Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όλα να πάνε καλά και να την πάρετε γρήγορα σπίτι!η Παναγιά μαζί της!

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωιτσα ολα θα πανε καλα!!
Σε σκευτομαστε και προσευχομαστε για την μικρη σου!!

Γρηγορα θα την εχετε στην αγκαλιτσα σας!!

Κουραγιο!!

Very Happy Very Happy

Kwnstantina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ζωιτσα κ εγώ πέρασα κάτι αντίστοιχο με σένα αλλά ίσως λίγο πιο δύσκολα . Κ επώδυνα!! Εγώ γέννησα την κορούλα μου στις 28 εβδομάδες 770 γρ στο ασκληπειιο Ηρακλείου μετά από έντονες συστάσεις κ πολλά αλλά.!! Το μητρικό ένστικτο λειτούργησε κ διαπίστωσα ευτυχώς νωρίς ότι η μικρή δεν κουνιοταν για αρκετή ώρα.. Πήρα τον γιατρό μου κ σε μια ώρα μέσα γέννησα.!! Οι παλμοι της μικρής σχεδόν ανύπαρκτοι.. Μόνο 50!, λίγο ακόμη κ η μικρή μου δεν θα τα κατάφερνε αλλά ευτυχώς το πήρα νωρίς χαμπάρι.!! Κ μετά ξεκίνησε ο γολγοθας μας.!! Κατευθείαν εντατική πρόωρων στο Παγνη όπου μείναμε 96 μαρτυρίκες μέρες.!! Η μικρή έμεινε πολύ λίγο στον αναπνευστηρα κ άρχισε να σιτιζεται με σωλήνα κι από την πρώτη κιόλας εβδομάδα! Οι μαιες μου ζητούσαν γάλα κ εγώ δεν είχα διότι ο ´´ καλός γιατρός μου φρόντισε στην κλινική να μου χορηγηθεί χάπι να μου κοπεί το γάλα χωρίς καν να με ρωτήσει.!!!! Πεις ώρα τόσο πολύ κ άρχισα να ψάχνω στο διαδίκτυο για μέρες ώσπου βρήκα την μαγική λέξη: επαναγαλακισμος.!!! Δεν την είχα ξανακούσει ποτέ.!! Ηρθα σε επαφή με σύμβουλο θήλασμου εδώ στο Ηράκλειο που μου έδωσε οδηγίες και τα κατάφερα.!!!! Μετά από συστηματικές αντλησεις κ μετά από 20 χάπια ημερησίως κατάφερα να επαναφέρΩ το γάλα μου κα να το πηγαίνω στο νοσοκομείο να το δίνουν στο παιδί μου ..!! Την θηλιά ζω μέχρι κ τώρα μετά από 6 μήνες κ είμαι πολύ περήφανη κ ευτυχισμένη που τα κατάφερα.!!! Η διαδρομή βέβαια στην εντατική μεγάλη κ δύσκολη.!! Πήρε μικρόβιο η μικρή κ επι ενάμιση μήνα της χορηγούς αν αντίβιωση κ οι εξετάσεις της συνέχιζαν να βγαίνουν κακές.!! Τα λόγια των γιατρών.;; Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.. Δεν έχουμε αλλά φάρμακα να της χορηγησουμε.. Ο θεός να βάλει το χέρι του κ να κάνει το θαύμα..!! Το θαύμα λοιπόν έγινε κ το κοριτσάκι μου αυτήν την στιγμή είναι 6 μηνων διορθωμενη 3 κοντεύει τα 5 κιλά κ η ψυχοκινητικη της ανάπτυξη δεν θυμίζει σε τίποτα πρόωρο παιδί όπως οι γιατροί λένε..!!!! Να είναι καλά όσοι γιατροί μου βοήθησαν το παιδί μου κ εύχομαι κανένας γονέας να μην περάσει ξανά όλα αυτά κ κυρίως κανένα πλάσματκι γρ .. Κακά τα ψέμματα... Αυτά τα τόσοδουλια πλάσματακια δίνουν πραγματική μάχη κ είναι αληθινοί αγωνιστές.!!!!συγνωμη για το μακρύ πόστ!

Kwnstantina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ζωιτσα εχε εμπιστοσύνη στους γιατρούς εκεί μέσα.!! Ξέρουν πολύ καλά τι πρέπει να κάνουν.!! Σε νιώθω γιατι κ εμείς έτσι ήμασταν μέσα στην αγωνία κ στην άγνοια κ οι γιατροί να μας λένε μισό λόγια!! Στο κοριτσάκι μου της είχαν ξυροσει όλο το κεφάλι διότι μετά από τόσες μέρες νοσηλείας οι φλέβες σε πόδια κ χέρια ήταν σπασμένεσ οπότε είχε μείνει μόνο το κεφάλι της .!!αυτο όμως είναι το τελευταίο που να σε απασχολεί.. Πίστεψε με..!!! Τα μαλακια της θα ξανά βγουν όπως βγαίνουν τώρα κ στην δικιά μου κορούλα.!! Πίστη κ προσευχή.!!! Μόνο αυτό .!!! Εμείς την είχαμε αέροβαφτισει τις μέρες που μας έλεγαν ότι μάλλον δεν θα τα κατάφερνε..!!! Ισως κ αυτό να την βοήθησε....!!!! Κανε υπομονή κ θα πανε όλα καλά.!!! Σου στέλνω τις ευχές μου..!!!!!! Κ Γρηγορα να πάτε σπιτάκι σας.!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗ ΠΗΡΑ....19 ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ....2170 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ... Very Happy ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ....Κ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ..!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 3110 ΓΡΑΜΜ...ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗ ΠΗΡΕ...ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΤΗΤΗΣ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ..ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ....ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ....ΜΕ Τ ΚΑΛΟ Τ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΙΑΣΩΛΗΝΩΘΕΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ.......ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΥΝΤΑΙ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ Μ0ΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zwitsa έγραψε:ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗ ΠΗΡΑ....19 ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ....2170 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ... Very Happy ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ....Κ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ..!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 3110 ΓΡΑΜΜ...ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗ ΠΗΡΕ...ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΤΗΤΗΣ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ..ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ....ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ....ΜΕ Τ ΚΑΛΟ Τ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΙΑΣΩΛΗΝΩΘΕΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ.......ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΥΝΤΑΙ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ Μ0ΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ
αχ βρε Ζωιτςα τι περαςες..ειμαι καινουρια ςτο φορουμ και τωρα εμαθα τη περιπετεια ςου..φανηκες πολυ δυνατη και εςυ και το μωρακι ςου..πραγματικα ςυγινηθηκα πολυ κ εκλαψα μετα απο καιρο διαβαζωντας αυτα που γραφεις..να ςας ζηςει το μωρακι ςας και να ειναι παντα γερο και δυνατο οπως ηταν ςε ολη αυτη την ιςτορια που περαςε..ποςο δυςκολο ειναι για μια μανουλα να γενναει το παιδακι της και να το βλεπει διαςωληνομενο με ορους,οξυγονο, οπως περιγραφεις..απιςτευτη η ιςτορια ςου.. ειμαςτε και κοντα ςε ηλικια..εγω ειμαι 24

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααα και ενα μεγαλο μπραβο ςτον αντρα ςου που ςου ςταθηκε με αυτον τον τροπο..του αξιζουν ςυγχαρητηρια..

xristinaki2000


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ειχα μηνες να μπω στο φορουμ και τωρα διαβασα την ιστορια σου,πραγματικα με συγκινησες!!Θερμα συγχαρητηρια στο κοριτσακι σου που ειναι μια ηρωιδα αλλα και σε σενα και τον αντρα σου που δεν το βαλατε κατω!Να σας ζησει το μικρο σας θαυμα και να ειστε παντα ευτυχισμενοι με τα παιδακια σας!!Να ειστε καλα!

59ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 Empty ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! Τρι Απρ 23, 2013 11:03 am

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου εύχομαι να είναι όλα καλά πλέον με την μικρή σου. Ευχόμαι να είναι πάντα γερό. Ο Θεός δεν μπορούσε να στερήσει το αγγελούδι σας. Έβλεπε τη περναγες και έπρεπε να σου δώσει επιτέλους αυτη τη χαρα να την έχεις μαζί σου. Να είσαι πάντα καλά εσύ και ο άντρας σου. Και το χαμόγελο στη φωτογραφία να είναι πάντα ζωγραφισμένο στα χείλη σου. Very Happy

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σου ζησει!

touiti2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eixa diavasei paliotera to thema sou kai simera malista anarotiomoun ti na egine!!!poli xarika!!na eiste geres kai oi 2.Bravo pou ta kataferate!efxomai ta kalitera mesa apo tin kardia mou!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε ζωιτσα και ελεγα που εισαι ???? Κοριτσαρα μου να σου ζησει να ειναι γερο και καλοτυχο !!!!!!!!!!!!! Εννοειται βεβαια οτι ολα θα πανε καλα !!!!!!!!Να προσεχεις ομως και εσυ τωρα ναιιιι?????? Περιμενω να δω ποτε θα βγειτε και θα πατε σπιτακι σας ή εχετε παει ???????

63ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! Δευ Μάης 06, 2013 12:06 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟΜΑΡΑΚΗ/..!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ????ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 19 ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ...ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑΒΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..!!!!!!

64ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! Δευ Μάης 06, 2013 12:07 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧΧΧΧ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣ????????ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ!!!!!!!!!!!!

65ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! Δευ Μάης 06, 2013 12:21 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ ΧΑΡΑΣ ΚΥΛΗΣΑΝ ΑΠΟ Τ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ..!!!!!ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ....ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΕΤΣΙ Ν Σ ΔΩΣΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ...ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΤΙΚΕΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙΛΙΓΟ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ......Η ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ν ΣΑΣ ΠΩ Ν ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ..!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ..!

Sofia2012

Sofia2012
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zwitsa έγραψε:κοριτσακια ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ ΧΑΡΑΣ ΚΥΛΗΣΑΝ ΑΠΟ Τ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ..!!!!!ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ....ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΕΤΣΙ Ν Σ ΔΩΣΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ...ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΤΙΚΕΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙΛΙΓΟ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ......Η ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ν ΣΑΣ ΠΩ Ν ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ..!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ..!


Να σας ζήσει και να είναι καλότυχο!!! ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 536304

67ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! Δευ Μάης 06, 2013 11:40 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω κοπελα μου τι πέρασες..ειδες ομως ποση δυναμη εχουμε μεσα μας κ ποσο σε βοηθησε ο θεουλης.Η μικρη πραγματι μαχητρια κ ετσι να ειναι παντα στην ζωη της.Τωρα πλεον να ηρεμησετε σαν οικογενεια κ να χαρεις την μικρη κ εσυ κ τα αλλα ζουζουνια σου,να σου ζησει!

68ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! Δευ Μάης 06, 2013 12:50 pm

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να σας ζησει

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MIKROULA!! έγραψε:
zwitsa έγραψε:ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗ ΠΗΡΑ....19 ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ....2170 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ... Very HappyΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ....Κ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ..!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 3110 ΓΡΑΜΜ...ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗ ΠΗΡΕ...ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΤΗΤΗΣ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ..ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ....ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ....ΜΕ Τ ΚΑΛΟ Τ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΙΑΣΩΛΗΝΩΘΕΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ.......ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ  ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΥΝΤΑΙ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ Μ0ΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ
αχ βρε Ζωιτςα τι περαςες..ειμαι καινουρια ςτο φορουμ και τωρα εμαθα τη περιπετεια ςου..φανηκες πολυ δυνατη και εςυ και το μωρακι ςου..πραγματικα ςυγινηθηκα πολυ κ εκλαψα μετα απο καιρο διαβαζωντας αυτα που γραφεις..να ςας ζηςει το μωρακι ςας και να ειναι παντα γερο και δυνατο οπως ηταν ςε ολη αυτη την ιςτορια που περαςε..ποςο δυςκολο ειναι για μια μανουλα να γενναει το παιδακι της και να το βλεπει διαςωληνομενο με ορους,οξυγονο, οπως περιγραφεις..απιςτευτη η ιςτορια ςου.. ειμαςτε και κοντα ςε ηλικια..εγω ειμαι 24

Μικρουλα σημερα ξαναμπηκα στο θεμα που ειχα ανοιξει σχεδον ενα χρονο πριν..σε ενα μηνα κλεινει ενα χρονο ζωης το κοριτσακι μου καο δακρυα χαρας αυτη τη φορα κυλουν στο προσωπο μου!!!να ευχαριστησω για ακομη μια φορα ολες σας που εισασταν διπλα μου!!που μου στελνατε π.μ συνεχως να με ρωτατε για την υγεια μας!να στε καλα με το καλο οσες γεννησουν λαι ποτε μη χανετε τη πιστη σας!!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΖΩΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????????????????? ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ?????????? ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ .... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.!!!!!!!!!!

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νασας ζησει και νασας εχει οθεος καλα τα φιλιαμου . ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 417472 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..!!!! - Σελίδα 3 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις