Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα καλημέραααα...πως περάσατε το ΣΚ???πως ξυπνήσατε σήμερα???Εγώ σηκωνόμουνα όλο το βράδυ για συναντήσεις με την λατρεμένη τουαλέτα!!!και στριφογυρνούσα κιόλας στο κρεβάτι για μιάμιση ωρίτσα από καούρες!!! Twisted Evil Twisted Evil

Blurose θα έχετε μαζί γενέθλιααα  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 328109  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 328109 Εσύ είσαι 6/4 ε??Μας περνάτε για λίγοοο

Marina P και εγώ ανακάληψα πως με ενοχλεί κάποιο δόντι αλλά θα το ψάξω πριν την γέννα γιατί άκουσα(δεν ξέρω αν ισχύει) οτι αν θηλάζεις δεν μπορείς να κάνεις αναισθησία confused scratch scratch

Κλεοπάτρα περιμένω να πληρωθεί ο άντρας μου και μετά θα δοκιμάσω.Ευχαριστώ πολύ

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΑΧ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΙΑΣΙΑ ...........ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ


ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ,ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΟΥΝΙΕΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ .....


ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας! Μαντεψτε! Γαστρεντεριτιδα, κι εγω κι ο αντρας μου. Καλο; Ευτυχως εγω σχετικα ελαφρα μεχρι στγμης.

Λια μπορεις να κανεθς αναισθησια στο θηλασμο απλα θα βρεις εναν ενημερωμενο οδοντιατρο. Ό,τι επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη επιτρεπεται και στο θηλασμο (συν πολλα ακομα).

Χρυσα μου καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. Εγω εχω όχι καθε μερα όμως συσπασεις ανωδυνες προπρασκευαστικες, νιωθω μονο το σφιξιμο. Εσυ το νιωθεις διαφορετικα προφανως.

Καλημερα Αννουλα, Μαρινα, ζουζουνιτσα!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!! Τι κάνετε;

Αννούλα με γεια το μαλλί!!

Χρύσα κ εγώ έχω πονάκια σε κοιλιά και μέση την τελευταία εβδομάδα σχεδόν καθημερινά!! Τις τελευταίες δε μέρες πρήστηκαν οι αστραγάλοι μου. Ακόμα κ το πρωί που σηκώνομαι από το κρεβάτι πρησμένοι είναι. Το έχει πάθει καμιά σας;

Μαρίνα κ μένα μου έχει φύγει δύο φορές σφράγισμα, μάλιστα το έχω φτιάξει,αλλά χωρίς αναισθησία..Περιμένω κ εγώ κ μόλις γεννήσω θα πάω να τα κοιτάξω γιατί όντως ευαισθητοποιούνται με την εγκυμοσύνη!

Αντωνία μια χαρά είσαι, εγώ μετράω δύο φορές τη μέρα. Ισως σου βγήκε ανεβασμένο επειδή έφαγες έξω το σκ.


kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρηνούλα και πάλι περαστικά σας! Ας είναι αυτό το τελευταίο!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλεοπατρα μου σ'ευχαριστω! Φυσικο ειναι ενα καποιο πρηξιμο, η πιεση σου ειναι καλη;

Κι εγω τα σφραγισματα ουτως η αλλως χωρις αναισθησια τα κανω. Φοβαμαι την ενεση πιο πολυ απο τον τροχο!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κλεοπατρα σ'ευχαριστω πολυ!

Ρε Ρινουλα!!!! Παλι βρε κοριτσι μου... τι ταλαιπωρια ειναι αυτη???




Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να πω Αννουλα μου... Έχω αρχισει να ανησυχω μηπως παθει τιποτα το μωρο.

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
just_Annoula έγραψε:Κλεοπατρα σ'ευχαριστω πολυ!

Ρε Ρινουλα!!!! Παλι βρε κοριτσι μου... τι ταλαιπωρια ειναι αυτη???





ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΜΗΝ. ΣΤΟ FACE BOOK Κ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ.... Crying or Very sad ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ? ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ?

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΞΕΜΑΤΙΑΣΤΗΤΕ ΛΙΓΑΚΙ...
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!

ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ....ΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ...ΑΛΛΟ Κ ΑΥΤΟ.

ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ....ΛΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙ????  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 215994

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η πίεση μου είναι στα φυσιολογικά όρια ευτυχώς! Τα σφραγίσματα κ εγώ πάντα έτσι τα κάνω φοβάμαι τις βελόνες, αντέχω όμως κ τον τροχό! Μη φοβάσαι για το μωράκι, τα φάρμακα που δίνουν, είναι ενδεδειγμένα για εγκυμοσύνη.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!Τι κανετε;

Αννα με γεια το μαλλι!Ουτε εγω κοιμαμαι τα βραδια!Ειδικα τις 2τελευταιες μερες...καουρες, πονοι, ζεστη, συχνοουρια, κλωτσαει κι η μικρη...  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 679259

Κλεοπατρα σε ευχαριστω!Πολυ ωραια ιδεα τα πλεκτα παπουτσακια!Το εχω στα σχεδια μου να μαθω!  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 215994

Αντωνια διαρροια ε; εισαι καλυτερα; μηπως σε πειραξε το ψαρακι;

Ελευθερια  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 417472

Μαρινα πονας σημερα; Δυστυχως στην εγκυμοσυνη τα ουλα ειναι πιο ευαισθητα!

Ρινουλα ε δεν το πιστευω!Τι αλλο πια;;;; affraid

Χρυσα κι εγω εχω, μου διεγνωσε συσπασεις ο γιατρος!Γιατι δε μιλας με τον δικο σου;

Λια κι εγω μια απο τα ιδια! No

Ευαγγελια κι εγω ανυπομονω!Μπηκες στο μηνα σου; Αντε με το καλο τωρα!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΣ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysakoski έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΣ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...

Kι εγω στο μηνα μου μπαινω το σαββατο αλα απο την προηγουμενη βδομαδα εχω τετοιες ενοχλησεις!

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!Πώς είστε σήμερα?
Ρηνούλα μου περαστικα βρε κορίτσι μου!Σ''εχουνε ματιάσει μου φαίνεται!
Αννούλα με γεια το μαλλί!όσο για τον ύπνο τα βράδια...άστα έχει καταντήσει πολύπλοκη διαδικασία!Εγώ ρίχνω ύπνους το πρωί!
Χρύσα κι εμένα μου άρχισαν οι πόνοι,βέβαια έχω μπει στο μήνα μου εδώ και 1 εβδομάδα αλλά μπορεί να αρχίσουν και νωρίτερα.
Πολλά φιλιά σε όλα τα κοριτσια!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου εγω με τον υπνο δεν εχω προβλημα αλλά έχει η κορη μου, χεχε! Ξυπναει παλι τωρα τελευταια και με ψαχνει.

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα φιλες μου!! τι κανετε?? καλοριζικο το θεματακι μας!! με το καλο να γεννησουμε τα μωρακια μας!!! με ενα πονο!!!

Το πρωι πηγα να παρω πυζαμουλεσ και ρομπουλα για το μαιευτηριο και εφυγα αρων-αρων!! με επιασε ξαφκικοσ, πολυσ πονοσ στην κοιλια και εντονη αισθηση να παω τουαλετα.. ηρθα σπιτι και τελικα ειχα διαρροια.. τι να πω?? τρομερο κοψιμο στην κοιλια και κατι σαν μπουκωμα χαμηλα Crying or Very sad .. τωρα , μεχει αφησει.... πηρα το γιατρο τηλ γτ τρομαξα και μουπε να φαω λιγο λαπά και να τον ξαναπαρω το βραδυ να του πω πωσ παω..

ρινουλα περαστικουλια σου!! ολεσ τισ ιωσεισ περασεσ καλη μου.... Crying or Very sad

αντωνια περαστικουλια και σε εσενα!!

ιωαννα ,αννα , αννουλα ,κλεωπατρα ,χρυσα,jennια Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 417472  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζεννια απο οτι βλεπω δεν κοιμαται καμια μας τα βραδια!

Ρινουλα γεννησε η αποκατω μου το σαββατο κι εχει ηδη ενα κοριτσακι 2,5χρ., ολο το βραδυ χθες εκλαιγε!Του ελειπε η μαμα!

Ρια περαστικα σου!Μηπως ειναι ιωσουλα; Μονο εγω εχω το αντιθετο προβλημα; Embarassed Embarassed

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοπελες...ρηνουλα ελεος...περαστηκα...δεν εχει μεινει καποια αλλη ασθενεια ε??  Εγκυούλες - Μανούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο8 !!!!!!! - Σελίδα 2 534787 cyclops ...περαστηκα...
κ ποια αλλη ειπε για διαρροια αχ μπερδευτηκα!!
εγω με τη διαρροια ειμαι λιγο καλυτερα!εχω πλεον απλα πονους μαλλον στο εντερο δεν ξερω..χαμηλα ειναι παντως...
σημερα ερηξα κ περπατημα οποια ξερει απο αθηνα..απο πατησια ηρακλειο..ουφ....κ τωρα τρωω κ μετα νανακια...το μεσημερι ο υπνος ειναι καλυτερα..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντωνια μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Να προσεχεις με το περπατημα!Δε θελουμε να βγει ακομα η μπουμπου!Το μεσημερι δεν μπορω να κοιμηθω απο παιδι.... Embarassed

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

[/quote]

ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΜΗΝ. ΣΤΟ FACE BOOK Κ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ.... Crying or Very sad ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ? ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ?[/quote]

Βρε Χρύσα σου απάντησα εκείνη την ημέρα. Δε σε ξέχασα! Και μια μέρα σου έστειλα κι εδώ. Δεν θυμάμαι ποια εβδομάδα με πήραν γιατί δεν μετράω εβδομάδες. Αλλά ήμουν στον όγδοο. Βέβαια υπήρχαν και κοπέλες που είχαν μπει στον ένατο. Λογικά μόλις τελειώσω θα είναι η σειρά σας

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ιωαννα ναι δε θελουμε να βγει ακομα σκεψου η γιατρος μου ειπε 2-3 ωρες περπατημα καθε μερα ε εγω περπαταω καμια ωρα κ οχι καθε μερα...ας κατεβει οποτε θελει..θελω να μεινει οσο μπορει...
κ γω παλια δεν μπορουσα τον μεσημεριανο υπνο με το αγορι που εμπλεξα τα καταφερνω μια χαρα!!! Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα Αντωνια κοιμαται ο αντρας μου κι εγω μπορει να ειμαι διπλα του το μεσημερι με τα ματια ορθανοιχτα!Αρνειται ο οργανισμος μου κατηγορηματικα να κοιμηθει! Razz Razz Razz

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρηνούλα δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι για το μωράκι σου βρε. Ξέρει ο γιατρός σου τι σου δίνει.... Απλά έχεις εξαντληθεί πια και είναι λογικό.... Υπομονή ρε κοριτσάκι. Λίγο ακόμα.

Κανένα νέο από την Τόνια;

Ιωάννα παίρνεις τίποτα για το "πρόβλημα"??

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αληθεια ε???πως το κανεις αυτο...εμενα μαλλον με υπνωτιζει...χεχεχεχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις