Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 11:38 pm

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
...............



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrarodos στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:10 pm, 1 φορά

52..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τρι Φεβ 19, 2013 11:51 pm

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego apla koritsia exo na po KRIMA!!!!
Exoume ginei oles mpaxalo, malonoume metaxu mas k den xeroume poion na pistepsoume. Krima giati blepo oti uparxoun polla themata me trolls k to diapistosa autes tis meres pou egine to mpaxalo me tin Americana!
Krima giati pragmatika sas diabaza siopili k apo tote pou egina melos blepo ena trelo mpaxalo. Elpizo na ftiaxoun ta pragmata suntoma

53..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:02 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrarodos έγραψε:
vetaki..! έγραψε:θελω να πω κατι οσων αφορα την my_beba,δεν την ξερω προσωπικα κ ουτε νομιζω οτι εχουμε μιλησει σε καποιο θεμα...

στο θεμα που απαντησε ειναι οντως κατι που συμβαινει σε καποια τουλ. ατομα (αν οχι σε ολες μας)μια εκ των οποιων κ εγω...

νομιζω πως αδικα την βαλατε στο στοχαστρο γιατι απλα απαντησε ειτε ειλικρινα ως προς την εμπειρια της ειτε ειρωνικα προς το τρολακι παντα(το λεω αυτο γιατι την ειχα παρακολουθησει καποια στιγμη σε παλιοτερο ποστ κ η κοπελα που μιλησαν πηγε να παρεξηγηθει,τοτε της ειπα οτι η my_beba το εγραψε ειρωνικα(προς το τρολ ξανα!!) κ οντως ετσι ηταν...)

φιλικα προς ολες κ χωρις να θελω να παρεξηγηθω με καμια σας!!!!!'
..................... - Σελίδα 3 417472
ΤΙ ΝΑ ΠΩ VETA..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ..ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ..ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ...
εγω τελευταια μιλαω και δεν ξαναμιλαω για κανενα τετοιο θεμα
βασικα σαν εφη δεν με ενδιαφερει εαν η μαρσυ η my beba ειναι τρολ η σπαμ με ενδιαφερει που οταν ανοιγεται ενα θεμα σπαμ και κανει μπαμ απο μακρυα οτι ειναι σπαμ γραφουν απο κατω πραγματα παραδοξα
του τυπου εχω ενα τεκνο 57χρονο(και μετα λεει οτι εγω επιασα την ηλικια του αντρα της στο στομα μου τι λες κοροτσι μου????????εσυ το ανεφερες και το περιγελασες)η του τυπου το τετοιο μου θελει αεραααααα
σας φαινονται λογικα?????δηλαδη παμε καλα??????μπαινω για να ενημερωθω τελος
να συζητησω
δεν με ενδιαφερει εαν ειναι τρολ μπορει και να μην ειναι εγω κατακρινω τον τρπο που απαντανε σε σπαμ θεματα δινωντας λαβη να συνεχισουν και να διαιωνιστουν
χτες το βραδυ μιλησα για πρωτη φορα σε τετοιο θεμα γιατι ειχα μπει να διαβασω κατι που με ενδιαφερε και ξαφνικα γεμισε το φορουμ με θεματα και απαντησεις που υποβιβαζουν πανω απο ολα εμενα σαν ανθρωπο
οχι δεν ειμαστε δικαστες απλα με υποβιβαζετε σαν ατομο οταν απαντατε ετσι σε θεματα σπαμ
και το κλεινω εδω

54..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:24 am

????????


Επισκέπτης
πανω που ειχα αρχισει να αναρωτιεμαι γιατι ονομαζετε τρολλ ενα τοσο παλιο μελος, μου εστειλε μηνυμα η Mybeba και θυμηθηκα οτι την ξερω ιντερνετικα απο παλια οντως....
κοριτσια μου εχω να πω τα εξης....εδω μεσα γινεται μπαχαλο.... καθε καινουριο μελος νομιζουμε οτι ειναι τρολλ, και μετα τρωγομαστε και με το τρολλ και μεταξυ μας...
η διαχειριση ειδα οτι καποιες μερες δε δεχοταν νεες εγγραφες, μολις ομως ξαναδεχτηκε εγιναν τα ιδια... δε μπορουν να κλεισουν και τις εγγραφες αν ειναι δυνατον! επισης πολλες φορες σας ειπα οτι αυτο με την IP δεν ισχυει, με λιγες γνωσεις απο PC η ΙP αλλαζει πανευκολα και οποιος θελει μπορει να κρυφτει ανετοτατα....αρα ειμαστε ερμαιο στον καθενα και παρτε το αποφαση...
το οτι οι διαχειριστριες εχουν οικογενεια το σεβομαι απολυτα, φανταζομαι και στα αλλα φορουμ οι διαχειριστες το ιδιο???--- αυτο το "καλως" να φυγει οποιος θελει και "καλως" εφυγαν οσοι ηθελαν ηταν λυπηρο αν μη τι αλλο.......
το θεμα ειναι οτι ολο δεν απανταμε στο τρολλακι και ολο απαντησεις εχουν τα θεματα του!!!!!!!!!

55..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:28 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενας τρόπος υπάρχει! Μην απαντάτε στα ποστ τους! Αφήστε τα (τα ενοχλητικά μέλη) να μιλούν μόνα τους! Όσο προκλητικά κι αν γίνονται... Wink

56..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:31 am

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
..............



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrarodos στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:11 pm, 1 φορά

57..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:32 am

my_beba

my_beba
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pana έγραψε:
dimitrarodos έγραψε:
vetaki..! έγραψε:θελω να πω κατι οσων αφορα την my_beba,δεν την ξερω προσωπικα κ ουτε νομιζω οτι εχουμε μιλησει σε καποιο θεμα...

στο θεμα που απαντησε ειναι οντως κατι που συμβαινει σε καποια τουλ. ατομα (αν οχι σε ολες μας)μια εκ των οποιων κ εγω...

νομιζω πως αδικα την βαλατε στο στοχαστρο γιατι απλα απαντησε ειτε ειλικρινα ως προς την εμπειρια της ειτε ειρωνικα προς το τρολακι παντα(το λεω αυτο γιατι την ειχα παρακολουθησει καποια στιγμη σε παλιοτερο ποστ κ η κοπελα που μιλησαν πηγε να παρεξηγηθει,τοτε της ειπα οτι η my_beba το εγραψε ειρωνικα(προς το τρολ ξανα!!) κ οντως ετσι ηταν...)

φιλικα προς ολες κ χωρις να θελω να παρεξηγηθω με καμια σας!!!!!'
..................... - Σελίδα 3 417472
ΤΙ ΝΑ ΠΩ VETA..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ..ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ..ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ...
εγω τελευταια μιλαω και δεν ξαναμιλαω για κανενα τετοιο θεμα
βασικα σαν εφη δεν με ενδιαφερει εαν η μαρσυ η my beba ειναι τρολ η σπαμ με ενδιαφερει που οταν ανοιγεται ενα θεμα σπαμ και κανει μπαμ απο μακρυα οτι ειναι σπαμ γραφουν απο κατω πραγματα παραδοξα
του τυπου εχω ενα τεκνο 57χρονο(και μετα λεει οτι εγω επιασα την ηλικια του αντρα της στο στομα μου τι λες κοροτσι μου????????εσυ το ανεφερες και το περιγελασες)η του τυπου το τετοιο μου θελει αεραααααα
σας φαινονται λογικα?????δηλαδη παμε καλα??????μπαινω για να ενημερωθω τελος
να συζητησω
δεν με ενδιαφερει εαν ειναι τρολ μπορει και να μην ειναι εγω κατακρινω τον τρπο που απαντανε σε σπαμ θεματα δινωντας λαβη να συνεχισουν και να διαιωνιστουν
χτες το βραδυ μιλησα για πρωτη φορα σε τετοιο θεμα γιατι ειχα μπει να διαβασω κατι που με ενδιαφερε και ξαφνικα γεμισε το φορουμ με θεματα και απαντησεις που υποβιβαζουν πανω απο ολα εμενα σαν ανθρωπο
οχι δεν ειμαστε δικαστες απλα με υποβιβαζετε σαν ατομο οταν απαντατε ετσι σε θεματα σπαμ
και το κλεινω εδω

Μπες σε παρακαλώ να ξαναδείς τι έγραψα γιατί μάλλον δεν τα θυμάσαι καλά. Εγώ είπα ότι ΔΕΝ έχω τεκνό άντρα και ότι ΔΕΝ έχει πρόβλημα με αυτό το θέμα. Επίσης ΔΕΝ έγραψα πουθενά ότι το τέτοιο μου θέλει αέραααααα, αν το βρεις κάπου παράθεσέ το να με διαψεύσεις.

58..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:38 am

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
/////



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrarodos στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:12 pm, 3 φορές συνολικά

59..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:40 am

my_beba

my_beba
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ήξερα να σε ρωτήσω πρώτα πού μπορώ να απαντήσω και πού όχι!

60..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:40 am

????????


Επισκέπτης
κοριτσια μη μαλωνετε.........μην κανετε τη χαρη στο τρολλ.........

61..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:43 am

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrarodos στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:12 pm, 1 φορά

62..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:53 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="my_beba"]
pana έγραψε:
dimitrarodos έγραψε:
vetaki..! έγραψε:θελω να πω κατι οσων αφορα την my_beba,δεν την ξερω προσωπικα κ ουτε νομιζω οτι εχουμε μιλησει σε καποιο θεμα...

στο θεμα που απαντησε ειναι οντως κατι που συμβαινει σε καποια τουλ. ατομα (αν οχι σε ολες μας)μια εκ των οποιων κ εγω...

νομιζω πως αδικα την βαλατε στο στοχαστρο γιατι απλα απαντησε ειτε ειλικρινα ως προς την εμπειρια της ειτε ειρωνικα προς το τρολακι παντα(το λεω αυτο γιατι την ειχα παρακολουθησει καποια στιγμη σε παλιοτερο ποστ κ η κοπελα που μιλησαν πηγε να παρεξηγηθει,τοτε της ειπα οτι η my_beba το εγραψε ειρωνικα(προς το τρολ ξανα!!) κ οντως ετσι ηταν...)

φιλικα προς ολες κ χωρις να θελω να παρεξηγηθω με καμια σας!!!!!'
..................... - Σελίδα 3 417472
ΤΙ ΝΑ ΠΩ VETA..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ..ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ..ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ...
εγω τελευταια μιλαω και δεν ξαναμιλαω για κανενα τετοιο θεμα
βασικα σαν εφη δεν με ενδιαφερει εαν η μαρσυ η my beba ειναι τρολ η σπαμ με ενδιαφερει που οταν ανοιγεται ενα θεμα σπαμ και κανει μπαμ απο μακρυα οτι ειναι σπαμ γραφουν απο κατω πραγματα παραδοξα
του τυπου εχω ενα τεκνο 57χρονο(και μετα λεει οτι εγω επιασα την ηλικια του αντρα της στο στομα μου τι λες κοροτσι μου????????εσυ το ανεφερες και το περιγελασες)η του τυπου το τετοιο μου θελει αεραααααα
σας φαινονται λογικα?????δηλαδη παμε καλα??????μπαινω για να ενημερωθω τελος
να συζητησω
δεν με ενδιαφερει εαν ειναι τρολ μπορει και να μην ειναι εγω κατακρινω τον τρπο που απαντανε σε σπαμ θεματα δινωντας λαβη να συνεχισουν και να διαιωνιστουν
χτες το βραδυ μιλησα για πρωτη φορα σε τετοιο θεμα γιατι ειχα μπει να διαβασω κατι που με ενδιαφερε και ξαφνικα γεμισε το φορουμ με θεματα και απαντησεις που υποβιβαζουν πανω απο ολα εμενα σαν ανθρωπο
οχι δεν ειμαστε δικαστες απλα με υποβιβαζετε σαν ατομο οταν απαντατε ετσι σε θεματα σπαμ
και το κλεινω εδω

Μπες σε παρακαλώ να ξαναδείς τι έγραψα γιατί μάλλον δεν τα θυμάσαι καλά. Εγώ είπα ότι ΔΕΝ έχω τεκνό άντρα και ότι ΔΕΝ έχει πρόβλημα με αυτό το θέμα. Επίσης ΔΕΝ έγραψα πουθενά ότι το τέτοιο μου θέλει αέραααααα, αν το βρεις κάπου παράθεσέ το να με διαψεύσεις. [/quote
εγω απλα θελω να πω οτι καλυτερα να μην απανταμε σε τετοια θεματα και με τετοιο τροπο

63..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 12:58 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ένα πράγμα θα πω και νομίζω ότι αφορά κι άλλες κοπέλες, εάν κάνω λάθος (ουδείς αλάθητος), παρακαλώ για τον αντίλογο και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη.
Σίγουρα οι διαχειρίστριες έχουν οικογένεια και αγαπούν το φόρουμ που δημιούργησαν το ίδιο με μας, αν όχι και περισσότερο (και λογικό το βρίσκω, εδώ το αγαπάμε εμείς, δε θα το αγαπούν εκείνες που είναι ‘παιδί’ τουςWink. Σίγουρα έχουν κάνει πολλά που έχουμε δει και άλλα που δεν έχουμε δει για να προλάβουν καταστάσεις – ιδίως η Βίβιαν .
Όμως, τις τελευταίες ημέρες ή μάλλον μήνες, ζούμε μια παράνοια. Είμαι μέλος σε φόρα πολλά χρόνια και έχω δει πολλά τρολς, ομολογώ δε με κάθε ειλικρίνεια ότι αυτό ξεπερνά κάθε προηγούμενο, ξεπερνά κάθε φαντασία. Τα περισσότερα τρολς έχουν 2-3 νικς και μετά το πρώτο το πολύ το δεύτερο, άντε και το τρίτο μπανάρισμα, βαριούνται και φεύγουν. Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι μοναδική. Έχουμε τουλάχιστον 50 νικς ανδρικά και γυναικεία που βρίσκονται όλη μέρα στο φόρουμ και το έχουν κάνει μια απέραντη παιδική χαρά (να ‘ταν μόνο η ‘αμερικάνα’, η ‘γιατρός’ ο ‘ δρ. Θοδωρής, η χοντροβουβάλα και το λιλικάκι θα ‘ταν καλά….). Δε με εκπλήσσει καθόλου η παρατήρηση της Δήμητρας από τη Ρόδο που αναρωτιέται αν είναι μεγάλη παρέα που σπάει πλάκα διότι τόσες ώρες διαδικτυακής σπατάλης επί της οθόνης είναι τουλάχιστον παράλογο εάν επρόκειτο για ένα μόνο χρήστη και μάλιστα εργαζόμενο και πατέρα κατά δήλωσή του (θα μου πείτε είναι το μόνο παράλογοWink. Πάντως με τόσα νικς και άλλα τόσα ποστς, πάντα θα υπάρχει απάντηση από κάποια κοπέλα που είτε ήταν ανενεργή τόσον καιρό ή κάποια καινούρια που δεν ξέρει και πιστεύουν σε ένα από τα πολλά πρόσωπα του ή των τρολ(ς) και τότε θα γίνεται ο γνωστός χαβαλές και το /τα τρολς θα χαζογελάνε ευχαριστημένα (βλέπετε άλλωστε ότι μόλις αρχίσαμε να τρωγόμαστε μεταξύ μας, σταμάτησαν τα νέα ποστς και ο φίλος ή οι φίλοι μας απολαμβάνουν το …έργο τους, αυτό άλλωστε επιζητεί/ούν)
Συμφωνώ με τη μαμά Κατερίνα και όλες τις άλλες κοπέλες που προτείνουν να μην απαντάμε καθόλου σε ύποπτα μηνύματα. Καθόλου όμως (κι εγώ άλλωστε το εφαρμόζω ευλαβικά, ακόμα και όταν έβρισκα κάποια ποστς προκλητικά, ακόμα και όταν εμμέσως πλην σαφώς δέχτηκα βρισιές, ακόμα και όταν ένοιωσα έντονη την επιθυμία για πλακίτσα).Ωστόσο, κατά την ταπεινή μου γνώμη για το συγκεκριμένο φαινόμενο, χρειάζεται κάτι περισσότερο γιατί υπερβαίνει κατά πολύ το σύνηθες. Είμαστε στη διάθεση της διαχείρισης για οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστεί. Τουλάχιστον όσες δε θέλουμε να γίνει το φόρουμ μια απέραντη παιδική χαρά. Αν τις περισσότερες κοπέλες δεν τις ενοχλεί αυτό που γίνεται , τότε πάω πάσο. Εάν όμως οι περισσότεροι μεταξύ των οποίων κι εγώ ενοχλούμαστε πρέπει να συνεργαστούμε για να γίνει το αγαπημένο μας φόρουμ όπως ήταν πριν τον Νοέμβρη.

Φιλικά πάντα και συγγνώμη αν σας κούρασα.

64..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 1:03 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toutounaki έγραψε:Εγώ ένα πράγμα θα πω και νομίζω ότι αφορά κι άλλες κοπέλες, εάν κάνω λάθος (ουδείς αλάθητος), παρακαλώ για τον αντίλογο και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη.
Σίγουρα οι διαχειρίστριες έχουν οικογένεια και αγαπούν το φόρουμ που δημιούργησαν το ίδιο με μας, αν όχι και περισσότερο (και λογικό το βρίσκω, εδώ το αγαπάμε εμείς, δε θα το αγαπούν εκείνες που είναι ‘παιδί’ τουςWink. Σίγουρα έχουν κάνει πολλά που έχουμε δει και άλλα που δεν έχουμε δει για να προλάβουν καταστάσεις – ιδίως η Βίβιαν .
Όμως, τις τελευταίες ημέρες ή μάλλον μήνες, ζούμε μια παράνοια. Είμαι μέλος σε φόρα πολλά χρόνια και έχω δει πολλά τρολς, ομολογώ δε με κάθε ειλικρίνεια ότι αυτό ξεπερνά κάθε προηγούμενο, ξεπερνά κάθε φαντασία. Τα περισσότερα τρολς έχουν 2-3 νικς και μετά το πρώτο το πολύ το δεύτερο, άντε και το τρίτο μπανάρισμα, βαριούνται και φεύγουν. Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι μοναδική. Έχουμε τουλάχιστον 50 νικς ανδρικά και γυναικεία που βρίσκονται όλη μέρα στο φόρουμ και το έχουν κάνει μια απέραντη παιδική χαρά (να ‘ταν μόνο η ‘αμερικάνα’, η ‘γιατρός’ ο ‘ δρ. Θοδωρής, η χοντροβουβάλα και το λιλικάκι θα ‘ταν καλά….). Δε με εκπλήσσει καθόλου η παρατήρηση της Δήμητρας από τη Ρόδο που αναρωτιέται αν είναι μεγάλη παρέα που σπάει πλάκα διότι τόσες ώρες διαδικτυακής σπατάλης επί της οθόνης είναι τουλάχιστον παράλογο εάν επρόκειτο για ένα μόνο χρήστη και μάλιστα εργαζόμενο και πατέρα κατά δήλωσή του (θα μου πείτε είναι το μόνο παράλογοWink. Πάντως με τόσα νικς και άλλα τόσα ποστς, πάντα θα υπάρχει απάντηση από κάποια κοπέλα που είτε ήταν ανενεργή τόσον καιρό ή κάποια καινούρια που δεν ξέρει και πιστεύουν σε ένα από τα πολλά πρόσωπα του ή των τρολ(ς) και τότε θα γίνεται ο γνωστός χαβαλές και το /τα τρολς θα χαζογελάνε ευχαριστημένα (βλέπετε άλλωστε ότι μόλις αρχίσαμε να τρωγόμαστε μεταξύ μας, σταμάτησαν τα νέα ποστς και ο φίλος ή οι φίλοι μας απολαμβάνουν το …έργο τους, αυτό άλλωστε επιζητεί/ούν)
Συμφωνώ με τη μαμά Κατερίνα και όλες τις άλλες κοπέλες που προτείνουν να μην απαντάμε καθόλου σε ύποπτα μηνύματα. Καθόλου όμως (κι εγώ άλλωστε το εφαρμόζω ευλαβικά, ακόμα και όταν έβρισκα κάποια ποστς προκλητικά, ακόμα και όταν εμμέσως πλην σαφώς δέχτηκα βρισιές, ακόμα και όταν ένοιωσα έντονη την επιθυμία για πλακίτσα).Ωστόσο, κατά την ταπεινή μου γνώμη για το συγκεκριμένο φαινόμενο, χρειάζεται κάτι περισσότερο γιατί υπερβαίνει κατά πολύ το σύνηθες. Είμαστε στη διάθεση της διαχείρισης για οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστεί. Τουλάχιστον όσες δε θέλουμε να γίνει το φόρουμ μια απέραντη παιδική χαρά. Αν τις περισσότερες κοπέλες δεν τις ενοχλεί αυτό που γίνεται , τότε πάω πάσο. Εάν όμως οι περισσότεροι μεταξύ των οποίων κι εγώ ενοχλούμαστε πρέπει να συνεργαστούμε για να γίνει το αγαπημένο μας φόρουμ όπως ήταν πριν τον Νοέμβρη.

Φιλικά πάντα και συγγνώμη αν σας κούρασα.

Συμφωνω απολυτα!Φιλακια τουτουνακι!!!!

65..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 1:28 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ έχω δυο τρια πράγματα να πω...
Πρώτον ότι περισσότερο με ενοχλεί που αρχίζει η ειρωνία σε ένα θέμα, προσπαθώντας να αποδειχτεί είναι τρολ παρά το γεγονός ότι ανοίγει θέματα ή απαντάει σε θέματα ένα τρολ... Για μένα είναι πιο κουραστικές οι ειρωνικές απαντήσεις κ το χιουχάρισμα που γίνεται στα τρολ παρά η απάντηση του ίδιου του τρολ... Απλά την απάντηση του την αγνοώ...

Δεύτερον καλό είναι να διαβάζουμε προσεκτικά κ όχι άλλα να γράφει η μια κ άλλα να καταλαβαίνει η άλλη...

και τέλος πολλές τα βάζεται με τις διαχειρίστριες, αλλά να σας πω κάτι όταν ανοίγετε ολόκληρο θέμα όπως αυτό για τα τρολ κ τους δίνουμε τροφή κ βλέπουν ότι πετυχαίνουν το σκοπό τους, αυτές τι να κάνουν;;;

66..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 1:37 am

????????


Επισκέπτης
τουτουνακι με καλυψες!οπως παντα αλλωστε........

67..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 1:53 am

????????


Επισκέπτης
Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΞΑΝΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ. ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΕΛΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ. ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ Κ ΑΠΟΡΗΣΑ ΠΩΣ ΤΗΣ ΗΡΘΕ..ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΑΒΑΛΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΑΥΤΑ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ Κ ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΡΕΠΕ Κ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

68..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 2:06 am

????????


Επισκέπτης
εσυ σταματα τις χαζομαρες.......εχει πολλες κοπελες εδω μεσα που δεν εχουν ακομα παιδακι και τι μ αυτο? δεν εδωσες συμβουλες θηλασμου....ελεος ειναι δημοσιο το φορουμ....

69..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 2:26 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μην υπερβάλλουμε κορίτσια, όπως είναι η κατάσταση, κι εγώ ένοιωσα την επιθυμία να σπάσω πλάκα κι ίσως να το είχα κάνει, αν δεν είχα άλλα πιο επείγοντα πράγματα να κάνω. Είναι χαζό, να κατηγορούμε τους εαυτούς μας όταν βλέπουμε τι γίνεται. Η ουσία είναι ότι εγώ τουλάχιστον πέρα από τον ανεξέλεγκτο χαβαλέ, έχω βρει πολύ χρήσιμες πληροφορίες από μαμάδες και μη για πάρα πολλά θέματα αρχής γενομένης από το θηλασμό, μέχρι για προϊόντα που κυκλοφορούν στο εμπόριο, ως και για τη σύμφυση χειλέων έμαθα που η παιδίατρός μου, ουδέποτε θεώρησε σκόπιμο να μ’ ενημερώσει .
Επιπλέον, δεν ανήκει κάθε περίεργο μήνυμα στον συγκεκριμένο, ο οποίος είναι μοναδικός στο είδος του (και το είδος της γραφής του ξεχωρίζει άλλωστε από χιλιόμετρα, όσο κι αν προσπαθεί να το αλλάξει) υπάρχουν και κάποιοι επίδοξοι μιμητές, που είναι απλώς αυτό: κακοί μιμητές! Καταθέτουμε απόψεις, δεν υπάρχει λόγος ούτε να χαλιόμαστε ούτε να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά. ..................... - Σελίδα 3 215994
Ούτε εγώ ξανασχολούμαι και θύμωσα και βάζω στραβά το καπελάκι μου και φεύγω, γιατί η Κατερίνα που δεν έχει παιδί κι έγινε μέλος στο ...φόρουμ (άκουσον, άκουσον!), θεωρεί ότι μόνο η Στέλλα δεν είναι τρολ, άρα οι υπόλοιπες είμαστε εν δυνάμει τρολ (είμαι, δεν είμαι, κάτσε να μαδήσω τη μαργαρίτα να δω!)
Twisted Evil ..................... - Σελίδα 3 654316

70..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 2:40 am

????????


Επισκέπτης
επειδη μιλαμε στο τηλεφωνο το ειπε δεν ηθελε να θιξει κανεναν......

71..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 2:51 am

????????


Επισκέπτης
βρε τουτουνακι μου δεν ηθελα να προσβαλω καμια κοπελα, ισως επειδη εγραψα υπ ατμον λογω δουλειας να βγηκε κατι τετοιο. συγνωμη. μιλω για τη στελλα γιατι μονο με εκεινη προς το παρον εχω μια πιο ιδιαιτερη επαφη κ τηλεφωνικη κ μεσω fb ουτε ειπα οτι θυμωσα κ φευγω. Ατυχες το προηγουμενο μηνυμα.Συγνωμη αν περασα κατι τετοιο. δεν ειχα τετοια προθεση ..................... - Σελίδα 3 667478 ..................... - Σελίδα 3 667478 ..................... - Σελίδα 3 667478

72..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 2:53 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kafedaki? έγραψε:

και τέλος πολλές τα βάζεται με τις διαχειρίστριες, αλλά να σας πω κάτι όταν ανοίγετε ολόκληρο θέμα όπως αυτό για τα τρολ κ τους δίνουμε τροφή κ βλέπουν ότι πετυχαίνουν το σκοπό τους, αυτές τι να κάνουν;;;

αν σκαλίσεις την πληγή θα ματώσει αλλά απο την άλλη οι κοπέλες ανοίγουν νέο θέμα γιατί αναρωτιούνται και απαιτούν(λογικο) να γίνει κάτι, να τελειώσει όλη αυτή η ιστορία. Καλοπροαίρετα γίνεται αλλά κάποιοι περιμένουν στην γωνία σαν τα καρτάλια να κάνουν το κομμάτι τους.

Κατερινάκι και εγώ δεν έχω παιδιά αλλά τι πάει να πει αυτό; δεν έχω το δικαίωμα να συμμετέχω και να είμαι ενεργό μέλος στο φόρουμ ;

Γενικά κορίτσια νομίζω πως κακός
διαφωνείτε μεταξύ σας, το μόνο που καταφέρνετε είναι να δίνετε χαρά στα τρολ και στους ανώμαλους. Δεν αξίζει, σας το λέω εκ πείρας.

Πολλές λέτε για τους διαχειριστές του φόρουμ, σκεφτείτε όμως πως δεν γίνεται να είναι 24 ώρες εδώ μέσα για να παρακολουθούν και να περιμένουν πότε θα χτυπήσει ο κάθε ένας τρελάρας.
Δεν είναι νηπιαγωγείο, ενήλικες ήμαστε και ξέρουμε πολύ καλά τι πρέπει να κάνουμε, να μην απαντάμε.
Να βοηθήσουμε και εμείς την κατάσταση απο την δική μας πλευρά.
Είδαν φως και μπήκαν....
εε κλείστε τα, τα ρημάδια τα φώτα Razz







73..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 3:03 am

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο παρελθον συμμετειχα σε Forum αλλης θεματολογιας ως moderator και ειχαμε αντιμετωπισει κατι αναλογο απο ανταγωνιστικο forum. Δεν θυμαμαι πως, παντως ειχε ανακαλυφθει ο υπευθυνος. Δεν εχω διακαιωμα να κατηγορήσω κανενα απλα μου περασε σαν ιδεα μιας και το "ειμαι μαμα" ειναι ενα forum με μεγαλη αναγνωστικοτητα.
Μην με πυροβολησετε....μια σκεψη ειναι.

74..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 3:10 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katnik75 έγραψε:βρε τουτουνακι μου δεν ηθελα να προσβαλω καμια κοπελα, ισως επειδη εγραψα υπ ατμον λογω δουλειας να βγηκε κατι τετοιο. συγνωμη. μιλω για τη στελλα γιατι μονο με εκεινη προς το παρον εχω μια πιο ιδιαιτερη επαφη κ τηλεφωνικη κ μεσω fb ουτε ειπα οτι θυμωσα κ φευγω. Ατυχες το προηγουμενο μηνυμα.Συγνωμη αν περασα κατι τετοιο. δεν ειχα τετοια προθεση ..................... - Σελίδα 3 667478 ..................... - Σελίδα 3 667478 ..................... - Σελίδα 3 667478

Βρε πάλι συγνωμη ζητάς; Αν θύμωνα ή παρεξηγιόμουν θα έβαζα από δίπλα τις καν-κανατζούδες που πηδάνε; Shocked

Α εσύ το πας φυρί φυρί για αφιέρωση!Πάρε την λοιπόν Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Τετ Φεβ 20, 2013 3:11 am, 1 φορά

75..................... - Σελίδα 3 Empty Απ: ..................... Τετ Φεβ 20, 2013 3:10 am

????????


Επισκέπτης
ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΗΔΙΕΣ......ΘΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΩ...ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΛΑΠΙΤΟΠΙ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ..................... - Σελίδα 3 215994 ..................... - Σελίδα 3 215994 ..................... - Σελίδα 3 215994 ..................... - Σελίδα 3 215994 ..................... - Σελίδα 3 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις