Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
379 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 379 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Μπράβο Αλεξάνδρα μου κάνει πολύ καλό το περπάτημα καλά θα κάνεις!!!

Κι εγώ σε λίγο θα σας αφήσω γιατί θα έρθει ο άντρας μου και πρέπει να του ετοιμάσω και το δικό του φαγάκι! Wink




Αναστασια μου, θυμαμαι οτι ο αντρας σου ειναι στην αεροπορια. Πιλοτος ειναι;;;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα πεθερικα μου το εχουν εδω κ 30 χρονια!γυραδικο!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και σε αυτο εχεις δικιο αφρουλα μου...εχουμε χαζεψειιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπά Αλεξάνδρα μου !!!!!

Δεν πιστεύω ούτε αυτό το μήνα!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Είναι λίγο περισσότερες οι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994
αλλα δεν είμαι αισιόδοξη σε αυτό το κομμάτι!!!

Δεν ξέρω ρε παιδί μου δεν μας κάθεται το μέρα παρα μέρα με τίποτα και πάει ο μήνας!

Τέλοσπάντων πάμε για το επόμενο μπορεί να είναι καλύτερα τα πράγματα! Wink Wink Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τα πεθερικα μου το εχουν εδω κ 30 χρονια!γυραδικο!


Μιαμ μιαμ μιαμ!!!Εγω θα ετρωγα καθε μερα σουβλακι!!!!Ψοφαω για γυροκαταστασεις!!! Wink Wink Wink Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ? Wink ΟΧΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ...?! Very Happy

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 19/11 ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ: ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τα πεθερικα μου το εχουν εδω κ 30 χρονια!γυραδικο!


Μιαμ μιαμ μιαμ!!!Εγω θα ετρωγα καθε μερα σουβλακι!!!!Ψοφαω για γυροκαταστασεις!!! Wink Wink Wink Wink


ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΜΑΡΗ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΑΛΕΞΑΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑ!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΖΕΨΕΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΟΣΟ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ!!! ΕΛΙΩΝΕ ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ...ΟΛΟ ΕΡΩΤΑ, ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Αχ Αφρούλα μου κι εγώ λιώνω έτσι που μου το περιγράφεις!!!!!!! Respect Respect Respect Respect Respect
Καταπληκτικός ο μπαμπάς !!!!!!!!!!!1
Μπράβο του!!!!!!! Respect Respect
Να είστε έτσι μία ζωή Αφρούλα μου !!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την AnastasiaMM στις Πεμ Μαρ 28, 2013 12:39 am, 1 φορά

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τα πεθερικα μου το εχουν εδω κ 30 χρονια!γυραδικο!


Μιαμ μιαμ μιαμ!!!Εγω θα ετρωγα καθε μερα σουβλακι!!!!Ψοφαω για γυροκαταστασεις!!! Wink Wink Wink Wink


ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΜΑΡΗ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αφρούλα μου αυτή μην τη φοβάσε!!!!

Τό τί τρώει δεν λέγεται μου τα περιγράφει εδώ... απο το πρωί τί γλυκά τι πίτες και τι δεν τρώει!!!! Mad Mad Mad Mad
Και την είδες πως είναι φύλλο και φτερό!!!!!!! Mad Mad Mad Laughing Laughing Laughing Laughing

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα μου τωρα πια πιστευω ειναι κοριτσι....δεν ξερω γιατι ισως επειδη δεν μας ανοιγε τα ποδια του ηταν πολυ ντροπαλο Very Happy αναστασια μου κατσε να δεις τι θα γινει κ αυτον τον μηνα κ μη βγαζεις συμπερασματα απο τωρα!!αφου κανετε τρελιτσες μερα παρα μερα οπως λες γιατι να μην εχεις ελπιδες?ααα κοριτσια μου θα σας μαλωσω πολυ αρνητικες μου ειστε εκ των προτερων κιολας!!!!κοριτσια μια ερωτηση,επιτρεπεται να κανω μπανιο σε πισινα?εδω τις ελεγχουν κ τις εχουν καθαρες αλλα μηπως δεν επιτρεπεται λογω χλωριου?ξερει καμια?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΣ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΡΑΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ! Wink


ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472 ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τα πεθερικα μου το εχουν εδω κ 30 χρονια!γυραδικο!


Μιαμ μιαμ μιαμ!!!Εγω θα ετρωγα καθε μερα σουβλακι!!!!Ψοφαω για γυροκαταστασεις!!! Wink Wink Wink Wink


ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΜΑΡΗ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αφρούλα μου αυτή μην τη φοβάσε!!!!

Τό τί τρώει δεν λέγεται μου τα περιγράφει εδώ... απο το πρωί τί γλυκά τι πίτες και τι δεν τρώει!!!! Mad Mad Mad Mad
Και την είδες πως είναι φύλλο και φτερό!!!!!!! Mad Mad Mad Laughing Laughing Laughing Laughing




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Οντως Αφρουλα, εχω πολυ γρηγορο μεταβολισμο κ δεν παχαινω με τπτ κ τρωω τα παντα ολα!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΣ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΡΑΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ! Wink


ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472 ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!


Πολλα φιλακια Αφρουλα μου!!!Τα λεμε αυριο που θα εχω κ νεα απο τις πρωτες εξετασεις!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα μου όχι δεν είχαμε μέρα παρα μέρα!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ήταν λίγο περισσότερες απο τον προηγούμενο μήνα αλλα σε καμία περίπτωση μέρα παρα μέρα!

Αφρούλα κι εγώ διατροφή κάνω ένα ντακάκι έφαγα!!! Crying or Very sad

Σας αφήνω ήρθε ο καλός μου φιλιά σε όλες!!!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο μεσημερι αφρουλα μου κ καλη σας ορεξη!!!φιλακια πολλα σε σενα κ στην ιλαειρα σου!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472 ναι ποππακη μου οντως εισαι πολυυυυυ τυχερη που τρως ο,τι θελεις κ δεν παχαινεις!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσαρες μου θα σας αφησω κ εγω ν' αρχισω να ετοιμαζομαι σιγα σιγα. Τα λεμε αυριο!!!Πολλα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472 σε ολες!!!Χαρηκα που ειμασταν ολες μαζι σημερα. Μονο το σοφακι ελειπε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου κ παλι δεν μπορεις να λες απο τωρα οτι αποκλειεται να ερθει το σπορακι αυτο τον μηνα!!περιμενε να δεις κ μετα! Wink καλο μεσημερι κουκλα μου!φιλακια!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 417472 φευγω κ εγω να κανω τις δουλειες μου κ μετα να παω την βολτιτσα μου!!!φιλακια πολλα σε ολες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 531909

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΟΥ ΧΑΖΟ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΔΗΛ ΕΛΕΟΣ! ΓΙΑΤΙ? ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΧΑΖΟ? ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΥΓΑ ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ: ΕΓΩ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ? ΑΦΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΙΕΝΑΙ ΚΟΝΤΟΦΘΑΛΜΟΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΡΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ! ΕΚΕΙ ΝΑΙ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΟΥ!


και το συνεχιζεις, γιατι καθε άλλο παρα χαζη ειμαι για να μην καταλαβω οτι με φωτογραφιζεις! δηλαδη εγω δεν μιλησα με επιχειρηματα? δεν εξηγουσα και ξανα εξηγουσα?? και εχω και τη μύγα??? αλλη μια φορα προσβολη μπαι πας! τοτε δεν ηθελα να τα πω για να μη παει προσωπικά ασχετα που επιτεθηκες! τωρα ομως δεν βρισκω το λόγο να μην το κάνω!εχεις κανει τις επιλογες σου και ειναι δεκτες . το οτι απαντησα πως δεν θέλω να δει κανεις το στηθος δεν σημαινει πως δεν συμφωνω με το δημοσιο θηλασμο και ουτε τον κατακρινω! εγω προσωπικά απαντησα στο κομματι γιατι πρεπει να κρυψεις το στηθος μου! καταλαβαμε οτι εισαι φιλελευθερη απο το οτι σε ενα δημοσιο φορουμ , με φωτογραφια του προσωπου σου και το ονομα σου γραφεις σε ποσους οργασμους έρχεσαι (τους 3 τους εχεις σιγουρους), δεν μπορεις και δεν ξερεις τι ειναι το ηρεμο σεξ, εισαι εγκυος στον 5ο και σου πανε ολα τα στενα (τουλαχιστον απο τα σχόλια που ακους στο δρόμο από τους άντρες).το οτι εγω ομως δεν θελω να το συζητησω με ολους δεν με κανει πουριτανη ουτε λιγοτερο φιλευθερη απο εσενα! μη μπερδευουμε ασχετες εννοιες μεταξυ τους! φιλελευθερη ειμαι π.χ αν δεν με νοιαζει να παντρευτω για να μεινω με κάποιον και οχι αν γαμιεμαι στον δρομο!(η στα αυτοκινητα οπως επισης ειπες πως εκανες)και επειδη στο άλλο θεμα αδικως με κατηγορησες για επιθεση και για πολλά άλλα, τωρα τουλάχιστον σου δινω το δικαιωμα να νιωσεις πως σου επιτέθηκα! και κάτι τελευταιο, χαιρομαι παρα πολύ που εστω και για λίγο εγινα λόγος να μην μπεις γιατι δυστυχως παρατησα το φορουμ γιατι ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ!!! και ναι τελικα ειναι πολύ ψυχοθεραπευτικό να τα βγάζω απο μεσα μου μετα απο τοσους μηνες που διαβαζα οτι χαζομαρα εγραψες! καλη λευτερια!
Συγνωμη στα υπολοιπα κοριτσια που καταχραστηκα το θέμα τους αλλα η κυρια με εχει βγαλει από τα ρουχα μου με τον τροπο της απειρες φορες και δεν μιλησα ούτε μια! προσβολες πλάγιες και μετα "εγω??ποτε σε προσβαλλα εγω?"

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ! ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ! ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΥΨΑ ΟΤΙ ΕΣΕΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΥΠΟΓΡΜΜΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΠΟ! Α ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΤΟΜΟ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ "ΕΙΚΟΝΑ" ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ! ΔΓΗΛ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΝ ΤΙΝΑ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΕΙΣ? ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΘΕΙΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ? ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ TOY BIG BROTHER? Η' ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ (ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ!) ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΟΥΡΙΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΟΥ ΤΙΣ ΕΜΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ! ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΟ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΥ: Ο ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΣ!


ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ! ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ! ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΜΕ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?! ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ! ΑΓΑΠΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΙΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΣΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ?

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε?ειναι καμια εδω?  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 688264  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 688264  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 688264

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ! ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ! ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΥΨΑ ΟΤΙ ΕΣΕΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΥΠΟΓΡΜΜΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΠΟ! Α ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΤΟΜΟ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ "ΕΙΚΟΝΑ" ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ! ΔΓΗΛ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΝ ΤΙΝΑ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΕΙΣ? ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΘΕΙΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ? ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ TOY BIG BROTHER? Η' ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ (ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ!) ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΟΥΡΙΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΟΥ ΤΙΣ ΕΜΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ! ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΟ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΥ: Ο ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΣ!


ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ! ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ! ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΜΕ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?! ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ! ΑΓΑΠΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΙΣΕΙΣ!ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!


ποσος εγωκεντρισμος θεε μου!!! οταν διαβαζω ενα θεμα σημαινει οτι διαβαζω εσενα????? ασε μας κουκλιτσα μου! το θεμα το παρακολουθω και συμετέχω απο το νουμερο 1 πριν καν ερθεις στο φορουμ! για αλλη μια φορα γιατι μαλλον η νοημοσυνη σου απαγορευει να το καταλάβεις σου υπογραμμισα το τελευταιο κομματι του κειμενου σου , που ηταν η ερωτηση και επελεξες με αυτη να τελειωσεις το κειμενο σου αφηνοντας τον επομενο να απαντησει! και απαντησα καθολου αποτομα και καθολου εχθρικα και συφωνησαν και αλλες κοπελες μαζι μου αλλα δεν ειδα να τα βάζεις και μαζι τους ! και δεν ειμαι big brother !απο την ωρα που μπηκες δεν μιλουσα και μιλουσα με ελαχιστα κοριτσια πχ boubou γιατι απλά ηξερα πως θα καταληγαμε ετσι γιατι απλά δεν μπορω τους ξερολες ! δηλαδη για να καταλαβω εισαι εσύ ολο το θεμα και νομιζεις οτι αν ο αλλος το παρακολουθει διαβαζει μονο εσενα! ΟΧΙ !!! απλά δυστυχως η δική σου παρεμβολη με εκανε απλά να μη θελω να συμμετασχω ενεργα στο συγκεκριμενω θεμα! το θεμα δεν λέγεται Αφρουλα λέγεται ας μαζευτουμε οσες προσπαθουμε για μωρο! Χιουμορ εχω και τη ζωη την παιρνω πολύ χαλαρα! θα πω μια τελευταια φορα γιατι εκει εχεις κολλησει και απο εκει με λες επιθετική ο,τι υπογραμμσα για να σου δειξω σε ποιο κομματι απαντησα γιατι αλλιως φαινοταν μια κοφτη , απολυτη απαντηση! δεν υπογράμμισα για να τονισω!!! και οσο για τον δικό μου χαρακτηρα , επειδη εισαι ΚΑΙ ψυχολογος και ξέρεις τους όρους να υποθεσω πως εχεις καταλαβει επειδη ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ να διαβαζεις τον εαυτο σου πως εισαι μεγαλομανης ! και τα "κοριτσακι μου" να μην τα πολυχρησιμοποιεις γιατι δειχνουν πραγματα και για τον δικο σου χαρακτηρα!και οσο για το χιουμορ δεν νομιζω οτι ειναι και ανεκδοτο να λέω τους οργασμους μου δημοσια! ΔΗΜΟΣΙΑ, ΕΤΣΙ??? ξερεις τι σημαινει η λέξη ετσι??? με τις φιλες μου τα συζηταω γιατι δεν ειμαι πουριτανη! οχι ομως με ολο το διαδικτυο! ουφ! μου χαλασες την ηρεμια κοριτσακι μου!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ Η' ΚΑΚΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ! ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΕ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ! Η' ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ?! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΚΑΝ ΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ! ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΣΜΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΑ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ! ΝΑΙ ΕΜΜΕΣΩΣ ΠΛΗΝ ΣΑΦΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΑ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ! ΑΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΟΝΟ? ΕΣΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΟΡΘΟ ΚΟΦΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΗ ΠΡΕΠΟΥΣΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΓΙΑ "ΒΥΖΙ" ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΣΕΙΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ! ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ! ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...

EIRINI.PAV ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 328109 ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ! Very Happy ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΖΩΗΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 215994


ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Η ΣΟΦΙΑ ΣΟΥ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΙΩΣΟΥΛΑ ΤΗΣ...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #110 - Σελίδα 15 35468 ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ-ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ? ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Η' ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΩΣ Η' ΚΑΚΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ! ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΕ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ! Η' ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ?! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΚΑΝ ΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ! ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΣΜΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΑ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ! ΝΑΙ ΕΜΜΕΣΩΣ ΠΛΗΝ ΣΑΦΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΑ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ! ΑΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΟΝΟ? ΕΣΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΟΡΘΟ ΚΟΦΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΗ ΠΡΕΠΟΥΣΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΓΙΑ "ΒΥΖΙ" ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΣΕΙΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ! ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ! ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...

EIRINI.PAV ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!


πραγματικα δεν με νοιαζει τι γνωμη εχουν οι αλλοι για μενα και ειδικα τα ατομα απο εδω που ουτε τα ξερω! σε αντιθεση με σενα που για να το λες συνεχεια προφανως σε νοιαζει! εγω αναφερθηκα στο δικο μας το κομματι γιατι απλά δεν ειναι δικη μου δουλεια να μιλησω για τα υπολοιπα! μια συγνωμη μονο στα κοριτσια που τους γαμησα το θεμα και δεν φταινε σε τιποτα! καλό σας βραδυ κοριτσια! αλλη φορα θα δινω το παρον στην Αφρουλα για να ξερει ποτε μπαινω και ποτε βγαινω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις