλησει εκει)

δεν ξερω τι αλλο να πω βρε κοριτσια! σιγουρα δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε και σιγουρα το φορουμ δεν αξιζει ολο αυτο που γινεται...

33..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:28 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα μου εχεις δει αυτος η αυτη η μαρσυ τι εχει γραψει?την βλεπεις φυσιολογικη?τι να πω ρε παιδια ενταξει μαλλον ολες μας εχουμε τρελαθει και αυτοι ειναι οι λογικοι εδω μεσα που τους εκαναν ολους ανω κατω...κ τρολ να μην ειναι συμπεριφερονται οπως αυτοι ακριβως...τεσπα...

34..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:32 pm

μαρσυ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama katerina έγραψε:
μαρσυ έγραψε:

mamakaterina...επειδη δεν μου αρεσει να διαλεγομαι με σαχλοκουδουνα και δη drag queens...θα ρωτησω εσενα που σε κοβω τουλαχιστον καλοπροαιρετη.....
Λες οι διαχειριστες...η Βιβιαν,η Ολιβια,η κυρια Ρενα να ειναι τοσο στοκοι οπως καποιοι αλλοι και να μην ξερουν αν το προφιλ-τουλαχιστον το δικο μου- ειναι fake η οχι????
δεν θα με διεγραφαν ηδη αν εβλεπαν να ειμαι ψευτικη???
το email μου και μονο ειναι το ονομα μου στην κλειστη ομαδα του facebook...κι εκει εχω φωτο και παρουσια συχνη και ολα...
ποιος κατα την γνωμη σου ξεφτυλιζει το eimaimama μεχρι τωρα???
ενα μελος που συμμετεχει χωρις να προσβαλλει εστω και σε "ταπεινα" θεματα....ή το καθε αξεστο γυναικακι που την ειδε ιντερνετικο pitbull???

Μαρσυ ναι σιγουρα μπορουνε να δουνε απο το μεηλ σου και απο την ip σου τι γινεται!
προφανως ομως κανεις και εσυ το ιδιο λαθος και απαντας στα τρολ, οποτε τα ταιζεις .... τι γινεται τωρα;;

εσυ απαντας καλοπροαιρετα, εμεις ξερουμε οτι αυτος-αυτη που απαντας ειναι τρολ και καπως ετσι αρπαζομαστε(βαζω και εμενα μεσα μη βγαζω την ουρα μου ) μεταξυ μας και το τρολ πετυχαινει το σκοπο του..

αυτη ειναι η ουσια και αυτο θελει να πευτυχει ο ανθρωπος που ξεκιναει ολα αυτα...
καταληγουμε να τσακωνομαστε με χαρακτηρισμους και αυτο δεν τιμα κανεναν.. γιαυτο φωναζω και λεω μην απαντατε...

ειμαι κι εγω στο γκρουπ το κλειστο που αναφερες και εχεις δει κι εκει πως καποιες φορες δεν πρεπει να ασχολεισαι...(πιθανον και να εχουμε μιλησει εκει)

δεν ξερω τι αλλο να πω βρε κοριτσια! σιγουρα δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε και σιγουρα το φορουμ δεν αξιζει ολο αυτο που γινεται...

αν το εχω δει??πες στην εγκυμονουσα Αλεξανδρα τι ανεβαζουν εκει μεσα συνηθως ωρες..αργαμιση μελη με ονοματεπωνυμο..πες της οτι το ποστ της Λιλικας ειναι πταισμα και θα μπορουσε να συμβει κανονικα σε μια οποιοδηποτε γυναικα...και δεν ειναι κανενα μελος υποχρεωμενο να γραφει ως γιατρος...μπορει να χρησιμοποιησει και το χιουμορ σε τετοια ευαισθητα θεματα..(αλλα που...η κοπελα βιαστηκε να μας δωσει τα τετοια της,αμ δε!!!)
που ειναι η γελοιτητα σε εκεινο τουλαχιστον???εκτος αν ολα τα μελη εδω μεσα ειναι παθενοπιπιτσες και συλλαμβανουν με τον κρινο παρεα...εγω παντως σε αλλο δεν εγραψα και δεν θεωρω το ποστ τρολλ αν δεν ειναι πραγματικα προκλητικο!!!
Τελοσπαντων το ληγω εδω..γιατι παραβιαζω τις αρχες μου σχετικα με τους καυγαδες...δεν συνηθιζω να συμμετεχω..απεχω μεχρι στιγμης και δεν εχω και ¨"τετοια" ωστε να τα μοιραζω δεξια κι αριστερα..
Αν θες στειλε μου σε πμ το ονομα σου στην κλειστη ομαδα!!!
Καλο σου βραδυ απο εδω...
και με τη ρεγουλα οι υποψιες (αυτο παει για τα αλλα μελη)!

35..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:39 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλως ολοι λενε τα ιδια.κ αυτος ο τρελος που γραφει ολο ξενα κ ειναι κ καλα αμερικανα κ βλακειες οταν την κατηγορησαν ειπε μα καλα γιατι με βλεπετε περιεργα?εγω τις αποψεις μου λεω κτλ κτλ...οποτε πλεον δεν ξερουμε κ ποιον να πιστεψουμε εδω μεσα.λ οταν βλεπουμε κ ανθρωπους να απαντανε στα τρολ με το ιδιο υφος ε τοτε τι να σκεφτουμε...μας εχει κουρασει η ολη κατασταση..ευγενικοι ανθρωποι ειμαστε που ηρθαμε εδω με καλη διαθεση και μας εχουν καταντησει νευραστενικους.

36..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:41 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρσυ έγραψε:
mama katerina έγραψε:
μαρσυ έγραψε:

mamakaterina...επειδη δεν μου αρεσει να διαλεγομαι με σαχλοκουδουνα και δη drag queens...θα ρωτησω εσενα που σε κοβω τουλαχιστον καλοπροαιρετη.....
Λες οι διαχειριστες...η Βιβιαν,η Ολιβια,η κυρια Ρενα να ειναι τοσο στοκοι οπως καποιοι αλλοι και να μην ξερουν αν το προφιλ-τουλαχιστον το δικο μου- ειναι fake η οχι????
δεν θα με διεγραφαν ηδη αν εβλεπαν να ειμαι ψευτικη???
το email μου και μονο ειναι το ονομα μου στην κλειστη ομαδα του facebook...κι εκει εχω φωτο και παρουσια συχνη και ολα...
ποιος κατα την γνωμη σου ξεφτυλιζει το eimaimama μεχρι τωρα???
ενα μελος που συμμετεχει χωρις να προσβαλλει εστω και σε "ταπεινα" θεματα....ή το καθε αξεστο γυναικακι που την ειδε ιντερνετικο pitbull???

Μαρσυ ναι σιγουρα μπορουνε να δουνε απο το μεηλ σου και απο την ip σου τι γινεται!
προφανως ομως κανεις και εσυ το ιδιο λαθος και απαντας στα τρολ, οποτε τα ταιζεις .... τι γινεται τωρα;;

εσυ απαντας καλοπροαιρετα, εμεις ξερουμε οτι αυτος-αυτη που απαντας ειναι τρολ και καπως ετσι αρπαζομαστε(βαζω και εμενα μεσα μη βγαζω την ουρα μου ) μεταξυ μας και το τρολ πετυχαινει το σκοπο του..

αυτη ειναι η ουσια και αυτο θελει να πευτυχει ο ανθρωπος που ξεκιναει ολα αυτα...
καταληγουμε να τσακωνομαστε με χαρακτηρισμους και αυτο δεν τιμα κανεναν.. γιαυτο φωναζω και λεω μην απαντατε...

ειμαι κι εγω στο γκρουπ το κλειστο που αναφερες και εχεις δει κι εκει πως καποιες φορες δεν πρεπει να ασχολεισαι...(πιθανον και να εχουμε μιλησει εκει)

δεν ξερω τι αλλο να πω βρε κοριτσια! σιγουρα δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε και σιγουρα το φορουμ δεν αξιζει ολο αυτο που γινεται...

αν το εχω δει??πες στην εγκυμονουσα Αλεξανδρα τι ανεβαζουν εκει μεσα συνηθως ωρες..αργαμιση μελη με ονοματεπωνυμο..πες της οτι το ποστ της Λιλικας ειναι πταισμα και θα μπορουσε να συμβει κανονικα σε μια οποιοδηποτε γυναικα...και δεν ειναι κανενα μελος υποχρεωμενο να γραφει ως γιατρος...μπορει να χρησιμοποιησει και το χιουμορ σε τετοια ευαισθητα θεματα..(αλλα που...η κοπελα βιαστηκε να μας δωσει τα τετοια της,αμ δε!!!)
που ειναι η γελοιτητα σε εκεινο τουλαχιστον???εκτος αν ολα τα μελη εδω μεσα ειναι παθενοπιπιτσες και συλλαμβανουν με τον κρινο παρεα...εγω παντως σε αλλο δεν εγραψα και δεν θεωρω το ποστ τρολλ αν δεν ειναι πραγματικα προκλητικο!!!
Τελοσπαντων το ληγω εδω..γιατι παραβιαζω τις αρχες μου σχετικα με τους καυγαδες...δεν συνηθιζω να συμμετεχω..απεχω μεχρι στιγμης και δεν εχω και ¨"τετοια" ωστε να τα μοιραζω δεξια κι αριστερα..
Αν θες στειλε μου σε πμ το ονομα σου στην κλειστη ομαδα!!!
Καλο σου βραδυ απο εδω...
και με τη ρεγουλα οι υποψιες (αυτο παει για τα αλλα μελη)!

Μαρσυ απλα πεσατε στην περιπτωση τωρα... σε αυτα που απαντησες ειναι οντως τρολ! εξακριβωμενο! απλα περιμενουμε τωρα να δουμε πως και τι θα γινει!

ξαναλεω οτι ο σκοπος του τρολ ειναι αυτος εδω... καποιοι το πιστεουν καποιοι οχι με αποτελεσμα να φαγωνονται τα μελη μεταξυ τους..

υπομονη κοριτσια! λιγο υπομονη!

Μαρσυ σου στελνω π.μ

37..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:46 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και κατι τελευταιο επειδη ειμαι δικαιος ανθρωπος και οταν κανω λαθος το παραδεχομαι παντα.αν μαρσυ σε αδικησα σου ζηταω συγνωμη...καληνυχτα...

38..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:50 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:και κατι τελευταιο επειδη ειμαι δικαιος ανθρωπος και οταν κανω λαθος το παραδεχομαι παντα.αν μαρσυ σε αδικησα σου ζηταω συγνωμη...καληνυχτα...

οταν ειχα πρωτομπει σε αυτο το φορουμ ειχα πιστεψει κι εγω σε ενα τρολ και τα εβαζα με ολους!

"μα καλα ελεγα πατε καλα; αυτη ειναι η αποψη της κοπελας γιατι της μιλατε ετσι" αργοτερα καταλαβα πως ειχανε δικιο...

Η Μαρσυ την πατησε, αυτο δεν σημαινει πως ειναι και αυτη τρολ.. ειδα τα μηνυματα της και μεχρι τωρα δεν ειχε δωσει λαβη για σχολια...

απλα ειναι αυτο που σας ειπα.. πεσαμε στην παγιδα...

αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα! επειδη εχει παρατραβηξει ολο αυτο ειμαι σιγουρη πως θα τελειωσει γρηγορα!

εσυ εγκυουλα ακομη εδω; ειπαμε δεν συγχυζομαστε ε; Wink

39..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:53 pm

μαρσυ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Alexandra23 έγραψε:απλως ολοι λενε τα ιδια.κ αυτος ο τρελος που γραφει ολο ξενα κ ειναι κ καλα αμερικανα κ βλακειες οταν την κατηγορησαν ειπε μα καλα γιατι με βλεπετε περιεργα?εγω τις αποψεις μου λεω κτλ κτλ...οποτε πλεον δεν ξερουμε κ ποιον να πιστεψουμε εδω μεσα.λ οταν βλεπουμε κ ανθρωπους να απαντανε στα τρολ με το ιδιο υφος ε τοτε τι να σκεφτουμε...μας εχει κουρασει η ολη κατασταση..ευγενικοι ανθρωποι ειμαστε που ηρθαμε εδω με καλη διαθεση και μας εχουν καταντησει νευραστενικους.

Αλεξανδρα,κοπελα μου...παρολο που με στολισες ιντερνετικα.... επειδη εικαζω οτι ειμαι μεγαλυτερη σου θα σου πω εντελως φιλικα και χωρις διαθεση να σε πατροναρω το εξης:
πριν "μιλησεις" ασχημα για ενα μελος διαβασε πρωτα τι δειγματα εχει δωσει...
εχω γραφτει απο το 2010..ειχα μεχρι σημερα 16 μνμ...μαλιστα εχω δωσει στοιχεια μου στην ενοτητα ας γνωριστουμε...δεν εχω ξαναδωσει σημεια "ζωης" αλλα οσο εγραψα ηταν ολα σε υφος νορμαλ και μαλιστα με νεογεννητο εντελως "μαμαδιστικα"...μπηκα σημερα-προφανως γιατι ηθελα να διαβασω κατι που με ενδιεφερε- και αφου ενημερωθηκα για οτι ηθελα..επεσε το ματι μου σε ενα "παραδοξο" ποστ..και απαντησα με οσο πιο "αναλαφρο" τροπο μπορεσα γιατι δεν μου φανηκε και τοσο αμαρτωλο οσο πιπερατο...και ξαφνικα βλεπω μελη που δεν εχουν κανενα μα κανενα δικαιωμα να χρησιμοποιουν την διαδικτυακη μου "ταυτοτητα" ως αλλοι φαν του Μακαρθισμου και να προτεινουν διαγραφη μου????Απο που και ως που??
Λες-ξαναρωτω-να μην βλεπουν οι διαχειριστες την κακη δραστηριοτητα?Ζητησαν πουθενα ρουφιανους και δεν το ειδα??Γιατι αυτο ειναι ρουφιανια....και οχι οι κατα την γνωμη σου μη φυσιολογικες απαντησεις μου!!!
Τελοσπαντων...καληνυχτα και μην αναλωνεσαι να ψαχνεις ψυλλους στα αχυρα...τα πραγματικα τρολλ να εισαι σιγουρη θα ξαναχτυπησουν!!!και σε θεματα που δεν θα το περιμενεις!!!
Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!!

40..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:54 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νιωθω ασχημα οταν αδικω ανθρωπους!απο οτι φαινεται την πηρα αμπαριζα την κοπελα μαζι με αυτους που φταινε...τεσπα...οχι δεν συγχιζομαι αλλο κατερινα μου ειμαι καλα..μακαρι να λυθει το θεματακι αλλα κ να μη λυθει δεν θα απανταμε κ τελειωνει το θεμα....εσυ εχεις παιδακια κατερινα μου?

41..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:56 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρσυ έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:απλως ολοι λενε τα ιδια.κ αυτος ο τρελος που γραφει ολο ξενα κ ειναι κ καλα αμερικανα κ βλακειες οταν την κατηγορησαν ειπε μα καλα γιατι με βλεπετε περιεργα?εγω τις αποψεις μου λεω κτλ κτλ...οποτε πλεον δεν ξερουμε κ ποιον να πιστεψουμε εδω μεσα.λ οταν βλεπουμε κ ανθρωπους να απαντανε στα τρολ με το ιδιο υφος ε τοτε τι να σκεφτουμε...μας εχει κουρασει η ολη κατασταση..ευγενικοι ανθρωποι ειμαστε που ηρθαμε εδω με καλη διαθεση και μας εχουν καταντησει νευραστενικους.

Αλεξανδρα,κοπελα μου...παρολο που με στολισες ιντερνετικα.... επειδη εικαζω οτι ειμαι μεγαλυτερη σου θα σου πω εντελως φιλικα και χωρις διαθεση να σε πατροναρω το εξης:
πριν "μιλησεις" ασχημα για ενα μελος διαβασε πρωτα τι δειγματα εχει δωσει...
εχω γραφτει απο το 2010..ειχα μεχρι σημερα 16 μνμ...μαλιστα εχω δωσει στοιχεια μου στην ενοτητα ας γνωριστουμε...δεν εχω ξαναδωσει σημεια "ζωης" αλλα οσο εγραψα ηταν ολα σε υφος νορμαλ και μαλιστα με νεογεννητο εντελως "μαμαδιστικα"...μπηκα σημερα-προφανως γιατι ηθελα να διαβασω κατι που με ενδιεφερε- και αφου ενημερωθηκα για οτι ηθελα..επεσε το ματι μου σε ενα "παραδοξο" ποστ..και απαντησα με οσο πιο "αναλαφρο" τροπο μπορεσα γιατι δεν μου φανηκε και τοσο αμαρτωλο οσο πιπερατο...και ξαφνικα βλεπω μελη που δεν εχουν κανενα μα κανενα δικαιωμα να χρησιμοποιουν την διαδικτυακη μου "ταυτοτητα" ως αλλοι φαν του Μακαρθισμου και να προτεινουν διαγραφη μου????Απο που και ως που??
Λες-ξαναρωτω-να μην βλεπουν οι διαχειριστες την κακη δραστηριοτητα?Ζητησαν πουθενα ρουφιανους και δεν το ειδα??Γιατι αυτο ειναι ρουφιανια....και οχι οι κατα την γνωμη σου μη φυσιολογικες απαντησεις μου!!!
Τελοσπαντων...καληνυχτα και μην αναλωνεσαι να ψαχνεις ψυλλους στα αχυρα...τα πραγματικα τρολλ να εισαι σιγουρη θα ξαναχτυπησουν!!!και σε θεματα που δεν θα το περιμενεις!!!
Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!!

συγνωμη Sad Sad

42..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:56 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:νιωθω ασχημα οταν αδικω ανθρωπους!απο οτι φαινεται την πηρα αμπαριζα την κοπελα μαζι με αυτους που φταινε...τεσπα...οχι δεν συγχιζομαι αλλο κατερινα μου ειμαι καλα..μακαρι να λυθει το θεματακι αλλα κ να μη λυθει δεν θα απανταμε κ τελειωνει το θεμα....εσυ εχεις παιδακια κατερινα μου?

εχω 2 κοριτσακια 6 και 2 χρονων!!! και εχουν και πυρετουλι αυτη τη στιγμη! Rolling Eyes

43..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 2:58 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ δυο παιδακια τι ωραια!!να σου ζησουν κατερινα μου!!πυρετουλι ε?ολοι αρρωστοι ειναι αυτη την περιοδο...

44..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 3:00 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ δυο παιδακια τι ωραια!!να σου ζησουν κατερινα μου!!πυρετουλι ε?ολοι αρρωστοι ειναι αυτη την περιοδο...

ευχαριστω κοριτσαρα! ναι περιμενουμε το καλοκαιρακι να ησυχασουμε!!!!!!!

45..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 3:03 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν το καλοκαιρακι δεν εχει οντως Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy χαρηκα που μιλησαμε κατερινα μου να σαι καλα κ εσυ κ τα κοριτσακια σου...ελπιζω να τα λεμε εδω να μη χαθουμε Very Happy καλο βραδυ ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472

46..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 3:06 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:σαν το καλοκαιρακι δεν εχει οντως Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy χαρηκα που μιλησαμε κατερινα μου να σαι καλα κ εσυ κ τα κοριτσακια σου...ελπιζω να τα λεμε εδω να μη χαθουμε Very Happy καλο βραδυ ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472

καλο βραδυ κοριτσαρα και παλι με το καλο!!!!!!!!!! ..................... - Σελίδα 2 417472 ..................... - Σελίδα 2 417472

47..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 11:16 pm

my_beba

my_beba
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτό που έχω να πω εγώ είναι πως πραγματικά προσβλήθηκα γιατί άρχισαν κάποια μέλη να με βρίζουν χωρίς λόγο. Δεν έκανα κάτι κακό θεωρώ, απλά απάντησα σε ένα ποστ (κάπως extreme, το παραδέχομαι) με αυτά που θεωρούσα σωστή απάντηση. Εσείς μας λέτε ζώα επειδή απαντήσαμε? Τι να πω, πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό. Μέχρι και την ηλικία του άντρα μου έπιασε η άλλη στο στόμα της, λες και είναι απίθανο να έχω παντρευτεί 20 χρόνια μεγαλύτερο! Έλεος δηλαδή!
Γράφτηκα εδώ και χρόνια σ'αυτό το φόρουμ, έμπαινα αλλά δεν συμμετείχα συχνά γι΄αυτό και δεν έχω παρέες, μάλιστα είμαι πιο παλιά από κάποιες που γράφτηκαν τον Ιανουάριο με το θέμα του μωρού και τώρα εξανίστανται απέναντί μου.
Αν θέλει η arco iris, που είχαμε γνωριστεί διαδικτυακά σε άλλο μαμαδοφόρουμ μπορεί να επιβεβαιώσει αν είμαι αληθινή ή όχι.

Λοιπόν, καλή συνέχεια από εμένα και δεν νομίζω να με ξαναδείτε μετά από όλα αυτά.

48..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 11:25 pm

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
..................



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrarodos στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:10 pm, 1 φορά

49..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 11:35 pm

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
........



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrarodos στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:10 pm, 1 φορά

50..................... - Σελίδα 2 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 11:36 pm

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω να πω κατι οσων αφορα την my_beba,δεν την ξερω προσωπικα κ ουτε νομιζω οτι εχουμε μιλησει σε καποιο θεμα...

στο θεμα που απαντησε ειναι οντως κατι που συμβαινει σε καποια τουλ. ατομα (αν οχι σε ολες μας)μια εκ των οποιων κ εγω...

νομιζω πως αδικα την βαλατε στο στοχαστρο γιατι απλα απαντησε ειτε ειλικρινα ως προς την εμπειρια της ειτε ειρωνικα προς το τρολακι παντα(το λεω αυτο γιατι την ειχα παρακολουθησει καποια στιγμη σε παλιοτερο ποστ κ η κοπελα που μιλησαν πηγε να παρεξηγηθει,τοτε της ειπα οτι η my_beba το εγραψε ειρωνικα(προς το τρολ ξανα!!) κ οντως ετσι ηταν...)

φιλικα προς ολες κ χωρις να θελω να παρεξηγηθω με καμια σας!!!!!'
..................... - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις