Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

76αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:27 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα αντισυλληπτικά είναι ορμόνες. δεν γίνεται να τα παίρνετε χωρίς να έχετε κάνει εξετάσεις. δεν είναι καραμελάκια για καθαρή αναπνοή.
τώρα αν δεν σας ενδιαφέρει το θέμα της υγείας σας και το μόνο που σας νοιάζει είναι να μην μείνετε έγκυες....... τι να πω!

επίσης να υπενθυμίσω πως προστατεύουν μόνο από ανεπιθύμητη εγκυομοσύνη και όχι από ΣΜΝ. αν πάλι νομίζετε πως το χειρότερο που μπορείτε να πάθετε είναι να μείνετε έγκυες ρωτήστε κάποιον που έχει κολλήσει AIDS ή ηπατίτιδα ή κάτι άλλο και τα ξαναλέμε

77αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:31 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinaki88 έγραψε:



ektos pou KANONIKA thelei eksetaseis-edw na pw oti GYNAIKOLOGOS mou to egrapse kai to epairna 2 xronia sxedon xwris na mou zitisei oute mia eksetasi kai imoun 19 etwn k kapnistria tote-alla prepei na psaksw na sou pw poies
an thes poly vres me sto fb Dina Pimeyden.
Thewrw, kai as me kraksoun gia auto, oti kai enas vlammenos kserei na diavasei apotelesmata ergastiriakwn eksetasewn, opote an i kopela einai komple mporei na parei ena eurews diakinoumeno antisylliptiko teleutaias genias kai xwris suntagi
ALLA
thelei prosoxi an eisai kapnistria kai katanalwneis poto-px an pieis dn einai sigouri i aporrofisi tou, AN THUMAMAI KALA
kai episis thelei afosiwsi
pou an katalava kala i kopela sou einai ligo epifovi oti dn tha ta pairnei opote prepei opote prepei na prosanatolisteite allou

Ντινα...να διαβασεις αποτελεσματα ξερεις,να αντιληφθεις οτι καποια απο αυτα σε συνδυασμο μπ[ορει να αποτελουν ενδειξη για παθηση,λοιμωξη μπορεις κ αυτο να το κανεις? Απο οσο ηξερα μεχρι τωρα αυτο απαιτει γνωσεις ιατρικης κ εμπειρια ιατρικη...δεν παιρνεις καραμελες απο το περιπτερο για να μετρας θερμιδες ρε συ Ντινα.
Αυτο που κανουμε τον γιατρο γκουγκλαροντας μονο σε μενα φαινεται επικινδυνα επιπολαιο?

78αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:31 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Στην τελικη αν δει πως την πειραζει το σταματαει, πιστευω ειναι προτιμοτερο απο μια πιθανη εκτρωση.
Shocked Shocked Shocked
Ενα αντισυλληπτικο χαπι μπορει απλα να σε πειραξει στο γαστρεντερικο, αλλά μπορει και να σου προκαλεσει θρομβωση και πνευμονικο εμβολισμο. Εισαι διατεθειμενος να το ρισκαρεις αυτο??? Κι αν εσυ εισαι, η κοπέλα ειναι???

79αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:36 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας με διορθωσει καποιος επιστημονας αλλα για να παθεις θρομβωση δεν ειναι απαραιτητο να εχεις ιστορικο. Ρισκαρετε ετσι την ζωη σας?

80αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:36 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
TheStranger έγραψε:Στην τελικη αν δει πως την πειραζει το σταματαει, πιστευω ειναι προτιμοτερο απο μια πιθανη εκτρωση.
Shocked Shocked Shocked
Ενα αντισυλληπτικο χαπι μπορει απλα να σε πειραξει στο γαστρεντερικο, αλλά μπορει και να σου προκαλεσει θρομβωση και πνευμονικο εμβολισμο. Εισαι διατεθειμενος να το ρισκαρεις αυτο??? Κι αν εσυ εισαι, η κοπέλα ειναι???


Γιατι ρε Νενα αυτος θα το παθει? Στου Κασιδη το κεφαλι παιζουμε.

81αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:43 am

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φίλε μου, αφού έχεις τόση έννοια γιατί δεν ξαναχρησιμοποιείτε προφυλακτικό να τελειώνουμε?εν έτει 2012 να ζητάμε χάπια από γνωστούς είναι αδιανόητο!αν η κοπέλα δε θέλει να πάει στο γιατρό (ασχολίαστο) βάλτε προφυλακτικό να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο. αλλά μην τα παίρνεις κιόλας που δε σου συστήνουμε τι χάπια να πάρει μια κοπέλα. Δε σου αρκεί η απάντηση ότι τα αντισυλληπτικά πρέπει να τα συστήσει γιατρός κι ότι καμιά δεν έχει πάρει χωρίς να κάνει εξετάσεις?

82αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:45 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μυριζει τρολ βασικα, αλλά κραταω μια πισινη...
Το θεμα δεν ειναι παιξε γελασε. Το να εχεις καποιο θεμα με τους παραγοντες πήξεως σου δεν ειναι κατι που φαινεται. Πρεπει να γινουν εξειδικευμενες εξετασεις - δεν ειναι κατι το τραγικο, μια απλη ληψη αιματος ειναι.
Δεν ειναι αναγκη να εχεις ιστορικο, δεν ειναι αναγκη να εχεις οικογενειακο θεμα με εγκεφαλικο ή εμβολισμο, δεν ειναι αναγκη πολλά. Ειναι αναγκη όμως να κανει τις εξετασεις. Το πιθανοτερο ειναι να μην εχει τίποτα, και να μπορει να παρει όποιοδηποτε αντισυλληπτικο χαπι. Αλλά σε θεματα υγεια δε νομιζω να παιζουμε με τις πιθανοτητες...

83αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 1:50 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Μυριζει τρολ βασικα, αλλά κραταω μια πισινη...
Το θεμα δεν ειναι παιξε γελασε. Το να εχεις καποιο θεμα με τους παραγοντες πήξεως σου δεν ειναι κατι που φαινεται. Πρεπει να γινουν εξειδικευμενες εξετασεις - δεν ειναι κατι το τραγικο, μια απλη ληψη αιματος ειναι.
Δεν ειναι αναγκη να εχεις ιστορικο, δεν ειναι αναγκη να εχεις οικογενειακο θεμα με εγκεφαλικο ή εμβολισμο, δεν ειναι αναγκη πολλά. Ειναι αναγκη όμως να κανει τις εξετασεις. Το πιθανοτερο ειναι να μην εχει τίποτα, και να μπορει να παρει όποιοδηποτε αντισυλληπτικο χαπι. Αλλά σε θεματα υγεια δε νομιζω να παιζουμε με τις πιθανοτητες...


αν δεν αφορά τη δική τους υγεία μια χαρά παίζουν μερικοί μερικοί....

84αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 2:19 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mias kai anaferthike i apantisi mou na pw dyo pragmata
pisteuw akradanta ston elegxo tou dikou mas swmatos
MISW EWS SIXAINOMAI TO MEGALUTERO MEROS TOU IATRIKOU SYLLOGOU GT OI PERISSOTEROI KOITANE THN TSEPH MOU, H' DN ENDIAFERONTAI H' DEN EINAI EPARKWS EIDIKEUMENOI GIA TIS APAITHSEIS MOU
kapoia stigmi, otan eixa mikri tin kori mou ithela k egw oti thelei to paidi, na parw ena antisulliptiko diaforetiko apo auto pou epairna prin meinw egkuos KAI MOU DWTHIKE XWRIS NA ME STEILEI O GIATROS NA ELEGXTHW, gt itan o efialtis mou na ksanameinw egkuos
opote katalavainw dyo pragmata
episis, pera apo ton kinduno gia thromvwsi, dn kserw an kapoia apo sas kserei kati parapanw, alla o giatros mou eipe oti mono auto prepei n elegksw k meta ok, ara fantazomai iatrika to mono risko einai auto
ta peptika ktl einai allo thema, egw sikwnw kai koutaki depon olokliro alli ksernaei apo mia aspirini, megaloi anthrwpoi eimaste auta mporoume na ta katalavoume k monoi mas
episis opoios eipe gia to sunduasmo eksetasewn, emena mou egrapse duo eksetaseis aimatos na kanw, fantazomai oti exw tin ikanotita na krinw k moni mou ta apotelesmata AN POTE PAW STO IKA NA TIS KANW kai dn tha plirwsw 50 eurw episkepsi gia na mou pei a ok opws ta perimename, dn eisai mia apo tis 100.000 or sth pou tha eixe kinduno thromvwsis pare auto

edw na pw oti o gunaikologos mou-ena akoma simadi sto giati tous vrizw-molis tou eipa oti thelw xapi mou eipe vale ena spiral mwre-.- LOGIKO DEN EXW NA FAW KAI APO TO NA PLHRWSW 5 EURW TO MHNA GIA TO XAPI THA ERTHW NA SOU TA SKASW NA MOU EMFUTEUSEIS KATI-.-
suggnwmi an sas akurwnw pou prospernaw tin arnisi tis kopelas na dei giatro, alla mporw na skeftw kapou 100 logous gt mporei na sumvainei auto, kai prospathw na voithisw.
episis an mporeis esu pou mas rwtises tsekare ta links pou exw steilei, exoun ena karo tropous antisullipsis
episis ypothetw oti exete kseperasei to kommati to SMN kai skopeuete na min kollisete metaksu sas-.-
apo kei kai pera an vrw tis eksetaseis tha sou tis pw na pate se ena mikroviologiko, akoma k an dn tis katalavainete eseis nomizw tha mporoun na sas voithisoun me ta apotelesmata.
dystyxws dn mporw na voithisw poio einai to kalutero gt egw epairna ena poly dynato palio, profanws gt o giatros ta epairne apo tin etaireia αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 417472 opote auto prepei na to matheis apo allou. pantws pio panw sto thread anaferontai markes

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

85αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Ιουν 01, 2012 2:37 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη βρε dinaki αλλα επειδη εχεις περασει λουκι με γιατρους τι σημαινει,οτι δεν θα ξαναπας?? Rolling Eyes

86αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 2:43 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:συγνωμη βρε dinaki αλλα επειδη εχεις περασει λουκι με γιατρους τι σημαινει,οτι δεν θα ξαναπας?? Rolling Eyes


αυτό θα ρώταγα κι εγώ.
θυμάμαι την ιστορία σου με την γέννα, αλλα δεν σημαίνει οτι θα ακυρώσουμε όλους τους γιατρούς και την ιατρική γιατί σου έτυχε εσένα αυτη η κακή/κάκιστη περίπτωση.
το καταλαβαίνεις

87αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:05 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντινακι καταλαβαινω, αλλά αν δεν σε καλυπτει ένας γιατρος, πας σε καποιον άλλο. Δεν σκαρωνεις θεραπειες μονη σου.

88αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:28 am

TheStranger


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα. Εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και η καθεμια εχει ερθει και λεει το κοντο και το μακρυ της. Κυριες μου αν ΔΕΝ εχετε να απαντησετε τι στο καλο γραφετε ? Βαριεστε τοσο που μπαινετε και γραφετε αρκει να γραψετε και οποιον παρει ο χαρος ? Αν δεν Θελετε να συστησετε καποιο χαπι ΜΗΝ το κανετε, δεν ειμαι υποχρεωμενος ομως να ακουω την γκρινια και τις προσβολες της καθεμιας εδω μεσα, ελεος δλδ. Υποχρεωμενοι ειναι οι αντρες σας ΟΧΙ εγω, κατανοηστε το αυτο. Αν παλι μερικες δεν ξερετε τι εστι σωστη διαγωγη τοτε λυπαμαι ειλικρινα τα παιδια σας.

89αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:29 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα ειναι ακυρο...
δεν ειναι δυνατον σοβαρος ανθρωπος να θελει να πληροφορηθει για ενα τοσο σοβαρο θεμα στο κουτουρου......

βλακειες δεν μπορω να διαβαζω.

90αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:31 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα. Εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και η καθεμια εχει ερθει και λεει το κοντο και το μακρυ της. Κυριες μου αν ΔΕΝ εχετε να απαντησετε τι στο καλο γραφετε ? Βαριεστε τοσο που μπαινετε και γραφετε αρκει να γραψετε και οποιον παρει ο χαρος ? Αν δεν Θελετε να συστησετε καποιο χαπι ΜΗΝ το κανετε, δεν ειμαι υποχρεωμενος ομως να ακουω την γκρινια και τις προσβολες της καθεμιας εδω μεσα, ελεος δλδ. Υποχρεωμενοι ειναι οι αντρες σας ΟΧΙ εγω, κατανοηστε το αυτο. Αν παλι μερικες δεν ξερετε τι εστι σωστη διαγωγη τοτε λυπαμαι ειλικρινα τα παιδια σας.


οι άνδρες μας δεν ρωτάνε βλακείες αγαπητέ!
εδώ και πόσες σελίδες σου λένε οτι πρέπει να πάτε στο γιατρό και δεν μπορεί καμία να σου συστήσει κάποιο αντισυλληπτικό. τι δεν καταλαβαίνεις;

91αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:35 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα. Εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και η καθεμια εχει ερθει και λεει το κοντο και το μακρυ της. Κυριες μου αν ΔΕΝ εχετε να απαντησετε τι στο καλο γραφετε ? Βαριεστε τοσο που μπαινετε και γραφετε αρκει να γραψετε και οποιον παρει ο χαρος ? Αν δεν Θελετε να συστησετε καποιο χαπι ΜΗΝ το κανετε, δεν ειμαι υποχρεωμενος ομως να ακουω την γκρινια και τις προσβολες της καθεμιας εδω μεσα, ελεος δλδ. Υποχρεωμενοι ειναι οι αντρες σας ΟΧΙ εγω, κατανοηστε το αυτο. Αν παλι μερικες δεν ξερετε τι εστι σωστη διαγωγη τοτε λυπαμαι ειλικρινα τα παιδια σας.

πανε σε ενα γιατρο ανθρωπε μου, μπηκες σε ενα φορουμ και ρωτας 'ποιο αντισυλληπτικο είναι η ferrari των χαπιων' λες και κανουμε ερευνα αγορας για μηχανάκια.

Σου λενε υπευθυνα τα κοριτσια οτι ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΑΝΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ και οτι τα χαπια δεν ειναι καραμελάκια - τι δεν καταλαβαινεις δλδ ? ποσο βαθυ ειναι το νοημα που δεν το πιανεις! Shocked

92αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:38 am

TheStranger


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τα "υπευθυνα" κοριτσια οπως λες με εβγαλαν απο Τρολ μεχρι και το οτι δεν με νοιαζει η υγεια της κοπελας μου και οτι δεν δινω δεκαρα αν παθει κακο κτλ κτλ κτλ. Αν εσυ το λες αυτο υπευθυνο εγω το λεω Κατινε ολε.

Περα απο αυτο οταν η αλλη δεν παει στο γιατρο και ειναι 30 χρονων γυναικα τι να κανω ? Να την πλακωσω στις σφαλιαρες ? Μαλλον οχι. Οποτε εφοσον πλεον η ιατρικη δεν ειναι οπως πριν 30 χρονια Πιστευω πως θα υπαρχει εστω 1 σχετικα ασφαλες αντισυλληπτικο χαπι. Οπως ειπα και πριν τα χαπια τις επομενης μερας εχουν κανει θραυση και δεν εχω συναντησει κοπελα που να εχει παθει κατι και κολατε στα αντισυλληπτικα και στο οτι μπορουν να κανουν κακο ?

93αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:39 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Ντινα..
Αν μπεις εδω κ γραψεις καποια συμπτωματα που μπορει να εχει το παιδι σου θα δεχτεις την συμβουλη μου για το ποια αντιβιωση/αλτερνατιβ γιατροσοφι να του δωσεις επειδη την εχω δωσει κ εγω στο δικο μου?Θα την εδινες ελαφρα τη καρδια?

94αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:42 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Τα "υπευθυνα" κοριτσια οπως λες με εβγαλαν απο Τρολ μεχρι και το οτι δεν με νοιαζει η υγεια της κοπελας μου και οτι δεν δινω δεκαρα αν παθει κακο κτλ κτλ κτλ. Αν εσυ το λες αυτο υπευθυνο εγω το λεω Κατινε ολε.

Περα απο αυτο οταν η αλλη δεν παει στο γιατρο και ειναι 30 χρονων γυναικα τι να κανω ? Να την πλακωσω στις σφαλιαρες ? Μαλλον οχι. Οποτε εφοσον πλεον η ιατρικη δεν ειναι οπως πριν 30 χρονια Πιστευω πως θα υπαρχει εστω 1 σχετικα ασφαλες αντισυλληπτικο χαπι. Οπως ειπα και πριν τα χαπια τις επομενης μερας εχουν κανει θραυση και δεν εχω συναντησει κοπελα που να εχει παθει κατι και κολατε στα αντισυλληπτικα και στο οτι μπορουν να κανουν κακο ?

"Φιλε" μου αν σε ενδιαφερε πραγματικα η συντροφος σου θα της ελεγες οτι αν δεν παει σε γυναικολογο δεν συναινεις σε ερωτικη πραξη...αφου δεν παιρνει απο λογια..θα λαμβανες υποψη τις κατινες που ισως κ να εχουν διαφορετικη εμπειρια απο το Ντινακι,τραυματικη εμπειρια..

95αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:43 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Τα "υπευθυνα" κοριτσια οπως λες με εβγαλαν απο Τρολ μεχρι και το οτι δεν με νοιαζει η υγεια της κοπελας μου και οτι δεν δινω δεκαρα αν παθει κακο κτλ κτλ κτλ. Αν εσυ το λες αυτο υπευθυνο εγω το λεω Κατινε ολε.

Περα απο αυτο οταν η αλλη δεν παει στο γιατρο και ειναι 30 χρονων γυναικα τι να κανω ? Να την πλακωσω στις σφαλιαρες ? Μαλλον οχι. Οποτε εφοσον πλεον η ιατρικη δεν ειναι οπως πριν 30 χρονια Πιστευω πως θα υπαρχει εστω 1 σχετικα ασφαλες αντισυλληπτικο χαπι. Οπως ειπα και πριν τα χαπια τις επομενης μερας εχουν κανει θραυση και δεν εχω συναντησει κοπελα που να εχει παθει κατι και κολατε στα αντισυλληπτικα και στο οτι μπορουν να κανουν κακο ?


ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ να βάλεις. απλό είναι. άλλη λύση στο προβλημά σου δεν υπάρχει

το χάπι της επόμενης μέρας πρέπει να λαμβάνεται το πολύ 1-2 φορές στη ζωή μιας γυναίκας. είναι πολύ σοβαρό φάρμακο με σημαντικές παρενέργειες

να τα πούμε άλλη μια φορά μήπως και τα εμπεδώσεις. για να πάρει κάποια γυναικα αντισυλληπτικά χάπια θα πρέπει να παέι στο γιατρό της.
αν δεν θέλει να πάει τότε κόψε της το σεξ. μπορεί να το ξανασκεφτεί

96αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:44 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Πιστευω πως θα υπαρχει εστω 1 σχετικα ασφαλες αντισυλληπτικο χαπι.

Δεν υπαρχει, τι δεν καταλαβαινεις? Και οποιος ισχυριζεται το αντιθετο ειναι επικινδυνος και ανοητος (και σιγουρα οχι γιατρος...)

97αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:45 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια λοιπον,
να το πουμε αλλιως-
Δεν υπάρχει κανενα ΧΗΜΙΚΟ φαρμακευτικο σκευασμα ασφαλες για ολους ανεξαιρετως. ποτε δεν ξερεις τι παρενεργειες μπορει να προκαλεσει.
αν η κοπελα σου δεν θελει να παει στο γιατρο, τοτε να χρησιμοποιειτε προφυλακτικο. Δεν υπαρχει αλλη λυση.

98αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:47 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα. Εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και η καθεμια εχει ερθει και λεει το κοντο και το μακρυ της. Κυριες μου αν ΔΕΝ εχετε να απαντησετε τι στο καλο γραφετε ? Βαριεστε τοσο που μπαινετε και γραφετε αρκει να γραψετε και οποιον παρει ο χαρος ? Αν δεν Θελετε να συστησετε καποιο χαπι ΜΗΝ το κανετε, δεν ειμαι υποχρεωμενος ομως να ακουω την γκρινια και τις προσβολες της καθεμιας εδω μεσα, ελεος δλδ. Υποχρεωμενοι ειναι οι αντρες σας ΟΧΙ εγω, κατανοηστε το αυτο. Αν παλι μερικες δεν ξερετε τι εστι σωστη διαγωγη τοτε λυπαμαι ειλικρινα τα παιδια σας.

Πλακα μας κανεις τωρα, δεν μπορει..
Το οποιον παρει ο χαρος απευθυνεται σε σενα προσωπικα.

Εισαι ικανος να κάνεις τα παντα για να μη μεινει εγκυος η κοπελα σου, ακομα κι αν αυτο τη σκοτωσει. Αν αυτο ειναι για σενα σωστη διαγωγη, λυπαμαι κι εσενα και την κοπελα σου.
Οχι οτι σε νοιαζει ιδιαιτερα απο ότι καταλαβα η υγεια της. Εδω δεν νοιαζει αυτην...

Καταλαβαινεις οτι δεν υπάρχει σωστη απαντηση? Υπάρχουν τοσα νευρικα κυτταρα σε αυτο που αποκαλουμε εγκεφαλο ωστε να κάνεις μια σωστη συνδεση αιτιας και αποτελεσματος? Ή θες απλα να σου πουμε μια μαρκα?
Depon.

Αν δεν θελετε να πατε σε γιατρο, η μονη ασφαλης αντισυλληψη ειναι το προφυλακτικο. Ή η αποχη. Διάλεξε και πάρε.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

99αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:48 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TheStranger έγραψε:Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα. Εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και η καθεμια εχει ερθει και λεει το κοντο και το μακρυ της. Κυριες μου αν ΔΕΝ εχετε να απαντησετε τι στο καλο γραφετε ? Βαριεστε τοσο που μπαινετε και γραφετε αρκει να γραψετε και οποιον παρει ο χαρος ? Αν δεν Θελετε να συστησετε καποιο χαπι ΜΗΝ το κανετε, δεν ειμαι υποχρεωμενος ομως να ακουω την γκρινια και τις προσβολες της καθεμιας εδω μεσα, ελεος δλδ. Υποχρεωμενοι ειναι οι αντρες σας ΟΧΙ εγω, κατανοηστε το αυτο. Αν παλι μερικες δεν ξερετε τι εστι σωστη διαγωγη τοτε λυπαμαι ειλικρινα τα παιδια σας.

Βασικα το Ντινακι μας νοιαζει κυριως που ειναι μελος κ μανουλα...εσυ μπορεις να κανεις οτι γουσταρεις,σε μας το κανεις?Αλλη θα πακετωθει..

100αντισυλληπτικό χάπι - Σελίδα 4 Empty Απ: αντισυλληπτικό χάπι Παρ Ιουν 01, 2012 3:51 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
TheStranger έγραψε:Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα. Εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και η καθεμια εχει ερθει και λεει το κοντο και το μακρυ της. Κυριες μου αν ΔΕΝ εχετε να απαντησετε τι στο καλο γραφετε ? Βαριεστε τοσο που μπαινετε και γραφετε αρκει να γραψετε και οποιον παρει ο χαρος ? Αν δεν Θελετε να συστησετε καποιο χαπι ΜΗΝ το κανετε, δεν ειμαι υποχρεωμενος ομως να ακουω την γκρινια και τις προσβολες της καθεμιας εδω μεσα, ελεος δλδ. Υποχρεωμενοι ειναι οι αντρες σας ΟΧΙ εγω, κατανοηστε το αυτο. Αν παλι μερικες δεν ξερετε τι εστι σωστη διαγωγη τοτε λυπαμαι ειλικρινα τα παιδια σας.

Πλακα μας κανεις τωρα, δεν μπορει..
Το οποιον παρει ο χαρος απευθυνεται σε σενα προσωπικα.

Εισαι ικανος να κάνεις τα παντα για να μη μεινει εγκυος η κοπελα σου, ακομα κι αν αυτο τη σκοτωσει. Αν αυτο ειναι για σενα σωστη διαγωγη, λυπαμαι κι εσενα και την κοπελα σου.
Οχι οτι σε νοιαζει ιδιαιτερα απο ότι καταλαβα η υγεια της. Εδω δεν νοιαζει αυτην...

Καταλαβαινεις οτι δεν υπάρχει σωστη απαντηση? Υπάρχουν τοσα νευρικα κυτταρα σε αυτο που αποκαλουμε εγκεφαλο ωστε να κάνεις μια σωστη συνδεση αιτιας και αποτελεσματος? Ή θες απλα να σου πουμε μια μαρκα?
Depon.

Αν δεν θελετε να πατε σε γιατρο, η μονη ασφαλης αντισυλληψη ειναι το προφυλακτικο. Ή η αποχη. Διάλεξε και πάρε.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και χαχαχαχαχαχαχαχαχα
έλιωσα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις