Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΓΙΝΑΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ:ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28-30 ΗΜΕΡΩΝ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ (ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ).ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 34Η ΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΠΤ.ΩΣΤΟΣΟ ΜΕ ΤΕΣΤ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΤΑΝ ΤΗΝ 22-23 Η ΜΕΡΑ.ΑΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ 22 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ????? Ή ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ?ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ..(ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!)ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

Ανθούλα

Ανθούλα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγω μια απο τα ιδια!!!εχω καθηστερρηση 2 μερεσ και ευχομε ολοψυχα να ειμαι εγκυος!!!!!!και εγω εχω συμπτοματα τρελη υπνιλια ζαλαδα και πριξιμο στο στυθοσ και στην κυλια....!!! Very Happy Very Happy Very Happy μακαρι να ειμαστε εγυεσ!!!! AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ανθούλα έγραψε:και εγω μια απο τα ιδια!!!εχω καθηστερρηση 2 μερεσ και ευχομε ολοψυχα να ειμαι εγκυος!!!!!!και εγω εχω συμπτοματα τρελη υπνιλια ζαλαδα και πριξιμο στο στυθοσ και στην κυλια....!!! Very Happy Very Happy Very Happy μακαρι να ειμαστε εγυεσ!!!! AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599

ΜΑΚΑΡΙ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΜΑΚΑΡΙ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΕΓΩ ΟΧΙ... Crying or Very sad

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!!Σας ευχομε τα καλητερα και μακαρι να ειστε εγκυες!Καντε μια χοριακη τα τεστακια δεν ειναι τοσο αξιοπιστα!Εγω πριν κανω την χοριακη κ πριν την καθηστερησηειχα συμπτωματακια ελαφρια ζαλαδα η οσφρηση μου ειχε οξυνθει παρα πολυ και το στηθος...Αχχχ μαρτυριοοοοοο δε μπορουσα με τιποτα το σουτιεν που εγω μονο με το σουτιεν δε κοιμομουν!!!Βεβαια επειδη ειχα νωρις τα συμπτωματα επακολουθησε και ενα τριμηνο με αρκετους εμετους αλλα δε με πειραξε τωρα εχω μια πριγκιπεσα νεραιδουλα 5 μηνων!Οποτε πατε στο μικροβιολογικο και περιμενουμε και ευελπιστουμε να μας πειτε ευχαριστα νεα!!!Υπ οψην οτι η χοριακη κοστιζει οσο και ενα υποτιθεμενο καλο τεστ εγκυμοσυνης απλα ειναι πιο σιγουρη! AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 328109

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Very Happy Η ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΑΣ!) ΚΡΑΤΑ ΑΠΟ 12-16 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΤΙΣ 14 ΜΕΡΕΣ! ΑΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 22η Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΗΝ 37Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ! 22+14=36 ΑΡΑ ΤΗΝ 37η ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η' ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!! AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 328109

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Very Happy Η ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΑΣ!) ΚΡΑΤΑ ΑΠΟ 12-16 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΤΙΣ 14 ΜΕΡΕΣ! ΑΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 22η Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΗΝ 37Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ! 22+14=36 ΑΡΑ ΤΗΝ 37η ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η' ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!! AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 328109

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΗΔΗ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΩΝ 37-40 ΗΜΕΡΩΝ ΣΕ ΕΜΕΝΑ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΜΕΡΕΣ!!!

Ανθούλα

Ανθούλα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MARAKI!86 έγραψε:
Ανθούλα έγραψε:και εγω μια απο τα ιδια!!!εχω καθηστερρηση 2 μερεσ και ευχομε ολοψυχα να ειμαι εγκυος!!!!!!και εγω εχω συμπτοματα τρελη υπνιλια ζαλαδα και πριξιμο στο στυθοσ και στην κυλια....!!! Very Happy Very Happy Very Happy μακαρι να ειμαστε εγυεσ!!!! AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599

ΜΑΚΑΡΙ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΜΑΚΑΡΙ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΕΓΩ ΟΧΙ... Crying or Very sad

ουτε εγω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΝΘΟΥΛΑ εσυ δε μπορεις να εισαι εγκυος γιατι οι αντρες δεν μενουν εγκυες... ΟΚ ΤΟΝΥ;;;;;;;;

Ανθούλα

Ανθούλα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανελα έγραψε:ΑΝΘΟΥΛΑ εσυ δε μπορεις να εισαι εγκυος γιατι οι αντρες δεν μενουν εγκυες... ΟΚ ΤΟΝΥ;;;;;;;;

ακου κοπελα μου ειμαι εγκυος ειμαι και ειμαι γυναικα σταματα να με λες αντωνη και τονη αμαν δηλαδι ελεοσσ!!!!! Mad Mad Mad

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ανθούλα έγραψε:
Κανελα έγραψε:ΑΝΘΟΥΛΑ εσυ δε μπορεις να εισαι εγκυος γιατι οι αντρες δεν μενουν εγκυες... ΟΚ ΤΟΝΥ;;;;;;;;

ακου κοπελα μου ειμαι εγκυος ειμαι και ειμαι γυναικα σταματα να με λες αντωνη και τονη αμαν δηλαδι ελεοσσ!!!!! Mad Mad Mad

Ναι βρε Κανέλα, η Ανθούλα είναι γυναίκα, παντρεμένη με το Σάββα που τα κάνει όλα, της χαρίζει πολύ έντονους οργασμούς που εμποδίζουν τη συλληψη, και τώρα είναι έγκυος, θα κάνει παιδάκι και θα του μάθει γραμματική, ορθογραφία και πώς το τρίβουν το πιπέρι. Τι δεν καταλαβαίνεις;

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Ναι βρε Κανέλα, η Ανθούλα είναι γυναίκα, παντρεμένη με το Σάββα που τα κάνει όλα, της χαρίζει πολύ έντονους οργασμούς που εμποδίζουν τη συλληψη, και τώρα είναι έγκυος, θα κάνει παιδάκι και θα του μάθει γραμματική, ορθογραφία και πώς το τρίβουν το πιπέρι. Τι δεν καταλαβαίνεις;[/qu

Ο τονυς ειναι εγκυα;;; φωναξτε τα καναλιαααα AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανελα έγραψε:
Ναι βρε Κανέλα, η Ανθούλα είναι γυναίκα, παντρεμένη με το Σάββα που τα κάνει όλα, της χαρίζει πολύ έντονους οργασμούς που εμποδίζουν τη συλληψη, και τώρα είναι έγκυος, θα κάνει παιδάκι και θα του μάθει γραμματική, ορθογραφία και πώς το τρίβουν το πιπέρι. Τι δεν καταλαβαίνεις;[/qu

Ο τονυς ειναι εγκυα;;; φωναξτε τα καναλιαααα AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316

Να μας ζήσουν: Η Ανθούλα έκανε δίδυμα, την Ελενίτσα και τον FX. Αυξάνονται και πληθύνονται, να μας ζήσουν!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα ακόμα δεν μου απάντησες βρε παιχνιδιάρη, γράφεις μόνος σου μια απο τον έναν υπολογιστή μια απο τον άλλο ή έχεις παρέα ;
προσπαθώ να σε φανταστώ να κάνεις
το πρώτο Razz Razz

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλα ρε Λεμονάκι, σιγά το ταλέντο, 4 browsers χρειάζεσαι, Internet Explorer, Chrome, Firefox & Opera να τους έχεις ανοιχτους ταυτόχρονα, ο καθένας συνδεδεμένος με διαφορετικό προφίλ.

Άμα είχε φίλους κσι παρέες έτσι θα 'τανε;

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ο ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ Ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ!!

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να κάνεις, το πα και αλλού, τα τρολ ή τα χλευάζεις ή τα αγνοείς. Δυστυχώς η βλακεία δεν είναι ποινικά κολάσιμη.

????????


Επισκέπτης
Mamma Tomato έγραψε:
Κανελα έγραψε:
Ναι βρε Κανέλα, η Ανθούλα είναι γυναίκα, παντρεμένη με το Σάββα που τα κάνει όλα, της χαρίζει πολύ έντονους οργασμούς που εμποδίζουν τη συλληψη, και τώρα είναι έγκυος, θα κάνει παιδάκι και θα του μάθει γραμματική, ορθογραφία και πώς το τρίβουν το πιπέρι. Τι δεν καταλαβαίνεις;[/qu

Ο τονυς ειναι εγκυα;;; φωναξτε τα καναλιαααα AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316 AΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 654316

Να μας ζήσουν: Η Ανθούλα έκανε δίδυμα, την Ελενίτσα και τον FX. Αυξάνονται και πληθύνονται, να μας ζήσουν!

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ....ΜΠΡΑΒΟ "ΑΝΘΟΥΛΑΚΙ" ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ..ΑΠΙΑΣΤΗ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ..ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΣΜΟ ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ...ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...

????????


Επισκέπτης
Λεμονάκι έγραψε:εμένα ακόμα δεν μου απάντησες βρε παιχνιδιάρη, γράφεις μόνος σου μια απο τον έναν υπολογιστή μια απο τον άλλο ή έχεις παρέα ;
προσπαθώ να σε φανταστώ να κάνεις
το πρώτο Razz Razz

ΧΑΧΑΧΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ... Respect Respect ΠΟΣΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΒΡΕ ΖΑΜΠΛΟΥΤΕ ΕΧΕΙΣ??ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΕΝΑΝ!!ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΓΕΑΑΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ ΣΟΥ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις