Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφρουλα έγραψε:ΖΩΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΩΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΑΥΤΗ! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 534787 ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ ΕΑΝ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ... ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!!! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 328109 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 328109 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 328109 ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΙ! Very Happy ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!

ΑΧ.~~ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..!ΘΥΜΑΣΑΙ..?ΟΝΤΩΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΘΥΜΗΘΩ...Η ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΜΕΤΑ Η 2 ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΟΝΟ 30 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΖΕΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΜΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΘΑ ΥΨΗΛΗ ΡΗΞΗ ΠΑΛΙ ΦΩΝΑΖΑΝ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΛΙΣ 23 ΒΔΟΜΑΔΩΝ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΩΡΑ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ...ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ... ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 215994 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΧΑ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΦΟΡΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΑΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΦΩΤΙΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟΣΟ ΑΓΩΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ....ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣΜΟΥ ΑΝΑΣΤΩΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΕΥΕΙ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ..ΣΤΗΣ 20 ΦΛΕΒΑΡΗ ΣΤΗΣ 5 ΗΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΑΧΗΤΡΙΑ...ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ..!!!!!!
Ν Α Ε Χ Ε Τ Ε Π Ι Σ Τ Η Π Α Ν Τ Α........!!!!!!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ..ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΝΤΡΙΚΡΥΣΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ...ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε καταλαβαινω απολυτα!!!!

κι εμεις περασαμε ωρες αγωνιας για ενα μηνα στην μενν
οταν μας ειπαν οτι θα αρχισουμε να τρωμε με μπιμπερο και οτι θα τον παρω πρωτη φορα αγκαλια να τον ταισω ενιωσα να χανομαι απο την χαρα μου
ετρεμα κυριολεκτικα

πλυθηκα,μου φορεσαν ρομπα,σκουφι και μου τον εδωσαν
ηταν απιστευτο συναισθημα
πηρα αγκαλια τον για μου γα πρωτη φορα μετα απο ενα μηνα!!!
τον ταισα και τα χερια μου ετρεμαν ενω τα δακρυα δεν μπορουσα να τα σταματησω
δακρυα χαρας αυτην την φορα και οχι φοβου και αγωνιας

απο την στιγμη που ξεκινησε μπουκαλι ολα πηγαιναν καθε μερα και καλυτερα ωσπου μας ειπαν μια μερα εκει που τον ταιζα το πρωι 'σημερα δεν θα φυγετε μονοι σας..αν πιει και σημερα τα μλ που πρεπει θα τον παρετε στο σπιτι σας'

εκατσα ολη μερα και ναι το θαυματακι μου τα ηπιε και πηγαμε στο σπιτακι μας

ευχομαι να πανε ολα τελεια με την μικρουλα σας
να πιει το γαλατακι της και να πατε στο σπιτι σας τρισευτυχισμενοι

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΖΩΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΔΑΚΡΥΑ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ, ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΖΩΗ! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 417472


Υ.Γ: ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ...ΒΙΩΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με συγκινησε παρα πολυ το μηνυμα σου,ευχομαι να παρετε συντομα το μωρακι σας στην αγκαλια σας ...Να σας ζησει ,να ειναι παντα υγιες κ ευτυχισμενο κ να το καμαρωνετε...

siaki85

siaki85
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να σας ζησει η μικρη!! Να ειναι παντα γερη κ δυνατη οπως κ τωρα! Με το καλο να πατε σπιτακι σας! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 50580

maria..12/09/2012

maria..12/09/2012
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
όλες αυτές οι ιστορίες με πάνε περίπου έξι μήνες πίσω...η κάθε μια απο εμάς και με μια διαφορετική ιστορία..
όντως απο την πρώτη στιγμή έχουν φοβερή δύναμη ζωής και θέλησης....όταν όμως τα κρατάμε στην αγκαλιά μας όλα μένουν ανάμνηση....
να σας ζήσει..............όλα θα πάνε κατευχήν!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω!!να σου ζησει!ηρωας απο την γεννηση!!!να ειναι τυχερο

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωητσα να χαιρεσε την ζωητσα σου.....
ανατριασα και αμ=κομα ανατριχιαζω.....
η προσευχη μου ειναι για εσας.....και για ολα τα παιδακια......
με το καλο κοπελαρα μου να παρετε την μικρουλα σπιτι σας....

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na sas zhsei kopela m!me to kalo na erthei sto spitaki sas! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 654316

http://nopixristos@hotmail.com

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na sas zisei! me to kalo na exete konta sas Smile

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nα σας ζήσει κοπέλα μου και σύντομα να την πάρεις αγκαλίτσα να της δώσεις τροφή και αγάπη...να είσαι γερή να το χαρείς το παιδάκι σου...Μπράβο!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σου ζησει κουκλα και εγω γεννησα παγνη στο ηρακλειο οι γιατροι ειναι αψογοι οντως

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σας ζήσει και να την πάρετε όσο πιο γρήγορα στο σπίτι σας!!!! μπράβο στον αντρούλη σου που σου στάθηκε τόοοοοσο πολύ!!

ΠΙΝΟΚΙΟ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zwitsa έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΖΩΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΩΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΑΥΤΗ! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 534787 ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ ΕΑΝ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ... ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!!! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 328109 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 328109 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 328109 ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΙ! Very Happy ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!

ΑΧ.~~ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..!ΘΥΜΑΣΑΙ..?ΟΝΤΩΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΘΥΜΗΘΩ...Η ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΜΕΤΑ Η 2 ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΟΝΟ 30 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΖΕΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΜΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΘΑ ΥΨΗΛΗ ΡΗΞΗ ΠΑΛΙ ΦΩΝΑΖΑΝ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΛΙΣ 23 ΒΔΟΜΑΔΩΝ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΩΡΑ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ...ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ... ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 215994 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΧΑ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΦΟΡΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΑΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΦΩΤΙΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟΣΟ ΑΓΩΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ....ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣΜΟΥ ΑΝΑΣΤΩΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΕΥΕΙ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ..ΣΤΗΣ 20 ΦΛΕΒΑΡΗ ΣΤΗΣ 5 ΗΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΑΧΗΤΡΙΑ...ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ..!!!!!!
Ν Α Ε Χ Ε Τ Ε Π Ι Σ Τ Η Π Α Ν Τ Α........!!!!!!!!


Μπράβο σου!!! Δεν ξέρω αν αλλη στη θέση σου θα αντιδρούσε έτσι. Θα της τό 'χαν πάρει το μωρό μέσα απ' τα χέρια της! Να σου ζήσει!!!

mpazaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να σας ζησει να ναι γερη και καλοτυχη!εμενα η κορουλα μου,γεννηθηκε 35+3 και ειχα και γω μια βδομαδα νωριτερα υψηλη ρηξη.αχχχ ποσο σε νιωθω και εσενα και ολες τις προωρο μανουλες.διαβασα την ιστορια σου και συγκινουμαι.εχουν οντς απιστευτη δυναμη αυτα τα μικρακια!ο Θεος να τα εχει ολα καλα!!τοτε θυμαμαι ημουν στα χαμενα,εκλαιγα οοοοολη μερα.φοβομουν μη μου παθει το παραμικρο.τωρα χρονισε...και ειναι Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΧΤΥΠΙ ΜΟΥ........συντομα θα ξεπεταχτει και δε θα το πιστευεις!!ολα καλα!!!!! I love you

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας ζήσει! Να είναι πάντα γερό και καλότυχο! Με το καλό στο σπιτάκι σας! Μεγαλώνουν γρήγορα τα μωράκια γι' αυτό ζήσε την κάθε μέρα!!!

43ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 2 Empty μπραβο σου Δευ Μαρ 04, 2013 3:09 am

aek21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μπραβο σου εσενα και του αντρα σου που δε χασατε την ελπιδα σας να το χαιρεστε το αγγελουδι σας και σας ευχομαι ολα απο εδω και περα να πανε καλα και να το παρετε γρηγορα σπιτι σας .Συγκινηθηκα πολυ απο την ιστορια σου πραγματικα επειδη και εγω δεν εχω περασει και λιγα οσο αφορα τις αγκυμοσυνες μου να σαστε γεροι και δυνατοι και να σας εχει ο Θεος καλα πολλα φιλια!!!!!! I love you

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σας ζήσει ζωίτσα μου!να είναι γερό και καλότυχο!με το καλό να την πάρετε σπίτι...συγκινήθηκα με την ιστορία σου γιατί ήμασταν μαζί στις αρχές της εγκυμοσύνης και θυμάμαι που ανησυχούσες για την χοριακή...μαζί ανησυχούσαμε...το μωράκι μου δεν τα κατάφερε αλλά εγώ έμπαινα στην ομάδα μαρτίου απριλίου και έβλεπα τα νέα σας...όλα θα πάνε καλά! Smile

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ το μωρο μου για να φυγει απο κει μεσα γρηγορα...το σαββατο με πηραν τηλ 10.30 το βραδυ απο τη μοναδα πως επεσε ο κορεσμος του και του βαλαν προληπτικα αντιβιωση γιατι μπορει να ναι καμια λοιμωξη απο κει....το απιδι μου μεχρι το σαββατο το πρςι ετρωγε 25 γραμμαρια ανα 2 ωρο...ξαφνικα εφαγε 40 γραμμ.και του το πηγανε ανα 3ωρο...στις 6 το απογευμα που το ταισα ηθελε να πιει 30 γραμ.και οι μαιες μου παν να του δωδω ακομη 10 να το προσπαθησω...το μωρο δεν ηθελε και ομωσ μου παν να το κανω....ετσι ζοριστηκε....και με το μπιμπερο και το πολυ γαλα...γιατι ενα γευμα το τρωγε με το σωληνακι το αλλο γευμα με το μπιμπερο και ξαφνικα το κοψανε το σωληνα και τρωγε μονο με μπιμπερο...και του αυξησανε απο τα 25 το πηγανε 40...ετσι ζοριστηκε...σημερα που μας εκαναν ενημερωση μας ειπαν ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ για τν κορη σας...λεω ομως εγω ΕΧΩ..!
οι εξετασεις πως ειναι..?¨??μου λεει πεντακαθαρες δεν υπαρχει καμια λοιμωξη στο μωρο σας...και τοτε γιατι τις εβαλαν αντιβιωση..?για προληπτικα επειδη εκανε το επεισοδιο με το κορεσμο που επεσε...τι να πω..???????????τωρα της δινουν 25 γραμμα.ανα 2ωρο...και οχι με μπιμπερο με σωληνακι...δεν καταλαβαινω ΤΙΠΟΤΑ...την ειδα και της ξυρισαν τα μπροστινα μαλλακια και της εβαλαν τον ορο απο το κεφαλι...το καμαρι μου δεν αντεξα και ξεσπασα σε λυγμους ετσι που το δα...τωρα τι να πω ρε παιδια...????δεν ξερω τι συνεβει εγω μεχρι τη τεταρτη θα το περνα το μωρο τωρα οχι βεβαια...ανησυχω...προσευχηθειτε για το μωρο μου σας παρακαλω.....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ κοριτσάκι μου συγκινήθηκα τώρα που σε διάβασα!!
Και εγώ 33 εβδομάδες ειχα γεννήσει..και εγω δάκρυζα οταν το εβλεπα μεσα στην κοιτίδα...αλλα τελικα με την βοήθεια του Θεού τα καταφέραμε!! τωρα παμε και νηπιο και όλα καλά!!
Ο θεούλης δεν αφήνει κανέναν..θα δεις πως θα τα καταφέρετε μια χαρά..υπομονή και προσευχούλα ..τίποτα άλλο!!

σου εύχομαι τα καλύτερα! θα προσεύχομαι για το μωράκι σου!!
και για εσενα!

φιλια

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουκλιτσα μου, ολα καλα θα πανε!!! Σε καταλαβαινω αλλα κανε υπομονη! Η κορη σου ειναι μαχητης κι αφου εφτασε εδω που εφτασε, μην φοβασαι τιποτα!!!! να τις δωσεις πολλα πολλα φιλια οταν την κρατησεις!!

scfatsa

scfatsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσι μου γλυκό έβαλα τα κλάματα...τι να πω. Ο Θεος να δίνει σε όλους τους ανθρώπους δύναμη και εμείς να του δίνουμε πίστη, γιατί σε αυτόν οφείλουμε τα υπέροχα δώρα... τα αγγελούδια μας.
Εύχομαι να είναι η τελευταία δυσκολία και σύντομα όλοι να βγείτε δυνατοί και τόσο, μα τόσο αγαπημένοι. Το καντηλάκι μου απόψε θα ανάψει για σας και για όλα τα μωράκια και τις μανούλες του κόσμου, που πασχίζουν!!!
Καλή συνέχεια...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zwitsa έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ το μωρο μου για να φυγει απο κει μεσα γρηγορα...το σαββατο με πηραν τηλ 10.30 το βραδυ απο τη μοναδα πως επεσε ο κορεσμος του και του βαλαν προληπτικα αντιβιωση γιατι μπορει να ναι καμια λοιμωξη απο κει....το απιδι μου μεχρι το σαββατο το πρςι ετρωγε 25 γραμμαρια ανα 2 ωρο...ξαφνικα εφαγε 40 γραμμ.και του το πηγανε ανα 3ωρο...στις 6 το απογευμα που το ταισα ηθελε να πιει 30 γραμ.και οι μαιες μου παν να του δωδω ακομη 10 να το προσπαθησω...το μωρο δεν ηθελε και ομωσ μου παν να το κανω....ετσι ζοριστηκε....και με το μπιμπερο και το πολυ γαλα...γιατι ενα γευμα το τρωγε με το σωληνακι το αλλο γευμα με το μπιμπερο και ξαφνικα το κοψανε το σωληνα και τρωγε μονο με μπιμπερο...και του αυξησανε απο τα 25 το πηγανε 40...ετσι ζοριστηκε...σημερα που μας εκαναν ενημερωση μας ειπαν ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ για τν κορη σας...λεω ομως εγω ΕΧΩ..!
οι εξετασεις πως ειναι..?¨??μου λεει πεντακαθαρες δεν υπαρχει καμια λοιμωξη στο μωρο σας...και τοτε γιατι τις εβαλαν αντιβιωση..?για προληπτικα επειδη εκανε το επεισοδιο με το κορεσμο που επεσε...τι να πω..???????????τωρα της δινουν 25 γραμμα.ανα 2ωρο...και οχι με μπιμπερο με σωληνακι...δεν καταλαβαινω ΤΙΠΟΤΑ...την ειδα και της ξυρισαν τα μπροστινα μαλλακια και της εβαλαν τον ορο απο το κεφαλι...το καμαρι μου δεν αντεξα και ξεσπασα σε λυγμους ετσι που το δα...τωρα τι να πω ρε παιδια...????δεν ξερω τι συνεβει εγω μεχρι τη τεταρτη θα το περνα το μωρο τωρα οχι βεβαια...ανησυχω...προσευχηθειτε για το μωρο μου σας παρακαλω.....


τι να πω ρε ζωιτσα μου?
σαν να βλεπω τον δικο μου ετσι του ειχαν ξυρισει το κεφαλακι και του ειχαν βαλει τον ορο

η μικρη σου ζοριστικε
δεν εχει μαθει ακομη να κανει τις θηλαστικες κινησεις γιατι ηταν με το σωληνακι και της το ανεβασαν πολυ αποτομα νομιζω

εμας μας ειχαν πει οτι οταν φτασει να πινει 50μλ θα τον παιρναμε στο σπιτι

τωρα οσον αφορα την αντιβιωση αν την βαλανε προλυπτικα για κατι ισως καλα να το κανανε αν ειναι λιγο αδυναμος οοργανισμος της για να μην κολλησει κατι μεσα πιθανον?

καντε υπομονη και τα δυσκολα θα περασουν
μια προσευχουλα εχετε και απο εμας!!!!!

????????


Επισκέπτης
ZΩΙΤΣΑ οι προσευχες μας ειναι μαζι σας κοπελα μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις